Forma w lidze
Al-Wasl FC w tabeli
4. miejsce / 10 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 3 punkty
Strata do 2. miejsca: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
3 mecze bez zwycięstwa
4 mecze ze strzeloną bramką
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
10:4 bramki
3,33 gola/mecz
4 pkt
5:2 bramki
2,50 gola/mecz
Równy bilans
Zawodnicy Al-Wasl FC
Wartość drużyny: 43,6 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 3 bramek | Brazylia | 24 | napastnik | 5 | 900 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Republika Zielonego Przylądka | 25 | napastnik | 5 | 3 mln € | ||
![]() |
Najwyższa ocena 7,34 średnia ocena | Brazylia | 24 | napastnik | 5 | 900 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 450 minut | Portugalia | 25 | obrońca | 5 | 5 mln € |
Skład i oceny Al-Wasl FC w ostatnim meczu 4-2-3-1

Zmiany
- 45' Adryelson Shawann Lima Silva → S. Ivković
- 59' S. Sidibe → C. Puertas
- 59' B. Palacios → Leandro Spadacio Leite
- 68' N. Gimenez → Renato Barbosa dos Santos Junior
- 79' M. Taremi → M. Saldanha
Al-Wasl FC w tabeli UAE League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al-Jazira
|
5 | 4 | 1 | 0 | 11:2 | 13 |
2
|
Al Ain
|
5 | 4 | 1 | 0 | 12:5 | 13 |
3
|
Shabab Al Ahli Dubai
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:5 | 10 |
4
|
Al-Wasl FC
|
5 | 3 | 1 | 1 | 15:6 | 10 |
5
|
Sharjah FC
|
5 | 3 | 0 | 2 | 10:7 | 9 |
Wyniki Al-Wasl FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Al-Wasl FC
1
Al Ahli Saudi
3
AFC Champions League Elite, 2. runda
|
|
|
14 Wrz Koniec
|
Al-Qadisiyah FC
2
Al-Wasl FC
1
AFC Champions League Elite, 1. runda
|
|
|
10 Wrz Koniec
|
Al Ain
2
Al-Wasl FC
2
UAE League, 5. kolejka
|
Terminarz Al-Wasl FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 17:45
|
Baniyas SC
Al-Wasl FC
UAE League, 6. kolejka
|
|
|
26 Paź 19:15
|
Al Nassr
Al-Wasl FC
AFC Champions League Elite, 3. runda
|
|
|
30 Paź 13:55
|
Al-Wasl FC
Al-Dhafra
UAE League, 7. kolejka
|
Ostatnie transfery Al-Wasl FC
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 23 Wrz 2026 |
|
ZEA |
|
za darmo | |
| 07 Wrz 2026 |
|
Szwajcaria |
|
wypożyczenie | |
| 23 Sie 2026 |
|
Chorwacja |
|
4,5 mln € | |
| 21 Sie 2026 |
|
Iran |
|
400 tys. € |
Al-Wasl FC to klub piłkarski z ZEA występujący w UAE League. Swoim domowym obiektem jest Zabeel Stadium, który może pomieścić 12 000 widzów. Zespół prowadzi Rui Vitória. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 43,6 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w AFC Champions League Elite.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Al-Wasl FC w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Al-Wasl FC trafiło 14 zawodników za łączną kwotę 11,3 mln €, a klub opuściło 17 piłkarzy, co przyniosło 2,2 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Brahian Palacios z Atletico-MG za 4,9 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Miguel Borja do Club Amériki za 2,2 mln €.
Które miejsce zajmuje Al-Wasl FC w tabeli UAE League?
Al-Wasl FC zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli UAE League z dorobkiem 10 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego Al-Jazira wynosi 3 punkty, a przewaga nad 5. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 15:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jak wygląda skład Al-Wasl FC?
W wyjściowym ustawieniu Al-Wasl FC między słupkami staje D. Horkas, a linię obrony najczęściej tworzą Pedro Jorge Goncalves Malheiro, A. Khamis, Adryelson Shawann Lima Silva oraz Hugo. W środku pola grają B. Palacios, S. Sidibe, N. Gimenez, Abdulrasaq Ridwan Popoola oraz S. Andrade, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Taremi. Trener Rui Vitória ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w UAE League i pucharach.
Kiedy Al-Wasl FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Al-Wasl FC to spotkanie z Baniyas SC, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 17:45 na obiekcie Baniyas Stadium w ramach UAE League (6. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Al-Wasl FC?
