Forma w lidze
Al Wahda FC w tabeli
6. miejsce / 9 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 4 punkty
Strata do 2. miejsca: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
3 zwycięstwa z rzędu
3 mecze ze strzeloną bramką
2 czyste konta z rzędu
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
5:4 bramki
1,67 gola/mecz
3 pkt
1:1 bramki
0,50 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Al Wahda FC
Wartość drużyny: 23,4 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Argentyna | 24 | pomocnik | 5 | 4 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Brazylia | 25 | pomocnik | 5 | 2,8 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,07 średnia ocena | Argentyna | 24 | pomocnik | 5 | 4 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 450 minut | ZEA | 26 | obrońca | 5 | 2,5 mln € |
Przewidywany skład Al Wahda FC 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Al Wahda FC w tabeli UAE League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al-Jazira
|
5 | 4 | 1 | 0 | 11:2 | 13 |
2
|
Al Ain
|
5 | 4 | 1 | 0 | 12:5 | 13 |
| ··· | |||||||
5
|
Sharjah FC
|
5 | 3 | 0 | 2 | 10:7 | 9 |
6
|
Al Wahda FC
|
5 | 3 | 0 | 2 | 6:5 | 9 |
7
|
Ajman
|
5 | 3 | 0 | 2 | 11:12 | 9 |
Wyniki Al Wahda FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Wrz Koniec
|
Al Wahda FC
1
Sharjah FC
0
UAE League, 5. kolejka
|
|
|
06 Wrz Koniec
|
Al-Dhafra
0
Al Wahda FC
1
UAE League, 4. kolejka
|
|
|
30 Sie Koniec
|
Al Wahda FC
2
Baniyas SC
1
UAE League, 3. kolejka
|
Terminarz Al Wahda FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 15:05
|
Khorfakkan
Al Wahda FC
UAE League, 6. kolejka
|
|
|
01 Lis 13:55
|
Al Wahda FC
Hatta SC
UAE League, 7. kolejka
|
|
|
08 Lis 16:30
|
Al Wahda FC
Al Ain
UAE League, 8. kolejka
|
Ostatnie transfery Al Wahda FC
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 23 Wrz 2026 |
|
ZEA |
|
za darmo | |
| 06 Wrz 2026 |
![]() |
Tunezja |
|
wypożyczenie | |
| 26 Sie 2026 |
|
Słowenia |
|
3 mln € | |
| 22 Sie 2026 |
![]() |
Argentyna |
|
170 tys. € |
Al Wahda FC to klub piłkarski z ZEA występujący w UAE League. Swoim domowym obiektem jest Al Nahyan Stadium, który może pomieścić 15 000 widzów. Zespół prowadzi Pericles Chamusca. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 23,4 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Al Wahda FC?
Klub piłkarski Al Wahda FC zdobył w swojej historii 11 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Ligi ZEA oraz Mistrzostwo ZEA. Ponadto triumfował w Puchar ZEA.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Al Wahda FC w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Al Wahda FC trafiło 13 zawodników za łączną kwotę 6,4 mln €, a klub opuściło 12 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Adam Gnezda Cerin z Panathinaikos za 3 mln €.
Które miejsce zajmuje Al Wahda FC w tabeli UAE League?
Al Wahda FC zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli UAE League z dorobkiem 9 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego Al-Jazira wynosi 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:5, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Jak wygląda skład Al Wahda FC?
W wyjściowym ustawieniu Al Wahda FC między słupkami staje F. Insfran, a linię obrony najczęściej tworzą A. Zouhir, L. Pimenta, M. Diarra oraz A. Majhed. W środku pola grają Adam Gnezda Cerin, Abdulla Hamad, F. Kruspzky, Jadsom oraz A. Agbinone, a za skuteczność w ataku odpowiadają O. Khribin. Trener Pericles Chamusca ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w UAE League i pucharach.
