Forma w lidze
Al Faisaly w tabeli
15. miejsce / 3 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 18 punktów
Strata do 3. miejsca: 16 punktów
Serie w ostatnich meczach
7 meczów bez zwycięstwa
Wyniki u siebie / na wyjeździe
2 pkt
2:6 bramki
0,50 gola/mecz
1 pkt
3:7 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Al Faisaly'ego
Wartość drużyny: 3 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Kongo | 30 | napastnik | 5 | 3 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Brazylia | 34 | obrońca | 7 | 2 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,04 średnia ocena | Brazylia | 34 | obrońca | 7 | 2 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 630 minut | Brazylia | 34 | obrońca | 7 | 2 mln € |
Przewidywany skład Al Faisaly'ego 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Al Faisaly w tabeli Saudi Pro League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al Hilal
|
8 | 7 | 0 | 1 | 26:7 | 21 |
2
|
Al-Qadisiyah FC
|
8 | 6 | 1 | 1 | 21:8 | 19 |
| ··· | |||||||
14
|
Al Khaleej Saihat
|
8 | 0 | 6 | 2 | 4:11 | 6 |
15
|
Al Faisaly
|
7 | 0 | 3 | 4 | 5:13 | 3 |
16
|
Al Fateh
|
8 | 0 | 3 | 5 | 4:15 | 3 |
Wyniki Al Faisaly'ego
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Wrz Koniec
|
Al Faisaly
1
Al Ittihad Jeddah
3
Saudi Pro League, 7. kolejka
|
|
|
08 Wrz Koniec
|
Al Ettifaq
0
Al Faisaly
0
Saudi Pro League, 6. kolejka
|
|
|
05 Wrz Koniec
|
Al Faisaly
0
Al Hazm
0
Saudi Pro League, 5. kolejka
|
Terminarz Al Faisaly'ego
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
15 Paź 15:40
|
Al Faisaly
Al Kholood
Saudi Pro League, 9. kolejka
|
|
|
19 Paź 20:00
|
Al Shabab (KSA)
Al Faisaly
Saudi Pro League, 10. kolejka
|
|
|
23 Paź 15:30
|
Al Faisaly
Al Nassr
Saudi Pro League, 11. kolejka
|
Ostatnie transfery Al Faisaly'ego
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 24 Wrz 2026 |
|
Arabia Saudyjska |
|
za darmo | |
| 05 Wrz 2026 |
![]() |
Brazylia |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Arabia Saudyjska |
|
wypożyczenie | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Arabia Saudyjska |
|
za darmo |
Al Faisaly to klub piłkarski z Arabii Saudyjskiej występujący w Saudi Pro League. Swoim domowym obiektem jest Al Majma'ah Sports City Stadium, który może pomieścić 7 000 widzów. Zespół prowadzi Giovanni Solinas. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 3 miliony euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Al Faisaly?
Klub piłkarski Al Faisaly zdobył w swojej historii 4 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 3. ligi Arabii Saudyjskiej oraz Puchar Arabii Saudyjskiej. Ponadto triumfował w Mistrzostwo 2. ligi Arabii Saudyjskiej.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Al Faisaly w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Al Faisaly'ego trafiło 17 zawodników, a klub opuściło 13 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Al Faisaly w tabeli Saudi Pro League?
Al Faisaly zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli Saudi Pro League z dorobkiem 3 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Al Hilal wynosi 18 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 5:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Jak wygląda skład Al Faisaly'ego?
W wyjściowym ustawieniu Al Faisaly'ego między słupkami staje F. Pacheco, a linię obrony najczęściej tworzą Y. Barnawi, A. Seck, A. Girotto oraz Mohammed Ali Al Shanqiti. W środku pola grają Eid Al-Muwallad, C. Bassogog, Abdulrahman Al Shereaf, J. Seoane oraz Flavio, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Mendy. Trener Giovanni Solinas ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Saudi Pro League i pucharach.
Kiedy Al Faisaly gra następny mecz?
