Forma w lidze
Gimpo Citizen w tabeli
8. miejsce / 35 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 21 punktów
Strata do 6. miejsca: 7 punktów
Serie w ostatnich meczach
Brak trwających serii
Wyniki u siebie / na wyjeździe
11 pkt
12:15 bramki
1,09 gola/mecz
24 pkt
19:16 bramki
1,27 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Gimpo Citizen
Wartość drużyny: 2,5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 10 bramek | Kolumbia | 33 | napastnik | 21 | 500 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 3 asyst | Korea Południowa | 26 | obrońca | 26 | 175 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,03 średnia ocena | Kolumbia | 33 | napastnik | 21 | 500 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2033 minut | Korea Południowa | 30 | obrońca | 25 | 350 tys. € |
Przewidywany skład Gimpo Citizen 3-4-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Gimpo Citizen w tabeli K League 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Suwon Bluewings
|
26 | 17 | 5 | 4 | 43:21 | 56 |
2
|
Suwon City FC
|
26 | 14 | 9 | 3 | 51:29 | 51 |
| ··· | |||||||
7
|
Asan Mugunghwa
|
26 | 9 | 8 | 9 | 35:32 | 35 |
8
|
Gimpo Citizen
|
26 | 8 | 11 | 7 | 31:31 | 35 |
9
|
Gyeongnam FC
|
26 | 8 | 10 | 8 | 31:31 | 34 |
Wyniki Gimpo Citizen
Terminarz Gimpo Citizen
Ostatnie transfery Gimpo Citizen
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2027 |
|
Korea Południowa |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2027 |
|
Korea Południowa |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2027 |
![]() |
Korea Południowa |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 18 Sie 2026 |
|
Kolumbia |
|
za darmo |
Gimpo Citizen to klub piłkarski z Korei Południowej występujący w K League 2 (Korea Południowa). Swoim domowym obiektem jest Gimpo Stadium, który może pomieścić 10 000 widzów. Zespół prowadzi Jeong-Un Ko. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,5 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w FA Cup (Korea Południowa).
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Gimpo Citizen?
Klub piłkarski Gimpo Citizen zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 3. ligi Korei Południowej.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Gimpo Citizen w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Gimpo Citizen trafiło 14 zawodników, a klub opuściło 16 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Gimpo Citizen w tabeli K League 2?
Gimpo Citizen zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli K League 2 z dorobkiem 35 punktów po 26 kolejkach. Strata do prowadzącego Suwon Bluewings wynosi 21 punktów, a przewaga nad 9. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 31:31, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jak wygląda skład Gimpo Citizen?
W wyjściowym ustawieniu Gimpo Citizen między słupkami staje J. Son, a linię obrony najczęściej tworzą D. Kim, T. Kim oraz H. Lee. W środku pola grają S. Kim, D. Kim, S. Lee oraz B. Jang, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Kim, D. Park oraz Paulo Henrique Do Pilar Silva. Trener Jeong-Un Ko ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w K League 2 (Korea Południowa) i pucharach.
Kiedy Gimpo Citizen gra następny mecz?
Najbliższy mecz Gimpo Citizen to spotkanie z Paju Citizen, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 09:30 na obiekcie Gimpo Stadium w ramach K League 2 (29. kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Gimpo Citizen?
Ostatni mecz Gimpo Citizen to porażka z Seoul E-Land FC 0:1 w K League 2, 9 października 2026. Bramkę zdobył Silva Cavalcanti. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Gimpo Citizen w tym sezonie?
Bilans Gimpo Citizen w tym sezonie to 26 meczów i wynik 8-11-7 przy 31 zdobytych bramkach i 31 straconych. Czyste konto padło w 7 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 9,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Gimpo Citizen w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Gimpo Citizen w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Gimpo Citizen
Gimpo Citizen terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 09:30
|
K League 2 (Korea Południowa), 29. kolejka
|
Gimpo Stadium U siebie | Umiarkowany | |
|
24 Paź 09:30
|
K League 2 (Korea Południowa), 30. kolejka
|
Gimpo Stadium U siebie | Łatwy | |
|
31 Paź 08:30
|
K League 2 (Korea Południowa), 31. kolejka
|
Yishunsin Stadium Wyjazd | Umiarkowany | |
|
07 Lis 08:30
|
K League 2 (Korea Południowa), 32. kolejka
|
Gimpo Stadium U siebie | Łatwy | |
|
21 Lis 08:30
|
K League 2 (Korea Południowa), 33. kolejka
|
Gimpo Stadium U siebie | Trudny | |
|
29 Lis 06:00
|
K League 2 (Korea Południowa), 34. kolejka
|
Gimpo Stadium U siebie | Trudny |
Kiedy Gimpo Citizen gra następny mecz?
