Saile Souza jest piłkarzem występującym obecnie w Al-Ittihad Kalba. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Saile Souza
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Saile Souza w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Saile Souza wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.47, a skuteczność strzałów to 0,0%. Saile Souza oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Saile Souza w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Saile Souza rozegrał w barwach Al-Ittihad Kalba w UAE League 14 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 1 066 minut. Średnio dawało to 76 minut gry na spotkanie.
Czy Saile Souza ma kontuzję?
Obecnie Saile Souza ma uraz — uraz o nieznanym charakterze — i pauzuje w Al-Ittihad Kalba.
Najpoważniejszy uraz w karierze Saile Souza to uraz o nieznanym charakterze z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 261 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Saile Souza?
Saile Souza najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Ofensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Saile Souza?
Wycena 26-letniego Saile Souza według stanu na maj 2026 wynosi 500 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 600 tysięcy euro, a najniższa 10 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Saile Souza?
Saile Souza urodził się 14 września 2000 w São Desidério w Brazylii, ma narodowość emiracką. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Saile Souza – statystyki
Szczegółowe statystyki Saile Souza w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Al-Ittihad Kalba. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Saile Souza
Saile Souza vs. inni
Atak
Obrona
Podania Saile Souza
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Saile Souza w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Saile Souza wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.47, a skuteczność strzałów to 0,0%. Saile Souza oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Saile Souza – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Saile Souza w sezonie 2025/2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Saile Souza
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.01 2026 |
UAE League, 14. kolejka
|
1:3 | 82' | 0 | 0 | ||||
| 18.01 2026 |
UAE League, 13. kolejka
|
3:1 | 85' | 0 | 0 | – | |||
| 07.01 2026 |
UAE League, 12. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 03.01 2026 |
UAE League, 11. kolejka
|
0:1 | 69' | 0 | 0 | – | |||
| 29.12 2025 |
UAE League, 10. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | ||||
| 20.12 2025 |
UAE League, 9. kolejka
|
2:0 | 30' | 0 | 0 | – | |||
| 22.11 2025 |
UAE League, 8. kolejka
|
1:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 01.11 2025 |
UAE League, 7. kolejka
|
3:0 | 31' | 0 | 0 | – | |||
| 17.10 2025 |
UAE League, 6. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 24.09 2025 |
UAE League, 5. kolejka
|
2:4 | 68' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Saile Souza w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Saile Souza rozegrał w barwach Al-Ittihad Kalba w UAE League 14 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 1 066 minut. Średnio dawało to 76 minut gry na spotkanie.
Saile Souza – transfery
W trakcie kariery Saile Souza zmieniał klub 2 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Al-Ittihad Kalba 2025 – obecnie
-
Baniyas SC 2019 – 2025
-
Joinville Esporte Clube (SC) U20 do 2019

Saile Souza – forma
W ostatnich 5 meczach Saile Souza zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,48. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Saile Souza 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.06, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.48 — wynik powyżej średniej ligowej (5.94).
W ostatnich 10 meczach Saile Souza 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.90, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.40 — wynik powyżej średniej ligowej (5.94).
W jakiej formie jest Saile Souza?
Saile Souza jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.48 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.47). Jego dyspozycja słabnie.
Saile Souza – kontuzje
W trakcie kariery Saile Souza zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 18 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Saile Souza
-
Uraz o nieznanym charakterze
pauzuje od 260 dni
26.01.26 (261 dni)
Al-Ittihad Kalba opuszczone: 18 meczów
Czy Saile Souza ma kontuzję?
Obecnie Saile Souza ma uraz — uraz o nieznanym charakterze — i pauzuje w Al-Ittihad Kalba.
Najpoważniejszy uraz w karierze Saile Souza to uraz o nieznanym charakterze z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 261 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Saile Souza – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Saile Souza wynosi obecnie 500 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Saile Souza na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Saile Souza?
Wycena Saile Souza wynosi obecnie 500 tys. €. W szczycie kariery Saile Souza wyceniano na 600 tys. €, a najniżej na 10 tys. €.