Angelo Fulgini jest piłkarzem występującym obecnie w Al Khaleej Saihat. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Angelo Fulgini
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Angelo Fulgini w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Angelo Fulgini wyglądają następująco: 5 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 4 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.98, a skuteczność strzałów to 0,0%. Angelo Fulgini oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Angelo Fulgini w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Angelo Fulgini rozegrał w barwach Al Khaleej Saihat w Saudi Pro League 5 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 328 minut. Średnio dawało to 66 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Angelo Fulgini
Pierwszy transfer Angelo Fulgini w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z Valenciennes do Angers za 1,4 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Angelo Fulgini było przejście z Mainz do RC Lens w 2023 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 7,2 miliona euro.
Czy Angelo Fulgini ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Angelo Fulgini nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Angelo Fulgini to zapalenie spojenia łonowego z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 48 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Angelo Fulgini?
Angelo Fulgini najczęściej występuje jako Ofensywny pomocnik (10). W zależności od ustawienia pełni również rolę Środkowy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Angelo Fulgini?
Wycena 30-letniego Angelo Fulgini według stanu na czerwiec 2026 wynosi 5 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 12 milionów euro, a najniższa 250 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Angelo Fulgini?
Angelo Fulgini urodził się 20 sierpnia 1996 w Abidjan, ma narodowość nowokaledońską. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Angelo Fulgini – statystyki
Szczegółowe statystyki Angelo Fulgini w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Al Khaleej Saihat oraz reprezentacja Nowej Kaledonii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Angelo Fulgini vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Angelo Fulgini w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Angelo Fulgini wyglądają następująco: 5 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 4 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.98, a skuteczność strzałów to 0,0%. Angelo Fulgini oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Angelo Fulgini – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Angelo Fulgini w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
29 Paź
Koniec
|
Saudi Pro League, 12. kolejka
|
4:2 | 87' | 0 | 3 | – | 9.2 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
Saudi Pro League, 7. kolejka
|
1:1 | 74' | 0 | 1 | – | 6.5 | ||
|
07 Wrz
Koniec
|
Saudi Pro League, 6. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.1 | ||
|
03 Wrz
Koniec
|
Saudi Pro League, 5. kolejka
|
3:0 | 45' | 0 | 0 | 6.1 | |||
|
28 Sie
Koniec
|
Saudi Pro League, 4. kolejka
|
1:5 | 32' | 0 | 0 | – | 6.0 | ||
|
21 Maj
Koniec
|
Saudi Pro League, 34. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | 6.1 | |||
|
15 Maj
Koniec
|
Saudi Pro League, 33. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
11 Maj
Koniec
|
Saudi Pro League, 32. kolejka
|
1:2 | 90' | 1 | 0 | – | 8.2 | ||
|
03 Maj
Koniec
|
Saudi Pro League, 31. kolejka
|
1:5 | 87' | 1 | 1 | – | 8.4 | ||
|
29 Kwi
Koniec
|
Saudi Pro League, 30. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | 7.2 |
Ile meczów rozegrał Angelo Fulgini w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Angelo Fulgini rozegrał w barwach Al Khaleej Saihat w Saudi Pro League 5 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 328 minut. Średnio dawało to 66 minut gry na spotkanie.