Kiedy Al Wahda FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Al Wahda FC to spotkanie z Khorfakkan, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 15:05 na obiekcie Saqr bin Mohammad al Qassimi Stadium w ramach UAE League (6. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Al Wahda FC?
Ostatni mecz Al Wahda FC to wygrana z Sharjah FC 1:0 w UAE League, 11 września 2026. Bramkę zdobył Laba (samobójcza). Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Al Wahda FC w tym sezonie?
Bilans Al Wahda FC w tym sezonie to 5 meczów i wynik 3-0-2 przy 6 zdobytych bramkach i 5 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 7,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Al Wahda FC w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Al Wahda FC w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Al Wahda FC
Al Wahda FC terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 15:05
|
UAE League, 6. kolejka
|
Saqr bin Mohammad al Qassimi Stadium Wyjazd | Umiarkowany | |
|
01 Lis 13:55
|
UAE League, 7. kolejka
|
Al Nahyan Stadium U siebie | Łatwy | |
|
08 Lis 16:30
|
UAE League, 8. kolejka
|
Al Nahyan Stadium U siebie | Trudny | |
|
21 Lis 16:25
|
UAE League, 9. kolejka
|
Dubai Sports City Football Academy Wyjazd | Umiarkowany | |
|
03 Gru 13:45
|
UAE League, 10. kolejka
|
Al Nahyan Stadium U siebie | Trudny | |
|
13 Gru 13:45
|
UAE League, 11. kolejka
|
Ittihad Kalba Club Stadium Wyjazd | Umiarkowany | |
|
25 Gru 16:40
|
UAE League, 12. kolejka
|
Rashid Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
29 Gru 16:40
|
UAE League, 13. kolejka
|
Al Nahyan Stadium U siebie | Trudny |
Kiedy Al Wahda FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Al Wahda FC to spotkanie z Khorfakkan, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 15:05 na obiekcie Saqr bin Mohammad al Qassimi Stadium w ramach UAE League (6. kolejka).
Wyniki Al Wahda FC w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Al Wahda FC w sezonie 2026.
Forma i bramki Al Wahda FC w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Al Wahda FC wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Wrz Koniec
|
UAE League, 5. kolejka
|
1:0 | 4-1-4-1 | 5/12 | 3/5 | |
|
06 Wrz Koniec
|
UAE League, 4. kolejka
|
0:1 | 4-1-4-1 | 1/7 | 1/3 | |
|
30 Sie Koniec
|
UAE League, 3. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 9/9 | 1/3 | |
|
21 Sie Koniec
|
UAE League, 2. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 3/5 | 0/2 | |
|
14 Sie Koniec
|
UAE League, 1. kolejka
|
2:3 | 4-4-2 | 5/8 | 2/4 | |
|
16 Maj Koniec
|
UAE League, 26. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 1/2 | 5/10 | |
|
11 Maj Koniec
|
UAE League, 25. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 7/9 | 2/5 | |
|
06 Maj Koniec
|
UAE League, 24. kolejka
|
2:3 | 4-4-2 | 3/6 | 2/4 | |
|
23 Kwi Koniec
|
UAE League, 23. kolejka
|
0:2 | 4-4-2 | 3/7 | 2/4 | |
|
14 Kwi Dogryw.
|
AFC Champions League Elite
|
1:0 | 4-1-3-2 | 4/13 | 5/7 |
Al Wahda FC ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-1-4-1 18 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-1-4-1 – w 2 z 5 meczów, ze średnią 3,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Al Wahda FC zdobywa 1,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Al Wahda FC?
Ostatni mecz Al Wahda FC to wygrana z Sharjah FC 1:0 w UAE League, 11 września 2026. Bramkę zdobył Laba (samobójcza). Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Al Wahda FC – tabela UAE League
Jakie miejsce w tabeli UAE League zajmuje Al Wahda FC w sezonie 2026.
