Guan He jest piłkarzem występującym obecnie w Wuhan Three Towns. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach He Guan
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma He Guan w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki He Guan wyglądają następująco: 27 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.40, a skuteczność strzałów to 10,0%. He Guan oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał He Guan w sezonie 2026?
W obecnym sezonie He Guan rozegrał w barwach Wuhan Three Towns w Chinese Super League 27 meczów, w Pucharze Chin 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 27 razy i spędził na boisku łącznie 2 140 minut. Średnio dawało to 74 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów He Guan
Pierwszy transfer He Guan w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z SHANGHAI SIPG do Wuhan Three Towns za 63,5 tysiąca euro.
Jakie trofea zdobył He Guan?
He Guan ma na koncie 3 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Chin — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z SHANGHAI SIPG — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra He Guan?
He Guan najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa He Guan?
Wycena 33-letniego He Guan według stanu na czerwiec 2026 wynosi 50 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 550 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się He Guan?
He Guan urodził się 25 stycznia 1993 w Tai'an, ma narodowość chińską. Obecnie piłkarz ma 33 lata.
He Guan – statystyki
Szczegółowe statystyki He Guan w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Wuhan Three Towns. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Guan He vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma He Guan w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki He Guan wyglądają następująco: 27 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.40, a skuteczność strzałów to 10,0%. He Guan oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
He Guan – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów He Guan w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Ile meczów rozegrał He Guan w sezonie 2026?
W obecnym sezonie He Guan rozegrał w barwach Wuhan Three Towns w Chinese Super League 27 meczów, w Pucharze Chin 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 27 razy i spędził na boisku łącznie 2 140 minut. Średnio dawało to 74 minuty gry na spotkanie.
He Guan – transfery
W trakcie kariery He Guan zmieniał klub 11 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 89 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Wuhan Three Towns 2026 – obecnie
-
SHANGHAI SIPG 2025 – 2026
-
Wuhan Three Towns 2025 – 2025
-
SHANGHAI SIPG 2024 – 2025
-
Henan Jianye 2024 – 2024
-
SHANGHAI SIPG 2023 – 2024
-
Wuhan Three Towns 2023 – 2023
-
SHANGHAI SIPG 2022 – 2023
-
Changchun Yatai 2022 – 2022
-
SHANGHAI SIPG 2013 – 2022
-
Shanghai Port Reserves 2012 – 2013

-
Shanghai Zobon do 2012

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery He Guan
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 20.01.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2025/26 | 30.12.2025 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2024/25 | 17.02.2025 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2024/25 | 30.12.2024 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2024/25 | 17.06.2024 |
|
26 tys. € | Wypożyczenie |
| 2023/24 | 30.12.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2023/24 | 27.07.2023 |
|
63 tys. € | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 30.12.2022 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 29.08.2022 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2013/14 | 31.12.2013 |
|
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 31.12.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów He Guan
Pierwszy transfer He Guan w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z SHANGHAI SIPG do Wuhan Three Towns za 63,5 tysiąca euro.
He Guan – forma
W ostatnich 5 meczach He Guan zanotował bilans 0 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,50. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma He Guan i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
24 Paź
Koniec
|
Wuhan Three Towns
3
Shandong Luneng
5
Chinese Super League, 29. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.4 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Wuhan Three Towns
1
Shanghai Shenhua
3
Chinese Super League, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Shenyang Urban
1
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Hangzhou Greentown
4
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Wuhan Three Towns
2
Qingdao Youth Island
2
Chinese Super League, 26. kolejka
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Qingdao Jonoon
1
Wuhan Three Towns
5
Chinese Super League, 25. kolejka
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Wuhan Three Towns
0
Tianjin Teda
0
Chinese Super League, 24. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Wuhan Three Towns
2
SHANGHAI SIPG
3
Chinese Super League, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Chengdu Better City
1
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Lip
Koniec
|
Wuhan Three Towns
1
Chongqing Tongliang Long
0
Chinese Super League, 20. kolejka
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
21 Lip
Karne
|
Wuhan Three Towns
(3)
2
Shandong Luneng
(4)
2
Puchar Chin, 1/8 finału
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Wuhan Three Towns
2
Sichuan Jiuniu
0
Chinese Super League, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
04 Lip
Koniec
|
Dalian Zhixing
3
Wuhan Three Towns
2
Chinese Super League, 17. kolejka
|
37'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Cze
Koniec
|
Beijing Guoan
1
Wuhan Three Towns
0
Chinese Super League, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Cze
Karne
|
Qingdao Red Lions
(3)
0
Wuhan Three Towns
(4)
0
Puchar Chin, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Wuhan Three Towns
1
Yunnan Yukun
1