Najbliższy mecz Gimpo Citizen to spotkanie z Paju Citizen, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 09:30 na obiekcie Gimpo Stadium w ramach K League 2 (29. kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Wyniki Gimpo Citizen w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Gimpo Citizen w sezonie 2026.
Forma i bramki Gimpo Citizen w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Gimpo Citizen wyniki
Gimpo Citizen ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-3 28 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-3 – w 19 z 26 meczów, ze średnią 1,32 punktu. W pozostałych ustawieniach Gimpo Citizen zdobywa 1,43 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Gimpo Citizen?
Ostatni mecz Gimpo Citizen to porażka z Seoul E-Land FC 0:1 w K League 2, 9 października 2026. Bramkę zdobył Silva Cavalcanti. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Gimpo Citizen – tabela K League 2 (Korea Południowa)
Jakie miejsce w tabeli K League 2 (Korea Południowa) zajmuje Gimpo Citizen w sezonie 2026.
Miejsce Gimpo Citizen w tabeli K League 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Suwon Bluewings
|
26 | 17 | 5 | 4 | 43:21 | 22 | 56 | |
2
|
Suwon City FC
|
26 | 14 | 9 | 3 | 51:29 | 22 | 51 | |
3
|
Seoul E-Land FC
|
27 | 15 | 6 | 6 | 46:30 | 16 | 51 | |
4
|
Daegu FC
|
26 | 13 | 7 | 6 | 48:35 | 13 | 46 | |
5
|
Hwaseong
|
27 | 12 | 8 | 7 | 41:28 | 13 | 44 | |
6
|
Busan I Park
|
27 | 12 | 6 | 9 | 42:35 | 7 | 42 | |
7
|
Asan Mugunghwa
|
26 | 9 | 8 | 9 | 35:32 | 3 | 35 | |
8
|
Gimpo Citizen
|
26 | 8 | 11 | 7 | 31:31 | 0 | 35 | |
9
|
Gyeongnam FC
|
26 | 8 | 10 | 8 | 31:31 | 0 | 34 | |
10
|
Cheongju
|
27 | 6 | 14 | 7 | 34:42 | -8 | 32 | |
11
|
Seongnam FC
|
26 | 7 | 10 | 9 | 29:33 | -4 | 31 | |
12
|
Paju Citizen
|
26 | 8 | 6 | 12 | 25:29 | -4 | 30 | |
13
|
Yongin City
|
26 | 5 | 12 | 9 | 32:37 | -5 | 27 | |
14
|
Cheonan City
|
27 | 5 | 11 | 11 | 31:37 | -6 | 26 | |
15
|
Jeonnam Dragons
|
26 | 5 | 9 | 12 | 30:44 | -14 | 24 | |
16
|
Ansan Greeners
|
27 | 6 | 4 | 17 | 28:53 | -25 | 22 | |
17
|
Gimhae City
|
26 | 2 | 8 | 16 | 20:50 | -30 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Suwon Bluewings
|
26 | 17 | 5 | 4 | 43:21 | 22 | 56 | |
2
|
Suwon City FC
|
26 | 14 | 9 | 3 | 51:29 | 22 | 51 | |
3
|
Seoul E-Land FC
|
27 | 15 | 6 | 6 | 46:30 | 16 | 51 | |
4
|
Daegu FC
|
26 | 13 | 7 | 6 | 48:35 | 13 | 46 | |
5
|
Hwaseong
|
27 | 12 | 8 | 7 | 41:28 | 13 | 44 | |
6
|
Busan I Park
|
27 | 12 | 6 | 9 | 42:35 | 7 | 42 | |
7
|
Asan Mugunghwa
|
26 | 9 | 8 | 9 | 35:32 | 3 | 35 | |
8
|
Gimpo Citizen
|
26 | 8 | 11 | 7 | 31:31 | 0 | 35 | |
9
|
Gyeongnam FC
