Christian Bassogog jest piłkarzem występującym obecnie w Al Faisaly. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Christian Bassogog
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Christian Bassogog w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Christian Bassogog wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.53, a skuteczność strzałów to 9,1%. Christian Bassogog oddaje średnio 1,2 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Christian Bassogog w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Christian Bassogog rozegrał w barwach Al Faisaly'ego w Saudi Pro League 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 641 minut. Średnio dawało to 71 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Christian Bassogog
Pierwszy transfer Christian Bassogog w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z Aalborga do Henan Jianye za 6 milionów euro.
Czy Christian Bassogog ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Christian Bassogog nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Christian Bassogog to koronawirus z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 21 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Christian Bassogog?
Christian Bassogog ma na koncie 3 trofea — 2 wywalczył z drużyną, a 1 dołożył indywidualnie. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Christian Bassogog?
Christian Bassogog najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Christian Bassogog?
Wycena 31-letniego Christian Bassogog według stanu na czerwiec 2026 wynosi 900 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 4,5 miliona euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Christian Bassogog?
Christian Bassogog urodził się 18 października 1995 w Douala w Kamerunie. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Christian Bassogog – statystyki
Szczegółowe statystyki Christian Bassogog w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Al Faisaly oraz reprezentacja Kamerunu. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Christian Bassogog vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Christian Bassogog w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Christian Bassogog wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.53, a skuteczność strzałów to 9,1%. Christian Bassogog oddaje średnio 1,2 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Christian Bassogog – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Christian Bassogog w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
19 Paź
Koniec
|
Saudi Pro League, 10. kolejka
|
2:2 | 45' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
15 Paź
Koniec
|
Saudi Pro League, 9. kolejka
|
3:2 | 29' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
11 Wrz
Koniec
|
Saudi Pro League, 7. kolejka
|
1:3 | 67' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
08 Wrz
Koniec
|
Saudi Pro League, 6. kolejka
|
0:0 | 77' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
Saudi Pro League, 5. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
30 Sie
Koniec
|
Saudi Pro League, 4. kolejka
|
3:1 | 82' | 0 | 0 | – | 5.5 | ||
|
26 Sie
Koniec
|
Saudi Pro League, 3. kolejka
|
1:1 | 85' | 1 | 0 | – | 7.8 | ||
|
21 Sie
Koniec
|
Saudi Pro League, 2. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | 6.1 | |||
|
14 Sie
Koniec
|
Saudi Pro League, 1. kolejka
|
4:2 | 76' | 0 | 1 | – | 6.8 | ||
|
21 Maj
Koniec
|
Saudi Pro League, 34. kolejka
|
1:0 | 69' | 0 | 0 | – | 6.3 |
Ile meczów rozegrał Christian Bassogog w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Christian Bassogog rozegrał w barwach Al Faisaly'ego w Saudi Pro League 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 641 minut. Średnio dawało to 71 minut gry na spotkanie.
Christian Bassogog – transfery
W trakcie kariery Christian Bassogog zmieniał klub 7 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 6,8 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Al Faisaly 2026 – obecnie
-
Al Akhdoud 2024 – 2026
-
Ankaragucu 2024 – 2024
-
Shanghai Shenhua 2021 – 2024
-
Henan Jianye 2017 – 2021
-
Aalborg 2015 – 2017
-
Wilmington Hammerheads 2015 – 2015

-
Rainbow FC Bamenda do 2015

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Christian Bassogog
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 21.07.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 31.08.2024 |
|
800 tys. € | Transfer definitywny |
| 2023/24 | 07.02.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 25.02.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 18.02.2017 |
|
6 mln € | Transfer definitywny |
| 2015/16 | 27.08.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 28.04.2015 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Christian Bassogog
Pierwszy transfer Christian Bassogog w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z Aalborga do Henan Jianye za 6 milionów euro.