Angelo Fulgini – transfery
W trakcie kariery Angelo Fulgini zmieniał klub 13 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 14,6 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Al Khaleej Saihat 2026 – obecnie
-
RC Lens 2026 – 2026
-
Al Taawon 2025 – 2026
-
RC Lens 2023 – 2025
-
FSV Mainz 05 2023 – 2023
-
RC Lens 2023 – 2023
-
FSV Mainz 05 2022 – 2023
-
Angers 2017 – 2022
-
Valenciennes 2015 – 2017
-
Valenciennes B 2014 – 2015

-
Valenciennes US U19 2013 – 2014

-
Valenciennes U17 2011 – 2013

-
Valenciennes FC Youth 2007 – 2011

-
SC Douai Jugend do 2007

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Angelo Fulgini
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 21.07.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2026/27 | 29.06.2026 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2025/26 | 30.08.2025 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2023/24 | 30.06.2023 |
|
7,2 mln € | Transfer definitywny |
| 2023/24 | 29.06.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 30.01.2023 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 11.07.2022 |
|
6 mln € | Transfer definitywny |
| 2017/18 | 05.07.2017 |
|
1,4 mln € | Transfer definitywny |
| 2015/16 | 28.07.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 20.08.2014 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 20.08.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 20.08.2011 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2007/08 | 30.06.2007 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Angelo Fulgini
Pierwszy transfer Angelo Fulgini w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z Valenciennes do Angers za 1,4 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Angelo Fulgini było przejście z Mainz do RC Lens w 2023 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 7,2 miliona euro.
Angelo Fulgini – forma
W ostatnich 5 meczach Angelo Fulgini zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,98. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Angelo Fulgini i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
29 Paź
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
4
Al Hazm
2
Saudi Pro League, 12. kolejka
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
8 kluczowych podań
|
Decydujący | 9.2 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
1
Al Nassr
1
Saudi Pro League, 7. kolejka
|
74'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.5 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
0
Al Riyadh
0
Saudi Pro League, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Al Suqoor
3
Al Khaleej Saihat
0
Saudi Pro League, 5. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
1
Al Hilal
5
Saudi Pro League, 4. kolejka
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Al Hazm
2
Al Taawon
0
Saudi Pro League, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Al Taawon
1
Al Riyadh
1
Saudi Pro League, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Al Taawon
1
Al Ahli Saudi
2
Saudi Pro League, 32. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
1
Al Taawon
5
Saudi Pro League, 31. kolejka
|
87'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.4 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Al Taawon
0
Al Ittihad Jeddah
2
Saudi Pro League, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Al Najma
1
Al Taawon
2
Saudi Pro League, 29. kolejka
|
75'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Al Taawon
1
Al Kholood
2
Saudi Pro League, 28. kolejka
|
88'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Al Hilal
2
Al Taawon
2
Saudi Pro League, 27. kolejka
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Mar
Koniec
|
Nowa Kaledonia
0
Jamajka
1
Mistrzostwa Świata Intercontinental Play-offs, półfinał
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Al Suqoor
2
Al Taawon
2
Saudi Pro League, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Al Taawon
3
Al Fateh
2
Saudi Pro League, 25. kolejka
|
82'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Al-Qadisiyah FC
1
Al Taawon
1
Saudi Pro League, 24. kolejka
|
88'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.0 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Al Taawon
1
Al Hilal
1
Saudi Pro League, 10. kolejka
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Al Taawon
2
Al Feiha
3
Saudi Pro League, 23. kolejka
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Damac
2
Al Taawon
1
Saudi Pro League, 22. kolejka
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Al Taawon
1
Al Khaleej Saihat
1
Saudi Pro League, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
8 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.7 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Al Ettifaq
1
Al Taawon
0
Saudi Pro League, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Al Taawon
1
Al Akhdoud
0
Saudi Pro League, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Al Nassr
1
Al Taawon
0
Saudi Pro League, 18. kolejka
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Al Taawon
