Forma w lidze
Al Suqoor w tabeli
5. miejsce / 16 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 5 punktów
Strata do 3. miejsca: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
4 mecze bez porażki
4 mecze ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
9 pkt
9:5 bramki
2,25 gola/mecz
7 pkt
5:2 bramki
1,25 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Al Suqoora
Wartość drużyny: 74,2 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 5 bramek | Francja | 35 | napastnik | 8 | 3,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Wybrzeże Kości Słoniowej | 21 | pomocnik | 8 | 7 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,47 średnia ocena | Wybrzeże Kości Słoniowej | 21 | pomocnik | 8 | 7 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 720 minut | Senegal | 27 | obrońca | 8 | 20 mln € |
Przewidywany skład Al Suqoora 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Al Suqoor w tabeli Saudi Pro League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al Hilal
|
8 | 7 | 0 | 1 | 26:7 | 21 |
2
|
Al-Qadisiyah FC
|
8 | 6 | 1 | 1 | 21:8 | 19 |
3
|
Al Nassr
|
8 | 6 | 1 | 1 | 19:7 | 19 |
4
|
Al Ittihad Jeddah
|
8 | 5 | 2 | 1 | 14:9 | 17 |
5
|
Al Suqoor
|
8 | 5 | 1 | 2 | 14:7 | 16 |
6
|
Al Ahli Saudi
|
8 | 5 | 0 | 3 | 20:10 | 15 |
Wyniki Al Suqoora
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Al Hazm
1
Al Suqoor
1
Saudi Pro League, 8. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
Al Suqoor
4
Al Fateh
2
Saudi Pro League, 7. kolejka
|
|
|
07 Wrz Koniec
|
Al Hilal
0
Al Suqoor
2
Saudi Pro League, 6. kolejka
|
Terminarz Al Suqoora
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 17:40
|
Al Suqoor
Al Ettifaq
Saudi Pro League, 9. kolejka
|
|
|
20 Paź 20:00
|
Al Nassr
Al Suqoor
Saudi Pro League, 10. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
Al Suqoor
Abha
Saudi Pro League, 11. kolejka
|
Ostatnie transfery Al Suqoora
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 18 Wrz 2026 |
|
Arabia Saudyjska |
|
za darmo | |
| 13 Wrz 2026 |
![]() |
Arabia Saudyjska |
|
wypożyczenie | |
| 05 Wrz 2026 |
|
Arabia Saudyjska |
|
wypożyczenie | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Argentyna |
|
za darmo |
Al Suqoor to klub piłkarski z Arabii Saudyjskiej występujący w Saudi Pro League. Swoim domowym obiektem jest King Khalid Sport City Stadium, który może pomieścić 20 000 widzów. Zespół prowadzi Christophe Galtier. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 74,2 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Al Suqoor w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Al Suqoora trafiło 9 zawodników za łączną kwotę 925 tys. €, a klub opuściło 11 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Abdulaziz Al-Othman z Al-Qadisiyah FC za 925 tys. €.
Które miejsce zajmuje Al Suqoor w tabeli Saudi Pro League?
Al Suqoor zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Saudi Pro League z dorobkiem 16 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Al Hilal wynosi 5 punktów, a przewaga nad 6. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jak wygląda skład Al Suqoora?
W wyjściowym ustawieniu Al Suqoora między słupkami staje M. Bułka, a linię obrony najczęściej tworzą Abdulmalik Al-Oyayari, M. Sarr, N. Zeze oraz I. Hawsawi. W środku pola grają Muhanad Al Saad, Alaa Hejji, A. Kone oraz G. Masouras, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Lacazette, H. Camara. Trener Christophe Galtier ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Saudi Pro League i pucharach.
Kiedy Al Suqoor gra następny mecz?
Najbliższy mecz Al Suqoora to spotkanie z Al Ettifaq, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 17:40 na obiekcie King Khalid Sport City Stadium w ramach Saudi Pro League (9. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Al Suqoora?
Ostatni mecz Al Suqoora to remis z Al Hazmem 1:1 w Saudi Pro League, 10 października 2026. Bramki zdobyli Diakite, Benrahma. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Al Suqoor w tym sezonie?
