Forma w lidze
Daegu FC w tabeli
4. miejsce / 46 punktów Play-offy
Strata do lidera: 10 punktów
Przewaga nad 7. miejscem: 11 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
26 pkt
26:16 bramki
2,00 gola/mecz
20 pkt
22:19 bramki
1,69 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Daegu FC
Wartość drużyny: 4,2 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 8 bramek | Brazylia | 28 | napastnik | 26 | 700 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 9 asyst | Brazylia | 28 | napastnik | 26 | 700 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,00 średnia ocena | Brazylia | 39 | napastnik | 14 | 100 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2340 minut | Korea Południowa | 28 | obrońca | 26 | 550 tys. € |
Przewidywany skład Daegu FC 3-4-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Daegu FC w tabeli K League 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Suwon Bluewings
|
26 | 17 | 5 | 4 | 43:21 | 56 |
2
|
Suwon City FC
|
26 | 14 | 9 | 3 | 51:29 | 51 |
3
|
Seoul E-Land FC
|
27 | 15 | 6 | 6 | 46:30 | 51 |
4
|
Daegu FC
|
26 | 13 | 7 | 6 | 48:35 | 46 |
5
|
Hwaseong
|
27 | 12 | 8 | 7 | 41:28 | 44 |
Wyniki Daegu FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
19 Wrz Koniec
|
Seoul E-Land FC
2
Daegu FC
1
K League 2 (Korea Południowa), 27. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Daegu FC
3
Yongin City
1
K League 2 (Korea Południowa), 26. kolejka
|
|
|
04 Wrz Koniec
|
Paju Citizen
0
Daegu FC
0
K League 2 (Korea Południowa), 25. kolejka
|
Terminarz Daegu FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 07:00
|
Daegu FC
Cheongju
K League 2 (Korea Południowa), 29. kolejka
|
|
|
24 Paź 07:00
|
Jeonnam Dragons
Daegu FC
K League 2 (Korea Południowa), 30. kolejka
|
|
|
31 Paź 08:30
|
Daegu FC
Suwon Bluewings
K League 2 (Korea Południowa), 31. kolejka
|
Ostatnie transfery Daegu FC
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Ghana |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Korea Południowa |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 05 Paź 2026 |
|
Korea Południowa |
|
koniec wypożyczenia | |
| 22 Sie 2026 |
|
Brazylia |
|
za darmo |
Daegu FC to klub piłkarski z Korei Południowej występujący w K League 2 (Korea Południowa). Swoim domowym obiektem jest DGB Arena, który może pomieścić 12 415 widzów. Zespół prowadzi Sung-Yong Choi. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 4,2 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Daegu FC?
Klub piłkarski Daegu FC zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Korei Południowej.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Daegu FC w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Daegu FC trafiło 16 zawodników, a klub opuściło 22 piłkarzy, co przyniosło 86 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Lee Jin-Yong do FC Anyang za 86 tys. €.
Które miejsce zajmuje Daegu FC w tabeli K League 2?
Daegu FC zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli K League 2 z dorobkiem 46 punktów po 26 kolejkach. Strata do prowadzącego Suwon Bluewings wynosi 10 punktów, a przewaga nad 5. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 48:35, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Jak wygląda skład Daegu FC?
W wyjściowym ustawieniu Daegu FC między słupkami staje T. Han, a linię obrony najczęściej tworzą J. Hong, H. Kim oraz I. Hwang. W środku pola grają J. Hwang, S. Jang, K. Choi oraz K. Han, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Dackers, J. Kim oraz Cesar Fernando Silva Melo. Trener Sung-Yong Choi ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w K League 2 (Korea Południowa) i pucharach.
Kiedy Daegu FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Daegu FC to spotkanie z Cheongju, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 07:00 na obiekcie DGB Arena w ramach K League 2 (29. kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Daegu FC?
