Houssem-Eddine Aouar jest piłkarzem występującym obecnie w Al Ittihad Jeddah. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Houssem Aouar
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Houssem Aouar w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Houssem Aouar wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.99, a skuteczność strzałów to 10,0%. Houssem Aouar oddaje średnio 2,0 strzału na mecz, z czego 0,9 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Houssem Aouar w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Houssem Aouar rozegrał w barwach Al Ittihad Jeddah w Saudi Pro League 10 meczów, w AFC Champions League Elite 5 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji Algierii. Wyszedł w pierwszym składzie 17 razy i spędził na boisku łącznie 1 407 minut. Średnio dawało to 74 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Houssem Aouar
Pierwszy transfer Houssem Aouar w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z AS Roma do Al Ittihad Jeddah za 10,5 miliona euro.
Ile zarabia Houssem Aouar?
Na podstawie kontraktu z Al Ittihad Jeddah, Houssem Aouar otrzymuje 6,1 miliona euro rocznej pensji, co daje około 510 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Aouar w listopadzie 2026 to 117,7 tysiąca euro, a dziennie około 16,8 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Houssem Aouar ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Houssem Aouar nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Houssem Aouar to uraz mięśnia z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 31 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Houssem Aouar?
Houssem Aouar ma na koncie 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Al Ittihad Jeddah — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Houssem Aouar?
Houssem Aouar najczęściej występuje jako Ofensywny pomocnik (10). W zależności od ustawienia pełni również rolę Środkowy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Houssem Aouar?
Wycena 28-letniego Houssem Aouar według stanu na czerwiec 2026 wynosi 8 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 55 milionów euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Houssem Aouar?
Houssem Aouar urodził się 30 czerwca 1998 w Lyon we Francji, ma narodowość algierską. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Houssem Aouar – statystyki
Szczegółowe statystyki Houssem Aouar w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Al Ittihad Jeddah oraz reprezentacja Algierii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Houssem-Eddine Aouar vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Houssem Aouar w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Houssem Aouar wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.99, a skuteczność strzałów to 10,0%. Houssem Aouar oddaje średnio 2,0 strzału na mecz, z czego 0,9 to strzały celne.
Houssem Aouar – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Houssem Aouar w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
Koniec
|
AFC Champions League Elite, 4. runda
|
1:4 | 90' | 0 | 1 | – | 7.7 | ||
|
30 Paź
Koniec
|
Saudi Pro League, 12. kolejka
|
1:1 | 90' | 1 | 0 | 7.7 | |||
|
26 Paź
Koniec
|
![]() AFC Champions League Elite, 3. runda
|
1:2 | 89' | 1 | 0 | – | 8.2 | ||
|
23 Paź
Koniec
|
Saudi Pro League, 11. kolejka
|
2:0 | 89' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
20 Paź
Koniec
|
Saudi Pro League, 10. kolejka
|
1:4 | 88' | 1 | 0 | – | 7.9 | ||
|
13 Paź
Koniec
|
AFC Champions League Elite, 2. runda
|
1:2 | 20' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Saudi Pro League, 8. kolejka
|
3:2 | 83' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
14 Wrz
Koniec
|
AFC Champions League Elite, 1. runda
|
1:1 | 89' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
08 Wrz
Koniec
|
Saudi Pro League, 6. kolejka
|
2:1 | 75' | 0 | 0 | – | 7.3 | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
Saudi Pro League, 5. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 1 | – | 7.0 |
Ile meczów rozegrał Houssem Aouar w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Houssem Aouar rozegrał w barwach Al Ittihad Jeddah w Saudi Pro League 10 meczów, w AFC Champions League Elite 5 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji Algierii. Wyszedł w pierwszym składzie 17 razy i spędził na boisku łącznie 1 407 minut. Średnio dawało to 74 minuty gry na spotkanie.
Houssem Aouar – transfery
W trakcie kariery Houssem Aouar zmieniał klub 6 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 10,5 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Al Ittihad Jeddah 2024 – obecnie
-
AS Roma 2023 – 2024
-
Lyon 2017 – 2023
-
Lyonnais II 2016 – 2017

-
Lyon U19 2015 – 2016

-
Lyon U17 2013 – 2015

-
Olympique Lyon Youth do 2013

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Transfery Houssem Aouar
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 17.07.2024 |
|
10,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2023/24 | 30.06.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Houssem Aouar
Pierwszy transfer Houssem Aouar w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z AS Roma do Al Ittihad Jeddah za 10,5 miliona euro.
