Yiming Liu jest piłkarzem występującym obecnie w Wuhan Three Towns. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Liu Yiming
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›

Profil gry
Jakie statystyki ma Liu Yiming w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Liu Yiming wyglądają następująco: 22 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.96. Liu Yiming oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Liu Yiming w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Liu Yiming rozegrał w barwach Wuhan Three Towns w Chinese Super League 22 mecze, w Pucharze Chin 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 335 minut. Średnio dawało to 14 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Liu Yiming
Pierwszy transfer Liu Yiming w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Tianjin Tianhai(2006-2020) do Guangzhou FC(1993-2025) za 2,6 miliona euro.
Jakie trofea zdobył Liu Yiming?
Liu Yiming ma na koncie 3 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Chin — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Wuhan Three Towns — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Liu Yiming?
Liu Yiming najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Liu Yiming?
Wycena 31-letniego Liu Yiming według stanu na czerwiec 2026 wynosi 75 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 600 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Liu Yiming?
Liu Yiming urodził się 28 lutego 1995 w Shenyang, ma narodowość chińską. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Liu Yiming – statystyki
Szczegółowe statystyki Liu Yiming w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Wuhan Three Towns. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Liu Yiming w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Liu Yiming wyglądają następująco: 22 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.96. Liu Yiming oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Liu Yiming – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Liu Yiming w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Liu Yiming w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Liu Yiming rozegrał w barwach Wuhan Three Towns w Chinese Super League 22 mecze, w Pucharze Chin 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 335 minut. Średnio dawało to 14 minut gry na spotkanie.
Liu Yiming – transfery
W trakcie kariery Liu Yiming zmieniał klub 10 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 3,9 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Wuhan Three Towns 2022 – obecnie
-
Guangzhou FC(1993-2025) 2021 – 2022