Ostatni mecz Daegu FC to porażka z Seoul E-Land FC 2:1 w K League 2, 19 września 2026. Bramki zdobyli Jo, Dackers oraz Jae-Yong. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Daegu FC w tym sezonie?
Bilans Daegu FC w tym sezonie to 26 meczów i wynik 13-7-6 przy 48 zdobytych bramkach i 35 straconych. Czyste konto padło w 8 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 11,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Daegu FC w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Daegu FC w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Daegu FC
Daegu FC terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 07:00
|
K League 2 (Korea Południowa), 29. kolejka
|
DGB Arena U siebie | Umiarkowany | |
|
24 Paź 07:00
|
K League 2 (Korea Południowa), 30. kolejka
|
Gwangyang Stadium Wyjazd | Łatwy | |
|
31 Paź 08:30
|
K League 2 (Korea Południowa), 31. kolejka
|
DGB Arena U siebie | Trudny | |
|
07 Lis 06:00
|
K League 2 (Korea Południowa), 32. kolejka
|
Tancheon Sports Complex Wyjazd | Umiarkowany | |
|
22 Lis 06:00
|
K League 2 (Korea Południowa), 33. kolejka
|
DGB Arena U siebie | Łatwy | |
|
29 Lis 06:00
|
K League 2 (Korea Południowa), 34. kolejka
|
Cheonan Baekseok Stadium Wyjazd | Łatwy |
Kiedy Daegu FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Daegu FC to spotkanie z Cheongju, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 07:00 na obiekcie DGB Arena w ramach K League 2 (29. kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Wyniki Daegu FC w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Daegu FC w sezonie 2026.
Forma i bramki Daegu FC w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Daegu FC wyniki
Daegu FC ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-3 26 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-3 – w 10 z 26 meczów, ze średnią 1,80 punktu. W pozostałych ustawieniach Daegu FC zdobywa 1,75 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Daegu FC?
Ostatni mecz Daegu FC to porażka z Seoul E-Land FC 2:1 w K League 2, 19 września 2026. Bramki zdobyli Jo, Dackers oraz Jae-Yong. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Daegu FC – tabela K League 2 (Korea Południowa)
Jakie miejsce w tabeli K League 2 (Korea Południowa) zajmuje Daegu FC w sezonie 2026.
Miejsce Daegu FC w tabeli K League 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Suwon Bluewings
|
26 | 17 | 5 | 4 | 43:21 | 22 | 56 | |
2
|
Suwon City FC
|
26 | 14 | 9 | 3 | 51:29 | 22 | 51 | |
3
|
Seoul E-Land FC
|
27 | 15 | 6 | 6 | 46:30 | 16 | 51 | |
4
|
Daegu FC
|
26 | 13 | 7 | 6 | 48:35 | 13 | 46 | |
5
|
Hwaseong
|
27 | 12 | 8 | 7 | 41:28 | 13 | 44 | |
6
|
Busan I Park
|
