Forma w lidze
Jeonnam Dragons w tabeli
15. miejsce / 24 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 32 punkty
Strata do 6. miejsca: 18 punktów
Serie w ostatnich meczach
4 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
16 pkt
14:16 bramki
1,17 gola/mecz
8 pkt
16:28 bramki
1,14 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Jeonnam Dragons
Wartość drużyny: 1,5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 7 bramek | Brazylia | 32 | pomocnik | 26 | 600 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 6 asyst | Brazylia | 32 | pomocnik | 26 | 600 tys. € | ||
![]() |
Najwyższa ocena 7,14 średnia ocena | Korea Południowa | 26 | obrońca | 7 | – | ||
|
|
Najwięcej minut 2299 minut | Brazylia | 32 | pomocnik | 26 | 600 tys. € |
Przewidywany skład Jeonnam Dragons 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Jeonnam Dragons w tabeli K League 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Suwon Bluewings
|
26 | 17 | 5 | 4 | 43:21 | 56 |
2
|
Suwon City FC
|
26 | 14 | 9 | 3 | 51:29 | 51 |
| ··· | |||||||
14
|
Cheonan City
|
27 | 5 | 11 | 11 | 31:37 | 26 |
15
|
Jeonnam Dragons
|
26 | 5 | 9 | 12 | 30:44 | 24 |
16
|
Ansan Greeners
|
27 | 6 | 4 | 17 | 28:53 | 22 |
Wyniki Jeonnam Dragons
Terminarz Jeonnam Dragons
Ostatnie transfery Jeonnam Dragons
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17 Paź 2027 |
![]() |
Korea Południowa |
|
koniec wypożyczenia | |
| 17 Paź 2027 |
![]() |
Korea Południowa |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 17 Sie 2026 |
|
Korea Południowa |
|
za darmo | |
| 17 Sie 2026 |
|
Francja | – | za darmo |
Jeonnam Dragons to klub piłkarski z Korei Południowej występujący w K League 2 (Korea Południowa). Swoim domowym obiektem jest Gwangyang Stadium, który może pomieścić 13 496 widzów. Zespół prowadzi Kwan-Sik Lim. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,5 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Jeonnam Dragons?
Klub piłkarski Jeonnam Dragons zdobył w swojej historii 4 trofea — 4 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Korei Południowej.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Jeonnam Dragons w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Jeonnam Dragons trafiło 12 zawodników za łączną kwotę 60 tys. €, a klub opuściło 15 piłkarzy, co przyniosło 167 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Hong Won-Jin z Suwon Bluewings za 60 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Kim Ye-Sung do Pohang Steelers za 167 tys. €.
Które miejsce zajmuje Jeonnam Dragons w tabeli K League 2?
Jeonnam Dragons zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli K League 2 z dorobkiem 24 punktów po 26 kolejkach. Strata do prowadzącego Suwon Bluewings wynosi 32 punkty, a przewaga nad 16. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 30:44, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Jak wygląda skład Jeonnam Dragons?
W wyjściowym ustawieniu Jeonnam Dragons między słupkami staje B. Choi, a linię obrony najczęściej tworzą S. Jang, Y. Kim, S. Hong oraz J. Kang-Min. W środku pola grają B. Kim, Y. Jang, M. Yoon oraz J. Jeong, a za skuteczność w ataku odpowiadają Valdivia, Mirandinha. Trener Kwan-Sik Lim ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w K League 2 (Korea Południowa) i pucharach.
Kiedy Jeonnam Dragons gra następny mecz?
Najbliższy mecz Jeonnam Dragons to spotkanie z Busan I Park, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 09:30 na obiekcie Busan Asiad Main Stadium w ramach K League 2 (29. kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Jeonnam Dragons?
Ostatni mecz Jeonnam Dragons to wygrana z Yongin City 2:1 w K League 2, 10 października 2026. Bramki zdobyli Ferreira de Oliveira, Choi oraz Chu. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Jeonnam Dragons w tym sezonie?
