Forma w lidze
Sharjah FC w tabeli
5. miejsce / 9 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 4 punkty
Strata do 2. miejsca: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
3 pkt
4:5 bramki
2,00 gola/mecz
6 pkt
6:2 bramki
2,00 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Sharjah FC
Wartość drużyny: 32,3 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Włochy | 34 | pomocnik | 5 | 1,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | ZEA | 25 | napastnik | 5 | 1,5 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,30 średnia ocena | Włochy | 34 | pomocnik | 5 | 1,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 450 minut | Republika Zielonego Przylądka | 31 | obrońca | 5 | 900 tys. € |
Przewidywany skład Sharjah FC 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Sharjah FC w tabeli UAE League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al-Jazira
|
5 | 4 | 1 | 0 | 11:2 | 13 |
2
|
Al Ain
|
5 | 4 | 1 | 0 | 12:5 | 13 |
3
|
Shabab Al Ahli Dubai
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:5 | 10 |
4
|
Al-Wasl FC
|
5 | 3 | 1 | 1 | 15:6 | 10 |
5
|
Sharjah FC
|
5 | 3 | 0 | 2 | 10:7 | 9 |
6
|
Al Wahda FC
|
5 | 3 | 0 | 2 | 6:5 | 9 |
Wyniki Sharjah FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Wrz Koniec
|
Al Wahda FC
1
Sharjah FC
0
UAE League, 5. kolejka
|
|
|
05 Wrz Koniec
|
Sharjah FC
4
Dubai United
3
UAE League, 4. kolejka
|
|
|
30 Sie Koniec
|
Hatta SC
0
Sharjah FC
3
UAE League, 3. kolejka
|
Terminarz Sharjah FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 17:45
|
Ajman
Sharjah FC
UAE League, 6. kolejka
|
|
|
01 Lis 16:35
|
Sharjah FC
Al Nasr
UAE League, 7. kolejka
|
|
|
07 Lis 16:30
|
Sharjah FC
Shabab Al Ahli Dubai
UAE League, 8. kolejka
|
Ostatnie transfery Sharjah FC
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 27 Wrz 2026 |
|
ZEA |
|
wypożyczenie | |
| 24 Wrz 2026 |
|
Brazylia |
|
za darmo | |
| 21 Wrz 2026 |
|
Francja |
|
za darmo | |
| 17 Wrz 2026 |
|
Brazylia |
|
za darmo |
Sharjah FC to klub piłkarski z ZEA występujący w UAE League. Swoim domowym obiektem jest Sharjah Stadium, który może pomieścić 18 000 widzów. Zespół prowadzi Jose Morais. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 32,3 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Sharjah FC?
Klub piłkarski Sharjah FC zdobył w swojej historii 18 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar ZEA oraz Mistrzostwo ZEA. Ponadto triumfował w AFC Champions League Two oraz Puchar Ligi ZEA.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Sharjah FC w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Sharjah FC trafiło 18 zawodników za łączną kwotę 5,5 mln €, a klub opuściło 21 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Leo Azevedo z Torreense za 3 mln €.
Które miejsce zajmuje Sharjah FC w tabeli UAE League?
Sharjah FC zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli UAE League z dorobkiem 9 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego Al-Jazira wynosi 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Jak wygląda skład Sharjah FC?
W wyjściowym ustawieniu Sharjah FC między słupkami staje Adel Al Hosani, a linię obrony najczęściej tworzą Khaled Ebraheim, M. Katinić, E. Borges oraz Leandro Viana da Silva Gama. W środku pola grają Harib Abdalla Suhail, C. Pickel, L. Pereira, I. Coronado oraz O. Camara, a za skuteczność w ataku odpowiadają K. Laba. Trener Jose Morais ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w UAE League i pucharach.
Kiedy Sharjah FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Sharjah FC to spotkanie z Ajman, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 17:45 na obiekcie Ajman Stadium w ramach UAE League (6. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Sharjah FC?
