Forma w lidze
Al Ittihad Jeddah w tabeli
4. miejsce / 17 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 4 punkty
Strata do 3. miejsca: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
3 mecze bez zwycięstwa
6 meczów ze strzeloną bramką
6 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
10 pkt
8:5 bramki
2,00 gola/mecz
7 pkt
6:4 bramki
1,50 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Al Ittihad Jeddah
Wartość drużyny: 136,5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 5 bramek | Maroko | 29 | napastnik | 8 | 17 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Algeria | 28 | pomocnik | 7 | 8 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,68 średnia ocena | Nigeria | 20 | napastnik | 6 | 10 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 654 minut | USA | 27 | obrońca | 8 | 500 tys. € |
Skład i oceny Al Ittihad Jeddah w ostatnim meczu 4-2-2-2

Zmiany
- 45' D. Lopy → M. Ali
- 63' Ahmed Al Julaydan → M. Faqeehi
- 63' F. Abdi → Marwan Al-Sahafi
- 70' G. Wijnaldum → H. Aouar
- 90' S. Bergwijn → Saleh Al-Shehri
Al Ittihad Jeddah w tabeli Saudi Pro League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al Hilal
|
8 | 7 | 0 | 1 | 26:7 | 21 |
2
|
Al-Qadisiyah FC
|
8 | 6 | 1 | 1 | 21:8 | 19 |
3
|
Al Nassr
|
8 | 6 | 1 | 1 | 19:7 | 19 |
4
|
Al Ittihad Jeddah
|
8 | 5 | 2 | 1 | 14:9 | 17 |
5
|
Al Suqoor
|
8 | 5 | 1 | 2 | 14:7 | 16 |
Wyniki Al Ittihad Jeddah
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
1
Shabab Al Ahli Dubai
2
AFC Champions League Elite, 2. runda
|
|
|
10 Paź Koniec
|
Al Hilal
3
Al Ittihad Jeddah
2
Saudi Pro League, 8. kolejka
|
|
|
14 Wrz Koniec
|
Al Shamal
1
Al Ittihad Jeddah
1
AFC Champions League Elite, 1. runda
|
Terminarz Al Ittihad Jeddah
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 20:00
|
Al Ittihad Jeddah
Al Shabab (KSA)
Saudi Pro League, 9. kolejka
|
|
|
20 Paź 20:00
|
Al Ettifaq
Al Ittihad Jeddah
Saudi Pro League, 10. kolejka
|
|
|
23 Paź 17:30
|
Al Ittihad Jeddah
Al Draih
Saudi Pro League, 11. kolejka
|
Ostatnie transfery Al Ittihad Jeddah
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 15 Wrz 2026 |
|
Arabia Saudyjska |
|
wypożyczenie | |
| 05 Wrz 2026 |
|
Holandia |
|
za darmo | |
| 05 Wrz 2026 |
|
Wenezuela |
|
wypożyczenie | |
| 05 Wrz 2026 |
![]() |
Arabia Saudyjska |
|
wypożyczenie |
Al Ittihad Jeddah to klub piłkarski z Arabii Saudyjskiej występujący w Saudi Pro League. Swoim domowym obiektem jest King Abdullah Sports City, który może pomieścić 63 079 widzów. Zespół prowadzi Jens Wissing. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 136,5 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w AFC Champions League Elite.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Al Ittihad Jeddah?
Klub piłkarski Al Ittihad Jeddah zdobył w swojej historii 34 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Arabii Saudyjskiej oraz Puchar Księcia Koronnego. Ponadto triumfował w Puchar Arabii Saudyjskiej, Azjatycka Liga Mistrzów, Superpuchar Arabii Saudyjskiej, Azjatycki Puchar Zdobywców Pucharów oraz Liga Mistrzów Zatoki (GCC).
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Al Ittihad Jeddah w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Al Ittihad Jeddah trafiło 7 zawodników za łączną kwotę 33 mln €, a klub opuściło 16 piłkarzy, co przyniosło 30 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Jan-Carlo Simić z Anderlechcie za 15 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Moussa Diaby do Bayeru Leverkusen za 28 mln €.
Które miejsce zajmuje Al Ittihad Jeddah w tabeli Saudi Pro League?