27 | 12 | 6 | 9 | 42:35 | 7 | 42 | |
7
|
Asan Mugunghwa
|
26 | 9 | 8 | 9 | 35:32 | 3 | 35 | |
8
|
Gimpo Citizen
|
26 | 8 | 11 | 7 | 31:31 | 0 | 35 | |
9
|
Gyeongnam FC
|
26 | 8 | 10 | 8 | 31:31 | 0 | 34 | |
10
|
Cheongju
|
27 | 6 | 14 | 7 | 34:42 | -8 | 32 | |
11
|
Seongnam FC
|
26 | 7 | 10 | 9 | 29:33 | -4 | 31 | |
12
|
Paju Citizen
|
26 | 8 | 6 | 12 | 25:29 | -4 | 30 | |
13
|
Yongin City
|
26 | 5 | 12 | 9 | 32:37 | -5 | 27 | |
14
|
Cheonan City
|
27 | 5 | 11 | 11 | 31:37 | -6 | 26 | |
15
|
Jeonnam Dragons
|
26 | 5 | 9 | 12 | 30:44 | -14 | 24 | |
16
|
Ansan Greeners
|
27 | 6 | 4 | 17 | 28:53 | -25 | 22 | |
17
|
Gimhae City
|
26 | 2 | 8 | 16 | 20:50 | -30 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Suwon Bluewings
|
26 | 17 | 5 | 4 | 43:21 | 22 | 56 | |
2
|
Suwon City FC
|
26 | 14 | 9 | 3 | 51:29 | 22 | 51 | |
3
|
Seoul E-Land FC
|
27 | 15 | 6 | 6 | 46:30 | 16 | 51 | |
4
|
Daegu FC
|
26 | 13 | 7 | 6 | 48:35 | 13 | 46 | |
5
|
Hwaseong
|
27 | 12 | 8 | 7 | 41:28 | 13 | 44 | |
6
|
Busan I Park
|
27 | 12 | 6 | 9 | 42:35 | 7 | 42 | |
7
|
Asan Mugunghwa
|
26 | 9 | 8 | 9 | 35:32 | 3 | 35 | |
8
|
Gimpo Citizen
|
26 | 8 | 11 | 7 | 31:31 | 0 | 35 | |
9
|
Gyeongnam FC
|
26 | 8 | 10 | 8 | 31:31 | 0 | 34 | |
10
|
Cheongju
|
27 | 6 | 14 | 7 | 34:42 | -8 | 32 | |
11
|
Seongnam FC
|
26 | 7 | 10 | 9 | 29:33 | -4 | 31 | |
12
|
Paju Citizen
|
26 | 8 | 6 | 12 | 25:29 | -4 | 30 | |
13
|
Yongin City
|
26 | 5 | 12 | 9 | 32:37 | -5 | 27 | |
14
|
Cheonan City
|
27 | 5 | 11 | 11 | 31:37 | -6 | 26 | |
15
|
Jeonnam Dragons
|
26 | 5 | 9 | 12 | 30:44 | -14 | 24 | |
16
|
Ansan Greeners
|
27 | 6 | 4 | 17 | 28:53 | -25 | 22 | |
17
|
Gimhae City
|
26 | 2 | 8 | 16 | 20:50 | -30 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Hwaseong
|
16 | 8 | 5 | 3 | 28:18 | 10 | 29 | |
| 2 |
Suwon Bluewings
|
13 | 8 | 4 | 1 | 20:9 | 11 | 28 | |
| 3 |
Suwon City FC
|
12 | 7 | 5 | 0 | 24:10 | 14 | 26 | |
| 4 |
Daegu FC
|
13 | 8 | 2 | 3 | 26:16 | 10 | 26 | |
| 5 |
Asan Mugunghwa
|
14 | 7 | 4 | 3 | 24:17 | 7 | 25 | |
| 6 |
Busan I Park
|
13 | 7 | 3 | 3 | 21:13 | 8 | 24 | |
| 7 |
Seoul E-Land FC
|
13 | 7 | 2 | 4 | 25:18 | 7 | 23 | |
| 8 |
Gyeongnam FC
|
13 | 7 | 2 | 4 | 21:16 | 5 | 23 | |
| 9 |
Seongnam FC
|
12 | 3 | 7 | 2 | 13:12 | 1 | 16 | |
| 10 |
Cheonan City
|
13 | 3 | 7 | 3 | 11:11 | 0 | 16 | |
| 11 |
Jeonnam Dragons
|
12 | 4 | 4 | 4 | 14:16 | -2 | 16 | |
| 12 |
Cheongju
|
14 | 3 | 6 | 5 | 17:24 | -7 | 15 | |
| 13 |
Yongin City
|
13 | 2 | 7 | 4 | 15:17 | -2 | 13 | |
| 14 |
Paju Citizen
|
13 | 3 | 3 | 7 | 11:14 | -3 | 12 | |
| 15 |
Gimpo Citizen
|
11 | 2 | 5 | 4 | 12:15 | -3 | 11 | |
| 16 |
Ansan Greeners
|
16 | 2 | 2 | 12 | 17:33 | -16 | 8 | |
| 17 |
Gimhae City
|
