Forma w lidze
Al-Jazira w tabeli
1. miejsce / 13 punktów Lider tabeli
Przewaga nad 3. miejscem: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
5 meczów bez porażki
10 meczów ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
4:1 bramki
2,00 gola/mecz
9 pkt
7:1 bramki
2,33 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Al-Jazira
Wartość drużyny: 70,9 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Brazylia | 25 | napastnik | 5 | 900 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Angola | 27 | napastnik | 5 | 3 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,15 średnia ocena | Angola | 27 | napastnik | 5 | 3 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 450 minut | Brazylia | 31 | obrońca | 5 | 5 mln € |
Przewidywany skład Al-Jazira 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Al-Jazira w tabeli UAE League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al-Jazira
|
5 | 4 | 1 | 0 | 11:2 | 13 |
2
|
Al Ain
|
5 | 4 | 1 | 0 | 12:5 | 13 |
3
|
Shabab Al Ahli Dubai
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:5 | 10 |
4
|
Al-Wasl FC
|
5 | 3 | 1 | 1 | 15:6 | 10 |
5
|
Sharjah FC
|
5 | 3 | 0 | 2 | 10:7 | 9 |
Wyniki Al-Jazira
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Wrz Koniec
|
Al-Jazira
1
Al Nasr
1
UAE League, 5. kolejka
|
|
|
05 Wrz Koniec
|
Shabab Al Ahli Dubai
1
Al-Jazira
3
UAE League, 4. kolejka
|
|
|
29 Sie Koniec
|
Al-Jazira
3
Ajman
0
UAE League, 3. kolejka
|
Terminarz Al-Jazira
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 15:05
|
Al-Ittihad Kalba
Al-Jazira
UAE League, 6. kolejka
|
|
|
01 Lis 16:35
|
Al-Jazira
Baniyas SC
UAE League, 7. kolejka
|
|
|
08 Lis 13:55
|
Al-Jazira
Al-Wasl FC
UAE League, 8. kolejka
|
Ostatnie transfery Al-Jazira
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 28 Wrz 2026 |
|
Urugwaj |
|
1,1 mln € | |
| 27 Wrz 2026 |
![]() |
ZEA |
|
za darmo | |
| 13 Wrz 2026 |
|
Kongo |
|
wypożyczenie | |
| 06 Wrz 2026 |
|
Serbia |
|
wypożyczenie |
Al-Jazira to klub piłkarski z ZEA występujący w UAE League. Swoim domowym obiektem jest Mohammed Bin Zayed Stadium, który może pomieścić 42 056 widzów. Zespół prowadzi Cosmin Olaroiu. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 70,9 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w AFC Champions League Elite.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Al-Jazira w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Al-Jazira trafiło 17 zawodników za łączną kwotę 18,4 mln €, a klub opuściło 15 piłkarzy, co przyniosło 2,2 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Anthony Dennis z Göztepe za 5 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Ibrahim Adel do Nordsjællandu za 2,2 mln €.
Które miejsce zajmuje Al-Jazira w tabeli UAE League?
Al-Jazira zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli UAE League z dorobkiem 13 punktów po 5 kolejkach. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:2, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Jak wygląda skład Al-Jazira?
W wyjściowym ustawieniu Al-Jazira między słupkami staje E. Destanoglu, a linię obrony najczęściej tworzą I. Schlemper, W. Rocha, R. Tagir oraz R. Amaral. W środku pola grają Bruno, Marcus Vinicius Barbosa Meloni, M. Coulibaly oraz Milson, a za skuteczność w ataku odpowiadają Malcom, V. Mello. Trener Cosmin Olaroiu ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w UAE League i pucharach.
Kiedy Al-Jazira gra następny mecz?
Najbliższy mecz Al-Jazira to spotkanie z Al-Ittihad Kalba, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 15:05 na obiekcie Ittihad Kalba Club Stadium w ramach UAE League (6. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Al-Jazira?
