Forma w lidze
Shabab Al Ahli Dubai w tabeli
3. miejsce / 10 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 3 punkty
Strata do 2. miejsca: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
3 mecze bez porażki
10 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
3 pkt
3:3 bramki
1,50 gola/mecz
7 pkt
7:2 bramki
2,33 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Shabab Al Ahli Dubai
Wartość drużyny: 49,6 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Iran | 30 | pomocnik | 5 | 1,8 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Brazylia | 22 | napastnik | 4 | 1,5 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,23 średnia ocena | Brazylia | 25 | obrońca | 5 | 1,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 450 minut | Brazylia | 25 | obrońca | 5 | 1,5 mln € |
Skład i oceny Shabab Al Ahli Dubai w ostatnim meczu 3-1-4-2
Zmiany
Shabab Al Ahli Dubai w tabeli UAE League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al-Jazira
|
5 | 4 | 1 | 0 | 11:2 | 13 |
2
|
Al Ain
|
5 | 4 | 1 | 0 | 12:5 | 13 |
3
|
Shabab Al Ahli Dubai
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:5 | 10 |
4
|
Al-Wasl FC
|
5 | 3 | 1 | 1 | 15:6 | 10 |
5
|
Sharjah FC
|
5 | 3 | 0 | 2 | 10:7 | 9 |
Wyniki Shabab Al Ahli Dubai
Terminarz Shabab Al Ahli Dubai
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 17:45
|
Shabab Al Ahli Dubai
Al Ain
UAE League, 6. kolejka
|
|
|
27 Paź 17:00
|
Shabab Al Ahli Dubai
Esteghlal FC
AFC Champions League Elite, 3. runda
|
|
|
30 Paź 16:35
|
Shabab Al Ahli Dubai
Al-Ittihad Kalba
UAE League, 7. kolejka
|
Ostatnie transfery Shabab Al Ahli Dubai
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 11 Paź 2026 |
|
Maroko |
![]() |
za darmo | |
| 27 Wrz 2026 |
|
Belgia |
|
za darmo | |
| 27 Wrz 2026 |
|
ZEA |
|
wypożyczenie | |
| 27 Wrz 2026 |
|
ZEA |
|
wypożyczenie |
Shabab Al Ahli Dubai to klub piłkarski z ZEA występujący w UAE League. Swoim domowym obiektem jest Rashid Stadium, który może pomieścić 12 000 widzów. Zespół prowadzi Andre Soares Jardine. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 49,6 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w AFC Champions League Elite.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Shabab Al Ahli Dubai w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Shabab Al Ahli Dubai trafiło 18 zawodników za łączną kwotę 9,5 mln €, a klub opuściło 15 piłkarzy, co przyniosło 253 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Jahnoah Markelo z Coventry City za 5,2 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Gaston Alvarez Suarez do Al Wahda FC za 253 tys. €.
Które miejsce zajmuje Shabab Al Ahli Dubai w tabeli UAE League?
Shabab Al Ahli Dubai zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli UAE League z dorobkiem 10 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego Al-Jazira wynosi 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:5, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jak wygląda skład Shabab Al Ahli Dubai?
W wyjściowym ustawieniu Shabab Al Ahli Dubai między słupkami staje Hamad Abdulla Al-Meqbaali, a linię obrony najczęściej tworzą J. Fernandes, I. Gomes, Renan Victor da Silva oraz Rikelme Hernandes Amorim Rocha. W środku pola grają J. Markelo, S. Ezatolahi, F. Cartabia, N. Maksimović oraz Guilherme da Silva Goncalves, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Azmoun. Trener Andre Soares Jardine ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w UAE League i pucharach.
Kiedy Shabab Al Ahli Dubai gra następny mecz?
Najbliższy mecz Shabab Al Ahli Dubai to spotkanie z Al Ain, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 17:45 na obiekcie Rashid Stadium w ramach UAE League (6. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Shabab Al Ahli Dubai?