-
Wuhan Three Towns 2021 – 2021
-
Guangzhou FC(1993-2025) 2019 – 2021

-
Shenzhen FC(1994-2024) 2019 – 2019

-
Guangzhou FC(1993-2025) 2019 – 2019

-
Tianjin Tianhai(2006-2020) 2016 – 2019

-
Sporting CP B 2016 – 2016
-
CD Pinhalnovense 2015 – 2016

-
Sporting CP B 2014 – 2015
-
Sporting CP U19 do 2014
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Liu Yiming
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2021/22 | 28.04.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 30.12.2021 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 10.04.2021 |
|
257 tys. € | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 30.12.2019 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 18.07.2019 |
![]() |
1 mln € | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 06.02.2019 |
![]() |
2,6 mln € | Transfer definitywny |
| 2015/16 | 31.01.2016 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.01.2016 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Liu Yiming
Pierwszy transfer Liu Yiming w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Tianjin Tianhai(2006-2020) do Guangzhou FC(1993-2025) za 2,6 miliona euro.
Liu Yiming – forma
W ostatnich 5 meczach Liu Yiming zanotował bilans 0 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,61. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Liu Yiming i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
24 Paź
Koniec
|
Wuhan Three Towns
3
Shandong Luneng
5
Chinese Super League, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
Wuhan Three Towns
1
Shanghai Shenhua
3
Chinese Super League, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Paź
Koniec
|
Shenyang Urban
1
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Hangzhou Greentown
4
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Wuhan Three Towns
1
Henan Jianye
1
Chinese Super League, 18. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Wuhan Three Towns
2
Qingdao Youth Island
2
Chinese Super League, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sie
Koniec
|
Qingdao Jonoon
1
Wuhan Three Towns
5
Chinese Super League, 25. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Wuhan Three Towns
0
Tianjin Teda
0
Chinese Super League, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sie
Koniec
|
Wuhan Three Towns
2
SHANGHAI SIPG
3
Chinese Super League, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Sie
Koniec
|
Chengdu Better City
1
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League, 21. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Lip
Koniec
|
Wuhan Three Towns
1
Chongqing Tongliang Long
0
Chinese Super League, 20. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Lip
Karne
|
Wuhan Three Towns
(3)
2
Shandong Luneng
(4)
2
Puchar Chin, 1/8 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Lip
Koniec
|
Dalian Zhixing
3
Wuhan Three Towns
2
Chinese Super League, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Cze
Koniec
|
Beijing Guoan
1
Wuhan Three Towns
0
Chinese Super League, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Cze
Karne
|
Qingdao Red Lions
(3)
0
Wuhan Three Towns
(4)
0
Puchar Chin, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Maj
Koniec
|
Wuhan Three Towns
1
Yunnan Yukun
1
Chinese Super League, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Maj
Koniec
|
Tianjin Teda
2
Wuhan Three Towns
2
Chinese Super League, 9. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
4
Wuhan Three Towns
0
Chinese Super League, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Wuhan Three Towns
2
Hangzhou Greentown
0
Chinese Super League, 7. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Wuhan Three Towns
0
Chengdu Better City
1
Chinese Super League, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Chongqing Tongliang Long
2
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Sichuan Jiuniu
5
Wuhan Three Towns
2
Chinese Super League, 4. kolejka
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Henan Jianye
1
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League, 3. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Wuhan Three Towns
4
Dalian Zhixing
1
Chinese Super League, 2. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Wuhan Three Towns
1
Shandong Luneng
5
Chinese Super League, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Qingdao Jonoon
1
Wuhan Three Towns
0
Chinese Super League, 29. kolejka
|
26'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Wuhan Three Towns
1
Sichuan Jiuniu
2
Chinese Super League, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
Dalian Zhixing
0
Wuhan Three Towns
0
Chinese Super League, 27. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
3
Wuhan Three Towns
2
Chinese Super League, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Wuhan Three Towns
2
Henan Jianye
5
Chinese Super League, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Tianjin Teda
4
Wuhan Three Towns
0
Chinese Super League, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Wuhan Three Towns
1
Shanghai Shenhua
0
Chinese Super League, 23. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Beijing Guoan
4
Wuhan Three Towns
0
Chinese Super League, 22. kolejka
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Yunnan Yukun
2
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League, 21. kolejka
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Wuhan Three Towns
1
Meizhou Kejia
2
Chinese Super League, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lip
Koniec
|
Hangzhou Greentown
3
Wuhan Three Towns
2
Chinese Super League, 18. kolejka
|
70'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Wuhan Three Towns
1
Qingdao Youth Island
1
Chinese Super League, 17. kolejka
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
29 Cze
Koniec
|
Wuhan Three Towns
2
Chengdu Better City
2
Chinese Super League, 16. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Cze
Koniec
|
Shandong Luneng
3
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League, 15. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
18 Cze
Koniec
|
Sichuan Jiuniu
1
