Przebieg i wynik meczu Wuhan Three Towns vs Shandong Luneng (1/8 finału Puchar Chin)
Wuhan Three Towns - Shandong Luneng (21.07.2026) wynik meczu 2:2. Przebieg na żywo minuta po minucie.
1. Połowa 1:0
0'
Sędzia rozpoczął spotkanie
45'
Doliczony czas: +6 min.
+7'
Koniec 1. połowy
2. Połowa 0:1
90'
Doliczony czas: +4 min.
+5'
Koniec spotkania
Dogrywka 2:2
120'
Koniec dogrywki
Mecz
2:2
Karne
3:4
Koniec spotkania
Promocje bukmacherskie
Górnik Zabrze
Legia Warszawa
Promocje bukmacherskie
Lech Poznań
Wisła Kraków
Statystyki
41%
Posiadanie piłki
59%
9
Strzały
21
Składy
Wuhan Three Towns
4-3-3
Shandong Luneng
4-2-3-1
Informacje o spotkaniu
Rozgrywki:
Puchar Chin 2026
Faza rozgrywek:
1/8 finału
Data:
21.07 13:35
Pogoda:
pochmurno, 30°C
Sędzia:
Mu Yuchen
Statystyki Wuhan Three Towns vs Shandong Luneng (1/8 finału Puchar Chin)
Najważniejsze statystyki meczowe Wuhan Three Towns - Shandong Luneng (21.07.2026): posiadanie piłki, strzały, rzuty rożne i inne.
41%
Posiadanie piłki
59%
Atak
9
Strzały
21
6
Strzały celne
12
0
Strzały zablokowane
0
76
Ataki
93
53
Groźne ataki
72
Obrona
0
Żółte kartki
4
0
Czerwone kartki
0
0
Faule
0
0
Przechwyty
0
0
Wybicia
0
Ogólne
0
Wszystkie podania
0
0
Kluczowe podania
0
0
Dokładne podania
0
0
Dokładne długie podania
0
17
Rzuty wolne
11
7
Rzuty rożne
13
0
Spalone
0
Składy Wuhan Three Towns vs Shandong Luneng (1/8 finału Puchar Chin)
Składy na mecz Wuhan Three Towns - Shandong Luneng (21.07.2026). Gospodarze grają w ustawieniu 4-3-3, goście wybrali system 4-2-3-1.
Wuhan Three Towns
4-3-3
Shandong Luneng
4-2-3-1
Skład podstawowy Wuhan Three Towns
Bramkarz
Obrońcy
Pomocnicy
16.
Min
Zixi
61'
20.
Adriano Firmino
6.
Long
Wei
61'
30.
Zhong
Jinbao
70'
13.
Zheng
Kaimu
18.
Zhang
Xiaobin
Napastnicy
Rezerwowi
8.
Wang
Jinxian
61'
15.
Chen
Zhechao
23.
Ming
Tian
45'
7.
Sauerbeck
Gustavo
61'
2.
He
Guan
90'
12.
Liao
Chengjian
22.
Fang
Jingqi
10.
Bevis
Kilian
70'
21.
Xiong
Jizheng
24.
Jiang
Lixun
55.
Zihao
Li
29.
Cadiz
Jhonder
70'
Zmiany
Skład podstawowy Shandong Luneng
Bramkarz
Obrońcy
Pomocnicy
Napastnicy
17.
Merkies
Raphael
45'
19.
Jose Joaquim de Carvalho
9.
Cryzan da Cruz Queiroz Barcelos
10.
Qazaishvili
Valeri
Rezerwowi
42.
Peng
Yixiang
41.
Lu
Junwei
8.
Guilherme Miranda Madruga Gomes
45'
3.
Peng
Xiao
90'
32.
Sun
Qihang
29.
Chen
Pu
45'
35.
Huang
Zhengyu
63'
6.
Wang
Tong
63'
33.
Gao
Zhunyi
71'
14.
