Youssef En-Nesyri jest piłkarzem występującym obecnie w Al Ittihad Jeddah. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Youssef En-Nesyri
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Youssef En-Nesyri w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Youssef En-Nesyri wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 7 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 7.11, a skuteczność strzałów to 25,9%. Youssef En-Nesyri oddaje średnio 2,5 strzału na mecz, z czego 0,9 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Youssef En-Nesyri w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Youssef En-Nesyri rozegrał w barwach Al Ittihad Jeddah w Saudi Pro League 11 meczów, w AFC Champions League Elite 5 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 1 008 minut. Średnio dawało to 63 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Youssef En-Nesyri
Pierwszy transfer Youssef En-Nesyri w seniorskiej karierze miał miejsce w 2015 roku, gdy przeniósł się z Académie Mohammed VI de football do Malaga U19 za 125 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Youssef En-Nesyri było przejście z Leganes do Sevilli w 2020 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 20 milionów euro.
Ile zarabia Youssef En-Nesyri?
Na podstawie kontraktu z Al Ittihad Jeddah, Youssef En-Nesyri otrzymuje 8,2 miliona euro rocznej pensji, co daje około 680 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki En-Nesyri w listopadzie 2026 to 156,9 tysiąca euro, a dziennie około 22,4 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Youssef En-Nesyri ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Youssef En-Nesyri nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Youssef En-Nesyri to uraz mięśnia z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 48 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Youssef En-Nesyri?
Youssef En-Nesyri ma na koncie 6 trofeów — 4 wywalczył z drużyną, a 2 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Liga Europy — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Sevillą — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Youssef En-Nesyri?
Youssef En-Nesyri najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Youssef En-Nesyri?
Wycena 29-letniego Youssef En-Nesyri według stanu na czerwiec 2026 wynosi 17 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 40 milionów euro, a najniższa 800 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Youssef En-Nesyri?
Youssef En-Nesyri urodził się 1 czerwca 1997 w Fès w Maroku. Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Youssef En-Nesyri – statystyki
Szczegółowe statystyki Youssef En-Nesyri w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Al Ittihad Jeddah oraz reprezentacja Maroka. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Youssef En-Nesyri vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Youssef En-Nesyri w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Youssef En-Nesyri wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 7 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 7.11, a skuteczność strzałów to 25,9%. Youssef En-Nesyri oddaje średnio 2,5 strzału na mecz, z czego 0,9 to strzały celne.
Youssef En-Nesyri – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Youssef En-Nesyri w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Youssef En-Nesyri w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Youssef En-Nesyri rozegrał w barwach Al Ittihad Jeddah w Saudi Pro League 11 meczów, w AFC Champions League Elite 5 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 1 008 minut. Średnio dawało to 63 minuty gry na spotkanie.
Youssef En-Nesyri – transfery
W trakcie kariery Youssef En-Nesyri zmieniał klub 8 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 60,6 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Al Ittihad Jeddah 2026 – obecnie
-
Fenerbahce 2024 – 2026
-
Sevilla 2020 – 2024
-
Leganes 2018 – 2020
-
Malaga 2016 – 2018
-
Malaga B 2016 – 2016
-
Malaga U19 2015 – 2016

-
Académie Mohammed VI de football 2011 – 2015

-
MAS Fes Youth do 2011

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Transfery Youssef En-Nesyri
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 01.02.2026 |
|
15 mln € | Transfer definitywny |
| 2024/25 | 23.07.2024 |
|
19,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2019/20 | 15.01.2020 |
|
20 mln € | Transfer definitywny |
| 2018/19 | 16.08.2018 |
|
6 mln € | Transfer definitywny |
| 2016/17 | 31.12.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
![]() |
125 tys. € | Transfer definitywny |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Youssef En-Nesyri
Pierwszy transfer Youssef En-Nesyri w seniorskiej karierze miał miejsce w 2015 roku, gdy przeniósł się z Académie Mohammed VI de football do Malaga U19 za 125 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Youssef En-Nesyri było przejście z Leganes do Sevilli w 2020 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 20 milionów euro.