13 | 0 | 4 | 9 | 10:29 | -19 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Suwon Bluewings
|
13 | 9 | 1 | 3 | 23:12 | 11 | 28 | |
| 2 |
Seoul E-Land FC
|
14 | 8 | 4 | 2 | 21:12 | 9 | 28 | |
| 3 |
Suwon City FC
|
14 | 7 | 4 | 3 | 27:19 | 8 | 25 | |
| 4 |
Gimpo Citizen
|
15 | 6 | 6 | 3 | 19:16 | 3 | 24 | |
| 5 |
Daegu FC
|
13 | 5 | 5 | 3 | 22:19 | 3 | 20 | |
| 6 |
Busan I Park
|
14 | 5 | 3 | 6 | 21:22 | -1 | 18 | |
| 7 |
Paju Citizen
|
13 | 5 | 3 | 5 | 14:15 | -1 | 18 | |
| 8 |
Cheongju
|
13 | 3 | 8 | 2 | 17:18 | -1 | 17 | |
| 9 |
Hwaseong
|
11 | 4 | 3 | 4 | 13:10 | 3 | 15 | |
| 10 |
Seongnam FC
|
14 | 4 | 3 | 7 | 16:21 | -5 | 15 | |
| 11 |
Yongin City
|
13 | 3 | 5 | 5 | 17:20 | -3 | 14 | |
| 12 |
Ansan Greeners
|
11 | 4 | 2 | 5 | 11:20 | -9 | 14 | |
| 13 |
Gyeongnam FC
|
13 | 1 | 8 | 4 | 10:15 | -5 | 11 | |
| 14 |
Asan Mugunghwa
|
12 | 2 | 4 | 6 | 11:15 | -4 | 10 | |
| 15 |
Cheonan City
|
14 | 2 | 4 | 8 | 20:26 | -6 | 10 | |
| 16 |
Gimhae City
|
13 | 2 | 4 | 7 | 10:21 | -11 | 10 | |
| 17 |
Jeonnam Dragons
|
14 | 1 | 5 | 8 | 16:28 | -12 | 8 |
Które miejsce zajmuje Daegu FC w tabeli K League 2?
Daegu FC zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli K League 2 z dorobkiem 46 punktów po 26 kolejkach. Strata do prowadzącego Suwon Bluewings wynosi 10 punktów, a przewaga nad 5. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 48:35, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki Daegu FC w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Daegu FC na tle ligi w sezonie 2026.
Daegu FC na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,1
- Strzały celne / mecz 5,6
- Asysty / mecz 1,31
- Udane dryblingi / mecz 4,2
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,35
- Czyste konta 31%
- Odbiory / mecz 11,2
- Przechwyty / mecz 6,7
- Wybicia / mecz 21,7
- Zablokowane strzały / mecz 4,7
Strzelcy Daegu FC
-
Matheus Serafim 8
-
Edgar Bruno 8
-
Marcus Dackers 6
-
Park Gi-Hyun 5

-
Cesar Fernando Silva Melo 5
-
Kim Ju-Gong 4
Rozkład bramek w czasie
Bramki Daegu FC i rywali według minuty w ostatnich 26 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Daegu FC to 76–90+ minuta, w której padło 15 bramek. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 10 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Daegu FC - Cheongju Po przerwie pada 67% bramek Daegu FC.Przebieg meczu Daegu FC i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 14 | 11-2-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 10 | 2-3-5 |
| Prowadził do przerwy | 7 | 5-1-1 |
| Remis do przerwy | 13 | 7-5-1 |
| Przegrywał do przerwy | 6 | 1-1-4 |
Gdy Daegu FC otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 11 razy na 14 takich meczów.
