Forma w lidze
Al Taawon w tabeli
17. miejsce / 3 punkty Strefa spadkowa
Strata do lidera: 18 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 porażki z rzędu
10 meczów bez zwycięstwa
4 mecze bez strzelonej bramki
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
3 pkt
0:6 bramki
0,00 gola/mecz
0 pkt
3:9 bramki
0,75 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Al Taawon
Wartość drużyny: 21 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Maroko | 35 | napastnik | 6 | 1 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Bułgaria | 23 | napastnik | 8 | 3,2 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,97 średnia ocena | Maroko | 35 | napastnik | 6 | 1 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 720 minut | Brazylia | 30 | bramkarz | 8 | 3,8 mln € |
Przewidywany skład Al Taawon 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Al Taawon w tabeli Saudi Pro League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al Hilal
|
8 | 7 | 0 | 1 | 26:7 | 21 |
2
|
Al-Qadisiyah FC
|
8 | 6 | 1 | 1 | 21:8 | 19 |
| ··· | |||||||
16
|
Al Fateh
|
8 | 0 | 3 | 5 | 4:15 | 3 |
17
|
Al Taawon
|
8 | 0 | 3 | 5 | 3:15 | 3 |
18
|
Abha
|
7 | 0 | 2 | 5 | 5:13 | 2 |
Wyniki Al Taawon
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Al Shabab (KSA)
3
Al Taawon
0
Saudi Pro League, 8. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Al Taawon
0
Al Hilal
6
Saudi Pro League, 7. kolejka
|
|
|
08 Wrz Koniec
|
Al Hazm
1
Al Taawon
0
Saudi Pro League, 6. kolejka
|
Terminarz Al Taawon
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 20:00
|
Al Draih
Al Taawon
Saudi Pro League, 9. kolejka
|
|
|
20 Paź 17:10
|
Al Taawon
Al-Qadisiyah FC
Saudi Pro League, 10. kolejka
|
|
|
24 Paź 20:00
|
Al Riyadh
Al Taawon
Saudi Pro League, 11. kolejka
|
Ostatnie transfery Al Taawon
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20 Wrz 2026 |
|
Arabia Saudyjska |
|
za darmo | |
| 05 Wrz 2026 |
![]() |
Arabia Saudyjska |
|
za darmo | |
| 05 Wrz 2026 |
![]() |
Arabia Saudyjska |
|
za darmo | |
| 05 Wrz 2026 |
|
Arabia Saudyjska |
|
za darmo |
Al Taawon to klub piłkarski z Arabii Saudyjskiej występujący w Saudi Pro League. Swoim domowym obiektem jest Al Taawon Club Stadium, który może pomieścić 10 000 widzów. Zespół prowadzi Vuk Rasovic. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 21 milionów euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Al Taawon w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Al Taawon trafiło 15 zawodników za łączną kwotę 10 mln €, a klub opuściło 15 piłkarzy, co przyniosło 8,5 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Parfait Guiagon z Charleroi za 4,3 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Mohammed Mahzari do Al Hilal za 7,7 mln €.
Które miejsce zajmuje Al Taawon w tabeli Saudi Pro League?
Al Taawon zajmuje obecnie 17. miejsce w tabeli Saudi Pro League z dorobkiem 3 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Al Hilal wynosi 18 punktów, a przewaga nad 18. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 3:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Jak wygląda skład Al Taawon?
W wyjściowym ustawieniu Al Taawon między słupkami staje Mailson Tenorio dos Santos, a linię obrony najczęściej tworzą Mohammed Bassam Al Hurayji, Z. Belaid, Muteb Al-Mufarrij oraz Marin Plamenov Petkov. W środku pola grają Mohammed Al-Kuwaykibi, N. Bajrami, Ashraf El Mahdioui, O. Dorley oraz P. Guiagon, a za skuteczność w ataku odpowiadają Abderrazak Hamdallah. Trener Vuk Rasovic ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Saudi Pro League i pucharach.
Kiedy Al Taawon gra następny mecz?
Najbliższy mecz Al Taawon to spotkanie z Al Draih, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 20:00 na obiekcie Prince Faisal bin Fahd Fahd Training Pitch w ramach Saudi Pro League (9. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Al Taawon?
Ostatni mecz Al Taawon to porażka z Al Shabab 3:0 w Saudi Pro League, 11 października 2026. Bramki zdobyli Saeed, Mathias oraz Carrasco. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Al Taawon w tym sezonie?