Ostatni mecz Sharjah FC to porażka z Al Wahda FC 1:0 w UAE League, 11 września 2026. Bramkę zdobył Laba (samobójcza). Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Sharjah FC w tym sezonie?
Bilans Sharjah FC w tym sezonie to 5 meczów i wynik 3-0-2 przy 10 zdobytych bramkach i 7 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 13,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Sharjah FC w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Sharjah FC w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Sharjah FC
Sharjah FC terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 17:45
|
UAE League, 6. kolejka
|
Ajman Stadium Wyjazd | Umiarkowany | |
|
01 Lis 16:35
|
UAE League, 7. kolejka
|
Sharjah Stadium U siebie | Umiarkowany | |
|
07 Lis 16:30
|
UAE League, 8. kolejka
|
Sharjah Stadium U siebie | Trudny | |
|
20 Lis 13:45
|
UAE League, 9. kolejka
|
Ittihad Kalba Club Stadium Wyjazd | Umiarkowany | |
|
05 Gru 16:25
|
UAE League, 10. kolejka
|
Sharjah Stadium U siebie | Umiarkowany | |
|
12 Gru 16:30
|
UAE League, 11. kolejka
|
Zabeel Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
26 Gru 16:40
|
UAE League, 12. kolejka
|
Sharjah Stadium U siebie | Trudny | |
|
30 Gru 16:40
|
UAE League, 13. kolejka
|
Baniyas Stadium Wyjazd | Łatwy |
Kiedy Sharjah FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Sharjah FC to spotkanie z Ajman, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 17:45 na obiekcie Ajman Stadium w ramach UAE League (6. kolejka).
Wyniki Sharjah FC w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Sharjah FC w sezonie 2026.
Forma i bramki Sharjah FC w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Sharjah FC wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Wrz Koniec
|
UAE League, 5. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 7/12 | 2/5 | |
|
05 Wrz Koniec
|
UAE League, 4. kolejka
|
4:3 | 4-2-3-1 | 2/5 | 4/7 | |
|
30 Sie Koniec
|
UAE League, 3. kolejka
|
0:3 | 4-2-3-1 | 7/8 | 2/2 | |
|
23 Sie Koniec
|
UAE League, 2. kolejka
|
0:2 | 4-2-3-1 | 3/4 | 2/5 | |
|
15 Sie Koniec
|
UAE League, 1. kolejka
|
1:3 | 4-2-3-1 | 3/5 | 1/4 | |
|
15 Maj Koniec
|
UAE League, 26. kolejka
|
3:1 | 4-2-3-1 | 5/8 | 1/3 | |
|
10 Maj Koniec
|
UAE League, 25. kolejka
|
0:0 | 4-2-3-1 | 1/2 | 2/5 | |
|
06 Maj Koniec
|
UAE League, 24. kolejka
|
0:5 | 4-1-2-1-2 | 3/6 | 1/1 | |
|
23 Kwi Koniec
|
UAE League, 23. kolejka
|
0:2 | 4-2-3-1 | 4/7 | 2/4 | |
|
10 Kwi Koniec
|
UAE League, 22. kolejka
|
1:1 | 5-4-1 | 4/10 | 5/7 |
Sharjah FC ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 15 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 5 z 5 meczów, ze średnią 1,80 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Sharjah FC?
Ostatni mecz Sharjah FC to porażka z Al Wahda FC 1:0 w UAE League, 11 września 2026. Bramkę zdobył Laba (samobójcza). Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Sharjah FC – tabela UAE League
Jakie miejsce w tabeli UAE League zajmuje Sharjah FC w sezonie 2026.
