Forma w lidze
Seongnam FC w tabeli
11. miejsce / 31 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 25 punktów
Strata do 6. miejsca: 11 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez zwycięstwa
2 mecze ze strzeloną bramką
6 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
16 pkt
13:12 bramki
1,08 gola/mecz
15 pkt
16:21 bramki
1,14 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Seongnam FC
Wartość drużyny: 1,3 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 4 bramek | Korea Południowa | 31 | pomocnik | 21 | 175 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Kolumbia | 28 | napastnik | 18 | 350 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,76 średnia ocena | Korea Południowa | 27 | pomocnik | 25 | 350 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2207 minut | Korea Południowa | 27 | pomocnik | 25 | 350 tys. € |
Przewidywany skład Seongnam FC 5-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.









Seongnam FC w tabeli K League 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Suwon Bluewings
|
26 | 17 | 5 | 4 | 43:21 | 56 |
2
|
Suwon City FC
|
26 | 14 | 9 | 3 | 51:29 | 51 |
| ··· | |||||||
10
|
Cheongju
|
27 | 6 | 14 | 7 | 34:42 | 32 |
11
|
Seongnam FC
|
26 | 7 | 10 | 9 | 29:33 | 31 |
12
|
Paju Citizen
|
26 | 8 | 6 | 12 | 25:29 | 30 |
Wyniki Seongnam FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Cheongju
3
Seongnam FC
1
K League 2 (Korea Południowa), 28. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Seongnam FC
2
Hwaseong
2
K League 2 (Korea Południowa), 27. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
Gyeongnam FC
1
Seongnam FC
0
K League 2 (Korea Południowa), 26. kolejka
|
Terminarz Seongnam FC
Ostatnie transfery Seongnam FC
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Korea Południowa |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Korea Południowa |
|
koniec wypożyczenia | |
| 14 Sie 2026 |
![]() |
Korea Południowa |
|
za darmo | |
| 25 Mar 2026 |
|
Korea Południowa |
|
nieujawniona |
Seongnam FC to klub piłkarski z Korei Południowej występujący w K League 2 (Korea Południowa). Swoim domowym obiektem jest Tancheon Sports Complex, który może pomieścić 16 146 widzów. Zespół prowadzi Hae-Woon Kim. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,3 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Seongnam FC?
Klub piłkarski Seongnam FC zdobył w swojej historii 18 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Korei Południowej oraz Puchar Korei Południowej. Ponadto triumfował w Puchar Ligi Korei Południowej, Azjatycka Liga Mistrzów, Superpuchar Korei Południowej, Puchar Afro-Azjatycki, Superpuchar Azji oraz Azjatycki Puchar Mistrzów.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Seongnam FC w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Seongnam FC trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 16 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Seongnam FC w tabeli K League 2?
Seongnam FC zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli K League 2 z dorobkiem 31 punktów po 26 kolejkach. Strata do prowadzącego Suwon Bluewings wynosi 25 punktów, a przewaga nad 12. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 29:33, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Jak wygląda skład Seongnam FC?
W wyjściowym ustawieniu Seongnam FC między słupkami staje G. Lee, a linię obrony najczęściej tworzą H. Seok-Ki, S. Lee, Venicio Tomas, S. Yu oraz T. Yang. W środku pola grają J. Ryu, J. You, J. Lee oraz S. Jung, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Lee. Trener Hae-Woon Kim ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w K League 2 (Korea Południowa) i pucharach.
Kiedy Seongnam FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Seongnam FC to spotkanie z Suwon City FC, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 07:00 na obiekcie Tancheon Sports Complex w ramach K League 2 (29. kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Seongnam FC?
Ostatni mecz Seongnam FC to porażka z Cheongju 3:1 w K League 2, 9 października 2026. Bramki zdobyli Jeong, Lee, Baek oraz Garcia. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Seongnam FC w tym sezonie?