Ostatni mecz Shabab Al Ahli Dubai to wygrana z Al Ittihad Jeddah 1:2 w AFC Champions League Elite, 13 października 2026. Bramki zdobyli Azmoun, Azmoun oraz Rios Montoya. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Shabab Al Ahli Dubai w tym sezonie?
Bilans Shabab Al Ahli Dubai w tym sezonie to 5 meczów i wynik 3-1-1 przy 10 zdobytych bramkach i 5 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 58%, a oddaje 12,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Shabab Al Ahli Dubai w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Shabab Al Ahli Dubai w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Shabab Al Ahli Dubai
Shabab Al Ahli Dubai terminarz
Kiedy Shabab Al Ahli Dubai gra następny mecz?
Najbliższy mecz Shabab Al Ahli Dubai to spotkanie z Al Ain, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 17:45 na obiekcie Rashid Stadium w ramach UAE League (6. kolejka).
Wyniki Shabab Al Ahli Dubai w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Shabab Al Ahli Dubai w sezonie 2026.
Forma i bramki Shabab Al Ahli Dubai w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Shabab Al Ahli Dubai wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
AFC Champions League Elite, 2. runda
|
1:2 | 3-1-4-2 | 0/5 | 0/1 | |
|
14 Wrz Koniec
|
AFC Champions League Elite, 1. runda
|
1:0 | 4-1-4-1 | 6/9 | 1/3 | |
|
10 Wrz Koniec
|
UAE League, 5. kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | 6/11 | 0/4 | |
|
05 Wrz Koniec
|
UAE League, 4. kolejka
|
1:3 | 4-4-2 | 2/4 | 1/3 | |
|
28 Sie Koniec
|
UAE League, 3. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 1/7 | 2/3 | |
|
22 Sie Koniec
|
UAE League, 2. kolejka
|
2:0 | 4-2-3-1 | 8/9 | 2/5 | |
|
15 Sie Koniec
|
UAE League, 1. kolejka
|
1:5 | 4-2-3-1 | 10/10 | 1/1 | |
|
16 Maj Koniec
|
UAE League, 26. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 5/8 | 2/5 | |
|
10 Maj Koniec
|
UAE League, 25. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 2/5 | 2/4 | |
|
06 Maj Koniec
|
UAE League, 24. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 4/7 | 2/3 |
Shabab Al Ahli Dubai ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 18 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 3 z 5 meczów, ze średnią 3,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Shabab Al Ahli Dubai zdobywa 0,50 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Shabab Al Ahli Dubai?
Ostatni mecz Shabab Al Ahli Dubai to wygrana z Al Ittihad Jeddah 1:2 w AFC Champions League Elite, 13 października 2026. Bramki zdobyli Azmoun, Azmoun oraz Rios Montoya. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Shabab Al Ahli Dubai – tabela UAE League
Jakie miejsce w tabeli UAE League zajmuje Shabab Al Ahli Dubai w sezonie 2026.
Miejsce Shabab Al Ahli Dubai w tabeli UAE League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al-Jazira
|
5 | 4 | 1 | 0 | 11:2 | 9 | 13 | |
2
|
Al Ain
|
5 | 4 | 1 | 0 | 12:5 | 7 | 13 | |
3
|
Shabab Al Ahli Dubai
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:5 | 5 | 10 | |
4
|
Al-Wasl FC
|
5 | 3 | 1 | 1 | 15:6 | 9 | 10 | |
5
|
Sharjah FC
|
5 | 3 | 0 | 2 | 10:7 | 3 | 9 | |
6
|
Al Wahda FC
|
5 | 3 | 0 | 2 | 6:5 | 1 | 9 | |
7
|
Ajman
|
5 | 3 | 0 | 2 | 11:12 | -1 | 9 | |
8
|
Dubai United
|
5 | 2 | 1 | 2 | 12:13 | -1 | 7 | |
9
|
Al Nasr
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 5 | |
10
|
Al-Ittihad Kalba
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:13 | -7 | 4 | |
11
|
Khorfakkan
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:12 | -7 | 4 | |
12
|
Al-Dhafra
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:9 | -6 | 3 | |
13
|
Hatta SC