Bilans Jeonnam Dragons w tym sezonie to 26 meczów i wynik 5-9-12 przy 30 zdobytych bramkach i 44 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 8,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Jeonnam Dragons w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Jeonnam Dragons w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Jeonnam Dragons
Jeonnam Dragons terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 09:30
|
K League 2 (Korea Południowa), 29. kolejka
|
Busan Asiad Main Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
24 Paź 07:00
|
K League 2 (Korea Południowa), 30. kolejka
|
Gwangyang Stadium U siebie | Trudny | |
|
01 Lis 06:00
|
K League 2 (Korea Południowa), 31. kolejka
|
Gwangyang Stadium U siebie | Umiarkowany | |
|
07 Lis 08:30
|
K League 2 (Korea Południowa), 32. kolejka
|
Mokdong Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
22 Lis 06:00
|
K League 2 (Korea Południowa), 33. kolejka
|
Gwangyang Stadium U siebie | Łatwy | |
|
29 Lis 06:00
|
K League 2 (Korea Południowa), 34. kolejka
|
Gwangyang Stadium U siebie | Trudny |
Kiedy Jeonnam Dragons gra następny mecz?
Najbliższy mecz Jeonnam Dragons to spotkanie z Busan I Park, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 09:30 na obiekcie Busan Asiad Main Stadium w ramach K League 2 (29. kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Wyniki Jeonnam Dragons w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Jeonnam Dragons w sezonie 2026.
Forma i bramki Jeonnam Dragons w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Jeonnam Dragons wyniki
Jeonnam Dragons ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 31 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 12 z 26 meczów, ze średnią 1,17 punktu. W pozostałych ustawieniach Jeonnam Dragons zdobywa 0,71 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Jeonnam Dragons?
Ostatni mecz Jeonnam Dragons to wygrana z Yongin City 2:1 w K League 2, 10 października 2026. Bramki zdobyli Ferreira de Oliveira, Choi oraz Chu. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jeonnam Dragons – tabela K League 2 (Korea Południowa)
Jakie miejsce w tabeli K League 2 (Korea Południowa) zajmuje Jeonnam Dragons w sezonie 2026.
Miejsce Jeonnam Dragons w tabeli K League 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Suwon Bluewings
|
26 | 17 | 5 | 4 | 43:21 | 22 | 56 | |
2
|
Suwon City FC
|
26 | 14 | 9 | 3 | 51:29 | 22 | 51 | |
3
|
Seoul E-Land FC
|
27 | 15 | 6 | 6 | 46:30 | 16 | 51 | |
4
|
Daegu FC
|
26 | 13 | 7 | 6 | 48:35 | 13 | 46 | |
5
|
Hwaseong
|
27 | 12 | 8 | 7 | 41:28 | 13 | 44 | |
6
|
Busan I Park
|
27 | 12 | 6 | 9 | 42:35 | 7 | 42 | |
7
|
Asan Mugunghwa
|
26 | 9 | 8 | 9 | 35:32 | 3 | 35 | |
8
|
Gimpo Citizen
|
26 | 8 | 11 | 7 | 31:31 | 0 | 35 | |