Bilans Seongnam FC w tym sezonie to 26 meczów i wynik 7-10-9 przy 29 zdobytych bramkach i 33 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 9,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Seongnam FC w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Seongnam FC w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Seongnam FC
Seongnam FC terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 07:00
|
K League 2 (Korea Południowa), 29. kolejka
|
Tancheon Sports Complex U siebie | Trudny | |
|
25 Paź 06:00
|
K League 2 (Korea Południowa), 30. kolejka
|
Tancheon Sports Complex U siebie | Trudny | |
|
01 Lis 06:00
|
K League 2 (Korea Południowa), 31. kolejka
|
Gwangyang Stadium Wyjazd | Łatwy | |
|
07 Lis 06:00
|
K League 2 (Korea Południowa), 32. kolejka
|
Tancheon Sports Complex U siebie | Trudny | |
|
21 Lis 08:30
|
K League 2 (Korea Południowa), 33. kolejka
|
Tancheon Sports Complex U siebie | Łatwy | |
|
29 Lis 06:00
|
K League 2 (Korea Południowa), 34. kolejka
|
Gimhae Civil Stadium Wyjazd | Łatwy |
Kiedy Seongnam FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Seongnam FC to spotkanie z Suwon City FC, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 07:00 na obiekcie Tancheon Sports Complex w ramach K League 2 (29. kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Wyniki Seongnam FC w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Seongnam FC w sezonie 2026.
Forma i bramki Seongnam FC w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Seongnam FC wyniki
Seongnam FC ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 26 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 12 z 26 meczów, ze średnią 1,50 punktu. W pozostałych ustawieniach Seongnam FC zdobywa 0,93 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Seongnam FC?
Ostatni mecz Seongnam FC to porażka z Cheongju 3:1 w K League 2, 9 października 2026. Bramki zdobyli Jeong, Lee, Baek oraz Garcia. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Seongnam FC – tabela K League 2 (Korea Południowa)
Jakie miejsce w tabeli K League 2 (Korea Południowa) zajmuje Seongnam FC w sezonie 2026.
Miejsce Seongnam FC w tabeli K League 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Suwon Bluewings
|
26 | 17 | 5 | 4 | 43:21 | 22 | 56 | |
2
|
Suwon City FC
|
26 | 14 | 9 | 3 | 51:29 | 22 | 51 | |
3
|
Seoul E-Land FC
|
27 | 15 | 6 | 6 | 46:30 | 16 | 51 | |
4
|
Daegu FC
|
26 | 13 | 7 | 6 | 48:35 | 13 | 46 | |
5
|
Hwaseong
|
27 | 12 | 8 | 7 | 41:28 | 13 | 44 | |
6
|
Busan I Park
|
27 | 12 | 6 | 9 | 42:35 | 7 | 42 | |
7
|
Asan Mugunghwa
|
26 | 9 | 8 | 9 | 35:32 | 3 | 35 | |
8
|
Gimpo Citizen
|
26 | 8 | 11 | 7 | 31:31 | 0 | 35 | |
9
|
Gyeongnam FC
|
26 | 8 | 10 | 8 | 31:31 | 0 | 34 | |
10
|
Cheongju
|
27 | 6 | 14 | 7 | 34:42 | -8 | 32 | |
11
|
Seongnam FC
|
26 | 7 | 10 | 9 | 29:33 | -4 | 31 | |
12
|
Paju Citizen
|
26 | 8 | 6 | 12 | 25:29 | -4 | 30 | |
13
|
Yongin City
|
26 | 5 | 12 | 9 | 32:37 | -5 | 27 | |
14
|
Cheonan City
|
27 | 5 | 11 | 11 | 31:37 | -6 | 26 | |
15
|
Jeonnam Dragons
|
26 | 5 | 9 | 12 | 30:44 | -14 | 24 | |
16
|
Ansan Greeners
|
27 | 6 | 4 | 17 | 28:53 | -25 | 22 | |
17
|
Gimhae City
|
