Forma w lidze
Al Ettifaq w tabeli
7. miejsce / 12 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 9 punktów
Strata do 3. miejsca: 7 punktów
Serie w ostatnich meczach
4 mecze bez porażki
3 mecze bez zwycięstwa
2 mecze ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
5 pkt
7:9 bramki
1,40 gola/mecz
7 pkt
5:3 bramki
1,67 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Al Ettifaq
Wartość drużyny: 35,8 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Francja | 30 | napastnik | 8 | 7 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Hiszpania | 32 | pomocnik | 8 | 3,2 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,46 średnia ocena | Hiszpania | 32 | pomocnik | 8 | 3,2 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 716 minut | Arabia Saudyjska | 31 | obrońca | 8 | 350 tys. € |
Przewidywany skład Al Ettifaq 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Al Ettifaq w tabeli Saudi Pro League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al Hilal
|
8 | 7 | 0 | 1 | 26:7 | 21 |
2
|
Al-Qadisiyah FC
|
8 | 6 | 1 | 1 | 21:8 | 19 |
| ··· | |||||||
6
|
Al Ahli Saudi
|
8 | 5 | 0 | 3 | 20:10 | 15 |
7
|
Al Ettifaq
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:12 | 12 |
8
|
Al Kholood
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:15 | 12 |
Wyniki Al Ettifaq
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Al Ettifaq
1
Al Khaleej Saihat
1
Saudi Pro League, 8. kolejka
|
|
|
11 Wrz Koniec
|
Al-Qadisiyah FC
3
Al Ettifaq
3
Saudi Pro League, 7. kolejka
|
|
|
08 Wrz Koniec
|
Al Ettifaq
0
Al Faisaly
0
Saudi Pro League, 6. kolejka
|
Terminarz Al Ettifaq
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 17:40
|
Al Suqoor
Al Ettifaq
Saudi Pro League, 9. kolejka
|
|
|
20 Paź 20:00
|
Al Ettifaq
Al Ittihad Jeddah
Saudi Pro League, 10. kolejka
|
|
|
24 Paź 17:05
|
Al Kholood
Al Ettifaq
Saudi Pro League, 11. kolejka
|
Ostatnie transfery Al Ettifaq
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 15 Wrz 2026 |
|
Arabia Saudyjska |
|
wypożyczenie | |
| 05 Wrz 2026 |
![]() |
Arabia Saudyjska |
|
wypożyczenie | |
| 05 Wrz 2026 |
|
Arabia Saudyjska |
|
wypożyczenie | |
| 05 Wrz 2026 |
|
Arabia Saudyjska |
|
za darmo |
Al Ettifaq to klub piłkarski z Arabii Saudyjskiej występujący w Saudi Pro League. Swoim domowym obiektem jest Prince Mohamed bin Fahd Stadium, który może pomieścić 35 000 widzów. Zespół prowadzi Arthur Papas. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 35,8 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Al Ettifaq?
Klub piłkarski Al Ettifaq zdobył w swojej historii 9 trofeów. Najczęściej wygrywał Liga Mistrzów Zatoki (GCC) oraz Mistrzostwo Arabii Saudyjskiej. Ponadto triumfował w Puchar Arabii Saudyjskiej, Mistrzostwo 2. ligi Arabii Saudyjskiej oraz Puchar Księcia Koronnego.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Al Ettifaq w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Al Ettifaq trafiło 9 zawodników za łączną kwotę 6,2 mln €, a klub opuściło 10 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Abdoulaye Kante z Middlesbroughu za 4,4 mln €.
Które miejsce zajmuje Al Ettifaq w tabeli Saudi Pro League?
Al Ettifaq zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Saudi Pro League z dorobkiem 12 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Al Hilal wynosi 9 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Jak wygląda skład Al Ettifaq?
W wyjściowym ustawieniu Al Ettifaq między słupkami staje Turki Ba Al-Jawsh, a linię obrony najczęściej tworzą Radhi Al Oteibi, A. Khateeb, J. Hendry oraz Madallah Al-Olayan. W środku pola grają Y. Al-Shammari, A. Kante, A. Medran, O. Duda oraz B. Celina, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Dembele. Trener Arthur Papas ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Saudi Pro League i pucharach.