Ostatni mecz Al-Jazira to remis z Al Nasr 1:1 w UAE League, 10 września 2026. Bramki zdobyli De Oliveira, Ghaedi. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Al-Jazira w tym sezonie?
Bilans Al-Jazira w tym sezonie to 5 meczów i wynik 4-1-0 przy 11 zdobytych bramkach i 2 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 11,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Al-Jazira w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Al-Jazira w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Al-Jazira
Al-Jazira terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 15:05
|
UAE League, 6. kolejka
|
Ittihad Kalba Club Stadium Wyjazd | Umiarkowany | |
|
01 Lis 16:35
|
UAE League, 7. kolejka
|
Mohammed Bin Zayed Stadium U siebie | Łatwy | |
|
08 Lis 13:55
|
UAE League, 8. kolejka
|
Mohammed Bin Zayed Stadium U siebie | Trudny | |
|
21 Lis 13:45
|
UAE League, 9. kolejka
|
Saqr bin Mohammad al Qassimi Stadium Wyjazd | Umiarkowany | |
|
03 Gru 16:25
|
UAE League, 10. kolejka
|
Mohammed Bin Zayed Stadium U siebie | Trudny | |
|
13 Gru 16:30
|
UAE League, 11. kolejka
|
Dubai Sports City Football Academy Wyjazd | Umiarkowany | |
|
25 Gru 13:50
|
UAE League, 12. kolejka
|
Mohammed Bin Zayed Stadium U siebie | Umiarkowany | |
|
29 Gru 16:40
|
UAE League, 13. kolejka
|
Al Nahyan Stadium Wyjazd | Trudny |
Kiedy Al-Jazira gra następny mecz?
Najbliższy mecz Al-Jazira to spotkanie z Al-Ittihad Kalba, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 15:05 na obiekcie Ittihad Kalba Club Stadium w ramach UAE League (6. kolejka).
Wyniki Al-Jazira w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Al-Jazira w sezonie 2026.
Forma i bramki Al-Jazira w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Al-Jazira wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Wrz Koniec
|
UAE League, 5. kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | 6/9 | 1/4 | |
|
05 Wrz Koniec
|
UAE League, 4. kolejka
|
1:3 | 4-4-2 | 2/4 | 2/3 | |
|
29 Sie Koniec
|
UAE League, 3. kolejka
|
3:0 | 4-4-2 | 5/5 | 0/3 | |
|
23 Sie Koniec
|
UAE League, 2. kolejka
|
0:2 | 4-4-2 | 1/4 | 3/5 | |
|
16 Sie Koniec
|
UAE League, 1. kolejka
|
0:2 | 4-4-2 | 10/13 | 2/3 | |
|
11 Sie Koniec
|
AFC Champions League Elite, 1. runda wstepna
|
1:4 | 4-4-2 | 11/13 | 4/7 | |
|
16 Maj Koniec
|
UAE League, 26. kolejka
|
4:1 | 4-2-3-1 | 4/8 | 1/8 | |
|
11 Maj Koniec
|
UAE League, 25. kolejka
|
1:2 | 4-4-1-1 | 5/7 | 4/8 | |
|
05 Maj Koniec
|
UAE League, 24. kolejka
|
1:1 | 4-4-1-1 | 7/9 | 4/9 | |
|
24 Kwi Koniec
|
UAE League, 23. kolejka
|
3:2 | 4-4-2 | 5/8 | 3/7 |
Al-Jazira ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 15 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 5 z 5 meczów, ze średnią 2,60 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Al-Jazira?
Ostatni mecz Al-Jazira to remis z Al Nasr 1:1 w UAE League, 10 września 2026. Bramki zdobyli De Oliveira, Ghaedi. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Al-Jazira – tabela UAE League
Jakie miejsce w tabeli UAE League zajmuje Al-Jazira w sezonie 2026.