|
26 | 8 | 10 | 8 | 31:31 | 0 | 34 | |
10
|
Cheongju
|
27 | 6 | 14 | 7 | 34:42 | -8 | 32 | |
11
|
Seongnam FC
|
26 | 7 | 10 | 9 | 29:33 | -4 | 31 | |
12
|
Paju Citizen
|
26 | 8 | 6 | 12 | 25:29 | -4 | 30 | |
13
|
Yongin City
|
26 | 5 | 12 | 9 | 32:37 | -5 | 27 | |
14
|
Cheonan City
|
27 | 5 | 11 | 11 | 31:37 | -6 | 26 | |
15
|
Jeonnam Dragons
|
26 | 5 | 9 | 12 | 30:44 | -14 | 24 | |
16
|
Ansan Greeners
|
27 | 6 | 4 | 17 | 28:53 | -25 | 22 | |
17
|
Gimhae City
|
26 | 2 | 8 | 16 | 20:50 | -30 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Hwaseong
|
16 | 8 | 5 | 3 | 28:18 | 10 | 29 | |
| 2 |
Suwon Bluewings
|
13 | 8 | 4 | 1 | 20:9 | 11 | 28 | |
| 3 |
Suwon City FC
|
12 | 7 | 5 | 0 | 24:10 | 14 | 26 | |
| 4 |
Daegu FC
|
13 | 8 | 2 | 3 | 26:16 | 10 | 26 | |
| 5 |
Asan Mugunghwa
|
14 | 7 | 4 | 3 | 24:17 | 7 | 25 | |
| 6 |
Busan I Park
|
13 | 7 | 3 | 3 | 21:13 | 8 | 24 | |
| 7 |
Seoul E-Land FC
|
13 | 7 | 2 | 4 | 25:18 | 7 | 23 | |
| 8 |
Gyeongnam FC
|
13 | 7 | 2 | 4 | 21:16 | 5 | 23 | |
| 9 |
Seongnam FC
|
12 | 3 | 7 | 2 | 13:12 | 1 | 16 | |
| 10 |
Cheonan City
|
13 | 3 | 7 | 3 | 11:11 | 0 | 16 | |
| 11 |
Jeonnam Dragons
|
12 | 4 | 4 | 4 | 14:16 | -2 | 16 | |
| 12 |
Cheongju
|
14 | 3 | 6 | 5 | 17:24 | -7 | 15 | |
| 13 |
Yongin City
|
13 | 2 | 7 | 4 | 15:17 | -2 | 13 | |
| 14 |
Paju Citizen
|
13 | 3 | 3 | 7 | 11:14 | -3 | 12 | |
| 15 |
Gimpo Citizen
|
11 | 2 | 5 | 4 | 12:15 | -3 | 11 | |
| 16 |
Ansan Greeners
|
16 | 2 | 2 | 12 | 17:33 | -16 | 8 | |
| 17 |
Gimhae City
|
13 | 0 | 4 | 9 | 10:29 | -19 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Suwon Bluewings
|
13 | 9 | 1 | 3 | 23:12 | 11 | 28 | |
| 2 |
Seoul E-Land FC
|
14 | 8 | 4 | 2 | 21:12 | 9 | 28 | |
| 3 |
Suwon City FC
|
14 | 7 | 4 | 3 | 27:19 | 8 | 25 | |
| 4 |
Gimpo Citizen
|
15 | 6 | 6 | 3 | 19:16 | 3 | 24 | |
| 5 |
Daegu FC
|
13 | 5 | 5 | 3 | 22:19 | 3 | 20 | |
| 6 |
Busan I Park
|
14 | 5 | 3 | 6 | 21:22 | -1 | 18 | |
| 7 |
Paju Citizen
|
13 | 5 | 3 | 5 | 14:15 | -1 | 18 | |
| 8 |
Cheongju
|
13 | 3 | 8 | 2 | 17:18 | -1 | 17 | |
| 9 |
Hwaseong
|
11 | 4 | 3 | 4 | 13:10 | 3 | 15 | |
| 10 |
Seongnam FC
|
14 | 4 | 3 | 7 | 16:21 | -5 | 15 | |
| 11 |
Yongin City
|
13 | 3 | 5 | 5 | 17:20 | -3 | 14 | |
| 12 |
Ansan Greeners
|
11 | 4 | 2 | 5 | 11:20 | -9 | 14 | |
| 13 |
Gyeongnam FC
|
13 | 1 | 8 | 4 | 10:15 | -5 | 11 | |
| 14 |
Asan Mugunghwa
|
12 | 2 | 4 | 6 | 11:15 | -4 | 10 | |
| 15 |
Cheonan City
|
14 | 2 | 4 | 8 | 20:26 | -6 | 10 | |
| 16 |
Gimhae City
|
13 | 2 | 4 | 7 | 10:21 | -11 | 10 | |
| 17 |
Jeonnam Dragons
|
14 | 1 | 5 | 8 | 16:28 | -12 | 8 |
Które miejsce zajmuje Gimpo Citizen w tabeli K League 2?