Wang
Dalei
Zmiany
- 45' R. Merkies → P. Chen
- 45' J. Yin → Guilherme Miranda Madruga Gomes
- 63' S. Shi → T. Wang
- 63' Y. Maimaiti → Z. Huang
- 71' R. Yang → Z. Gao
- 90' Z. Zheng → X. Peng
Miejsca Wuhan Three Towns oraz Shandong Luneng w tabeli Pucharu Chin
Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Guangdong Wuchuan Youth
|
3 | 2 | 1 | 0 | 14:1 | 13 | 7 |
|
2
|
Liaocheng Legend
|
3 | 2 | 1 | 0 | 12:1 | 11 | 7 | |
3
|
Ningxia Pingluo
|
3 | 1 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | 3 | |
4
|
Hainan Shuangyu
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:24 | -24 | 0 |
|
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
Awans
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Guangdong Wuchuan Youth
|
3 | 2 | 1 | 0 | 14:1 | 13 | 7 |
|
2
|
Liaocheng Legend
|
3 | 2 | 1 | 0 | 12:1 | 11 | 7 | |
3
|
Ningxia Pingluo
|
3 | 1 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | 3 | |
4
|
Hainan Shuangyu
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:24 | -24 | 0 |
|
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
Awans
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Guangdong Wuchuan Youth
|
3 | 2 | 1 | 0 | 14:1 | 13 | 7 |
|
| 2 |
Liaocheng Legend
|
1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 | 3 | |
| 3 |
Ningxia Pingluo
|
1 | 1 | 0 | 0 | 6:0 | 6 | 3 |
U siebie
P
U siebie
Z
|
| 4 |
Hainan Shuangyu
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:8 | -8 | 0 |
|
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Liaocheng Legend
|
2 | 1 | 1 | 0 | 9:1 | 8 | 4 |
Wyjazd
Z
Wyjazd
R
|
| 2 |
Guangdong Wuchuan Youth
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
|
| 3 |
Ningxia Pingluo
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 | 0 | |
| 4 |
Hainan Shuangyu
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:16 | -16 | 0 |
|
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
Tabela - Grupa B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Fujian Quanzhou Qinggong
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 7 | |
2
|
Shandong Qiutan
|
3 | 2 | 0 | 1 | 7:3 | 4 | 6 |
|
3
|
Zhoushan Jiayu
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:5 | -4 | 3 |
|
4
|
Shenzhen Xingjun
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 1 |
|
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
Awans
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Fujian Quanzhou Qinggong
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 7 | |
2
|
Shandong Qiutan
|
3 | 2 | 0 | 1 | 7:3 | 4 | 6 |
|
3
|
Zhoushan Jiayu
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:5 | -4 | 3 |
|
4
|
Shenzhen Xingjun
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 1 |
|
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
Awans
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Shandong Qiutan
|
2 | 1 | 0 | 1 | 5:2 | 3 | 3 |
|
| 2 |
Fujian Quanzhou Qinggong
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 3 |
Zhoushan Jiayu
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | 0 |
|
| 4 |
Shenzhen Xingjun
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 0 |
|
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Fujian Quanzhou Qinggong
|
2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 2 | 6 |
Wyjazd
Z
Wyjazd
Z
|
| 2 |
Shandong Qiutan
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 |
|
| 3 |
Zhoushan Jiayu
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1:4 | -3 | 3 |
|
| 4 |
Shenzhen Xingjun
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 |
|
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
Tabela - Grupa C
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Wuhan Lianzhen
|
3 | 3 | 0 | 0 | 8:2 | 6 | 9 | |
2
|
Nantong Home Textile City
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:5 | 1 | 6 |
|
3
|
Qingdao Fuli
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:4 | 0 | 3 |
|
4
|
Guizhou Feiying
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:8 | -7 | 0 |
|
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
Awans
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Wuhan Lianzhen
|
3 | 3 | 0 | 0 | 8:2 | 6 | 9 | |
2
|
Nantong Home Textile City
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:5 | 1 | 6 |
|
3
|
Qingdao Fuli
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:4 | 0 | 3 |
|
4
|
Guizhou Feiying
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:8 | -7 | 0 |
|
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
Awans
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Wuhan Lianzhen
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 4 | 6 | |
| 2 |
Nantong Home Textile City
|
1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 | 3 |
|
| 3 |
Qingdao Fuli
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 | 0 |
|
| 4 |
Guizhou Feiying
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 | 0 |
|
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Wuhan Lianzhen
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 2 | 3 |
Wyjazd
Z
Wyjazd
Z
|
| 2 |
Nantong Home Textile City
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:5 | -2 | 3 |
|
| 3 |
Qingdao Fuli
|
1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 | 3 |