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:11 | -6 | 3 | |
14
|
Baniyas SC
|
5 | 0 | 1 | 4 | 5:10 | -5 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al-Jazira
|
5 | 4 | 1 | 0 | 11:2 | 9 | 13 | |
2
|
Al Ain
|
5 | 4 | 1 | 0 | 12:5 | 7 | 13 | |
3
|
Shabab Al Ahli Dubai
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:5 | 5 | 10 | |
4
|
Al-Wasl FC
|
5 | 3 | 1 | 1 | 15:6 | 9 | 10 | |
5
|
Sharjah FC
|
5 | 3 | 0 | 2 | 10:7 | 3 | 9 | |
6
|
Al Wahda FC
|
5 | 3 | 0 | 2 | 6:5 | 1 | 9 | |
7
|
Ajman
|
5 | 3 | 0 | 2 | 11:12 | -1 | 9 | |
8
|
Dubai United
|
5 | 2 | 1 | 2 | 12:13 | -1 | 7 | |
9
|
Al Nasr
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 5 | |
10
|
Al-Ittihad Kalba
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:13 | -7 | 4 | |
11
|
Khorfakkan
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:12 | -7 | 4 | |
12
|
Al-Dhafra
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:9 | -6 | 3 | |
13
|
Hatta SC
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:11 | -6 | 3 | |
14
|
Baniyas SC
|
5 | 0 | 1 | 4 | 5:10 | -5 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Al Ain
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 7 | |
| 2 |
Al-Wasl FC
|
3 | 2 | 0 | 1 | 10:4 | 6 | 6 | |
| 3 |
Al Wahda FC
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 4 |
Al-Jazira
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 4 | |
| 5 |
Dubai United
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 4 | |
| 6 |
Al Nasr
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 7 |
Khorfakkan
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:5 | -2 | 4 | |
| 8 |
Shabab Al Ahli Dubai
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 9 |
Sharjah FC
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | -1 | 3 | |
| 10 |
Ajman
|
2 | 1 | 0 | 1 | 6:6 | 0 | 3 | |
| 11 |
Al-Ittihad Kalba
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:5 | -5 | 0 | |
| 12 |
Al-Dhafra
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 | 0 | |
| 13 |
Hatta SC
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:7 | -6 | 0 | |
| 14 |
Baniyas SC
|
3 | 0 | 0 | 3 | 4:8 | -4 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Al-Jazira
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | 6 | 9 | |
| 2 |
Shabab Al Ahli Dubai
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 7 | |
| 3 |
Al Ain
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 4 | 6 | |
| 4 |
Sharjah FC
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | 4 | 6 | |
| 5 |
Ajman
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:6 | -1 | 6 | |
| 6 |
Al-Wasl FC
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 4 | |
| 7 |
Al-Ittihad Kalba
|
3 | 1 | 1 | 1 | 6:8 | -2 | 4 | |
| 8 |
Al Wahda FC
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 | 3 | |
| 9 |
Dubai United
|
3 | 1 | 0 | 2 | 7:11 | -4 | 3 | |
| 10 |
Al-Dhafra
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 11 |
Hatta SC
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 12 |
Al Nasr
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | |
| 13 |
Baniyas SC
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 | |
| 14 |
Khorfakkan
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Shabab Al Ahli Dubai w tabeli UAE League?
Shabab Al Ahli Dubai zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli UAE League z dorobkiem 10 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego Al-Jazira wynosi 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:5, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Shabab Al Ahli Dubai w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Shabab Al Ahli Dubai na tle ligi w sezonie 2026.