Bilans Al Suqoora w tym sezonie to 8 meczów i wynik 5-1-2 przy 14 zdobytych bramkach i 7 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 9,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Al Suqoora w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Al Suqoor w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Al Suqoora
Al Suqoor terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 17:40
|
Saudi Pro League, 9. kolejka
|
King Khalid Sport City Stadium U siebie | Umiarkowany | |
|
20 Paź 20:00
|
Saudi Pro League, 10. kolejka
|
Al Awal Park at King Saud University Wyjazd | Trudny | |
|
24 Paź 16:00
|
Saudi Pro League, 11. kolejka
|
King Khalid Sport City Stadium U siebie | Łatwy | |
|
30 Paź 15:50
|
Saudi Pro League, 12. kolejka
|
Prince Faisal bin Fahd Fahd Training Pitch Wyjazd | Umiarkowany | |
|
05 Lis 18:00
|
Saudi Pro League, 13. kolejka
|
King Abdullah Sports City Wyjazd | Trudny | |
|
20 Lis 18:00
|
Saudi Pro League, 14. kolejka
|
King Khalid Sport City Stadium U siebie | Umiarkowany | |
|
26 Lis 18:00
|
Saudi Pro League, 15. kolejka
|
King Khalid Sport City Stadium U siebie | Łatwy | |
|
03 Gru 18:00
|
Saudi Pro League, 16. kolejka
|
Prince Faisal bin Fahd Stadium Wyjazd | Umiarkowany | |
|
10 Gru 18:00
|
Saudi Pro League, 17. kolejka
|
King Khalid Sport City Stadium U siebie | Trudny | |
|
14 Gru 18:00
|
Saudi Pro League, 18. kolejka
|
Al Majma'ah Sports City Stadium Wyjazd | Łatwy |
Kiedy Al Suqoor gra następny mecz?
Najbliższy mecz Al Suqoora to spotkanie z Al Ettifaq, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 17:40 na obiekcie King Khalid Sport City Stadium w ramach Saudi Pro League (9. kolejka).
Wyniki Al Suqoora w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Al Suqoor w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Al Suqoora w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Al Suqoor wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Saudi Pro League, 8. kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | 5/7 | 0/3 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Saudi Pro League, 7. kolejka
|
4:2 | 4-4-2 | 11/14 | 2/3 | |
|
07 Wrz Koniec
|
Saudi Pro League, 6. kolejka
|
0:2 | 5-3-2 | 4/8 | 3/6 | |
|
03 Wrz Koniec
|
Saudi Pro League, 5. kolejka
|
3:0 | 4-4-2 | 4/6 | 2/4 | |
|
28 Sie Koniec
|
Saudi Pro League, 4. kolejka
|
1:0 | 4-4-2 | 5/10 | 1/4 | |
|
24 Sie Koniec
|
Saudi Pro League, 3. kolejka
|
0:2 | 4-4-2 | 2/4 | 1/2 | |
|
21 Sie Koniec
|
Saudi Pro League, 2. kolejka
|
0:2 | 4-4-2 | 3/4 | 0/2 | |
|
14 Sie Koniec
|
Saudi Pro League, 1. kolejka
|
2:1 | 4-4-1-1 | 3/7 | 1/2 | |
|
21 Maj Koniec
|
Saudi Pro League, 34. kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | 4/4 | 1/2 | |
|
16 Maj Koniec
|
Saudi Pro League, 33. kolejka
|
2:0 | 4-4-2 | 2/8 | 1/3 |
Al Suqoor ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 18 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 6 z 8 meczów, ze średnią 1,67 punktu. W pozostałych ustawieniach Al Suqoor zdobywa 3,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Al Suqoora?
Ostatni mecz Al Suqoora to remis z Al Hazmem 1:1 w Saudi Pro League, 10 października 2026. Bramki zdobyli Diakite, Benrahma. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Al Suqoor – tabela Saudi Pro League
Jakie miejsce w tabeli Saudi Pro League zajmuje Al Suqoor w sezonie 2026/2027.