Kiedy Al Ettifaq gra następny mecz?
Najbliższy mecz Al Ettifaq to spotkanie z Al Suqoorem, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 17:40 na obiekcie King Khalid Sport City Stadium w ramach Saudi Pro League (9. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Al Ettifaq?
Ostatni mecz Al Ettifaq to remis z Al Khaleej Saihat 1:1 w Saudi Pro League, 10 października 2026. Bramki zdobyli King, Celina. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Al Ettifaq w tym sezonie?
Bilans Al Ettifaq w tym sezonie to 8 meczów i wynik 3-3-2 przy 12 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 57%, a oddaje 12,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Al Ettifaq w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Al Ettifaq w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Al Ettifaq
Al Ettifaq terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 17:40
|
Saudi Pro League, 9. kolejka
|
King Khalid Sport City Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
20 Paź 20:00
|
Saudi Pro League, 10. kolejka
|
Prince Mohamed bin Fahd Stadium U siebie | Trudny | |
|
24 Paź 17:05
|
Saudi Pro League, 11. kolejka
|
Ar-Rass Stadium (Al Hazm Club Stadium) Wyjazd | Umiarkowany | |
|
31 Paź 14:30
|
Saudi Pro League, 12. kolejka
|
Al Taawon Club Stadium Wyjazd | Łatwy | |
|
05 Lis 18:00
|
Saudi Pro League, 13. kolejka
|
Prince Mohamed bin Fahd Stadium U siebie | Trudny | |
|
20 Lis 18:00
|
Saudi Pro League, 14. kolejka
|
Prince Faisal bin Fahd Stadium Wyjazd | Umiarkowany | |
|
26 Lis 18:00
|
Saudi Pro League, 15. kolejka
|
Prince Mohamed bin Fahd Stadium U siebie | Umiarkowany | |
|
03 Gru 18:00
|
Saudi Pro League, 16. kolejka
|
Prince Abdullah al-Faisal Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
10 Gru 18:00
|
Saudi Pro League, 17. kolejka
|
Prince Mohamed bin Fahd Stadium U siebie | Łatwy | |
|
14 Gru 18:00
|
Saudi Pro League, 18. kolejka
|
Prince Faisal bin Fahd Stadium Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Al Ettifaq gra następny mecz?
Najbliższy mecz Al Ettifaq to spotkanie z Al Suqoorem, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 17:40 na obiekcie King Khalid Sport City Stadium w ramach Saudi Pro League (9. kolejka).
Wyniki Al Ettifaq w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Al Ettifaq w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Al Ettifaq w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Al Ettifaq wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Saudi Pro League, 8. kolejka
|
1:1 | 4-3-3 | 11/14 | 3/7 | |
|
11 Wrz Koniec
|
Saudi Pro League, 7. kolejka
|
3:3 | 4-4-2 | 0/3 | 5/8 | |
|
08 Wrz Koniec
|
Saudi Pro League, 6. kolejka
|
0:0 | 4-2-3-1 | 5/7 | 2/4 | |
|
04 Wrz Koniec
|
Saudi Pro League, 5. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 8/9 | 1/4 | |
|
29 Sie Koniec
|
Saudi Pro League, 4. kolejka
|
0:3 | 4-1-4-1 | 6/12 | 1/2 | |
|
25 Sie Koniec
|
Saudi Pro League, 3. kolejka
|
2:3 | 4-1-4-1 | 2/8 | 1/3 | |
|
22 Sie Koniec
|
Saudi Pro League, 2. kolejka
|
0:1 | 4-3-3 | 11/17 | 0/0 | |
|
14 Sie Koniec
|
Saudi Pro League, 1. kolejka
|
4:2 | 4-1-4-1 | 7/7 | 2/4 | |
|
21 Maj Koniec
|
Saudi Pro League, 34. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 0/4 | 1/2 | |
|
14 Maj Koniec
|
Saudi Pro League, 33. kolejka
|
1:3 | 4-2-3-1 | 5/6 | 1/3 |
Al Ettifaq ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-1-4-1 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-1-4-1 – w 3 z 8 meczów, ze średnią 1,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Al Ettifaq zdobywa 1,80 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Al Ettifaq?