2
Al Hazm
2
Saudi Pro League, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Al Riyadh
1
Al Taawon
3
Saudi Pro League, 16. kolejka
|
81'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Al Ahli Saudi
2
Al Taawon
1
Saudi Pro League, 15. kolejka
|
76'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Al Taawon
2
Al Shabab (KSA)
0
Saudi Pro League, 14. kolejka
|
79'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Al Taawon
1
Al Suqoor
1
Saudi Pro League, 9. kolejka
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Al Fateh
2
Al Taawon
5
Saudi Pro League, 8. kolejka
|
80'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
6 kluczowych podań
|
Istotny | 8.6 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Al Taawon
2
Al-Qadisiyah FC
0
Saudi Pro League, 7. kolejka
|
77'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.6 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Al Feiha
1
Al Taawon
2
Saudi Pro League, 6. kolejka
|
64'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.8 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Al Taawon
6
Damac
1
Saudi Pro League, 5. kolejka
|
68'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
0
Al Taawon
1
Saudi Pro League, 4. kolejka
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Al Taawon
4
Al Ettifaq
1
Saudi Pro League, 3. kolejka
|
75'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.1 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Al Akhdoud
2
Al Taawon
3
Saudi Pro League, 2. kolejka
|
77'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Maj
Koniec
|
RC Lens
4
Monaco
0
Ligue 1, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Maj
Koniec
|
Toulouse
1
RC Lens
1
Ligue 1, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Maj
Koniec
|
Lyon
1
RC Lens
2
Ligue 1, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Kwi
Koniec
|
RC Lens
0
Auxerre
4
Ligue 1, 31. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
RC Lens
0
Reims
2
Ligue 1, 29. kolejka
|
69'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
7 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
RC Lens
1
Saint-Étienne
0
Ligue 1, 28. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Lille
1
RC Lens
0
Ligue 1, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lut
Koniec
|
Nantes
3
RC Lens
1
Ligue 1, 23. kolejka
|
5'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
16 Lut
Koniec
|
RC Lens
0
Strasburg
2
Ligue 1, 22. kolejka
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Nicea
2
RC Lens
0
Ligue 1, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
Montpellier
0
RC Lens
2
Ligue 1, 20. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
26 Sty
Koniec
|
RC Lens
1
Angers
0
Ligue 1, 19. kolejka
|
67'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Sty
Koniec
|
RC Lens
1
Paris Saint Germain
2
Ligue 1, 18. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Sty
Koniec
|
RC Lens
0
Toulouse
1
Ligue 1, 16. kolejka
|
80'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Gru
Karne
|
RC Lens
(3)
1
Paris Saint Germain
(4)
1
Puchar Francji, 1/32 finału
|
70'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
14 Gru
Koniec
|
Auxerre
2
RC Lens
2
Ligue 1, 15. kolejka
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
08 Gru
Koniec
|
RC Lens
2
Montpellier
0
Ligue 1, 14. kolejka
|
76'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Reims
0
RC Lens
2
Ligue 1, 13. kolejka
|
78'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
09 Lis
Koniec
|
RC Lens
3
Nantes
2
Ligue 1, 11. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Paź
Koniec
|
RC Lens
0
Lille
2
Ligue 1, 9. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Saint-Étienne
0
RC Lens
2
Ligue 1, 8. kolejka
|
73'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Strasburg
2
RC Lens
2
Ligue 1, 7. kolejka
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
RC Lens
0
Nicea
0
Ligue 1, 6. kolejka
|
59'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
RC Lens
0
Lyon
0
Ligue 1, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sie
Koniec
|
Panathinaikos
2
RC Lens
0
Liga Konferencji, play offy
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Sie
Koniec
|
RC Lens
2
Panathinaikos
1
Liga Konferencji, play offy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sie
Koniec
|
Angers
0
RC Lens
1
Ligue 1, 1. kolejka
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Maj
Koniec
|
RC Lens
2
Montpellier
2
Ligue 1
|
70'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Maj
Koniec
|
RC Lens
2
FC Lorient
0
Ligue 1
|
78'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Metz
2
RC Lens
1
Ligue 1
|
30'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
RC Lens
1
Le Havre
1
Ligue 1
|
6'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Lille
2
RC Lens
1
Ligue 1
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Mar
Koniec
|
RC Lens
1
Nicea
3
Ligue 1
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Mar
Koniec
|
RC Lens
1
Brest
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lut
Dogryw.