Shabab Al Ahli Dubai na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,2
- Strzały celne / mecz 5,0
- Asysty / mecz 1,40
- Udane dryblingi / mecz 5,8
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,00
- Czyste konta 40%
- Odbiory / mecz 12,4
- Przechwyty / mecz 3,4
- Wybicia / mecz 12,4
- Zablokowane strzały / mecz 4,8
Strzelcy Shabab Al Ahli Dubai
-
Saeid Ezatolahi 3
-
Yuri 2
-
Guilherme da Silva Goncalves 2
-
Igor Gomes 1
-
Rikelme Hernandes Amorim Rocha 1
-
Sardar Azmoun 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Shabab Al Ahli Dubai i rywali według minuty w ostatnich 5 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Shabab Al Ahli Dubai to 76–90+ minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Shabab Al Ahli Dubai - Al Ain Po przerwie pada 90% bramek Shabab Al Ahli Dubai.Przebieg meczu Shabab Al Ahli Dubai i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 2-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 1-1-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 2-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 1-0-0 |
Gdy Shabab Al Ahli Dubai otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Shabab Al Ahli Dubai
80% bramek Shabab Al Ahli Dubai pada z gry. Z karnych odpowiadają za 20% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Shabab Al Ahli Dubai zdobywa w sezonie średnio 2,00 punktu na mecz. W ostatnich 5 meczach średnia wynosi 2,00.
Aktualne serie Shabab Al Ahli Dubai
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 5 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 5 meczów Shabab Al Ahli Dubai, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Shabab Al Ahli Dubai wygra mecz Shabab Al Ahli Dubai - Al Ain Shabab Al Ahli Dubai nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Shabab Al Ahli Dubai
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 80%
- Powyżej 2,5 40%
- Powyżej 3,5 40%
- Powyżej 4,5 20%
- Powyżej 5,5 20%
W 40% meczów Shabab Al Ahli Dubai padają co najmniej trzy bramki, a w 60% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Shabab Al Ahli Dubai - Al Ain Powyżej 2,5 bramki padło w 40% meczów Shabab Al Ahli Dubai.Shabab Al Ahli Dubai – faule i karne
- Faule / mecz 10,2
- Faule rywali / mecz 11,4
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Shabab Al Ahli Dubai fauluje średnio 10,2 razy na mecz, a wymusza 11,4 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Shabab Al Ahli Dubai, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Shabab Al Ahli Dubai zdobywa 1,50 punktu na mecz wobec 2,33 na wyjeździe.
Shabab Al Ahli Dubai wygra mecz Shabab Al Ahli Dubai - Al Ain Shabab Al Ahli Dubai zdobywa u siebie 50% możliwych punktów, na wyjeździe 78%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 5 meczach Shabab Al Ahli Dubai ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 90% goli Shabab Al Ahli Dubai, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 5 meczów.
Shabab Al Ahli Dubai wygra drugą połowę meczu Shabab Al Ahli Dubai - Al Ain Drugą połowę Shabab Al Ahli Dubai wygrywał w 3 z 5 meczów.Shabab Al Ahli Dubai – strzały
- Celne / mecz 5,0
- Niecelne / mecz 7,2
- Celność strzałów 41%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,1
Shabab Al Ahli Dubai oddaje 12,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 41% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,1 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Shabab Al Ahli Dubai - Al Ain Shabab Al Ahli Dubai oddaje 12,2 strzałów na mecz.Shabab Al Ahli Dubai – posiadanie piłki
- U siebie 63,0%
- Na wyjeździe 55,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 5
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 5
- Najniższe w sezonie 41%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 5 meczów. Średnio Shabab Al Ahli Dubai utrzymuje przy piłce 58,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 41%.
Shabab Al Ahli Dubai wygra mecz Shabab Al Ahli Dubai - Al Ain Shabab Al Ahli Dubai utrzymuje średnio 58,2% posiadania piłki.Shabab Al Ahli Dubai – podania
- Kluczowe / mecz 13,2
- Dośrodkowania / mecz 22,8
- Celność dośrodkowań 35%
- Podania długie / mecz 47
- Celność długich podań 63%
Shabab Al Ahli Dubai wymienia średnio 424 podań na mecz przy celności 89%, z czego 13,2 to podania kluczowe.