Youssef En-Nesyri – forma
W ostatnich 5 meczach Youssef En-Nesyri zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Zdobył przy tym 3 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,83. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Forma Youssef En-Nesyri i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
1
Al Ain
4
AFC Champions League Elite, 4. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Abha
1
Al Ittihad Jeddah
1
Saudi Pro League, 12. kolejka
|
71'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
26 Paź
Koniec
|
![]()
Neftchi Fergana
1
Al Ittihad Jeddah
2
AFC Champions League Elite, 3. runda
|
27'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
2
Al Draih
0
Saudi Pro League, 11. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Al Ettifaq
1
Al Ittihad Jeddah
4
Saudi Pro League, 10. kolejka
|
17'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.1 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
1
Shabab Al Ahli Dubai
2
AFC Champions League Elite, 2. runda
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Al Hilal
3
Al Ittihad Jeddah
2
Saudi Pro League, 8. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Al Shamal
1
Al Ittihad Jeddah
1
AFC Champions League Elite, 1. runda
|
64'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Al Faisaly
1
Al Ittihad Jeddah
3
Saudi Pro League, 7. kolejka
|
72'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.8 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
2
Al Feiha
1
Saudi Pro League, 6. kolejka
|
28'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
2
Al Nassr
1
Saudi Pro League, 5. kolejka
|
23'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Al Fateh
0
Al Ittihad Jeddah
0
Saudi Pro League, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
6 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
3
Al Hazm
2
Saudi Pro League, 3. kolejka
|
60'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Al-Qadisiyah FC
0
Al Ittihad Jeddah
1
Saudi Pro League, 2. kolejka
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
1
Al Kholood
1
Saudi Pro League, 1. kolejka
|
82'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Al-Jazira
1
Al Ittihad Jeddah
4
AFC Champions League Elite, 1. runda wstepna
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 6.6 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
1
Al-Qadisiyah FC
5
Saudi Pro League, 34. kolejka
|
76'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.6 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
3
Al Ittihad Jeddah
2
Saudi Pro League, 28. kolejka
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
2
Damac
1
Saudi Pro League, 32. kolejka
|
62'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
0
Al Kholood
0
Saudi Pro League, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Al Taawon
0
Al Ittihad Jeddah
2
Saudi Pro League, 30. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Machida Zelvia
1
Al Ittihad Jeddah
0
AFC Champions League Elite, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Kwi
Dogryw.
|
Al Ittihad Jeddah
1
Al Wahda FC
0
AFC Champions League Elite
|
99'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
3
Al Suqoor
4
Saudi Pro League, 29. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Istotny | 8.7 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
1
Al Hazm
0
Saudi Pro League, 27. kolejka
|
89'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Al Riyadh
3
Al Ittihad Jeddah
1
Saudi Pro League, 26. kolejka
|
62'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Al Ahli Saudi
3
Al Ittihad Jeddah
1
Saudi Pro League, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
1
Al Khaleej Saihat
0
Saudi Pro League, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Al Hilal
1
Al Ittihad Jeddah
1
Saudi Pro League, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Al Sadd
1
Al Ittihad Jeddah
4
AFC Champions League Elite, 8. runda
|
63'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
2
Al Feiha
1
Saudi Pro League, 22. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
7
Al-Gharafa
0
AFC Champions League Elite, 7. runda
|
63'
|
1 gol
· 14% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Al Nassr
2
Al Ittihad Jeddah
0
Saudi Pro League, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Kocaelispor
0
Fenerbahce
2
Super Lig (Turcja), 20. kolejka
|
60'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Sty
Koniec
|
FCSB
1
Fenerbahce
1
Liga Europy, 8. runda
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Fenerbahce
1
Göztepe
1
Super Lig (Turcja), 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Gru
Koniec
|
Maroko
1