Bilans Al Taawon w tym sezonie to 8 meczów i wynik 0-3-5 przy 3 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 10,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Al Taawon w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Al Taawon w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Al Taawon
Al Taawon terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 20:00
|
Saudi Pro League, 9. kolejka
|
Prince Faisal bin Fahd Fahd Training Pitch Wyjazd | Umiarkowany | |
|
20 Paź 17:10
|
Saudi Pro League, 10. kolejka
|
Al Taawon Club Stadium U siebie | Trudny | |
|
24 Paź 20:00
|
Saudi Pro League, 11. kolejka
|
Prince Faisal bin Fahd Stadium Wyjazd | Umiarkowany | |
|
31 Paź 14:30
|
Saudi Pro League, 12. kolejka
|
Al Taawon Club Stadium U siebie | Umiarkowany | |
|
05 Lis 18:00
|
Saudi Pro League, 13. kolejka
|
Prince Abdullah al-Faisal Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
20 Lis 18:00
|
Saudi Pro League, 14. kolejka
|
Al Taawon Club Stadium U siebie | Łatwy | |
|
26 Lis 18:00
|
Saudi Pro League, 15. kolejka
|
King Khalid Sport City Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
03 Gru 18:00
|
Saudi Pro League, 16. kolejka
|
Al Taawon Club Stadium U siebie | Łatwy | |
|
10 Gru 18:00
|
Saudi Pro League, 17. kolejka
|
King Abdullah Sports City Wyjazd | Trudny | |
|
14 Gru 18:00
|
Saudi Pro League, 18. kolejka
|
Prince Mohamed bin Fahd Stadium Wyjazd | Łatwy |
Kiedy Al Taawon gra następny mecz?
Najbliższy mecz Al Taawon to spotkanie z Al Draih, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 20:00 na obiekcie Prince Faisal bin Fahd Fahd Training Pitch w ramach Saudi Pro League (9. kolejka).
Wyniki Al Taawon w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Al Taawon w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Al Taawon w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Al Taawon wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Saudi Pro League, 8. kolejka
|
3:0 | 4-2-3-1 | 4/5 | 5/8 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Saudi Pro League, 7. kolejka
|
0:6 | 5-4-1 | 4/6 | 1/2 | |
|
08 Wrz Koniec
|
Saudi Pro League, 6. kolejka
|
1:0 | 3-5-2 | 9/13 | 1/3 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Saudi Pro League, 5. kolejka
|
0:0 | 4-2-3-1 | 10/16 | 3/5 | |
|
28 Sie Koniec
|
Saudi Pro League, 4. kolejka
|
2:1 | 3-4-3 | 4/14 | 1/3 | |
|
25 Sie Koniec
|
Saudi Pro League, 3. kolejka
|
0:0 | 4-1-4-1 | 13/16 | 1/2 | |
|
22 Sie Koniec
|
Saudi Pro League, 2. kolejka
|
3:2 | 4-1-4-1 | 4/7 | 0/4 | |
|
15 Sie Koniec
|
Saudi Pro League, 1. kolejka
|
0:0 | 4-3-3 | 6/10 | 1/4 | |
|
21 Maj Koniec
|
Saudi Pro League, 34. kolejka
|
2:0 | 4-1-4-1 | 3/12 | 3/5 | |
|
15 Maj Koniec
|
Saudi Pro League, 33. kolejka
|
1:1 | 4-3-3 | 6/7 | 1/2 |
Al Taawon ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 20 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 2 z 8 meczów, ze średnią 0,50 punktu. W pozostałych ustawieniach Al Taawon zdobywa 0,33 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Al Taawon?
Ostatni mecz Al Taawon to porażka z Al Shabab 3:0 w Saudi Pro League, 11 października 2026. Bramki zdobyli Saeed, Mathias oraz Carrasco. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Al Taawon – tabela Saudi Pro League
Jakie miejsce w tabeli Saudi Pro League zajmuje Al Taawon w sezonie 2026/2027.