Wuhan Three Towns
2
Chinese Super League, 13. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Cze
Koniec
|
Wuhan Three Towns
2
Qingdao Jonoon
0
Chinese Super League, 14. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Wuhan Three Towns
2
Dalian Zhixing
2
Chinese Super League, 12. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Wuhan Three Towns
0
SHANGHAI SIPG
2
Chinese Super League, 11. kolejka
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Henan Jianye
1
Wuhan Three Towns
2
Chinese Super League, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Wuhan Three Towns
2
Tianjin Teda
1
Chinese Super League, 9. kolejka
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Shanghai Shenhua
2
Wuhan Three Towns
0
Chinese Super League, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Wuhan Three Towns
4
Beijing Guoan
4
Chinese Super League, 7. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Wuhan Three Towns
3
Yunnan Yukun
1
Chinese Super League, 6. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Meizhou Kejia
3
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Changchun Yatai
1
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Mar
Koniec
|
Wuhan Three Towns
0
Hangzhou Greentown
4
Chinese Super League, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Mar
Koniec
|
Qingdao Youth Island
2
Wuhan Three Towns
0
Chinese Super League, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lut
Koniec
|
Chengdu Better City
1
Wuhan Three Towns
0
Chinese Super League, 1. kolejka
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Wuhan Three Towns
1
Henan Jianye
0
Chinese Super League, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lip
Koniec
|
Wuhan Three Towns
1
Chengdu Better City
1
Chinese Super League, 24. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Lip
Koniec
|
Beijing Guoan
1
Wuhan Three Towns
2
Chinese Super League, 18. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Cze
Koniec
|
Guangxi Baoyun
4
Wuhan Three Towns
3
Puchar Chin
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Maj
Koniec
|
Wuhan Three Towns
0
Meizhou Kejia
1
Chinese Super League, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Wuhan Three Towns
1
Shandong Luneng
2
Chinese Super League, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Maj
Koniec
|
Chengdu Better City
2
Wuhan Three Towns
2
Chinese Super League, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Shanghai Shenhua
4
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League, 5. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Mar
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
3
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lis
Koniec
|
Changchun Yatai
3
Wuhan Three Towns
4
Chinese Super League
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Shandong Luneng
2
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Wuhan Three Towns
2
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Wuhan Three Towns
1
Shanghai Shenhua
2
Chinese Super League
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Wuhan Three Towns
4
Henan Jianye
2
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Sie
Koniec
|
Hangzhou Greentown
2
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Lip
Koniec
|
Wuhan Three Towns
2
Meizhou Kejia
1
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lip
Koniec
|
Beijing Guoan
1
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Lip
Koniec
|
Wuhan Three Towns
2
Changchun Yatai
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
28 Cze
Koniec
|
Wuhan Three Towns
0
![]()
Dalian Professional(2009-2024)
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Cze
Koniec
|
Jiangxi Liansheng
1
Wuhan Three Towns
5
Puchar Chin
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Cze
Koniec
|
Tianjin Teda
1
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Maj
Koniec
|
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
2
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Nantong Zhiyun
0
Wuhan Three Towns
5
Chinese Super League
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Wuhan Three Towns
3
Chengdu Better City
3
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Wuhan Three Towns
0
Hangzhou Greentown
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Gru
Koniec
|
Wuhan Three Towns
2
Hangzhou Greentown
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Chengdu Better City
1
Wuhan Three Towns
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Wuhan Three Towns
2
Changchun Yatai
3
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Wuhan Three Towns
3
Meizhou Kejia
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Beijing Guoan
0
Wuhan Three Towns
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Shandong Luneng
1
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Meizhou Kejia
1
Wuhan Three Towns
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Wuhan Three Towns
5
Beijing Guoan
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Cze
Koniec
|
Shanghai Shenhua
1
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Cze
Koniec
|
Wuhan Three Towns
6
![]()
Guangzhou FC(1993-2025)
0
Chinese Super League
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Wuhan Three Towns
2
![]()
Kunshan FC(2014-2023)
0
Chińska League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lis
Koniec
|
![]()
Kunshan FC(2014-2023)
1
Wuhan Three Towns
2
Chińska League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Paź
Koniec
|
Wuhan Three Towns
2
Nantong Zhiyun
0
Chińska League One
|
46'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Nantong Zhiyun
1
Wuhan Three Towns
2
Chińska League One
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Wuhan Three Towns
4
![]()
Beijing BSU(2004-2023)
0
Chińska League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Wrz
Koniec
|
![]()
Xinjiang Tianshan Leopard(2011-2023)
0
Wuhan Three Towns
1
Chińska League One
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sie
Koniec
|
Wuhan Three Towns
3
![]()
Shaanxi Chang'an Athletic(2016-2023)
1
Chińska League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sie