Ostatni mecz Al Ettifaq to remis z Al Khaleej Saihat 1:1 w Saudi Pro League, 10 października 2026. Bramki zdobyli King, Celina. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Al Ettifaq – tabela Saudi Pro League
Jakie miejsce w tabeli Saudi Pro League zajmuje Al Ettifaq w sezonie 2026/2027.
Miejsce Al Ettifaq w tabeli Saudi Pro League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al Hilal
|
8 | 7 | 0 | 1 | 26:7 | 19 | 21 | |
2
|
Al-Qadisiyah FC
|
8 | 6 | 1 | 1 | 21:8 | 13 | 19 | |
3
|
Al Nassr
|
8 | 6 | 1 | 1 | 19:7 | 12 | 19 | |
4
|
Al Ittihad Jeddah
|
8 | 5 | 2 | 1 | 14:9 | 5 | 17 | |
5
|
Al Suqoor
|
8 | 5 | 1 | 2 | 14:7 | 7 | 16 | |
6
|
Al Ahli Saudi
|
8 | 5 | 0 | 3 | 20:10 | 10 | 15 | |
7
|
Al Ettifaq
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:12 | 0 | 12 | |
8
|
Al Kholood
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:15 | -3 | 12 | |
9
|
Al Draih
|
8 | 3 | 2 | 3 | 7:8 | -1 | 11 | |
10
|
Al Hazm
|
8 | 2 | 3 | 3 | 8:10 | -2 | 9 | |
11
|
Al Riyadh
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:17 | -8 | 9 | |
12
|
Al Shabab (KSA)
|
8 | 1 | 4 | 3 | 9:11 | -2 | 7 | |
13
|
Al Feiha
|
8 | 1 | 4 | 3 | 8:12 | -4 | 7 | |
14
|
Al Khaleej Saihat
|
8 | 0 | 6 | 2 | 4:11 | -7 | 6 | |
15
|
Al Faisaly
|
7 | 0 | 3 | 4 | 5:13 | -8 | 3 | |
16
|
Al Fateh
|
8 | 0 | 3 | 5 | 4:15 | -11 | 3 | |
17
|
Al Taawon
|
8 | 0 | 3 | 5 | 3:15 | -12 | 3 | |
18
|
Abha
|
7 | 0 | 2 | 5 | 5:13 | -8 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al Hilal
|
8 | 7 | 0 | 1 | 26:7 | 19 | 21 | |
2
|
Al-Qadisiyah FC
|
8 | 6 | 1 | 1 | 21:8 | 13 | 19 | |
3
|
Al Nassr
|
8 | 6 | 1 | 1 | 19:7 | 12 | 19 | |
4
|
Al Ittihad Jeddah
|
8 | 5 | 2 | 1 | 14:9 | 5 | 17 | |
5
|
Al Suqoor
|
8 | 5 | 1 | 2 | 14:7 | 7 | 16 | |
6
|
Al Ahli Saudi
|
8 | 5 | 0 | 3 | 20:10 | 10 | 15 | |
7
|
Al Ettifaq
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:12 | 0 | 12 | |
8
|
Al Kholood
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:15 | -3 | 12 | |
9
|
Al Draih
|
8 | 3 | 2 | 3 | 7:8 | -1 | 11 | |
10
|
Al Hazm
|
8 | 2 | 3 | 3 | 8:10 | -2 | 9 | |
11
|
Al Riyadh
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:17 | -8 | 9 | |
12
|
Al Shabab (KSA)
|
8 | 1 | 4 | 3 | 9:11 | -2 | 7 | |
13
|
Al Feiha
|
8 | 1 | 4 | 3 | 8:12 | -4 | 7 | |
14
|
Al Khaleej Saihat
|
8 | 0 | 6 | 2 | 4:11 | -7 | 6 | |
15
|
Al Faisaly
|
7 | 0 | 3 | 4 | 5:13 | -8 | 3 | |
16
|
Al Fateh
|
8 | 0 | 3 | 5 | 4:15 | -11 | 3 | |
17
|
Al Taawon
|
8 | 0 | 3 | 5 | 3:15 | -12 | 3 | |
18
|
Abha
|
7 | 0 | 2 | 5 | 5:13 | -8 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Al Nassr
|
4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | 8 | 12 | |
| 2 |
Al Ittihad Jeddah
|
4 | 3 | 1 | 0 | 8:5 | 3 | 10 | |
| 3 |
Al Hilal
|
4 | 3 | 0 | 1 | 10:6 | 4 | 9 | |
| 4 |
Al Suqoor
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 9 | |
| 5 |
Al Ahli Saudi
|
3 | 3 | 0 | 0 | 12:1 | 11 | 9 | |
| 6 |
Al Kholood
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:9 | -1 | 9 | |
| 7 |
Al-Qadisiyah FC
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:7 | 2 | 7 | |
| 8 |
Al Riyadh
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3:4 | -1 | 6 | |
| 9 |
Al Ettifaq
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:9 | -2 | 5 | |
| 10 |
Al Hazm
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:3 | 0 | 5 | |
| 11 |
Al Shabab (KSA)
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 5 | |
| 12 |
Al Feiha
