Forma w lidze
Hwaseong w tabeli
5. miejsce / 44 punkty Play-offy
Strata do lidera: 12 punktów
Przewaga nad 7. miejscem: 9 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez zwycięstwa
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
29 pkt
28:18 bramki
1,75 gola/mecz
15 pkt
13:10 bramki
1,18 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Hwaseong
Wartość drużyny: 2,8 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 11 bramek | Kosowo | 30 | napastnik | 27 | 500 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 9 asyst | Kosowo | 30 | napastnik | 27 | 500 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,47 średnia ocena | Korea Południowa | 28 | napastnik | 22 | 100 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2430 minut | Bośnia | 30 | obrońca | 27 | 600 tys. € |
Przewidywany skład Hwaseong 3-4-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Hwaseong w tabeli K League 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Suwon Bluewings
|
26 | 17 | 5 | 4 | 43:21 | 56 |
2
|
Suwon City FC
|
26 | 14 | 9 | 3 | 51:29 | 51 |
3
|
Seoul E-Land FC
|
27 | 15 | 6 | 6 | 46:30 | 51 |
4
|
Daegu FC
|
26 | 13 | 7 | 6 | 48:35 | 46 |
5
|
Hwaseong
|
27 | 12 | 8 | 7 | 41:28 | 44 |
6
|
Busan I Park
|
27 | 12 | 6 | 9 | 42:35 | 42 |
Wyniki Hwaseong
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Suwon City FC
1
Hwaseong
0
K League 2 (Korea Południowa), 28. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Seongnam FC
2
Hwaseong
2
K League 2 (Korea Południowa), 27. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Ansan Greeners
0
Hwaseong
2
K League 2 (Korea Południowa), 26. kolejka
|
Terminarz Hwaseong
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 07:00
|
Suwon Bluewings
Hwaseong
K League 2 (Korea Południowa), 29. kolejka
|
|
|
25 Paź 08:30
|
Paju Citizen
Hwaseong
K League 2 (Korea Południowa), 30. kolejka
|
|
|
31 Paź 06:00
|
Gyeongnam FC
Hwaseong
K League 2 (Korea Południowa), 31. kolejka
|
Ostatnie transfery Hwaseong
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Korea Południowa |
|
koniec wypożyczenia | |
| 06 Sie 2026 |
![]() |
Korea Południowa |
|
koniec wypożyczenia | |
| 02 Sie 2026 |
![]() |
Korea Południowa |
|
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
![]() |
Japonia |
|
za darmo |
Hwaseong to klub piłkarski z Korei Południowej występujący w K League 2 (Korea Południowa). Swoim domowym obiektem jest Hwaseong Stadium, który może pomieścić 35 270 widzów. Zespół prowadzi Du-Ri Cha. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,8 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Hwaseong?
Klub piłkarski Hwaseong zdobył w swojej historii 2 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 3. ligi Korei Południowej oraz Amatorskie mistrzostwo Korei Południowej.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Hwaseong w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Hwaseong trafiło 24 zawodników za łączną kwotę 130 tys. €, a klub opuściło 15 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Jang Min-Jun z Ansan Greeners za 130 tys. €.
Które miejsce zajmuje Hwaseong w tabeli K League 2?
Hwaseong zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli K League 2 z dorobkiem 44 punktów po 27 kolejkach. Strata do prowadzącego Suwon Bluewings wynosi 12 punktów, a przewaga nad 6. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 41:28, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Jak wygląda skład Hwaseong?
W wyjściowym ustawieniu Hwaseong między słupkami staje K. Seung-Gun, a linię obrony najczęściej tworzą C. Lim, A. Vojnović oraz R. Lee. W środku pola grają D. Kim, S. Jeon, J. Lee oraz P. Jae-Seong, a za skuteczność w ataku odpowiadają L. Pllana, S. Iljutcenko oraz J. Jegal. Trener Du-Ri Cha ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w K League 2 (Korea Południowa) i pucharach.
Kiedy Hwaseong gra następny mecz?
Najbliższy mecz Hwaseong to spotkanie z Suwon Bluewings, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 07:00 na obiekcie Suwon World Cup Stadium w ramach K League 2 (29. kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Hwaseong?
Ostatni mecz Hwaseong to porażka z Suwon City FC 1:0 w K League 2, 9 października 2026. Bramkę zdobył Jung. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Hwaseong w tym sezonie?
