Forma w lidze
Al-Ittihad Kalba w tabeli
10. miejsce / 4 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 9 punktów
Strata do 2. miejsca: 9 punktów
Serie w ostatnich meczach
7 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
0 pkt
0:5 bramki
0,00 gola/mecz
4 pkt
6:8 bramki
2,00 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Al-Ittihad Kalba
Wartość drużyny: 9 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 1 bramek | Brazylia | 24 | napastnik | 5 | 1,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Brazylia | 24 | napastnik | 5 | 1,5 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,85 średnia ocena | Brazylia | 24 | napastnik | 5 | 1,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 450 minut | ZEA | 31 | bramkarz | 5 | 300 tys. € |
Przewidywany skład Al-Ittihad Kalba 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Al-Ittihad Kalba w tabeli UAE League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al-Jazira
|
5 | 4 | 1 | 0 | 11:2 | 13 |
2
|
Al Ain
|
5 | 4 | 1 | 0 | 12:5 | 13 |
| ··· | |||||||
9
|
Al Nasr
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:7 | 5 |
10
|
Al-Ittihad Kalba
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:13 | 4 |
11
|
Khorfakkan
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:12 | 4 |
Wyniki Al-Ittihad Kalba
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Wrz Koniec
|
Ajman
2
Al-Ittihad Kalba
3
UAE League, 5. kolejka
|
|
|
04 Wrz Koniec
|
Al-Ittihad Kalba
0
Al Ain
2
UAE League, 4. kolejka
|
|
|
28 Sie Koniec
|
Dubai United
4
Al-Ittihad Kalba
1
UAE League, 3. kolejka
|
Terminarz Al-Ittihad Kalba
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 15:05
|
Al-Ittihad Kalba
Al-Jazira
UAE League, 6. kolejka
|
|
|
30 Paź 16:35
|
Shabab Al Ahli Dubai
Al-Ittihad Kalba
UAE League, 7. kolejka
|
|
|
07 Lis 13:55
|
Al-Dhafra
Al-Ittihad Kalba
UAE League, 8. kolejka
|
Ostatnie transfery Al-Ittihad Kalba
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 27 Wrz 2026 |
|
ZEA |
|
wypożyczenie | |
| 30 Sie 2026 |
![]() |
ZEA |
|
koniec wypożyczenia | |
| 26 Sie 2026 |
|
Ghana |
|
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
|
Francja |
|
za darmo |
Al-Ittihad Kalba to klub piłkarski z ZEA występujący w UAE League. Swoim domowym obiektem jest Ittihad Kalba Club Stadium, który może pomieścić 6 000 widzów. Zespół prowadzi Victor Sanchez. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 9 milionów euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Al-Ittihad Kalba?
Klub piłkarski Al-Ittihad Kalba zdobył w swojej historii 3 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi ZEA.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Al-Ittihad Kalba w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Al-Ittihad Kalba trafiło 17 zawodników, a klub opuściło 13 piłkarzy, co przyniosło 350 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Mohammad Mehdi Mohebi do Persepolis FC za 350 tys. €.
Które miejsce zajmuje Al-Ittihad Kalba w tabeli UAE League?
Al-Ittihad Kalba zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli UAE League z dorobkiem 4 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego Al-Jazira wynosi 9 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jak wygląda skład Al-Ittihad Kalba?
W wyjściowym ustawieniu Al-Ittihad Kalba między słupkami staje Sultan Al-Mantheri, a linię obrony najczęściej tworzą Marwan Fahad Hamza, Waleed Rashid, I. Cisse oraz R. Alivoda. W środku pola grają Caio Eduardo, A. Noorollahi, S. Ghoddos oraz Ali Hassan Salmin, a za skuteczność w ataku odpowiadają Ahmed Shehda Abunamous, Carlos Alberto. Trener Victor Sanchez ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w UAE League i pucharach.
Kiedy Al-Ittihad Kalba gra następny mecz?
Najbliższy mecz Al-Ittihad Kalba to spotkanie z Al-Jazira, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 15:05 na obiekcie Ittihad Kalba Club Stadium w ramach UAE League (6. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Al-Ittihad Kalba?