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:8 | -2 | 5 | |
| 13 |
Al Khaleej Saihat
|
4 | 0 | 3 | 1 | 2:6 | -4 | 3 | |
| 14 |
Al Taawon
|
4 | 0 | 3 | 1 | 0:6 | -6 | 3 | |
| 15 |
Al Draih
|
4 | 0 | 2 | 2 | 1:4 | -3 | 2 | |
| 16 |
Al Faisaly
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:6 | -4 | 2 | |
| 17 |
Al Fateh
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:7 | -6 | 1 | |
| 18 |
Abha
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Al Hilal
|
4 | 4 | 0 | 0 | 16:1 | 15 | 12 | |
| 2 |
Al-Qadisiyah FC
|
4 | 4 | 0 | 0 | 12:1 | 11 | 12 | |
| 3 |
Al Draih
|
4 | 3 | 0 | 1 | 6:4 | 2 | 9 | |
| 4 |
Al Nassr
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 7 | |
| 5 |
Al Ittihad Jeddah
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:4 | 2 | 7 | |
| 6 |
Al Suqoor
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:2 | 3 | 7 | |
| 7 |
Al Ettifaq
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 8 |
Al Ahli Saudi
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:9 | -1 | 6 | |
| 9 |
Al Hazm
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 10 |
Al Kholood
|
4 | 0 | 3 | 1 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 11 |
Al Riyadh
|
5 | 0 | 3 | 2 | 6:13 | -7 | 3 | |
| 12 |
Al Khaleej Saihat
|
4 | 0 | 3 | 1 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 13 |
Al Shabab (KSA)
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 | |
| 14 |
Al Feiha
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:4 | -2 | 2 | |
| 15 |
Al Fateh
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:8 | -5 | 2 | |
| 16 |
Al Faisaly
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | -4 | 1 | |
| 17 |
Abha
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:9 | -6 | 1 | |
| 18 |
Al Taawon
|
4 | 0 | 0 | 4 | 3:9 | -6 | 0 |
Które miejsce zajmuje Al Ettifaq w tabeli Saudi Pro League?
Al Ettifaq zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Saudi Pro League z dorobkiem 12 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Al Hilal wynosi 9 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Al Ettifaq w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Al Ettifaq na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Al Ettifaq na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,0
- Strzały celne / mecz 5,8
- Asysty / mecz 0,88
- Udane dryblingi / mecz 6,6
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,50
- Czyste konta 38%
- Odbiory / mecz 11,5
- Przechwyty / mecz 7,4
- Wybicia / mecz 16,6
- Zablokowane strzały / mecz 3,5
Strzelcy Al Ettifaq
Rozkład bramek w czasie
Bramki Al Ettifaq i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Al Ettifaq to 76–90+ minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Al Suqoor - Al Ettifaq Po przerwie pada 67% bramek Al Ettifaq.Przebieg meczu Al Ettifaq i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 3-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-2-1 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 0-0-1 |
| Remis do przerwy | 5 | 3-2-0 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-1-1 |
Gdy Al Ettifaq otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Al Ettifaq
75% bramek Al Ettifaq pada z gry. Z karnych odpowiadają za 17% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 8% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Al Ettifaq zdobywa w sezonie średnio 1,50 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 1,50.