Wyjazd
Z
Wyjazd
P
Wyjazd
Z
|
| 4 |
Guizhou Feiying
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 | 0 |
|
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
Tabela - Grupa D
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Shanxi Longsheng
|
3 | 3 | 0 | 0 | 16:1 | 15 | 9 |
|
2
|
Tianjin Dihua
|
3 | 2 | 0 | 1 | 8:3 | 5 | 6 |
|
3
|
Guangzhou Rockgoal
|
3 | 1 | 0 | 2 | 6:12 | -6 | 3 |
|
4
|
Dongxing Greenery
|
3 | 0 | 0 | 3 | 3:17 | -14 | 0 |
|
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
Awans
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Shanxi Longsheng
|
3 | 3 | 0 | 0 | 16:1 | 15 | 9 |
|
2
|
Tianjin Dihua
|
3 | 2 | 0 | 1 | 8:3 | 5 | 6 |
|
3
|
Guangzhou Rockgoal
|
3 | 1 | 0 | 2 | 6:12 | -6 | 3 |
|
4
|
Dongxing Greenery
|
3 | 0 | 0 | 3 | 3:17 | -14 | 0 |
|
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
Awans
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Shanxi Longsheng
|
2 | 2 | 0 | 0 | 14:1 | 13 | 6 |
|
| 2 |
Tianjin Dihua
|
2 | 1 | 0 | 1 | 6:2 | 4 | 3 |
|
| 3 |
Guangzhou Rockgoal
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 |
|
| 4 |
Dongxing Greenery
|
1 | 0 | 0 | 1 | 3:4 | -1 | 0 |
|
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Shanxi Longsheng
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 2 | 3 |
|
| 2 |
Tianjin Dihua
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 |
|
| 3 |
Guangzhou Rockgoal
|
2 | 1 | 0 | 1 | 5:10 | -5 | 3 |
|
| 4 |
Dongxing Greenery
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:13 | -13 | 0 |
|
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
Tabela - Grupa E
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Xiamen Chengyi
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:2 | 6 | 7 | |
2
|
Shenzhen Keysida
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 1 | 5 |
|
3
|
Chongqing Handa
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:5 | 0 | 3 | |
4
|
Shanxi Xiangyu
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:10 | -7 | 1 |
|
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
Awans
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Xiamen Chengyi
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:2 | 6 | 7 | |
2
|
Shenzhen Keysida
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 1 | 5 |
|
3
|
Chongqing Handa
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:5 | 0 | 3 | |
4
|
Shanxi Xiangyu
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:10 | -7 | 1 |
|
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
Awans
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Xiamen Chengyi
|
1 | 1 | 0 | 0 | 5:1 | 4 | 3 | |
| 2 |
Shenzhen Keysida
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | 1 |
|
| 3 |
Shanxi Xiangyu
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:5 | -3 | 1 |
|
| 4 |
Chongqing Handa
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | -3 | 0 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Xiamen Chengyi
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 2 | 4 | |
| 2 |
Shenzhen Keysida
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:3 | 1 | 4 |
|
| 3 |
Chongqing Handa
|
1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 | 3 |
Wyjazd
Z
|
| 4 |
Shanxi Xiangyu
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:5 | -4 | 0 |
|
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
Tabela - Grupa F
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Guangzhou Huadu Red Treasure
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 2 | 6 |
|
2
|
Changle Jingangtui
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 1 | 5 |
|
3
|
Huzhou Changxing Jintown
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 |
|
4
|
Shanxi Sanjin
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:6 | -3 | 1 |
|
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
Awans
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Guangzhou Huadu Red Treasure
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 2 | 6 |
|
2
|
Changle Jingangtui
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 1 | 5 |
|
3
|
Huzhou Changxing Jintown
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 |
|
4
|
Shanxi Sanjin
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:6 | -3 | 1 |
|
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
Awans
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Guangzhou Huadu Red Treasure
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 1 | 3 |
|
| 2 |
Huzhou Changxing Jintown
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 3 |
|
| 3 |
Changle Jingangtui
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 |
|
| 4 |
Shanxi Sanjin
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 |
|
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Changle Jingangtui
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 1 | 4 |
|
| 2 |
Guangzhou Huadu Red Treasure
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 |
|
| 3 |
Huzhou Changxing Jintown
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 |
|
| 4 |
Shanxi Sanjin
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | -3 | 0 |
|
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