Bilans Hwaseong w tym sezonie to 27 meczów i wynik 12-8-7 przy 41 zdobytych bramkach i 28 straconych. Czyste konto padło w 9 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 8,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Hwaseong w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Hwaseong w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Hwaseong
Hwaseong terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 07:00
|
K League 2 (Korea Południowa), 29. kolejka
|
Suwon World Cup Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
25 Paź 08:30
|
K League 2 (Korea Południowa), 30. kolejka
|
Paju Public Stadium Wyjazd | Umiarkowany | |
|
31 Paź 06:00
|
K League 2 (Korea Południowa), 31. kolejka
|
Changwon Football Center Wyjazd | Umiarkowany | |
|
07 Lis 08:30
|
K League 2 (Korea Południowa), 32. kolejka
|
Gimhae Civil Stadium Wyjazd | Łatwy | |
|
29 Lis 06:00
|
K League 2 (Korea Południowa), 34. kolejka
|
Gimpo Stadium Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Hwaseong gra następny mecz?
Najbliższy mecz Hwaseong to spotkanie z Suwon Bluewings, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 07:00 na obiekcie Suwon World Cup Stadium w ramach K League 2 (29. kolejka). Transmisję pokaże Superbet TV.
Wyniki Hwaseong w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Hwaseong w sezonie 2026.
Forma i bramki Hwaseong w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Hwaseong wyniki
Hwaseong ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-3 27 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-3 – w 15 z 27 meczów, ze średnią 1,73 punktu. W pozostałych ustawieniach Hwaseong zdobywa 1,50 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Hwaseong?
Ostatni mecz Hwaseong to porażka z Suwon City FC 1:0 w K League 2, 9 października 2026. Bramkę zdobył Jung. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Hwaseong – tabela K League 2 (Korea Południowa)
Jakie miejsce w tabeli K League 2 (Korea Południowa) zajmuje Hwaseong w sezonie 2026.
Miejsce Hwaseong w tabeli K League 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Suwon Bluewings
|
26 | 17 | 5 | 4 | 43:21 | 22 | 56 | |
2
|
Suwon City FC
|
26 | 14 | 9 | 3 | 51:29 | 22 | 51 | |
3
|
Seoul E-Land FC
|
27 | 15 | 6 | 6 | 46:30 | 16 | 51 | |
4
|
Daegu FC
|
26 | 13 | 7 | 6 | 48:35 | 13 | 46 | |
5
|
Hwaseong
|
27 | 12 | 8 | 7 | 41:28 | 13 | 44 | |
6
|
Busan I Park
|
27 | 12 | 6 | 9 | 42:35 | 7 | 42 | |
7
|
Asan Mugunghwa
|
26 | 9 | 8 | 9 | 35:32 | 3 | 35 | |
8
|
Gimpo Citizen
|
26 | 8 | 11 | 7 | 31:31 | 0 | 35 | |
9
|
Gyeongnam FC
|
26 | 8 | 10 | 8 | 31:31 | 0 | 34 | |
10
|
Cheongju
|
27 | 6 | 14 | 7 | 34:42 | -8 | 32 | |
11
|
Seongnam FC
|
26 | 7 | 10 | 9 | 29:33 | -4 | 31 | |
12
|
Paju Citizen
|
26 | 8 | 6 | 12 | 25:29 | -4 | 30 | |
13
|
Yongin City
|
26 | 5 | 12 | 9 | 32:37 | -5 | 27 | |
14
|
Cheonan City
|
27 | 5 | 11 | 11 | 31:37 | -6 | 26 | |
15
|
Jeonnam Dragons
|
26 | 5 | 9 | 12 | 30:44 | -14 | 24 | |
16
|
Ansan Greeners
|
27 | 6 | 4 | 17 | 28:53 | -25 | 22 | |
17
|
Gimhae City
|
26 | 2 | 8 | 16 | 20:50 | -30 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Suwon Bluewings