9
|
Gyeongnam FC
|
26 | 8 | 10 | 8 | 31:31 | 0 | 34 | |
10
|
Cheongju
|
27 | 6 | 14 | 7 | 34:42 | -8 | 32 | |
11
|
Seongnam FC
|
26 | 7 | 10 | 9 | 29:33 | -4 | 31 | |
12
|
Paju Citizen
|
26 | 8 | 6 | 12 | 25:29 | -4 | 30 | |
13
|
Yongin City
|
26 | 5 | 12 | 9 | 32:37 | -5 | 27 | |
14
|
Cheonan City
|
27 | 5 | 11 | 11 | 31:37 | -6 | 26 | |
15
|
Jeonnam Dragons
|
26 | 5 | 9 | 12 | 30:44 | -14 | 24 | |
16
|
Ansan Greeners
|
27 | 6 | 4 | 17 | 28:53 | -25 | 22 | |
17
|
Gimhae City
|
26 | 2 | 8 | 16 | 20:50 | -30 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Suwon Bluewings
|
26 | 17 | 5 | 4 | 43:21 | 22 | 56 | |
2
|
Suwon City FC
|
26 | 14 | 9 | 3 | 51:29 | 22 | 51 | |
3
|
Seoul E-Land FC
|
27 | 15 | 6 | 6 | 46:30 | 16 | 51 | |
4
|
Daegu FC
|
26 | 13 | 7 | 6 | 48:35 | 13 | 46 | |
5
|
Hwaseong
|
27 | 12 | 8 | 7 | 41:28 | 13 | 44 | |
6
|
Busan I Park
|
27 | 12 | 6 | 9 | 42:35 | 7 | 42 | |
7
|
Asan Mugunghwa
|
26 | 9 | 8 | 9 | 35:32 | 3 | 35 | |
8
|
Gimpo Citizen
|
26 | 8 | 11 | 7 | 31:31 | 0 | 35 | |
9
|
Gyeongnam FC
|
26 | 8 | 10 | 8 | 31:31 | 0 | 34 | |
10
|
Cheongju
|
27 | 6 | 14 | 7 | 34:42 | -8 | 32 | |
11
|
Seongnam FC
|
26 | 7 | 10 | 9 | 29:33 | -4 | 31 | |
12
|
Paju Citizen
|
26 | 8 | 6 | 12 | 25:29 | -4 | 30 | |
13
|
Yongin City
|
26 | 5 | 12 | 9 | 32:37 | -5 | 27 | |
14
|
Cheonan City
|
27 | 5 | 11 | 11 | 31:37 | -6 | 26 | |
15
|
Jeonnam Dragons
|
26 | 5 | 9 | 12 | 30:44 | -14 | 24 | |
16
|
Ansan Greeners
|
27 | 6 | 4 | 17 | 28:53 | -25 | 22 | |
17
|
Gimhae City
|
26 | 2 | 8 | 16 | 20:50 | -30 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Hwaseong
|
16 | 8 | 5 | 3 | 28:18 | 10 | 29 | |
| 2 |
Suwon Bluewings
|
13 | 8 | 4 | 1 | 20:9 | 11 | 28 | |
| 3 |
Suwon City FC
|
12 | 7 | 5 | 0 | 24:10 | 14 | 26 | |
| 4 |
Daegu FC
|
13 | 8 | 2 | 3 | 26:16 | 10 | 26 | |
| 5 |
Asan Mugunghwa
|
14 | 7 | 4 | 3 | 24:17 | 7 | 25 | |
| 6 |
Busan I Park
|
13 | 7 | 3 | 3 | 21:13 | 8 | 24 | |
| 7 |
Seoul E-Land FC
|
13 | 7 | 2 | 4 | 25:18 | 7 | 23 | |
| 8 |
Gyeongnam FC
|
13 | 7 | 2 | 4 | 21:16 | 5 | 23 | |
| 9 |
Seongnam FC
|
12 | 3 | 7 | 2 | 13:12 | 1 | 16 | |
| 10 |
Cheonan City
|
13 | 3 | 7 | 3 | 11:11 | 0 | 16 | |
| 11 |
Jeonnam Dragons
|
12 | 4 | 4 | 4 | 14:16 | -2 | 16 | |
| 12 |
Cheongju
|
14 | 3 | 6 | 5 | 17:24 | -7 | 15 | |
| 13 |
Yongin City
|
13 | 2 | 7 | 4 | 15:17 | -2 | 13 | |
| 14 |
Paju Citizen
|
13 | 3 | 3 | 7 | 11:14 | -3 | 12 | |
| 15 |
Gimpo Citizen
|
11 | 2 | 5 | 4 | 12:15 | -3 | 11 | |
| 16 |
Ansan Greeners
|
16 | 2 | 2 | 12 | 17:33 | -16 | 8 | |
| 17 |
Gimhae City
|
13 | 0 | 4 | 9 | 10:29 | -19 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Suwon Bluewings
|
13 | 9 | 1 | 3 | 23:12 | 11 | 28 | |
| 2 |
Seoul E-Land FC
|
14 | 8 | 4 | 2 | 21:12 | 9 | 28 | |
| 3 |
Suwon City FC