26 | 2 | 8 | 16 | 20:50 | -30 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Suwon Bluewings
|
26 | 17 | 5 | 4 | 43:21 | 22 | 56 | |
2
|
Suwon City FC
|
26 | 14 | 9 | 3 | 51:29 | 22 | 51 | |
3
|
Seoul E-Land FC
|
27 | 15 | 6 | 6 | 46:30 | 16 | 51 | |
4
|
Daegu FC
|
26 | 13 | 7 | 6 | 48:35 | 13 | 46 | |
5
|
Hwaseong
|
27 | 12 | 8 | 7 | 41:28 | 13 | 44 | |
6
|
Busan I Park
|
27 | 12 | 6 | 9 | 42:35 | 7 | 42 | |
7
|
Asan Mugunghwa
|
26 | 9 | 8 | 9 | 35:32 | 3 | 35 | |
8
|
Gimpo Citizen
|
26 | 8 | 11 | 7 | 31:31 | 0 | 35 | |
9
|
Gyeongnam FC
|
26 | 8 | 10 | 8 | 31:31 | 0 | 34 | |
10
|
Cheongju
|
27 | 6 | 14 | 7 | 34:42 | -8 | 32 | |
11
|
Seongnam FC
|
26 | 7 | 10 | 9 | 29:33 | -4 | 31 | |
12
|
Paju Citizen
|
26 | 8 | 6 | 12 | 25:29 | -4 | 30 | |
13
|
Yongin City
|
26 | 5 | 12 | 9 | 32:37 | -5 | 27 | |
14
|
Cheonan City
|
27 | 5 | 11 | 11 | 31:37 | -6 | 26 | |
15
|
Jeonnam Dragons
|
26 | 5 | 9 | 12 | 30:44 | -14 | 24 | |
16
|
Ansan Greeners
|
27 | 6 | 4 | 17 | 28:53 | -25 | 22 | |
17
|
Gimhae City
|
26 | 2 | 8 | 16 | 20:50 | -30 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Hwaseong
|
16 | 8 | 5 | 3 | 28:18 | 10 | 29 | |
| 2 |
Suwon Bluewings
|
13 | 8 | 4 | 1 | 20:9 | 11 | 28 | |
| 3 |
Suwon City FC
|
12 | 7 | 5 | 0 | 24:10 | 14 | 26 | |
| 4 |
Daegu FC
|
13 | 8 | 2 | 3 | 26:16 | 10 | 26 | |
| 5 |
Asan Mugunghwa
|
14 | 7 | 4 | 3 | 24:17 | 7 | 25 | |
| 6 |
Busan I Park
|
13 | 7 | 3 | 3 | 21:13 | 8 | 24 | |
| 7 |
Seoul E-Land FC
|
13 | 7 | 2 | 4 | 25:18 | 7 | 23 | |
| 8 |
Gyeongnam FC
|
13 | 7 | 2 | 4 | 21:16 | 5 | 23 | |
| 9 |
Seongnam FC
|
12 | 3 | 7 | 2 | 13:12 | 1 | 16 | |
| 10 |
Cheonan City
|
13 | 3 | 7 | 3 | 11:11 | 0 | 16 | |
| 11 |
Jeonnam Dragons
|
12 | 4 | 4 | 4 | 14:16 | -2 | 16 | |
| 12 |
Cheongju
|
14 | 3 | 6 | 5 | 17:24 | -7 | 15 | |
| 13 |
Yongin City
|
13 | 2 | 7 | 4 | 15:17 | -2 | 13 | |
| 14 |
Paju Citizen
|
13 | 3 | 3 | 7 | 11:14 | -3 | 12 | |
| 15 |
Gimpo Citizen
|
11 | 2 | 5 | 4 | 12:15 | -3 | 11 | |
| 16 |
Ansan Greeners
|
16 | 2 | 2 | 12 | 17:33 | -16 | 8 | |
| 17 |
Gimhae City
|
13 | 0 | 4 | 9 | 10:29 | -19 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Suwon Bluewings
|
13 | 9 | 1 | 3 | 23:12 | 11 | 28 | |
| 2 |
Seoul E-Land FC
|
14 | 8 | 4 | 2 | 21:12 | 9 | 28 | |
| 3 |
Suwon City FC
|
14 | 7 | 4 | 3 | 27:19 | 8 | 25 | |
| 4 |
Gimpo Citizen
|
15 | 6 | 6 | 3 | 19:16 | 3 | 24 | |
| 5 |
Daegu FC
|
13 | 5 | 5 | 3 | 22:19 | 3 | 20 | |
| 6 |
Busan I Park
|
14 | 5 | 3 | 6 | 21:22 | -1 | 18 | |
| 7 |
Paju Citizen
|
13 | 5 | 3 | 5 | 14:15 | -1 | 18 | |
| 8 |
Cheongju
|
13 | 3 | 8 | 2 | 17:18 | -1 | 17 | |
| 9 |
Hwaseong
|
11 | 4 | 3 | 4 | 13:10 | 3 | 15 | |
| 10 |
Seongnam FC
|
14 | 4 | 3 | 7 | 16:21 | -5 | 15 | |
| 11 |
Yongin City
|
13 | 3 | 5 | 5 | 17:20 | -3 | 14 | |
| 12 |
Ansan Greeners
|
11 | 4 | 2 | 5 | 11:20 | -9 | 14 | |
| 13 |
Gyeongnam FC
|
13 | 1 | 8 | 4 | 10:15 | -5 | 11 | |
| 14 |
Asan Mugunghwa
|
12 | 2 | 4 | 6 | 11:15 | -4 | 10 | |
| 15 |
Cheonan City
|
14 | 2 | 4 | 8 | 20:26 | -6 | 10 | |
| 16 |
Gimhae City
|
13 | 2 | 4 | 7 | 10:21 | -11 | 10 | |
| 17 |
Jeonnam Dragons
|
14 | 1 | 5 | 8 | 16:28 | -12 | 8 |
Które miejsce zajmuje Seongnam FC w tabeli K League 2?