Miejsce Al Taawon w tabeli Saudi Pro League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al Hilal
|
8 | 7 | 0 | 1 | 26:7 | 19 | 21 | |
2
|
Al-Qadisiyah FC
|
8 | 6 | 1 | 1 | 21:8 | 13 | 19 | |
3
|
Al Nassr
|
8 | 6 | 1 | 1 | 19:7 | 12 | 19 | |
4
|
Al Ittihad Jeddah
|
8 | 5 | 2 | 1 | 14:9 | 5 | 17 | |
5
|
Al Suqoor
|
8 | 5 | 1 | 2 | 14:7 | 7 | 16 | |
6
|
Al Ahli Saudi
|
8 | 5 | 0 | 3 | 20:10 | 10 | 15 | |
7
|
Al Ettifaq
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:12 | 0 | 12 | |
8
|
Al Kholood
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:15 | -3 | 12 | |
9
|
Al Draih
|
8 | 3 | 2 | 3 | 7:8 | -1 | 11 | |
10
|
Al Hazm
|
8 | 2 | 3 | 3 | 8:10 | -2 | 9 | |
11
|
Al Riyadh
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:17 | -8 | 9 | |
12
|
Al Shabab (KSA)
|
8 | 1 | 4 | 3 | 9:11 | -2 | 7 | |
13
|
Al Feiha
|
8 | 1 | 4 | 3 | 8:12 | -4 | 7 | |
14
|
Al Khaleej Saihat
|
8 | 0 | 6 | 2 | 4:11 | -7 | 6 | |
15
|
Al Faisaly
|
7 | 0 | 3 | 4 | 5:13 | -8 | 3 | |
16
|
Al Fateh
|
8 | 0 | 3 | 5 | 4:15 | -11 | 3 | |
17
|
Al Taawon
|
8 | 0 | 3 | 5 | 3:15 | -12 | 3 | |
18
|
Abha
|
7 | 0 | 2 | 5 | 5:13 | -8 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al Hilal
|
8 | 7 | 0 | 1 | 26:7 | 19 | 21 | |
2
|
Al-Qadisiyah FC
|
8 | 6 | 1 | 1 | 21:8 | 13 | 19 | |
3
|
Al Nassr
|
8 | 6 | 1 | 1 | 19:7 | 12 | 19 | |
4
|
Al Ittihad Jeddah
|
8 | 5 | 2 | 1 | 14:9 | 5 | 17 | |
5
|
Al Suqoor
|
8 | 5 | 1 | 2 | 14:7 | 7 | 16 | |
6
|
Al Ahli Saudi
|
8 | 5 | 0 | 3 | 20:10 | 10 | 15 | |
7
|
Al Ettifaq
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:12 | 0 | 12 | |
8
|
Al Kholood
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:15 | -3 | 12 | |
9
|
Al Draih
|
8 | 3 | 2 | 3 | 7:8 | -1 | 11 | |
10
|
Al Hazm
|
8 | 2 | 3 | 3 | 8:10 | -2 | 9 | |
11
|
Al Riyadh
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:17 | -8 | 9 | |
12
|
Al Shabab (KSA)
|
8 | 1 | 4 | 3 | 9:11 | -2 | 7 | |
13
|
Al Feiha
|
8 | 1 | 4 | 3 | 8:12 | -4 | 7 | |
14
|
Al Khaleej Saihat
|
8 | 0 | 6 | 2 | 4:11 | -7 | 6 | |
15
|
Al Faisaly
|
7 | 0 | 3 | 4 | 5:13 | -8 | 3 | |
16
|
Al Fateh
|
8 | 0 | 3 | 5 | 4:15 | -11 | 3 | |
17
|
Al Taawon
|
8 | 0 | 3 | 5 | 3:15 | -12 | 3 | |
18
|
Abha
|
7 | 0 | 2 | 5 | 5:13 | -8 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Al Nassr
|
4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | 8 | 12 | |
| 2 |
Al Ittihad Jeddah
|
4 | 3 | 1 | 0 | 8:5 | 3 | 10 | |
| 3 |
Al Hilal
|
4 | 3 | 0 | 1 | 10:6 | 4 | 9 | |
| 4 |
Al Suqoor
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 9 | |
| 5 |
Al Ahli Saudi
|
3 | 3 | 0 | 0 | 12:1 | 11 | 9 | |
| 6 |
Al Kholood
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:9 | -1 | 9 | |
| 7 |
Al-Qadisiyah FC
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:7 | 2 | 7 | |
| 8 |
Al Riyadh
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3:4 | -1 | 6 | |
| 9 |
Al Ettifaq
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:9 | -2 | 5 | |
| 10 |
Al Hazm
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:3 | 0 | 5 | |
| 11 |
Al Shabab (KSA)
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 5 | |
| 12 |
Al Feiha
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:8 | -2 | 5 | |
| 13 |
Al Khaleej Saihat
|
4 | 0 | 3 | 1 | 2:6 | -4 | 3 | |
| 14 |
Al Taawon
|
4 | 0 | 3 | 1 | 0:6 | -6 | 3 | |
| 15 |
Al Draih
|
4 | 0 | 2 | 2 | 1:4 | -3 | 2 | |
| 16 |
Al Faisaly
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:6 | -4 | 2 | |
| 17 |
Al Fateh
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:7 | -6 | 1 | |
| 18 |
Abha
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Al Hilal
|
4 | 4 | 0 | 0 | 16:1 | 15 | 12 | |
| 2 |
Al-Qadisiyah FC
|
4 | 4 | 0 | 0 | 12:1 | 11 | 12 | |
| 3 |
Al Draih
|
4 | 3 | 0 | 1 | 6:4 | 2 | 9 | |
| 4 |
Al Nassr
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 7 | |
| 5 |
Al Ittihad Jeddah
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:4 | 2 | 7 | |
| 6 |
Al Suqoor
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:2 | 3 | 7 | |
| 7 |
Al Ettifaq
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 8 |
Al Ahli Saudi
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:9 | -1 | 6 | |
| 9 |
Al Hazm
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 10 |
Al Kholood
|
4 | 0 | 3 | 1 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 11 |
Al Riyadh
|
5 | 0 | 3 | 2 | 6:13 | -7 | 3 | |
| 12 |
Al Khaleej Saihat
|