Aktualne serie Al Ettifaq
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Al Ettifaq, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Al Ettifaq wygra mecz Al Suqoor - Al Ettifaq Al Ettifaq nie przegrywa od 4 meczów.Bramki w meczach Al Ettifaq
- Powyżej 0,5 88%
- Powyżej 1,5 63%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 38%
- Powyżej 4,5 38%
- Powyżej 5,5 25%
W 50% meczów Al Ettifaq padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Al Suqoor - Al Ettifaq Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów Al Ettifaq.Al Ettifaq – faule i karne
- Faule / mecz 11,4
- Faule rywali / mecz 8,9
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Al Ettifaq fauluje średnio 11,4 razy na mecz, a wymusza 8,9 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Al Ettifaq, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Al Ettifaq zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 2,33 na wyjeździe.
Al Ettifaq wygra mecz Al Suqoor - Al Ettifaq Al Ettifaq zdobywa u siebie 33% możliwych punktów, na wyjeździe 78%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Al Ettifaq ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 67% goli Al Ettifaq, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 8 meczów.
Al Ettifaq wygra drugą połowę meczu Al Suqoor - Al Ettifaq Drugą połowę Al Ettifaq wygrywał w 4 z 8 meczów.Al Ettifaq – strzały
- Celne / mecz 5,8
- Niecelne / mecz 6,3
- Celność strzałów 48%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 8,0
Al Ettifaq oddaje 12,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 48% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,0 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Al Suqoor - Al Ettifaq Al Ettifaq oddaje 12,0 strzałów na mecz.Al Ettifaq – posiadanie piłki
- U siebie 57,6%
- Na wyjeździe 55,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 8
- Najniższe w sezonie 49%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 8 meczów. Średnio Al Ettifaq utrzymuje przy piłce 56,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 49%.
Al Ettifaq wygra mecz Al Suqoor - Al Ettifaq Al Ettifaq utrzymuje średnio 56,6% posiadania piłki.Al Ettifaq – podania
- Kluczowe / mecz 11,6
- Dośrodkowania / mecz 19,9
- Celność dośrodkowań 18%
- Podania długie / mecz 36
- Celność długich podań 55%
Al Ettifaq wymienia średnio 433 podań na mecz przy celności 87%, z czego 11,6 to podania kluczowe.
Al Ettifaq – czyste konta
- U siebie 1 z 5
- Na wyjeździe 2 z 3
- Stracone / mecz 1,50
- Bez straty do przerwy 63%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 50%
Czyste konto Al Ettifaq to 38% meczów sezonu (3 z 8), z czego 1 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Al Suqoor - Al Ettifaq Czyste konto Al Ettifaq zachowuje w 38% meczów.Al Ettifaq – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 88%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 38%
- Rożne u siebie / mecz 6,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,3
Al Ettifaq wykonuje średnio 6,3 rzutów rożnych na mecz wobec 3,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Al Suqoor - Al Ettifaq Powyżej 8,5 rożnego padło w 50% meczów Al Ettifaq.Al Ettifaq – kartki
- Żółte kartki 15
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 25%
- Kartki rywali / mecz 1,9
- Mecze bez kartki 13%
Al Ettifaq ogląda średnio 1,9 żółtej kartki na mecz, a rywale Al Ettifaq – 1,9.