Miejsce Al Suqoora w tabeli Saudi Pro League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al Hilal
|
8 | 7 | 0 | 1 | 26:7 | 19 | 21 | |
2
|
Al-Qadisiyah FC
|
8 | 6 | 1 | 1 | 21:8 | 13 | 19 | |
3
|
Al Nassr
|
8 | 6 | 1 | 1 | 19:7 | 12 | 19 | |
4
|
Al Ittihad Jeddah
|
8 | 5 | 2 | 1 | 14:9 | 5 | 17 | |
5
|
Al Suqoor
|
8 | 5 | 1 | 2 | 14:7 | 7 | 16 | |
6
|
Al Ahli Saudi
|
8 | 5 | 0 | 3 | 20:10 | 10 | 15 | |
7
|
Al Ettifaq
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:12 | 0 | 12 | |
8
|
Al Kholood
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:15 | -3 | 12 | |
9
|
Al Draih
|
8 | 3 | 2 | 3 | 7:8 | -1 | 11 | |
10
|
Al Hazm
|
8 | 2 | 3 | 3 | 8:10 | -2 | 9 | |
11
|
Al Riyadh
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:17 | -8 | 9 | |
12
|
Al Shabab (KSA)
|
8 | 1 | 4 | 3 | 9:11 | -2 | 7 | |
13
|
Al Feiha
|
8 | 1 | 4 | 3 | 8:12 | -4 | 7 | |
14
|
Al Khaleej Saihat
|
8 | 0 | 6 | 2 | 4:11 | -7 | 6 | |
15
|
Al Faisaly
|
7 | 0 | 3 | 4 | 5:13 | -8 | 3 | |
16
|
Al Fateh
|
8 | 0 | 3 | 5 | 4:15 | -11 | 3 | |
17
|
Al Taawon
|
8 | 0 | 3 | 5 | 3:15 | -12 | 3 | |
18
|
Abha
|
7 | 0 | 2 | 5 | 5:13 | -8 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al Hilal
|
8 | 7 | 0 | 1 | 26:7 | 19 | 21 | |
2
|
Al-Qadisiyah FC
|
8 | 6 | 1 | 1 | 21:8 | 13 | 19 | |
3
|
Al Nassr
|
8 | 6 | 1 | 1 | 19:7 | 12 | 19 | |
4
|
Al Ittihad Jeddah
|
8 | 5 | 2 | 1 | 14:9 | 5 | 17 | |
5
|
Al Suqoor
|
8 | 5 | 1 | 2 | 14:7 | 7 | 16 | |
6
|
Al Ahli Saudi
|
8 | 5 | 0 | 3 | 20:10 | 10 | 15 | |
7
|
Al Ettifaq
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:12 | 0 | 12 | |
8
|
Al Kholood
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:15 | -3 | 12 | |
9
|
Al Draih
|
8 | 3 | 2 | 3 | 7:8 | -1 | 11 | |
10
|
Al Hazm
|
8 | 2 | 3 | 3 | 8:10 | -2 | 9 | |
11
|
Al Riyadh
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:17 | -8 | 9 | |
12
|
Al Shabab (KSA)
|
8 | 1 | 4 | 3 | 9:11 | -2 | 7 | |
13
|
Al Feiha
|
8 | 1 | 4 | 3 | 8:12 | -4 | 7 | |
14
|
Al Khaleej Saihat
|
8 | 0 | 6 | 2 | 4:11 | -7 | 6 | |
15
|
Al Faisaly
|
7 | 0 | 3 | 4 | 5:13 | -8 | 3 | |
16
|
Al Fateh
|
8 | 0 | 3 | 5 | 4:15 | -11 | 3 | |
17
|
Al Taawon
|
8 | 0 | 3 | 5 | 3:15 | -12 | 3 | |
18
|
Abha
|
7 | 0 | 2 | 5 | 5:13 | -8 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Al Nassr
|
4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | 8 | 12 | |
| 2 |
Al Ittihad Jeddah
|
4 | 3 | 1 | 0 | 8:5 | 3 | 10 | |
| 3 |
Al Hilal
|
4 | 3 | 0 | 1 | 10:6 | 4 | 9 | |
| 4 |
Al Suqoor
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 9 | |
| 5 |
Al Ahli Saudi
|
3 | 3 | 0 | 0 | 12:1 | 11 | 9 | |
| 6 |
Al Kholood
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:9 | -1 | 9 | |
| 7 |
Al-Qadisiyah FC
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:7 | 2 | 7 | |
| 8 |
Al Riyadh
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3:4 | -1 | 6 | |
| 9 |
Al Ettifaq
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:9 | -2 | 5 | |
| 10 |
Al Hazm
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:3 | 0 | 5 | |
| 11 |
Al Shabab (KSA)
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 5 | |
| 12 |
Al Feiha
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:8 | -2 | 5 | |
| 13 |
Al Khaleej Saihat
|
4 | 0 | 3 | 1 | 2:6 | -4 | 3 | |
| 14 |
Al Taawon
|
4 | 0 | 3 | 1 | 0:6 | -6 | 3 | |
| 15 |
Al Draih
|
4 | 0 | 2 | 2 | 1:4 | -3 | 2 | |
| 16 |
Al Faisaly
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:6 | -4 | 2 | |
| 17 |
Al Fateh
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:7 | -6 | 1 | |
| 18 |
Abha
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Al Hilal
|
4 | 4 | 0 | 0 | 16:1 | 15 | 12 | |
| 2 |
Al-Qadisiyah FC
|
4 | 4 | 0 | 0 | 12:1 | 11 | 12 | |
| 3 |
Al Draih
|
4 | 3 | 0 | 1 | 6:4 | 2 | 9 | |
| 4 |
Al Nassr
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 7 | |
| 5 |
Al Ittihad Jeddah
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:4 | 2 | 7 | |
| 6 |
Al Suqoor