4 | 0 | 3 | 1 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 13 |
Al Shabab (KSA)
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 | |
| 14 |
Al Feiha
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:4 | -2 | 2 | |
| 15 |
Al Fateh
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:8 | -5 | 2 | |
| 16 |
Al Faisaly
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | -4 | 1 | |
| 17 |
Abha
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:9 | -6 | 1 | |
| 18 |
Al Taawon
|
4 | 0 | 0 | 4 | 3:9 | -6 | 0 |
Które miejsce zajmuje Al Taawon w tabeli Saudi Pro League?
Al Taawon zajmuje obecnie 17. miejsce w tabeli Saudi Pro League z dorobkiem 3 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Al Hilal wynosi 18 punktów, a przewaga nad 18. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 3:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Statystyki Al Taawon w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Al Taawon na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Al Taawon na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,0
- Strzały celne / mecz 3,4
- Asysty / mecz 0,25
- Udane dryblingi / mecz 7,8
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,88
- Czyste konta 38%
- Odbiory / mecz 14,9
- Przechwyty / mecz 9,3
- Wybicia / mecz 16,1
- Zablokowane strzały / mecz 4,9
Strzelcy Al Taawon
Rozkład bramek w czasie
Bramki Al Taawon i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Al Taawon to 0–15 minuta, w której padła 1 bramka. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 1 trafieniem.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Al Draih - Al Taawon Po przerwie pada 67% bramek Al Taawon.Przebieg meczu Al Taawon i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 0-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-0-4 |
| Remis do przerwy | 4 | 0-3-1 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-0-4 |
Al Taawon nie wygrał jedynego meczu, w którym objął prowadzenie.
Jak padają bramki dla Al Taawon
100% bramek Al Taawon pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Al Taawon zdobywa w sezonie średnio 0,38 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 0,38.
Aktualne serie Al Taawon
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 8 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 4 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 4 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Al Taawon, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Al Taawon wygra mecz Al Draih - Al Taawon Al Taawon przegrał 3 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Al Taawon
- Powyżej 0,5 63%
- Powyżej 1,5 50%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 25%
- Powyżej 4,5 25%
- Powyżej 5,5 13%
W 50% meczów Al Taawon padają co najmniej trzy bramki, a w 25% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Al Draih - Al Taawon Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów Al Taawon.Al Taawon – faule i karne
- Faule / mecz 12,0
- Faule rywali / mecz 13,9
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Al Taawon fauluje średnio 12,0 razy na mecz, a wymusza 13,9 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Al Taawon, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Al Taawon zdobywa 0,75 punktu na mecz wobec 0,00 na wyjeździe.
Al Taawon wygra mecz Al Draih - Al Taawon Al Taawon zdobywa u siebie 25% możliwych punktów, na wyjeździe 0%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Al Taawon ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 67% goli Al Taawon, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 8 meczów.
Al Taawon wygra drugą połowę meczu Al Draih - Al Taawon Drugą połowę Al Taawon wygrywał w 1 z 8 meczów.Al Taawon – strzały
- Celne / mecz 3,4
- Niecelne / mecz 6,6
- Celność strzałów 34%
- Skuteczność (gole / strzały) 4%
- Strzałów na gola 26,7
Al Taawon oddaje 10,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 34% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 26,7 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Al Draih - Al Taawon Al Taawon oddaje 10,0 strzałów na mecz.Al Taawon – posiadanie piłki
- U siebie 54,0%
- Na wyjeździe 53,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 8
- Najniższe w sezonie 41%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 8 meczów. Średnio Al Taawon utrzymuje przy piłce 53,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 41%.
