Lee Kyu-Min
napastnik #77Kyu-Min Lee jest piłkarzem występującym obecnie w Cheonan City. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnik.
Forma w ostatnich meczach Lee Kyu-Min
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Lee Kyu-Min w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Lee Kyu-Min wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.80, a skuteczność strzałów to 0,0%. Lee Kyu-Min oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Lee Kyu-Min w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Lee Kyu-Min rozegrał w barwach Cheonan City w K League 2 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 71 minut. Średnio dawało to 9 minut gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Lee Kyu-Min?
Lee Kyu-Min najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11).
Jaka jest wartość rynkowa Lee Kyu-Min?
Wycena 20-letniego Lee Kyu-Min według stanu na czerwiec 2026 wynosi 75 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Lee Kyu-Min?
Lee Kyu-Min urodził się 28 września 2005. Obecnie piłkarz ma 20 lat.
Lee Kyu-Min – statystyki
Szczegółowe statystyki Lee Kyu-Min w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Cheonan City. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Lee Kyu-Min
Atak
Obrona
Podania Lee Kyu-Min
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Lee Kyu-Min w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Lee Kyu-Min wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.80, a skuteczność strzałów to 0,0%. Lee Kyu-Min oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Lee Kyu-Min – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Lee Kyu-Min w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Lee Kyu-Min
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.08 2026 |
K League 2 (Korea Południowa), 20. kolejka
|
2:2 | 45' | 0 | 0 | – | ||
| 24.07 2026 |
K League 2 (Korea Południowa), 19. kolejka
|
4:3 | 10' | 0 | 0 | – | ||
| 19.07 2026 |
K League 2 (Korea Południowa), 18. kolejka
|
1:0 | 5' | 0 | 0 | – | ||
| 10.07 2026 |
K League 2 (Korea Południowa), 17. kolejka
|
0:1 | 16' | 0 | 0 | – | ||
| 05.07 2026 |
K League 2 (Korea Południowa), 16. kolejka
|
2:1 | 16' | 0 | 0 | – | ||
| 07.06 2026 |
K League 2 (Korea Południowa), 15. kolejka
|
2:2 | 1' | 0 | 0 | – | ||
| 31.05 2026 |
K League 2 (Korea Południowa), 14. kolejka
|
1:3 | 1' | 0 | 0 | – | ||
| 25.05 2026 |
K League 2 (Korea Południowa), 13. kolejka
|
3:2 | – | 0 | 0 | – | ||
| 01.06 2025 |
K League 1 (Korea Południowa), 17. kolejka
|
2:1 | 11' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Lee Kyu-Min w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Lee Kyu-Min rozegrał w barwach Cheonan City w K League 2 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 71 minut. Średnio dawało to 9 minut gry na spotkanie.
Lee Kyu-Min – transfery
W trakcie kariery Lee Kyu-Min zmieniał klub 3 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Cheonan City 2026 – obecnie
-
Pohang Steelers 2024 – 2026
-
Pyeongtaek Jinwee FC U18 2020 – 2024

-
Ganggu Middle School do 2020

Lee Kyu-Min – forma
W ostatnich 5 meczach Lee Kyu-Min zanotował bilans 0 zwycięstw, 1 remis i 4 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,37. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Forma Lee Kyu-Min
Lee Kyu-Min – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Lee Kyu-Min wynosi obecnie 75 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Lee Kyu-Min na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Lee Kyu-Min?
Wycena Lee Kyu-Min wynosi obecnie 75 tys. €. W szczycie kariery Lee Kyu-Min wyceniano na 75 tys. €, a najniżej na 75 tys. €.