Jak padają bramki dla Daegu FC
90% bramek Daegu FC pada z gry. Z karnych odpowiadają za 8% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 2% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Daegu FC zdobywa w sezonie średnio 1,77 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,50.
Aktualne serie Daegu FC
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Daegu FC, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Daegu FC wygra mecz Daegu FC - Cheongju Daegu FC przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Daegu FC
- Powyżej 0,5 92%
- Powyżej 1,5 81%
- Powyżej 2,5 62%
- Powyżej 3,5 42%
- Powyżej 4,5 27%
- Powyżej 5,5 15%
W 62% meczów Daegu FC padają co najmniej trzy bramki, a w 69% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Daegu FC - Cheongju Powyżej 2,5 bramki padło w 62% meczów Daegu FC.Daegu FC – faule i karne
- Faule / mecz 11,9
- Faule rywali / mecz 12,8
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Daegu FC fauluje średnio 11,9 razy na mecz, a wymusza 12,8 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Daegu FC, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Daegu FC zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 1,54 na wyjeździe.
Daegu FC wygra mecz Daegu FC - Cheongju Daegu FC zdobywa u siebie 67% możliwych punktów, na wyjeździe 51%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 26 meczach Daegu FC ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 67% goli Daegu FC, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 13 z 26 meczów.
Daegu FC wygra drugą połowę meczu Daegu FC - Cheongju Drugą połowę Daegu FC wygrywał w 13 z 26 meczów.Daegu FC – strzały
- Celne / mecz 5,6
- Niecelne / mecz 5,5
- Celność strzałów 50%
- Skuteczność (gole / strzały) 17%
- Strzałów na gola 6,0
Daegu FC oddaje 11,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 50% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,0 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Daegu FC - Cheongju Daegu FC oddaje 11,1 strzałów na mecz.Daegu FC – posiadanie piłki
- U siebie 54,6%
- Na wyjeździe 53,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 4 z 26
- Mecze z posiadaniem > 55% 13 z 26
- Najniższe w sezonie 37%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 13 z 26 meczów. Średnio Daegu FC utrzymuje przy piłce 54,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 37%.
Daegu FC wygra mecz Daegu FC - Cheongju Daegu FC utrzymuje średnio 54,0% posiadania piłki.Daegu FC – podania
- Kluczowe / mecz 11,1
- Dośrodkowania / mecz 23,0
- Celność dośrodkowań 28%
- Podania długie / mecz 52
- Celność długich podań 53%
Daegu FC wymienia średnio 406 podań na mecz przy celności 82%, z czego 11,1 to podania kluczowe.
Daegu FC – czyste konta
- U siebie 5 z 13
- Na wyjeździe 3 z 13
- Stracone / mecz 1,35
- Bez straty do przerwy 58%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 42%
Czyste konto Daegu FC to 31% meczów sezonu (8 z 26), z czego 5 w 13 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Daegu FC - Cheongju Czyste konto Daegu FC zachowuje w 31% meczów.Daegu FC – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 88%
- Pow. 8,5 w meczu 69%
- Pow. 10,5 w meczu 46%
- Rożne u siebie / mecz 6,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,0
Daegu FC wykonuje średnio 6,0 rzutów rożnych na mecz wobec 4,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 69% spotkań.