Miejsce Sharjah FC w tabeli UAE League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al-Jazira
|
5 | 4 | 1 | 0 | 11:2 | 9 | 13 | |
2
|
Al Ain
|
5 | 4 | 1 | 0 | 12:5 | 7 | 13 | |
3
|
Shabab Al Ahli Dubai
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:5 | 5 | 10 | |
4
|
Al-Wasl FC
|
5 | 3 | 1 | 1 | 15:6 | 9 | 10 | |
5
|
Sharjah FC
|
5 | 3 | 0 | 2 | 10:7 | 3 | 9 | |
6
|
Al Wahda FC
|
5 | 3 | 0 | 2 | 6:5 | 1 | 9 | |
7
|
Ajman
|
5 | 3 | 0 | 2 | 11:12 | -1 | 9 | |
8
|
Dubai United
|
5 | 2 | 1 | 2 | 12:13 | -1 | 7 | |
9
|
Al Nasr
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 5 | |
10
|
Al-Ittihad Kalba
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:13 | -7 | 4 | |
11
|
Khorfakkan
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:12 | -7 | 4 | |
12
|
Al-Dhafra
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:9 | -6 | 3 | |
13
|
Hatta SC
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:11 | -6 | 3 | |
14
|
Baniyas SC
|
5 | 0 | 1 | 4 | 5:10 | -5 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al-Jazira
|
5 | 4 | 1 | 0 | 11:2 | 9 | 13 | |
2
|
Al Ain
|
5 | 4 | 1 | 0 | 12:5 | 7 | 13 | |
3
|
Shabab Al Ahli Dubai
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:5 | 5 | 10 | |
4
|
Al-Wasl FC
|
5 | 3 | 1 | 1 | 15:6 | 9 | 10 | |
5
|
Sharjah FC
|
5 | 3 | 0 | 2 | 10:7 | 3 | 9 | |
6
|
Al Wahda FC
|
5 | 3 | 0 | 2 | 6:5 | 1 | 9 | |
7
|
Ajman
|
5 | 3 | 0 | 2 | 11:12 | -1 | 9 | |
8
|
Dubai United
|
5 | 2 | 1 | 2 | 12:13 | -1 | 7 | |
9
|
Al Nasr
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 5 | |
10
|
Al-Ittihad Kalba
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:13 | -7 | 4 | |
11
|
Khorfakkan
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:12 | -7 | 4 | |
12
|
Al-Dhafra
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:9 | -6 | 3 | |
13
|
Hatta SC
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:11 | -6 | 3 | |
14
|
Baniyas SC
|
5 | 0 | 1 | 4 | 5:10 | -5 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Al Ain
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 7 | |
| 2 |
Al-Wasl FC
|
3 | 2 | 0 | 1 | 10:4 | 6 | 6 | |
| 3 |
Al Wahda FC
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 4 |
Al-Jazira
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 4 | |
| 5 |
Dubai United
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 4 | |
| 6 |
Al Nasr
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 7 |
Khorfakkan
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:5 | -2 | 4 | |
| 8 |
Shabab Al Ahli Dubai
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 9 |
Sharjah FC
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | -1 | 3 | |
| 10 |
Ajman
|
2 | 1 | 0 | 1 | 6:6 | 0 | 3 | |
| 11 |
Al-Ittihad Kalba
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:5 | -5 | 0 | |
| 12 |
Al-Dhafra
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 | 0 | |
| 13 |
Hatta SC
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:7 | -6 | 0 | |
| 14 |
Baniyas SC
|
3 | 0 | 0 | 3 | 4:8 | -4 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Al-Jazira
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | 6 | 9 | |
| 2 |
Shabab Al Ahli Dubai
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 7 | |
| 3 |
Al Ain
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 4 | 6 | |
| 4 |
Sharjah FC
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | 4 | 6 | |
| 5 |
Ajman
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:6 | -1 | 6 | |
| 6 |
Al-Wasl FC
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 4 | |
| 7 |
Al-Ittihad Kalba
|
3 | 1 | 1 | 1 | 6:8 | -2 | 4 | |
| 8 |
Al Wahda FC
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 | 3 | |
| 9 |
Dubai United
|
3 | 1 | 0 | 2 | 7:11 | -4 | 3 | |
| 10 |
Al-Dhafra
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 11 |
Hatta SC
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 12 |
Al Nasr
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | |
| 13 |
Baniyas SC
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 | |
| 14 |
Khorfakkan
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Sharjah FC w tabeli UAE League?