Koniec
|
Wuhan Three Towns
2
Nanjing City
2
Chińska League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Sie
Koniec
|
Jiangxi Liansheng
0
Wuhan Three Towns
4
Chińska League One
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lip
Koniec
|
Wuhan Three Towns
5
Sichuan Jiuniu
1
Chińska League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lip
Koniec
|
![]()
Shaanxi Chang'an Athletic(2016-2023)
1
Wuhan Three Towns
1
Chińska League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Cze
Koniec
|
Wuhan Three Towns
2
Shenyang Urban
3
Chińska League One
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Maj
Koniec
|
![]()
Guizhou Hengfeng FC(2005-2022)
1
Wuhan Three Towns
1
Chińska League One
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Maj
Koniec
|
Wuhan Three Towns
3
Heilongjiang Lava Spring
1
Chińska League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Maj
Koniec
|
BIT
1
Wuhan Three Towns
3
Chińska League One
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Wrz
Koniec
|
![]()
Guangzhou FC(1993-2025)
2
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
1
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sie
Koniec
|
Henan Jianye
1
![]()
Guangzhou FC(1993-2025)
3
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Sie
Koniec
|
![]()
Guangzhou FC(1993-2025)
0
Shandong Luneng
1
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lis
Koniec
|
Tianjin Teda
3
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
26 Paź
Koniec
|
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
4
![]()
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023)
4
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Shanghai Shenhua
2
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
![]()
Dalian Professional(2009-2024)
2
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Maj
Koniec
|
![]()
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023)
2
![]()
Guangzhou FC(1993-2025)
3
Chinese Super League
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Mar
Koniec
|
![]()
Guangzhou FC(1993-2025)
1
Tianjin Teda
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Changchun Yatai
2
![]()
Tianjin Tianhai(2006-2020)
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Shanghai Shenhua
1
![]()
Tianjin Tianhai(2006-2020)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
![]()
Tianjin Tianhai(2006-2020)
0
![]()
Chongqing Liangjiang Athletic(1994-2022)
3
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Lip
Koniec
|
![]()
Tianjin Tianhai(2006-2020)
2
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
1
Chinese Super League
|
98'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
04 Lis
Koniec
|
![]()
Guangzhou FC(1993-2025)
1
![]()
Tianjin Tianhai(2006-2020)
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Paź
Koniec
|
![]()
Tianjin Tianhai(2006-2020)
4
![]()
Liaoning FC(1995-2020)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Paź
Koniec
|
![]()
Tianjin Tianhai(2006-2020)
2
![]()
Hebei FC(2010-2023)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Paź
Koniec
|
![]()
Tianjin Tianhai(2006-2020)
0
Shandong Luneng
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
![]()
Jiangsu Suning FC(1994-2021)
1
![]()
Tianjin Tianhai(2006-2020)
0
Chinese Super League
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Tianjin Teda
4
![]()
Tianjin Tianhai(2006-2020)
1
Chinese Super League
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
10 Sie
Koniec
|
![]()
Tianjin Tianhai(2006-2020)
2
Beijing Guoan
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Lip
Koniec
|
![]()
Tianjin Tianhai(2006-2020)
2
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Lip
Koniec
|
![]()
Tianjin Tianhai(2006-2020)
4
![]()
Guangzhou FC(1993-2025)
3
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Cze
Koniec
|
![]()
Liaoning FC(1995-2020)
1
![]()
Tianjin Tianhai(2006-2020)
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Maj
Koniec
|
![]()
Tianjin Tianhai(2006-2020)
1
Changchun Yatai
3
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 |
W ostatnich 5 meczach Liu Yiming ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.61, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.61.
W ostatnich 10 meczach Liu Yiming ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.44, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.56.
W jakiej formie jest Liu Yiming?
Liu Yiming jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.61 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (2.96).
Liu Yiming – trofea
W trakcie kariery Liu Yiming zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Liu Yiming
Jakie trofea zdobył Liu Yiming?
Liu Yiming zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Wuhan Three Towns — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Chin — 2 razy.
Liu Yiming – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Liu Yiming wynosi obecnie 75 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Liu Yiming na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Liu Yiming
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 07.06.2026 | 31 |
|
75 tys. € |
| 16.12.2025 | 30 |
|
100 tys. € |
| 18.06.2025 | 30 |
|
150 tys. € |
| 10.12.2024 | 29 |
|
150 tys. € |
| 03.06.2024 | 29 |
|
175 tys. € |
| 13.12.2023 | 28 |
|
225 tys. € |
| 25.06.2023 | 28 |
|
225 tys. € |
| 12.01.2023 | 27 |
|
225 tys. € |
| 14.01.2022 | 26 | 100 tys. € | |
| 27.08.2021 | 26 |
|
100 tys. € |
| 07.05.2021 | 26 |
|
150 tys. € |
| 25.12.2020 | 25 | 175 tys. € | |
| 26.12.2019 | 24 | 250 tys. € | |
| 04.09.2019 | 24 | 350 tys. € | |
| 20.03.2019 | 24 | 550 tys. € | |
| 08.12.2018 | 23 | 600 tys. € | |
| 04.06.2018 | 23 | 400 tys. € | |
| 30.11.2017 | 22 | 325 tys. € | |
| 18.06.2017 | 22 | 250 tys. € | |
| 04.03.2017 | 22 | 125 tys. € | |
| 19.11.2016 | 21 | 125 tys. € | |
| 19.06.2016 | 21 | 75 tys. € | |
| 04.06.2015 | 20 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Liu Yiming?
Wycena Liu Yiming wynosi obecnie 75 tys. €. W szczycie kariery Liu Yiming wyceniano na 600 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.