Houssem Aouar – forma
W ostatnich 5 meczach Houssem Aouar zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Zdobył przy tym 3 bramki, wpisując się na listę strzelców w 3 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,62. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Forma Houssem Aouar i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
1
Al Ain
4
AFC Champions League Elite, 4. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Abha
1
Al Ittihad Jeddah
1
Saudi Pro League, 12. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
26 Paź
Koniec
|
![]()
Neftchi Fergana
1
Al Ittihad Jeddah
2
AFC Champions League Elite, 3. runda
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
6 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.2 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
2
Al Draih
0
Saudi Pro League, 11. kolejka
|
89'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Al Ettifaq
1
Al Ittihad Jeddah
4
Saudi Pro League, 10. kolejka
|
88'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
1
Shabab Al Ahli Dubai
2
AFC Champions League Elite, 2. runda
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Al Hilal
3
Al Ittihad Jeddah
2
Saudi Pro League, 8. kolejka
|
83'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Al Shamal
1
Al Ittihad Jeddah
1
AFC Champions League Elite, 1. runda
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
2
Al Feiha
1
Saudi Pro League, 6. kolejka
|
75'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
2
Al Nassr
1
Saudi Pro League, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.0 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Al Fateh
0
Al Ittihad Jeddah
0
Saudi Pro League, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
3
Al Hazm
2
Saudi Pro League, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.5 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Al-Qadisiyah FC
0
Al Ittihad Jeddah
1
Saudi Pro League, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
1
Al Kholood
1
Saudi Pro League, 1. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Al-Jazira
1
Al Ittihad Jeddah
4
AFC Champions League Elite, 1. runda wstepna
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
0 strzałów
|
Istotny | 7.6 | |
|
03 Lip
Koniec
|
Szwajcaria
2
Algieria
0
Mistrzostwa Świata, 1/16 finału
|
58'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Cze
Koniec
|
Algieria
3
Austria
3
Mistrzostwa Świata, 3. runda
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | |
|
23 Cze
Koniec
|
Jordania
1
Algieria
2
Mistrzostwa Świata, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Cze
Koniec
|
Argentyna
3
Algieria
0
Mistrzostwa Świata, 1. runda
|
26'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Cze
Koniec
|
Boliwia
0
Algieria
4
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
3
Al Ittihad Jeddah
2
Saudi Pro League, 28. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.8 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Al Ettifaq
1
Al Ittihad Jeddah
3
Saudi Pro League, 33. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
2
Damac
1
Saudi Pro League, 32. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.9 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
0
Al Kholood
0
Saudi Pro League, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Al Taawon
0
Al Ittihad Jeddah
2
Saudi Pro League, 30. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.9 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Machida Zelvia
1
Al Ittihad Jeddah
0
AFC Champions League Elite, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Kwi
Dogryw.
|
Al Ittihad Jeddah
1
Al Wahda FC
0
AFC Champions League Elite
|
98'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
3
Al Suqoor
4
Saudi Pro League, 29. kolejka
|
85'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
1
Al Hazm
0
Saudi Pro League, 27. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.2 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Al Riyadh
3
Al Ittihad Jeddah
1
Saudi Pro League, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Al Ahli Saudi
3
Al Ittihad Jeddah
1
Saudi Pro League, 25. kolejka
|
86'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
1
Al Khaleej Saihat
0
Saudi Pro League, 24. kolejka
|
83'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Al Hilal
1
Al Ittihad Jeddah
1
Saudi Pro League, 23. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.3 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Al Sadd
1
Al Ittihad Jeddah
4
AFC Champions League Elite, 8. runda
|
75'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.1 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
2
Al Feiha
1
Saudi Pro League, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
7
Al-Gharafa
0
AFC Champions League Elite, 7. runda
|
90'
|
3 gole
· 43% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 9.5 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Al Nassr
2
Al Ittihad Jeddah
0
Saudi Pro League, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
1
Al Najma
0
Saudi Pro League, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
2
Al Akhdoud
1
Saudi Pro League, 18. kolejka
|
88'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Al-Qadisiyah FC
2
Al Ittihad Jeddah
1
Saudi Pro League, 17. kolejka
|
80'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Al-Duhail SC
4
Al Ittihad Jeddah
2
AFC Champions League Elite, 5. runda
|
60'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
0
Al Ahli Saudi
1
Saudi Pro League, 8. kolejka
|
77'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
3
Sharjah FC
0
AFC Champions League Elite, 4. runda
|
82'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
4
Al Ittihad Jeddah
4
Saudi Pro League, 7. kolejka
|
87'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
0
Al Hilal
2
Saudi Pro League, 6. kolejka
|
87'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Al Shorta