Gimpo Citizen zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli K League 2 z dorobkiem 35 punktów po 26 kolejkach. Strata do prowadzącego Suwon Bluewings wynosi 21 punktów, a przewaga nad 9. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 31:31, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Gimpo Citizen w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Gimpo Citizen na tle ligi w sezonie 2026.
Gimpo Citizen na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,8
- Strzały celne / mecz 4,3
- Asysty / mecz 0,73
- Udane dryblingi / mecz 4,4
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,19
- Czyste konta 27%
- Odbiory / mecz 13,3
- Przechwyty / mecz 8,5
- Wybicia / mecz 19,7
- Zablokowane strzały / mecz 3,5
Strzelcy Gimpo Citizen
Rozkład bramek w czasie
Bramki Gimpo Citizen i rywali według minuty w ostatnich 26 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Gimpo Citizen to 76–90+ minuta, w której padło 10 bramek. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 6 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Gimpo Citizen - Paju Citizen Po przerwie pada 52% bramek Gimpo Citizen.Przebieg meczu Gimpo Citizen i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 13 | 8-5-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 12 | 0-5-7 |
| Prowadził do przerwy | 6 | 4-2-0 |
| Remis do przerwy | 14 | 4-6-4 |
| Przegrywał do przerwy | 6 | 0-3-3 |
Gdy Gimpo Citizen otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 8 razy na 13 takich meczów.
Jak padają bramki dla Gimpo Citizen
84% bramek Gimpo Citizen pada z gry. Z karnych odpowiadają za 13% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 3% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Gimpo Citizen zdobywa w sezonie średnio 1,35 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,10.
Aktualne serie Gimpo Citizen
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Gimpo Citizen, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Gimpo Citizen wygra mecz Gimpo Citizen - Paju Citizen Gimpo Citizen przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Gimpo Citizen
- Powyżej 0,5 96%
- Powyżej 1,5 69%
- Powyżej 2,5 38%
- Powyżej 3,5 23%
- Powyżej 4,5 8%
- Powyżej 5,5 4%
W 38% meczów Gimpo Citizen padają co najmniej trzy bramki, a w 58% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Gimpo Citizen - Paju Citizen Powyżej 2,5 bramki padło w 38% meczów Gimpo Citizen.Gimpo Citizen – faule i karne
- Faule / mecz 13,9
- Faule rywali / mecz 11,4
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Gimpo Citizen fauluje średnio 13,9 razy na mecz, a wymusza 11,4 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Gimpo Citizen, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Gimpo Citizen zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 1,60 na wyjeździe.
Gimpo Citizen wygra mecz Gimpo Citizen - Paju Citizen Gimpo Citizen zdobywa u siebie 33% możliwych punktów, na wyjeździe 53%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 26 meczach Gimpo Citizen ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 52% goli Gimpo Citizen, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 9 z 26 meczów.
Gimpo Citizen wygra drugą połowę meczu Gimpo Citizen - Paju Citizen Drugą połowę Gimpo Citizen wygrywał w 9 z 26 meczów.Gimpo Citizen – strzały
- Celne / mecz 4,3
- Niecelne / mecz 5,6
- Celność strzałów 43%
- Skuteczność (gole / strzały) 12%
- Strzałów na gola 8,3
Gimpo Citizen oddaje 9,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 43% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,3 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Gimpo Citizen - Paju Citizen Gimpo Citizen oddaje 9,8 strzałów na mecz.Gimpo Citizen – posiadanie piłki
- U siebie 52,3%
- Na wyjeździe 51,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 4 z 26
- Mecze z posiadaniem > 55% 10 z 26
- Najniższe w sezonie 37%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 10 z 26 meczów. Średnio Gimpo Citizen utrzymuje przy piłce 51,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 37%.