Ostatni mecz Al-Ittihad Kalba to wygrana z Ajman 2:3 w UAE League, 11 września 2026. Bramki zdobyli Tetteh, Gomes da Silva Filho, Azaro, Fialho de Carvalho Neto oraz Da Silva Neves. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Al-Ittihad Kalba w tym sezonie?
Bilans Al-Ittihad Kalba w tym sezonie to 5 meczów i wynik 1-1-3 przy 6 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 9,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Al-Ittihad Kalba w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Al-Ittihad Kalba w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Al-Ittihad Kalba
Al-Ittihad Kalba terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 15:05
|
UAE League, 6. kolejka
|
Ittihad Kalba Club Stadium U siebie | Trudny | |
|
30 Paź 16:35
|
UAE League, 7. kolejka
|
Rashid Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
07 Lis 13:55
|
UAE League, 8. kolejka
|
Al Dhafra Stadium Wyjazd | Umiarkowany | |
|
20 Lis 13:45
|
UAE League, 9. kolejka
|
Ittihad Kalba Club Stadium U siebie | Trudny | |
|
05 Gru 13:45
|
UAE League, 10. kolejka
|
Hamdan Bin Rashid Stadium Wyjazd | Łatwy | |
|
13 Gru 13:45
|
UAE League, 11. kolejka
|
Ittihad Kalba Club Stadium U siebie | Trudny | |
|
24 Gru 13:50
|
UAE League, 12. kolejka
|
Ittihad Kalba Club Stadium U siebie | Łatwy | |
|
29 Gru 16:40
|
UAE League, 13. kolejka
|
Saqr bin Mohammad al Qassimi Stadium Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Al-Ittihad Kalba gra następny mecz?
Najbliższy mecz Al-Ittihad Kalba to spotkanie z Al-Jazira, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 15:05 na obiekcie Ittihad Kalba Club Stadium w ramach UAE League (6. kolejka).
Wyniki Al-Ittihad Kalba w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Al-Ittihad Kalba w sezonie 2026.
Forma i bramki Al-Ittihad Kalba w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Al-Ittihad Kalba wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Wrz Koniec
|
UAE League, 5. kolejka
|
2:3 | 4-4-2 | 1/4 | 1/3 | |
|
04 Wrz Koniec
|
UAE League, 4. kolejka
|
0:2 | 3-1-4-2 | 3/10 | 2/2 | |
|
28 Sie Koniec
|
UAE League, 3. kolejka
|
4:1 | 4-4-1-1 | 5/9 | 1/2 | |
|
21 Sie Koniec
|
UAE League, 2. kolejka
|
0:3 | 4-4-2 | 6/11 | 0/1 | |
|
14 Sie Koniec
|
UAE League, 1. kolejka
|
2:2 | 4-4-2 | 3/11 | 3/5 | |
|
15 Maj Koniec
|
UAE League, 26. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 3/8 | 2/3 | |
|
11 Maj Koniec
|
UAE League, 25. kolejka
|
2:1 | 4-1-4-1 | 11/15 | 2/4 | |
|
05 Maj Koniec
|
UAE League, 24. kolejka
|
0:0 | 4-2-3-1 | 3/14 | 2/5 | |
|
23 Kwi Koniec
|
UAE League, 23. kolejka
|
1:2 | 4-3-1-2 | 2/8 | 1/2 | |
|
09 Kwi Koniec
|
UAE League, 22. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 5/12 | 2/3 |
Al-Ittihad Kalba ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 20 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 3 z 5 meczów, ze średnią 1,33 punktu. W pozostałych ustawieniach Al-Ittihad Kalba zdobywa 0,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Al-Ittihad Kalba?
Ostatni mecz Al-Ittihad Kalba to wygrana z Ajman 2:3 w UAE League, 11 września 2026. Bramki zdobyli Tetteh, Gomes da Silva Filho, Azaro, Fialho de Carvalho Neto oraz Da Silva Neves. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Al-Ittihad Kalba – tabela UAE League
Jakie miejsce w tabeli UAE League zajmuje Al-Ittihad Kalba w sezonie 2026.