Daegu FC – kartki
- Żółte kartki 38
- Pow. 3,5 kartki w meczu 46%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 23%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 19%
Daegu FC ogląda średnio 1,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Daegu FC – 2,0. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Daegu FC według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 9 | 1-3-5 | 0,67 | 1,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (7–11) | 8 | 6-2-0 | 2,50 | 2,50 | 1,13 |
| Dołu tabeli (12–17) | 9 | 6-2-1 | 2,22 | 2,11 | 0,89 |
Najwięcej punktów na mecz Daegu FC zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–11), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Daegu FC na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
2.
|
2,17 1,79 | 2,00 1,93 | 0,83 1,36 |
|
3.
|
1,77 2,00 | 1,92 1,50 | 1,38 0,86 |
|
4.
|
2,00 1,54 | 2,00 1,69 | 1,23 1,46 |
|
5.
|
1,81 1,36 | 1,75 1,18 | 1,13 0,91 |
|
6.
|
1,85 1,29 | 1,62 1,50 | 1,00 1,57 |
Ciekawe rekordy w meczach Daegu FC
Skrajne wyniki i osiągnięcia Daegu FC w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Cheongju - Daegu FC 1:5 K League 2 (Korea Południowa), 4.07.2026
- Najwyższa porażka Hwaseong - Daegu FC 5:1 K League 2 (Korea Południowa), 1.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Daegu FC - Jeonnam Dragons 4:2, K League 2 (Korea Południowa), 7.03.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 9. minuta Park, Daegu FC - Hwaseong 1:0, K League 2 (Korea Południowa), 1.03.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+7 minuta Jang, Busan I Park - Daegu FC 3:1, K League 2 (Korea Południowa), 22.03.2026
Jakie statystyki ma Daegu FC w tym sezonie?
Bilans Daegu FC w tym sezonie to 26 meczów i wynik 13-7-6 przy 48 zdobytych bramkach i 35 straconych. Czyste konto padło w 8 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 11,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Daegu FC – zawodnicy
Jak wygląda kadra Daegu FC w sezonie 2026.
Przewidywany skład Daegu FC 3-4-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Daegu FC
-
Park Dae-Hun Napastnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 227 dniopuszczone: 19 meczów
-
Choi Kang-Min Pomocnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 227 dniopuszczone: 7 meczów
-
Jang Sung-Won Obrońca Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 387 dniopuszczone: 25 meczów
Kadra Daegu FC
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
39 | Brazylia | 100 tys. € | – | 14 | 54% | 8 | 0 | 397' | 2 | 0 | |||||||
| 10 |
|
28 | Brazylia | 700 tys. € | – | 26 | 100% | 8 | 9 | 2 028' | 2 | 0 | |||||||
| 77 |
|
30 | Korea Południowa | 300 tys. € | – | 24 | 92% | 4 | 4 | 1 744' | 0 | 0 | |||||||
| 47 |
![]() |
20 | Korea Południowa | 75 tys. € | – | 3 | 12% | 0 | 0 | 94' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
|
23 | Walia | 150 tys. € | 154 tys. € | 22 | 85% | 6 | 1 | 888' | 2 | 0 | |||||||
| 99 |
|
30 | Korea Południowa | 150 tys. € | – | 19 | 73% | 2 | 2 | 643' | 2 | 0 | |||||||
| 80 |
|
30 | Korea Południowa | 125 tys. € | – | 8 | 31% | 1 | 0 | 135' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
30 | Brazylia | 200 tys. € | – | 10 | 38% | 1 | 0 | 283' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
23 | Korea Południowa | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
|
27 | Korea Południowa | 600 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
|
36 | Brazylia | 550 tys. € | – | 16 | 62% | 5 | 7 | 1 117' | 1 | 0 | |||||||
| 29 |
|
32 | Korea Południowa | 325 tys. € | – | 22 | 85% | 1 | 1 | 1 419' | 0 | 0 | |||||||
| 72 |
|
24 | Korea Południowa | 225 tys. € | – | 19 | 73% | 1 | 1 | 1 286' | 2 | 0 | |||||||
| 30 |
|
23 | Korea Południowa | 175 tys. € | – | 21 | 81% | 1 | 1 | 396' | 2 | 0 | |||||||
| 66 |
![]() |
23 | Korea Południowa | 75 tys. € | – | 21 | 81% | 1 | 0 | 201' | 1 | 1 | |||||||
| 21 |
![]() |
21 | Korea Południowa | 75 tys. € | – | 18 | 69% | 0 | 0 | 196' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
![]() |
25 | 800 tys. € | – | 2 | 8% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | ||||||||
| 39 |