Miejsce Al-Jazira w tabeli UAE League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al-Jazira
|
5 | 4 | 1 | 0 | 11:2 | 9 | 13 | |
2
|
Al Ain
|
5 | 4 | 1 | 0 | 12:5 | 7 | 13 | |
3
|
Shabab Al Ahli Dubai
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:5 | 5 | 10 | |
4
|
Al-Wasl FC
|
5 | 3 | 1 | 1 | 15:6 | 9 | 10 | |
5
|
Sharjah FC
|
5 | 3 | 0 | 2 | 10:7 | 3 | 9 | |
6
|
Al Wahda FC
|
5 | 3 | 0 | 2 | 6:5 | 1 | 9 | |
7
|
Ajman
|
5 | 3 | 0 | 2 | 11:12 | -1 | 9 | |
8
|
Dubai United
|
5 | 2 | 1 | 2 | 12:13 | -1 | 7 | |
9
|
Al Nasr
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 5 | |
10
|
Al-Ittihad Kalba
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:13 | -7 | 4 | |
11
|
Khorfakkan
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:12 | -7 | 4 | |
12
|
Al-Dhafra
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:9 | -6 | 3 | |
13
|
Hatta SC
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:11 | -6 | 3 | |
14
|
Baniyas SC
|
5 | 0 | 1 | 4 | 5:10 | -5 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al-Jazira
|
5 | 4 | 1 | 0 | 11:2 | 9 | 13 | |
2
|
Al Ain
|
5 | 4 | 1 | 0 | 12:5 | 7 | 13 | |
3
|
Shabab Al Ahli Dubai
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:5 | 5 | 10 | |
4
|
Al-Wasl FC
|
5 | 3 | 1 | 1 | 15:6 | 9 | 10 | |
5
|
Sharjah FC
|
5 | 3 | 0 | 2 | 10:7 | 3 | 9 | |
6
|
Al Wahda FC
|
5 | 3 | 0 | 2 | 6:5 | 1 | 9 | |
7
|
Ajman
|
5 | 3 | 0 | 2 | 11:12 | -1 | 9 | |
8
|
Dubai United
|
5 | 2 | 1 | 2 | 12:13 | -1 | 7 | |
9
|
Al Nasr
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 5 | |
10
|
Al-Ittihad Kalba
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:13 | -7 | 4 | |
11
|
Khorfakkan
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:12 | -7 | 4 | |
12
|
Al-Dhafra
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:9 | -6 | 3 | |
13
|
Hatta SC
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:11 | -6 | 3 | |
14
|
Baniyas SC
|
5 | 0 | 1 | 4 | 5:10 | -5 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Al Ain
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 7 | |
| 2 |
Al-Wasl FC
|
3 | 2 | 0 | 1 | 10:4 | 6 | 6 | |
| 3 |
Al Wahda FC
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 4 |
Al-Jazira
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 4 | |
| 5 |
Dubai United
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 4 | |
| 6 |
Al Nasr
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 7 |
Khorfakkan
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:5 | -2 | 4 | |
| 8 |
Shabab Al Ahli Dubai
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 9 |
Sharjah FC
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | -1 | 3 | |
| 10 |
Ajman
|
2 | 1 | 0 | 1 | 6:6 | 0 | 3 | |
| 11 |
Al-Ittihad Kalba
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:5 | -5 | 0 | |
| 12 |
Al-Dhafra
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 | 0 | |
| 13 |
Hatta SC
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:7 | -6 | 0 | |
| 14 |
Baniyas SC
|
3 | 0 | 0 | 3 | 4:8 | -4 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Al-Jazira
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | 6 | 9 | |
| 2 |
Shabab Al Ahli Dubai
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 7 | |
| 3 |
Al Ain
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 4 | 6 | |
| 4 |
Sharjah FC
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | 4 | 6 | |
| 5 |
Ajman
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:6 | -1 | 6 | |
| 6 |
Al-Wasl FC
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 4 | |
| 7 |
Al-Ittihad Kalba
|
3 | 1 | 1 | 1 | 6:8 | -2 | 4 | |
| 8 |
Al Wahda FC
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 | 3 | |
| 9 |
Dubai United
|
3 | 1 | 0 | 2 | 7:11 | -4 | 3 | |
| 10 |
Al-Dhafra
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 11 |
Hatta SC
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 12 |
Al Nasr
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | |
| 13 |
Baniyas SC
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 | |
| 14 |
Khorfakkan
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Al-Jazira w tabeli UAE League?
