Forma w lidze
Al Khaleej Saihat w tabeli
14. miejsce / 6 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 15 punktów
Strata do 3. miejsca: 13 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez porażki
10 meczów bez zwycięstwa
2 mecze ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
3 pkt
2:6 bramki
0,50 gola/mecz
3 pkt
2:5 bramki
0,50 gola/mecz
Równy bilans
Zawodnicy Al Khaleej Saihat
Wartość drużyny: 11 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Norwegia | 34 | napastnik | 4 | 1,2 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Nowa Kaledonia | 30 | pomocnik | 4 | 5 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,73 średnia ocena | Gwinea Równikowa | 33 | pomocnik | 8 | 700 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 720 minut | Gwinea Równikowa | 33 | pomocnik | 8 | 700 tys. € |
Przewidywany skład Al Khaleej Saihat 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Al Khaleej Saihat w tabeli Saudi Pro League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al Hilal
|
8 | 7 | 0 | 1 | 26:7 | 21 |
2
|
Al-Qadisiyah FC
|
8 | 6 | 1 | 1 | 21:8 | 19 |
| ··· | |||||||
13
|
Al Feiha
|
8 | 1 | 4 | 3 | 8:12 | 7 |
14
|
Al Khaleej Saihat
|
8 | 0 | 6 | 2 | 4:11 | 6 |
15
|
Al Faisaly
|
7 | 0 | 3 | 4 | 5:13 | 3 |
Wyniki Al Khaleej Saihat
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Al Ettifaq
1
Al Khaleej Saihat
1
Saudi Pro League, 8. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Al Khaleej Saihat
1
Al Nassr
1
Saudi Pro League, 7. kolejka
|
|
|
07 Wrz Koniec
|
Al Khaleej Saihat
0
Al Riyadh
0
Saudi Pro League, 6. kolejka
|
Terminarz Al Khaleej Saihat
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
15 Paź 16:50
|
Al Khaleej Saihat
Al Feiha
Saudi Pro League, 9. kolejka
|
|
|
18 Paź 20:00
|
Al Fateh
Al Khaleej Saihat
Saudi Pro League, 10. kolejka
|
|
|
22 Paź 20:00
|
Al Ahli Saudi
Al Khaleej Saihat
Saudi Pro League, 11. kolejka
|
Ostatnie transfery Al Khaleej Saihat
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 07 Paź 2026 |
|
Arabia Saudyjska |
![]() |
za darmo | |
| 26 Wrz 2026 |
|
Arabia Saudyjska |
|
za darmo | |
| 05 Wrz 2026 |
|
Arabia Saudyjska |
|
wypożyczenie | |
| 05 Wrz 2026 |
|
Kuwejt |
|
wypożyczenie |
Al Khaleej Saihat to klub piłkarski z ZEA występujący w Saudi Pro League. Swoim domowym obiektem jest Prince Mohamed bin Fahd Stadium, który może pomieścić 35 000 widzów. Zespół prowadzi Jose Gomes. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 11 milionów euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Al Khaleej Saihat?
Klub piłkarski Al Khaleej Saihat zdobył w swojej historii 3 trofea — 3 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Arabii Saudyjskiej oraz Mistrzostwo 3. ligi Arabii Saudyjskiej.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Al Khaleej Saihat w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Al Khaleej Saihat trafiło 10 zawodników za łączną kwotę 170 tys. €, a klub opuściło 4 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Mateo Benegas z Ferro Carril Oeste za 170 tys. €.
Które miejsce zajmuje Al Khaleej Saihat w tabeli Saudi Pro League?
Al Khaleej Saihat zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli Saudi Pro League z dorobkiem 6 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Al Hilal wynosi 15 punktów, a przewaga nad 15. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 4:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Jak wygląda skład Al Khaleej Saihat?
W wyjściowym ustawieniu Al Khaleej Saihat między słupkami staje A. Moris, a linię obrony najczęściej tworzą Saeed Al-Hamsal, B. Kouyate, Mohammed Al-Khabrani oraz P. Rebocho. W środku pola grają Nawaf Al-Sadi, M. Kanabah, O. Mascarell oraz M. Crespo, a za skuteczność w ataku odpowiadają Saleh Al Amri, M. Barrow. Trener Jose Gomes ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Saudi Pro League i pucharach.