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:2 | 3 | 7 | |
| 7 |
Al Ettifaq
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 8 |
Al Ahli Saudi
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:9 | -1 | 6 | |
| 9 |
Al Hazm
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 10 |
Al Kholood
|
4 | 0 | 3 | 1 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 11 |
Al Riyadh
|
5 | 0 | 3 | 2 | 6:13 | -7 | 3 | |
| 12 |
Al Khaleej Saihat
|
4 | 0 | 3 | 1 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 13 |
Al Shabab (KSA)
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 | |
| 14 |
Al Feiha
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:4 | -2 | 2 | |
| 15 |
Al Fateh
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:8 | -5 | 2 | |
| 16 |
Al Faisaly
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | -4 | 1 | |
| 17 |
Abha
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:9 | -6 | 1 | |
| 18 |
Al Taawon
|
4 | 0 | 0 | 4 | 3:9 | -6 | 0 |
Które miejsce zajmuje Al Suqoor w tabeli Saudi Pro League?
Al Suqoor zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Saudi Pro League z dorobkiem 16 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Al Hilal wynosi 5 punktów, a przewaga nad 6. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Al Suqoora w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Al Suqoora na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Al Suqoor na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,8
- Strzały celne / mecz 4,3
- Asysty / mecz 1,50
- Udane dryblingi / mecz 6,9
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,88
- Czyste konta 38%
- Odbiory / mecz 15,8
- Przechwyty / mecz 8,1
- Wybicia / mecz 20,6
- Zablokowane strzały / mecz 3,6
Strzelcy Al Suqoora
Rozkład bramek w czasie
Bramki Al Suqoora i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Al Suqoora to 31–45+ minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 4 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Al Suqoor - Al Ettifaq Po przerwie pada 43% bramek Al Suqoora.Przebieg meczu Al Suqoora i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 5-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-1-2 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 3-0-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 2-0-1 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-1-1 |
Gdy Al Suqoor otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Al Suqoora
86% bramek Al Suqoora pada z gry. Z karnych odpowiadają za 7% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 7% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Al Suqoor zdobywa w sezonie średnio 2,00 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 2,00.
Aktualne serie Al Suqoora
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Al Suqoora, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Al Suqoor wygra mecz Al Suqoor - Al Ettifaq Al Suqoor nie przegrywa od 4 meczów.Bramki w meczach Al Suqoora
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 88%
- Powyżej 2,5 38%
- Powyżej 3,5 13%
- Powyżej 4,5 13%
- Powyżej 5,5 13%
W 38% meczów Al Suqoora padają co najmniej trzy bramki, a w 38% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Al Suqoor - Al Ettifaq Powyżej 2,5 bramki padło w 38% meczów Al Suqoora.Al Suqoor – faule i karne
- Faule / mecz 10,9
- Faule rywali / mecz 10,8
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Al Suqoor fauluje średnio 10,9 razy na mecz, a wymusza 10,8 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Al Suqoora, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Al Suqoor zdobywa 2,25 punktu na mecz wobec 1,75 na wyjeździe.
Al Suqoor wygra mecz Al Suqoor - Al Ettifaq Al Suqoor zdobywa u siebie 75% możliwych punktów, na wyjeździe 58%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Al Suqoora ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 43% goli Al Suqoora, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 8 meczów.