Sharjah FC zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli UAE League z dorobkiem 9 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego Al-Jazira wynosi 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki Sharjah FC w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Sharjah FC na tle ligi w sezonie 2026.
Sharjah FC na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 13,8
- Strzały celne / mecz 5,0
- Asysty / mecz 1,60
- Udane dryblingi / mecz 5,8
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,40
- Czyste konta 20%
- Odbiory / mecz 11,0
- Przechwyty / mecz 7,2
- Wybicia / mecz 14,2
- Zablokowane strzały / mecz 3,2
Strzelcy Sharjah FC
-
Igor Coronado 3
-
Julimar Silva Oliveira Junior 3
-
Agner Moura Izigethy de Souza 2

-
Luan Pereira 1
-
Laba Kodjo 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Sharjah FC i rywali według minuty w ostatnich 5 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Sharjah FC to 31–45+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Ajman - Sharjah FC Po przerwie pada 40% bramek Sharjah FC.Przebieg meczu Sharjah FC i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 3-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 0-0-2 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 3-0-0 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy Sharjah FC otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Sharjah FC
90% bramek Sharjah FC pada z gry. Z karnych odpowiadają za 10% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Sharjah FC zdobywa w sezonie średnio 1,80 punktu na mecz. W ostatnich 5 meczach średnia wynosi 1,80.
Aktualne serie Sharjah FC
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 5 meczów Sharjah FC, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Sharjah FC wygra mecz Ajman - Sharjah FC Sharjah FC przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Sharjah FC
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 80%
- Powyżej 2,5 60%
- Powyżej 3,5 40%
- Powyżej 4,5 20%
- Powyżej 5,5 20%
W 60% meczów Sharjah FC padają co najmniej trzy bramki, a w 40% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Ajman - Sharjah FC Powyżej 2,5 bramki padło w 60% meczów Sharjah FC.Sharjah FC – faule i karne
- Faule / mecz 17,2
- Faule rywali / mecz 13,6
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Sharjah FC fauluje średnio 17,2 razy na mecz, a wymusza 13,6 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Sharjah FC, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Sharjah FC zdobywa 1,50 punktu na mecz wobec 2,00 na wyjeździe.
Sharjah FC wygra mecz Ajman - Sharjah FC Sharjah FC zdobywa u siebie 50% możliwych punktów, na wyjeździe 67%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 5 meczach Sharjah FC ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 40% goli Sharjah FC, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 5 meczów.
Sharjah FC wygra drugą połowę meczu Ajman - Sharjah FC Drugą połowę Sharjah FC wygrywał w 2 z 5 meczów.Sharjah FC – strzały
- Celne / mecz 5,0
- Niecelne / mecz 8,8
- Celność strzałów 36%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 6,9
Sharjah FC oddaje 13,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 36% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,9 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Ajman - Sharjah FC Sharjah FC oddaje 13,8 strzałów na mecz.Sharjah FC – posiadanie piłki
- U siebie 53,5%
- Na wyjeździe 52,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 5
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 5
- Najniższe w sezonie 48%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 5 meczów. Średnio Sharjah FC utrzymuje przy piłce 53,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 48%.
Sharjah FC wygra mecz Ajman - Sharjah FC Sharjah FC utrzymuje średnio 53,0% posiadania piłki.Sharjah FC – podania
- Kluczowe / mecz 12,6
- Dośrodkowania / mecz 18,2
- Celność dośrodkowań 33%
- Podania długie / mecz 41
- Celność długich podań 56%
Sharjah FC wymienia średnio 392 podań na mecz przy celności 87%, z czego 12,6 to podania kluczowe.