Kiedy Al Khaleej Saihat gra następny mecz?
Najbliższy mecz Al Khaleej Saihat to spotkanie z Al Feiha, które odbędzie się 15 października 2026 o godzinie 16:50 na obiekcie Prince Mohamed bin Fahd Stadium w ramach Saudi Pro League (9. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Al Khaleej Saihat?
Ostatni mecz Al Khaleej Saihat to remis z Al Ettifaq 1:1 w Saudi Pro League, 10 października 2026. Bramki zdobyli King, Celina. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Al Khaleej Saihat w tym sezonie?
Bilans Al Khaleej Saihat w tym sezonie to 8 meczów i wynik 0-6-2 przy 4 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 6,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Al Khaleej Saihat w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Al Khaleej Saihat w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Al Khaleej Saihat
Al Khaleej Saihat terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
15 Paź 16:50
|
Saudi Pro League, 9. kolejka
|
Prince Mohamed bin Fahd Stadium U siebie | Łatwy | |
|
18 Paź 20:00
|
Saudi Pro League, 10. kolejka
|
Prince Abdullah bin Jalawi Sports City Stadium Wyjazd | Łatwy | |
|
22 Paź 20:00
|
Saudi Pro League, 11. kolejka
|
Prince Abdullah al-Faisal Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
29 Paź 15:35
|
Saudi Pro League, 12. kolejka
|
Prince Mohamed bin Fahd Stadium U siebie | Umiarkowany | |
|
05 Lis 18:00
|
Saudi Pro League, 13. kolejka
|
Ar-Rass Stadium (Al Hazm Club Stadium) Wyjazd | Umiarkowany | |
|
20 Lis 18:00
|
Saudi Pro League, 14. kolejka
|
Prince Mohamed bin Fahd Stadium U siebie | Trudny | |
|
26 Lis 18:00
|
Saudi Pro League, 15. kolejka
|
Al Majma'ah Sports City Stadium Wyjazd | Łatwy | |
|
03 Gru 18:00
|
Saudi Pro League, 16. kolejka
|
Prince Mohamed bin Fahd Stadium U siebie | Umiarkowany | |
|
10 Gru 18:00
|
Saudi Pro League, 17. kolejka
|
Prince Saud bin Jalawi Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
14 Gru 18:00
|
Saudi Pro League, 18. kolejka
|
Prince Mohamed bin Fahd Stadium U siebie | Łatwy |
Kiedy Al Khaleej Saihat gra następny mecz?
Najbliższy mecz Al Khaleej Saihat to spotkanie z Al Feiha, które odbędzie się 15 października 2026 o godzinie 16:50 na obiekcie Prince Mohamed bin Fahd Stadium w ramach Saudi Pro League (9. kolejka).
Wyniki Al Khaleej Saihat w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Al Khaleej Saihat w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Al Khaleej Saihat w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Al Khaleej Saihat wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Saudi Pro League, 8. kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | 3/14 | 4/7 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Saudi Pro League, 7. kolejka
|
1:1 | 4-3-3 | 5/14 | 4/7 | |
|
07 Wrz Koniec
|
Saudi Pro League, 6. kolejka
|
0:0 | 4-1-4-1 | 6/10 | 0/2 | |
|
03 Wrz Koniec
|
Saudi Pro League, 5. kolejka
|
3:0 | 4-2-3-1 | 2/6 | 2/4 | |
|
28 Sie Koniec
|
Saudi Pro League, 4. kolejka
|
1:5 | 4-1-4-1 | 3/5 | 1/2 | |
|
25 Sie Koniec
|
Saudi Pro League, 3. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 2/7 | 1/3 | |
|
22 Sie Koniec
|
Saudi Pro League, 2. kolejka
|
0:0 | 4-3-3 | 3/9 | 1/2 | |
|
15 Sie Koniec
|
Saudi Pro League, 1. kolejka
|
0:0 | 4-4-2 | 4/10 | 3/4 | |
|
20 Maj Koniec
|
Saudi Pro League, 34. kolejka
|
1:4 | 4-4-1-1 | 5/9 | 2/2 | |
|
16 Maj Koniec
|
Saudi Pro League, 33. kolejka
|
3:1 | 4-4-2 | 6/9 | 3/5 |
Al Khaleej Saihat ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 2 z 8 meczów, ze średnią 1,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Al Khaleej Saihat zdobywa 0,67 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Al Khaleej Saihat?