Ostatni mecz Al-Wasl FC to porażka z Al Ahli Saudi 1:3 w AFC Champions League Elite, 12 października 2026. Bramki zdobyli Ibanez, Goncalves Malheiro, Trincao oraz Al Brikan. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Al-Wasl FC w tym sezonie?
Bilans Al-Wasl FC w tym sezonie to 5 meczów i wynik 3-1-1 przy 15 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 12,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Al-Wasl FC w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Al-Wasl FC w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Al-Wasl FC

Al-Wasl FC terminarz
Kiedy Al-Wasl FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Al-Wasl FC to spotkanie z Baniyas SC, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 17:45 na obiekcie Baniyas Stadium w ramach UAE League (6. kolejka).
Wyniki Al-Wasl FC w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Al-Wasl FC w sezonie 2026.
Forma i bramki Al-Wasl FC w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Al-Wasl FC wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
AFC Champions League Elite, 2. runda
|
1:3 | 4-2-3-1 | 6/9 | 2/3 | |
|
14 Wrz Koniec
|
AFC Champions League Elite, 1. runda
|
2:1 | 4-3-3 | 8/9 | 2/4 | |
|
10 Wrz Koniec
|
UAE League, 5. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 1/6 | 2/5 | |
|
04 Wrz Koniec
|
UAE League, 4. kolejka
|
5:2 | 4-2-3-1 | 7/11 | 1/2 | |
|
28 Sie Koniec
|
UAE League, 3. kolejka
|
0:1 | 4-1-4-1 | 6/7 | 1/3 | |
|
21 Sie Koniec
|
UAE League, 2. kolejka
|
0:3 | 4-2-3-1 | 5/11 | 1/1 | |
|
15 Sie Koniec
|
UAE League, 1. kolejka
|
5:1 | 4-2-3-1 | 4/8 | 0/0 | |
|
15 Maj Koniec
|
UAE League, 26. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 5/8 | 1/3 | |
|
11 Maj Koniec
|
UAE League, 25. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | 2/7 | 4/8 | |
|
06 Maj Koniec
|
UAE League, 24. kolejka
|
2:3 | 4-2-3-1 | 3/6 | 2/4 |
Al-Wasl FC ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 16 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 4 z 5 meczów, ze średnią 2,50 punktu. W pozostałych ustawieniach Al-Wasl FC zdobywa 0,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Al-Wasl FC?
Ostatni mecz Al-Wasl FC to porażka z Al Ahli Saudi 1:3 w AFC Champions League Elite, 12 października 2026. Bramki zdobyli Ibanez, Goncalves Malheiro, Trincao oraz Al Brikan. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Al-Wasl FC – tabela UAE League
Jakie miejsce w tabeli UAE League zajmuje Al-Wasl FC w sezonie 2026.
Miejsce Al-Wasl FC w tabeli UAE League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al-Jazira
|
5 | 4 | 1 | 0 | 11:2 | 9 | 13 | |
2
|
Al Ain
|
5 | 4 | 1 | 0 | 12:5 | 7 | 13 | |
3
|
Shabab Al Ahli Dubai
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:5 | 5 | 10 | |
4
|
Al-Wasl FC
|
5 | 3 | 1 | 1 | 15:6 | 9 | 10 | |
5
|
Sharjah FC
|
5 | 3 | 0 | 2 | 10:7 | 3 | 9 | |
6
|
Al Wahda FC
|
5 | 3 | 0 | 2 | 6:5 | 1 | 9 | |
7
|
Ajman
|
5 | 3 | 0 | 2 | 11:12 | -1 | 9 | |
8
|
Dubai United
|
5 | 2 | 1 | 2 | 12:13 | -1 | 7 | |
9
|
Al Nasr
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 5 | |
10
|
Al-Ittihad Kalba
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:13 | -7 | 4 | |
11
|
Khorfakkan
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:12 | -7 | 4 | |
12
|
Al-Dhafra
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:9 | -6 | 3 | |
13
|
Hatta SC
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:11 | -6 | 3 | |
14
|
Baniyas SC
|
5 | 0 | 1 | 4 | 5:10 | -5 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al-Jazira
|
5 | 4 | 1 | 0 | 11:2 | 9 | 13 | |
2
|
Al Ain
|
5 | 4 | 1 | 0 | 12:5 | 7 | 13 | |
3
|
Shabab Al Ahli Dubai
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:5 | 5 | 10 | |
4
|
Al-Wasl FC
|
5 | 3 | 1 | 1 | 15:6 | 9 | 10 | |
5
|
Sharjah FC
|
5 | 3 | 0 | 2 | 10:7 | 3 | 9 | |
6
|
Al Wahda FC
|
5 | 3 | 0 | 2 | 6:5 | 1 | 9 | |
7
|
Ajman
|
5 | 3 | 0 | 2 | 11:12 | -1 | 9 | |
8
|
Dubai United
|
5 | 2 | 1 | 2 | 12:13 | -1 | 7 | |
9
|
Al Nasr
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 5 | |
10
|
Al-Ittihad Kalba
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:13 | -7 | 4 | |
11
|
Khorfakkan
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:12 | -7 | 4 | |
12
|
Al-Dhafra
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:9 | -6 | 3 | |
13
|
Hatta SC