Miejsce Al Wahda FC w tabeli UAE League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al-Jazira
|
5 | 4 | 1 | 0 | 11:2 | 9 | 13 | |
2
|
Al Ain
|
5 | 4 | 1 | 0 | 12:5 | 7 | 13 | |
3
|
Shabab Al Ahli Dubai
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:5 | 5 | 10 | |
4
|
Al-Wasl FC
|
5 | 3 | 1 | 1 | 15:6 | 9 | 10 | |
5
|
Sharjah FC
|
5 | 3 | 0 | 2 | 10:7 | 3 | 9 | |
6
|
Al Wahda FC
|
5 | 3 | 0 | 2 | 6:5 | 1 | 9 | |
7
|
Ajman
|
5 | 3 | 0 | 2 | 11:12 | -1 | 9 | |
8
|
Dubai United
|
5 | 2 | 1 | 2 | 12:13 | -1 | 7 | |
9
|
Al Nasr
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 5 | |
10
|
Al-Ittihad Kalba
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:13 | -7 | 4 | |
11
|
Khorfakkan
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:12 | -7 | 4 | |
12
|
Al-Dhafra
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:9 | -6 | 3 | |
13
|
Hatta SC
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:11 | -6 | 3 | |
14
|
Baniyas SC
|
5 | 0 | 1 | 4 | 5:10 | -5 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al-Jazira
|
5 | 4 | 1 | 0 | 11:2 | 9 | 13 | |
2
|
Al Ain
|
5 | 4 | 1 | 0 | 12:5 | 7 | 13 | |
3
|
Shabab Al Ahli Dubai
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:5 | 5 | 10 | |
4
|
Al-Wasl FC
|
5 | 3 | 1 | 1 | 15:6 | 9 | 10 | |
5
|
Sharjah FC
|
5 | 3 | 0 | 2 | 10:7 | 3 | 9 | |
6
|
Al Wahda FC
|
5 | 3 | 0 | 2 | 6:5 | 1 | 9 | |
7
|
Ajman
|
5 | 3 | 0 | 2 | 11:12 | -1 | 9 | |
8
|
Dubai United
|
5 | 2 | 1 | 2 | 12:13 | -1 | 7 | |
9
|
Al Nasr
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 5 | |
10
|
Al-Ittihad Kalba
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:13 | -7 | 4 | |
11
|
Khorfakkan
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:12 | -7 | 4 | |
12
|
Al-Dhafra
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:9 | -6 | 3 | |
13
|
Hatta SC
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:11 | -6 | 3 | |
14
|
Baniyas SC
|
5 | 0 | 1 | 4 | 5:10 | -5 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Al Ain
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 7 | |
| 2 |
Al-Wasl FC
|
3 | 2 | 0 | 1 | 10:4 | 6 | 6 | |
| 3 |
Al Wahda FC
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 4 |
Al-Jazira
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 4 | |
| 5 |
Dubai United
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 4 | |
| 6 |
Al Nasr
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 7 |
Khorfakkan
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:5 | -2 | 4 | |
| 8 |
Shabab Al Ahli Dubai
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 9 |
Sharjah FC
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | -1 | 3 | |
| 10 |
Ajman
|
2 | 1 | 0 | 1 | 6:6 | 0 | 3 | |
| 11 |
Al-Ittihad Kalba
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:5 | -5 | 0 | |
| 12 |
Al-Dhafra
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 | 0 | |
| 13 |
Hatta SC
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:7 | -6 | 0 | |
| 14 |
Baniyas SC
|
3 | 0 | 0 | 3 | 4:8 | -4 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Al-Jazira
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | 6 | 9 | |
| 2 |
Shabab Al Ahli Dubai
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 7 | |
| 3 |
Al Ain
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 4 | 6 | |
| 4 |
Sharjah FC
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | 4 | 6 | |
| 5 |
Ajman
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:6 | -1 | 6 | |
| 6 |
Al-Wasl FC
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 4 | |
| 7 |
Al-Ittihad Kalba
|
3 | 1 | 1 | 1 | 6:8 | -2 | 4 | |
| 8 |
Al Wahda FC
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 | 3 | |
| 9 |
Dubai United
|
3 | 1 | 0 | 2 | 7:11 | -4 | 3 | |
| 10 |
Al-Dhafra
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 11 |
Hatta SC
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 12 |
Al Nasr
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | |
| 13 |
Baniyas SC
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 | |
| 14 |
Khorfakkan
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Al Wahda FC w tabeli UAE League?