![]() |
21 | Korea Południowa | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
24 | Korea Południowa | 550 tys. € | – | 25 | 96% | 1 | 2 | 2 162' | 4 | 2 | |||||||
| 6 |
|
35 | Korea Południowa | 100 tys. € | – | 5 | 19% | 0 | 0 | 446' | 1 | 0 | |||||||
| 26 |
|
23 | Korea Południowa | 175 tys. € | – | 26 | 100% | 0 | 0 | 1 935' | 1 | 0 | |||||||
| 50 |
|
32 | Korea Południowa | 225 tys. € | – | 22 | 85% | 0 | 0 | 1 454' | 3 | 0 | |||||||
| 34 |
![]() |
22 | Korea Południowa | 175 tys. € | – | 18 | 69% | 5 | 1 | 515' | 2 | 0 | |||||||
| 8 |
|
36 | Korea Południowa | 350 tys. € | – | 16 | 62% | 0 | 0 | 935' | 1 | 0 | |||||||
| 55 |
|
23 | Korea Południowa | 75 tys. € | – | 6 | 23% | 0 | 0 | 394' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
24 | Korea Południowa | 125 tys. € | – | 18 | 69% | 0 | 1 | 420' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
23 | Korea Południowa | 100 tys. € | – | 19 | 73% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
29 | Korea Południowa | 250 tys. € | – | 9 | 35% | 0 | 0 | 234' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
21 | Korea Południowa | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 35 |
![]() |
22 | Korea Południowa | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 45 |
![]() |
24 | Korea Południowa | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 74 |
|
40 | Korea Południowa | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 31 |
|
22 | Korea Południowa | 300 tys. € | – | 25 | 96% | 0 | 1 | 2 250' | 4 | 0 | |||||||
| 1 |
|
27 | Korea Południowa | 100 tys. € | – | 26 | 100% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
30 | Japonia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Daegu FC
7,5 mln €
śr. 214 tys. € / zawodnika
Ile Daegu FC wydaje na pensje
154 tys. € rocznie
śr. 4 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Korea Południowa (28 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Daegu FC w sezonie 2026
Daegu FC wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Daegu FC
Jak wygląda skład Daegu FC?
W wyjściowym ustawieniu Daegu FC między słupkami staje T. Han, a linię obrony najczęściej tworzą J. Hong, H. Kim oraz I. Hwang. W środku pola grają J. Hwang, S. Jang, K. Choi oraz K. Han, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Dackers, J. Kim oraz Cesar Fernando Silva Melo. Trener Sung-Yong Choi ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w K League 2 (Korea Południowa) i pucharach.
Daegu FC – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Daegu FC w sezonie 2026.
Daegu FC transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Ghana | 21 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Korea Południowa | 21 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 05 Paź 2026 |
|
Korea Południowa | 27 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 22 Sie 2026 |
|
Brazylia | 25 |
|
za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
|
Korea Południowa | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 02 Sie 2026 |
|
Korea Południowa | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 26 Lip 2026 |
|
Korea Południowa | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 21 Lip 2026 |
|
Brazylia | 31 |
|
za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
|
Brazylia | 30 |
|
za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
![]() |
Korea Południowa | 21 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Daegu FC
Daegu FC bilans transferowy
- +86 tys. € 2026
- -126 tys. € 2025
- 0 € 2024
- +1,4 mln € 2023
- -447 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Daegu FC
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Daegu FC w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Daegu FC trafiło 16 zawodników, a klub opuściło 22 piłkarzy, co przyniosło 86 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Lee Jin-Yong do FC Anyang za 86 tys. €.
Daegu FC – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Daegu FC? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Daegu FC?
Klub piłkarski Daegu FC zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Korei Południowej.