Ali Khaseif Housani

bramkarz #55
Wiek / data ur.39 lat (09.06.1987)
Wzrost1,87 m
Waga81 kg
Pozycjabramkarz
Preferowana nogaprawa
Zarobkib.d.
Dołączył30.06.2005
Kontrakt do29.06.2027
Wartość rynkowa100 tys. €

Ali Khaseif Humaid Khaseif Al Housani jest piłkarzem występującym obecnie w Al-Jazira. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarza.

Liczby Ali Khaseif Housani w UAE League 2026
Mecze
5
Bramki
0
Asysty
0
Minuty
0'
Średnia ocena
b.d.
Kartki
0 / 0

Forma w ostatnich meczach Ali Khaseif Housani

Ocena
Najbliższy hitowy mecz
D. Puerto Montt Nublense
22.09.2026·23:00

Statystyki

0,00
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki

Transfery

ostatni transfer30.06.2005
wolny transferza darmo
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

100 tys. €
0 € (0,0%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Bramkarz (1)
Preferowana noga Prawa
Wzrost 1,87 m
Waga 81 kg
Mapa pozycji
Umiejętności
Taktyka
Gra w powietrzu
Interwencje
Przewidywanie
Panowanie nad piłką

Jakie statystyki ma Ali Khaseif Housani w sezonie 2026?

W obecnym sezonie 2026 statystyki Ali Khaseif Housani wyglądają następująco: 5 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Ali Khaseif Housani oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Ali Khaseif Housani w sezonie 2026?

W obecnym sezonie Ali Khaseif Housani rozegrał w barwach Al-Jazira w UAE League 5 meczów, w AFC Champions League Elite 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 90 minut. Średnio dawało to 15 minut gry na spotkanie.

Jakie trofea zdobył Ali Khaseif Housani?

Ali Khaseif Housani ma na koncie 6 trofeów. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo ZEA — 3 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Al-Jazira — 5 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.

Na jakiej pozycji gra Ali Khaseif Housani?

Ali Khaseif Housani najczęściej występuje jako Bramkarz (1).

Jaka jest wartość rynkowa Ali Khaseif Housani?

Wycena 39-letniego Ali Khaseif Housani według stanu na maj 2026 wynosi 100 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 550 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.

Kiedy urodził się Ali Khaseif Housani?

Ali Khaseif Housani urodził się 9 czerwca 1987 w Abu Dhabi w ZEA. Obecnie piłkarz ma 39 lat.