Al Ittihad Jeddah zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Saudi Pro League z dorobkiem 17 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Al Hilal wynosi 4 punkty, a przewaga nad 5. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jak wygląda skład Al Ittihad Jeddah?
W wyjściowym ustawieniu Al Ittihad Jeddah między słupkami staje P. Rajković, a linię obrony najczęściej tworzą J. Simić, D. Pereira, Muhannad Al-Shanqeeti oraz F. Abdi. W środku pola grają Ahmed Al-Ghamdi, D. Lopy, H. Aouar, Richard Rios Montoya oraz S. Bergwijn, a za skuteczność w ataku odpowiadają Y. En-Nesyri. Trener Jens Wissing ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Saudi Pro League i pucharach.
Kiedy Al Ittihad Jeddah gra następny mecz?
Najbliższy mecz Al Ittihad Jeddah to spotkanie z Al Shabab, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:00 na obiekcie King Abdullah Sports City w ramach Saudi Pro League (9. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Al Ittihad Jeddah?
Ostatni mecz Al Ittihad Jeddah to porażka z Shabab Al Ahli Dubai 1:2 w AFC Champions League Elite, 13 października 2026. Bramki zdobyli Azmoun, Azmoun oraz Rios Montoya. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Al Ittihad Jeddah w tym sezonie?
Bilans Al Ittihad Jeddah w tym sezonie to 8 meczów i wynik 5-2-1 przy 14 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 9,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Al Ittihad Jeddah w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Al Ittihad Jeddah w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Al Ittihad Jeddah

Al Ittihad Jeddah terminarz
Kiedy Al Ittihad Jeddah gra następny mecz?
Najbliższy mecz Al Ittihad Jeddah to spotkanie z Al Shabab, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:00 na obiekcie King Abdullah Sports City w ramach Saudi Pro League (9. kolejka).
Wyniki Al Ittihad Jeddah w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Al Ittihad Jeddah w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Al Ittihad Jeddah w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Al Ittihad Jeddah wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
AFC Champions League Elite, 2. runda
|
1:2 | 4-2-2-2 | 5/5 | 1/1 | |
|
10 Paź Koniec
|
Saudi Pro League, 8. kolejka
|
3:2 | 4-2-3-1 | 4/13 | 3/4 | |
|
14 Wrz Koniec
|
AFC Champions League Elite, 1. runda
|
1:1 | 4-2-3-1 | 9/11 | 0/1 | |
|
11 Wrz Koniec
|
Saudi Pro League, 7. kolejka
|
1:3 | 4-4-2 | 3/7 | 1/1 | |
|
08 Wrz Koniec
|
Saudi Pro League, 6. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 4/6 | 1/2 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Saudi Pro League, 5. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 3/17 | 2/6 | |
|
29 Sie Koniec
|
Saudi Pro League, 4. kolejka
|
0:0 | 4-2-3-1 | 10/11 | 5/8 | |
|
24 Sie Koniec
|
Saudi Pro League, 3. kolejka
|
3:2 | 4-2-3-1 | 4/7 | 3/6 | |
|
21 Sie Koniec
|
Saudi Pro League, 2. kolejka
|
0:1 | 4-4-2 | 1/16 | 2/3 | |
|
15 Sie Koniec
|
Saudi Pro League, 1. kolejka
|
1:1 | 4-3-3 | 5/8 | 2/3 |
Al Ittihad Jeddah ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 21 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 5 z 8 meczów, ze średnią 2,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Al Ittihad Jeddah zdobywa 2,33 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Al Ittihad Jeddah?
Ostatni mecz Al Ittihad Jeddah to porażka z Shabab Al Ahli Dubai 1:2 w AFC Champions League Elite, 13 października 2026. Bramki zdobyli Azmoun, Azmoun oraz Rios Montoya. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Al Ittihad Jeddah – tabela Saudi Pro League
Jakie miejsce w tabeli Saudi Pro League zajmuje Al Ittihad Jeddah w sezonie 2026/2027.