Ostatni mecz Al Khaleej Saihat to remis z Al Ettifaq 1:1 w Saudi Pro League, 10 października 2026. Bramki zdobyli King, Celina. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Al Khaleej Saihat – tabela Saudi Pro League
Jakie miejsce w tabeli Saudi Pro League zajmuje Al Khaleej Saihat w sezonie 2026/2027.
Miejsce Al Khaleej Saihat w tabeli Saudi Pro League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al Hilal
|
8 | 7 | 0 | 1 | 26:7 | 19 | 21 | |
2
|
Al-Qadisiyah FC
|
8 | 6 | 1 | 1 | 21:8 | 13 | 19 | |
3
|
Al Nassr
|
8 | 6 | 1 | 1 | 19:7 | 12 | 19 | |
4
|
Al Ittihad Jeddah
|
8 | 5 | 2 | 1 | 14:9 | 5 | 17 | |
5
|
Al Suqoor
|
8 | 5 | 1 | 2 | 14:7 | 7 | 16 | |
6
|
Al Ahli Saudi
|
8 | 5 | 0 | 3 | 20:10 | 10 | 15 | |
7
|
Al Ettifaq
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:12 | 0 | 12 | |
8
|
Al Kholood
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:15 | -3 | 12 | |
9
|
Al Draih
|
8 | 3 | 2 | 3 | 7:8 | -1 | 11 | |
10
|
Al Hazm
|
8 | 2 | 3 | 3 | 8:10 | -2 | 9 | |
11
|
Al Riyadh
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:17 | -8 | 9 | |
12
|
Al Shabab (KSA)
|
8 | 1 | 4 | 3 | 9:11 | -2 | 7 | |
13
|
Al Feiha
|
8 | 1 | 4 | 3 | 8:12 | -4 | 7 | |
14
|
Al Khaleej Saihat
|
8 | 0 | 6 | 2 | 4:11 | -7 | 6 | |
15
|
Al Faisaly
|
7 | 0 | 3 | 4 | 5:13 | -8 | 3 | |
16
|
Al Fateh
|
8 | 0 | 3 | 5 | 4:15 | -11 | 3 | |
17
|
Al Taawon
|
8 | 0 | 3 | 5 | 3:15 | -12 | 3 | |
18
|
Abha
|
7 | 0 | 2 | 5 | 5:13 | -8 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al Hilal
|
8 | 7 | 0 | 1 | 26:7 | 19 | 21 | |
2
|
Al-Qadisiyah FC
|
8 | 6 | 1 | 1 | 21:8 | 13 | 19 | |
3
|
Al Nassr
|
8 | 6 | 1 | 1 | 19:7 | 12 | 19 | |
4
|
Al Ittihad Jeddah
|
8 | 5 | 2 | 1 | 14:9 | 5 | 17 | |
5
|
Al Suqoor
|
8 | 5 | 1 | 2 | 14:7 | 7 | 16 | |
6
|
Al Ahli Saudi
|
8 | 5 | 0 | 3 | 20:10 | 10 | 15 | |
7
|
Al Ettifaq
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:12 | 0 | 12 | |
8
|
Al Kholood
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:15 | -3 | 12 | |
9
|
Al Draih
|
8 | 3 | 2 | 3 | 7:8 | -1 | 11 | |
10
|
Al Hazm
|
8 | 2 | 3 | 3 | 8:10 | -2 | 9 | |
11
|
Al Riyadh
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:17 | -8 | 9 | |
12
|
Al Shabab (KSA)
|
8 | 1 | 4 | 3 | 9:11 | -2 | 7 | |
13
|
Al Feiha
|
8 | 1 | 4 | 3 | 8:12 | -4 | 7 | |
14
|
Al Khaleej Saihat
|
8 | 0 | 6 | 2 | 4:11 | -7 | 6 | |
15
|
Al Faisaly
|
7 | 0 | 3 | 4 | 5:13 | -8 | 3 | |
16
|
Al Fateh
|
8 | 0 | 3 | 5 | 4:15 | -11 | 3 | |
17
|
Al Taawon
|
8 | 0 | 3 | 5 | 3:15 | -12 | 3 | |
18
|
Abha
|
7 | 0 | 2 | 5 | 5:13 | -8 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Al Nassr
|
4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | 8 | 12 | |
| 2 |
Al Ittihad Jeddah
|
4 | 3 | 1 | 0 | 8:5 | 3 | 10 | |
| 3 |
Al Hilal
|
4 | 3 | 0 | 1 | 10:6 | 4 | 9 | |
| 4 |
Al Suqoor
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 9 | |
| 5 |
Al Ahli Saudi
|
3 | 3 | 0 | 0 | 12:1 | 11 | 9 | |
| 6 |
Al Kholood
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:9 | -1 | 9 | |
| 7 |
Al-Qadisiyah FC
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:7 | 2 | 7 | |
| 8 |
Al Riyadh
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3:4 | -1 | 6 | |
| 9 |
Al Ettifaq
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:9 | -2 | 5 | |
| 10 |
Al Hazm
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:3 | 0 | 5 | |
| 11 |
Al Shabab (KSA)
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 5 | |