Shabab Al Ahli Dubai – czyste konta
- U siebie 1 z 2
- Na wyjeździe 1 z 3
- Stracone / mecz 1,00
- Bez straty do przerwy 60%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 20%
Czyste konto Shabab Al Ahli Dubai to 40% meczów sezonu (2 z 5), z czego 1 w 2 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Shabab Al Ahli Dubai - Al Ain Czyste konto Shabab Al Ahli Dubai zachowuje w 40% meczów.Shabab Al Ahli Dubai – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 80%
- Pow. 8,5 w meczu 60%
- Pow. 10,5 w meczu 20%
- Rożne u siebie / mecz 5,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,7
Shabab Al Ahli Dubai wykonuje średnio 5,4 rzutów rożnych na mecz wobec 2,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 60% spotkań.
Shabab Al Ahli Dubai – kartki
- Żółte kartki 6
- Pow. 3,5 kartki w meczu 40%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 20%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 20%
Shabab Al Ahli Dubai ogląda średnio 1,2 żółtej kartki na mecz, a rywale Shabab Al Ahli Dubai – 2,0.
Shabab Al Ahli Dubai według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 1,00 | 1,50 |
| Środka tabeli (6–9) | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
| Dołu tabeli (10–14) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 3,50 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz Shabab Al Ahli Dubai zdobywa z drużynami z dołu tabeli (10–14), najmniej z drużynami z środka tabeli (6–9).
Shabab Al Ahli Dubai na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,00 3,00 | 2,00 2,33 | 0,50 0,33 |
|
2.
|
2,33 3,00 | 2,00 3,00 | 1,00 1,00 |
|
3.
|
1,50 2,33 | 1,50 2,33 | 1,50 0,67 |
|
4.
|
2,00 2,00 | 3,33 2,50 | 1,33 1,00 |
|
5.
|
1,50 2,00 | 2,00 2,00 | 2,50 0,67 |
Ciekawe rekordy w meczach Shabab Al Ahli Dubai
Skrajne wyniki i osiągnięcia Shabab Al Ahli Dubai w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Khorfakkan - Shabab Al Ahli Dubai 1:5 UAE League, 15.08.2026
- Najwyższa porażka Shabab Al Ahli Dubai - Al-Jazira 1:3 UAE League, 5.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Khorfakkan - Shabab Al Ahli Dubai 1:5, UAE League, 15.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 2. minuta Da Silva Goncalves, Shabab Al Ahli Dubai - Al-Jazira 1:3, UAE League, 5.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+2 minuta Hernandes Amorim Rocha, Khorfakkan - Shabab Al Ahli Dubai 1:5, UAE League, 15.08.2026
Jakie statystyki ma Shabab Al Ahli Dubai w tym sezonie?
Bilans Shabab Al Ahli Dubai w tym sezonie to 5 meczów i wynik 3-1-1 przy 10 zdobytych bramkach i 5 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 58%, a oddaje 12,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Shabab Al Ahli Dubai – zawodnicy
Jak wygląda kadra Shabab Al Ahli Dubai w sezonie 2026.
Skład i oceny Shabab Al Ahli Dubai w ostatnim meczu 3-1-4-2
Zmiany
Kadra Shabab Al Ahli Dubai
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 77 |
|
25 | ZEA | 2 mln € | – | 4 | 80% | 2 | 1 | 300' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
|
22 | Brazylia | 1,5 mln € | – | 4 | 80% | 0 | 2 | 170' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
31 | Iran | 6 mln € | 2,1 mln € | 5 | 100% | 1 | 1 | 313' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
33 | Argentyna | 1,2 mln € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 272' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
22 | ZEA | 275 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 164' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
22 | Brazylia | 800 tys. € | 170 tys. € | 5 | 100% | 0 | 0 | 143' | 1 | 0 | |||||||
| 70 |
|
21 | Brazylia | – | – | 2 | 40% | 0 | 0 | 45' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
23 | Surinam | 3,5 mln € | 523 tys. € | 4 | 80% | 0 | 0 | 131' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
20 | ZEA | – | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 35' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
![]() |
20 | Iran | 800 tys. € | – | 2 | 40% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 79 |
![]() |
21 | Brazylia | 1,8 mln € | 152 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
30 | Iran | 1,8 mln € | 145 tys. € | 5 | 100% | 3 | 0 | 437' | 0 | 0 | |||||||
| 80 |
|