Christian Bassogog – forma
W ostatnich 5 meczach Christian Bassogog zanotował bilans 1 zwycięstwo, 3 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,53. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Christian Bassogog i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
19 Paź
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
2
Al Faisaly
2
Saudi Pro League, 10. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Al Faisaly
3
Al Kholood
2
Saudi Pro League, 9. kolejka
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Al Faisaly
1
Al Ittihad Jeddah
3
Saudi Pro League, 7. kolejka
|
67'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Al Ettifaq
0
Al Faisaly
0
Saudi Pro League, 6. kolejka
|
77'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Al Faisaly
0
Al Hazm
0
Saudi Pro League, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Al-Qadisiyah FC
3
Al Faisaly
1
Saudi Pro League, 4. kolejka
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Al Faisaly
1
Al Fateh
1
Saudi Pro League, 3. kolejka
|
85'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Al Faisaly
0
Al Suqoor
2
Saudi Pro League, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Al Hilal
4
Al Faisaly
2
Saudi Pro League, 1. kolejka
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Al Riyadh
1
Al Akhdoud
0
Saudi Pro League, 34. kolejka
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Al Akhdoud
3
Al Khaleej Saihat
1
Saudi Pro League, 33. kolejka
|
73'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.2 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Al Kholood
0
Al Akhdoud
0
Saudi Pro League, 32. kolejka
|
27'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Al Ahli Saudi
4
Al Akhdoud
0
Saudi Pro League, 31. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Al Akhdoud
1
Al Ettifaq
3
Saudi Pro League, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
7 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Damac
2
Al Akhdoud
0
Saudi Pro League, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Al Akhdoud
0
Al Nassr
2
Saudi Pro League, 28. kolejka
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Al Akhdoud
1
Al Fateh
0
Saudi Pro League, 27. kolejka
|
78'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
2
Al Akhdoud
0
Saudi Pro League, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Al Akhdoud
0
Al Feiha
5
Saudi Pro League, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Al Najma
1
Al Akhdoud
3
Saudi Pro League, 24. kolejka
|
81'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Al Fateh
2
Al Akhdoud
1
Saudi Pro League, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Al Akhdoud
2
Al-Qadisiyah FC
4
Saudi Pro League, 23. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Al Hazm
2
Al Akhdoud
1
Saudi Pro League, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Al Akhdoud
1
Al Suqoor
1
Saudi Pro League, 20. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.3 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Al Taawon
1
Al Akhdoud
0
Saudi Pro League, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
2
Al Akhdoud
1
Saudi Pro League, 18. kolejka
|
79'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Al Akhdoud
2
Al Riyadh
2
Saudi Pro League, 17. kolejka
|
85'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
4
Al Akhdoud
1
Saudi Pro League, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Al Akhdoud
1
Al Kholood
0
Saudi Pro League, 15. kolejka
|
72'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
04 Sty
Koniec
|
RPA
1
Kamerun
2
Puchar Narodów Afryki
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lis
Koniec
|
Al Akhdoud
1
Al Shabab (KSA)
1
Saudi Pro League, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Al Feiha
2
Al Akhdoud
0
Saudi Pro League, 8. kolejka
|
79'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Al Akhdoud
2
Al Najma
1
Saudi Pro League, 7. kolejka
|
78'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Al-Qadisiyah FC
0
Al Akhdoud
0
Saudi Pro League, 6. kolejka
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Al Akhdoud
1
Al Hazm
2
Saudi Pro League, 5. kolejka
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Al Hilal
3
Al Akhdoud
1
Saudi Pro League, 4. kolejka
|
72'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Al Suqoor
1
Al Akhdoud
0
Saudi Pro League, 3. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Al Akhdoud
2
Al Taawon
3
Saudi Pro League, 2. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Al Akhdoud
2
Al Ittihad Jeddah
5
Saudi Pro League, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
2
Al Akhdoud
3
Saudi Pro League, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
22 Maj
Koniec
|
Al Akhdoud
1
Al Raed
0
Saudi Pro League, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Al Feiha
2
Al Akhdoud
0
Saudi Pro League, 32. kolejka
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Al Akhdoud
0
Al Nassr
9
Saudi Pro League, 31. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Al Akhdoud
1
Al Wehda FC
2
Saudi Pro League, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Al Kholood
0
Al Akhdoud
1
Saudi Pro League, 29. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
0
Al Akhdoud
0
Saudi Pro League, 28. kolejka
|
80'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Al Akhdoud
1
Al Taawon
1
Saudi Pro League, 27. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Al Orubah
0
Al Akhdoud
1
Saudi Pro League, 26. kolejka
|
75'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Al Akhdoud
2
Al Ahli Saudi
1
Saudi Pro League, 25. kolejka
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Al Riyadh
1
Al Akhdoud
0
Saudi Pro League, 24. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
1
Al Akhdoud
1
Saudi Pro League, 23. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.6 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Al Akhdoud
1
Al Fateh
3
Saudi Pro League, 22. kolejka
|
65'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Al-Qadisiyah FC
2
Al Akhdoud
0
Saudi Pro League, 21. kolejka
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Al Akhdoud
0
Damac
0
Saudi Pro League, 20. kolejka
|
86'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Al Akhdoud
0
Al Ettifaq
2