Miejsce Al Ittihad Jeddah w tabeli Saudi Pro League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al Hilal
|
8 | 7 | 0 | 1 | 26:7 | 19 | 21 | |
2
|
Al-Qadisiyah FC
|
8 | 6 | 1 | 1 | 21:8 | 13 | 19 | |
3
|
Al Nassr
|
8 | 6 | 1 | 1 | 19:7 | 12 | 19 | |
4
|
Al Ittihad Jeddah
|
8 | 5 | 2 | 1 | 14:9 | 5 | 17 | |
5
|
Al Suqoor
|
8 | 5 | 1 | 2 | 14:7 | 7 | 16 | |
6
|
Al Ahli Saudi
|
8 | 5 | 0 | 3 | 20:10 | 10 | 15 | |
7
|
Al Ettifaq
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:12 | 0 | 12 | |
8
|
Al Kholood
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:15 | -3 | 12 | |
9
|
Al Draih
|
8 | 3 | 2 | 3 | 7:8 | -1 | 11 | |
10
|
Al Hazm
|
8 | 2 | 3 | 3 | 8:10 | -2 | 9 | |
11
|
Al Riyadh
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:17 | -8 | 9 | |
12
|
Al Shabab (KSA)
|
8 | 1 | 4 | 3 | 9:11 | -2 | 7 | |
13
|
Al Feiha
|
8 | 1 | 4 | 3 | 8:12 | -4 | 7 | |
14
|
Al Khaleej Saihat
|
8 | 0 | 6 | 2 | 4:11 | -7 | 6 | |
15
|
Al Faisaly
|
7 | 0 | 3 | 4 | 5:13 | -8 | 3 | |
16
|
Al Fateh
|
8 | 0 | 3 | 5 | 4:15 | -11 | 3 | |
17
|
Al Taawon
|
8 | 0 | 3 | 5 | 3:15 | -12 | 3 | |
18
|
Abha
|
7 | 0 | 2 | 5 | 5:13 | -8 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al Hilal
|
8 | 7 | 0 | 1 | 26:7 | 19 | 21 | |
2
|
Al-Qadisiyah FC
|
8 | 6 | 1 | 1 | 21:8 | 13 | 19 | |
3
|
Al Nassr
|
8 | 6 | 1 | 1 | 19:7 | 12 | 19 | |
4
|
Al Ittihad Jeddah
|
8 | 5 | 2 | 1 | 14:9 | 5 | 17 | |
5
|
Al Suqoor
|
8 | 5 | 1 | 2 | 14:7 | 7 | 16 | |
6
|
Al Ahli Saudi
|
8 | 5 | 0 | 3 | 20:10 | 10 | 15 | |
7
|
Al Ettifaq
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:12 | 0 | 12 | |
8
|
Al Kholood
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:15 | -3 | 12 | |
9
|
Al Draih
|
8 | 3 | 2 | 3 | 7:8 | -1 | 11 | |
10
|
Al Hazm
|
8 | 2 | 3 | 3 | 8:10 | -2 | 9 | |
11
|
Al Riyadh
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:17 | -8 | 9 | |
12
|
Al Shabab (KSA)
|
8 | 1 | 4 | 3 | 9:11 | -2 | 7 | |
13
|
Al Feiha
|
8 | 1 | 4 | 3 | 8:12 | -4 | 7 | |
14
|
Al Khaleej Saihat
|
8 | 0 | 6 | 2 | 4:11 | -7 | 6 | |
15
|
Al Faisaly
|
7 | 0 | 3 | 4 | 5:13 | -8 | 3 | |
16
|
Al Fateh
|
8 | 0 | 3 | 5 | 4:15 | -11 | 3 | |
17
|
Al Taawon
|
8 | 0 | 3 | 5 | 3:15 | -12 | 3 | |
18
|
Abha
|
7 | 0 | 2 | 5 | 5:13 | -8 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Al Nassr
|
4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | 8 | 12 | |
| 2 |
Al Ittihad Jeddah
|
4 | 3 | 1 | 0 | 8:5 | 3 | 10 | |
| 3 |
Al Hilal
|
4 | 3 | 0 | 1 | 10:6 | 4 | 9 | |
| 4 |
Al Suqoor
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 9 | |
| 5 |
Al Ahli Saudi
|
3 | 3 | 0 | 0 | 12:1 | 11 | 9 | |
| 6 |
Al Kholood
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:9 | -1 | 9 | |
| 7 |
Al-Qadisiyah FC
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:7 | 2 | 7 | |
| 8 |
Al Riyadh
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3:4 | -1 | 6 | |
| 9 |
Al Ettifaq
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:9 | -2 | 5 | |
| 10 |
Al Hazm
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:3 | 0 | 5 | |
| 11 |
Al Shabab (KSA)
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 5 | |
| 12 |
Al Feiha
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:8 | -2 | 5 | |
| 13 |
Al Khaleej Saihat
|
4 | 0 | 3 | 1 | 2:6 | -4 | 3 | |
| 14 |
Al Taawon
|