Gimpo Citizen wygra mecz Gimpo Citizen - Paju Citizen Gimpo Citizen utrzymuje średnio 51,7% posiadania piłki.Gimpo Citizen – podania
- Kluczowe / mecz 9,8
- Dośrodkowania / mecz 21,8
- Celność dośrodkowań 27%
- Podania długie / mecz 59
- Celność długich podań 44%
Gimpo Citizen wymienia średnio 419 podań na mecz przy celności 80%, z czego 9,8 to podania kluczowe.
Gimpo Citizen – czyste konta
- U siebie 2 z 11
- Na wyjeździe 5 z 15
- Stracone / mecz 1,19
- Bez straty do przerwy 46%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 35%
Czyste konto Gimpo Citizen to 27% meczów sezonu (7 z 26), z czego 2 w 11 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Gimpo Citizen - Paju Citizen Czyste konto Gimpo Citizen zachowuje w 27% meczów.Gimpo Citizen – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 85%
- Pow. 8,5 w meczu 58%
- Pow. 10,5 w meczu 27%
- Rożne u siebie / mecz 5,1
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,8
Gimpo Citizen wykonuje średnio 4,9 rzutów rożnych na mecz wobec 4,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 58% spotkań.
Gimpo Citizen – kartki
- Żółte kartki 46
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 27%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 12%
Gimpo Citizen ogląda średnio 1,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Gimpo Citizen – 1,8. W sezonie zespół otrzymał 5 czerwonych kartek.
Gimpo Citizen według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 10 | 2-4-4 | 1,00 | 1,10 | 1,60 |
| Środka tabeli (7–11) | 7 | 1-3-3 | 0,86 | 0,86 | 1,00 |
| Dołu tabeli (12–17) | 9 | 5-4-0 | 2,11 | 1,56 | 0,89 |
Najwięcej punktów na mecz Gimpo Citizen zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–17), najmniej z drużynami z środka tabeli (7–11).
Gimpo Citizen na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
6.
|
1,85 1,29 | 1,62 1,50 | 1,00 1,57 |
|
7.
|
1,79 0,83 | 1,71 0,92 | 1,21 1,25 |
|
8.
|
1,00 1,60 | 1,09 1,27 | 1,36 1,07 |
|
9.
|
1,77 0,85 | 1,62 0,77 | 1,23 1,15 |
|
10.
|
1,07 1,31 | 1,21 1,31 | 1,71 1,38 |
Ciekawe rekordy w meczach Gimpo Citizen
Skrajne wyniki i osiągnięcia Gimpo Citizen w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Gimpo Citizen - Cheongju 3:0 K League 2 (Korea Południowa), 7.08.2026
- Najwyższa porażka Gimpo Citizen - Suwon Bluewings 1:4 K League 2 (Korea Południowa), 29.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Daegu FC - Gimpo Citizen 3:3, K League 2 (Korea Południowa), 5.04.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 3. minuta Mina, Gimpo Citizen - Gyeongnam FC 1:1, K League 2 (Korea Południowa), 2.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+8 minuta Mina, Daegu FC - Gimpo Citizen 3:3, K League 2 (Korea Południowa), 5.04.2026
Jakie statystyki ma Gimpo Citizen w tym sezonie?
Bilans Gimpo Citizen w tym sezonie to 26 meczów i wynik 8-11-7 przy 31 zdobytych bramkach i 31 straconych. Czyste konto padło w 7 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 9,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Gimpo Citizen – zawodnicy
Jak wygląda kadra Gimpo Citizen w sezonie 2026.