Al Wahda FC zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli UAE League z dorobkiem 9 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego Al-Jazira wynosi 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:5, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki Al Wahda FC w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Al Wahda FC na tle ligi w sezonie 2026.
Al Wahda FC na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,8
- Strzały celne / mecz 3,0
- Asysty / mecz 0,60
- Udane dryblingi / mecz 5,2
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,00
- Czyste konta 40%
- Odbiory / mecz 12,4
- Przechwyty / mecz 8,0
- Wybicia / mecz 19,4
- Zablokowane strzały / mecz 5,2
Strzelcy Al Wahda FC
Rozkład bramek w czasie
Bramki Al Wahda FC i rywali według minuty w ostatnich 5 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Al Wahda FC to 76–90+ minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 1 trafieniem.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Khorfakkan - Al Wahda FC Po przerwie pada 67% bramek Al Wahda FC.Przebieg meczu Al Wahda FC i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 3-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 0-0-2 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 2-0-1 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Al Wahda FC otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Al Wahda FC
83% bramek Al Wahda FC pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 17% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Al Wahda FC zdobywa w sezonie średnio 1,80 punktu na mecz. W ostatnich 5 meczach średnia wynosi 1,80.
Aktualne serie Al Wahda FC
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 5 meczów Al Wahda FC, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Al Wahda FC wygra mecz Khorfakkan - Al Wahda FC Al Wahda FC nie przegrywa od 3 meczów.Bramki w meczach Al Wahda FC
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 40%
- Powyżej 2,5 40%
- Powyżej 3,5 20%
- Powyżej 4,5 20%
- Powyżej 5,5 0%
W 40% meczów Al Wahda FC padają co najmniej trzy bramki, a w 40% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Khorfakkan - Al Wahda FC Powyżej 2,5 bramki padło w 40% meczów Al Wahda FC.Al Wahda FC – faule i karne
- Faule / mecz 11,2
- Faule rywali / mecz 11,6
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Al Wahda FC fauluje średnio 11,2 razy na mecz, a wymusza 11,6 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Al Wahda FC, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Al Wahda FC zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 1,50 na wyjeździe.
Al Wahda FC wygra mecz Khorfakkan - Al Wahda FC Al Wahda FC zdobywa u siebie 67% możliwych punktów, na wyjeździe 50%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 5 meczach Al Wahda FC ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 67% goli Al Wahda FC, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 5 meczów.
Al Wahda FC wygra drugą połowę meczu Khorfakkan - Al Wahda FC Drugą połowę Al Wahda FC wygrywał w 2 z 5 meczów.Al Wahda FC – strzały
- Celne / mecz 3,0
- Niecelne / mecz 4,8
- Celność strzałów 38%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,5
Al Wahda FC oddaje 7,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 38% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,5 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Khorfakkan - Al Wahda FC Al Wahda FC oddaje 7,8 strzałów na mecz.Al Wahda FC – posiadanie piłki
- U siebie 54,0%
- Na wyjeździe 56,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 5
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 5
- Najniższe w sezonie 45%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 5 meczów. Średnio Al Wahda FC utrzymuje przy piłce 55,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 45%.
Al Wahda FC wygra mecz Khorfakkan - Al Wahda FC Al Wahda FC utrzymuje średnio 55,0% posiadania piłki.Al Wahda FC – podania
- Kluczowe / mecz 9,0
- Dośrodkowania / mecz 18,6
- Celność dośrodkowań 27%
- Podania długie / mecz 41
- Celność długich podań 48%
Al Wahda FC wymienia średnio 462 podań na mecz przy celności 86%, z czego 9,0 to podania kluczowe.