| 12 |
Al Feiha
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:8 | -2 | 5 | |
| 13 |
Al Khaleej Saihat
|
4 | 0 | 3 | 1 | 2:6 | -4 | 3 | |
| 14 |
Al Taawon
|
4 | 0 | 3 | 1 | 0:6 | -6 | 3 | |
| 15 |
Al Draih
|
4 | 0 | 2 | 2 | 1:4 | -3 | 2 | |
| 16 |
Al Faisaly
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:6 | -4 | 2 | |
| 17 |
Al Fateh
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:7 | -6 | 1 | |
| 18 |
Abha
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Al Hilal
|
4 | 4 | 0 | 0 | 16:1 | 15 | 12 | |
| 2 |
Al-Qadisiyah FC
|
4 | 4 | 0 | 0 | 12:1 | 11 | 12 | |
| 3 |
Al Draih
|
4 | 3 | 0 | 1 | 6:4 | 2 | 9 | |
| 4 |
Al Nassr
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 7 | |
| 5 |
Al Ittihad Jeddah
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:4 | 2 | 7 | |
| 6 |
Al Suqoor
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:2 | 3 | 7 | |
| 7 |
Al Ettifaq
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 8 |
Al Ahli Saudi
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:9 | -1 | 6 | |
| 9 |
Al Hazm
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 10 |
Al Kholood
|
4 | 0 | 3 | 1 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 11 |
Al Riyadh
|
5 | 0 | 3 | 2 | 6:13 | -7 | 3 | |
| 12 |
Al Khaleej Saihat
|
4 | 0 | 3 | 1 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 13 |
Al Shabab (KSA)
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 | |
| 14 |
Al Feiha
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:4 | -2 | 2 | |
| 15 |
Al Fateh
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:8 | -5 | 2 | |
| 16 |
Al Faisaly
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | -4 | 1 | |
| 17 |
Abha
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:9 | -6 | 1 | |
| 18 |
Al Taawon
|
4 | 0 | 0 | 4 | 3:9 | -6 | 0 |
Które miejsce zajmuje Al Khaleej Saihat w tabeli Saudi Pro League?
Al Khaleej Saihat zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli Saudi Pro League z dorobkiem 6 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Al Hilal wynosi 15 punktów, a przewaga nad 15. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 4:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Statystyki Al Khaleej Saihat w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Al Khaleej Saihat na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Al Khaleej Saihat na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 6,1
- Strzały celne / mecz 2,6
- Asysty / mecz 0,13
- Udane dryblingi / mecz 5,4
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,38
- Czyste konta 38%
- Odbiory / mecz 12,6
- Przechwyty / mecz 7,5
- Wybicia / mecz 25,9
- Zablokowane strzały / mecz 2,5
Strzelcy Al Khaleej Saihat
Rozkład bramek w czasie
Bramki Al Khaleej Saihat i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Al Khaleej Saihat to 31–45+ minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 1 trafieniem.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Al Khaleej Saihat - Al Feiha Po przerwie pada 25% bramek Al Khaleej Saihat.Przebieg meczu Al Khaleej Saihat i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 0-3-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 0-0-2 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 0-1-0 |
| Remis do przerwy | 5 | 0-5-0 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Al Khaleej Saihat nie wygrał żadnego z 3 meczów, w których obejmował prowadzenie.