Najbliższy mecz Al Faisaly'ego to spotkanie z Al Kholood, które odbędzie się 15 października 2026 o godzinie 15:40 na obiekcie Al Majma'ah Sports City Stadium w ramach Saudi Pro League (9. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Al Faisaly'ego?
Ostatni mecz Al Faisaly'ego to porażka z Al Ittihad Jeddah 1:3 w Saudi Pro League, 11 września 2026. Bramki zdobyli Bergwijn, En-Nesyri, En-Nesyri oraz Bongonda. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Al Faisaly w tym sezonie?
Bilans Al Faisaly'ego w tym sezonie to 7 meczów i wynik 0-3-4 przy 5 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 6,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Al Faisaly'ego w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Al Faisaly w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Al Faisaly'ego
Al Faisaly terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
15 Paź 15:40
|
Saudi Pro League, 9. kolejka
|
Al Majma'ah Sports City Stadium U siebie | Umiarkowany | |
|
19 Paź 20:00
|
Saudi Pro League, 10. kolejka
|
Prince Faisal bin Fahd Stadium Wyjazd | Umiarkowany | |
|
23 Paź 15:30
|
Saudi Pro League, 11. kolejka
|
Al Majma'ah Sports City Stadium U siebie | Trudny | |
|
27 Paź 13:40
|
Saudi Pro League, 8. kolejka
|
Prince Sultan bin Abdulaziz Sports City Stadium Wyjazd | Łatwy | |
|
31 Paź 15:55
|
Saudi Pro League, 12. kolejka
|
Al Majma'ah Sports City Stadium Wyjazd | Łatwy | |
|
05 Lis 18:00
|
Saudi Pro League, 13. kolejka
|
Al Majma'ah Sports City Stadium U siebie | Umiarkowany | |
|
20 Lis 18:00
|
Saudi Pro League, 14. kolejka
|
Prince Abdullah al-Faisal Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
26 Lis 18:00
|
Saudi Pro League, 15. kolejka
|
Al Majma'ah Sports City Stadium U siebie | Łatwy | |
|
03 Gru 18:00
|
Saudi Pro League, 16. kolejka
|
Al Taawon Club Stadium Wyjazd | Łatwy | |
|
10 Gru 18:00
|
Saudi Pro League, 17. kolejka
|
Al Majma'ah Sports City Stadium U siebie | Umiarkowany |
Kiedy Al Faisaly gra następny mecz?
Najbliższy mecz Al Faisaly'ego to spotkanie z Al Kholood, które odbędzie się 15 października 2026 o godzinie 15:40 na obiekcie Al Majma'ah Sports City Stadium w ramach Saudi Pro League (9. kolejka).
Wyniki Al Faisaly'ego w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Al Faisaly w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Al Faisaly'ego w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Al Faisaly wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Wrz Koniec
|
Saudi Pro League, 7. kolejka
|
1:3 | 4-1-4-1 | 4/7 | 0/1 | |
|
08 Wrz Koniec
|
Saudi Pro League, 6. kolejka
|
0:0 | 4-1-4-1 | 2/7 | 2/4 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Saudi Pro League, 5. kolejka
|
0:0 | 4-1-4-1 | 3/10 | 2/7 | |
|
30 Sie Koniec
|
Saudi Pro League, 4. kolejka
|
3:1 | 4-1-4-1 | 2/6 | 3/3 | |
|
26 Sie Koniec
|
Saudi Pro League, 3. kolejka
|
1:1 | 4-1-4-1 | 2/6 | 4/6 | |
|
21 Sie Koniec
|
Saudi Pro League, 2. kolejka
|
0:2 | 4-3-3 | 1/4 | 2/2 | |
|
14 Sie Koniec
|
Saudi Pro League, 1. kolejka
|
4:2 | 4-3-3 | 1/8 | 1/1 | |
|
14 Maj Koniec
|
Saudi First Division League, 34. kolejka
|
4:0 | 4-2-3-1 | 11/14 | 1/3 | |
|
09 Maj Koniec
|
Saudi First Division League, 33. kolejka
|
0:2 | 4-2-3-1 | 9/9 | 3/4 | |
|
02 Maj Koniec
|
Saudi First Division League, 32. kolejka
|
2:0 | 4-2-3-1 | 7/13 | 1/3 |
Al Faisaly ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-1-4-1 16 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-1-4-1 – w 5 z 7 meczów, ze średnią 0,60 punktu. W pozostałych ustawieniach Al Faisaly zdobywa 0,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Al Faisaly'ego?