Al Suqoor wygra drugą połowę meczu Al Suqoor - Al Ettifaq Drugą połowę Al Suqoor wygrywał w 3 z 8 meczów.Al Suqoor – strzały
- Celne / mecz 4,3
- Niecelne / mecz 5,5
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 18%
- Strzałów na gola 5,6
Al Suqoor oddaje 9,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,6 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Al Suqoor - Al Ettifaq Al Suqoor oddaje 9,8 strzałów na mecz.Al Suqoor – posiadanie piłki
- U siebie 55,3%
- Na wyjeździe 55,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 8
- Najniższe w sezonie 37%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 8 meczów. Średnio Al Suqoor utrzymuje przy piłce 55,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 37%.
Al Suqoor wygra mecz Al Suqoor - Al Ettifaq Al Suqoor utrzymuje średnio 55,4% posiadania piłki.Al Suqoor – podania
- Kluczowe / mecz 10,0
- Dośrodkowania / mecz 16,8
- Celność dośrodkowań 23%
- Podania długie / mecz 51
- Celność długich podań 59%
Al Suqoor wymienia średnio 463 podań na mecz przy celności 87%, z czego 10,0 to podania kluczowe.
Al Suqoor – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 2 z 4
- Stracone / mecz 0,88
- Bez straty do przerwy 63%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 25%
Czyste konto Al Suqoora to 38% meczów sezonu (3 z 8), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Al Suqoor - Al Ettifaq Czyste konto Al Suqoor zachowuje w 38% meczów.Al Suqoor – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 63%
- Pow. 8,5 w meczu 25%
- Pow. 10,5 w meczu 13%
- Rożne u siebie / mecz 5,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,3
Al Suqoor wykonuje średnio 4,6 rzutów rożnych na mecz wobec 2,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 25% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Al Suqoor - Al Ettifaq Powyżej 8,5 rożnego padło w 25% meczów Al Suqoora.Al Suqoor – kartki
- Żółte kartki 9
- Pow. 3,5 kartki w meczu 38%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 13%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 38%
Al Suqoor ogląda średnio 1,1 żółtej kartki na mecz, a rywale Al Suqoora – 2,0. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Al Suqoor według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 1,00 | 1,00 |
| Środka tabeli (7–12) | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 0,50 | 1,00 |
| Dołu tabeli (13–18) | 4 | 4-0-0 | 3,00 | 2,75 | 0,75 |
Najwięcej punktów na mecz Al Suqoor zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z środka tabeli (7–12).
Al Suqoor na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
3.
|
3,00 1,75 | 2,50 2,25 | 0,50 1,25 |
|
4.
|
2,50 1,75 | 2,00 1,50 | 1,25 1,00 |
|
5.
|
2,25 1,75 | 2,25 1,25 | 1,25 0,50 |
|
6.
|
3,00 1,20 | 4,00 1,60 | 0,33 1,80 |
|
7.
|
1,00 2,33 | 1,40 1,67 | 1,80 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Al Suqoora
Skrajne wyniki i osiągnięcia Al Suqoora w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Al Suqoor - Al Khaleej Saihat 3:0 Saudi Pro League, 3.09.2026
- Najwyższa porażka Al Suqoor - Al-Qadisiyah FC 0:2 Saudi Pro League, 24.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Al Suqoor - Al Fateh 4:2, Saudi Pro League, 13.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 15. minuta Koulibaly, Al Hilal - Al Suqoor 0:2, Saudi Pro League, 7.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 79. minuta Vada, Al Suqoor - Al Fateh 4:2, Saudi Pro League, 13.09.2026
Jakie statystyki ma Al Suqoor w tym sezonie?