23 | Brazylia | 1,8 mln € | 36 tys. € | 1 | 20% | 0 | 0 | 12' | 0 | 0 | |||||||
| 88 |
|
31 | Serbia | 4 mln € | 2 mln € | 5 | 100% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
21 | Maroko | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
22 | Argentyna | 3,5 mln € | 268 tys. € | 5 | 100% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
23 | Urugwaj | 2 mln € | – | 4 | 80% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
27 | ZEA | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
|
23 | Gwinea | 350 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 75 |
|
24 | Brazylia | 1,2 mln € | 18 tys. € | 3 | 60% | 0 | 2 | 225' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
|
25 | Brazylia | 1,5 mln € | 492 tys. € | 5 | 100% | 1 | 0 | 450' | 1 | 0 | |||||||
| 13 |
|
24 | Brazylia | 3,5 mln € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
23 | Brazylia | 1,3 mln € | 98 tys. € | 5 | 100% | 1 | 1 | 207' | 1 | 0 | |||||||
| 44 |
|
29 | Luksemburg | 1,5 mln € | 180 tys. € | 5 | 100% | 0 | 0 | 106' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
23 | Iran | 250 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 168' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
28 | Belgia | 10 mln € | 1,5 mln € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
41 | ZEA | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
|
22 | Brazylia | 1,5 mln € | 647 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 22 |
![]() |
23 | ZEA | 700 tys. € | – | 4 | 80% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
20 | Maroko | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
|
25 | ZEA | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
|
31 | ZEA | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
|
37 | ZEA | 50 tys. € | – | 2 | 40% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 55 |
|
20 | ZEA | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Shabab Al Ahli Dubai
53,3 mln €
śr. 1,6 mln € / zawodnika
Ile Shabab Al Ahli Dubai wydaje na pensje
8,4 mln € rocznie
śr. 247 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
11
najliczniej: Brazylia (10 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Shabab Al Ahli Dubai w sezonie 2026
Shabab Al Ahli Dubai wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Shabab Al Ahli Dubai
Jak wygląda skład Shabab Al Ahli Dubai?
W wyjściowym ustawieniu Shabab Al Ahli Dubai między słupkami staje Hamad Abdulla Al-Meqbaali, a linię obrony najczęściej tworzą J. Fernandes, I. Gomes, Renan Victor da Silva oraz Rikelme Hernandes Amorim Rocha. W środku pola grają J. Markelo, S. Ezatolahi, F. Cartabia, N. Maksimović oraz Guilherme da Silva Goncalves, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Azmoun. Trener Andre Soares Jardine ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w UAE League i pucharach.
Shabab Al Ahli Dubai – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Shabab Al Ahli Dubai w sezonie 2026.
Shabab Al Ahli Dubai transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 Paź 2026 |
|
Maroko | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 27 Wrz 2026 |
|
Belgia | 28 |
|
za darmo | |
| 27 Wrz 2026 |
|
ZEA | 28 |
|
wypożyczenie | |
| 27 Wrz 2026 |
|
ZEA | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 18 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 20 |
|
4,4 mln € | |
| 07 Sie 2026 |
|
Surinam | 23 |
|
5,2 mln € | |
| 28 Lip 2026 |
|
Mali | 23 |
|
za darmo | |
| 18 Lip 2026 |
|
ZEA | 27 |
|
za darmo | |
| 16 Lip 2026 |
|
Ekwador | 23 |
|
za darmo | |
| 14 Lip 2026 |
|
Brazylia | 21 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Shabab Al Ahli Dubai
Shabab Al Ahli Dubai bilans transferowy
- -9,3 mln € 2026
- -17,2 mln € 2025
- -17,2 mln € 2024
- -3,5 mln € 2023
- -3,8 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Shabab Al Ahli Dubai
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Shabab Al Ahli Dubai w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Shabab Al Ahli Dubai trafiło 18 zawodników za łączną kwotę 9,5 mln €, a klub opuściło 15 piłkarzy, co przyniosło 253 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Jahnoah Markelo z Coventry City za 5,2 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Gaston Alvarez Suarez do Al Wahda FC za 253 tys. €.
