Anthony Moris jest piłkarzem występującym obecnie w Al Khaleej Saihat. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarza.
Forma w ostatnich meczach Anthony Moris
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Anthony Moris w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Anthony Moris wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.56. Anthony Moris oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Anthony Moris w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Anthony Moris rozegrał w barwach Al Khaleej Saihat w Saudi Pro League 9 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 5 występów w reprezentacji Luksemburga. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 170 minut. Średnio dawało to 84 minuty gry na spotkanie.
Czy Anthony Moris ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Anthony Moris nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Anthony Moris to uraz z 2017 roku, który wykluczył go z gry na 178 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Anthony Moris?
Anthony Moris ma na koncie 5 trofeów. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Belgii — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Union Saint-Gilloise — 4 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Anthony Moris?
Anthony Moris najczęściej występuje jako Bramkarz (1).
Jaka jest wartość rynkowa Anthony Moris?
Wycena 36-letniego Anthony Moris według stanu na czerwiec 2026 wynosi 1,2 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2 miliony euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Anthony Moris?
Anthony Moris urodził się 29 kwietnia 1990 w Arlon w Belgii, ma narodowość luksemburską. Obecnie piłkarz ma 36 lat.
Anthony Moris – statystyki
Szczegółowe statystyki Anthony Moris w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Al Khaleej Saihat oraz reprezentacja Luksemburga. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Anthony Moris vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Anthony Moris w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Anthony Moris wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.56. Anthony Moris oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Anthony Moris – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Anthony Moris w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
29 Paź
Koniec
|
Saudi Pro League, 12. kolejka
|
4:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Saudi Pro League, 8. kolejka
|
1:1 | 45' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
06 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy C
|
0:2 | 45' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
03 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy C
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 8.8 | ||
|
29 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy C
|
0:3 | 90' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
26 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy C
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | 7.9 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
Saudi Pro League, 7. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | 6.0 | |||
|
07 Wrz
Koniec
|
Saudi Pro League, 6. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
03 Wrz
Koniec
|
Saudi Pro League, 5. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | 5.7 | ||
|
28 Sie
Koniec
|
Saudi Pro League, 4. kolejka
|
1:5 | 90' | 0 | 0 | – | 6.0 |
Ile meczów rozegrał Anthony Moris w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Anthony Moris rozegrał w barwach Al Khaleej Saihat w Saudi Pro League 9 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 5 występów w reprezentacji Luksemburga. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 170 minut. Średnio dawało to 84 minuty gry na spotkanie.
Anthony Moris – transfery
W trakcie kariery Anthony Moris zmieniał klub 11 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Al Khaleej Saihat 2025 – obecnie
-
Royale Union SG 2020 – 2025
-
Excelsior Virton 2018 – 2020
-
KV Mechelen 2014 – 2018
-
Free Player 2014 – 2014

-
Standard Liege 2014 – 2014
-
Sint-Truidense VV 2013 – 2014
-
Standard Liege 2011 – 2013
-
Standard Liege II 2008 – 2011

-
Standard Liege U19 2006 – 2008

-
Standard Liège U17 2005 – 2006

-
Standard Liège Youth do 2005

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Anthony Moris
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 15.07.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 29.07.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 18.07.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 31.12.2014 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.08.2014 |
![]() |
— | Rozwiązanie kontraktu |
| 2014/15 | 29.06.2014 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2013/14 | 31.12.2013 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
|
— | Wolny transfer |
| 2008/09 | 30.06.2008 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2006/07 | 30.06.2006 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2005/06 | 30.06.2005 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Anthony Moris – forma
W ostatnich 5 meczach Anthony Moris zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,88. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Anthony Moris i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
29 Paź
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
4
Al Hazm
2
Saudi Pro League, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Al Ettifaq
1
Al Khaleej Saihat
1
Saudi Pro League, 8. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Luksemburg
0
Bułgaria
2
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy C
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Estonia
