Przebieg i wynik meczu Al-Jazira vs Al-Dhafra (9. kolejka UAE League)
Al-Jazira - Al-Dhafra (21.12.2025) wynik meczu 4:2. Przebieg na żywo minuta po minucie.
1. Połowa 2:1
0'
Sędzia rozpoczął spotkanie
45'
Doliczony czas: +2 min.
+3'
Koniec 1. połowy
2. Połowa 2:1
90'
Doliczony czas: +4 min.
+5'
Koniec spotkania
Promocje bukmacherskie
Górnik Zabrze
Legia Warszawa
Promocje bukmacherskie
Lech Poznań
Wisła Kraków
Statystyki
58%
Posiadanie piłki
42%
13
Strzały
6
Składy
Al-Jazira
4-2-3-1
Al-Dhafra
4-2-3-1
Informacje o spotkaniu
Rozgrywki:
UAE Pro League 2025
Faza rozgrywek:
9. kolejka
Data:
21.12.25 16:30
Stadion:
Mohammed Bin Zayed Stadium
Pojemnosć:
42056
Pogoda:
słonecznie, 20°C
Statystyki Al-Jazira vs Al-Dhafra (9. kolejka UAE League)
Najważniejsze statystyki meczowe Al-Jazira - Al-Dhafra (21.12.2025): posiadanie piłki, strzały, rzuty rożne i inne.
58%
Posiadanie piłki
42%
Atak
13
Strzały
6
5
Strzały celne
2
2
Strzały zablokowane
0
79
Ataki
70
27
Groźne ataki
20
Obrona
0
Żółte kartki
1
0
Czerwone kartki
0
8
Faule
11
9
Przechwyty
7
18
Wybicia
16
Ogólne
485
Wszystkie podania
358
12
Kluczowe podania
5
430
Dokładne podania
295
18
Dokładne długie podania
32
10
Rzuty wolne
7
7
Rzuty rożne
4
2
Spalone
0
Składy Al-Jazira vs Al-Dhafra (9. kolejka UAE League)
Składy na mecz Al-Jazira - Al-Dhafra (21.12.2025). Gospodarze grają w ustawieniu 4-2-3-1, goście wybrali system 4-2-3-1.
Al-Jazira
4-2-3-1

6.3
21.
Rostand Delord Menpweh Djooh
Al-Dhafra
4-2-3-1
Skład podstawowy Al-Jazira
Bramkarz
Obrońcy
Pomocnicy
17.
Elneny
Mohamed
8.
Coulibaly
Mamadou
7.
Abdallah Ramadan
83'
20.
Fekir
Nabil
68'
25.
Geusens
Jay-Dee
68'
Napastnicy
Rezerwowi
54.
Alhammadi
Abdullla
88.
Alwafi
Mohmed
30.
Almarzooqi
Yousif
83'
80.
Bruno
68'
67.
Daniel Koblan Koffi
66.
Leković
Stojan
78.
Ndiaye
Mamadou
22.
Vukić
Nikola
68'
93.
Jean Faelix Mendy
18.
Ahmed Mahmoud
12.
Mohammad Yousuf Atiq
74.
Bougma
Appolinaire
83'
Zmiany
- 68' J. Geusens → Bruno
- 68' N. Fekir → N. Vukić
- 83' M. Rabii → Y. Almarzooqi
- 83' Abdallah Ramadan → A. Bougma
Skład podstawowy Al-Dhafra
Bramkarz
Obrońcy
Pomocnicy
8.
Hamdan Mohamed Suwidan Suwaid Al Muharrami
81'
21.
Rostand Delord Menpweh Djooh
7.
Guðmundsson
Jóhann
22.
Rayan Yaslam
57'
11.
Mohamed El Khaloui
72'
Napastnicy
Rezerwowi
31.
Vittor Richardh de Moura Do Carmo
81'
99.
Marcelinho
57'
2.
Vinicius Rangel da Silva
12.
Fadaq
Abdullah
30.
Abdulla Sultan Alnasri
18.
Yousef Ayman
16.
Zayed Alameri
10.
Khalil Ibrahim
72'
5.
Mansor Al-Harbi
72'
23.