Saudi Pro League, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Al Hilal
4
Al Akhdoud
0
Saudi Pro League, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Al Akhdoud
1
Al Khaleej Saihat
2
Saudi Pro League, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Al Raed
0
Al Akhdoud
2
Saudi Pro League, 16. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Al Akhdoud
1
Al Feiha
2
Saudi Pro League, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Al Nassr
3
Al Akhdoud
1
Saudi Pro League, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Al Wehda FC
2
Al Akhdoud
3
Saudi Pro League, 13. kolejka
|
80'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Al Akhdoud
1
Al Kholood
2
Saudi Pro League, 12. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Al Akhdoud
1
Al Shabab (KSA)
1
Saudi Pro League, 11. kolejka
|
88'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Al Taawon
1
Al Akhdoud
0
Saudi Pro League, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Al Akhdoud
4
Al Orubah
0
Saudi Pro League, 9. kolejka
|
86'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 9.7 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Al Ahli Saudi
1
Al Akhdoud
1
Saudi Pro League, 8. kolejka
|
87'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Al Akhdoud
0
Al Riyadh
1
Saudi Pro League, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Al Akhdoud
1
Al Ittihad Jeddah
2
Saudi Pro League, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Al Fateh
2
Al Akhdoud
4
Saudi Pro League, 5. kolejka
|
89'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Al Akhdoud
0
Al-Qadisiyah FC
0
Saudi Pro League, 4. kolejka
|
99'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Damac
3
Al Akhdoud
1
Saudi Pro League, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Beşiktaş
1
Ankaragucu
0
Puchar Turcji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Ankaragucu
1
Alanyaspor
1
Super Lig (Turcja)
|
80'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Ankaragucu
1
İstanbulspor
1
Super Lig (Turcja)
|
69'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Ankaragucu
3
Fenerbahce
0
Puchar Turcji
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lut
Koniec
|
Kayserispor
3
Ankaragucu
2
Super Lig (Turcja)
|
66'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Shanghai Shenhua
1
Shandong Luneng
0
Puchar Chin
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lis
Koniec
|
Qingdao Jonoon
0
Shanghai Shenhua
1
Puchar Chin
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lis
Koniec
|
Shanghai Shenhua
1
Hangzhou Greentown
2
Chinese Super League
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
7 kluczowych podań
|
Bez udziału | 8.3 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Henan Jianye
3
Shanghai Shenhua
0
Chinese Super League
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Shanghai Shenhua
1
Chengdu Better City
1
Chinese Super League
|
72'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Wuhan Three Towns
1
Shanghai Shenhua
2
Chinese Super League
|
76'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Shanghai Shenhua
3
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
0
Chinese Super League
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Lip
Koniec
|
Shanghai Shenhua
0
SHANGHAI SIPG
5
Chinese Super League
|
67'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
02 Lip
Koniec
|
Shanghai Shenhua
1
Tianjin Teda
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
08 Cze
Koniec
|
Qingdao Jonoon
0
Shanghai Shenhua
1
Chinese Super League
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Szwajcaria
1
Kamerun
0
Mistrzostwa Świata
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Lis
Koniec
|
Kamerun
1
Panama
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lis
Koniec
|
Shandong Luneng
2
Shanghai Shenhua
0
Chinese Super League
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Changchun Yatai
0
Shanghai Shenhua
0
Chinese Super League
|
85'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Paź
Koniec
|
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
0
Shanghai Shenhua
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Shanghai Shenhua
1
Henan Jianye
0
Chinese Super League
|
83'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.8 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Shanghai Shenhua
1
Meizhou Kejia
0
Chinese Super League
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Shanghai Shenhua
1
Tianjin Teda
1
Chinese Super League
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Shanghai Shenhua
0
Chengdu Better City
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Lip
Koniec
|
![]()
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023)
2
Shanghai Shenhua
2
Chinese Super League
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
07 Lip
Koniec
|
Shanghai Shenhua
1
![]()
Hebei FC(2010-2023)
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Cze
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
1
Shanghai Shenhua
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.8 | |
|
26 Cze
Koniec
|
Shanghai Shenhua
2
![]()
Guangzhou FC(1993-2025)
1
Chinese Super League
|
77'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
16 Cze
Koniec
|
![]()
Hebei FC(2010-2023)
1
Shanghai Shenhua
3
Chinese Super League
|
70'
|
0 goli
2 strzały
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Cze
Koniec
|
Shanghai Shenhua
1
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
05 Lut
Karne
|
Burkina Faso
(3)
3
Kamerun
(5)
3
Puchar Narodów Afryki
|
54'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
03 Lut
Karne
|
Kamerun
(1)
0
Egipt
(3)
0
Puchar Narodów Afryki
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Kamerun
2
Komory
1
Puchar Narodów Afryki
|
27'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Kamerun
4
Etiopia
1
Puchar Narodów Afryki
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Sty
Koniec
|
Kamerun
2
Burkina Faso
1
Puchar Narodów Afryki
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Paź
Koniec
|
Mozambik
0
Kamerun
1
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Afryka
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Sie
Koniec
|
![]()
Dalian Professional(2009-2024)
2
Shanghai Shenhua
4
Chinese Super League
|
90'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.1 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Shanghai Shenhua
1
Changchun Yatai
2
Chinese Super League
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Shanghai Shenhua
0
![]()
Hebei FC(2010-2023)
0
Chinese Super League
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
31 Lip
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
1
Shanghai Shenhua
0
Chinese Super League
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Changchun Yatai
1
Shanghai Shenhua
0
Chinese Super League
|
34'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Maj
Koniec
|
![]()
Hebei FC(2010-2023)
1
Shanghai Shenhua
1
Chinese Super League
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Paź
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
1
Henan Jianye
2
Chinese Super League
|
86'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
6 kluczowych podań
|
Decydujący | 6.9 | |
|
23 Paź
Koniec
|
![]()
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023)
1
Henan Jianye
1
Chinese Super League
|
76'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
![]()
Guangzhou FC(1993-2025)
2
Henan Jianye
0
Puchar Chin
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Paź
Koniec
|
![]()
Guangzhou FC(1993-2025)
2
Henan Jianye
2
Chinese Super League
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Henan Jianye
1
![]()
Chongqing Liangjiang Athletic(1994-2022)
0
Chinese Super League
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
2
Henan Jianye
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Henan Jianye
4
![]()
Hebei FC(2010-2023)
1
Chinese Super League
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.8 | |
|
13 Sie
Koniec
|
![]()
Jiangsu Suning FC(1994-2021)
3
Henan Jianye
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Henan Jianye
2
![]()
Beijing Chengfeng(1995-2021)
1
Chinese Super League
|
8'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Tianjin Teda
2
Henan Jianye
0
Chinese Super League
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Lip
Koniec
|
Henan Jianye
0
![]()
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023)
0
Chinese Super League
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
16 Lip
Koniec
|
Shanghai Shenhua
3
Henan Jianye
2
Chinese Super League
|
77'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | |
|
06 Lip
Koniec
|
Nigeria
3
Kamerun
2
Puchar Narodów Afryki
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.5 | |
|
02 Lip
Koniec
|
Benin
0
Kamerun
0
Puchar Narodów Afryki
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Cze
Koniec
|
Kamerun
0
Ghana
0
Puchar Narodów Afryki
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Cze
Koniec
|
Kamerun
2
Gwinea Bissau
0
Puchar Narodów Afryki
|
90'
|
0 goli
2 strzały
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Henan Jianye
2
![]()
Guangzhou FC(1993-2025)
5
Chinese Super League
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.5 | |
|
24 Maj
Koniec
|
![]()
Chongqing Liangjiang Athletic(1994-2022)
0
Henan Jianye
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
05 Maj
Koniec
|
![]()
Beijing Chengfeng(1995-2021)
1
Henan Jianye
2
Chinese Super League
|
88'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.3 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Henan Jianye
2
Tianjin Teda
3
Chinese Super League
|
71'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Beijing Guoan
2
Henan Jianye
1
Chinese Super League
|
83'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Henan Jianye
1
![]()
Dalian Professional(2009-2024)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Shanghai Shenhua
0
Henan Jianye
2
Chinese Super League
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
05 Paź
Koniec
|
![]()
Beijing Chengfeng(1995-2021)
1
Henan Jianye
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Henan Jianye
1
Shandong Luneng
4
Chinese Super League
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.0 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Tianjin Teda
2
Henan Jianye
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
04 Sie
Koniec
|
![]()
Tianjin Tianhai(2006-2020)
1
Henan Jianye
2
Chinese Super League
|
80'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Henan Jianye
0
![]()
Chongqing Liangjiang Athletic(1994-2022)
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Mar
Koniec
|
![]()
Guangzhou FC(1993-2025)
1
Henan Jianye
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Henan Jianye
2
SHANGHAI SIPG
4
Chinese Super League
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Henan Jianye
2
Shandong Luneng
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Shanghai Shenhua
1
Henan Jianye
2
Chinese Super League
|
89'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
6 kluczowych podań
|
Decydujący | 9.2 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Henan Jianye
0
Changchun Yatai
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Lip
Koniec
|
Henan Jianye
0
Beijing Guoan
2
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
23 Lip
Koniec
|
Henan Jianye
1
![]()
Tianjin Tianhai(2006-2020)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
4 strzały
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.2 | |
|
08 Lip
Koniec
|
![]()
Hebei FC(2010-2023)
2
Henan Jianye
3
Chinese Super League
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.3 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Henan Jianye
1
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
1
Chinese Super League
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Henan Jianye
2
![]()
Guangzhou FC(1993-2025)
4
Chinese Super League
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
5 kluczowych podań
|
Istotny | 8.1 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Beijing Guoan
1
Henan Jianye
0
Chinese Super League
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Henan Jianye
1
![]()
Liaoning FC(1995-2020)
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 |
W ostatnich 5 meczach Christian Bassogog ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.29, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.53 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.48).
