Mohammed Mahzari jest piłkarzem występującym obecnie w Al Hilal. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Mohammed Mahzari
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Mohammed Mahzari w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mohammed Mahzari wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 7.02, a skuteczność strzałów to 0,0%. Mohammed Mahzari oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Mohammed Mahzari w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Mohammed Mahzari rozegrał w barwach Al Hilal w Saudi Pro League 11 meczów, w AFC Champions League Elite 2 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 1 występ w reprezentacji Arabii Saudyjskiej. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 173 minuty. Średnio dawało to 84 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Mohammed Mahzari
Pierwszy transfer Mohammed Mahzari w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Al Ettifaq do Al Taawon za 3,8 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Mohammed Mahzari było przejście z Al Taawon do Al Hilal w 2026 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 7,7 miliona euro.
Czy Mohammed Mahzari ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Mohammed Mahzari nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mohammed Mahzari to uraz z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 243 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Mohammed Mahzari?
Mohammed Mahzari ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Mohammed Mahzari?
Mohammed Mahzari najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2).
Jaka jest wartość rynkowa Mohammed Mahzari?
Wycena 24-letniego Mohammed Mahzari według stanu na czerwiec 2026 wynosi 600 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 600 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Mohammed Mahzari?
Mohammed Mahzari urodził się 19 maja 2002 w w Arabii Saudyjskiej. Obecnie piłkarz ma 24 lata.
Mohammed Mahzari – statystyki
Szczegółowe statystyki Mohammed Mahzari w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Al Hilal. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Mohammed Mahzari vs. inni
Jakie statystyki ma Mohammed Mahzari w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mohammed Mahzari wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 7.02, a skuteczność strzałów to 0,0%. Mohammed Mahzari oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Mohammed Mahzari – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Mohammed Mahzari w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Saudi Pro League, 12. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
23 Paź
Koniec
|
Saudi Pro League, 11. kolejka
|
2:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Paź
Koniec
|
Saudi Pro League, 10. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 1 | – | |||
|
13 Paź
Koniec
|
AFC Champions League Elite, 2. runda
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Saudi Pro League, 8. kolejka
|
3:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
15 Wrz
Koniec
|
AFC Champions League Elite, 1. runda
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
Saudi Pro League, 7. kolejka
|
0:6 | 54' | 0 | 0 | ||||
|
07 Wrz
Koniec
|
Saudi Pro League, 6. kolejka
|
0:2 | 84' | 0 | 0 | – | |||
|
04 Wrz
Koniec
|
Saudi Pro League, 5. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 1 | – | |||
|
01 Wrz
Koniec
|
Saudi Pro League, 3. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Mohammed Mahzari w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Mohammed Mahzari rozegrał w barwach Al Hilal w Saudi Pro League 11 meczów, w AFC Champions League Elite 2 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 1 występ w reprezentacji Arabii Saudyjskiej. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 173 minuty. Średnio dawało to 84 minuty gry na spotkanie.
Mohammed Mahzari – transfery
W trakcie kariery Mohammed Mahzari zmieniał klub 7 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 11,5 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Al Hilal 2026 – obecnie
-
Al Taawon 2025 – 2026
-
Al Ettifaq 2025 – 2025
-
Al Taawon 2024 – 2025
-
Al Ettifaq 2023 – 2024
-
Al-Shoulla FC 2022 – 2023

-
Al Ettifaq 2022 – 2022
-
Al Ettifaq U19 do 2022

Historia transferów Mohammed Mahzari
Pierwszy transfer Mohammed Mahzari w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Al Ettifaq do Al Taawon za 3,8 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Mohammed Mahzari było przejście z Al Taawon do Al Hilal w 2026 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 7,7 miliona euro.
Mohammed Mahzari – forma
W ostatnich 5 meczach Mohammed Mahzari zanotował bilans 5 zwycięstw, 0 remisów i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 7,21. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Mohammed Mahzari 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.76, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.21 — wynik powyżej średniej ligowej (6.48).
W ostatnich 10 meczach Mohammed Mahzari 6 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.22, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.06 — wynik powyżej średniej ligowej (6.48).
W jakiej formie jest Mohammed Mahzari?
Mohammed Mahzari jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.21 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (7.02). Jego dyspozycja rośnie.
Mohammed Mahzari – zarobki
Mohammed Mahzari gra w Al Hilal na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 190 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Mohammed Mahzari w Al Hilal (2023/24)
| Rocznie | 190 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 16 tys. € |
| Tygodniowo | 4 tys. € |
| Dziennie | 521 € |
Mohammed Mahzari – kontuzje
W trakcie kariery Mohammed Mahzari zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 50 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Mohammed Mahzari
-
Uraz
02.05.24 – 30.12.24 (243 dni)
Al Taawon opuszczone: 26 meczów
- Uraz 04.11.22 – 29.06.23 (238 dni) opuszczone: 24 mecze
Czy Mohammed Mahzari ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Mohammed Mahzari nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mohammed Mahzari to uraz z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 243 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Mohammed Mahzari – trofea
W trakcie kariery Mohammed Mahzari zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Mohammed Mahzari?
Mohammed Mahzari zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Arabii Saudyjskiej — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Zatoki Perskiej — 1 raz.
Mohammed Mahzari – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Mohammed Mahzari wynosi obecnie 600 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Mohammed Mahzari na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Mohammed Mahzari?
Wycena Mohammed Mahzari wynosi obecnie 600 tys. €. W szczycie kariery Mohammed Mahzari wyceniano na 600 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.