Zineddine Belaid

obrońca #5
Narodowość Algeria Aktualny klub JS Kabylie
Wiek / data ur.27 lat (20.03.1999)
Wzrost1,87 m
Waga80 kg
Pozycjaobrońca
Preferowana nogaprawa
Zarobki226 tys. $
Dołączył22.08.2025
Kontrakt do29.06.2028
Wartość rynkowa1,8 mln €

Zineddine Belaid jest piłkarzem występującym obecnie w JS Kabylie. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońca.

Liczby Zineddine Belaid w Mistrzostwach Świata 2026
Mecze
4
Bramki
0
Asysty
0
Minuty
23'
Średnia ocena
3.25
Kartki
0 / 0

Forma w ostatnich meczach Zineddine Belaid

Ocena
03.07 Szwajcaria Algieria 2:0 0.0
28.06 Algieria Austria 3:3 6.2
23.06 Jordania Algieria 1:2 6.8
17.06 Argentyna Algieria 3:0 0.0
Najbliższy hitowy mecz
Racing Montevideo Boston River
02.08.2026·17:00
Kursy bukmacherskie

Statystyki

3,25
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki

Zarobki

226 tys. $
roczna pensja
miesięcznie: 19 tys. $
tygodniowo: 4 tys. $
Zobacz zarobki

Transfery

ostatni transfer22.08.2025
kwota transferu750 tys. €
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

1,8 mln €
+300 tys. € (+20,0%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Środkowy obrońca (4)
Preferowana noga Prawa
Wzrost 1,87 m
Waga 80 kg
Mapa pozycji

Jakie statystyki ma Zineddine Belaid w sezonie 2026?

W obecnym sezonie 2026 statystyki Zineddine Belaid wyglądają następująco: 4 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.25. Zineddine Belaid oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Zineddine Belaid w sezonie 2026?

W obecnym sezonie Zineddine Belaid zanotował 8 występów w reprezentacji Algieria. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 248 minut. Średnio dawało to 31 minut gry na spotkanie.

Historia transferów Zineddine Belaid

Pierwszy transfer Zineddine Belaid w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z USM Alger do Sint-Truidense VV za 600 tysięcy euro.

Najdroższym transferem w karierze Zineddine Belaid było przejście z Sint-Truidense VV do JS Kabylie w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 750 tysięcy euro.

Ile zarabia Zineddine Belaid?

Na podstawie kontraktu z JS Kabylie, Zineddine Belaid otrzymuje 226,2 tysiąca dolarów rocznej pensji, co daje około 18,9 tysiąca dolarów miesięcznie. Tygodniowe zarobki Belaid w lipcu 2026 to 4,4 tysiąca dolarów, a dziennie około 620 dolarów. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.

Na jakiej pozycji gra Zineddine Belaid?

Zineddine Belaid najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).

Jaka jest wartość rynkowa Zineddine Belaid?

Wycena 27-letniego Zineddine Belaid według stanu na czerwiec 2026 wynosi 1,8 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,8 miliona euro, a najniższa 50 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Zineddine Belaid?

Zineddine Belaid urodził się 20 marca 1999 w Thénia (Algeria). Obecnie piłkarz ma 27 lat.