Seongnam FC zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli K League 2 z dorobkiem 31 punktów po 26 kolejkach. Strata do prowadzącego Suwon Bluewings wynosi 25 punktów, a przewaga nad 12. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 29:33, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki Seongnam FC w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Seongnam FC na tle ligi w sezonie 2026.
Seongnam FC na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,3
- Strzały celne / mecz 3,9
- Asysty / mecz 0,69
- Udane dryblingi / mecz 3,8
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,27
- Czyste konta 15%
- Odbiory / mecz 14,1
- Przechwyty / mecz 8,0
- Wybicia / mecz 20,0
- Zablokowane strzały / mecz 3,0
Strzelcy Seongnam FC
Rozkład bramek w czasie
Bramki Seongnam FC i rywali według minuty w ostatnich 26 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Seongnam FC to 16–30 minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 6 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Seongnam FC - Suwon City FC Po przerwie pada 48% bramek Seongnam FC.Przebieg meczu Seongnam FC i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 10 | 5-3-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 13 | 2-4-7 |
| Prowadził do przerwy | 9 | 5-3-1 |
| Remis do przerwy | 12 | 1-7-4 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 1-0-4 |
Gdy Seongnam FC otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 10 takich meczów.
Jak padają bramki dla Seongnam FC
72% bramek Seongnam FC pada z gry. Z karnych odpowiadają za 17% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 10% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Seongnam FC zdobywa w sezonie średnio 1,19 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,40.
Aktualne serie Seongnam FC
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 9 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Seongnam FC, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Seongnam FC wygra mecz Seongnam FC - Suwon City FC Seongnam FC przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Seongnam FC
- Powyżej 0,5 88%
- Powyżej 1,5 69%
- Powyżej 2,5 46%
- Powyżej 3,5 27%
- Powyżej 4,5 8%
- Powyżej 5,5 0%
W 46% meczów Seongnam FC padają co najmniej trzy bramki, a w 65% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Seongnam FC - Suwon City FC Powyżej 2,5 bramki padło w 46% meczów Seongnam FC.Seongnam FC – faule i karne
- Faule / mecz 9,3
- Faule rywali / mecz 11,5
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Seongnam FC fauluje średnio 9,3 razy na mecz, a wymusza 11,5 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Seongnam FC, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Seongnam FC zdobywa 1,33 punktu na mecz wobec 1,07 na wyjeździe.
Seongnam FC wygra mecz Seongnam FC - Suwon City FC Seongnam FC zdobywa u siebie 44% możliwych punktów, na wyjeździe 36%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 26 meczach Seongnam FC ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 48% goli Seongnam FC, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 26 meczów.
Seongnam FC wygra drugą połowę meczu Seongnam FC - Suwon City FC Drugą połowę Seongnam FC wygrywał w 2 z 26 meczów.Seongnam FC – strzały
- Celne / mecz 3,9
- Niecelne / mecz 5,4
- Celność strzałów 42%
- Skuteczność (gole / strzały) 12%
- Strzałów na gola 8,3
Seongnam FC oddaje 9,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 42% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,3 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Seongnam FC - Suwon City FC Seongnam FC oddaje 9,3 strzałów na mecz.Seongnam FC – posiadanie piłki
- U siebie 53,7%
- Na wyjeździe 51,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 4 z 26
- Mecze z posiadaniem > 55% 10 z 26
- Najniższe w sezonie 36%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 10 z 26 meczów. Średnio Seongnam FC utrzymuje przy piłce 52,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 36%.