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:11 | -6 | 3 | |
14
|
Baniyas SC
|
5 | 0 | 1 | 4 | 5:10 | -5 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Al Ain
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 7 | |
| 2 |
Al-Wasl FC
|
3 | 2 | 0 | 1 | 10:4 | 6 | 6 | |
| 3 |
Al Wahda FC
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 4 |
Al-Jazira
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 4 | |
| 5 |
Dubai United
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 4 | |
| 6 |
Al Nasr
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 7 |
Khorfakkan
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:5 | -2 | 4 | |
| 8 |
Shabab Al Ahli Dubai
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 9 |
Sharjah FC
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | -1 | 3 | |
| 10 |
Ajman
|
2 | 1 | 0 | 1 | 6:6 | 0 | 3 | |
| 11 |
Al-Ittihad Kalba
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:5 | -5 | 0 | |
| 12 |
Al-Dhafra
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 | 0 | |
| 13 |
Hatta SC
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:7 | -6 | 0 | |
| 14 |
Baniyas SC
|
3 | 0 | 0 | 3 | 4:8 | -4 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Al-Jazira
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | 6 | 9 | |
| 2 |
Shabab Al Ahli Dubai
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 7 | |
| 3 |
Al Ain
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 4 | 6 | |
| 4 |
Sharjah FC
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | 4 | 6 | |
| 5 |
Ajman
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:6 | -1 | 6 | |
| 6 |
Al-Wasl FC
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 4 | |
| 7 |
Al-Ittihad Kalba
|
3 | 1 | 1 | 1 | 6:8 | -2 | 4 | |
| 8 |
Al Wahda FC
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 | 3 | |
| 9 |
Dubai United
|
3 | 1 | 0 | 2 | 7:11 | -4 | 3 | |
| 10 |
Al-Dhafra
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 11 |
Hatta SC
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 12 |
Al Nasr
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | |
| 13 |
Baniyas SC
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 | |
| 14 |
Khorfakkan
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Al-Wasl FC w tabeli UAE League?
Al-Wasl FC zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli UAE League z dorobkiem 10 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego Al-Jazira wynosi 3 punkty, a przewaga nad 5. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 15:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Al-Wasl FC w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Al-Wasl FC na tle ligi w sezonie 2026.
Al-Wasl FC na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,8
- Strzały celne / mecz 5,6
- Asysty / mecz 1,80
- Udane dryblingi / mecz 7,6
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,20
- Czyste konta 20%
- Odbiory / mecz 11,4
- Przechwyty / mecz 8,2
- Wybicia / mecz 19,6
- Zablokowane strzały / mecz 4,0
Strzelcy Al-Wasl FC
-
Renato Barbosa dos Santos Junior 3

-
Nicolas Gimenez 3
-
Sergio Andrade 2
-
Ali Saleh 2

-
Siaka Sidibe 1
-
Pedro Jorge Goncalves Malheiro 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Al-Wasl FC i rywali według minuty w ostatnich 5 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Al-Wasl FC to 76–90+ minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 4 trafieniami.
Przebieg meczu Al-Wasl FC i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 3-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 0-1-1 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 1-1-1 |
Gdy Al-Wasl FC otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Al-Wasl FC
73% bramek Al-Wasl FC pada z gry. Z karnych odpowiadają za 13% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 13% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Al-Wasl FC zdobywa w sezonie średnio 2,00 punktu na mecz. W ostatnich 5 meczach średnia wynosi 2,00.
Aktualne serie Al-Wasl FC
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 5 meczów Al-Wasl FC, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Al-Wasl FC
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 80%
- Powyżej 2,5 80%
- Powyżej 3,5 60%
- Powyżej 4,5 40%
- Powyżej 5,5 40%
W 80% meczów Al-Wasl FC padają co najmniej trzy bramki, a w 60% spotkań trafiają obie drużyny.