Jak padają bramki dla Al Khaleej Saihat
75% bramek Al Khaleej Saihat pada z gry. Z karnych odpowiadają za 25% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Al Khaleej Saihat zdobywa w sezonie średnio 0,75 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 0,75.
Aktualne serie Al Khaleej Saihat
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Al Khaleej Saihat, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Al Khaleej Saihat wygra mecz Al Khaleej Saihat - Al Feiha Al Khaleej Saihat nie przegrywa od 3 meczów.Bramki w meczach Al Khaleej Saihat
- Powyżej 0,5 63%
- Powyżej 1,5 63%
- Powyżej 2,5 25%
- Powyżej 3,5 13%
- Powyżej 4,5 13%
- Powyżej 5,5 13%
W 25% meczów Al Khaleej Saihat padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Al Khaleej Saihat - Al Feiha Powyżej 2,5 bramki padło w 25% meczów Al Khaleej Saihat.Al Khaleej Saihat – faule i karne
- Faule / mecz 9,8
- Faule rywali / mecz 9,5
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Al Khaleej Saihat fauluje średnio 9,8 razy na mecz, a wymusza 9,5 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Al Khaleej Saihat, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Al Khaleej Saihat - Al Feiha Al Khaleej Saihat popełnia 9,8 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Al Khaleej Saihat zdobywa 0,75 punktu na mecz wobec 0,75 na wyjeździe.
Al Khaleej Saihat wygra mecz Al Khaleej Saihat - Al Feiha Al Khaleej Saihat zdobywa u siebie 25% możliwych punktów, na wyjeździe 25%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Al Khaleej Saihat ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 25% goli Al Khaleej Saihat, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 0 z 8 meczów.
Al Khaleej Saihat wygra drugą połowę meczu Al Khaleej Saihat - Al Feiha Drugą połowę Al Khaleej Saihat wygrywał w 0 z 8 meczów.Al Khaleej Saihat – strzały
- Celne / mecz 2,6
- Niecelne / mecz 3,5
- Celność strzałów 43%
- Skuteczność (gole / strzały) 8%
- Strzałów na gola 12,3
Al Khaleej Saihat oddaje 6,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 43% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 12,3 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Al Khaleej Saihat - Al Feiha Al Khaleej Saihat oddaje 6,1 strzałów na mecz.Al Khaleej Saihat – posiadanie piłki
- U siebie 48,8%
- Na wyjeździe 45,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 8
- Najniższe w sezonie 38%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 8 meczów. Średnio Al Khaleej Saihat utrzymuje przy piłce 47,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 38%.
Al Khaleej Saihat wygra mecz Al Khaleej Saihat - Al Feiha Al Khaleej Saihat utrzymuje średnio 47,3% posiadania piłki.Al Khaleej Saihat – podania
- Kluczowe / mecz 6,6
- Dośrodkowania / mecz 15,5
- Celność dośrodkowań 18%
- Podania długie / mecz 49
- Celność długich podań 50%
Al Khaleej Saihat wymienia średnio 387 podań na mecz przy celności 84%, z czego 6,6 to podania kluczowe.