Chinese Super League, 15. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Shandong Luneng
3
Wuhan Three Towns
3
Chinese Super League, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Shanghai Shenhua
2
Wuhan Three Towns
2
Chinese Super League, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Maj
Koniec
|
Qingdao Youth Island
1
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League, 11. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Wuhan Three Towns
1
Qingdao Jonoon
3
Chinese Super League, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Tianjin Teda
2
Wuhan Three Towns
2
Chinese Super League, 9. kolejka
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
4
Wuhan Three Towns
0
Chinese Super League, 8. kolejka
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Wuhan Three Towns
2
Hangzhou Greentown
0
Chinese Super League, 7. kolejka
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Wuhan Three Towns
0
Chengdu Better City
1
Chinese Super League, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Chongqing Tongliang Long
2
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Sichuan Jiuniu
5
Wuhan Three Towns
2
Chinese Super League, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Henan Jianye
1
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Wuhan Three Towns
4
Dalian Zhixing
1
Chinese Super League, 2. kolejka
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Wuhan Three Towns
0
Beijing Guoan
2
Chinese Super League, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Qingdao Jonoon
1
Wuhan Three Towns
0
Chinese Super League, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Wuhan Three Towns
1
Sichuan Jiuniu
2
Chinese Super League, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Dalian Zhixing
0
Wuhan Three Towns
0
Chinese Super League, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
3
Wuhan Three Towns
2
Chinese Super League, 26. kolejka
|
71'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Wuhan Three Towns
2
Henan Jianye
5
Chinese Super League, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Tianjin Teda
4
Wuhan Three Towns
0
Chinese Super League, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Wuhan Three Towns
1
Shanghai Shenhua
0
Chinese Super League, 23. kolejka
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Beijing Guoan
4
Wuhan Three Towns
0
Chinese Super League, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Yunnan Yukun
2
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Wuhan Three Towns
1
Meizhou Kejia
2
Chinese Super League, 20. kolejka
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Wuhan Three Towns
0
Changchun Yatai
0
Chinese Super League, 19. kolejka
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
27 Lip
Koniec
|
Hangzhou Greentown
3
Wuhan Three Towns
2
Chinese Super League, 18. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
29 Cze
Koniec
|
Wuhan Three Towns
2
Chengdu Better City
2
Chinese Super League, 16. kolejka
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Cze
Koniec
|
Shandong Luneng
3
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League, 15. kolejka
|
83'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Cze
Koniec
|
Sichuan Jiuniu
1
Wuhan Three Towns
2
Chinese Super League, 13. kolejka
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
13 Cze
Koniec
|
Wuhan Three Towns
2
Qingdao Jonoon
0
Chinese Super League, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Wuhan Three Towns
2
Dalian Zhixing
2
Chinese Super League, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Wuhan Three Towns
0
SHANGHAI SIPG
2
Chinese Super League, 11. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Shanghai Shenhua
2
Wuhan Three Towns
0
Chinese Super League, 8. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Wuhan Three Towns
4
Beijing Guoan
4
Chinese Super League, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Meizhou Kejia
3
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Changchun Yatai
1
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Mar
Koniec
|
Wuhan Three Towns
0
Hangzhou Greentown
4
Chinese Super League, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Qingdao Youth Island
2
Wuhan Three Towns
0
Chinese Super League, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Chengdu Better City
1
Wuhan Three Towns
0
Chinese Super League, 1. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Lut
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
2
Shanghai Shenhua
3
Superpuchar Chin, finał
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lis
Koniec
|
Beijing Guoan
1
Henan Jianye
1
Chinese Super League, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Henan Jianye
0
Changchun Yatai
0
Chinese Super League, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Shanghai Shenhua
2
Henan Jianye
1
Chinese Super League, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Wuhan Three Towns
1
Henan Jianye
0
Chinese Super League, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Lip
Koniec
|
Sichuan Jiuniu
0
Henan Jianye
0
Chinese Super League, 19. kolejka
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Cze
Koniec
|
Rizhao Yuqi
0
Henan Jianye
1
Puchar Chin
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Kwi
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
1
Shanghai Shenhua
1
Chinese Super League, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
3
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lis
Koniec
|
Changchun Yatai
3
Wuhan Three Towns
4
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Shandong Luneng
2
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Wuhan Three Towns
2
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Wuhan Three Towns
1
Shanghai Shenhua
2
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Sie
Koniec
|
Wuhan Three Towns
4
Henan Jianye
2
Chinese Super League
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Hangzhou Greentown
2
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Cze
Koniec
|
Beijing Guoan
1
SHANGHAI SIPG
2
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Cze
Koniec
|
![]()