Ostatni mecz Al Faisaly'ego to porażka z Al Ittihad Jeddah 1:3 w Saudi Pro League, 11 września 2026. Bramki zdobyli Bergwijn, En-Nesyri, En-Nesyri oraz Bongonda. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Al Faisaly – tabela Saudi Pro League
Jakie miejsce w tabeli Saudi Pro League zajmuje Al Faisaly w sezonie 2026/2027.
Miejsce Al Faisaly'ego w tabeli Saudi Pro League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al Hilal
|
8 | 7 | 0 | 1 | 26:7 | 19 | 21 | |
2
|
Al-Qadisiyah FC
|
8 | 6 | 1 | 1 | 21:8 | 13 | 19 | |
3
|
Al Nassr
|
8 | 6 | 1 | 1 | 19:7 | 12 | 19 | |
4
|
Al Ittihad Jeddah
|
8 | 5 | 2 | 1 | 14:9 | 5 | 17 | |
5
|
Al Suqoor
|
8 | 5 | 1 | 2 | 14:7 | 7 | 16 | |
6
|
Al Ahli Saudi
|
8 | 5 | 0 | 3 | 20:10 | 10 | 15 | |
7
|
Al Ettifaq
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:12 | 0 | 12 | |
8
|
Al Kholood
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:15 | -3 | 12 | |
9
|
Al Draih
|
8 | 3 | 2 | 3 | 7:8 | -1 | 11 | |
10
|
Al Hazm
|
8 | 2 | 3 | 3 | 8:10 | -2 | 9 | |
11
|
Al Riyadh
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:17 | -8 | 9 | |
12
|
Al Shabab (KSA)
|
8 | 1 | 4 | 3 | 9:11 | -2 | 7 | |
13
|
Al Feiha
|
8 | 1 | 4 | 3 | 8:12 | -4 | 7 | |
14
|
Al Khaleej Saihat
|
8 | 0 | 6 | 2 | 4:11 | -7 | 6 | |
15
|
Al Faisaly
|
7 | 0 | 3 | 4 | 5:13 | -8 | 3 | |
16
|
Al Fateh
|
8 | 0 | 3 | 5 | 4:15 | -11 | 3 | |
17
|
Al Taawon
|
8 | 0 | 3 | 5 | 3:15 | -12 | 3 | |
18
|
Abha
|
7 | 0 | 2 | 5 | 5:13 | -8 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al Hilal
|
8 | 7 | 0 | 1 | 26:7 | 19 | 21 | |
2
|
Al-Qadisiyah FC
|
8 | 6 | 1 | 1 | 21:8 | 13 | 19 | |
3
|
Al Nassr
|
8 | 6 | 1 | 1 | 19:7 | 12 | 19 | |
4
|
Al Ittihad Jeddah
|
8 | 5 | 2 | 1 | 14:9 | 5 | 17 | |
5
|
Al Suqoor
|
8 | 5 | 1 | 2 | 14:7 | 7 | 16 | |
6
|
Al Ahli Saudi
|
8 | 5 | 0 | 3 | 20:10 | 10 | 15 | |
7
|
Al Ettifaq
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:12 | 0 | 12 | |
8
|
Al Kholood
|
8 | 3 | 3 | 2 | 12:15 | -3 | 12 | |
9
|
Al Draih
|
8 | 3 | 2 | 3 | 7:8 | -1 | 11 | |
10
|
Al Hazm
|
8 | 2 | 3 | 3 | 8:10 | -2 | 9 | |
11
|
Al Riyadh
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:17 | -8 | 9 | |
12
|
Al Shabab (KSA)
|
8 | 1 | 4 | 3 | 9:11 | -2 | 7 | |
13
|
Al Feiha
|
8 | 1 | 4 | 3 | 8:12 | -4 | 7 | |
14
|
Al Khaleej Saihat
|
8 | 0 | 6 | 2 | 4:11 | -7 | 6 | |
15
|
Al Faisaly
|
7 | 0 | 3 | 4 | 5:13 | -8 | 3 | |
16
|
Al Fateh
|
8 | 0 | 3 | 5 | 4:15 | -11 | 3 | |
17
|
Al Taawon
|
8 | 0 | 3 | 5 | 3:15 | -12 | 3 | |
18
|
Abha
|
7 | 0 | 2 | 5 | 5:13 | -8 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Al Nassr
|
4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | 8 | 12 | |