4 | 0 | 3 | 1 | 0:6 | -6 | 3 | |
| 15 |
Al Draih
|
4 | 0 | 2 | 2 | 1:4 | -3 | 2 | |
| 16 |
Al Faisaly
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:6 | -4 | 2 | |
| 17 |
Al Fateh
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:7 | -6 | 1 | |
| 18 |
Abha
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Al Hilal
|
4 | 4 | 0 | 0 | 16:1 | 15 | 12 | |
| 2 |
Al-Qadisiyah FC
|
4 | 4 | 0 | 0 | 12:1 | 11 | 12 | |
| 3 |
Al Draih
|
4 | 3 | 0 | 1 | 6:4 | 2 | 9 | |
| 4 |
Al Nassr
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 7 | |
| 5 |
Al Ittihad Jeddah
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:4 | 2 | 7 | |
| 6 |
Al Suqoor
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:2 | 3 | 7 | |
| 7 |
Al Ettifaq
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 8 |
Al Ahli Saudi
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:9 | -1 | 6 | |
| 9 |
Al Hazm
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 10 |
Al Kholood
|
4 | 0 | 3 | 1 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 11 |
Al Riyadh
|
5 | 0 | 3 | 2 | 6:13 | -7 | 3 | |
| 12 |
Al Khaleej Saihat
|
4 | 0 | 3 | 1 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 13 |
Al Shabab (KSA)
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 | |
| 14 |
Al Feiha
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:4 | -2 | 2 | |
| 15 |
Al Fateh
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:8 | -5 | 2 | |
| 16 |
Al Faisaly
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | -4 | 1 | |
| 17 |
Abha
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:9 | -6 | 1 | |
| 18 |
Al Taawon
|
4 | 0 | 0 | 4 | 3:9 | -6 | 0 |
Które miejsce zajmuje Al Ittihad Jeddah w tabeli Saudi Pro League?
Al Ittihad Jeddah zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Saudi Pro League z dorobkiem 17 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Al Hilal wynosi 4 punkty, a przewaga nad 5. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Al Ittihad Jeddah w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Al Ittihad Jeddah na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Al Ittihad Jeddah na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,4
- Strzały celne / mecz 4,9
- Asysty / mecz 1,00
- Udane dryblingi / mecz 8,5
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,13
- Czyste konta 25%
- Odbiory / mecz 14,6
- Przechwyty / mecz 9,1
- Wybicia / mecz 24,1
- Zablokowane strzały / mecz 4,9
Strzelcy Al Ittihad Jeddah
Rozkład bramek w czasie
Bramki Al Ittihad Jeddah i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Al Ittihad Jeddah to 31–45+ minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Al Ittihad Jeddah - Al Shabab (KSA) Po przerwie pada 29% bramek Al Ittihad Jeddah.Przebieg meczu Al Ittihad Jeddah i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 4-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 1-0-1 |
| Prowadził do przerwy | 5 | 4-1-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Al Ittihad Jeddah otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Al Ittihad Jeddah
71% bramek Al Ittihad Jeddah pada z gry. Z karnych odpowiadają za 29% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Al Ittihad Jeddah zdobywa w sezonie średnio 2,13 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 2,13.