Guangzhou FC(1993-2025)
1
SHANGHAI SIPG
3
Puchar Chin
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Cze
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
2
Nantong Zhiyun
1
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Cze
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
0
Chengdu Better City
1
Chinese Super League
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Meizhou Kejia
0
SHANGHAI SIPG
2
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Maj
Koniec
|
Hangzhou Greentown
1
SHANGHAI SIPG
2
Chinese Super League
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Kwi
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
1
Shanghai Shenhua
1
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Kwi
Koniec
|
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
0
SHANGHAI SIPG
1
Chinese Super League
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
3
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
2
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Gru
Koniec
|
Meizhou Kejia
1
Changchun Yatai
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
10 Gru
Koniec
|
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
0
Changchun Yatai
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
04 Gru
Koniec
|
![]()
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023)
1
Changchun Yatai
1
Chinese Super League
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Wuhan Three Towns
2
Changchun Yatai
3
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Changchun Yatai
4
![]()
Hebei FC(2010-2023)
1
Chinese Super League
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Changchun Yatai
2
Tianjin Teda
3
Chinese Super League
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Changchun Yatai
1
Meizhou Kejia
0
Chinese Super League
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Changchun Yatai
1
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
0
Chinese Super League
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Changchun Yatai
0
Chengdu Better City
1
Chinese Super League
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
27 Sie
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
1
Tianjin Teda
0
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sie
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
1
Hangzhou Greentown
1
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sie
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
2
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
0
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Sie
Koniec
|
![]()
Dalian Professional(2009-2024)
1
SHANGHAI SIPG
1
Chinese Super League
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Lip
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
2
![]()
Hebei FC(2010-2023)
1
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Cze
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
1
Shanghai Shenhua
1
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Cze
Koniec
|
![]()
Hebei FC(2010-2023)
0
SHANGHAI SIPG
2
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Sty
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
1
![]()
Guangzhou FC(1993-2025)
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Gru
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
1
SHANGHAI SIPG
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
13 Gru
Koniec
|
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
1
SHANGHAI SIPG
3
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Shanghai Shenhua
1
SHANGHAI SIPG
5
Puchar Chin
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
0
![]()
Dalian Professional(2009-2024)
0
Puchar Chin
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Paź
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
1
![]()
Xi'an Wolves(2018-2022)
0
Puchar Chin
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Sie
Koniec
|
![]()
Hebei FC(2010-2023)
1
SHANGHAI SIPG
0
Chinese Super League
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Sie
Koniec
|
![]()
Dalian Professional(2009-2024)
0
SHANGHAI SIPG
5
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Lip
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
1
Shanghai Shenhua
0
Chinese Super League
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Lip
Koniec
|
Beijing Guoan
1
SHANGHAI SIPG
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Lip
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
1
![]()
Hebei FC(2010-2023)
0
Chinese Super League
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Lip
Koniec
|
![]()
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023)
0
SHANGHAI SIPG
0
Chinese Super League
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
16 Maj
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
3
![]()
Dalian Professional(2009-2024)
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
29 Paź
Koniec
|
![]()
Jiangsu Suning FC(1994-2021)
1
SHANGHAI SIPG
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Shanghai Shenhua
0
SHANGHAI SIPG
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
![]()
Chongqing Liangjiang Athletic(1994-2022)
1
SHANGHAI SIPG
0
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Wrz
Koniec
|
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
0
SHANGHAI SIPG
1
Chinese Super League
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Sie
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
4
![]()
Hebei FC(2010-2023)
0
Chinese Super League
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Paź
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
3
![]()
Dalian Professional(2009-2024)
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Beijing Guoan
0
SHANGHAI SIPG
2
Chinese Super League
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
2
Henan Jianye
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
17 Lip
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
3
![]()
Hebei FC(2010-2023)
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Lip
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
3
Shanghai Shenhua
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Cze