Przewidywany skład Gimpo Citizen 3-4-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Kadra Gimpo Citizen
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 96 |
![]() |
30 | Brazylia | 250 tys. € | – | 10 | 38% | 2 | 2 | 744' | 2 | 0 | |||||||
| 50 |
|
31 | Korea Południowa | 200 tys. € | – | 26 | 100% | 3 | 1 | 1 643' | 2 | 0 | |||||||
| 11 |
|
28 | Korea Południowa | 175 tys. € | – | 26 | 100% | 2 | 1 | 995' | 2 | 0 | |||||||
| 33 |
|
28 | Irak | 400 tys. € | – | 7 | 27% | 0 | 0 | 190' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
24 | Korea Południowa | 150 tys. € | – | 13 | 50% | 0 | 1 | 219' | 0 | 0 | |||||||
| 70 |
|
24 | Korea Południowa | 125 tys. € | – | 9 | 35% | 0 | 1 | 144' | 1 | 1 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
29 | Brazylia | 500 tys. € | 206 tys. € | 15 | 58% | 5 | 2 | 1 276' | 1 | 2 | |||||||
| 77 |
|
31 | Australia | 250 tys. € | – | 20 | 77% | 0 | 0 | 1 737' | 4 | 0 | |||||||
| 8 |
|
26 | Brazylia | 300 tys. € | – | 18 | 69% | 3 | 1 | 1 339' | 2 | 1 | |||||||
| 7 |
|
34 | Korea Południowa | 400 tys. € | – | 26 | 100% | 1 | 1 | 1 732' | 2 | 0 | |||||||
| 16 |
|
38 | Korea Południowa | 75 tys. € | – | 25 | 96% | 2 | 0 | 1 074' | 2 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
24 | Korea Południowa | 125 tys. € | – | 21 | 81% | 1 | 1 | 235' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
28 | Korea Południowa | 175 tys. € | – | 13 | 50% | 0 | 0 | 69' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 4 |
|
30 | Korea Południowa | 350 tys. € | – | 25 | 96% | 0 | 1 | 2 033' | 6 | 0 | |||||||
| 32 |
![]() |
22 | Korea Południowa | 125 tys. € | – | 20 | 77% | 0 | 2 | 1 099' | 2 | 0 | |||||||
| 47 |
|
32 | Korea Południowa | 250 tys. € | – | 25 | 96% | 0 | 0 | 1 842' | 5 | 0 | |||||||
| 5 |
|
22 | Korea Południowa | – | – | 22 | 85% | 0 | 0 | 767' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
35 | Korea Południowa | 75 tys. € | – | 26 | 100% | 1 | 0 | 1 408' | 4 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
26 | Korea Południowa | 175 tys. € | – | 26 | 100% | 0 | 3 | 1 269' | 3 | 0 | |||||||
| 44 |
|
30 | Korea Południowa | – | – | 5 | 19% | 0 | 0 | 132' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
21 | Korea Południowa | – | – | 8 | 31% | 0 | 1 | 83' | 2 | 0 | |||||||
| 3 |
|
32 | Korea Południowa | 225 tys. € | – | 18 | 69% | 0 | 0 | 91' | 0 | 0 | |||||||
| 66 |
|
33 | Korea Południowa | 100 tys. € | – | 6 | 23% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 31 |
|
34 | Korea Południowa | 175 tys. € | – | 17 | 65% | 0 | 0 | 1 248' | 0 | 1 | |||||||
| 21 |
|
33 | Korea Południowa | 150 tys. € | – | 22 | 85% | 0 | 0 | 1 109' | 2 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Gimpo Citizen
4,8 mln €
śr. 190 tys. € / zawodnika
Ile Gimpo Citizen wydaje na pensje
206 tys. € rocznie
śr. 8 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Korea Południowa (20 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Gimpo Citizen w sezonie 2026
Gimpo Citizen wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Gimpo Citizen
Jak wygląda skład Gimpo Citizen?
W wyjściowym ustawieniu Gimpo Citizen między słupkami staje J. Son, a linię obrony najczęściej tworzą D. Kim, T. Kim oraz H. Lee. W środku pola grają S. Kim, D. Kim, S. Lee oraz B. Jang, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Kim, D. Park oraz Paulo Henrique Do Pilar Silva. Trener Jeong-Un Ko ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w K League 2 (Korea Południowa) i pucharach.
Gimpo Citizen – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Gimpo Citizen w sezonie 2026.
Gimpo Citizen transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2027 |
|
Korea Południowa | 30 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2027 |
|
Korea Południowa | 27 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2027 |
![]() |
Korea Południowa | 26 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 18 Sie 2026 |
|
Kolumbia | 33 |
|
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
![]() |
Korea Południowa | 21 |
|
za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
![]() |
Brazylia | 30 |
|
za darmo | |
| 29 Cze 2026 |
|
Korea Południowa | 30 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 25 Mar 2026 |
|
Korea Południowa | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 25 Mar 2026 |
![]() |
Korea Południowa | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 12 Mar 2026 |
![]() |
Korea Południowa | 23 |
![]() |
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Gimpo Citizen w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Gimpo Citizen trafiło 14 zawodników, a klub opuściło 16 piłkarzy.
Gimpo Citizen – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Gimpo Citizen? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Gimpo Citizen?
Klub piłkarski Gimpo Citizen zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 3. ligi Korei Południowej.