|
26 | 17 | 5 | 4 | 43:21 | 22 | 56 | |
2
|
Suwon City FC
|
26 | 14 | 9 | 3 | 51:29 | 22 | 51 | |
3
|
Seoul E-Land FC
|
27 | 15 | 6 | 6 | 46:30 | 16 | 51 | |
4
|
Daegu FC
|
26 | 13 | 7 | 6 | 48:35 | 13 | 46 | |
5
|
Hwaseong
|
27 | 12 | 8 | 7 | 41:28 | 13 | 44 | |
6
|
Busan I Park
|
27 | 12 | 6 | 9 | 42:35 | 7 | 42 | |
7
|
Asan Mugunghwa
|
26 | 9 | 8 | 9 | 35:32 | 3 | 35 | |
8
|
Gimpo Citizen
|
26 | 8 | 11 | 7 | 31:31 | 0 | 35 | |
9
|
Gyeongnam FC
|
26 | 8 | 10 | 8 | 31:31 | 0 | 34 | |
10
|
Cheongju
|
27 | 6 | 14 | 7 | 34:42 | -8 | 32 | |
11
|
Seongnam FC
|
26 | 7 | 10 | 9 | 29:33 | -4 | 31 | |
12
|
Paju Citizen
|
26 | 8 | 6 | 12 | 25:29 | -4 | 30 | |
13
|
Yongin City
|
26 | 5 | 12 | 9 | 32:37 | -5 | 27 | |
14
|
Cheonan City
|
27 | 5 | 11 | 11 | 31:37 | -6 | 26 | |
15
|
Jeonnam Dragons
|
26 | 5 | 9 | 12 | 30:44 | -14 | 24 | |
16
|
Ansan Greeners
|
27 | 6 | 4 | 17 | 28:53 | -25 | 22 | |
17
|
Gimhae City
|
26 | 2 | 8 | 16 | 20:50 | -30 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Hwaseong
|
16 | 8 | 5 | 3 | 28:18 | 10 | 29 | |
| 2 |
Suwon Bluewings
|
13 | 8 | 4 | 1 | 20:9 | 11 | 28 | |
| 3 |
Suwon City FC
|
12 | 7 | 5 | 0 | 24:10 | 14 | 26 | |
| 4 |
Daegu FC
|
13 | 8 | 2 | 3 | 26:16 | 10 | 26 | |
| 5 |
Asan Mugunghwa
|
14 | 7 | 4 | 3 | 24:17 | 7 | 25 | |
| 6 |
Busan I Park
|
13 | 7 | 3 | 3 | 21:13 | 8 | 24 | |
| 7 |
Seoul E-Land FC
|
13 | 7 | 2 | 4 | 25:18 | 7 | 23 | |
| 8 |
Gyeongnam FC
|
13 | 7 | 2 | 4 | 21:16 | 5 | 23 | |
| 9 |
Seongnam FC
|
12 | 3 | 7 | 2 | 13:12 | 1 | 16 | |
| 10 |
Cheonan City
|
13 | 3 | 7 | 3 | 11:11 | 0 | 16 | |
| 11 |
Jeonnam Dragons
|
12 | 4 | 4 | 4 | 14:16 | -2 | 16 | |
| 12 |
Cheongju
|
14 | 3 | 6 | 5 | 17:24 | -7 | 15 | |
| 13 |
Yongin City
|
13 | 2 | 7 | 4 | 15:17 | -2 | 13 | |
| 14 |
Paju Citizen
|
13 | 3 | 3 | 7 | 11:14 | -3 | 12 | |
| 15 |
Gimpo Citizen
|
11 | 2 | 5 | 4 | 12:15 | -3 | 11 | |
| 16 |
Ansan Greeners
|
16 | 2 | 2 | 12 | 17:33 | -16 | 8 | |
| 17 |
Gimhae City
|
13 | 0 | 4 | 9 | 10:29 | -19 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Suwon Bluewings
|
13 | 9 | 1 | 3 | 23:12 | 11 | 28 | |
| 2 |
Seoul E-Land FC
|
14 | 8 | 4 | 2 | 21:12 | 9 | 28 | |
| 3 |
Suwon City FC
|
14 | 7 | 4 | 3 | 27:19 | 8 | 25 | |
| 4 |
Gimpo Citizen
|
15 | 6 | 6 | 3 | 19:16 | 3 | 24 | |
| 5 |
Daegu FC
|
13 | 5 | 5 | 3 | 22:19 | 3 | 20 | |
| 6 |
Busan I Park
|
14 | 5 | 3 | 6 | 21:22 | -1 | 18 | |
| 7 |
Paju Citizen
|
13 | 5 | 3 | 5 | 14:15 | -1 | 18 | |
| 8 |
Cheongju
|
13 | 3 | 8 | 2 | 17:18 | -1 | 17 | |
| 9 |
Hwaseong
|
11 | 4 | 3 | 4 | 13:10 | 3 | 15 | |
| 10 |
Seongnam FC
|
14 | 4 | 3 | 7 | 16:21 | -5 | 15 | |
| 11 |
Yongin City
|
13 | 3 | 5 | 5 | 17:20 | -3 | 14 | |
| 12 |
Ansan Greeners
|
11 | 4 | 2 | 5 | 11:20 | -9 | 14 | |
| 13 |
Gyeongnam FC
|
13 | 1 | 8 | 4 | 10:15 | -5 | 11 | |
| 14 |
Asan Mugunghwa
|
12 | 2 | 4 | 6 | 11:15 | -4 | 10 | |
| 15 |
Cheonan City
|
14 | 2 | 4 | 8 | 20:26 | -6 | 10 | |
| 16 |
Gimhae City
|
13 | 2 | 4 | 7 | 10:21 | -11 | 10 | |
| 17 |
Jeonnam Dragons
|
14 | 1 | 5 | 8 | 16:28 | -12 | 8 |
Które miejsce zajmuje Hwaseong w tabeli K League 2?