W ostatnich 10 meczach Christian Bassogog 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.52, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.51 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.48).
W jakiej formie jest Christian Bassogog?
Christian Bassogog jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.53 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.53). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Christian Bassogog – zarobki
Christian Bassogog gra w Al Faisaly na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 511 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Christian Bassogog w Al Faisaly (2023/24)
| Rocznie | 511 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 43 tys. € |
| Tygodniowo | 10 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Christian Bassogog w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2023/24 |
|
511 tys. € |
Christian Bassogog – kontuzje
W trakcie kariery Christian Bassogog zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 6 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Christian Bassogog
-
Uraz o nieznanym charakterze
19.10.26 – 28.10.26 (10 dni)
Al Faisaly opuszczone: 2 mecze
-
Koronawirus
28.07.20 – 17.08.20 (21 dni)
Henan Jianye opuszczone: 4 mecze
Czy Christian Bassogog ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Christian Bassogog nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Christian Bassogog to koronawirus z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 21 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Christian Bassogog – trofea
W trakcie kariery Christian Bassogog zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Christian Bassogog
Jakie trofea zdobył Christian Bassogog?
Christian Bassogog zdobył w karierze 3 trofea — 2 drużynowe i 1 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Shanghai Shenhua — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Chin — 1 raz.
Christian Bassogog – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Christian Bassogog wynosi obecnie 900 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Christian Bassogog na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Christian Bassogog
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 03.06.2026 | 30 |
|
900 tys. € |
| 17.12.2025 | 30 |
|
1 mln € |
| 26.05.2025 | 29 |
|
1,2 mln € |
| 12.12.2024 | 29 |
|
1,3 mln € |
| 30.05.2024 | 28 |
|
1,5 mln € |
| 14.03.2024 | 28 |
|
1,5 mln € |
| 13.12.2023 | 28 |
|
1,5 mln € |
| 25.06.2023 | 27 |
|
3 mln € |
| 12.01.2023 | 27 |
|
4 mln € |
| 13.11.2022 | 27 |
|
4,5 mln € |
| 16.01.2022 | 26 |
|
3 mln € |
| 22.08.2021 | 25 |
|
4 mln € |
| 25.12.2020 | 25 |
|
3,5 mln € |
| 07.04.2020 | 24 |
|
2,8 mln € |
| 26.12.2019 | 24 |
|
3,5 mln € |
| 04.09.2019 | 23 |
|
3 mln € |
| 08.12.2018 | 23 |
|
3,5 mln € |
| 04.06.2018 | 22 |
|
4 mln € |
| 30.11.2017 | 22 |
|
3,7 mln € |
| 18.06.2017 | 21 |
|
3 mln € |
| 04.03.2017 | 21 |
|
1,2 mln € |
| 11.12.2016 | 21 |
|
350 tys. € |
| 11.08.2016 | 20 |
|
200 tys. € |
| 20.01.2016 | 20 |
|
50 tys. € |
| 01.09.2015 | 19 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Christian Bassogog?
Wycena Christian Bassogog wynosi obecnie 900 tys. €. W szczycie kariery Christian Bassogog wyceniano na 4,5 mln €, a najniżej na 50 tys. €.