Saile Souza
pomocnik #20Saile Souza jest piłkarzem występującym obecnie w Al-Ittihad Kalba. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnik.
Forma w ostatnich meczach Saile Souza
OcenaTransfery
Profil gry
Na jakiej pozycji gra Saile Souza?
Saile Souza najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Ofensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Saile Souza?
Wycena 25-letniego Saile Souza według stanu na maj 2026 wynosi 500 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 600 tysięcy euro, a najniższa 10 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Saile Souza?
Saile Souza urodził się 14 września 2000 w São Desidério (Brazylia). Obecnie piłkarz ma 25 lat.
Saile Souza – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Saile Souza. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Saile Souza
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.01 2026 |
UAE League, 13. kolejka
|
3:1 | 85' | 0 | 0 | – | ||
| 03.01 2026 |
UAE League, 11. kolejka
|
0:1 | 69' | 0 | 0 | – | ||
| 29.12 2025 |
UAE League, 10. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | |||
| 20.12 2025 |
UAE League, 9. kolejka
|
2:0 | 30' | 0 | 0 | – | ||
| 22.11 2025 |
UAE League, 8. kolejka
|
1:3 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 01.11 2025 |
UAE League, 7. kolejka
|
3:0 | 31' | 0 | 0 | – | ||
| 17.10 2025 |
UAE League, 6. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 24.09 2025 |
UAE League, 5. kolejka
|
2:4 | 68' | 0 | 0 | – | ||
| 20.09 2025 |
UAE League, 4. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | |||
| 11.09 2025 |
UAE League, 3. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – |
Saile Souza – transfery
W trakcie kariery Saile Souza zmieniał klub 2 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Al-Ittihad Kalba 2025 – obecnie
-
Baniyas SC 2019 – 2025
-
Joinville Esporte Clube (SC) U20 do 2019

Saile Souza – forma
W ostatnich 5 meczach Saile Souza zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,50. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Saile Souza – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Saile Souza wynosi obecnie 500 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Saile Souza na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Saile Souza?
Wycena Saile Souza wynosi obecnie 500 tys. €. W szczycie kariery Saile Souza wyceniano na 600 tys. €, a najniżej na 10 tys. €.