| 2 |
Al Ittihad Jeddah
|
4 | 3 | 1 | 0 | 8:5 | 3 | 10 | |
| 3 |
Al Hilal
|
4 | 3 | 0 | 1 | 10:6 | 4 | 9 | |
| 4 |
Al Suqoor
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 9 | |
| 5 |
Al Ahli Saudi
|
3 | 3 | 0 | 0 | 12:1 | 11 | 9 | |
| 6 |
Al Kholood
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:9 | -1 | 9 | |
| 7 |
Al-Qadisiyah FC
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:7 | 2 | 7 | |
| 8 |
Al Riyadh
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3:4 | -1 | 6 | |
| 9 |
Al Ettifaq
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:9 | -2 | 5 | |
| 10 |
Al Hazm
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:3 | 0 | 5 | |
| 11 |
Al Shabab (KSA)
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 5 | |
| 12 |
Al Feiha
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:8 | -2 | 5 | |
| 13 |
Al Khaleej Saihat
|
4 | 0 | 3 | 1 | 2:6 | -4 | 3 | |
| 14 |
Al Taawon
|
4 | 0 | 3 | 1 | 0:6 | -6 | 3 | |
| 15 |
Al Draih
|
4 | 0 | 2 | 2 | 1:4 | -3 | 2 | |
| 16 |
Al Faisaly
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:6 | -4 | 2 | |
| 17 |
Al Fateh
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:7 | -6 | 1 | |
| 18 |
Abha
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Al Hilal
|
4 | 4 | 0 | 0 | 16:1 | 15 | 12 | |
| 2 |
Al-Qadisiyah FC
|
4 | 4 | 0 | 0 | 12:1 | 11 | 12 | |
| 3 |
Al Draih
|
4 | 3 | 0 | 1 | 6:4 | 2 | 9 | |
| 4 |
Al Nassr
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 7 | |
| 5 |
Al Ittihad Jeddah
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:4 | 2 | 7 | |
| 6 |
Al Suqoor
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:2 | 3 | 7 | |
| 7 |
Al Ettifaq
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 8 |
Al Ahli Saudi
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:9 | -1 | 6 | |
| 9 |
Al Hazm
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 10 |
Al Kholood
|
4 | 0 | 3 | 1 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 11 |
Al Riyadh
|
5 | 0 | 3 | 2 | 6:13 | -7 | 3 | |
| 12 |
Al Khaleej Saihat
|
4 | 0 | 3 | 1 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 13 |
Al Shabab (KSA)
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 | |
| 14 |
Al Feiha
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:4 | -2 | 2 | |
| 15 |
Al Fateh
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:8 | -5 | 2 | |
| 16 |
Al Faisaly
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | -4 | 1 | |
| 17 |
Abha
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:9 | -6 | 1 | |
| 18 |
Al Taawon
|
4 | 0 | 0 | 4 | 3:9 | -6 | 0 |
Które miejsce zajmuje Al Faisaly w tabeli Saudi Pro League?