Sharjah FC – czyste konta
- U siebie 0 z 2
- Na wyjeździe 1 z 3
- Stracone / mecz 1,40
- Bez straty do przerwy 40%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 40%
Czyste konto Sharjah FC to 20% meczów sezonu (1 z 5), z czego 0 w 2 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Ajman - Sharjah FC Czyste konto Sharjah FC zachowuje w 20% meczów.Sharjah FC – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 40%
- Pow. 8,5 w meczu 20%
- Pow. 10,5 w meczu 20%
- Rożne u siebie / mecz 2,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,7
Sharjah FC wykonuje średnio 4,4 rzutów rożnych na mecz wobec 2,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 20% spotkań.
Sharjah FC – kartki
- Żółte kartki 10
- Pow. 3,5 kartki w meczu 80%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 40%
- Kartki rywali / mecz 2,4
- Mecze bez kartki 0%
Sharjah FC ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Sharjah FC – 2,4. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Sharjah FC według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 0,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (6–9) | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 2,00 | 2,00 |
| Dołu tabeli (10–14) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 3,00 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz Sharjah FC zdobywa z drużynami z dołu tabeli (10–14), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Sharjah FC na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
3.
|
1,50 2,33 | 1,50 2,33 | 1,50 0,67 |
|
4.
|
2,00 2,00 | 3,33 2,50 | 1,33 1,00 |
|
5.
|
1,50 2,00 | 2,00 2,00 | 2,50 0,67 |
|
6.
|
2,00 1,50 | 1,67 0,50 | 1,33 0,50 |
|
7.
|
1,50 2,00 | 3,00 1,67 | 3,00 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Sharjah FC
Skrajne wyniki i osiągnięcia Sharjah FC w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Hatta SC - Sharjah FC 0:3 UAE League, 30.08.2026
- Najwyższa porażka Sharjah FC - Al-Jazira 0:2 UAE League, 23.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Sharjah FC - Dubai United 4:3, UAE League, 5.09.2026
- Najszybsza bramka 11. minuta Coronado, Sharjah FC - Dubai United 4:3, UAE League, 5.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+8 minuta Moura Izigethy de Souza, Al-Dhafra - Sharjah FC 1:3, UAE League, 15.08.2026
Jakie statystyki ma Sharjah FC w tym sezonie?
Bilans Sharjah FC w tym sezonie to 5 meczów i wynik 3-0-2 przy 10 zdobytych bramkach i 7 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 13,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Sharjah FC – zawodnicy
Jak wygląda kadra Sharjah FC w sezonie 2026.
Przewidywany skład Sharjah FC 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Sharjah FC
-
Jp Chermont Obrońca Skręcenie kostki pauzuje od 32 dni
Kadra Sharjah FC
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 20 |
|
25 | Brazylia | 2 mln € | 366 tys. € | 3 | 60% | 3 | 0 | 185' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
34 | Togo | 2,8 mln € | – | 5 | 100% | 1 | 2 | 422' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
25 | ZEA | 1,5 mln € | – | 5 | 100% | 0 | 3 | 264' | 1 | 0 | |||||||
| 98 |
|
23 | Mali | 300 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 67' | 2 | 0 | |||||||
| 34 |
|
23 | ZEA | 1,5 mln € | – | 3 | 60% | 0 | 1 | 109' | 0 | 1 | |||||||
| 7 |
|
32 | ZEA | 3,5 mln € | 1,1 mln € | 2 | 40% | 0 | 0 | 164' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
20 | Brazylia | 4,5 mln € | 610 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
23 | ZEA | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 99 |
![]() |
19 | ZEA | 150 tys. € | – | 1 | 20% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
34 | Włochy | 1,5 mln € | 2,5 mln € | 5 | 100% | 3 | 1 | 416' | 2 | 0 | |||||||
| 11 |
|
26 | ZEA | 4 mln € | – | 5 | 100% | 1 | 1 | 412' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
29 | Kongo | 2,5 mln € | 1,5 mln € | 5 | 100% | 0 | 0 | 394' | 2 | 0 | |||||||
| 88 |
|
34 | ZEA | 300 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 75' | 0 | 0 | |||||||
| 60 |
|
23 | Iran | 100 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
28 | ZEA | 1,2 mln € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