1
Luksemburg
0
Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy C
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.8 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Luksemburg
0
Islandia
3
Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy C
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Bułgaria
1
Luksemburg
2
Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy C
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
1
Al Nassr
1
Saudi Pro League, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
0
Al Riyadh
0
Saudi Pro League, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Al Suqoor
3
Al Khaleej Saihat
0
Saudi Pro League, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
1
Al Hilal
5
Saudi Pro League, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Abha
1
Al Khaleej Saihat
1
Saudi Pro League, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
0
Al Shabab (KSA)
0
Saudi Pro League, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Al Taawon
0
Al Khaleej Saihat
0
Saudi Pro League, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
1
Al Ahli Saudi
4
Saudi Pro League, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Al Akhdoud
3
Al Khaleej Saihat
1
Saudi Pro League, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
1
Al Hilal
2
Saudi Pro League, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Damac
0
Al Khaleej Saihat
2
Saudi Pro League, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
3
Al Najma
1
Saudi Pro League, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Al Fateh
1
Al Khaleej Saihat
0
Saudi Pro League, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Al Kholood
2
Al Khaleej Saihat
2
Saudi Pro League, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
0
Al Nassr
5
Saudi Pro League, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
2
Al Hazm
1
Saudi Pro League, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
1
Al Khaleej Saihat
0
Saudi Pro League, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
2
Al Kholood
3
Saudi Pro League, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
0
Al Suqoor
1
Saudi Pro League, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Al Riyadh
1
Al Khaleej Saihat
1
Saudi Pro League, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Al Taawon
1
Al Khaleej Saihat
1
Saudi Pro League, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
0
Al-Qadisiyah FC
1
Saudi Pro League, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Al Feiha
3
Al Khaleej Saihat
1
Saudi Pro League, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
0
Al Shabab (KSA)
0
Saudi Pro League, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Al Ahli Saudi
4
Al Khaleej Saihat
1
Saudi Pro League, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
4
Al Akhdoud
1
Saudi Pro League, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Al Ettifaq
1
Al Khaleej Saihat
2
Saudi Pro League, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
4
Damac
0
Saudi Pro League, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Al Najma
2
Al Khaleej Saihat
2
Saudi Pro League, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Gru
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
0
Al Fateh
1
Saudi Pro League, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Al Hilal
3
Al Khaleej Saihat
2
Saudi Pro League, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Al Nassr
4
Al Khaleej Saihat
1
Saudi Pro League, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Irlandia Północna
1
Luksemburg
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 10. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
14 Lis
Koniec
|
Luksemburg
0
Niemcy
2
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 9. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Al Hazm
1
Al Khaleej Saihat
4
Saudi Pro League, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
4
Al Ittihad Jeddah
4
Saudi Pro League, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Al Suqoor
1
Al Khaleej Saihat
1
Saudi Pro League, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
4
Al Riyadh
1
Saudi Pro League, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.6 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Słowacja
2
Luksemburg
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 8. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Niemcy
4
Luksemburg
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 7. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
0
Al Taawon
1
Saudi Pro League, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Al-Qadisiyah FC
2
Al Khaleej Saihat
1
Saudi Pro League, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
3
Al Feiha
0
Saudi Pro League, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Luksemburg
0
Słowacja
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 6. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Luksemburg
1
Irlandia Północna
3
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 5. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
1
Al Khaleej Saihat
4
Saudi Pro League, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Antwerp
0
Royale Union SG
4
Jupiler Pro League (Belgia), play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Royale Union SG
0
Club Brugge
0
Jupiler Pro League (Belgia), play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Club Brugge
0
Royale Union SG
1
Jupiler Pro League (Belgia), play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Royale Union SG
4
Dender FC
1
Jupiler Pro League (Belgia), 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Lut
Koniec
|
RSC Anderlecht
0
Royale Union SG
2
Jupiler Pro League (Belgia), 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
20 Lut
Dogryw.