Aktualne serie Al Ittihad Jeddah
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 4 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 4 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Al Ittihad Jeddah, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Al Ittihad Jeddah wygra mecz Al Ittihad Jeddah - Al Shabab (KSA) Al Ittihad Jeddah przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Al Ittihad Jeddah
- Powyżej 0,5 88%
- Powyżej 1,5 75%
- Powyżej 2,5 63%
- Powyżej 3,5 38%
- Powyżej 4,5 25%
- Powyżej 5,5 0%
W 63% meczów Al Ittihad Jeddah padają co najmniej trzy bramki, a w 75% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Al Ittihad Jeddah - Al Shabab (KSA) Powyżej 2,5 bramki padło w 63% meczów Al Ittihad Jeddah.Al Ittihad Jeddah – faule i karne
- Faule / mecz 12,1
- Faule rywali / mecz 9,9
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Al Ittihad Jeddah fauluje średnio 12,1 razy na mecz, a wymusza 9,9 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Al Ittihad Jeddah, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Al Ittihad Jeddah zdobywa 2,50 punktu na mecz wobec 1,75 na wyjeździe.
Al Ittihad Jeddah wygra mecz Al Ittihad Jeddah - Al Shabab (KSA) Al Ittihad Jeddah zdobywa u siebie 83% możliwych punktów, na wyjeździe 58%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Al Ittihad Jeddah ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 29% goli Al Ittihad Jeddah, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 8 meczów.
Al Ittihad Jeddah wygra drugą połowę meczu Al Ittihad Jeddah - Al Shabab (KSA) Drugą połowę Al Ittihad Jeddah wygrywał w 1 z 8 meczów.Al Ittihad Jeddah – strzały
- Celne / mecz 4,9
- Niecelne / mecz 4,5
- Celność strzałów 52%
- Skuteczność (gole / strzały) 19%
- Strzałów na gola 5,4
Al Ittihad Jeddah oddaje 9,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 52% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,4 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Al Ittihad Jeddah - Al Shabab (KSA) Al Ittihad Jeddah oddaje 9,4 strzałów na mecz.Al Ittihad Jeddah – posiadanie piłki
- U siebie 53,8%
- Na wyjeździe 52,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 8
- Najniższe w sezonie 34%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 8 meczów. Średnio Al Ittihad Jeddah utrzymuje przy piłce 53,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 34%.
Al Ittihad Jeddah wygra mecz Al Ittihad Jeddah - Al Shabab (KSA) Al Ittihad Jeddah utrzymuje średnio 53,0% posiadania piłki.Al Ittihad Jeddah – podania
- Kluczowe / mecz 10,3
- Dośrodkowania / mecz 18,0
- Celność dośrodkowań 17%
- Podania długie / mecz 38
- Celność długich podań 50%
Al Ittihad Jeddah wymienia średnio 433 podań na mecz przy celności 86%, z czego 10,3 to podania kluczowe.
Al Ittihad Jeddah – czyste konta
- U siebie 0 z 4
- Na wyjeździe 2 z 4
- Stracone / mecz 1,13
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 25%
Czyste konto Al Ittihad Jeddah to 25% meczów sezonu (2 z 8), z czego 0 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Al Ittihad Jeddah - Al Shabab (KSA) Czyste konto Al Ittihad Jeddah zachowuje w 25% meczów.Al Ittihad Jeddah – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 88%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 4,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,5
Al Ittihad Jeddah wykonuje średnio 4,3 rzutów rożnych na mecz wobec 6,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Al Ittihad Jeddah - Al Shabab (KSA) Powyżej 8,5 rożnego padło w 50% meczów Al Ittihad Jeddah.Al Ittihad Jeddah – kartki
- Żółte kartki 16
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 38%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 13%
Al Ittihad Jeddah ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Al Ittihad Jeddah – 1,8. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Al Ittihad Jeddah według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 2-0-1 | 2,00 | 1,67 | 1,33 |
| Środka tabeli (7–12) | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 2,00 | 1,50 |
| Dołu tabeli (13–18) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 1,67 | 0,67 |
Najwięcej punktów na mecz Al Ittihad Jeddah zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z środka tabeli (7–12).