|
Freiburg
3
RC Lens
2
Liga Europy
|
39'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Reims
1
RC Lens
1
Ligue 1
|
82'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Sty
Karne
|
RC Lens
(5)
2
Monaco
(6)
2
Puchar Francji
|
30'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
20 Gru
Koniec
|
Nicea
2
RC Lens
0
Ligue 1
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Gru
Koniec
|
RC Lens
2
Sevilla
1
Liga Mistrzów
|
18'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.4 | |
|
02 Gru
Koniec
|
RC Lens
3
Lyon
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lis
Koniec
|
Arsenal
6
RC Lens
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Lis
Koniec
|
PSV Eindhoven
1
RC Lens
0
Liga Mistrzów
|
25'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Le Havre
0
RC Lens
0
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Strasburg
0
RC Lens
1
Ligue 1
|
75'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
RC Lens
2
Toulouse
1
Ligue 1
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
RC Lens
0
Metz
1
Ligue 1
|
63'
|
0 goli
6 strzałów (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Monaco
3
RC Lens
0
Ligue 1
|
72'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Brest
3
RC Lens
2
Ligue 1
|
68'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.5 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Rennes
0
RC Lens
1
Ligue 1
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Mar
Koniec
|
RC Lens
1
Lille
1
Ligue 1
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Schalke 04
1
FSV Mainz 05
0
Bundesliga
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Paź
Koniec
|
FSV Mainz 05
1
RB Lipsk
1
Bundesliga
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Sie
Koniec
|
FSV Mainz 05
0
Bayer Leverkusen
3
Bundesliga
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
06 Sie
Koniec
|
VfL Bochum
1
FSV Mainz 05
2
Bundesliga
|
62'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Metz
1
Angers
0
Ligue 1
|
78'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Angers
4
Bordeaux
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Monaco
2
Angers
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Clermont
2
Angers
2
Ligue 1
|
81'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Angers
0
Paris Saint Germain
3
Ligue 1
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Nantes
1
Angers
1
Ligue 1
|
77'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Angers
1
Lille
1
Ligue 1
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Lyon
3
Angers
2
Ligue 1
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Angers
0
Reims
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Rennes
2
Angers
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Angers
1
RC Lens
2
Ligue 1
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.6 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Nicea
1
Angers
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Olympique Marsylia
5
Angers
2
Ligue 1
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.6 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Angers
0
Saint-Étienne
1
Ligue 1
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Montpellier
4
Angers
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Angers
0
Clermont
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Reims
1
Angers
2
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.3 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Angers
1
Monaco
3
Ligue 1
|
81'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Angers
2
Ligue 1
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 5.8 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Angers
3
Metz
2
Ligue 1
|
69'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Troyes
1
Angers
1
Ligue 1
|
66'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Angers
0
Olympique Marsylia
0
Ligue 1
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Angers
1
Nantes
4
Ligue 1
|
81'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Brest
1
Angers
1
Ligue 1
|
79'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Angers
2
Rennes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Bordeaux
1
Angers
1
Ligue 1
|
80'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Strasburg
0
Angers
2
Ligue 1
|
88'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Angers
1
Lille
2
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
6 strzałów (4 celne)
|
Istotny | 8.8 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Angers
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Lyon
3
Angers
0
Ligue 1
|
85'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Brest
0
Angers
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Angers
2
RC Lens
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Strasburg
0
Angers
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Angers
1
Nantes
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Angers
2
Rennes
1
Puchar Francji
|
76'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
Angers
3
Nimes
1
Ligue 1
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Lille
1
Angers
2
Ligue 1
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Angers
2
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
79'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Saint-Étienne
0
Angers
0
Ligue 1
|
83'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Angers
2
FC Lorient
0
Ligue 1
|
83'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
29 Lis
Koniec
|
RC Lens
1
Angers
3
Ligue 1
|
86'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.9 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Angers
0
Lyon
1
Ligue 1
|
81'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Nimes
1
Angers