|
26 | ZEA | 900 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 43 |
![]() |
22 | ZEA | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 76 |
![]() |
24 | ZEA | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 80 |
![]() |
22 | ZEA | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 23 |
|
31 | Republika Zielonego Przylądka | 900 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 66 |
|
21 | Brazylia | 1,5 mln € | 241 tys. € | 5 | 100% | 0 | 0 | 431' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
|
29 | ZEA | 1,5 mln € | – | 4 | 80% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
22 | Chorwacja | 1,5 mln € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 450' | 1 | 0 | |||||||
| 33 |
|
24 | Serbia | 600 tys. € | – | 1 | 20% | 0 | 0 | 8' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
33 | ZEA | 150 tys. € | – | 1 | 20% | 0 | 0 | 11' | 0 | 0 | |||||||
| 74 |
![]() |
22 | Brazylia | 1,2 mln € | – | 3 | 60% | 0 | 0 | 89' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
23 | Egipt | 400 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
22 | Francja | 400 tys. € | 90 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
20 | Brazylia | 4 mln € | 134 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
![]() |
35 | ZEA | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
|
31 | ZEA | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 34 |
![]() |
23 | ZEA | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 40 |
|
37 | ZEA | 150 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
22 | ZEA | 150 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
30 | ZEA | 25 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 53 |
![]() |
21 | ZEA | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Sharjah FC
39,6 mln €
śr. 1,1 mln € / zawodnika
Ile Sharjah FC wydaje na pensje
6,4 mln € rocznie
śr. 179 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
12
najliczniej: ZEA (21 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Sharjah FC w sezonie 2026
Sharjah FC wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Sharjah FC
Jak wygląda skład Sharjah FC?
W wyjściowym ustawieniu Sharjah FC między słupkami staje Adel Al Hosani, a linię obrony najczęściej tworzą Khaled Ebraheim, M. Katinić, E. Borges oraz Leandro Viana da Silva Gama. W środku pola grają Harib Abdalla Suhail, C. Pickel, L. Pereira, I. Coronado oraz O. Camara, a za skuteczność w ataku odpowiadają K. Laba. Trener Jose Morais ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w UAE League i pucharach.
Sharjah FC – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Sharjah FC w sezonie 2026.
Sharjah FC transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27 Wrz 2026 |
|
ZEA | 28 |
|
wypożyczenie | |
| 24 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 20 |
|
za darmo | |
| 21 Wrz 2026 |
|
Francja | 22 |
|
za darmo | |
| 17 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 20 |
|
za darmo | |
| 17 Wrz 2026 |
|
Korea Południowa | 29 |
|
za darmo | |
| 07 Wrz 2026 |
|
Maroko | 37 |
![]() |
koniec kariery | |
| 01 Wrz 2026 |
|
ZEA | 31 |
|
za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
|
Argentyna | 33 | – | za darmo | |
| 08 Sie 2026 |
|
Tunezja | 30 |
|
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
![]() |
Brazylia | 22 |
|
3 mln € |
Kluczowe transfery Sharjah FC
Sharjah FC bilans transferowy
- -5,5 mln € 2026
- -5,9 mln € 2025
- -3 mln € 2024
- -1 mln € 2023
- +2,4 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Sharjah FC
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Sharjah FC w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Sharjah FC trafiło 18 zawodników za łączną kwotę 5,5 mln €, a klub opuściło 21 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Leo Azevedo z Torreense za 3 mln €.
Sharjah FC – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Sharjah FC? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Sharjah FC?
Klub piłkarski Sharjah FC zdobył w swojej historii 18 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar ZEA oraz Mistrzostwo ZEA. Ponadto triumfował w AFC Champions League Two oraz Puchar Ligi ZEA.