Al Faisaly zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli Saudi Pro League z dorobkiem 3 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Al Hilal wynosi 18 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 5:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Statystyki Al Faisaly'ego w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Al Faisaly'ego na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Al Faisaly na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 6,3
- Strzały celne / mecz 2,7
- Asysty / mecz 0,71
- Udane dryblingi / mecz 5,4
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,86
- Czyste konta 29%
- Odbiory / mecz 15,0
- Przechwyty / mecz 9,1
- Wybicia / mecz 21,9
- Zablokowane strzały / mecz 1,0
Strzelcy Al Faisaly'ego
Rozkład bramek w czasie
Bramki Al Faisaly'ego i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Al Faisaly'ego to 0–15 minuta, w której padła 1 bramka. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 1 trafieniem.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Al Faisaly - Al Kholood Po przerwie pada 60% bramek Al Faisaly'ego.Przebieg meczu Al Faisaly'ego i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-1-4 |
| Remis do przerwy | 4 | 0-3-1 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-0-3 |
Jak padają bramki dla Al Faisaly'ego
100% bramek Al Faisaly'ego pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Al Faisaly zdobywa w sezonie średnio 0,43 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 0,43.
Aktualne serie Al Faisaly'ego
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 7 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów Al Faisaly'ego, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Al Faisaly wygra mecz Al Faisaly - Al Kholood Al Faisaly przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Al Faisaly'ego
- Powyżej 0,5 71%
- Powyżej 1,5 71%
- Powyżej 2,5 43%
- Powyżej 3,5 43%
- Powyżej 4,5 14%
- Powyżej 5,5 14%
W 43% meczów Al Faisaly'ego padają co najmniej trzy bramki, a w 57% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Al Faisaly - Al Kholood Powyżej 2,5 bramki padło w 43% meczów Al Faisaly'ego.Al Faisaly – faule i karne
- Faule / mecz 9,6
- Faule rywali / mecz 14,9
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Al Faisaly fauluje średnio 9,6 razy na mecz, a wymusza 14,9 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Al Faisaly'ego, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Al Faisaly - Al Kholood Al Faisaly popełnia 9,6 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Al Faisaly zdobywa 0,50 punktu na mecz wobec 0,33 na wyjeździe.
Al Faisaly wygra mecz Al Faisaly - Al Kholood Al Faisaly zdobywa u siebie 17% możliwych punktów, na wyjeździe 11%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach Al Faisaly'ego ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 60% goli Al Faisaly'ego, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 7 meczów.
Al Faisaly wygra drugą połowę meczu Al Faisaly - Al Kholood Drugą połowę Al Faisaly wygrywał w 1 z 7 meczów.Al Faisaly – strzały
- Celne / mecz 2,7
- Niecelne / mecz 3,6
- Celność strzałów 43%
- Skuteczność (gole / strzały) 11%
- Strzałów na gola 8,8
Al Faisaly oddaje 6,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 43% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,8 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Al Faisaly - Al Kholood Al Faisaly oddaje 6,3 strzałów na mecz.Al Faisaly – posiadanie piłki
- U siebie 46,3%
- Na wyjeździe 45,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 7
- Najniższe w sezonie 43%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 7 meczów. Średnio Al Faisaly utrzymuje przy piłce 46,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 43%.
Al Faisaly wygra mecz Al Faisaly - Al Kholood Al Faisaly utrzymuje średnio 46,0% posiadania piłki.Al Faisaly – podania
- Kluczowe / mecz 5,9
- Dośrodkowania / mecz 16,9
- Celność dośrodkowań 22%
- Podania długie / mecz 50
- Celność długich podań 54%
Al Faisaly wymienia średnio 391 podań na mecz przy celności 85%, z czego 5,9 to podania kluczowe.