Miejsce Al-Ittihad Kalba w tabeli UAE League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al-Jazira
|
5 | 4 | 1 | 0 | 11:2 | 9 | 13 | |
2
|
Al Ain
|
5 | 4 | 1 | 0 | 12:5 | 7 | 13 | |
3
|
Shabab Al Ahli Dubai
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:5 | 5 | 10 | |
4
|
Al-Wasl FC
|
5 | 3 | 1 | 1 | 15:6 | 9 | 10 | |
5
|
Sharjah FC
|
5 | 3 | 0 | 2 | 10:7 | 3 | 9 | |
6
|
Al Wahda FC
|
5 | 3 | 0 | 2 | 6:5 | 1 | 9 | |
7
|
Ajman
|
5 | 3 | 0 | 2 | 11:12 | -1 | 9 | |
8
|
Dubai United
|
5 | 2 | 1 | 2 | 12:13 | -1 | 7 | |
9
|
Al Nasr
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 5 | |
10
|
Al-Ittihad Kalba
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:13 | -7 | 4 | |
11
|
Khorfakkan
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:12 | -7 | 4 | |
12
|
Al-Dhafra
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:9 | -6 | 3 | |
13
|
Hatta SC
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:11 | -6 | 3 | |
14
|
Baniyas SC
|
5 | 0 | 1 | 4 | 5:10 | -5 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al-Jazira
|
5 | 4 | 1 | 0 | 11:2 | 9 | 13 | |
2
|
Al Ain
|
5 | 4 | 1 | 0 | 12:5 | 7 | 13 | |
3
|
Shabab Al Ahli Dubai
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:5 | 5 | 10 | |
4
|
Al-Wasl FC
|
5 | 3 | 1 | 1 | 15:6 | 9 | 10 | |
5
|
Sharjah FC
|
5 | 3 | 0 | 2 | 10:7 | 3 | 9 | |
6
|
Al Wahda FC
|
5 | 3 | 0 | 2 | 6:5 | 1 | 9 | |
7
|
Ajman
|
5 | 3 | 0 | 2 | 11:12 | -1 | 9 | |
8
|
Dubai United
|
5 | 2 | 1 | 2 | 12:13 | -1 | 7 | |
9
|
Al Nasr
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 5 | |
10
|
Al-Ittihad Kalba
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:13 | -7 | 4 | |
11
|
Khorfakkan
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:12 | -7 | 4 | |
12
|
Al-Dhafra
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:9 | -6 | 3 | |
13
|
Hatta SC
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:11 | -6 | 3 | |
14
|
Baniyas SC
|
5 | 0 | 1 | 4 | 5:10 | -5 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Al Ain
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 7 | |
| 2 |
Al-Wasl FC
|
3 | 2 | 0 | 1 | 10:4 | 6 | 6 | |
| 3 |
Al Wahda FC
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 4 |
Al-Jazira
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 4 | |
| 5 |
Dubai United
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 4 | |
| 6 |
Al Nasr
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 7 |
Khorfakkan
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:5 | -2 | 4 | |
| 8 |
Shabab Al Ahli Dubai
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 9 |
Sharjah FC
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | -1 | 3 | |
| 10 |
Ajman
|
2 | 1 | 0 | 1 | 6:6 | 0 | 3 | |
| 11 |
Al-Ittihad Kalba
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:5 | -5 | 0 | |
| 12 |
Al-Dhafra
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 | 0 | |
| 13 |
Hatta SC
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:7 | -6 | 0 | |
| 14 |
Baniyas SC
|
3 | 0 | 0 | 3 | 4:8 | -4 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Al-Jazira
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | 6 | 9 | |
| 2 |
Shabab Al Ahli Dubai
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 7 | |
| 3 |
Al Ain
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 4 | 6 | |
| 4 |
Sharjah FC
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | 4 | 6 | |
| 5 |
Ajman
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:6 | -1 | 6 | |
| 6 |
Al-Wasl FC
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 4 | |
| 7 |
Al-Ittihad Kalba
|
3 | 1 | 1 | 1 | 6:8 | -2 | 4 | |
| 8 |
Al Wahda FC
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 | 3 | |
| 9 |
Dubai United
|
3 | 1 | 0 | 2 | 7:11 | -4 | 3 | |
| 10 |
Al-Dhafra
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 11 |
Hatta SC
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 12 |
Al Nasr
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | |
| 13 |
Baniyas SC
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 | |
| 14 |
Khorfakkan
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Al-Ittihad Kalba w tabeli UAE League?