|
Ajax
1
Royale Union SG
2
Liga Europy, play offy
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Royale Union SG
0
Ajax
2
Liga Europy, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Rangers
2
Royale Union SG
1
Liga Europy, 8. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Royale Union SG
1
OH Leuven
0
Jupiler Pro League (Belgia), 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Gru
Koniec
|
KAA Gent
1
Royale Union SG
3
Jupiler Pro League (Belgia), 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Royale Union SG
2
Club Brugge
2
Jupiler Pro League (Belgia), 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Royale Union SG
2
Nicea
1
Liga Europy, 6. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Twente
0
Royale Union SG
1
Liga Europy, 5. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Royale Union SG
4
KRC Genk
0
Jupiler Pro League (Belgia), 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Royale Union SG
1
AS Roma
1
Liga Europy, 4. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
24 Paź
Koniec
|
FC Midtjylland
1
Royale Union SG
0
Liga Europy, 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Białoruś
1
Luksemburg
1
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Bułgaria
0
Luksemburg
0
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Royale Union SG
3
KV Kortrijk
0
Jupiler Pro League (Belgia), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Fenerbahce
2
Royale Union SG
1
Liga Europy, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Antwerp
2
Royale Union SG
0
Jupiler Pro League (Belgia), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Luksemburg
0
Białoruś
1
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Irlandia Północna
2
Luksemburg
0
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Royale Union SG
3
Beerschot VA
1
Jupiler Pro League (Belgia), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Cercle Brugge
1
Royale Union SG
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Club Brugge
2
Royale Union SG
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Royale Union SG
4
Antwerp
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Antwerp
0
Royale Union SG
3
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Royale Union SG
1
Club Brugge
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Royale Union SG
2
Cercle Brugge
3
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
KRC Genk
1
Royale Union SG
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Royale Union SG
1
KAA Gent
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
02 Mar
Koniec
|
OH Leuven
0
Royale Union SG
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Royale Union SG
2
Club Brugge
0
Puchar Belgii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
18 Lut
Koniec
|
KV Kortrijk
1
Royale Union SG
3
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Royale Union SG
2
KVC Westerlo
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Club Brugge
2
Royale Union SG
1
Puchar Belgii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
03 Lut
Koniec
|
KRC Genk
0
Royale Union SG
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
28 Sty
Koniec
|
RSC Anderlecht
2
Royale Union SG
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Royale Union SG
2
RSC Anderlecht
1
Puchar Belgii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Club Brugge
1
Royale Union SG
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Royale Union SG
1
KV Mechelen
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.7 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Royale Union SG
2
Liverpool
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Royale Union SG
2
Cercle Brugge
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Toulouse
0
Royale Union SG
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Royale Union SG
3
KV Kortrijk
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Lis
Koniec
|
LASK
3
Royale Union SG
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Paź
Koniec
|
KVC Westerlo
1
Royale Union SG
3
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Royale Union SG
2
LASK
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Royale Union SG
3
Royal Charleroi
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Cercle Brugge
0
Royale Union SG
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Royale Union SG
2
Antwerp
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Lugano
0
Royale Union SG
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Sie
Koniec
|
Royale Union SG
5
OH Leuven
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Standard Liege
0
Royale Union SG
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
28 Lip
Koniec
|
Royale Union SG
2
RSC Anderlecht
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Antwerp
1
Royale Union SG
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Maj
Koniec
|
KRC Genk
1
Royale Union SG
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Royale Union SG
0
Antwerp
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Royale Union SG
1
Bayer Leverkusen
4
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
Royale Union SG
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Mar
Koniec
|
KRC Genk
1
Royale Union SG
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Union Berlin
3
Royale Union SG
3
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Royal Charleroi
0
Royale Union SG
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Cercle Brugge
1
Royale Union SG
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Royale Union SG
4
KAA Gent
0
Puchar Belgii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Sty
Koniec
|
RSC Anderlecht
1
Royale Union SG
3
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Royale Union SG
2
![]()
KV Oostende