Mali
1
Puchar Narodów Afryki
|
20'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Maroko
2
Komory
0
Puchar Narodów Afryki
|
14'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Brann
0
Fenerbahce
4
Liga Europy, 6. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Gru
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
1
Fenerbahce
1
Super Lig (Turcja), 15. kolejka
|
33'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Fenerbahce
1
Galatasaray
1
Super Lig (Turcja), 14. kolejka
|
63'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Fenerbahce
1
Ferencvaros
1
Liga Europy, 5. runda
|
60'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Çaykur Rizespor
2
Fenerbahce
5
Super Lig (Turcja), 13. kolejka
|
15'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Fenerbahce
4
Kayserispor
2
Super Lig (Turcja), 12. kolejka
|
29'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Viktoria Pilzno
0
Fenerbahce
0
Liga Europy, 4. runda
|
60'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Beşiktaş
2
Fenerbahce
3
Super Lig (Turcja), 11. kolejka
|
66'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Gaziantep
0
Fenerbahce
4
Super Lig (Turcja), 10. kolejka
|
78'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
|
Istotny | 8.8 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Fenerbahce
1
VfB Stuttgart
0
Liga Europy, 3. runda
|
87'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Fenerbahce
2
Fatih Karagümrük
1
Super Lig (Turcja), 9. kolejka
|
26'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Samsunspor
0
Fenerbahce
0
Super Lig (Turcja), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Fenerbahce
2
Nicea
1
Liga Europy, 2. runda
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Fenerbahce
2
Antalyaspor
0
Super Lig (Turcja), 7. kolejka
|
77'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
3
Fenerbahce
1
Liga Europy, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Kasımpaşa
1
Fenerbahce
1
Super Lig (Turcja), 6. kolejka
|
31'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Fenerbahce
2
Alanyaspor
2
Super Lig (Turcja), 1. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.0 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Fenerbahce
1
Trabzonspor
0
Super Lig (Turcja), 5. kolejka
|
83'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.5 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Gençlerbirliği
1
Fenerbahce
3
Super Lig (Turcja), 4. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.2 | |
|
27 Sie
Koniec
|
SL Benfica
1
Fenerbahce
0
Liga Mistrzów, play offy
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Fenerbahce
3
Kocaelispor
1
Super Lig (Turcja), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Fenerbahce
0
SL Benfica
0
Liga Mistrzów, play offy
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Göztepe
0
Fenerbahce
0
Super Lig (Turcja), 2. kolejka
|
87'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Fenerbahce
5
Feyenoord Rotterdam
2
Liga Mistrzów, 3. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.5 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
2
Fenerbahce
1
Liga Mistrzów, 3. runda kwalifikacyjna
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Hatayspor
4
Fenerbahce
2
Super Lig (Turcja), 37. kolejka
|
63'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Fenerbahce
2
Eyüpspor
1
Super Lig (Turcja), 36. kolejka
|
70'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Fenerbahce
0
Beşiktaş
1
Super Lig (Turcja), 34. kolejka
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Gaziantep
1
Fenerbahce
3
Super Lig (Turcja), 33. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Fenerbahce
3
Kayserispor
3
Super Lig (Turcja), 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Sivasspor
1
Fenerbahce
3
Super Lig (Turcja), 31. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Fenerbahce
4
Trabzonspor
1
Super Lig (Turcja), 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Fenerbahce
1
Galatasaray
2
Puchar Turcji, 1/4 finału
|
75'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Mar
Koniec
|
BB Bodrumspor
2
Fenerbahce
4
Super Lig (Turcja), 29. kolejka
|
72'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Fenerbahce
0
Samsunspor
0
Super Lig (Turcja), 28. kolejka
|
32'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Mar
Karne
|
Rangers
(3)
0
Fenerbahce
(2)
2
Liga Europy, 1/16 finału
|
105'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Fenerbahce
1
Rangers
3
Liga Europy, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Fenerbahce
3
Antalyaspor
0
Super Lig (Turcja), 26. kolejka
|
69'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (4 celne)