Al-Jazira zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli UAE League z dorobkiem 13 punktów po 5 kolejkach. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:2, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Statystyki Al-Jazira w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Al-Jazira na tle ligi w sezonie 2026.
Al-Jazira na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,4
- Strzały celne / mecz 5,6
- Asysty / mecz 1,40
- Udane dryblingi / mecz 6,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,40
- Czyste konta 60%
- Odbiory / mecz 11,4
- Przechwyty / mecz 7,6
- Wybicia / mecz 20,2
- Zablokowane strzały / mecz 3,0
Strzelcy Al-Jazira
-
Bruno 2
-
Vinicius Mello 2
-
Marcus Vinicius Barbosa Meloni 1
-
Igor Eduardo Schlemper 1
-
Malcom 1
-
Simon Banza 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Al-Jazira i rywali według minuty w ostatnich 5 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Al-Jazira to 31–45+ minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Al-Ittihad Kalba - Al-Jazira Po przerwie pada 55% bramek Al-Jazira.Przebieg meczu Al-Jazira i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 3-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 1 | 1-0-0 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 3-1-0 |
| Remis do przerwy | 1 | 1-0-0 |
Gdy Al-Jazira otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Al-Jazira
91% bramek Al-Jazira pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 9% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Al-Jazira zdobywa w sezonie średnio 2,60 punktu na mecz. W ostatnich 5 meczach średnia wynosi 2,60.
Aktualne serie Al-Jazira
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 5 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 5 meczów Al-Jazira, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Al-Jazira wygra mecz Al-Ittihad Kalba - Al-Jazira Al-Jazira nie przegrywa od 5 meczów.Bramki w meczach Al-Jazira
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 40%
- Powyżej 3,5 20%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 40% meczów Al-Jazira padają co najmniej trzy bramki, a w 40% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Al-Ittihad Kalba - Al-Jazira Powyżej 2,5 bramki padło w 40% meczów Al-Jazira.Al-Jazira – faule i karne
- Faule / mecz 13,2
- Faule rywali / mecz 12,2
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Al-Jazira fauluje średnio 13,2 razy na mecz, a wymusza 12,2 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Al-Jazira, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Al-Jazira zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 3,00 na wyjeździe.
Al-Jazira wygra mecz Al-Ittihad Kalba - Al-Jazira Al-Jazira zdobywa u siebie 67% możliwych punktów, na wyjeździe 100%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 5 meczach Al-Jazira ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 55% goli Al-Jazira, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 5 meczów.
Al-Jazira wygra drugą połowę meczu Al-Ittihad Kalba - Al-Jazira Drugą połowę Al-Jazira wygrywał w 4 z 5 meczów.Al-Jazira – strzały
- Celne / mecz 5,6
- Niecelne / mecz 5,8
- Celność strzałów 49%
- Skuteczność (gole / strzały) 19%
- Strzałów na gola 5,2
Al-Jazira oddaje 11,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 49% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,2 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Al-Ittihad Kalba - Al-Jazira Al-Jazira oddaje 11,4 strzałów na mecz.Al-Jazira – posiadanie piłki
- U siebie 56,5%
- Na wyjeździe 46,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 5
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 5
- Najniższe w sezonie 38%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 5 meczów. Średnio Al-Jazira utrzymuje przy piłce 50,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 38%.
Al-Jazira wygra mecz Al-Ittihad Kalba - Al-Jazira Al-Jazira utrzymuje średnio 50,6% posiadania piłki.Al-Jazira – podania
- Kluczowe / mecz 12,2
- Dośrodkowania / mecz 13,8
- Celność dośrodkowań 35%
- Podania długie / mecz 46
- Celność długich podań 50%
Al-Jazira wymienia średnio 394 podań na mecz przy celności 86%, z czego 12,2 to podania kluczowe.