Seongnam FC wygra mecz Seongnam FC - Suwon City FC Seongnam FC utrzymuje średnio 52,5% posiadania piłki.Seongnam FC – podania
- Kluczowe / mecz 8,9
- Dośrodkowania / mecz 19,1
- Celność dośrodkowań 27%
- Podania długie / mecz 54
- Celność długich podań 53%
Seongnam FC wymienia średnio 423 podań na mecz przy celności 83%, z czego 8,9 to podania kluczowe.
Seongnam FC – czyste konta
- U siebie 3 z 12
- Na wyjeździe 1 z 14
- Stracone / mecz 1,27
- Bez straty do przerwy 62%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 31%
Czyste konto Seongnam FC to 15% meczów sezonu (4 z 26), z czego 3 w 12 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Seongnam FC - Suwon City FC Czyste konto Seongnam FC zachowuje w 15% meczów.Seongnam FC – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 81%
- Pow. 8,5 w meczu 54%
- Pow. 10,5 w meczu 19%
- Rożne u siebie / mecz 4,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,1
Seongnam FC wykonuje średnio 4,3 rzutów rożnych na mecz wobec 4,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 54% spotkań.
Seongnam FC – kartki
- Żółte kartki 37
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 38%
- Kartki rywali / mecz 2,1
- Mecze bez kartki 19%
Seongnam FC ogląda średnio 1,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Seongnam FC – 2,1. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
Seongnam FC według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 9 | 2-4-3 | 1,11 | 1,22 | 1,33 |
| Środka tabeli (7–11) | 8 | 2-3-3 | 1,13 | 1,00 | 1,38 |
| Dołu tabeli (12–17) | 9 | 3-3-3 | 1,33 | 1,11 | 1,11 |
Najwięcej punktów na mecz Seongnam FC zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–17), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Seongnam FC na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
9.
|
1,77 0,85 | 1,62 0,77 | 1,23 1,15 |
|
10.
|
1,07 1,31 | 1,21 1,31 | 1,71 1,38 |
|
11.
|
1,33 1,07 | 1,08 1,14 | 1,00 1,50 |
|
12.
|
0,92 1,38 | 0,85 1,08 | 1,08 1,15 |
|
13.
|
1,00 1,08 | 1,15 1,31 | 1,31 1,54 |
Ciekawe rekordy w meczach Seongnam FC
Skrajne wyniki i osiągnięcia Seongnam FC w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Hwaseong - Seongnam FC 1:3 K League 2 (Korea Południowa), 4.04.2026
- Najwyższa porażka Seoul E-Land FC - Seongnam FC 3:1 K League 2 (Korea Południowa), 24.05.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Daegu FC - Seongnam FC 3:2, K League 2 (Korea Południowa), 11.07.2026
- Najszybsza bramka 3. minuta Lee, Hwaseong - Seongnam FC 1:3, K League 2 (Korea Południowa), 4.04.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+9 minuta Park, Seongnam FC - Gyeongnam FC 1:1, K League 2 (Korea Południowa), 17.05.2026
Jakie statystyki ma Seongnam FC w tym sezonie?
Bilans Seongnam FC w tym sezonie to 26 meczów i wynik 7-10-9 przy 29 zdobytych bramkach i 33 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 9,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Seongnam FC – zawodnicy
Jak wygląda kadra Seongnam FC w sezonie 2026.
Przewidywany skład Seongnam FC 5-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.