|
Istotny | 7.7 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Gaziantep
1
Fenerbahce
4
Puchar Turcji, 4. runda
|
80'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
24 Lut
Koniec
|
Galatasaray
0
Fenerbahce
0
Super Lig (Turcja), 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Lut
Koniec
|
RSC Anderlecht
2
Fenerbahce
2
Liga Europy, play offy
|
67'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.5 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Fenerbahce
3
Kasımpaşa
1
Super Lig (Turcja), 24. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.8 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Fenerbahce
3
RSC Anderlecht
0
Liga Europy, play offy
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.9 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Fenerbahce
3
Çaykur Rizespor
2
Super Lig (Turcja), 22. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
9 strzałów (4 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
30 Sty
Koniec
|
FC Midtjylland
2
Fenerbahce
2
Liga Europy, 8. runda
|
95'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 8.0 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Fenerbahce
3
Göztepe
2
Super Lig (Turcja), 21. kolejka
|
88'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
7 strzałów (3 celne)
|
Decydujący | 9.2 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Fenerbahce
0
Lyon
0
Liga Europy, 7. runda
|
72'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Adana Demirspor
0
Fenerbahce
4
Super Lig (Turcja), 20. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
6 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 9.4 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Konyaspor
2
Fenerbahce
3
Super Lig (Turcja), 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Kasımpaşa
0
Fenerbahce
3
Puchar Turcji, 2. runda
|
62'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
05 Sty
Koniec
|
Fenerbahce
2
Hatayspor
1
Super Lig (Turcja), 18. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
7 strzałów (4 celne)
|
Decydujący | 9.0 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Eyüpspor
1
Fenerbahce
1
Super Lig (Turcja), 17. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Fenerbahce
0
Athletic Bilbao
2
Liga Europy, 6. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Beşiktaş
1
Fenerbahce
0
Super Lig (Turcja), 15. kolejka
|
23'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Fenerbahce
3
Gaziantep
1
Super Lig (Turcja), 14. kolejka
|
66'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Kayserispor
2
Fenerbahce
6
Super Lig (Turcja), 13. kolejka
|
64'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Maroko
7
Lesotho
0
Puchar Narodów Afryki
|
27'
|
1 gol
· 14% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.6 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Fenerbahce
4
Sivasspor
0
Super Lig (Turcja), 12. kolejka
|
71'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Lis
Koniec
|
AZ Alkmaar
3
Fenerbahce
1
Liga Europy, 4. runda
|
32'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Trabzonspor
2
Fenerbahce
3
Super Lig (Turcja), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.8 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Fenerbahce
2
BB Bodrumspor
0
Super Lig (Turcja), 10. kolejka
|
69'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Fenerbahce
1
Manchester United
1
Liga Europy, 3. runda
|
79'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Samsunspor
2
Fenerbahce
2
Super Lig (Turcja), 9. kolejka
|
9'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Twente
1
Fenerbahce
1
Liga Europy, 2. runda
|
62'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Antalyaspor
0
Fenerbahce
2
Super Lig (Turcja), 7. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Fenerbahce
2
Royale Union SG
1
Liga Europy, 1. runda
|
77'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Fenerbahce
1
Galatasaray
3
Super Lig (Turcja), 6. kolejka
|
23'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Kasımpaşa
0
Fenerbahce
2
Super Lig (Turcja), 5. kolejka
|
63'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Lesotho
0
Maroko
1
Puchar Narodów Afryki
|
33'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.3 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Fenerbahce
3
Alanyaspor
0
Super Lig (Turcja), 4. kolejka
|
17'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Çaykur Rizespor
0
Fenerbahce
5
Super Lig (Turcja), 3. kolejka
|
20'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Göztepe
2
Fenerbahce
2
Super Lig (Turcja), 2. kolejka
|
88'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.0 | |
|
13 Sie
Dogryw.