Al Taawon wygra mecz Al Draih - Al Taawon Al Taawon utrzymuje średnio 53,8% posiadania piłki.Al Taawon – podania
- Kluczowe / mecz 12,0
- Dośrodkowania / mecz 22,1
- Celność dośrodkowań 24%
- Podania długie / mecz 48
- Celność długich podań 61%
Al Taawon wymienia średnio 450 podań na mecz przy celności 86%, z czego 12,0 to podania kluczowe.
Al Taawon – czyste konta
- U siebie 3 z 4
- Na wyjeździe 0 z 4
- Stracone / mecz 1,88
- Bez straty do przerwy 38%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 50%
Czyste konto Al Taawon to 38% meczów sezonu (3 z 8), z czego 3 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Al Draih - Al Taawon Czyste konto Al Taawon zachowuje w 38% meczów.Al Taawon – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 75%
- Pow. 8,5 w meczu 63%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 8,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,3
Al Taawon wykonuje średnio 6,8 rzutów rożnych na mecz wobec 4,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 63% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Al Draih - Al Taawon Powyżej 8,5 rożnego padło w 63% meczów Al Taawon.Al Taawon – kartki
- Żółte kartki 11
- Pow. 3,5 kartki w meczu 38%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 13%
- Kartki rywali / mecz 2,1
- Mecze bez kartki 13%
Al Taawon ogląda średnio 1,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Al Taawon – 2,1. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Al Taawon według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 0,50 | 4,00 |
| Środka tabeli (7–12) | 3 | 0-0-3 | 0,00 | 0,67 | 2,33 |
| Dołu tabeli (13–18) | 3 | 0-3-0 | 1,00 | 0,00 | 0,00 |
Najwięcej punktów na mecz Al Taawon zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z środka tabeli (7–12).
Al Taawon na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
14.
|
0,75 0,75 | 0,50 0,50 | 1,50 1,25 |
|
15.
|
0,50 0,33 | 0,50 1,00 | 1,50 2,33 |
|
16.
|
0,25 0,50 | 0,25 0,75 | 1,75 2,00 |
|
17.
|
0,75 0,00 | 0,00 0,75 | 1,50 2,25 |
|
18.
|
0,33 0,25 | 0,67 0,75 | 1,33 2,25 |
Ciekawe rekordy w meczach Al Taawon
Skrajne wyniki i osiągnięcia Al Taawon w tym sezonie
- Najwyższa porażka Al Taawon - Al Hilal 0:6 Saudi Pro League, 12.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Al Taawon - Al Hilal 0:6, Saudi Pro League, 12.09.2026
- Najszybsza bramka 11. minuta Al Hurayji, Al Nassr - Al Taawon 2:1, Saudi Pro League, 28.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+2 minuta Hamed Allah, Al Kholood - Al Taawon 3:2, Saudi Pro League, 22.08.2026
Jakie statystyki ma Al Taawon w tym sezonie?