Kadra Seongnam FC
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
28 | Kolumbia | 350 tys. € | – | 18 | 69% | 1 | 3 | 1 353' | 1 | 0 | |||||||
| 32 |
|
30 | Korea Południowa | 25 tys. € | – | 22 | 85% | 3 | 2 | 1 345' | 2 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
35 | Korea Południowa | 250 tys. € | – | 21 | 81% | 0 | 2 | 1 778' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
|
28 | Brazylia | 125 tys. € | – | 22 | 85% | 3 | 1 | 1 079' | 2 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
22 | Korea Południowa | 175 tys. € | – | 18 | 69% | 1 | 2 | 870' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
21 | Korea Południowa | 75 tys. € | – | 22 | 85% | 2 | 0 | 228' | 1 | 0 | |||||||
| 88 |
![]() |
24 | Korea Południowa | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 20 |
|
27 | Korea Południowa | 350 tys. € | – | 25 | 96% | 1 | 1 | 2 207' | 5 | 0 | |||||||
| 21 |
|
28 | Korea Południowa | 175 tys. € | – | 9 | 35% | 0 | 2 | 473' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
28 | Korea Południowa | 0 € | – | 25 | 96% | 2 | 1 | 2 080' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
31 | Korea Południowa | 175 tys. € | – | 21 | 81% | 4 | 0 | 1 052' | 1 | 0 | |||||||
| 52 |
![]() |
29 | Japonia | 50 tys. € | – | 7 | 27% | 0 | 0 | 388' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
23 | Korea Południowa | 175 tys. € | – | 23 | 88% | 0 | 1 | 877' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
27 | Korea Południowa | 125 tys. € | – | 8 | 31% | 0 | 0 | 147' | 0 | 0 | |||||||
| 36 |
![]() |
25 | Korea Południowa | 75 tys. € | – | 1 | 4% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 74 |
|
26 | Brazylia | 175 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 4 |
![]() |
32 | Brazylia | 225 tys. € | – | 24 | 92% | 1 | 1 | 2 143' | 6 | 0 | |||||||
| 25 |
![]() |
24 | Japonia | 75 tys. € | – | 7 | 27% | 0 | 0 | 253' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
21 | Korea Południowa | – | – | 25 | 96% | 1 | 1 | 733' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
22 | Korea Południowa | 125 tys. € | – | 20 | 77% | 2 | 0 | 509' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
22 | Korea Południowa | 150 tys. € | – | 25 | 96% | 0 | 0 | 468' | 1 | 0 | |||||||
| 94 |
|
32 | Korea Południowa | – | – | 3 | 12% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| 66 |
![]() |
19 | Korea Południowa | – | – | 6 | 23% | 0 | 0 | 9' | 0 | 0 | |||||||
| 36 |
![]() |
20 | Korea Południowa | – | – | 1 | 4% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
27 | Korea Południowa | 350 tys. € | – | 26 | 100% | 0 | 0 | 1 980' | 2 | 0 | |||||||
| 28 |
![]() |
24 | Korea Południowa | 100 tys. € | – | 25 | 96% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 41 |
|
19 | Korea Południowa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Seongnam FC
3,3 mln €
śr. 123 tys. € / zawodnika
Ile Seongnam FC wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Korea Południowa (21 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Seongnam FC w sezonie 2026
Seongnam FC wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Seongnam FC
Jak wygląda skład Seongnam FC?
W wyjściowym ustawieniu Seongnam FC między słupkami staje G. Lee, a linię obrony najczęściej tworzą H. Seok-Ki, S. Lee, Venicio Tomas, S. Yu oraz T. Yang. W środku pola grają J. Ryu, J. You, J. Lee oraz S. Jung, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Lee. Trener Hae-Woon Kim ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w K League 2 (Korea Południowa) i pucharach.
Seongnam FC – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Seongnam FC w sezonie 2026.
Seongnam FC transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Korea Południowa | 23 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Korea Południowa | 24 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 14 Sie 2026 |
![]() |
Korea Południowa | 27 |
|
za darmo | |
| 25 Mar 2026 |
|
Korea Południowa | 32 |
|
nieujawniona | |
| 10 Lut 2026 |
![]() |
Korea Południowa | 27 |
![]() |
nieujawniona | |
| 01 Lut 2026 |
|
Korea Południowa | 25 |
|
za darmo | |
| 16 Sty 2026 |
|
Korea Południowa | 29 |
|
za darmo | |
| 15 Sty 2026 |
![]() |
Korea Południowa | 27 |
|
za darmo | |
| 15 Sty 2026 |
![]() |
Japonia | 29 |
|
za darmo | |
| 15 Sty 2026 |
|
Korea Południowa | 30 |
|
za darmo |
Seongnam FC bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- -92 tys. € 2024
- +640 tys. € 2023
- +150 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Seongnam FC
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Seongnam FC w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Seongnam FC trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 16 piłkarzy.
Seongnam FC – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Seongnam FC? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Seongnam FC?
Klub piłkarski Seongnam FC zdobył w swojej historii 18 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Korei Południowej oraz Puchar Korei Południowej. Ponadto triumfował w Puchar Ligi Korei Południowej, Azjatycka Liga Mistrzów, Superpuchar Korei Południowej, Puchar Afro-Azjatycki, Superpuchar Azji oraz Azjatycki Puchar Mistrzów.