Al Ittihad Jeddah na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
2.
|
1,75 3,00 | 2,25 3,00 | 1,75 0,25 |
|
3.
|
3,00 1,75 | 2,50 2,25 | 0,50 1,25 |
|
4.
|
2,50 1,75 | 2,00 1,50 | 1,25 1,00 |
|
5.
|
2,25 1,75 | 2,25 1,25 | 1,25 0,50 |
|
6.
|
3,00 1,20 | 4,00 1,60 | 0,33 1,80 |
Ciekawe rekordy w meczach Al Ittihad Jeddah
Skrajne wyniki i osiągnięcia Al Ittihad Jeddah w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Al Faisaly - Al Ittihad Jeddah 1:3 Saudi Pro League, 11.09.2026
- Najwyższa porażka Al Hilal - Al Ittihad Jeddah 3:2 Saudi Pro League, 10.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Al Ittihad Jeddah - Al Hazm 3:2, Saudi Pro League, 24.08.2026
- Najszybsza bramka 4. minuta Ilenikhena, Al Ittihad Jeddah - Al Nassr 2:1, Saudi Pro League, 5.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 89. minuta Bergwijn, Al Hilal - Al Ittihad Jeddah 3:2, Saudi Pro League, 10.10.2026
Jakie statystyki ma Al Ittihad Jeddah w tym sezonie?
Bilans Al Ittihad Jeddah w tym sezonie to 8 meczów i wynik 5-2-1 przy 14 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 9,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Al Ittihad Jeddah – zawodnicy
Jak wygląda kadra Al Ittihad Jeddah w sezonie 2026/2027.
Skład i oceny Al Ittihad Jeddah w ostatnim meczu 4-2-2-2

Zmiany
- 45' D. Lopy → M. Ali
- 63' Ahmed Al Julaydan → M. Faqeehi
- 63' F. Abdi → Marwan Al-Sahafi
- 70' G. Wijnaldum → H. Aouar
- 90' S. Bergwijn → Saleh Al-Shehri
Kontuzje w kadrze Al Ittihad Jeddah
-
Hassan Kadesh Obrońca Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 18 dniopuszczone: 2 mecze
Kadra Al Ittihad Jeddah
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
20 | Nigeria | 10 mln € | 6,1 mln € | 6 | 75% | 4 | 2 | 325' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
29 | Maroko | 17 mln € | 8,2 mln € | 8 | 100% | 5 | 0 | 532' | 1 | 0 | |||||||
| 34 |
|
29 | Holandia | 10 mln € | 9,2 mln € | 8 | 100% | 5 | 1 | 618' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
|
25 | Arabia Saudyjska | 500 tys. € | 770 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 461' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
32 | Arabia Saudyjska | 500 tys. € | 1,5 mln € | 8 | 100% | 0 | 0 | 42' | 0 | 0 | |||||||
| 78 |
|
20 | Portugalia | 20 mln € | 4,1 mln € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
26 | Kolumbia | 25 mln € | 3 mln € | 3 | 38% | 0 | 1 | 198' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
24 | Senegal | 15 mln € | 480 tys. € | 7 | 88% | 0 | 0 | 587' | 5 | 2 | |||||||
| 10 |
|
28 | Algeria | 8 mln € | 6,1 mln € | 7 | 88% | 0 | 2 | 607' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
22 | Arabia Saudyjska | 1 mln € | 700 tys. € | 8 | 100% | 0 | 1 | 290' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
35 | Holandia | 2,2 mln € | 15 mln € | 2 | 25% | 0 | 0 | 59' | 0 | 0 | |||||||
| 60 |
![]() |
23 | Arabia Saudyjska | 600 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 107' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
20 | Arabia Saudyjska | 450 tys. € | 450 tys. € | 6 | 75% | 0 | 0 | 46' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
22 | Mali | 9 mln € | 3,1 mln € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 41 |
|
19 | Arabia Saudyjska | 250 tys. € | 210 tys. € | 1 | 13% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 80 |
|
27 | Arabia Saudyjska | 175 tys. € | 580 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
35 | Portugalia | 3,5 mln € | 5,1 mln € | 7 | 88% | 0 | 0 | 598' | 0 | 1 | |||||||
| 8 |
|
28 | Arabia Saudyjska | 650 tys. € | 3,2 mln € | 6 | 75% | 0 | 0 | 269' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
27 | USA | 500 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 654' | 2 | 0 | |||||||
| 15 |
|
34 | Arabia Saudyjska | 275 tys. € | 1,5 mln € | 7 | 88% | 0 | 0 | 528' | 3 | 0 | |||||||
| 32 |
![]() |
22 | Arabia Saudyjska | 125 tys. € | 510 tys. € | 6 | 75% | 0 | 1 | 247' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