Al-Ittihad Kalba zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli UAE League z dorobkiem 4 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego Al-Jazira wynosi 9 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Al-Ittihad Kalba w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Al-Ittihad Kalba na tle ligi w sezonie 2026.
Al-Ittihad Kalba na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,4
- Strzały celne / mecz 4,8
- Asysty / mecz 1,00
- Udane dryblingi / mecz 5,6
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,60
- Czyste konta 0%
- Odbiory / mecz 12,4
- Przechwyty / mecz 6,2
- Wybicia / mecz 19,4
- Zablokowane strzały / mecz 3,4
Strzelcy Al-Ittihad Kalba
Rozkład bramek w czasie
Bramki Al-Ittihad Kalba i rywali według minuty w ostatnich 5 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Al-Ittihad Kalba to 16–30 minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 1 trafieniem.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Al-Ittihad Kalba - Al-Jazira Po przerwie pada 33% bramek Al-Ittihad Kalba.Przebieg meczu Al-Ittihad Kalba i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 1-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-0-3 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Remis do przerwy | 1 | 0-0-1 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy Al-Ittihad Kalba otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla Al-Ittihad Kalba
83% bramek Al-Ittihad Kalba pada z gry. Z karnych odpowiadają za 17% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Al-Ittihad Kalba zdobywa w sezonie średnio 0,80 punktu na mecz. W ostatnich 5 meczach średnia wynosi 0,80.
Aktualne serie Al-Ittihad Kalba
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 5 meczów Al-Ittihad Kalba, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Al-Ittihad Kalba wygra mecz Al-Ittihad Kalba - Al-Jazira Al-Ittihad Kalba nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Al-Ittihad Kalba
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 80%
- Powyżej 3,5 60%
- Powyżej 4,5 40%
- Powyżej 5,5 0%
W 80% meczów Al-Ittihad Kalba padają co najmniej trzy bramki, a w 60% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Al-Ittihad Kalba - Al-Jazira Powyżej 2,5 bramki padło w 80% meczów Al-Ittihad Kalba.Al-Ittihad Kalba – faule i karne
- Faule / mecz 10,8
- Faule rywali / mecz 11,2
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Al-Ittihad Kalba fauluje średnio 10,8 razy na mecz, a wymusza 11,2 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Al-Ittihad Kalba, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Al-Ittihad Kalba zdobywa 0,00 punktu na mecz wobec 1,33 na wyjeździe.
Al-Ittihad Kalba wygra mecz Al-Ittihad Kalba - Al-Jazira Al-Ittihad Kalba zdobywa u siebie 0% możliwych punktów, na wyjeździe 44%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 5 meczach Al-Ittihad Kalba ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 33% goli Al-Ittihad Kalba, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 0 z 5 meczów.
Al-Ittihad Kalba wygra drugą połowę meczu Al-Ittihad Kalba - Al-Jazira Drugą połowę Al-Ittihad Kalba wygrywał w 0 z 5 meczów.Al-Ittihad Kalba – strzały
- Celne / mecz 4,8
- Niecelne / mecz 4,6
- Celność strzałów 51%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,8
Al-Ittihad Kalba oddaje 9,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 51% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,8 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Al-Ittihad Kalba - Al-Jazira Al-Ittihad Kalba oddaje 9,4 strzałów na mecz.Al-Ittihad Kalba – posiadanie piłki
- U siebie 46,5%
- Na wyjeździe 50,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 5
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 5
- Najniższe w sezonie 45%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 5 meczów. Średnio Al-Ittihad Kalba utrzymuje przy piłce 48,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 45%.
Al-Ittihad Kalba wygra mecz Al-Ittihad Kalba - Al-Jazira Al-Ittihad Kalba utrzymuje średnio 48,8% posiadania piłki.Al-Ittihad Kalba – podania
- Kluczowe / mecz 10,0
- Dośrodkowania / mecz 15,6
- Celność dośrodkowań 22%
- Podania długie / mecz 48
- Celność długich podań 50%
Al-Ittihad Kalba wymienia średnio 403 podań na mecz przy celności 86%, z czego 10,0 to podania kluczowe.