Al Faisaly – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 1 z 3
- Stracone / mecz 1,86
- Bez straty do przerwy 43%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 57%
Czyste konto Al Faisaly'ego to 29% meczów sezonu (2 z 7), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Al Faisaly - Al Kholood Czyste konto Al Faisaly zachowuje w 29% meczów.Al Faisaly – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 57%
- Pow. 8,5 w meczu 14%
- Pow. 10,5 w meczu 0%
- Rożne u siebie / mecz 2,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 1,7
Al Faisaly wykonuje średnio 2,1 rzutów rożnych na mecz wobec 4,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 14% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Al Faisaly - Al Kholood Powyżej 8,5 rożnego padło w 14% meczów Al Faisaly'ego.Al Faisaly – kartki
- Żółte kartki 12
- Pow. 3,5 kartki w meczu 43%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 14%
- Kartki rywali / mecz 1,4
- Mecze bez kartki 14%
Al Faisaly ogląda średnio 1,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Al Faisaly'ego – 1,4. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Al Faisaly - Al Kholood Al Faisaly ogląda średnio 1,7 żółtych kartek na mecz.Al Faisaly według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 4 | 0-0-4 | 0,00 | 1,00 | 3,00 |
| Środka tabeli (7–12) | 2 | 0-2-0 | 1,00 | 0,00 | 0,00 |
| Dołu tabeli (13–18) | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Al Faisaly zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–12), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Al Faisaly na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
13.
|
1,25 0,50 | 1,50 0,50 | 2,00 1,00 |
|
14.
|
0,75 0,75 | 0,50 0,50 | 1,50 1,25 |
|
15.
|
0,50 0,33 | 0,50 1,00 | 1,50 2,33 |
|
16.
|
0,25 0,50 | 0,25 0,75 | 1,75 2,00 |
|
17.
|
0,75 0,00 | 0,00 0,75 | 1,50 2,25 |
Ciekawe rekordy w meczach Al Faisaly'ego
Skrajne wyniki i osiągnięcia Al Faisaly'ego w tym sezonie
- Najwyższa porażka Al Hilal - Al Faisaly 4:2 Saudi Pro League, 14.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Al Hilal - Al Faisaly 4:2, Saudi Pro League, 14.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 12. minuta Seck, Al-Qadisiyah FC - Al Faisaly 3:1, Saudi Pro League, 30.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 87. minuta Bongonda, Al Faisaly - Al Ittihad Jeddah 1:3, Saudi Pro League, 11.09.2026
Jakie statystyki ma Al Faisaly w tym sezonie?
Bilans Al Faisaly'ego w tym sezonie to 7 meczów i wynik 0-3-4 przy 5 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 6,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Al Faisaly – zawodnicy
Jak wygląda kadra Al Faisaly'ego w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Al Faisaly'ego 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze Al Faisaly'ego
-
Mohammed Ali Al Shanqiti Obrońca Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 226 dniopuszczone: 9 meczów

-
Jaber Issa Pomocnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 286 dniopuszczone: 22 mecze
Kadra Al Faisaly'ego
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 19 |
|
32 | Gwinea Bissau | 900 tys. € | 1,1 mln € | 7 | 100% | 1 | 1 | 630' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
30 | Kongo | 3 mln € | 1,8 mln € | 5 | 71% | 2 | 0 | 350' | 2 | 0 | |||||||
| 7 |
|
28 | Arabia Saudyjska | 175 tys. € | – | 3 | 43% | 0 | 0 | 52' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
32 | Arabia Saudyjska | 300 tys. € | 1,3 mln € | 2 | 29% | 0 | 0 | 36' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
29 | Arabia Saudyjska | 125 tys. € | – | 2 | 29% | 0 | 0 | 92' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
21 | Gabon | 200 tys. € | – | 5 | 71% | 0 | 0 | 27' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
32 | Arabia Saudyjska | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
30 | Brazylia | 2 mln € | 895 tys. € | 3 | 43% | 0 | 0 | 225' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
30 | Kamerun | 900 tys. € | 513 tys. € | 7 | 100% | 1 | 1 | 567' | 1 | 0 | |||||||
| 77 |
|
29 | Arabia Saudyjska | – | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 499' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
|