21 | Serbia | 12 mln € | 800 tys. € | 5 | 63% | 0 | 0 | 342' | 2 | 0 | |||||||
| 13 |
|
27 | Arabia Saudyjska | 900 tys. € | 1,2 mln € | 5 | 63% | 0 | 0 | 252' | 1 | 0 | |||||||
| 42 |
|
24 | Arabia Saudyjska | 350 tys. € | 580 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 81' | 0 | 0 | |||||||
| 66 |
![]() |
21 | Arabia Saudyjska | 225 tys. € | 380 tys. € | 7 | 88% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
23 | Arabia Saudyjska | 200 tys. € | 450 tys. € | 1 | 13% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
32 | Arabia Saudyjska | 450 tys. € | 1 mln € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 87 |
![]() |
20 | Arabia Saudyjska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
30 | Serbia | 7 mln € | 6,1 mln € | 7 | 88% | 0 | 0 | 630' | 1 | 0 | |||||||
| 50 |
|
24 | Arabia Saudyjska | 175 tys. € | 450 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 88 |
|
23 | Arabia Saudyjska | 50 tys. € | 450 tys. € | 1 | 13% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Al Ittihad Jeddah
146,1 mln €
śr. 4,7 mln € / zawodnika
Ile Al Ittihad Jeddah wydaje na pensje
81,2 mln € rocznie
śr. 2,6 mln € / zawodnika
Narodowości w kadrze
11
najliczniej: Arabia Saudyjska (18 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Al Ittihad Jeddah w sezonie 2026/2027
Al Ittihad Jeddah wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Al Ittihad Jeddah
Jak wygląda skład Al Ittihad Jeddah?
W wyjściowym ustawieniu Al Ittihad Jeddah między słupkami staje P. Rajković, a linię obrony najczęściej tworzą J. Simić, D. Pereira, Muhannad Al-Shanqeeti oraz F. Abdi. W środku pola grają Ahmed Al-Ghamdi, D. Lopy, H. Aouar, Richard Rios Montoya oraz S. Bergwijn, a za skuteczność w ataku odpowiadają Y. En-Nesyri. Trener Jens Wissing ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Saudi Pro League i pucharach.
Al Ittihad Jeddah – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Al Ittihad Jeddah w sezonie 2026/2027.
Al Ittihad Jeddah transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 Wrz 2026 |
|
Arabia Saudyjska | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 05 Wrz 2026 |
|
Holandia | 35 |
|
za darmo | |
| 05 Wrz 2026 |
|
Wenezuela | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 05 Wrz 2026 |
![]() |
Arabia Saudyjska | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 05 Wrz 2026 |
![]() |
Argentyna | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 05 Wrz 2026 |
|
Arabia Saudyjska | 30 |
|
wypożyczenie | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Arabia Saudyjska | 32 |
|
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Kamerun | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Kolumbia | 26 |
|
4 mln € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Francja | 27 |
|
28 mln € |
Kluczowe transfery Al Ittihad Jeddah
Al Ittihad Jeddah bilans transferowy
- -46,5 mln € 2026
- -81,5 mln € 2025
- -120,4 mln € 2024
- -120,6 mln € 2023
- -6,7 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Al Ittihad Jeddah
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Al Ittihad Jeddah w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Al Ittihad Jeddah trafiło 7 zawodników za łączną kwotę 33 mln €, a klub opuściło 16 piłkarzy, co przyniosło 30 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Jan-Carlo Simić z Anderlechcie za 15 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Moussa Diaby do Bayeru Leverkusen za 28 mln €.
Al Ittihad Jeddah – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Al Ittihad Jeddah? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Al Ittihad Jeddah?
Klub piłkarski Al Ittihad Jeddah zdobył w swojej historii 34 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Arabii Saudyjskiej oraz Puchar Księcia Koronnego. Ponadto triumfował w Puchar Arabii Saudyjskiej, Azjatycka Liga Mistrzów, Superpuchar Arabii Saudyjskiej, Azjatycki Puchar Zdobywców Pucharów oraz Liga Mistrzów Zatoki (GCC).