|
Fenerbahce
1
Lille
1
Liga Mistrzów, 3. runda kwalifikacyjna
|
57'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Fenerbahce
1
Adana Demirspor
0
Super Lig (Turcja), 1. kolejka
|
14'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Lille
2
Fenerbahce
1
Liga Mistrzów, 3. runda kwalifikacyjna
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Sevilla
1
Barcelona
2
La Liga
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Athletic Bilbao
2
Sevilla
0
La Liga
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Sevilla
0
Cadiz
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Maroko
1
Angola
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lut
Koniec
|
Real Madryt
1
Sevilla
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Valencia
0
Sevilla
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Sevilla
2
La Liga
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
4 strzały (4 celne)
|
Decydujący | 9.0 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Zambia
0
Maroko
1
Puchar Narodów Afryki
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sty
Koniec
|
Maroko
1
DR Konga
1
Puchar Narodów Afryki
|
80'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Granada
0
Sevilla
3
La Liga
|
81'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.2 | |
|
12 Gru
Koniec
|
RC Lens
2
Sevilla
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Mallorca
1
Sevilla
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Atlético Astorga
0
Sevilla
2
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lis
Koniec
|
Sevilla
2
PSV Eindhoven
3
Liga Mistrzów
|
74'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.6 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Sevilla
1
Real Betis
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Celta Vigo
1
Sevilla
1
La Liga
|
20'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.4 | |
|
01 Lis
Koniec
|
![]()
Quintanar de la Orden
0
Sevilla
3
Puchar Hiszpanii
|
63'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Sevilla
2
Rayo Vallecano
2
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.6 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Maroko
1
Burkina Faso
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sie
Koniec
|
Sevilla
1
Girona
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Deportivo Alaves
4
Sevilla
3
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Sie
Karne
|
Manchester City
(5)
1
Sevilla
(4)
1
Superpuchar UEFA
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
|
Decydujący | – | |
|
31 Maj
Karne
|
Sevilla
(4)
1
AS Roma
(1)
1
Liga Europy
|
120'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Elche
1
Sevilla
1
La Liga
|
78'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.0 | |
|
18 Maj
Dogryw.
|
Sevilla
2
Juventus
1
Liga Europy
|
120'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Juventus
1
Sevilla
1
Liga Europy
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Sevilla
3
Manchester United
0
Liga Europy
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.9 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Sevilla
2
Celta Vigo
2
La Liga
|
78'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.0 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Cadiz
0
Sevilla
2
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
|
Istotny | 7.7 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Sevilla
2
Almeria
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
4 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Sevilla
2
Fenerbahce
0
Liga Europy
|
87'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
23 Lut
Koniec
|
PSV Eindhoven
2
Sevilla
0
Liga Europy
|
69'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Sevilla
3
PSV Eindhoven
0
Liga Europy
|
63'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Barcelona
3
Sevilla
0
La Liga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Sevilla
1
Cadiz
0
La Liga
|
79'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Girona
2
Sevilla
1
La Liga
|
1'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Sevilla
2
Getafe
1
La Liga
|
68'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Linares Deportivo
0
Sevilla
5
Puchar Hiszpanii
|
78'
|
3 gole
· 60% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Istotny | 9.3 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Francja
2
Maroko
0
Mistrzostwa Świata
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Maroko
1
Portugalia
0
Mistrzostwa Świata
|
65'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
06 Gru
Karne
|
Maroko
(3)
0
Hiszpania
(0)
0
Mistrzostwa Świata
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Kanada
1
Maroko
2
Mistrzostwa Świata
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.0 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Maroko
3
Gruzja
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
45'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.4 | |
|
13 Lis
Koniec
|
![]()
Velarde
0
Sevilla
2
Puchar Hiszpanii
|
54'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Real Madryt
3
Sevilla
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
Sevilla
1
Valencia
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Paź
Koniec
|
Mallorca
0
Sevilla
1
La Liga
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Borussia Dortmund
1
Sevilla
1
Liga Mistrzów
|
59'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Sevilla
1
Athletic Bilbao
1
La Liga
|
29'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Villarreal
1
Sevilla
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Sevilla
0
Barcelona
3
La Liga
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Almeria
2
Sevilla
1
La Liga
|
25'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Osasuna
2
Sevilla
1
La Liga
|
27'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
09 Cze
Koniec
|
Maroko
2
RPA
1
Puchar Narodów Afryki
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
|
Decydujący | 6.7 | |
|
22 Maj
Koniec
|
Sevilla
1
Athletic Bilbao
0
La Liga
|
59'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Atletico Madryt
1
Sevilla
1
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.3 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Villarreal
1
Sevilla
1
La Liga
|
75'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Sevilla
1
Cadiz
1
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Sevilla
2
Real Madryt
3
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Barcelona
1
Sevilla
0
La Liga
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Espanyol
1
Sevilla
1
La Liga
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Sevilla
3
Dinamo Zagrzeb
1
Liga Europy
|
29'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Sevilla
2
Elche
0
La Liga
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Sty
Dogryw.