Bilans Al Taawon w tym sezonie to 8 meczów i wynik 0-3-5 przy 3 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 10,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Al Taawon – zawodnicy
Jak wygląda kadra Al Taawon w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Al Taawon 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kadra Al Taawon
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
35 | Maroko | 1 mln € | 3,6 mln € | 6 | 75% | 2 | 0 | 522' | 1 | 0 | |||||||
| 88 |
|
23 | Bułgaria | 3,2 mln € | – | 8 | 100% | 0 | 1 | 715' | 2 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
26 | Arabia Saudyjska | 100 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 211' | 0 | 0 | |||||||
| 47 |
![]() |
21 | Maroko | – | – | 7 | 88% | 0 | 1 | 357' | 2 | 2 | |||||||
| 7 |
|
31 | Arabia Saudyjska | 400 tys. € | 460 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 461' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
22 | Arabia Saudyjska | 100 tys. € | – | 6 | 75% | 0 | 0 | 135' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
21 | Arabia Saudyjska | 175 tys. € | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 225' | 1 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 18 |
|
30 | Maroko | 3 mln € | 111 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 2 | 0 | |||||||
| 8 |
|
25 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 5 mln € | 500 tys. € | 5 | 63% | 0 | 0 | 371' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
28 | Liberia | 6 mln € | – | 6 | 75% | 0 | 0 | 421' | 0 | 0 | |||||||
| 40 |
|
26 | Arabia Saudyjska | 350 tys. € | – | 3 | 38% | 0 | 0 | 151' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
23 | Arabia Saudyjska | 175 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 187' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
26 | Arabia Saudyjska | 300 tys. € | 779 tys. € | 7 | 88% | 1 | 0 | 454' | 2 | 0 | |||||||
| 10 |
|
27 | Albania | 2,5 mln € | 1,8 mln € | 6 | 75% | 0 | 0 | 321' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
23 | Arabia Saudyjska | 225 tys. € | 260 tys. € | 3 | 38% | 0 | 0 | 68' | 1 | 0 | |||||||
| 45 |
![]() |
20 | Arabia Saudyjska | 25 tys. € | – | 3 | 38% | 0 | 0 | 22' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
27 | Algeria | 1,8 mln € | 202 tys. € | 7 | 88% | 0 | 0 | 630' | 1 | 0 | |||||||
| 32 |
|
30 | Arabia Saudyjska | 450 tys. € | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| 70 |
![]() |
23 | Arabia Saudyjska | – | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 82' | 0 | 0 | |||||||
| 93 |
|
28 | Arabia Saudyjska | 225 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 337' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
26 | Arabia Saudyjska | 150 tys. € | – | 3 | 38% | 0 | 0 | 31' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
21 | Arabia Saudyjska | – | – | 5 | 63% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
20 | Ekwador | 250 tys. € | – | 1 | 13% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Senegal | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
![]() |
28 | Senegal | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 43 |
![]() |
17 | Arabia Saudyjska | – | – | 3 | 38% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
30 | Brazylia | 3,8 mln € | 188 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
![]() |
20 | Arabia Saudyjska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
|
35 | Arabia Saudyjska | 50 tys. € | 310 tys. € | 5 | 63% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 39 |
![]() |
20 | Arabia Saudyjska | 125 tys. € | – | 3 | 38% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Al Taawon
29,7 mln €
śr. 989 tys. € / zawodnika
Ile Al Taawon wydaje na pensje
8,2 mln € rocznie
śr. 274 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
10
najliczniej: Arabia Saudyjska (18 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Al Taawon w sezonie 2026/2027
Al Taawon wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Al Taawon
Jak wygląda skład Al Taawon?
W wyjściowym ustawieniu Al Taawon między słupkami staje Mailson Tenorio dos Santos, a linię obrony najczęściej tworzą Mohammed Bassam Al Hurayji, Z. Belaid, Muteb Al-Mufarrij oraz Marin Plamenov Petkov. W środku pola grają Mohammed Al-Kuwaykibi, N. Bajrami, Ashraf El Mahdioui, O. Dorley oraz P. Guiagon, a za skuteczność w ataku odpowiadają Abderrazak Hamdallah. Trener Vuk Rasovic ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Saudi Pro League i pucharach.
Al Taawon – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Al Taawon w sezonie 2026/2027.
Al Taawon transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20 Wrz 2026 |
|
Arabia Saudyjska | 25 |
|
za darmo | |
| 05 Wrz 2026 |
![]() |
Arabia Saudyjska | 23 |
|
za darmo | |
| 05 Wrz 2026 |
![]() |
Arabia Saudyjska | 26 |
|
za darmo | |
| 05 Wrz 2026 |
|
Arabia Saudyjska | 26 |
|
za darmo | |
| 05 Wrz 2026 |
|
Arabia Saudyjska | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 05 Wrz 2026 |
|
Kuwejt | 29 |
|
wypożyczenie | |
| 05 Wrz 2026 |
![]() |
Senegal | 28 |
![]() |
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
|
Brazylia | 30 |
|
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
|
Wybrzeże Kości Słoniowej | 25 |
|
4,3 mln € | |
| 25 Sie 2026 |
|
Ekwador | 20 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Al Taawon
Al Taawon bilans transferowy
- +11,1 mln € 2026
- +5,2 mln € 2025
- +8,5 mln € 2024
- +3,5 mln € 2023
- -2,7 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Al Taawon
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Al Taawon w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Al Taawon trafiło 15 zawodników za łączną kwotę 10 mln €, a klub opuściło 15 piłkarzy, co przyniosło 8,5 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Parfait Guiagon z Charleroi za 4,3 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Mohammed Mahzari do Al Hilal za 7,7 mln €.