Al-Ittihad Kalba – czyste konta
- U siebie 0 z 2
- Na wyjeździe 0 z 3
- Stracone / mecz 2,60
- Bez straty do przerwy 40%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 100%
Czyste konto Al-Ittihad Kalba to 0% meczów sezonu (0 z 5), z czego 0 w 2 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Al-Ittihad Kalba - Al-Jazira Czyste konto Al-Ittihad Kalba zachowuje w 0% meczów.Al-Ittihad Kalba – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 80%
- Pow. 8,5 w meczu 80%
- Pow. 10,5 w meczu 40%
- Rożne u siebie / mecz 4,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,0
Al-Ittihad Kalba wykonuje średnio 3,6 rzutów rożnych na mecz wobec 5,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 80% spotkań.
Al-Ittihad Kalba – kartki
- Żółte kartki 6
- Pow. 3,5 kartki w meczu 20%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 20%
- Kartki rywali / mecz 1,2
- Mecze bez kartki 40%
Al-Ittihad Kalba ogląda średnio 1,2 żółtej kartki na mecz, a rywale Al-Ittihad Kalba – 1,2. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Al-Ittihad Kalba według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 0,00 | 2,50 |
| Środka tabeli (6–9) | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 2,00 | 2,67 |
Najwięcej punktów na mecz Al-Ittihad Kalba zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–9), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Al-Ittihad Kalba na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
8.
|
2,00 1,00 | 2,50 2,33 | 1,00 3,67 |
|
9.
|
1,33 0,50 | 1,33 1,00 | 1,33 1,50 |
|
10.
|
0,00 1,33 | 0,00 2,00 | 2,50 2,67 |
|
11.
|
1,33 0,00 | 1,00 1,00 | 1,67 3,50 |
|
12.
|
0,00 1,00 | 0,50 0,67 | 2,00 1,67 |
Ciekawe rekordy w meczach Al-Ittihad Kalba
Skrajne wyniki i osiągnięcia Al-Ittihad Kalba w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Ajman - Al-Ittihad Kalba 2:3 UAE League, 11.09.2026
- Najwyższa porażka Al-Ittihad Kalba - Al-Wasl FC 0:3 UAE League, 21.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Dubai United - Al-Ittihad Kalba 4:1, UAE League, 28.08.2026
- Najszybsza bramka 7. minuta Jović, Al Nasr - Al-Ittihad Kalba 2:2, UAE League, 14.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+1 minuta Noorollahi, Dubai United - Al-Ittihad Kalba 4:1, UAE League, 28.08.2026
Jakie statystyki ma Al-Ittihad Kalba w tym sezonie?
Bilans Al-Ittihad Kalba w tym sezonie to 5 meczów i wynik 1-1-3 przy 6 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 9,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Al-Ittihad Kalba – zawodnicy
Jak wygląda kadra Al-Ittihad Kalba w sezonie 2026.