Al Khaleej Saihat – czyste konta
- U siebie 2 z 4
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 1,38
- Bez straty do przerwy 63%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 25%
Czyste konto Al Khaleej Saihat to 38% meczów sezonu (3 z 8), z czego 2 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Al Khaleej Saihat - Al Feiha Czyste konto Al Khaleej Saihat zachowuje w 38% meczów.Al Khaleej Saihat – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 75%
- Pow. 8,5 w meczu 63%
- Pow. 10,5 w meczu 25%
- Rożne u siebie / mecz 4,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,8
Al Khaleej Saihat wykonuje średnio 3,5 rzutów rożnych na mecz wobec 5,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 63% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Al Khaleej Saihat - Al Feiha Powyżej 8,5 rożnego padło w 63% meczów Al Khaleej Saihat.Al Khaleej Saihat – kartki
- Żółte kartki 16
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 25%
- Kartki rywali / mecz 1,9
- Mecze bez kartki 13%
Al Khaleej Saihat ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Al Khaleej Saihat – 1,9.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Al Khaleej Saihat - Al Feiha Al Khaleej Saihat ogląda średnio 2,0 żółtych kartek na mecz.Al Khaleej Saihat według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 0,67 | 3,00 |
| Środka tabeli (7–12) | 3 | 0-3-0 | 1,00 | 0,33 | 0,33 |
| Dołu tabeli (13–18) | 2 | 0-2-0 | 1,00 | 0,50 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz Al Khaleej Saihat zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–12), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Al Khaleej Saihat na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
12.
|
1,00 0,67 | 1,40 0,67 | 1,60 1,00 |
|
13.
|
1,25 0,50 | 1,50 0,50 | 2,00 1,00 |
|
14.
|
0,75 0,75 | 0,50 0,50 | 1,50 1,25 |
|
15.
|
0,50 0,33 | 0,50 1,00 | 1,50 2,33 |
|
16.
|
0,25 0,50 | 0,25 0,75 | 1,75 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Al Khaleej Saihat
Skrajne wyniki i osiągnięcia Al Khaleej Saihat w tym sezonie
- Najwyższa porażka Al Khaleej Saihat - Al Hilal 1:5 Saudi Pro League, 28.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Al Khaleej Saihat - Al Hilal 1:5, Saudi Pro League, 28.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 17. minuta King, Abha - Al Khaleej Saihat 1:1, Saudi Pro League, 25.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 68. minuta King, Al Ettifaq - Al Khaleej Saihat 1:1, Saudi Pro League, 10.10.2026
Jakie statystyki ma Al Khaleej Saihat w tym sezonie?
Bilans Al Khaleej Saihat w tym sezonie to 8 meczów i wynik 0-6-2 przy 4 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 6,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Al Khaleej Saihat – zawodnicy
Jak wygląda kadra Al Khaleej Saihat w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Al Khaleej Saihat 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Al Khaleej Saihat
-
Pedro Rebocho Obrońca Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 147 dniopuszczone: 1 mecz
Kadra Al Khaleej Saihat
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
![]() |
20 | Argentyna | 200 tys. € | – | 1 | 13% | 0 | 0 | 45' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
34 | Norwegia | 1,2 mln € | 2,2 mln € | 4 | 50% | 2 | 0 | 298' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
33 | Arabia Saudyjska | 400 tys. € | 281 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 387' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
|
18 | Republika Zielonego Przylądka | – | – | 1 | 13% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| 99 |
|
27 | Gambia | 6 mln € | 1,5 mln € | 7 | 88% | 0 | 0 | 468' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
34 | Arabia Saudyjska | 100 tys. € | – | 3 | 38% | 0 | 0 | 43' | 1 | 0 | |||||||
| 90 |
![]() |
20 | Arabia Saudyjska | 250 tys. € | 150 tys. € | 4 | 50% | 0 | 0 | 235' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
25 | Arabia Saudyjska | 225 tys. € | 550 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 515' | 1 | 0 | |||||||
| 29 |
|
– | – | – | 5 | 63% | 0 | 0 | 144' | 0 | 0 | ||||||||
| 97 |
|
29 | Kuwejt | 225 tys. € | 640 tys. € | 2 | 25% | 0 | 0 | 89' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
20 | Arabia Saudyjska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
33 | Gwinea Równikowa | 700 tys. € | 830 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 720' | 2 | 0 | |||||||
| 10 |
|
30 | Nowa Kaledonia | 5 mln € | 1,8 mln € | 4 | 50% | 0 | 1 | 241' | 1 | 0 | |||||||
| 12 |
|
33 | Arabia Saudyjska | 100 tys. € | 121 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 491' | 2 | 0 | |||||||
| 19 |
|