|
Egipt
2
Maroko
1
Puchar Narodów Afryki
|
86'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Maroko
2
Malawi
1
Puchar Narodów Afryki
|
88'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
|
Decydujący | 6.8 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Gabon
2
Maroko
2
Puchar Narodów Afryki
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Maroko
2
Komory
0
Puchar Narodów Afryki
|
25'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Sevilla
1
Lille
2
Liga Mistrzów
|
33'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Sevilla
2
Osasuna
0
La Liga
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Sevilla
3
Valencia
1
La Liga
|
34'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Sevilla
1
Red Bull Salzburg
1
Liga Mistrzów
|
50'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
08 Cze
Koniec
|
Maroko
1
Ghana
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Maj
Koniec
|
Sevilla
1
Deportivo Alaves
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Villarreal
4
Sevilla
0
La Liga
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Real Madryt
2
Sevilla
2
La Liga
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Levante
0
Sevilla
1
La Liga
|
86'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.3 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Real Sociedad
1
Sevilla
2
La Liga
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.5 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Celta Vigo
3
Sevilla
4
La Liga
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Real Valladolid
1
Sevilla
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Sevilla
2
Elche
0
La Liga
|
87'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Sevilla
0
Barcelona
2
La Liga
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Osasuna
0
Sevilla
2
La Liga
|
10'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Sevilla
2
Borussia Dortmund
3
Liga Mistrzów
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Sevilla
1
Huesca
0
La Liga
|
25'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Sevilla
3
Getafe
0
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
|
Istotny | 8.0 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Eibar
0
Sevilla
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Sevilla
3
Valencia
0
Puchar Hiszpanii
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Sevilla
2
La Liga
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Sevilla
0
La Liga
|
84'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Sevilla
3
Real Sociedad
2
La Liga
|
89'
|
3 gole
· 100% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.3 | |
|
05 Sty
Koniec
|
Linares Deportivo
0
Sevilla
2
Puchar Hiszpanii
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Gru
Koniec
|
Sevilla
2
Villarreal
0
La Liga
|
88'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Valencia
0
Sevilla
1
La Liga
|
31'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
15 Gru
Koniec
|
![]()
Ciudad Lucena
0
Sevilla
3
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Gru
Koniec
|
Getafe
0
Sevilla
1
La Liga
|
84'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Sevilla
0
Real Madryt
1
La Liga
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Sevilla
0
Chelsea
4
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Huesca
0
Sevilla
1
La Liga
|
16'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.4 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Sevilla
4
Celta Vigo
2
La Liga
|
68'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.9 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Sevilla
1
Osasuna
0
La Liga
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Sevilla
3
FC Krasnodar
2
Liga Mistrzów
|
30'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.5 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Sevilla
1
Rennes
0
Liga Mistrzów
|
5'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Sevilla
0
Eibar
1
La Liga
|
70'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Chelsea
0
Sevilla
0
Liga Mistrzów
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Cadiz
1
Sevilla
3
La Liga
|
61'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Sevilla
2
Manchester United
1
Liga Europy
|
56'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Wolverhampton
0
Sevilla
1
Liga Europy
|
85'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
26 Cze
Koniec
|
Sevilla
1
Real Valladolid
1
La Liga
|
24'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Cze
Koniec
|
Villarreal
2
Sevilla
2
La Liga
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Sevilla
2
La Liga
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Sevilla
2
Espanyol
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Sevilla
3
Levante
1
Puchar Hiszpanii
|