5
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.4 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Angers
0
Nicea
3
Ligue 1
|
84'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Rennes
1
Angers
2
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.4 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Angers
1
Metz
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Angers
3
Brest
2
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.9 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Montpellier
4
Angers
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.5 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Angers
1
Reims
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Angers
0
Bordeaux
2
Ligue 1
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Dijon FCO
0
Angers
1
Ligue 1
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.4 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Angers
2
Nantes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Lut
Koniec
|
Brest
0
Angers
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Nimes
1
Angers
0
Ligue 1
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Monaco
1
Angers
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Angers
1
Reims
4
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Olympique Marsylia
0
Angers
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Nantes
1
Angers
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Angers
0
Monaco
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Rennes
2
Angers
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Angers
0
Olympique Marsylia
2
Ligue 1
|
77'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Reims
0
Angers
0
Ligue 1
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Montpellier
0
Angers
0
Ligue 1
|
80'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Toulouse
0
Angers
2
Ligue 1
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Angers
1
Saint-Étienne
1
Ligue 1
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Angers
2
Ligue 1
|
74'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Angers
2
Monaco
2
Ligue 1
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Guingamp
1
Angers
0
Ligue 1
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Angers
3
Nicea
0
Ligue 1
|
84'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Strasburg
1
Angers
2
Ligue 1
|
85'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Angers
1
Dijon FCO
0
Ligue 1
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Toulouse
0
Angers
0
Ligue 1
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Nimes
3
Angers
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Amiens SC
0
Angers
0
Ligue 1
|
13'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Nantes
1
Angers
1
Ligue 1
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lis
Koniec
|
Saint-Étienne
4
Angers
3
Ligue 1
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Angers
1
Lille
0
Ligue 1
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Rennes
1
Angers
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Angers
3
Nimes
4
Ligue 1
|
82'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Angers
1
Strasburg
1
Ligue 1
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Angers
3
Caen
0
Ligue 1
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Bordeaux
0
Angers
0
Ligue 1
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Lille
1
Angers
2
Ligue 1
|
6'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Montpellier
2
Angers
1
Ligue 1
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Lyon
1
Angers
1
Ligue 1
|
71'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Angers
2
Dijon FCO
1
Ligue 1
|
86'
|
0 goli
2 strzały
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Nantes
1
Angers
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Angers
1
Montpellier
1
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Monaco
1
Angers
0
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Troyes
3
Angers
0
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Caen
0
Angers
2
Ligue 1
|
36'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Angers
3
Lyon
3
Ligue 1
|
54'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Nicea
2
Angers
2
Ligue 1
|
60'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.8 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Amiens SC
0
Angers
2
Ligue 1
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Clermont
1
Valenciennes
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
![]()
GFC Ajaccio
1
Valenciennes
0
Ligue 2
|
71'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Valenciennes
1
Amiens SC
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.3 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Lavallouis
0
Valenciennes
0
Ligue 2
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Valenciennes
0
Brest
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Valenciennes
0
![]()
GFC Ajaccio
0
Ligue 2
|
54'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Troyes
2
Valenciennes
0
Ligue 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 |
W ostatnich 5 meczach Angelo Fulgini 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.03, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.98.
W ostatnich 10 meczach Angelo Fulgini 5 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 3 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.03, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.18.
W jakiej formie jest Angelo Fulgini?
Angelo Fulgini jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 4 asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.98 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.98). Jego dyspozycja rośnie.