30 | Portugalia | 2 mln € | 2,5 mln € | 8 | 100% | 0 | 0 | 628' | 2 | 0 | |||||||
| 28 |
|
25 | Arabia Saudyjska | 100 tys. € | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 141' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
27 | Arabia Saudyjska | 150 tys. € | – | 6 | 75% | 0 | 0 | 16' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
22 | Arabia Saudyjska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
![]() |
22 | Arabia Saudyjska | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 88 |
|
22 | Gambia | – | – | 1 | 13% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
|
33 | Arabia Saudyjska | 200 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 691' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
31 | Portugalia | 700 tys. € | 370 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 700' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
|
30 | Arabia Saudyjska | 450 tys. € | 1 mln € | 2 | 25% | 0 | 0 | 106' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
29 | Mali | 1,5 mln € | 1,2 mln € | 7 | 88% | 0 | 0 | 452' | 1 | 0 | |||||||
| 39 |
|
30 | Arabia Saudyjska | 225 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 413' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
33 | Arabia Saudyjska | 150 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 57' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
34 | Arabia Saudyjska | 75 tys. € | – | 6 | 75% | 0 | 0 | 241' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
|
33 | Arabia Saudyjska | 125 tys. € | – | 4 | 50% | 0 | 0 | 58' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
24 | Arabia Saudyjska | 100 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 20' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
32 | Arabia Saudyjska | 325 tys. € | 700 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 49 |
|
36 | Luksemburg | 1,2 mln € | 182 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 675' | 1 | 0 | |||||||
| 96 |
|
30 | Arabia Saudyjska | 125 tys. € | 647 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 45' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Al Khaleej Saihat
21,9 mln €
śr. 684 tys. € / zawodnika
Ile Al Khaleej Saihat wydaje na pensje
14,7 mln € rocznie
śr. 460 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
11
najliczniej: Arabia Saudyjska (19 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Al Khaleej Saihat w sezonie 2026/2027
Al Khaleej Saihat wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Al Khaleej Saihat
Jak wygląda skład Al Khaleej Saihat?
W wyjściowym ustawieniu Al Khaleej Saihat między słupkami staje A. Moris, a linię obrony najczęściej tworzą Saeed Al-Hamsal, B. Kouyate, Mohammed Al-Khabrani oraz P. Rebocho. W środku pola grają Nawaf Al-Sadi, M. Kanabah, O. Mascarell oraz M. Crespo, a za skuteczność w ataku odpowiadają Saleh Al Amri, M. Barrow. Trener Jose Gomes ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Saudi Pro League i pucharach.
Al Khaleej Saihat – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Al Khaleej Saihat w sezonie 2026/2027.
Al Khaleej Saihat transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 07 Paź 2026 |
|
Arabia Saudyjska | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 26 Wrz 2026 |
|
Arabia Saudyjska | 36 |
|
za darmo | |
| 05 Wrz 2026 |
|
Arabia Saudyjska | 30 |
|
wypożyczenie | |
| 05 Wrz 2026 |
|
Kuwejt | 29 |
|
wypożyczenie | |
| 05 Wrz 2026 |
![]() |
Argentyna | 20 |
|
170 tys. € | |
| 26 Sie 2026 |
![]() |
Arabia Saudyjska | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 25 Sie 2026 |
![]() |
Arabia Saudyjska | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Lip 2026 |
|
Gambia | 27 |
|
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Gwinea Równikowa | 33 |
|
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Nowa Kaledonia | 30 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Al Khaleej Saihat
Al Khaleej Saihat bilans transferowy
- +12,2 mln € 2026
- -957 tys. € 2025
- 0 € 2024
- -5,1 mln € 2023
Rekordy transferowe w historii Al Khaleej Saihat
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Al Khaleej Saihat w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Al Khaleej Saihat trafiło 10 zawodników za łączną kwotę 170 tys. €, a klub opuściło 4 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Mateo Benegas z Ferro Carril Oeste za 170 tys. €.
Al Khaleej Saihat – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Al Khaleej Saihat? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Al Khaleej Saihat?
Klub piłkarski Al Khaleej Saihat zdobył w swojej historii 3 trofea — 3 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Arabii Saudyjskiej oraz Mistrzostwo 3. ligi Arabii Saudyjskiej.