|
14 | 7 | 4 | 3 | 27:19 | 8 | 25 | |
| 4 |
Gimpo Citizen
|
15 | 6 | 6 | 3 | 19:16 | 3 | 24 | |
| 5 |
Daegu FC
|
13 | 5 | 5 | 3 | 22:19 | 3 | 20 | |
| 6 |
Busan I Park
|
14 | 5 | 3 | 6 | 21:22 | -1 | 18 | |
| 7 |
Paju Citizen
|
13 | 5 | 3 | 5 | 14:15 | -1 | 18 | |
| 8 |
Cheongju
|
13 | 3 | 8 | 2 | 17:18 | -1 | 17 | |
| 9 |
Hwaseong
|
11 | 4 | 3 | 4 | 13:10 | 3 | 15 | |
| 10 |
Seongnam FC
|
14 | 4 | 3 | 7 | 16:21 | -5 | 15 | |
| 11 |
Yongin City
|
13 | 3 | 5 | 5 | 17:20 | -3 | 14 | |
| 12 |
Ansan Greeners
|
11 | 4 | 2 | 5 | 11:20 | -9 | 14 | |
| 13 |
Gyeongnam FC
|
13 | 1 | 8 | 4 | 10:15 | -5 | 11 | |
| 14 |
Asan Mugunghwa
|
12 | 2 | 4 | 6 | 11:15 | -4 | 10 | |
| 15 |
Cheonan City
|
14 | 2 | 4 | 8 | 20:26 | -6 | 10 | |
| 16 |
Gimhae City
|
13 | 2 | 4 | 7 | 10:21 | -11 | 10 | |
| 17 |
Jeonnam Dragons
|
14 | 1 | 5 | 8 | 16:28 | -12 | 8 |
Które miejsce zajmuje Jeonnam Dragons w tabeli K League 2?
Jeonnam Dragons zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli K League 2 z dorobkiem 24 punktów po 26 kolejkach. Strata do prowadzącego Suwon Bluewings wynosi 32 punkty, a przewaga nad 16. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 30:44, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki Jeonnam Dragons w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Jeonnam Dragons na tle ligi w sezonie 2026.
Jeonnam Dragons na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,5
- Strzały celne / mecz 3,6
- Asysty / mecz 0,85
- Udane dryblingi / mecz 4,2
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,69
- Czyste konta 15%
- Odbiory / mecz 12,1
- Przechwyty / mecz 6,9
- Wybicia / mecz 22,4
- Zablokowane strzały / mecz 3,5
Strzelcy Jeonnam Dragons
Rozkład bramek w czasie
Bramki Jeonnam Dragons i rywali według minuty w ostatnich 26 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Jeonnam Dragons to 31–45+ minuta, w której padło 9 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 6 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Busan I Park - Jeonnam Dragons Po przerwie pada 47% bramek Jeonnam Dragons.Przebieg meczu Jeonnam Dragons i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 11 | 5-5-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 14 | 0-3-11 |
| Prowadził do przerwy | 7 | 3-3-1 |
| Remis do przerwy | 10 | 2-3-5 |
| Przegrywał do przerwy | 9 | 0-3-6 |
Gdy Jeonnam Dragons otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 11 takich meczów.
Jak padają bramki dla Jeonnam Dragons
90% bramek Jeonnam Dragons pada z gry. Z karnych odpowiadają za 7% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 3% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Jeonnam Dragons zdobywa w sezonie średnio 0,92 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,50.