Al-Wasl FC – faule i karne
- Faule / mecz 11,6
- Faule rywali / mecz 8,8
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Al-Wasl FC fauluje średnio 11,6 razy na mecz, a wymusza 8,8 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Al-Wasl FC, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Al-Wasl FC zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 2,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 5 meczach Al-Wasl FC ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 60% goli Al-Wasl FC, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 5 meczów.
Al-Wasl FC – strzały
- Celne / mecz 5,6
- Niecelne / mecz 7,2
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 23%
- Strzałów na gola 4,3
Al-Wasl FC oddaje 12,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 4,3 strzału.
Al-Wasl FC – posiadanie piłki
- U siebie 57,3%
- Na wyjeździe 46,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 5
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 5
- Najniższe w sezonie 40%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 5 meczów. Średnio Al-Wasl FC utrzymuje przy piłce 52,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 40%.
Al-Wasl FC – podania
- Kluczowe / mecz 13,2
- Dośrodkowania / mecz 19,8
- Celność dośrodkowań 26%
- Podania długie / mecz 33
- Celność długich podań 59%
Al-Wasl FC wymienia średnio 381 podań na mecz przy celności 88%, z czego 13,2 to podania kluczowe.
Al-Wasl FC – czyste konta
- U siebie 0 z 3
- Na wyjeździe 1 z 2
- Stracone / mecz 1,20
- Bez straty do przerwy 60%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 40%
Czyste konto Al-Wasl FC to 20% meczów sezonu (1 z 5), z czego 0 w 3 meczach u siebie.
Al-Wasl FC – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 80%
- Pow. 8,5 w meczu 40%
- Pow. 10,5 w meczu 40%
- Rożne u siebie / mecz 5,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,0
Al-Wasl FC wykonuje średnio 4,6 rzutów rożnych na mecz wobec 4,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 40% spotkań.
Al-Wasl FC – kartki
- Żółte kartki 5
- Pow. 3,5 kartki w meczu 20%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 20%
- Kartki rywali / mecz 1,2
- Mecze bez kartki 20%
Al-Wasl FC ogląda średnio 1,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Al-Wasl FC – 1,2.
Al-Wasl FC według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 1,00 | 1,50 |
| Środka tabeli (6–9) | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 5,00 | 1,00 |
| Dołu tabeli (10–14) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 4,00 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Al-Wasl FC zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–9), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Al-Wasl FC na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
2.
|
2,33 3,00 | 2,00 3,00 | 1,00 1,00 |
|
3.
|
1,50 2,33 | 1,50 2,33 | 1,50 0,67 |
|
4.
|
2,00 2,00 | 3,33 2,50 | 1,33 1,00 |
|
5.
|
1,50 2,00 | 2,00 2,00 | 2,50 0,67 |
|
6.
|
2,00 1,50 | 1,67 0,50 | 1,33 0,50 |
Ciekawe rekordy w meczach Al-Wasl FC
Skrajne wyniki i osiągnięcia Al-Wasl FC w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Al-Wasl FC - Dubai United 5:1 UAE League, 15.08.2026
- Najwyższa porażka Al-Wasl FC - Shabab Al Ahli Dubai 0:1 UAE League, 28.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Al-Wasl FC - Khorfakkan 5:2, UAE League, 4.09.2026
- Najszybsza bramka 3. minuta Barbosa dos Santos Junior, Al-Wasl FC - Dubai United 5:1, UAE League, 15.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+6 minuta Andrade, Al-Wasl FC - Dubai United 5:1, UAE League, 15.08.2026
Jakie statystyki ma Al-Wasl FC w tym sezonie?
Bilans Al-Wasl FC w tym sezonie to 5 meczów i wynik 3-1-1 przy 15 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 12,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Al-Wasl FC – zawodnicy
Jak wygląda kadra Al-Wasl FC w sezonie 2026.