Al Wahda FC – czyste konta
- U siebie 1 z 3
- Na wyjeździe 1 z 2
- Stracone / mecz 1,00
- Bez straty do przerwy 60%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 20%
Czyste konto Al Wahda FC to 40% meczów sezonu (2 z 5), z czego 1 w 3 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Khorfakkan - Al Wahda FC Czyste konto Al Wahda FC zachowuje w 40% meczów.Al Wahda FC – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 80%
- Pow. 8,5 w meczu 40%
- Pow. 10,5 w meczu 20%
- Rożne u siebie / mecz 6,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,0
Al Wahda FC wykonuje średnio 4,6 rzutów rożnych na mecz wobec 3,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 40% spotkań.
Al Wahda FC – kartki
- Żółte kartki 7
- Pow. 3,5 kartki w meczu 40%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 20%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 20%
Al Wahda FC ogląda średnio 1,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Al Wahda FC – 2,0.
Al Wahda FC według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 1,00 | 0,00 |
| Środka tabeli (6–9) | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 1,00 | 2,00 |
| Dołu tabeli (10–14) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 1,50 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz Al Wahda FC zdobywa z drużynami z top 5 tabeli, najmniej z drużynami z środka tabeli (6–9).
Al Wahda FC na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
4.
|
2,00 2,00 | 3,33 2,50 | 1,33 1,00 |
|
5.
|
1,50 2,00 | 2,00 2,00 | 2,50 0,67 |
|
6.
|
2,00 1,50 | 1,67 0,50 | 1,33 0,50 |
|
7.
|
1,50 2,00 | 3,00 1,67 | 3,00 2,00 |
|
8.
|
2,00 1,00 | 2,50 2,33 | 1,00 3,67 |
Ciekawe rekordy w meczach Al Wahda FC
Skrajne wyniki i osiągnięcia Al Wahda FC w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Al Wahda FC - Baniyas SC 2:1 UAE League, 30.08.2026
- Najwyższa porażka Al Wahda FC - Ajman 2:3 UAE League, 14.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Al Wahda FC - Ajman 2:3, UAE League, 14.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 10. minuta Laba, Al Wahda FC - Sharjah FC 1:0, UAE League, 11.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Diarra, Al Wahda FC - Ajman 2:3, UAE League, 14.08.2026
Jakie statystyki ma Al Wahda FC w tym sezonie?
Bilans Al Wahda FC w tym sezonie to 5 meczów i wynik 3-0-2 przy 6 zdobytych bramkach i 5 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 7,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Al Wahda FC – zawodnicy
Jak wygląda kadra Al Wahda FC w sezonie 2026.
Przewidywany skład Al Wahda FC 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Kontuzje w kadrze Al Wahda FC
-
Geronimo Rivera Napastnik Zerwanie więzadła krzyżowego pauzuje od 370 dniopuszczone: 42 mecze
Kadra Al Wahda FC
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
|
24 | Argentyna | 4 mln € | 134 tys. € | 5 | 100% | 2 | 0 | 356' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
|
35 | Belgia | 1,2 mln € | 4 mln € | 5 | 100% | 0 | 0 | 94' | 1 | 0 | |||||||
| 38 |
![]() |
20 | Hiszpania | – | – | 4 | 80% | 0 | 0 | 67' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
36 | ZEA | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
|
23 | Argentyna | 2 mln € | 63 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 25 |
|
25 | Brazylia | 2,8 mln € | 143 tys. € | 5 | 100% | 0 | 1 | 403' | 0 | 0 | |||||||
| 94 |
|
23 | Mali | 700 tys. € | 178 tys. € | 5 | 100% | 1 | 0 | 164' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
27 | Słowenia | 4,5 mln € | 418 tys. € | 3 | 60% | 0 | 0 | 218' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
21 | Anglia | 50 tys. € | 62 tys. € | 5 | 100% | 0 | 1 | 374' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
23 | Wenezuela | 400 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 231' | 0 | 0 | |||||||
| 70 |
|
32 | Syria | 4 mln € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 441' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