Bilans Al Suqoora w tym sezonie to 8 meczów i wynik 5-1-2 przy 14 zdobytych bramkach i 7 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 9,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Al Suqoor – zawodnicy
Jak wygląda kadra Al Suqoora w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Al Suqoora 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kadra Al Suqoora
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
31 | Algeria | 8,5 mln € | 5,2 mln € | 3 | 38% | 2 | 1 | 111' | 0 | 0 | |||||||
| 91 |
|
35 | Francja | 3,5 mln € | 6,1 mln € | 8 | 100% | 5 | 1 | 633' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
|
23 | Arabia Saudyjska | 400 tys. € | 202 tys. € | 8 | 100% | 1 | 1 | 403' | 1 | 0 | |||||||
| 70 |
|
28 | Arabia Saudyjska | 350 tys. € | 1,3 mln € | 8 | 100% | 0 | 2 | 483' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
25 | Arabia Saudyjska | 175 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 2 | 483' | 2 | 0 | |||||||
| 22 |
|
22 | Arabia Saudyjska | – | – | 6 | 75% | 0 | 0 | 15' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
22 | Arabia Saudyjska | 200 tys. € | 190 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 51 |
|
19 | Kolumbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 59 |
|
22 | Arabia Saudyjska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
![]() |
20 | Arabia Saudyjska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 72 |
|
21 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 7 mln € | 142 tys. € | 8 | 100% | 3 | 2 | 669' | 2 | 0 | |||||||
| 7 |
|
32 | Grecja | 1,5 mln € | 1,4 mln € | 6 | 75% | 0 | 1 | 440' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
23 | Jordania | 550 tys. € | – | 7 | 88% | 0 | 1 | 247' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
30 | Arabia Saudyjska | 300 tys. € | – | 6 | 75% | 1 | 0 | 429' | 1 | 1 | |||||||
| 15 |
|
22 | Arabia Saudyjska | 800 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 567' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
30 | Argentyna | 1,4 mln € | 931 tys. € | 4 | 50% | 1 | 0 | 110' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
25 | Arabia Saudyjska | 1,2 mln € | 300 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 47' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
22 | Arabia Saudyjska | 600 tys. € | – | 3 | 38% | 0 | 0 | 7' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
27 | Arabia Saudyjska | 400 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 47 |
![]() |
22 | Arabia Saudyjska | 100 tys. € | 170 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
27 | Senegal | 20 mln € | 2,2 mln € | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 44 |
|
21 | Francja | 20 mln € | 455 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
24 | Arabia Saudyjska | 300 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 1 | 509' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
27 | Arabia Saudyjska | 175 tys. € | 445 tys. € | 7 | 88% | 0 | 0 | 212' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
34 | Arabia Saudyjska | 350 tys. € | 784 tys. € | 6 | 75% | 0 | 0 | 277' | 1 | 0 | |||||||
| 55 |
|
25 | Arabia Saudyjska | – | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 48 |
|
21 | Arabia Saudyjska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 75 |
![]() |
21 | Arabia Saudyjska | 100 tys. € | – | 4 | 50% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
27 | Polska | 12 mln € | 364 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
36 | Arabia Saudyjska | – | – | 4 | 50% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 81 |
|
27 | Portugalia | 3,2 mln € | 2,1 mln € | 4 | 50% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 88 |
![]() |
21 | Arabia Saudyjska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Al Suqoora
83,1 mln €
śr. 2,6 mln € / zawodnika
Ile Al Suqoor wydaje na pensje
22,2 mln € rocznie
śr. 695 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
11
najliczniej: Arabia Saudyjska (21 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Al Suqoora w sezonie 2026/2027
Al Suqoor wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Al Suqoora
Jak wygląda skład Al Suqoora?
W wyjściowym ustawieniu Al Suqoora między słupkami staje M. Bułka, a linię obrony najczęściej tworzą Abdulmalik Al-Oyayari, M. Sarr, N. Zeze oraz I. Hawsawi. W środku pola grają Muhanad Al Saad, Alaa Hejji, A. Kone oraz G. Masouras, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Lacazette, H. Camara. Trener Christophe Galtier ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Saudi Pro League i pucharach.
Al Suqoor – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Al Suqoor w sezonie 2026/2027.
Al Suqoor transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 Wrz 2026 |
|
Arabia Saudyjska | 25 |
|
za darmo | |
| 13 Wrz 2026 |
![]() |
Arabia Saudyjska | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 05 Wrz 2026 |
|
Arabia Saudyjska | 33 |
|
wypożyczenie | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Argentyna | 30 |
|
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
![]() |
Arabia Saudyjska | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 18 Sie 2026 |
![]() |
Arabia Saudyjska | 21 |
|
za darmo | |
| 16 Sie 2026 |
|
Arabia Saudyjska | 29 |
|
za darmo | |
| 12 Sie 2026 |
|
Arabia Saudyjska | 28 |
|
wypożyczenie | |
| 12 Sie 2026 |
|
Arabia Saudyjska | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 11 Sie 2026 |
|
Arabia Saudyjska | 25 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Al Suqoora
Al Suqoor bilans transferowy
- +22,1 mln € 2026
- -111,7 mln € 2025
- -18,4 mln € 2024
- -500 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii Al Suqoora
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Al Suqoor w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Al Suqoora trafiło 9 zawodników za łączną kwotę 925 tys. €, a klub opuściło 11 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Abdulaziz Al-Othman z Al-Qadisiyah FC za 925 tys. €.