Skład i oceny Al-Wasl FC w ostatnim meczu 4-2-3-1

Zmiany
- 45' Adryelson Shawann Lima Silva → S. Ivković
- 59' S. Sidibe → C. Puertas
- 59' B. Palacios → Leandro Spadacio Leite
- 68' N. Gimenez → Renato Barbosa dos Santos Junior
- 79' M. Taremi → M. Saldanha
Kadra Al-Wasl FC
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 96 |
![]() |
24 | Brazylia | 900 tys. € | 71 tys. € | 5 | 100% | 3 | 0 | 268' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
25 | Republika Zielonego Przylądka | 3 mln € | 91 tys. € | 5 | 100% | 2 | 3 | 343' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
26 | ZEA | 1,5 mln € | – | 5 | 100% | 2 | 1 | 302' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
34 | Iran | 2 mln € | 5,6 mln € | 3 | 60% | 1 | 0 | 174' | 1 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
23 | Kolumbia | 3 mln € | 376 tys. € | 5 | 100% | 0 | 1 | 216' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
27 | Brazylia | 3,5 mln € | 170 tys. € | 5 | 100% | 0 | 0 | 32' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 31 |
|
30 | ZEA | 4 mln € | 519 tys. € | 5 | 100% | 3 | 0 | 345' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
23 | Mali | – | – | 5 | 100% | 1 | 2 | 440' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
19 | Nigeria | – | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 395' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
28 | Szwajcaria | 7 mln € | 3,8 mln € | 1 | 20% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
31 | Peru | 1,5 mln € | 1,5 mln € | 5 | 100% | 0 | 1 | 55' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
|
26 | Brazylia | 800 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 74' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
28 | ZEA | 1,5 mln € | – | 3 | 60% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 64 |
|
23 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 78 |
![]() |
23 | ZEA | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 83 |
|
21 | Brazylia | – | – | 2 | 40% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 88 |
![]() |
24 | ZEA | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 79 |
|
25 | Portugalia | 5 mln € | 1,1 mln € | 5 | 100% | 1 | 1 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 34 |
|
28 | Brazylia | 3 mln € | 1 mln € | 5 | 100% | 0 | 0 | 442' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
|
25 | Brazylia | 1,8 mln € | 331 tys. € | 5 | 100% | 0 | 0 | 394' | 2 | 0 | |||||||
| 12 |
|
27 | ZEA | 450 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 56' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
33 | ZEA | 900 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 18' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
23 | Brazylia | 275 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
25 | Japonia | 300 tys. € | 116 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
|
21 | – | – | 2 | 40% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | ||||||||
| 43 |
![]() |
21 | Maroko | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 49 |
|
24 | Rosja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 53 |
![]() |
23 | ZEA | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 23 |
|
27 | Chorwacja | 5 mln € | 520 tys. € | 2 | 40% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 32 |
|
28 | ZEA | – | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
27 | ZEA | 300 tys. € | – | 4 | 80% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 50 |
![]() |
23 | ZEA | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Al-Wasl FC
45,7 mln €
śr. 1,4 mln € / zawodnika
Ile Al-Wasl FC wydaje na pensje
15,1 mln € rocznie
śr. 473 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
14
najliczniej: ZEA (11 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Al-Wasl FC w sezonie 2026
Al-Wasl FC wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Al-Wasl FC
Jak wygląda skład Al-Wasl FC?
W wyjściowym ustawieniu Al-Wasl FC między słupkami staje D. Horkas, a linię obrony najczęściej tworzą Pedro Jorge Goncalves Malheiro, A. Khamis, Adryelson Shawann Lima Silva oraz Hugo. W środku pola grają B. Palacios, S. Sidibe, N. Gimenez, Abdulrasaq Ridwan Popoola oraz S. Andrade, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Taremi. Trener Rui Vitória ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w UAE League i pucharach.
Al-Wasl FC – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Al-Wasl FC w sezonie 2026.
Al-Wasl FC transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 Wrz 2026 |
|
ZEA | 28 |
|
za darmo | |
| 07 Wrz 2026 |
|
Szwajcaria | 28 |
|
wypożyczenie | |
| 23 Sie 2026 |
|
Chorwacja | 27 |
|
4,5 mln € | |
| 21 Sie 2026 |
|
Iran | 34 |
|
400 tys. € | |
| 19 Sie 2026 |
|
Kolumbia | 33 |
|
2,2 mln € | |
| 14 Sie 2026 |
|
ZEA | 27 |
|
wypożyczenie | |
| 12 Lip 2026 |
|
ZEA | 33 |
|
za darmo | |
| 12 Lip 2026 |
|
ZEA | 28 |
|
za darmo | |
| 12 Lip 2026 |
|
ZEA | 28 |
|
za darmo | |
| 12 Lip 2026 |
|
Brazylia | 26 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Al-Wasl FC
Al-Wasl FC bilans transferowy
- -9,2 mln € 2026
- -19,5 mln € 2025
- -3,3 mln € 2024
- 0 € 2023
- -2,3 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Al-Wasl FC
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Al-Wasl FC w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Al-Wasl FC trafiło 14 zawodników za łączną kwotę 11,3 mln €, a klub opuściło 17 piłkarzy, co przyniosło 2,2 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Brahian Palacios z Atletico-MG za 4,9 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Miguel Borja do Club Amériki za 2,2 mln €.