Przewidywany skład Al-Ittihad Kalba 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze Al-Ittihad Kalba
-
Saile Souza Pomocnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 260 dniopuszczone: 18 meczów
Kadra Al-Ittihad Kalba
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 30 |
|
29 | Ghana | 900 tys. € | 503 tys. € | 2 | 40% | 1 | 1 | 108' | 0 | 0 | |||||||
| 99 |
|
24 | Brazylia | 1,5 mln € | – | 5 | 100% | 1 | 2 | 379' | 0 | 0 | |||||||
| 80 |
|
24 | Serbia | 700 tys. € | 339 tys. € | 3 | 60% | 1 | 0 | 180' | 0 | 1 | |||||||
| 77 |
|
21 | Brazylia | 1 mln € | 18 tys. € | 5 | 100% | 0 | 0 | 142' | 1 | 0 | |||||||
| 42 |
|
27 | Palestyna | 175 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 165' | 0 | 0 | |||||||
| 94 |
|
26 | Brazylia | 300 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 70' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
25 | ZEA | 125 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 16' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
![]() |
26 | ZEA | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
|
28 | ZEA | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
33 | Iran | 1,5 mln € | – | 5 | 100% | 1 | 0 | 432' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
33 | Iran | 1,2 mln € | 891 tys. € | 5 | 100% | 1 | 2 | 405' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
23 | Albania | – | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 364' | 0 | 0 | |||||||
| 41 |
|
24 | Brazylia | 500 tys. € | 27 tys. € | 5 | 100% | 1 | 0 | 179' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
23 | Brazylia | 450 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 272' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
31 | ZEA | 400 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 206' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
22 | Brazylia | 2 mln € | 170 tys. € | 5 | 100% | 0 | 0 | 146' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
26 | ZEA | 500 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 37 |
![]() |
23 | Wybrzeże Kości Słoniowej | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 48 |
|
22 | Brazylia | 1,5 mln € | 63 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 26 |
|
30 | Francja | 2,5 mln € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 331' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
32 | Niemcy | 600 tys. € | 759 tys. € | 3 | 60% | 0 | 0 | 134' | 0 | 0 | |||||||
| 96 |
|
27 | ZEA | 200 tys. € | – | 4 | 80% | 0 | 0 | 238' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
24 | ZEA | 325 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 233' | 1 | 0 | |||||||
| 12 |
|
32 | ZEA | 275 tys. € | – | 2 | 40% | 0 | 0 | 30' | 0 | 0 | |||||||
| 34 |
|
26 | ZEA | 150 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 18' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
30 | Egipt | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
25 | ZEA | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
|
28 | ZEA | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
|
34 | ZEA | 125 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
34 | ZEA | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 31 |
![]() |
23 | ZEA | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 33 |
|
31 | ZEA | 300 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
25 | ZEA | – | – | 4 | 80% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 55 |
|
30 | ZEA | 200 tys. € | – | 4 | 80% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Al-Ittihad Kalba
18,2 mln €
śr. 536 tys. € / zawodnika
Ile Al-Ittihad Kalba wydaje na pensje
2,8 mln € rocznie
śr. 81 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
11
najliczniej: ZEA (17 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Al-Ittihad Kalba w sezonie 2026
Al-Ittihad Kalba wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Al-Ittihad Kalba
Jak wygląda skład Al-Ittihad Kalba?
W wyjściowym ustawieniu Al-Ittihad Kalba między słupkami staje Sultan Al-Mantheri, a linię obrony najczęściej tworzą Marwan Fahad Hamza, Waleed Rashid, I. Cisse oraz R. Alivoda. W środku pola grają Caio Eduardo, A. Noorollahi, S. Ghoddos oraz Ali Hassan Salmin, a za skuteczność w ataku odpowiadają Ahmed Shehda Abunamous, Carlos Alberto. Trener Victor Sanchez ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w UAE League i pucharach.
Al-Ittihad Kalba – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Al-Ittihad Kalba w sezonie 2026.
Al-Ittihad Kalba transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27 Wrz 2026 |
|
ZEA | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Sie 2026 |
![]() |
ZEA | 26 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 26 Sie 2026 |
|
Ghana | 29 |
|
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
|
Francja | 30 |
|
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
|
ZEA | 28 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
![]() |
ZEA | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
|
Brazylia | 23 |
|
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
|
Iran | 26 |
|
350 tys. € | |
| 18 Lip 2026 |
|
ZEA | 27 |
|
za darmo | |
| 18 Lip 2026 |
|
Brazylia | 22 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Al-Ittihad Kalba
Al-Ittihad Kalba bilans transferowy
- +350 tys. € 2026
- -515 tys. € 2025
- -200 tys. € 2024
Rekordy transferowe w historii Al-Ittihad Kalba
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Al-Ittihad Kalba w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Al-Ittihad Kalba trafiło 17 zawodników, a klub opuściło 13 piłkarzy, co przyniosło 350 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Mohammad Mehdi Mohebi do Persepolis FC za 350 tys. €.
Al-Ittihad Kalba – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Al-Ittihad Kalba? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Al-Ittihad Kalba?
Klub piłkarski Al-Ittihad Kalba zdobył w swojej historii 3 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi ZEA.