1
Al Ittihad Jeddah
4
AFC Champions League Elite, 3. runda
|
78'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 9.0 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
0
Al Nassr
2
Saudi Pro League, 4. kolejka
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Al Najma
0
Al Ittihad Jeddah
1
Saudi Pro League, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Al Wahda FC
2
Al Ittihad Jeddah
1
AFC Champions League Elite, 1. runda
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
4
Al Fateh
2
Saudi Pro League, 2. kolejka
|
85'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Al Akhdoud
2
Al Ittihad Jeddah
5
Saudi Pro League, 1. kolejka
|
86'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
1
Al Nassr
2
Superpuchar Arabii Saudyjskiej
|
82'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
1
Damac
0
Saudi Pro League, 34. kolejka
|
77'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Al Raed
1
Al Ittihad Jeddah
3
Saudi Pro League, 32. kolejka
|
53'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
3
Al Feiha
0
Saudi Pro League, 31. kolejka
|
81'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Al Nassr
2
Al Ittihad Jeddah
3
Saudi Pro League, 30. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.6 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
3
Al Ettifaq
2
Saudi Pro League, 29. kolejka
|
66'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Al Fateh
2
Al Ittihad Jeddah
0
Saudi Pro League, 28. kolejka
|
81'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
2
Al Orubah
0
Saudi Pro League, 27. kolejka
|
80'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Al Ahli Saudi
2
Al Ittihad Jeddah
2
Saudi Pro League, 26. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
2
Al Riyadh
1
Saudi Pro League, 25. kolejka
|
43'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Al-Qadisiyah FC
1
Al Ittihad Jeddah
1
Saudi Pro League, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
1
Al Akhdoud
1
Saudi Pro League, 23. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.6 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
4
Al Hilal
1
Saudi Pro League, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Al Wehda FC
1
Al Ittihad Jeddah
4
Saudi Pro League, 20. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Al Taawon
1
Al Ittihad Jeddah
2
Saudi Pro League, 19. kolejka
|
98'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
4
Al Kholood
3
Saudi Pro League, 18. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Damac
2
Al Ittihad Jeddah
1
Saudi Pro League, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
4
Al Raed
1
Saudi Pro League, 15. kolejka
|
81'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 9.0 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Al Feiha
1
Al Ittihad Jeddah
1
Saudi Pro League, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
2
Al Nassr
1
Saudi Pro League, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Al Ettifaq
0
Al Ittihad Jeddah
4
Saudi Pro League, 12. kolejka
|
81'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
2
Al Fateh
0
Saudi Pro League, 11. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
1
Al Ahli Saudi
0
Saudi Pro League, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Al Riyadh
0
Al Ittihad Jeddah
1
Saudi Pro League, 8. kolejka
|
82'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
3
Al-Qadisiyah FC
1
Saudi Pro League, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Al Akhdoud
1
Al Ittihad Jeddah
2
Saudi Pro League, 6. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.2 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
4
Al Khaleej Saihat
1
Saudi Pro League, 5. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.7 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Al Hilal
3
Al Ittihad Jeddah
1
Saudi Pro League, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
7
Al Wehda FC
1
Saudi Pro League, 3. kolejka
|
70'
|
1 gol
· 14% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.3 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Algieria
2
Gwinea Równikowa
0
Puchar Narodów Afryki
|
83'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.6 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
2
Al Taawon
1
Saudi Pro League, 2. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.2 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Al Kholood
0
Al Ittihad Jeddah
1
Saudi Pro League, 1. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.0 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Empoli
2
AS Roma
1
Serie A
|
70'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
19 Maj
Koniec
|
AS Roma
1
Genoa FC
0
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Maj
Koniec
|
Atalanta
2
AS Roma
1
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
AS Roma
0
Bayer Leverkusen
2
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Udinese
1
AS Roma
2
Serie A
|
53'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
AS Roma
1
Bologna FC 1909
3
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Lecce
0
AS Roma
0
Serie A
|
26'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Mar
Koniec
|
AS Roma
1
Sassuolo
0
Serie A
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Brighton & Hove Albion
1
AS Roma
0
Liga Europy
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Fiorentina
2
AS Roma
2
Serie A
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 6.9 | |
|
07 Mar
Koniec
|
AS Roma
4
Brighton & Hove Albion
0
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
Monza
1
AS Roma
4
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lut
Koniec
|
AS Roma
3
Torino
2
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lut
Karne
|
AS Roma
(4)
1
Feyenoord Rotterdam
(2)
1
Liga Europy
|
49'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Lut
Koniec
|
AS Roma
2
Inter Mediolan
4
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lut
Koniec
|
AS Roma
4
Cagliari
0
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sty
Koniec
|
Mauretania
1
Algieria
0
Puchar Narodów Afryki
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Algieria
1
Angola
1
Puchar Narodów Afryki
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Burundi
0
Algieria
4
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Gru
Koniec
|
AS Roma
1
Fiorentina
1
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Servette FC
1
AS Roma
1
Liga Europy
|
55'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Lazio
0
AS Roma
0
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lis
Koniec
|
Slavia Praga
2
AS Roma
0
Liga Europy
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Lis
Koniec
|
AS Roma
2
Lecce
1
Serie A
|
73'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Inter Mediolan
1
AS Roma
0
Serie A
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Paź
Koniec
|
AS Roma
2
Slavia Praga
0
Liga Europy
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Paź
Koniec
|
AS Roma
1
Monza
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Algieria
1
Egipt
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Paź
Koniec
|
Cagliari
1
AS Roma
4
Serie A
|
69'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.6 | |
|
05 Paź
Koniec
|
AS Roma
4
Servette FC
0
Liga Europy
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Paź
Koniec
|
AS Roma
2
Frosinone
0
Serie A
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Torino
1
AS Roma
1
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Toulouse
1
Lyon
2
Ligue 1
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Lyon
3
Rennes
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lut
Koniec
|
Lyon
0
Brest
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sty
Koniec
|
Ajaccio
0
Lyon
2
Ligue 1
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Lyon
1
Nicea
1
Ligue 1
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Lyon
0
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Lyon
1
Toulouse
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Paź
Koniec
|
RC Lens
1
Lyon
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Maj
Koniec
|
Lyon
3
Nantes
2
Ligue 1
|
26'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.6 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Metz
3
Lyon
2
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Olympique Marsylia
0
Lyon
3
Ligue 1
|
83'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Brest
2
Lyon
1
Ligue 1
|
70'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Lyon
6
Bordeaux
1
Ligue 1
|
25'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Lyon
3
Angers
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Reims
0
Lyon
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Lyon
1
FC Porto
1
Liga Europy
|
25'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Lyon
2
Rennes
4
Ligue 1
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Mar
Koniec
|
FC Lorient
1
Lyon
4
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Lyon
0
Lille
1
Ligue 1
|
26'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Lyon
2
Nicea
0
Ligue 1
|
17'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Troyes
0
Lyon
1
Ligue 1
|
65'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Lyon
1
Paris Saint Germain
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Lyon
1
Metz
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Lille
0
Lyon
0
Ligue 1
|
85'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Bordeaux
2
Lyon
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Montpellier
0
Lyon
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Brøndby
1
Lyon
3
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lis
Koniec
|
Lyon
3
Sparta Praga
0
Liga Europy
|
69'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Lyon
2
RC Lens
1
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Nicea
3
Lyon
2
Ligue 1
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.6 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Lyon
3
Brøndby
0
Liga Europy
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
7 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.6 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Lyon
1
FC Lorient
1
Ligue 1
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Lyon
3
Troyes
1
Ligue 1
|
66'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Lyon
3
Strasburg
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Nantes
0
Lyon
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Lyon
3
Clermont
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.1 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Lyon
1
Brest
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Holandia U-21
2
Francja U-21
1
Mistrzostwa Europy U-21 UEFA
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
23 Maj
Koniec
|
Lyon
2
Nicea
3
Ligue 1
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Nimes
2
Lyon
5
Ligue 1
|
64'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.5 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Monaco
2
Lyon
3
Ligue 1
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Lyon
5
Sochaux-Montbéliard
2
Puchar Francji
|
86'
|
0 goli
7 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | – | |
|
19 Lut
Koniec
|
Brest
2
Lyon
3
Ligue 1
|
72'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.4 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Lyon
3
Strasburg
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Dijon FCO
0
Lyon
1
Ligue 1
|
76'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Lyon
2
Bordeaux
1
Ligue 1
|
18'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Lyon
0
Metz
1
Ligue 1
|
23'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Lyon
3
RC Lens
2
Ligue 1
|
71'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Lyon
3
Nantes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Nicea
1
Lyon
4
Ligue 1
|
87'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.4 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Lyon
2
Brest
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
6 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.7 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Metz
1
Lyon
3
Ligue 1
|
64'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.2 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Angers
0
Lyon
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lis
Koniec
|
Lyon
2
Saint-Étienne
1
Ligue 1
|
56'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Lille
1
Lyon
1
Ligue 1
|
52'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Lyon
4
Monaco
1
Ligue 1
|
57'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.3 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Chorwacja
1
Francja
2
Liga Narodów UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Paź
Koniec
|
Francja
7
Ukraina
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
59'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Lyon
1
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 5.2 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
FC Lorient
1
Lyon
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
4 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Bordeaux
0
Lyon
0
Ligue 1
|
31'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Manchester City
1
Lyon
3
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.2 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Juventus
2
Lyon
1
Liga Mistrzów
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Lyon
1
Juventus
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.3 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Lyon
3
SL Benfica
1
Liga Mistrzów
|
91'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
23 Paź
Koniec
|
SL Benfica
2
Lyon
1
Liga Mistrzów
|
88'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Lip
Koniec
|
Arsenal
1
Lyon
2
Emirates Cup
|
45'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Lyon
2
Lille
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Lyon
1
Dijon FCO
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Monaco
2
Lyon
0
Ligue 1
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Lyon
0
Barcelona
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Lyon
2
Guingamp
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.0 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Nicea
1
Lyon
0
Ligue 1
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Lyon
2
Paris Saint Germain
1
Ligue 1
|
65'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Lyon
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Lyon
0
Rennes
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Lyon
2
Manchester City
2
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Guingamp
2
Lyon
4
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.8 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Lyon
2
TSG 1899 Hoffenheim
2
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.9 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Lyon
4
Olympique Marsylia
2
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Lyon
0
Nicea
1
Ligue 1
|
6'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Strasburg
3
Lyon
2
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Lyon
2
Nantes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Dijon FCO
2
Lyon
5
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Lyon
3
Amiens SC
0
Ligue 1
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Lyon
2
Toulouse
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Lyon
3
Ligue 1
|
77'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Monaco
3
Lyon
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Lyon
2
Paris Saint Germain
1
Ligue 1
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Guingamp
0
Lyon
2
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Lyon
1
Angers
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Toulouse
1
Lyon
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Saint-Étienne
0
Lyon
5
Ligue 1
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Troyes
0
Lyon
5
Ligue 1
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Lyon
3
Monaco
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Nantes
0
Lyon
0
Ligue 1
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Lyon
1
Monaco
2
Ligue 1
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 |
W ostatnich 5 meczach Houssem Aouar 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.57, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.62 — wynik powyżej średniej ligowej (6.48).
W ostatnich 10 meczach Houssem Aouar 6 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.28, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.18 — wynik powyżej średniej ligowej (6.48).
W jakiej formie jest Houssem Aouar?
Houssem Aouar jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 3 bramki i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.62 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.99). Trafiał na listę strzelców w 3 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Houssem Aouar – zarobki
Houssem Aouar gra w Al Ittihad Jeddah na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 6,1 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Houssem Aouar w Al Ittihad Jeddah (2025/26)
| Rocznie | 6,1 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 510 tys. € |
| Tygodniowo | 118 tys. € |
| Dziennie | 17 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Zarobki Houssem Aouar w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
6,1 mln € |
| 2024/25 |
|
6,1 mln € |
| 2023/24 |
|
3,6 mln € |
| 2022/23 |
|
3,7 mln € |
| 2021/22 |
|
3,7 mln € |
| 2020/21 |
|
3,7 mln € |
| 2019/20 |
|
3,6 mln € |
| 2018/19 |
|
1,4 mln € |
| 2017/18 |
|
690 tys. € |
| 2016/17 |
|
160 tys. € |
Ile zarabia Houssem Aouar?