Al Ettifaq według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 2,50 | 3,00 |
| Środka tabeli (7–12) | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 2,00 | 2,50 |
| Dołu tabeli (13–18) | 4 | 2-2-0 | 2,00 | 0,75 | 0,25 |
Najwięcej punktów na mecz Al Ettifaq zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Al Ettifaq na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
5.
|
2,25 1,75 | 2,25 1,25 | 1,25 0,50 |
|
6.
|
3,00 1,20 | 4,00 1,60 | 0,33 1,80 |
|
7.
|
1,00 2,33 | 1,40 1,67 | 1,80 1,00 |
|
8.
|
2,25 0,75 | 2,00 1,00 | 2,25 1,50 |
|
9.
|
0,50 2,25 | 0,25 1,50 | 1,00 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Al Ettifaq
Skrajne wyniki i osiągnięcia Al Ettifaq w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Al Ettifaq - Al Riyadh 4:2 Saudi Pro League, 14.08.2026
- Najwyższa porażka Al Ettifaq - Al Draih 0:3 Saudi Pro League, 29.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Al Ettifaq - Al Riyadh 4:2, Saudi Pro League, 14.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 22. minuta Dembele, Al Ettifaq - Al Riyadh 4:2, Saudi Pro League, 14.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+8 minuta Dembele, Al Ettifaq - Al Riyadh 4:2, Saudi Pro League, 14.08.2026
Jakie statystyki ma Al Ettifaq w tym sezonie?
Bilans Al Ettifaq w tym sezonie to 8 meczów i wynik 3-3-2 przy 12 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 57%, a oddaje 12,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Al Ettifaq – zawodnicy
Jak wygląda kadra Al Ettifaq w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Al Ettifaq 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kadra Al Ettifaq
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
25 | Arabia Saudyjska | 2,5 mln € | 1 mln € | 8 | 100% | 0 | 0 | 375' | 0 | 0 | |||||||
| 80 |
|
19 | Francja | 2,8 mln € | – | 7 | 88% | 1 | 0 | 301' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
30 | Francja | 7 mln € | 3,5 mln € | 8 | 100% | 3 | 0 | 639' | 2 | 0 | |||||||
| 17 |
|
29 | Szwecja | 3,5 mln € | 1 mln € | 6 | 75% | 1 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 71 |
|
22 | Serbia | 650 tys. € | 640 tys. € | 5 | 63% | 0 | 0 | 135' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
19 | Arabia Saudyjska | – | – | 2 | 25% | 0 | 0 | 18' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
![]() |
21 | Arabia Saudyjska | 125 tys. € | 170 tys. € | 4 | 50% | 0 | 0 | 45' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
19 | Arabia Saudyjska | 900 tys. € | 450 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
![]() |
20 | Arabia Saudyjska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
![]() |
21 | Arabia Saudyjska | 150 tys. € | 390 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 99 |
![]() |
21 | Arabia Saudyjska | – | – | 1 | 13% | 0 | 0 | 16' | 1 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
32 | Hiszpania | 3,2 mln € | 4,1 mln € | 8 | 100% | 2 | 3 | 674' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
31 | Słowacja | 3 mln € | 4,1 mln € | 7 | 88% | 1 | 1 | 571' | 2 | 0 | |||||||
| 42 |
|
21 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 5 mln € | 400 tys. € | 4 | 50% | 0 | 1 | 360' | 2 | 0 | |||||||
| 43 |
|
30 | Kosowo | 2 mln € | 593 tys. € | 8 | 100% | 2 | 0 | 442' | 0 | 0 | |||||||
| 58 |
|
22 | – | – | 8 | 100% | 0 | 1 | 372' | 2 | 0 | ||||||||
| 77 |
![]() |
25 | Arabia Saudyjska | 250 tys. € | 253 tys. € | 2 | 25% | 0 | 0 | 8' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
20 | Arabia Saudyjska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
|
33 | Arabia Saudyjska | 150 tys. € | 436 tys. € | 1 | 13% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
31 | Brazylia | 3,5 mln € | 894 tys. € | 1 | 13% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
31 | Szkocja | 2,5 mln € | 1,7 mln € | 7 | 88% | 1 | 0 | 596' | 1 | 0 | |||||||