29 | Hiszpania | 600 tys. € | 520 tys. € | 7 | 100% | 0 | 1 | 597' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
24 | Arabia Saudyjska | 350 tys. € | 770 tys. € | 6 | 86% | 0 | 0 | 319' | 2 | 2 | |||||||
| 95 |
|
23 | Arabia Saudyjska | 225 tys. € | 640 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 81' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
33 | Arabia Saudyjska | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
|
29 | Arabia Saudyjska | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
29 | Arabia Saudyjska | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
34 | Brazylia | 2 mln € | 1 mln € | 7 | 100% | 0 | 1 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
34 | Senegal | 400 tys. € | 264 tys. € | 7 | 100% | 1 | 0 | 630' | 1 | 0 | |||||||
| 50 |
![]() |
27 | Arabia Saudyjska | 75 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 555' | 3 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
24 | Arabia Saudyjska | – | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 273' | 0 | 0 | |||||||
| 88 |
![]() |
– | Arabia Saudyjska | – | – | 7 | 100% | 0 | 1 | 62' | 0 | 0 | |||||||
| 82 |
![]() |
21 | Arabia Saudyjska | 250 tys. € | – | 3 | 43% | 0 | 0 | 59' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
33 | Arabia Saudyjska | 200 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 302' | 0 | 0 | |||||||
| 70 |
|
35 | Arabia Saudyjska | 75 tys. € | 223 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 170' | 1 | 0 | |||||||
| 87 |
![]() |
22 | Arabia Saudyjska | – | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 63' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
34 | Hiszpania | 600 tys. € | 1 mln € | 7 | 100% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
20 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 26 |
![]() |
37 | Arabia Saudyjska | 50 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Al Faisaly'ego
13,1 mln €
śr. 467 tys. € / zawodnika
Ile Al Faisaly wydaje na pensje
10,1 mln € rocznie
śr. 359 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
8
najliczniej: Arabia Saudyjska (18 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Al Faisaly'ego w sezonie 2026/2027
Al Faisaly wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Al Faisaly'ego
Jak wygląda skład Al Faisaly'ego?
W wyjściowym ustawieniu Al Faisaly'ego między słupkami staje F. Pacheco, a linię obrony najczęściej tworzą Y. Barnawi, A. Seck, A. Girotto oraz Mohammed Ali Al Shanqiti. W środku pola grają Eid Al-Muwallad, C. Bassogog, Abdulrahman Al Shereaf, J. Seoane oraz Flavio, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Mendy. Trener Giovanni Solinas ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Saudi Pro League i pucharach.
Al Faisaly – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Al Faisaly w sezonie 2026/2027.
Al Faisaly transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24 Wrz 2026 |
|
Arabia Saudyjska | 33 |
|
za darmo | |
| 05 Wrz 2026 |
![]() |
Brazylia | 34 |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Arabia Saudyjska | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Arabia Saudyjska | 32 |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Arabia Saudyjska | 27 |
|
wypożyczenie | |
| 27 Sie 2026 |
|
Brazylia | 30 |
|
za darmo | |
| 16 Sie 2026 |
![]() |
Arabia Saudyjska | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 15 Sie 2026 |
![]() |
Arabia Saudyjska | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 15 Sie 2026 |
|
Brazylia | 31 |
|
za darmo | |
| 15 Sie 2026 |
![]() |
Arabia Saudyjska | 24 |
![]() |
za darmo |
Al Faisaly bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- 0 € 2024
- -1,9 mln € 2023
- -3,5 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Al Faisaly'ego
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Al Faisaly w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Al Faisaly'ego trafiło 17 zawodników, a klub opuściło 13 piłkarzy.
Al Faisaly – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Al Faisaly? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Al Faisaly?
Klub piłkarski Al Faisaly zdobył w swojej historii 4 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 3. ligi Arabii Saudyjskiej oraz Puchar Arabii Saudyjskiej. Ponadto triumfował w Mistrzostwo 2. ligi Arabii Saudyjskiej.