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
0
![]()
Guangzhou FC(1993-2025)
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Tianjin Teda
0
SHANGHAI SIPG
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
![]()
Tianjin Tianhai(2006-2020)
0
SHANGHAI SIPG
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Shanghai Shenhua
0
SHANGHAI SIPG
4
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
07 Lis
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
2
![]()
Beijing Chengfeng(1995-2021)
1
Chinese Super League
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
3
Changchun Yatai
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
2
![]()
Guangzhou FC(1993-2025)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
![]()
Hebei FC(2010-2023)
1
SHANGHAI SIPG
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Sie
Koniec
|
![]()
Chongqing Liangjiang Athletic(1994-2022)
2
SHANGHAI SIPG
3
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
28 Lip
Koniec
|
![]()
Beijing Chengfeng(1995-2021)
1
SHANGHAI SIPG
5
Chinese Super League
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
20 Maj
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
2
![]()
Jiangsu Suning FC(1994-2021)
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
12 Maj
Koniec
|
![]()
Guizhou Hengfeng FC(2005-2022)
1
SHANGHAI SIPG
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
05 Maj
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
1
Beijing Guoan
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Changchun Yatai
2
SHANGHAI SIPG
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
1
Tianjin Teda
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Mar
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
2
![]()
Chongqing Liangjiang Athletic(1994-2022)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Mar
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
2
SHANGHAI SIPG
5
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Shanghai Shenhua
0
SHANGHAI SIPG
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Henan Jianye
2
SHANGHAI SIPG
4
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Paź
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
1
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Paź
Koniec
|
![]()
Liaoning FC(1995-2020)
3
SHANGHAI SIPG
3
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
09 Lip
Koniec
|
Changchun Yatai
4
SHANGHAI SIPG
2
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Cze
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
4
Henan Jianye
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Cze
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
4
![]()
Liaoning FC(1995-2020)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Shanghai Shenhua
1
SHANGHAI SIPG
3
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Maj
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
3
![]()
Guizhou Hengfeng FC(2005-2022)
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Paź
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
3
![]()
Hebei FC(2010-2023)
1
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
Tianjin Teda
0
SHANGHAI SIPG
1
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Wrz
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
0
![]()
Guangzhou FC(1993-2025)
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
13 Sie
Koniec
|
![]()
Yanbian(1994-2019)
1
SHANGHAI SIPG
1
Chinese Super League
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Lip
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
3
SHANGHAI SIPG
3
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Lip
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
5
![]()
Chongqing Liangjiang Athletic(1994-2022)
3
Chinese Super League
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Cze
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
1
Tianjin Teda
1
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach He Guan ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.18, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.50 — wynik powyżej średniej ligowej (5.79).
W ostatnich 10 meczach He Guan 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.18, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.73 — wynik powyżej średniej ligowej (5.79).
W jakiej formie jest He Guan?
He Guan jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.50 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.40). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
He Guan – trofea
W trakcie kariery He Guan zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea He Guan
Jakie trofea zdobył He Guan?
He Guan zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w SHANGHAI SIPG — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Chin — 2 razy.
He Guan – wartość rynkowa
Wartość rynkowa He Guan wynosi obecnie 50 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa He Guan na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej He Guan
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 07.06.2026 | 33 |
|
50 tys. € |
| 16.12.2025 | 32 |
|
100 tys. € |
| 18.06.2025 | 32 |
|
100 tys. € |
| 10.12.2024 | 31 |
|
100 tys. € |
| 03.06.2024 | 31 |
|
100 tys. € |
| 13.12.2023 | 30 |
|
100 tys. € |
| 25.06.2023 | 30 |
|
150 tys. € |
| 12.01.2023 | 29 |
|
200 tys. € |
| 27.05.2022 | 29 |
|
275 tys. € |
| 16.01.2022 | 28 |
|
400 tys. € |
| 22.08.2021 | 28 |
|
400 tys. € |
| 25.12.2020 | 27 |
|
450 tys. € |
| 07.04.2020 | 27 |
|
450 tys. € |
| 26.12.2019 | 26 |
|
550 tys. € |
| 04.09.2019 | 26 |
|
550 tys. € |
| 08.12.2018 | 25 |
|
450 tys. € |
| 04.06.2018 | 25 |
|
450 tys. € |
| 30.11.2017 | 24 |
|
350 tys. € |
| 18.06.2017 | 24 |
|
225 tys. € |
| 04.03.2017 | 24 |
|
125 tys. € |
| 19.11.2016 | 23 |
|
125 tys. € |
| 19.06.2016 | 23 |
|
125 tys. € |
| 31.10.2015 | 22 |
|
125 tys. € |
| 04.06.2015 | 22 |
|
150 tys. € |
| 03.11.2014 | 21 |
|
75 tys. € |
| 16.04.2014 | 21 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa He Guan?
Wycena He Guan wynosi obecnie 50 tys. €. W szczycie kariery He Guan wyceniano na 550 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.