Alhosani
Ibrahim
Zmiany
Miejsca Al-Jazira oraz Al-Dhafra w tabeli UAE League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al Ain
|
26 | 21 | 5 | 0 | 62:18 | 44 | 68 | |
2
|
Shabab Al Ahli Dubai
|
26 | 17 | 7 | 2 | 60:18 | 42 | 58 | |
3
|
Al-Wasl FC
|
26 | 14 | 6 | 6 | 39:29 | 10 | 48 | |
4
|
Al-Jazira
|
26 | 13 | 5 | 8 | 46:30 | 16 | 44 | |
5
|
Al Wahda FC
|
26 | 10 | 10 | 6 | 38:26 | 12 | 40 | |
6
|
Al Nasr
|
26 | 9 | 11 | 6 | 36:34 | 2 | 38 | |
7
|
Ajman
|
26 | 9 | 5 | 12 | 27:34 | -7 | 32 | |
8
|
Sharjah FC
|
26 | 8 | 5 | 13 | 35:47 | -12 | 29 | |
9
|
Khorfakkan
|
26 | 6 | 9 | 11 | 35:45 | -10 | 27 | |
10
|
Baniyas SC
|
26 | 7 | 6 | 13 | 29:43 | -14 | 27 | |
11
|
Al-Ittihad Kalba
|
26 | 5 | 9 | 12 | 29:45 | -16 | 24 | |
12
|
Al-Dhafra
|
26 | 6 | 4 | 16 | 28:52 | -24 | 22 | |
13
|
Al Bataeh
|
26 | 4 | 9 | 13 | 24:37 | -13 | 21 | |
14
|
Dibba Al-Fujairah
|
26 | 5 | 5 | 16 | 25:55 | -30 | 20 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
Liga Mistrzów AFC
Spadek
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al Ain
|
26 | 21 | 5 | 0 | 62:18 | 44 | 68 | |
2
|
Shabab Al Ahli Dubai
|
26 | 17 | 7 | 2 | 60:18 | 42 | 58 | |
3
|
Al-Wasl FC
|
26 | 14 | 6 | 6 | 39:29 | 10 | 48 | |
4
|
Al-Jazira
|
26 | 13 | 5 | 8 | 46:30 | 16 | 44 | |
5
|
Al Wahda FC
|
26 | 10 | 10 | 6 | 38:26 | 12 | 40 | |
6
|
Al Nasr
|
26 | 9 | 11 | 6 | 36:34 | 2 | 38 | |
7
|
Ajman
|
26 | 9 | 5 | 12 | 27:34 | -7 | 32 | |
8
|
Sharjah FC
|
26 | 8 | 5 | 13 | 35:47 | -12 | 29 | |
9
|
Khorfakkan
|
26 | 6 | 9 | 11 | 35:45 | -10 | 27 | |
10
|
Baniyas SC
|
26 | 7 | 6 | 13 | 29:43 | -14 | 27 | |
11
|
Al-Ittihad Kalba
|
26 | 5 | 9 | 12 | 29:45 | -16 | 24 | |
12
|
Al-Dhafra
|
26 | 6 | 4 | 16 | 28:52 | -24 | 22 | |
13
|
Al Bataeh
|
26 | 4 | 9 | 13 | 24:37 | -13 | 21 | |
14
|
Dibba Al-Fujairah
|
26 | 5 | 5 | 16 | 25:55 | -30 | 20 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
Liga Mistrzów AFC
Spadek
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Al Ain
|
13 | 10 | 3 | 0 | 32:7 | 25 | 33 | |
| 2 |
Shabab Al Ahli Dubai
|
13 | 9 | 3 | 1 | 32:11 | 21 | 30 | |
| 3 |
Al-Wasl FC
|
13 | 9 | 3 | 1 | 20:8 | 12 | 30 | |
| 4 |
Al-Jazira
|
13 | 8 | 1 | 4 | 27:15 | 12 | 25 | |
| 5 |
Al Wahda FC
|
13 | 6 | 4 | 3 | 23:15 | 8 | 22 | |
| 6 |
Al Nasr
|
13 | 4 | 6 | 3 | 19:19 | 0 | 18 | |
| 7 |
Sharjah FC
|
13 | 5 | 0 | 8 | 17:25 | -8 | 15 | |
| 8 |
Al-Dhafra
|
13 | 5 | 0 | 8 | 16:21 | -5 | 15 | |
| 9 |
Dibba Al-Fujairah
|
13 | 4 | 2 | 7 | 13:22 | -9 | 14 | |
| 10 |
Ajman
|
13 | 3 | 4 | 6 | 13:19 | -6 | 13 | |
| 11 |
Khorfakkan
|
13 | 2 | 6 | 5 | 18:24 | -6 | 12 | |
| 12 |
Baniyas SC
|
13 | 2 | 5 | 6 | 14:22 | -8 | 11 | |
| 13 |
Al-Ittihad Kalba
|
13 | 1 | 7 | 5 | 12:19 | -7 | 10 | |
| 14 |
Al Bataeh
|
13 | 2 | 4 | 7 | 10:20 | -10 | 10 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Al Ain
|
13 | 11 | 2 | 0 | 30:11 | 19 | 35 | |
| 2 |
Shabab Al Ahli Dubai
|
13 | 8 | 4 | 1 | 28:7 | 21 | 28 | |
| 3 |
Al Nasr
|
13 | 5 | 5 | 3 | 17:15 | 2 | 20 | |
| 4 |
Al-Jazira
|
13 | 5 | 4 | 4 | 19:15 | 4 | 19 | |
| 5 |
Ajman
|
13 | 6 | 1 | 6 | 14:15 | -1 | 19 | |
| 6 |
Al-Wasl FC
|
13 | 5 | 3 | 5 | 19:21 | -2 | 18 | |
| 7 |
Al Wahda FC
|
13 | 4 | 6 | 3 | 15:11 | 4 | 18 | |
| 8 |
Baniyas SC
|
13 | 5 | 1 | 7 | 15:21 | -6 | 16 | |
| 9 |
Khorfakkan
|
13 | 4 | 3 | 6 | 17:21 | -4 | 15 | |
| 10 |
Sharjah FC
|
13 | 3 | 5 | 5 | 18:22 | -4 | 14 | |
| 11 |
Al-Ittihad Kalba
|
13 | 4 | 2 | 7 | 17:26 | -9 | 14 | |
| 12 |
Al Bataeh
|
13 | 2 | 5 | 6 | 14:17 | -3 | 11 | |
| 13 |
Al-Dhafra
|
13 | 1 | 4 | 8 | 12:31 | -19 | 7 | |
| 14 |
Dibba Al-Fujairah
|
13 | 1 | 3 | 9 | 12:33 | -21 | 6 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty