Ravil Tagir jest piłkarzem występującym obecnie w Al-Jazira. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Ravil Tagir
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Wrz
15:40
|
Al-Jazira
1
Al Nasr
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| UAE League, 5. kolejka | |||||||
|
05 Wrz
18:15
|
Shabab Al Ahli Dubai
1
Al-Jazira
3
|
62' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | |||
| UAE League, 4. kolejka | |||||||
|
29 Sie
15:55
|
Al-Jazira
3
Ajman
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | |||
| UAE League, 3. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Ravil Tagir w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ravil Tagir wyglądają następująco: 5 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 7.13, a skuteczność strzałów to 0,0%. Ravil Tagir oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Ravil Tagir w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ravil Tagir rozegrał w barwach Al-Jazira w UAE League 5 meczów, w AFC Champions League Elite 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 422 minuty. Średnio dawało to 70 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Ravil Tagir
Pierwszy transfer Ravil Tagir w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z Altınordu do İstanbul Başakşehiru za 3 miliony euro.
Czy Ravil Tagir ma kontuzję?
Według stanu na 9 listopada 2026 Ravil Tagir nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ravil Tagir to uraz o nieznanym charakterze z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 43 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Ravil Tagir?
Ravil Tagir ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Ravil Tagir?
Ravil Tagir najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Ravil Tagir?
Wycena 23-letniego Ravil Tagir według stanu na maj 2026 wynosi 1,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3 miliony euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Ravil Tagir?
Ravil Tagir urodził się 6 maja 2003 w Taraz w Kazachstanie, ma narodowość turecką. Obecnie piłkarz ma 23 lata.
Ravil Tagir - statystyki
Szczegółowe statystyki Ravil Tagir w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Al-Jazira oraz reprezentacja Turcji U-21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Ravil Tagir
Ravil Tagir vs. inni
Atak
Obrona
Podania Ravil Tagir
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Ravil Tagir w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ravil Tagir wyglądają następująco: 5 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 7.13, a skuteczność strzałów to 0,0%. Ravil Tagir oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ravil Tagir - transfery
W trakcie kariery Ravil Tagir zmieniał klub 7 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 4,7 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Al-Jazira 2024 – obecnie
-
İstanbul Başakşehir 2024 – 2024
-
KVC Westerlo 2022 – 2024
-
İstanbul Başakşehir 2020 – 2022
-
Altınordu 2019 – 2020
-
AltinorduU17 2018 – 2019

-
Altinordu U16 2017 – 2018

-
Altinordu FK Youth do 2017

Historia transferów Ravil Tagir
Pierwszy transfer Ravil Tagir w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z Altınordu do İstanbul Başakşehiru za 3 miliony euro.
Ravil Tagir - forma
W ostatnich 5 meczach Ravil Tagir zanotował bilans 4 zwycięstwa, 1 remis i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 7,13. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Ravil Tagir 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.69, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.13 — wynik powyżej średniej ligowej (6.43).
W ostatnich 10 meczach Ravil Tagir 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.75, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.78 — wynik powyżej średniej ligowej (6.43).
W jakiej formie jest Ravil Tagir?
Ravil Tagir jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.13 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (7.13). Jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Ravil Tagir w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ravil Tagir rozegrał w barwach Al-Jazira w UAE League 5 meczów, w AFC Champions League Elite 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 422 minuty. Średnio dawało to 70 minut gry na spotkanie.
Ravil Tagir - zarobki
Ravil Tagir gra w Al-Jazira na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 233 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Ravil Tagir w Al-Jazira (2023/24)
| Rocznie | 233 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 19 tys. € |
| Tygodniowo | 4 tys. € |
| Dziennie | 637 € |
Ravil Tagir - kontuzje
W trakcie kariery Ravil Tagir zanotował 8 kontuzji, przez które opuścił łącznie 20 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Ravil Tagir
-
Uraz o nieznanym charakterze
08.11.23 – 20.12.23 (43 dni)
KVC Westerlo opuszczone: 7 meczów
-
Stłuczenie
24.05.23 – 03.06.23 (11 dni)
KVC Westerlo opuszczone: 2 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
13.03.22 – 10.04.22 (29 dni)
İstanbul Başakşehir opuszczone: 4 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
23.12.21 – 14.01.22 (23 dni)
İstanbul Başakşehir opuszczone: 2 mecze
-
Braki w przygotowaniu
13.12.21 – 18.12.21 (6 dni)
İstanbul Başakşehir opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
02.12.21 – 13.12.21 (12 dni)
İstanbul Başakşehir opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
01.11.21 – 11.11.21 (11 dni)
İstanbul Başakşehir opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
10.11.19 – 19.11.19 (10 dni)
Turcja U-21 opuszczone: 1 mecz
Czy Ravil Tagir ma kontuzję?
Według stanu na 9 listopada 2026 Ravil Tagir nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ravil Tagir to uraz o nieznanym charakterze z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 43 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Ravil Tagir - trofea
W trakcie kariery Ravil Tagir zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Ravil Tagir?
Ravil Tagir zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Al-Jazira — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Ligi ZEA — 1 raz.
Ravil Tagir - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Ravil Tagir wynosi obecnie 1,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Ravil Tagir na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Ravil Tagir?
Wycena Ravil Tagir wynosi obecnie 1,5 mln €. W szczycie kariery Ravil Tagir wyceniano na 3 mln €, a najniżej na 100 tys. €.