| 70 |
|
31 | Arabia Saudyjska | 350 tys. € | 640 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 716' | 1 | 0 | |||||||
| 33 |
|
32 | Arabia Saudyjska | 325 tys. € | 2,6 mln € | 7 | 88% | 0 | 0 | 437' | 0 | 0 | |||||||
| 61 |
|
26 | Arabia Saudyjska | 350 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 619' | 1 | 0 | |||||||
| 13 |
|
22 | Arabia Saudyjska | 200 tys. € | 58 tys. € | 8 | 100% | 0 | 1 | 247' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
|
33 | Arabia Saudyjska | 450 tys. € | 3,2 mln € | 8 | 100% | 0 | 0 | 85' | 1 | 0 | |||||||
| 78 |
|
23 | Arabia Saudyjska | 225 tys. € | – | 3 | 38% | 0 | 0 | 12' | 0 | 0 | |||||||
| 87 |
![]() |
25 | Arabia Saudyjska | 125 tys. € | 450 tys. € | 7 | 88% | 0 | 0 | 64' | 1 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
29 | Słowacja | 2,8 mln € | 3,6 mln € | 1 | 13% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 92 |
![]() |
22 | Arabia Saudyjska | – | 320 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
25 | Arabia Saudyjska | 75 tys. € | 390 tys. € | 4 | 50% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
32 | Arabia Saudyjska | 75 tys. € | 455 tys. € | 3 | 38% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Al Ettifaq
42,2 mln €
śr. 1,3 mln € / zawodnika
Ile Al Ettifaq wydaje na pensje
31,3 mln € rocznie
śr. 979 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
10
najliczniej: Arabia Saudyjska (20 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Al Ettifaq w sezonie 2026/2027
Al Ettifaq wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Al Ettifaq
Jak wygląda skład Al Ettifaq?
W wyjściowym ustawieniu Al Ettifaq między słupkami staje Turki Ba Al-Jawsh, a linię obrony najczęściej tworzą Radhi Al Oteibi, A. Khateeb, J. Hendry oraz Madallah Al-Olayan. W środku pola grają Y. Al-Shammari, A. Kante, A. Medran, O. Duda oraz B. Celina, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Dembele. Trener Arthur Papas ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Saudi Pro League i pucharach.
Al Ettifaq – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Al Ettifaq w sezonie 2026/2027.
Al Ettifaq transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 Wrz 2026 |
|
Arabia Saudyjska | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 05 Wrz 2026 |
![]() |
Arabia Saudyjska | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 05 Wrz 2026 |
|
Arabia Saudyjska | 33 |
|
wypożyczenie | |
| 05 Wrz 2026 |
|
Arabia Saudyjska | 23 |
|
za darmo | |
| 05 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 31 |
|
500 tys. € | |
| 05 Wrz 2026 |
![]() |
Arabia Saudyjska | 23 |
|
za darmo | |
| 05 Wrz 2026 |
![]() |
Arabia Saudyjska | 21 |
|
za darmo | |
| 05 Wrz 2026 |
|
Holandia | 35 |
|
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
RPA | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 29 Sie 2026 |
|
Wybrzeże Kości Słoniowej | 21 |
|
4,4 mln € |
Kluczowe transfery Al Ettifaq
Al Ettifaq bilans transferowy
- -6,2 mln € 2026
- +19,8 mln € 2025
- +22,1 mln € 2024
- -23,1 mln € 2023
- -4,7 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Al Ettifaq
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Al Ettifaq w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Al Ettifaq trafiło 9 zawodników za łączną kwotę 6,2 mln €, a klub opuściło 10 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Abdoulaye Kante z Middlesbroughu za 4,4 mln €.
Al Ettifaq – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Al Ettifaq? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Al Ettifaq?
Klub piłkarski Al Ettifaq zdobył w swojej historii 9 trofeów. Najczęściej wygrywał Liga Mistrzów Zatoki (GCC) oraz Mistrzostwo Arabii Saudyjskiej. Ponadto triumfował w Puchar Arabii Saudyjskiej, Mistrzostwo 2. ligi Arabii Saudyjskiej oraz Puchar Księcia Koronnego.