Parfait Guiagon jest piłkarzem występującym obecnie w Al Taawon. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Parfait Guiagon
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Parfait Guiagon w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Parfait Guiagon wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.76, a skuteczność strzałów to 0,0%. Parfait Guiagon oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Parfait Guiagon w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Parfait Guiagon rozegrał w barwach Al Taawon w Saudi Pro League 9 meczów, a w barwach Charleroi w Jupiler Pro League 1 mecz. W tym samym sezonie zanotował również 3 występy w reprezentacji Wybrzeża Kości Słoniowej. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 649 minut. Średnio dawało to 50 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Parfait Guiagon
Pierwszy transfer Parfait Guiagon w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Maccabi Tel Awiw do Charleroi za 1,5 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Parfait Guiagon było przejście z Charleroi do Al Taawon w 2026 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 4,3 miliona euro.
Czy Parfait Guiagon ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Parfait Guiagon nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Parfait Guiagon to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 29 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Parfait Guiagon?
Parfait Guiagon ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2020 roku.
Na jakiej pozycji gra Parfait Guiagon?
Parfait Guiagon najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11). W zależności od ustawienia pełni również rolę Ofensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Parfait Guiagon?
Wycena 25-letniego Parfait Guiagon według stanu na czerwiec 2026 wynosi 5 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 5 milionów euro, a najniższa 250 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Parfait Guiagon?
Parfait Guiagon urodził się 22 lutego 2001, ma narodowość iworyjską. Obecnie piłkarz ma 25 lat.
Parfait Guiagon – statystyki
Szczegółowe statystyki Parfait Guiagon w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Al Taawon oraz reprezentacja Wybrzeża Kości Słoniowej. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Parfait Guiagon vs. inni
Jakie statystyki ma Parfait Guiagon w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Parfait Guiagon wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.76, a skuteczność strzałów to 0,0%. Parfait Guiagon oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Parfait Guiagon – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Parfait Guiagon w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Saudi Pro League, 12. kolejka
|
1:1 | 62' | 0 | 0 | ||||
|
24 Paź
Koniec
|
Saudi Pro League, 11. kolejka
|
2:1 | 72' | 0 | 0 | – | |||
|
20 Paź
Koniec
|
Saudi Pro League, 10. kolejka
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Paź
Koniec
|
Saudi Pro League, 9. kolejka
|
1:1 | 6' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Paź
Koniec
|
Saudi Pro League, 8. kolejka
|
3:0 | 57' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
Saudi Pro League, 7. kolejka
|
0:6 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
08 Wrz
Koniec
|
Saudi Pro League, 6. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
Saudi Pro League, 5. kolejka
|
0:0 | 89' | 0 | 0 | – | |||
|
28 Sie
Koniec
|
Saudi Pro League, 4. kolejka
|
2:1 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
09 Sie
Koniec
|
Jupiler Pro League (Belgia), 1. kolejka
|
3:1 | 74' | 1 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Parfait Guiagon w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Parfait Guiagon rozegrał w barwach Al Taawon w Saudi Pro League 9 meczów, a w barwach Charleroi w Jupiler Pro League 1 mecz. W tym samym sezonie zanotował również 3 występy w reprezentacji Wybrzeża Kości Słoniowej. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 649 minut. Średnio dawało to 50 minut gry na spotkanie.
Parfait Guiagon – transfery
W trakcie kariery Parfait Guiagon zmieniał klub 9 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 5,8 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Al Taawon 2026 – obecnie
-
Royal Charleroi 2023 – 2026
-
Maccabi Tel Awiw 2022 – 2023
-
Maccabi Netanya 2021 – 2022
-
Maccabi Tel Awiw 2021 – 2021
-
Beitar Tel Aviv 2020 – 2021

-
Maccabi Tel Awiw 2020 – 2020
-
Africa Sports 2020 – 2020

-
Maccabi Tel Aviv Shachar U19 2019 – 2020

-
Africa Sports do 2019

Historia transferów Parfait Guiagon
Pierwszy transfer Parfait Guiagon w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Maccabi Tel Awiw do Charleroi za 1,5 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Parfait Guiagon było przejście z Charleroi do Al Taawon w 2026 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 4,3 miliona euro.
Parfait Guiagon – forma
W ostatnich 5 meczach Parfait Guiagon zanotował bilans 0 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,23. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Parfait Guiagon ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.66, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.23 — wynik poniżej średniej ligowej (6.48).
W ostatnich 10 meczach Parfait Guiagon 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.66, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.58 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.48).
W jakiej formie jest Parfait Guiagon?
Parfait Guiagon jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.23 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.76). Jego dyspozycja słabnie.
Parfait Guiagon – zarobki
Parfait Guiagon gra w Al Taawon na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 500 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Parfait Guiagon w Al Taawon (2025/26)
| Rocznie | 500 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 42 tys. € |
| Tygodniowo | 10 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
Parfait Guiagon – kontuzje
W trakcie kariery Parfait Guiagon zanotował 9 kontuzji, przez które opuścił łącznie 19 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Parfait Guiagon
-
Choroba
20.08.26 – 23.08.26 (4 dni)
Royal Charleroi opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia
15.04.26 – 27.04.26 (13 dni)
Royal Charleroi opuszczone: 3 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
16.09.25 – 14.10.25 (29 dni)
Royal Charleroi opuszczone: 5 meczów
-
Uraz mięśnia
05.04.25 – 15.04.25 (11 dni)
Royal Charleroi opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kostki
03.03.25 – 12.03.25 (10 dni)
Royal Charleroi opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kostki
20.10.24 – 05.11.24 (17 dni)
Royal Charleroi opuszczone: 3 mecze
-
Stłuczenie
14.02.24 – 20.02.24 (7 dni)
Royal Charleroi opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
27.07.22 – 06.08.22 (11 dni)
Maccabi Tel Awiw opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
22.01.22 – 10.02.22 (20 dni)
Maccabi Netanya opuszczone: 2 mecze
Czy Parfait Guiagon ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Parfait Guiagon nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Parfait Guiagon to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 29 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Parfait Guiagon – trofea
W trakcie kariery Parfait Guiagon zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Parfait Guiagon?
Parfait Guiagon zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Maccabi Tel Awiw — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Izraela — 1 raz.
Parfait Guiagon – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Parfait Guiagon wynosi obecnie 5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Parfait Guiagon na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Parfait Guiagon?
Wycena Parfait Guiagon wynosi obecnie 5 mln €. W szczycie kariery Parfait Guiagon wyceniano na 5 mln €, a najniżej na 250 tys. €.