Aktualne serie Jeonnam Dragons
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 4 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Jeonnam Dragons, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Jeonnam Dragons wygra mecz Busan I Park - Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Jeonnam Dragons
- Powyżej 0,5 96%
- Powyżej 1,5 69%
- Powyżej 2,5 58%
- Powyżej 3,5 38%
- Powyżej 4,5 15%
- Powyżej 5,5 8%
W 58% meczów Jeonnam Dragons padają co najmniej trzy bramki, a w 54% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Busan I Park - Jeonnam Dragons Powyżej 2,5 bramki padło w 58% meczów Jeonnam Dragons.Jeonnam Dragons – faule i karne
- Faule / mecz 13,0
- Faule rywali / mecz 11,1
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Jeonnam Dragons fauluje średnio 13,0 razy na mecz, a wymusza 11,1 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Jeonnam Dragons, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Jeonnam Dragons zdobywa 1,33 punktu na mecz wobec 0,57 na wyjeździe.
Jeonnam Dragons wygra mecz Busan I Park - Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons zdobywa u siebie 44% możliwych punktów, na wyjeździe 19%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 26 meczach Jeonnam Dragons ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 47% goli Jeonnam Dragons, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 6 z 26 meczów.
Jeonnam Dragons wygra drugą połowę meczu Busan I Park - Jeonnam Dragons Drugą połowę Jeonnam Dragons wygrywał w 6 z 26 meczów.Jeonnam Dragons – strzały
- Celne / mecz 3,6
- Niecelne / mecz 4,8
- Celność strzałów 43%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 7,3
Jeonnam Dragons oddaje 8,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 43% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,3 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Busan I Park - Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons oddaje 8,5 strzałów na mecz.Jeonnam Dragons – posiadanie piłki
- U siebie 48,2%
- Na wyjeździe 43,1%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 26
- Mecze z posiadaniem > 55% 6 z 26
- Najniższe w sezonie 10%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 6 z 26 meczów. Średnio Jeonnam Dragons utrzymuje przy piłce 45,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 10%.
Jeonnam Dragons wygra mecz Busan I Park - Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons utrzymuje średnio 45,5% posiadania piłki.Jeonnam Dragons – podania
- Kluczowe / mecz 8,1
- Dośrodkowania / mecz 16,1
- Celność dośrodkowań 24%
- Podania długie / mecz 60
- Celność długich podań 44%
Jeonnam Dragons wymienia średnio 399 podań na mecz przy celności 79%, z czego 8,1 to podania kluczowe.
Jeonnam Dragons – czyste konta
- U siebie 3 z 12
- Na wyjeździe 1 z 14
- Stracone / mecz 1,69
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 58%
Czyste konto Jeonnam Dragons to 15% meczów sezonu (4 z 26), z czego 3 w 12 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Busan I Park - Jeonnam Dragons Czyste konto Jeonnam Dragons zachowuje w 15% meczów.Jeonnam Dragons – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 58%
- Pow. 8,5 w meczu 38%
- Pow. 10,5 w meczu 31%
- Rożne u siebie / mecz 4,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,4
Jeonnam Dragons wykonuje średnio 4,5 rzutów rożnych na mecz wobec 3,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 38% spotkań.
Jeonnam Dragons – kartki
- Żółte kartki 51
- Pow. 3,5 kartki w meczu 58%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 42%
- Kartki rywali / mecz 2,1
- Mecze bez kartki 12%
Jeonnam Dragons ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Jeonnam Dragons – 2,1. W sezonie zespół otrzymał 5 czerwonych kartek.