9'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Real Murcia
0
Leganes
4
Puchar Hiszpanii
|
71'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Sevilla
1
Leganes
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Leganes
1
Barcelona
2
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 6.9 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Leganes
1
Eibar
2
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
|
Istotny | 7.4 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Leganes
0
Atletico Madryt
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Leganes
0
Osasuna
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Huesca
2
Leganes
1
La Liga
|
23'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Leganes
0
Celta Vigo
0
La Liga
|
72'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Leganes
0
Athletic Bilbao
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Leganes
1
Real Madryt
1
La Liga
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Leganes
0
Girona
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Leganes
1
Valencia
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Leganes
3
Real Betis
0
La Liga
|
83'
|
3 gole
· 100% goli drużyny
7 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 10.0 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Leganes
2
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.6 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Espanyol
1
Leganes
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Leganes
1
Getafe
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.9 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Leganes
1
Puchar Hiszpanii
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Leganes
2
Rayo Vallecano
2
Puchar Hiszpanii
|
82'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.6 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Levante
2
Leganes
0
La Liga
|
29'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Leganes
1
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Espanyol
4
Malaga
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Malaga
0
Deportivo Alaves
3
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Malaga
2
Real Sociedad
0
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.1 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Malaga
1
Villarreal
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Malaga
0
Barcelona
2
La Liga
|
78'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Leganes
2
Malaga
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Malaga
1
Las Palmas
3
La Liga
|
17'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Athletic Bilbao
1
Malaga
0
La Liga
|
11'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Valencia
2
Malaga
2
La Liga
|
13'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Atletico Madryt
4
Malaga
2
La Liga
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Malaga
1
La Liga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Malaga
2
Athletic Bilbao
1
La Liga
|
45'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Las Palmas
1
Malaga
0
La Liga
|
35'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Espanyol
2
Malaga
2
La Liga
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 |
W ostatnich 5 meczach Youssef En-Nesyri 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.86, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.83 — wynik powyżej średniej ligowej (6.48).
W ostatnich 10 meczach Youssef En-Nesyri 5 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 3 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.86, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.19 — wynik powyżej średniej ligowej (6.48).
W jakiej formie jest Youssef En-Nesyri?
Youssef En-Nesyri jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 3 bramki, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.83 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (7.11). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Youssef En-Nesyri – zarobki
Youssef En-Nesyri gra w Al Ittihad Jeddah na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 8,2 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Youssef En-Nesyri w Al Ittihad Jeddah (2025/26)
| Rocznie | 8,2 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 680 tys. € |
| Tygodniowo | 157 tys. € |
| Dziennie | 22 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Zarobki Youssef En-Nesyri w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
8,2 mln € |
| 2025/26 |
|
5 mln € |
| 2024/25 |
|
5 mln € |
| 2023/24 |
|
3 mln € |
| 2022/23 |
|
3 mln € |
| 2021/22 |
|
3 mln € |
| 2020/21 |
|
3 mln € |
| 2019/20 |
|
3 mln € |
| 2018/19 |
|
620 tys. € |
| 2017/18 |
|
150 tys. € |
| 2016/17 |
|
80 tys. € |
Ile zarabia Youssef En-Nesyri?