1
Puchar Belgii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Lis
Koniec
|
Standard Liege
2
Royale Union SG
3
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Royal Cappellen FC
1
Royale Union SG
7
Puchar Belgii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lis
Koniec
|
Royale Union SG
1
KVC Westerlo
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Malmo
0
Royale Union SG
2
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
16 Paź
Koniec
|
![]()
KV Oostende
1
Royale Union SG
6
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Paź
Koniec
|
SC Braga
1
Royale Union SG
2
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
01 Paź
Koniec
|
OH Leuven
0
Royale Union SG
3
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Turcja
3
Luksemburg
3
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
AS Eupen
1
Royale Union SG
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Royale Union SG
3
Malmo
2
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Royale Union SG
1
KRC Genk
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Union Berlin
0
Royale Union SG
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Zulte Waregem
1
Royale Union SG
3
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Royale Union SG
2
KV Kortrijk
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Lip
Koniec
|
Royale Union SG
1
Royal Charleroi
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
14 Cze
Koniec
|
Luksemburg
2
Wyspy Owcze
2
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Cze
Koniec
|
Luksemburg
0
Turcja
2
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Cze
Koniec
|
Wyspy Owcze
0
Luksemburg
1
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
04 Cze
Koniec
|
Litwa
0
Luksemburg
2
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
15 Maj
Koniec
|
RSC Anderlecht
0
Royale Union SG
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Club Brugge
1
Royale Union SG
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Bośnia i Hercegowina
1
Luksemburg
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Mar
Koniec
|
OH Leuven
1
Royale Union SG
4
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Mar
Koniec
|
KV Kortrijk
2
Royale Union SG
3
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Royale Union SG
1
RSC Anderlecht
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Club Brugge
0
Royale Union SG
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Sint-Truidense VV
1
Royale Union SG
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Lis
Koniec
|
![]()
KV Oostende
1
Royale Union SG
7
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Paź
Koniec
|
KAA Gent
0
Royale Union SG
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
26 Paź
Koniec
|
KV Mechelen
2
Royale Union SG
1
Puchar Belgii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Paź
Koniec
|
AS Eupen
2
Royale Union SG
3
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Portugalia
5
Luksemburg
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Luksemburg
0
Serbia
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Cercle Brugge
0
Royale Union SG
3
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
KRC Genk
1
Royale Union SG
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Serbia
4
Luksemburg
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Luksemburg
2
Azerbejdżan
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Sie
Koniec
|
KV Mechelen
3
Royale Union SG
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
25 Lip
Koniec
|
RSC Anderlecht
1
Royale Union SG
3
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Cze
Koniec
|
Luksemburg
0
Szkocja
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Norwegia
1
Luksemburg
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Royale Union SG
2
Seraing United
0
Challenger Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Royale Union SG
3
Lommel SK
2
Challenger Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Royale Union SG
0
RSC Anderlecht
5
Puchar Belgii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lut
Koniec
|
Royale Union SG
2
![]()
Royal Excel Mouscron
1
Puchar Belgii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sty
Koniec
|
RWDM
0
Royale Union SG
2
Challenger Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Lommel SK
0
Royale Union SG
1
Challenger Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Royale Union SG
5
Lierse Kempenzonen
0
Challenger Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Seraing United
1
Royale Union SG
0
Challenger Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Royale Union SG
2
RWDM
1
Challenger Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Luksemburg
0
Austria
3
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Royale Union SG
3
Deinze
0
Challenger Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
31 Paź
Koniec
|
KVC Westerlo
1
Royale Union SG
4
Challenger Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Royale Union SG
6
![]()
Club Brugge(U23)
0
Challenger Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Azerbejdżan
1
Luksemburg
2
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Deinze
0
Royale Union SG
2
Challenger Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Anthony Moris 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.92, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.88 — wynik powyżej średniej ligowej (6.48).
W ostatnich 10 meczach Anthony Moris 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.67, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.69 — wynik powyżej średniej ligowej (6.48).
W jakiej formie jest Anthony Moris?
Anthony Moris jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.88 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.56). Jego dyspozycja słabnie.