Jeonnam Dragons według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 8 | 1-1-6 | 0,50 | 0,75 | 2,38 |
| Środka tabeli (7–11) | 9 | 2-6-1 | 1,33 | 1,67 | 1,33 |
| Dołu tabeli (12–17) | 9 | 2-2-5 | 0,89 | 1,00 | 1,44 |
Najwięcej punktów na mecz Jeonnam Dragons zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–11), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Jeonnam Dragons na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
13.
|
1,00 1,08 | 1,15 1,31 | 1,31 1,54 |
|
14.
|
1,23 0,71 | 0,85 1,43 | 0,85 1,86 |
|
15.
|
1,33 0,57 | 1,17 1,14 | 1,33 2,00 |
|
16.
|
0,50 1,27 | 1,06 1,00 | 2,06 1,82 |
|
17.
|
0,31 0,77 | 0,77 0,77 | 2,23 1,62 |
Ciekawe rekordy w meczach Jeonnam Dragons
Skrajne wyniki i osiągnięcia Jeonnam Dragons w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Gyeongnam FC - Jeonnam Dragons 1:4 K League 2 (Korea Południowa), 1.03.2026
- Najwyższa porażka Suwon City FC - Jeonnam Dragons 5:0 K League 2 (Korea Południowa), 10.07.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Daegu FC - Jeonnam Dragons 4:2, K League 2 (Korea Południowa), 7.03.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 1. minuta Bughridze, Gimhae City - Jeonnam Dragons 2:2, K League 2 (Korea Południowa), 5.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+11 minuta Chu, Cheongju - Jeonnam Dragons 2:1, K League 2 (Korea Południowa), 15.08.2026
Jakie statystyki ma Jeonnam Dragons w tym sezonie?
Bilans Jeonnam Dragons w tym sezonie to 26 meczów i wynik 5-9-12 przy 30 zdobytych bramkach i 44 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 8,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Jeonnam Dragons – zawodnicy
Jak wygląda kadra Jeonnam Dragons w sezonie 2026.
Przewidywany skład Jeonnam Dragons 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze Jeonnam Dragons
-
Jeong Kang-Min Obrońca Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 151 dniopuszczone: 12 meczów

Kadra Jeonnam Dragons
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 19 |
|
31 | Brazylia | 325 tys. € | 106 tys. € | 13 | 50% | 2 | 1 | 725' | 1 | 0 | |||||||
| 96 |
|
30 | Korea Południowa | 150 tys. € | – | 9 | 35% | 0 | 0 | 243' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
27 | Korea Południowa | 200 tys. € | – | 25 | 96% | 2 | 2 | 1 481' | 4 | 2 | |||||||
| 9 |
|
27 | Korea Południowa | 275 tys. € | – | 21 | 81% | 5 | 2 | 786' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
26 | Korea Południowa | 275 tys. € | – | 26 | 100% | 0 | 5 | 1 551' | 4 | 0 | |||||||
| 47 |
![]() |
20 | Korea Południowa | 10 tys. € | – | 10 | 38% | 0 | 0 | 496' | 1 | 0 | |||||||
| 28 |
|
22 | Korea Południowa | – | – | 12 | 46% | 0 | 1 | 348' | 1 | 0 | |||||||
| 79 |
|
26 | Brazylia | 150 tys. € | – | 9 | 35% | 0 | 2 | 363' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
27 | Korea Południowa | 50 tys. € | – | 8 | 31% | 0 | 0 | 48' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
26 | Gruzja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
|
26 | Korea Południowa | – | – | 1 | 4% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
32 | Brazylia | 600 tys. € | 63 tys. € | 26 | 100% | 7 | 6 | 2 299' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
25 | Korea Południowa | 200 tys. € | – | 20 | 77% | 1 | 0 | 1 094' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
26 | Korea Południowa | 175 tys. € | – | 25 | 96% | 3 | 1 | 1 312' | 4 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
21 | Korea Południowa | 150 tys. € | – | 13 | 50% | 0 | 0 | 359' | 3 | 0 | |||||||
| 34 |
|
30 | Korea Południowa | 100 tys. € | – | 6 | 23% | 0 | 1 | 266' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 23 |
|
33 | Korea Południowa | 200 tys. € | – | 6 | 23% | 0 | 0 | 515' | 2 | 0 | |||||||
| 99 |
![]() |
21 | Korea Południowa | 175 tys. € | – | 13 | 50% | 0 | 0 | 395' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