Na podstawie kontraktu z Al Ittihad Jeddah, Youssef En-Nesyri otrzymuje 8,2 miliona euro rocznej pensji, co daje około 680 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki En-Nesyri w listopadzie 2026 to 156,9 tysiąca euro, a dziennie około 22,4 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Youssef En-Nesyri – kontuzje
W trakcie kariery Youssef En-Nesyri zanotował 6 kontuzji, przez które opuścił łącznie 28 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Youssef En-Nesyri
-
Uraz kostki
26.09.23 – 29.09.23 (4 dni)
Sevilla opuszczone: 1 mecz
-
Stłuczenie
25.10.22 – 02.11.22 (9 dni)
Sevilla opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
05.01.22 – 10.01.22 (6 dni)
Sevilla opuszczone: 3 mecze
-
Uraz mięśnia
02.11.21 – 19.12.21 (48 dni)
Sevilla opuszczone: 16 meczów
-
Uraz kolana
19.03.19 – 12.04.19 (25 dni)
Leganes opuszczone: 5 meczów
-
Stłuczenie
21.02.17 – 27.02.17 (7 dni)
Malaga opuszczone: 1 mecz
Czy Youssef En-Nesyri ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Youssef En-Nesyri nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Youssef En-Nesyri to uraz mięśnia z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 48 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Youssef En-Nesyri – trofea
W trakcie kariery Youssef En-Nesyri zdobył 6 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Trofea Youssef En-Nesyri
Jakie trofea zdobył Youssef En-Nesyri?
Youssef En-Nesyri zdobył w karierze 6 trofeów — 4 drużynowe i 2 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Sevilli — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Liga Europy — 2 razy.
Youssef En-Nesyri – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Youssef En-Nesyri wynosi obecnie 17 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Youssef En-Nesyri na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Youssef En-Nesyri
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 03.06.2026 | 29 |
|
17 mln € |
| 29.03.2026 | 28 |
|
20 mln € |
| 16.12.2025 | 28 |
|
22 mln € |
| 17.06.2025 | 28 |
|
24 mln € |
| 19.03.2025 | 27 |
|
24 mln € |
| 22.12.2024 | 27 |
|
22 mln € |
| 03.10.2024 | 27 |
|
22 mln € |
| 06.06.2024 | 27 |
|
20 mln € |
| 21.12.2023 | 26 |
|
18 mln € |
| 12.06.2023 | 26 |
|
20 mln € |
| 22.12.2022 | 25 |
|
15 mln € |
| 06.11.2022 | 25 |
|
12 mln € |
| 22.09.2022 | 25 |
|
20 mln € |
| 02.06.2022 | 25 |
|
25 mln € |
| 20.03.2022 | 24 |
|
35 mln € |
| 29.12.2021 | 24 |
|
40 mln € |
| 09.06.2021 | 24 |
|
40 mln € |
| 18.03.2021 | 23 |
|
30 mln € |
| 04.01.2021 | 23 |
|
15 mln € |
| 07.10.2020 | 23 |
|
12 mln € |
| 07.04.2020 | 22 |
|
12 mln € |
| 10.02.2020 | 22 |
|
15 mln € |
| 19.12.2019 | 22 |
|
12 mln € |
| 10.06.2019 | 22 |
|
12 mln € |
| 27.02.2019 | 21 |
|
10 mln € |
| 20.12.2018 | 21 |
|
6 mln € |
| 07.08.2018 | 21 |
|
6 mln € |
| 29.05.2018 | 20 |
|
1,8 mln € |
| 21.03.2018 | 20 |
|
1,5 mln € |
| 31.12.2017 | 20 |
|
800 tys. € |
| 04.06.2017 | 20 |
|
1 mln € |
| 23.01.2017 | 19 |
|
1 mln € |
| 26.10.2016 | 19 |
|
1 mln € |
Jaka jest wartość rynkowa Youssef En-Nesyri?
Wycena Youssef En-Nesyri wynosi obecnie 17 mln €. W szczycie kariery Youssef En-Nesyri wyceniano na 40 mln €, a najniżej na 800 tys. €.