Islam Ahmed Hawsawi
obrońca #27Islam Hawsawi jest piłkarzem występującym obecnie w Al Suqoor. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońca.
Forma w ostatnich meczach Islam Ahmed Hawsawi
OcenaTransfery
Profil gry
Jaka jest wartość rynkowa Islam Ahmed Hawsawi?
Wycena 24-letniego Islam Ahmed Hawsawi według stanu na czerwiec 2026 wynosi 300 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 425 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Islam Ahmed Hawsawi?
Islam Ahmed Hawsawi urodził się 27 grudnia 2001 (Arabia Saudyjska). Obecnie piłkarz ma 24 lata.
Islam Ahmed Hawsawi – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Islam Ahmed Hawsawi. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Islam Ahmed Hawsawi
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.05 2026 |
Saudi Pro League, 34. kolejka
|
1:1 | 67' | 0 | 0 | – | ||
| 16.05 2026 |
Saudi Pro League, 33. kolejka
|
2:0 | 27' | 0 | 0 | – | ||
| 11.05 2026 |
Saudi Pro League, 32. kolejka
|
2:1 | 1' | 0 | 0 | – | ||
| 02.05 2026 |
Saudi Pro League, 31. kolejka
|
2:2 | 7' | 0 | 0 | – | ||
| 28.04 2026 |
Saudi Pro League, 30. kolejka
|
1:1 | – | 0 | 0 | – | ||
| 11.04 2026 |
Saudi Pro League, 28. kolejka
|
2:1 | 45' | 0 | 0 | – | ||
| 08.04 2026 |
Saudi Pro League, 29. kolejka
|
3:4 | 63' | 0 | 0 | |||
| 04.04 2026 |
Saudi Pro League, 27. kolejka
|
1:0 | 73' | 0 | 0 | – | ||
| 12.03 2026 |
Saudi Pro League, 26. kolejka
|
2:2 | – | 0 | 0 | – | ||
| 07.03 2026 |
Saudi Pro League, 25. kolejka
|
1:0 | 61' | 0 | 0 | – |
Islam Ahmed Hawsawi – transfery
W trakcie kariery Islam Ahmed Hawsawi zmieniał klub 2 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Al Suqoor 2024 – obecnie
-
Al Wehda FC 2021 – 2024
-
Al-Wehda FC U23 (-2024) do 2021

Islam Ahmed Hawsawi – forma
W ostatnich 5 meczach Islam Ahmed Hawsawi zanotował bilans 1 zwycięstwo, 3 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 5,10. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Islam Ahmed Hawsawi – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Islam Ahmed Hawsawi wynosi obecnie 300 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Islam Ahmed Hawsawi na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Islam Ahmed Hawsawi?
Wycena Islam Ahmed Hawsawi wynosi obecnie 300 tys. €. W szczycie kariery Islam Ahmed Hawsawi wyceniano na 425 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.