Al-Jazira – czyste konta
- U siebie 1 z 2
- Na wyjeździe 2 z 3
- Stracone / mecz 0,40
- Bez straty do przerwy 80%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 0%
Czyste konto Al-Jazira to 60% meczów sezonu (3 z 5), z czego 1 w 2 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Al-Ittihad Kalba - Al-Jazira Czyste konto Al-Jazira zachowuje w 60% meczów.Al-Jazira – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 40%
- Pow. 8,5 w meczu 40%
- Pow. 10,5 w meczu 20%
- Rożne u siebie / mecz 5,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,3
Al-Jazira wykonuje średnio 4,8 rzutów rożnych na mecz wobec 2,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 40% spotkań.
Al-Jazira – kartki
- Żółte kartki 8
- Pow. 3,5 kartki w meczu 40%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 0%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 20%
Al-Jazira ogląda średnio 1,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Al-Jazira – 1,8.
Al-Jazira według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 2,50 | 0,50 |
| Środka tabeli (6–9) | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 2,00 | 0,50 |
| Dołu tabeli (10–14) | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 2,00 | 0,00 |
Najwięcej punktów na mecz Al-Jazira zdobywa z drużynami z top 5 tabeli, najmniej z drużynami z środka tabeli (6–9).
Al-Jazira na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,00 3,00 | 2,00 2,33 | 0,50 0,33 |
|
2.
|
2,33 3,00 | 2,00 3,00 | 1,00 1,00 |
|
3.
|
1,50 2,33 | 1,50 2,33 | 1,50 0,67 |
|
4.
|
2,00 2,00 | 3,33 2,50 | 1,33 1,00 |
|
5.
|
1,50 2,00 | 2,00 2,00 | 2,50 0,67 |
Ciekawe rekordy w meczach Al-Jazira
Skrajne wyniki i osiągnięcia Al-Jazira w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Al-Jazira - Ajman 3:0 UAE League, 29.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Shabab Al Ahli Dubai - Al-Jazira 1:3, UAE League, 5.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 10. minuta De Oliveira, Al-Jazira - Al Nasr 1:1, UAE League, 10.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Abdulla Almemari, Hatta SC - Al-Jazira 0:2, UAE League, 16.08.2026
Jakie statystyki ma Al-Jazira w tym sezonie?
Bilans Al-Jazira w tym sezonie to 5 meczów i wynik 4-1-0 przy 11 zdobytych bramkach i 2 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 11,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Al-Jazira – zawodnicy
Jak wygląda kadra Al-Jazira w sezonie 2026.
Przewidywany skład Al-Jazira 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kadra Al-Jazira
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
29 | Brazylia | 18 mln € | 18 mln € | 4 | 80% | 1 | 1 | 359' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
|
27 | Angola | 3 mln € | 340 tys. € | 5 | 100% | 0 | 3 | 445' | 1 | 0 | |||||||
| 80 |
|
25 | Brazylia | 900 tys. € | – | 5 | 100% | 2 | 0 | 260' | 0 | 0 | |||||||
| 99 |
|
24 | Brazylia | 1,2 mln € | 282 tys. € | 5 | 100% | 2 | 0 | 321' | 0 | 0 | |||||||
| 81 |
![]() |
21 | ZEA | 75 tys. € | – | 4 | 80% | 1 | 0 | 17' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
23 | Urugwaj | 600 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 78 |
![]() |
19 | Senegal | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 92 |
![]() |
22 | Maroko | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
23 | ZEA | 2 mln € | – | 5 | 100% | 0 | 1 | 449' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
28 | ZEA | 1,2 mln € | – | 2 | 40% | 0 | 0 | 46' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
24 | Albania | 12 mln € | 3,2 mln € | 2 | 40% | 1 | 0 | 98' | 0 | 0 | |||||||
| 94 |
|
32 | Brazylia | 7 mln € | 6,9 mln € | 2 | 40% | 0 | 0 | 135' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
22 | Nigeria | 8 mln € | 110 tys. € | 3 | 60% | 0 | 0 | 11' | 0 | 0 | |||||||
| 70 |
![]() |
20 | Gambia | 700 tys. € | – | 2 | 40% | 0 | 0 | 3' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
|
22 | Serbia | 300 tys. € | – | 1 | 20% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
24 | Belgia | 250 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 74 |