Anthony Moris – zarobki
Anthony Moris gra w Al Khaleej Saihat na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 182 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Anthony Moris w Al Khaleej Saihat (2024/25)
| Rocznie | 182 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 15 tys. € |
| Tygodniowo | 3 tys. € |
| Dziennie | 497 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Anthony Moris w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2024/25 |
|
182 tys. € |
| 2023/24 |
|
174 tys. € |
| 2022/23 |
|
174 tys. € |
| 2021/22 |
|
75 tys. € |
| 2017/18 |
|
137 tys. € |
| 2016/17 |
|
121 tys. € |
| 2015/16 |
|
30 tys. € |
| 2014/15 |
|
40 tys. € |
Anthony Moris – kontuzje
W trakcie kariery Anthony Moris zanotował 7 kontuzji, przez które opuścił łącznie 57 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Anthony Moris
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
10.10.26 – 24.10.26 (15 dni)
Al Khaleej Saihat opuszczone: 3 mecze
-
Zerwanie mięśnia
11.11.24 – 20.11.24 (10 dni)
Luksemburg opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
13.02.24 – 15.02.24 (3 dni)
Royale Union SG opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
25.03.17 – 18.09.17 (178 dni)
KV Mechelen opuszczone: 22 mecze
-
Zerwanie łąkotki
27.10.16 – 28.11.16 (33 dni)
KV Mechelen opuszczone: 5 meczów
-
Problemy z udem
27.08.16 – 06.09.16 (11 dni)
Luksemburg opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
23.04.15 – 17.10.15 (178 dni)
KV Mechelen opuszczone: 22 mecze
Czy Anthony Moris ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Anthony Moris nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Anthony Moris to uraz z 2017 roku, który wykluczył go z gry na 178 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Anthony Moris – trofea
W trakcie kariery Anthony Moris zdobył 5 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Anthony Moris
Jakie trofea zdobył Anthony Moris?
Anthony Moris zdobył w karierze 5 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Union Saint-Gilloise — 4 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Belgii — 2 razy.
Anthony Moris – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Anthony Moris wynosi obecnie 1,2 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Anthony Moris na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Anthony Moris
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 03.06.2026 | 36 |
|
1,2 mln € |
| 17.12.2025 | 35 |
|
1,5 mln € |
| 11.06.2025 | 35 |
|
1,8 mln € |
| 10.12.2024 | 34 |
|
1,8 mln € |
| 03.06.2024 | 34 |
|
2 mln € |
| 21.03.2024 | 33 |
|
2 mln € |
| 18.12.2023 | 33 |
|
1,5 mln € |
| 08.06.2023 | 33 |
|
1,5 mln € |
| 03.11.2022 | 32 |
|
1,5 mln € |
| 11.04.2022 | 31 |
|
1,5 mln € |
| 05.01.2022 | 31 |
|
1,2 mln € |
| 05.10.2021 | 31 |
|
900 tys. € |
| 22.02.2021 | 30 |
|
650 tys. € |
| 20.10.2020 | 30 |
|
350 tys. € |
| 07.04.2020 | 29 |
|
450 tys. € |
| 29.03.2020 | 29 |
|
550 tys. € |
| 01.08.2019 | 29 |
|
400 tys. € |
| 02.06.2018 | 28 |
|
400 tys. € |
| 08.01.2018 | 27 |
|
600 tys. € |
| 05.06.2017 | 27 |
|
600 tys. € |
| 20.01.2017 | 26 |
|
600 tys. € |
| 19.10.2016 | 26 |
|
600 tys. € |
| 14.07.2016 | 26 |
|
400 tys. € |
| 06.02.2016 | 25 |
|
400 tys. € |
| 10.01.2015 | 24 |
|
600 tys. € |
| 24.06.2013 | 23 |
|
600 tys. € |
| 08.01.2013 | 22 |
|
500 tys. € |
| 16.06.2012 | 22 |
|
400 tys. € |
| 04.01.2012 | 21 |
|
250 tys. € |
| 14.07.2008 | 18 | 50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Anthony Moris?
Wycena Anthony Moris wynosi obecnie 1,2 mln €. W szczycie kariery Anthony Moris wyceniano na 2 mln €, a najniżej na 50 tys. €.