33 | Korea Południowa | 125 tys. € | – | 13 | 50% | 0 | 0 | 785' | 1 | 1 | |||||||
| 3 |
|
26 | Korea Południowa | 150 tys. € | – | 21 | 81% | 0 | 0 | 1 454' | 5 | 0 | |||||||
| 24 |
|
22 | Korea Południowa | 25 tys. € | – | 12 | 46% | 0 | 0 | 192' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
33 | Korea Południowa | 50 tys. € | – | 10 | 38% | 0 | 1 | 285' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
|
27 | Korea Południowa | 250 tys. € | – | 18 | 69% | 0 | 0 | 969' | 4 | 0 | |||||||
| 22 |
|
24 | Korea Południowa | 200 tys. € | – | 23 | 88% | 0 | 0 | 1 464' | 4 | 0 | |||||||
| 44 |
|
27 | Korea Południowa | 100 tys. € | – | 21 | 81% | 0 | 0 | 817' | 0 | 1 | |||||||
| 4 |
|
29 | Korea Południowa | 0 € | – | 14 | 54% | 0 | 0 | 262' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
29 | Korea Południowa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 75 |
|
22 | Korea Południowa | – | – | 2 | 8% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
34 | Korea Południowa | 125 tys. € | – | 26 | 100% | 0 | 0 | 2 211' | 3 | 0 | |||||||
| 88 |
|
32 | Korea Południowa | – | – | 20 | 77% | 0 | 0 | 129' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
![]() |
23 | Korea Południowa | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Jeonnam Dragons
4,1 mln €
śr. 133 tys. € / zawodnika
Ile Jeonnam Dragons wydaje na pensje
168 tys. € rocznie
śr. 5 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Korea Południowa (27 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Jeonnam Dragons w sezonie 2026
Jeonnam Dragons wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Jeonnam Dragons
Jak wygląda skład Jeonnam Dragons?
W wyjściowym ustawieniu Jeonnam Dragons między słupkami staje B. Choi, a linię obrony najczęściej tworzą S. Jang, Y. Kim, S. Hong oraz J. Kang-Min. W środku pola grają B. Kim, Y. Jang, M. Yoon oraz J. Jeong, a za skuteczność w ataku odpowiadają Valdivia, Mirandinha. Trener Kwan-Sik Lim ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w K League 2 (Korea Południowa) i pucharach.
Jeonnam Dragons – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Jeonnam Dragons w sezonie 2026.
Jeonnam Dragons transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 Paź 2027 |
![]() |
Korea Południowa | 28 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 17 Paź 2027 |
![]() |
Korea Południowa | 23 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 17 Sie 2026 |
|
Korea Południowa | 30 |
|
za darmo | |
| 17 Sie 2026 |
|
Francja | 29 | – | za darmo | |
| 17 Sie 2026 |
|
Korea Południowa | 30 |
|
za darmo | |
| 16 Sie 2026 |
![]() |
Korea Południowa | 29 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 02 Sie 2026 |
|
Korea Południowa | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 19 Lip 2026 |
|
Brazylia | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 08 Lip 2026 |
|
Gruzja | 26 |
|
za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
|
Korea Południowa | 29 |
![]() |
za darmo |
Kluczowe transfery Jeonnam Dragons
Jeonnam Dragons bilans transferowy
- +107 tys. € 2026
- +86 tys. € 2025
- +535 tys. € 2024
- +200 tys. € 2023
- -400 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Jeonnam Dragons
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Jeonnam Dragons w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Jeonnam Dragons trafiło 12 zawodników za łączną kwotę 60 tys. €, a klub opuściło 15 piłkarzy, co przyniosło 167 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Hong Won-Jin z Suwon Bluewings za 60 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Kim Ye-Sung do Pohang Steelers za 167 tys. €.
Jeonnam Dragons – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Jeonnam Dragons? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Jeonnam Dragons?
Klub piłkarski Jeonnam Dragons zdobył w swojej historii 4 trofea — 4 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Korei Południowej.