25 | ZEA | 800 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 266' | 2 | 0 | |||||||
| 66 |
|
33 | ZEA | 1,2 mln € | 107 tys. € | 5 | 100% | 0 | 1 | 72' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
21 | Iran | 275 tys. € | – | 3 | 60% | 0 | 0 | 19' | 0 | 0 | |||||||
| 80 |
![]() |
20 | ZEA | – | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 3' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 44 |
|
25 | Mali | 2 mln € | 800 tys. € | 3 | 60% | 0 | 0 | 259' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
26 | ZEA | 2,5 mln € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
26 | ZEA | 2 mln € | – | 5 | 100% | 1 | 0 | 450' | 2 | 0 | |||||||
| 32 |
|
22 | Portugalia | 600 tys. € | – | 4 | 80% | 0 | 0 | 54' | 0 | 0 | |||||||
| 35 |
![]() |
23 | Tunezja | 250 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 219' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
21 | ZEA | – | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 156' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
21 | Argentyna | 1 mln € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
![]() |
23 | ZEA | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
|
22 | Nigeria | 600 tys. € | – | 1 | 20% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 64 |
|
22 | ZEA | – | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 23 |
![]() |
20 | Paragwaj | 800 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 36 |
|
30 | ZEA | 275 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
28 | ZEA | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
21 | Senegal | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
|
27 | ZEA | 0 € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Al Wahda FC
32,5 mln €
śr. 1,1 mln € / zawodnika
Ile Al Wahda FC wydaje na pensje
5,9 mln € rocznie
śr. 197 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
16
najliczniej: ZEA (12 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Al Wahda FC w sezonie 2026
Al Wahda FC wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Al Wahda FC
Jak wygląda skład Al Wahda FC?
W wyjściowym ustawieniu Al Wahda FC między słupkami staje F. Insfran, a linię obrony najczęściej tworzą A. Zouhir, L. Pimenta, M. Diarra oraz A. Majhed. W środku pola grają Adam Gnezda Cerin, Abdulla Hamad, F. Kruspzky, Jadsom oraz A. Agbinone, a za skuteczność w ataku odpowiadają O. Khribin. Trener Pericles Chamusca ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w UAE League i pucharach.
Al Wahda FC – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Al Wahda FC w sezonie 2026.
Al Wahda FC transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 Wrz 2026 |
|
ZEA | 28 |
|
za darmo | |
| 06 Wrz 2026 |
![]() |
Tunezja | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 26 Sie 2026 |
|
Słowenia | 27 |
|
3 mln € | |
| 22 Sie 2026 |
![]() |
Argentyna | 21 |
|
170 tys. € | |
| 18 Sie 2026 |
|
Mali | 25 |
|
1,2 mln € | |
| 26 Lip 2026 |
|
Serbia | 37 |
|
za darmo | |
| 17 Lip 2026 |
![]() |
Tunezja | 23 |
|
300 tys. € | |
| 12 Lip 2026 |
![]() |
Paragwaj | 20 |
|
614 tys. € | |
| 12 Lip 2026 |
![]() |
Anglia | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 12 Lip 2026 |
|
Wenezuela | 23 |
|
860 tys. € |
Kluczowe transfery Al Wahda FC
Al Wahda FC bilans transferowy
- -6,4 mln € 2026
- -507 tys. € 2025
- -5,6 mln € 2024
Rekordy transferowe w historii Al Wahda FC
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Al Wahda FC w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Al Wahda FC trafiło 13 zawodników za łączną kwotę 6,4 mln €, a klub opuściło 12 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Adam Gnezda Cerin z Panathinaikos za 3 mln €.
Al Wahda FC – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Al Wahda FC? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Al Wahda FC?
Klub piłkarski Al Wahda FC zdobył w swojej historii 11 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Ligi ZEA oraz Mistrzostwo ZEA. Ponadto triumfował w Puchar ZEA.