Na podstawie kontraktu z Al Ittihad Jeddah, Houssem Aouar otrzymuje 6,1 miliona euro rocznej pensji, co daje około 510 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Aouar w listopadzie 2026 to 117,7 tysiąca euro, a dziennie około 16,8 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Houssem Aouar – kontuzje
W trakcie kariery Houssem Aouar zanotował 14 kontuzji, przez które opuścił łącznie 47 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Houssem Aouar
-
Uraz mięśnia
18.12.25 – 17.01.26 (31 dni)
Al Ittihad Jeddah opuszczone: 12 meczów
-
Uraz mięśnia
14.05.25 – 21.05.25 (8 dni)
Al Ittihad Jeddah opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
12.03.25 – 30.03.25 (19 dni)
Algieria opuszczone: 2 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
01.11.24 – 17.11.24 (17 dni)
Al Ittihad Jeddah opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
05.04.24 – 07.04.24 (3 dni)
AS Roma opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
13.12.23 – 04.01.24 (23 dni)
AS Roma opuszczone: 4 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
31.08.23 – 18.09.23 (19 dni)
AS Roma opuszczone: 3 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
14.02.23 – 25.02.23 (12 dni)
Lyon opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
01.01.23 – 19.01.23 (19 dni)
Lyon opuszczone: 3 mecze
-
Uraz mięśnia
26.12.22 – 28.12.22 (3 dni)
Lyon opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
17.08.22 – 05.09.22 (20 dni)
Lyon opuszczone: 4 mecze
-
Uraz
31.03.21 – 15.04.21 (16 dni)
Lyon opuszczone: 3 mecze
-
Koronawirus
27.08.20 – 08.09.20 (13 dni)
Lyon opuszczone: 3 mecze
-
Problemy z udem
09.11.19 – 02.12.19 (24 dni)
Lyon opuszczone: 5 meczów
Czy Houssem Aouar ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Houssem Aouar nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Houssem Aouar to uraz mięśnia z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 31 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Houssem Aouar – trofea
W trakcie kariery Houssem Aouar zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Trofea Houssem Aouar
Jakie trofea zdobył Houssem Aouar?
Houssem Aouar zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Al Ittihad Jeddah — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Arabii Saudyjskiej — 1 raz.
Houssem Aouar – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Houssem Aouar wynosi obecnie 8 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Houssem Aouar na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Houssem Aouar
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 03.06.2026 | 27 |
|
8 mln € |
| 17.12.2025 | 27 |
|
8 mln € |
| 26.05.2025 | 26 |
|
8,5 mln € |
| 12.12.2024 | 26 |
|
9 mln € |
| 04.06.2024 | 25 |
|
10 mln € |
| 19.12.2023 | 25 |
|
13 mln € |
| 26.06.2023 | 24 |
|
13 mln € |
| 26.03.2023 | 24 |
|
15 mln € |
| 01.11.2022 | 24 |
|
20 mln € |
| 18.09.2022 | 24 |
|
20 mln € |
| 29.05.2022 | 23 |
|
25 mln € |
| 22.03.2022 | 23 |
|
30 mln € |
| 15.12.2021 | 23 |
|
32 mln € |
| 07.10.2021 | 23 |
|
35 mln € |
| 03.06.2021 | 22 |
|
42 mln € |
| 14.10.2020 | 22 |
|
50 mln € |
| 07.04.2020 | 21 |
|
49,5 mln € |
| 12.03.2020 | 21 |
|
55 mln € |
| 18.12.2019 | 21 |
|
50 mln € |
| 02.06.2019 | 20 |
|
45 mln € |
| 16.12.2018 | 20 |
|
40 mln € |
| 03.06.2018 | 19 |
|
35 mln € |
| 23.01.2018 | 19 |
|
25 mln € |
| 11.10.2017 | 19 |
|
800 tys. € |
| 31.05.2017 | 18 | 300 tys. € | |
| 15.01.2017 | 18 | 150 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Houssem Aouar?
Wycena Houssem Aouar wynosi obecnie 8 mln €. W szczycie kariery Houssem Aouar wyceniano na 55 mln €, a najniżej na 150 tys. €.