![]() |
19 | Burkina-Faso | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 88 |
![]() |
23 | ZEA | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 16 |
|
26 | ZEA | 1,7 mln € | – | 5 | 100% | 1 | 0 | 436' | 1 | 0 | |||||||
| 28 |
|
23 | Turcja | 1,5 mln € | 232 tys. € | 5 | 100% | 0 | 1 | 422' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
|
21 | Brazylia | 2,8 mln € | 268 tys. € | 5 | 100% | 1 | 0 | 405' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
31 | Brazylia | 5 mln € | 1,7 mln € | 5 | 100% | 0 | 1 | 450' | 2 | 0 | |||||||
| 17 |
|
24 | ZEA | 2 mln € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 378' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
|
25 | ZEA | 700 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 46' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
22 | Bośnia | 500 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 32' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
27 | ZEA | 1,2 mln € | – | 4 | 80% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| 74 |
![]() |
21 | Turcja | 1,5 mln € | 110 tys. € | 5 | 100% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
29 | ZEA | 500 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
23 | Szwecja | 600 tys. € | 19 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
![]() |
21 | ZEA | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 37 |
![]() |
24 | ZEA | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 67 |
|
22 | Wybrzeże Kości Słoniowej | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 93 |
|
20 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
25 | Turcja | 4 mln € | 880 tys. € | 5 | 100% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 54 |
![]() |
24 | ZEA | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 55 |
|
39 | ZEA | 100 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 57 |
![]() |
21 | ZEA | – | – | 1 | 20% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Al-Jazira
77,8 mln €
śr. 2,1 mln € / zawodnika
Ile Al-Jazira wydaje na pensje
32,1 mln € rocznie
śr. 868 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
16
najliczniej: ZEA (14 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Al-Jazira w sezonie 2026
Al-Jazira wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Al-Jazira
Jak wygląda skład Al-Jazira?
W wyjściowym ustawieniu Al-Jazira między słupkami staje E. Destanoglu, a linię obrony najczęściej tworzą I. Schlemper, W. Rocha, R. Tagir oraz R. Amaral. W środku pola grają Bruno, Marcus Vinicius Barbosa Meloni, M. Coulibaly oraz Milson, a za skuteczność w ataku odpowiadają Malcom, V. Mello. Trener Cosmin Olaroiu ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w UAE League i pucharach.
Al-Jazira – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Al-Jazira w sezonie 2026.
Al-Jazira transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28 Wrz 2026 |
|
Urugwaj | 23 |
|
1,1 mln € | |
| 27 Wrz 2026 |
![]() |
ZEA | 25 |
|
za darmo | |
| 13 Wrz 2026 |
|
Kongo | 30 |
|
wypożyczenie | |
| 06 Wrz 2026 |
|
Serbia | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 32 |
|
za darmo | |
| 28 Sie 2026 |
|
Albania | 24 |
|
2 mln € | |
| 26 Sie 2026 |
|
Maroko | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 25 Sie 2026 |
|
ZEA | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 22 Sie 2026 |
|
Nigeria | 22 |
|
5 mln € | |
| 20 Sie 2026 |
|
Brazylia | 29 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Al-Jazira
Al-Jazira bilans transferowy
- -16,2 mln € 2026
- -24,5 mln € 2025
- -12,1 mln € 2024
- -4,3 mln € 2023
- -750 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Al-Jazira
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Al-Jazira w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Al-Jazira trafiło 17 zawodników za łączną kwotę 18,4 mln €, a klub opuściło 15 piłkarzy, co przyniosło 2,2 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Anthony Dennis z Göztepe za 5 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Ibrahim Adel do Nordsjællandu za 2,2 mln €.