Angelo Fulgini – zarobki
Angelo Fulgini gra w Al Khaleej Saihat na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,8 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Angelo Fulgini w Al Khaleej Saihat (2024/25)
| Rocznie | 1,8 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 153 tys. € |
| Tygodniowo | 35 tys. € |
| Dziennie | 5 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Angelo Fulgini w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2024/25 |
|
1,8 mln € |
| 2023/24 |
|
1,8 mln € |
| 2022/23 |
|
1,8 mln € |
| 2022/23 |
|
1,9 mln € |
| 2021/22 |
|
564 tys. € |
| 2020/21 |
|
633 tys. € |
| 2019/20 |
|
489 tys. € |
| 2018/19 |
|
479 tys. € |
| 2017/18 |
|
505 tys. € |
Angelo Fulgini – kontuzje
W trakcie kariery Angelo Fulgini zanotował 12 kontuzji, przez które opuścił łącznie 32 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Angelo Fulgini
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
08.10.26 – 24.10.26 (17 dni)
Al Khaleej Saihat opuszczone: 4 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
31.07.26 – 25.08.26 (26 dni)
Al Khaleej Saihat opuszczone: 4 mecze
-
Uraz stopy
04.12.25 – 08.01.26 (36 dni)
Al Taawon opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
14.03.22 – 31.03.22 (18 dni)
Angers opuszczone: 1 mecz
-
Problemy z udem
13.04.21 – 04.05.21 (22 dni)
Angers opuszczone: 4 mecze
-
Uraz
31.01.21 – 14.02.21 (15 dni)
Angers opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kostki
16.12.20 – 21.12.20 (6 dni)
Angers opuszczone: 1 mecz
-
Zapalenie spojenia łonowego
24.07.19 – 09.09.19 (48 dni)
Angers opuszczone: 4 mecze
-
Stłuczenie
11.04.19 – 17.04.19 (7 dni)
Angers opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
19.09.18 – 01.10.18 (13 dni)
Angers opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
15.04.18 – 19.05.18 (35 dni)
Angers opuszczone: 5 meczów
-
Uraz kolana
01.03.18 – 05.03.18 (5 dni)
Angers opuszczone: 1 mecz
Czy Angelo Fulgini ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Angelo Fulgini nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Angelo Fulgini to zapalenie spojenia łonowego z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 48 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Angelo Fulgini – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Angelo Fulgini wynosi obecnie 5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Angelo Fulgini na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Angelo Fulgini
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 03.06.2026 | 29 |
|
5 mln € |
| 17.12.2025 | 29 |
|
5 mln € |
| 02.06.2025 | 28 |
|
5 mln € |
| 09.12.2024 | 28 |
|
6 mln € |
| 02.06.2024 | 27 |
|
7 mln € |
| 17.12.2023 | 27 |
|
8 mln € |
| 26.06.2023 | 26 |
|
9 mln € |
| 08.11.2022 | 26 |
|
9 mln € |
| 20.09.2022 | 26 |
|
9 mln € |
| 29.05.2022 | 25 |
|
12 mln € |
| 15.12.2021 | 25 |
|
12 mln € |
| 03.06.2021 | 24 |
|
12 mln € |
| 08.04.2021 | 24 |
|
12 mln € |
| 06.01.2021 | 24 |
|
11 mln € |
| 14.10.2020 | 24 |
|
7 mln € |
| 02.08.2020 | 23 |
|
7 mln € |
| 07.04.2020 | 23 |
|
4 mln € |
| 18.12.2019 | 23 |
|
5 mln € |
| 02.06.2019 | 22 |
|
5 mln € |
| 16.12.2018 | 22 |
|
4 mln € |
| 05.09.2018 | 22 |
|
4 mln € |
| 03.06.2018 | 21 |
|
3,5 mln € |
| 23.01.2018 | 21 |
|
3,5 mln € |
| 14.06.2017 | 20 |
|
1,3 mln € |
| 19.03.2017 | 20 |
|
1 mln € |
| 12.07.2016 | 19 |
|
1 mln € |
| 03.02.2016 | 19 |
|
1 mln € |
| 05.06.2015 | 18 | 400 tys. € | |
| 04.04.2015 | 18 | 250 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Angelo Fulgini?
Wycena Angelo Fulgini wynosi obecnie 5 mln €. W szczycie kariery Angelo Fulgini wyceniano na 12 mln €, a najniżej na 250 tys. €.