Hwaseong zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli K League 2 z dorobkiem 44 punktów po 27 kolejkach. Strata do prowadzącego Suwon Bluewings wynosi 12 punktów, a przewaga nad 6. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 41:28, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki Hwaseong w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Hwaseong na tle ligi w sezonie 2026.
Hwaseong na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,7
- Strzały celne / mecz 4,3
- Asysty / mecz 1,15
- Udane dryblingi / mecz 4,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,04
- Czyste konta 33%
- Odbiory / mecz 10,6
- Przechwyty / mecz 6,3
- Wybicia / mecz 20,3
- Zablokowane strzały / mecz 3,2
Strzelcy Hwaseong
Rozkład bramek w czasie
Bramki Hwaseong i rywali według minuty w ostatnich 27 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Hwaseong to 76–90+ minuta, w której padło 10 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 8 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Suwon Bluewings - Hwaseong Po przerwie pada 59% bramek Hwaseong.Przebieg meczu Hwaseong i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 14 | 11-2-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 10 | 1-3-6 |
| Prowadził do przerwy | 9 | 7-1-1 |
| Remis do przerwy | 10 | 5-4-1 |
| Przegrywał do przerwy | 8 | 0-3-5 |
Gdy Hwaseong otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 11 razy na 14 takich meczów.
Jak padają bramki dla Hwaseong
88% bramek Hwaseong pada z gry. Z karnych odpowiadają za 10% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 2% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Hwaseong zdobywa w sezonie średnio 1,63 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,60.
Aktualne serie Hwaseong
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Hwaseong, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Hwaseong wygra mecz Suwon Bluewings - Hwaseong Hwaseong przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Hwaseong
- Powyżej 0,5 89%
- Powyżej 1,5 70%
- Powyżej 2,5 48%
- Powyżej 3,5 30%
- Powyżej 4,5 15%
- Powyżej 5,5 4%
W 48% meczów Hwaseong padają co najmniej trzy bramki, a w 52% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Suwon Bluewings - Hwaseong Powyżej 2,5 bramki padło w 48% meczów Hwaseong.Hwaseong – faule i karne
- Faule / mecz 12,8
- Faule rywali / mecz 8,6
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Hwaseong fauluje średnio 12,8 razy na mecz, a wymusza 8,6 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Hwaseong, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Hwaseong zdobywa 1,81 punktu na mecz wobec 1,36 na wyjeździe.
Hwaseong wygra mecz Suwon Bluewings - Hwaseong Hwaseong zdobywa u siebie 60% możliwych punktów, na wyjeździe 45%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 27 meczach Hwaseong ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 59% goli Hwaseong, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 12 z 27 meczów.
Hwaseong wygra drugą połowę meczu Suwon Bluewings - Hwaseong Drugą połowę Hwaseong wygrywał w 12 z 27 meczów.Hwaseong – strzały
- Celne / mecz 4,3
- Niecelne / mecz 4,4
- Celność strzałów 49%
- Skuteczność (gole / strzały) 18%
- Strzałów na gola 5,7
Hwaseong oddaje 8,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 49% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,7 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Suwon Bluewings - Hwaseong Hwaseong oddaje 8,7 strzałów na mecz.Hwaseong – posiadanie piłki
- U siebie 46,9%
- Na wyjeździe 51,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 27
- Mecze z posiadaniem > 55% 6 z 27
- Najniższe w sezonie 35%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 6 z 27 meczów. Średnio Hwaseong utrzymuje przy piłce 48,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 35%.
Hwaseong wygra mecz Suwon Bluewings - Hwaseong Hwaseong utrzymuje średnio 48,6% posiadania piłki.Hwaseong – podania
- Kluczowe / mecz 8,6
- Dośrodkowania / mecz 16,0
- Celność dośrodkowań 29%
- Podania długie / mecz 53
- Celność długich podań 50%
Hwaseong wymienia średnio 350 podań na mecz przy celności 81%, z czego 8,6 to podania kluczowe.
Hwaseong – czyste konta
- U siebie 6 z 16
- Na wyjeździe 3 z 11
- Stracone / mecz 1,04
- Bez straty do przerwy 63%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 33%
Czyste konto Hwaseong to 33% meczów sezonu (9 z 27), z czego 6 w 16 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Suwon Bluewings - Hwaseong Czyste konto Hwaseong zachowuje w 33% meczów.Hwaseong – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 85%
- Pow. 8,5 w meczu 56%
- Pow. 10,5 w meczu 33%
- Rożne u siebie / mecz 4,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,3
Hwaseong wykonuje średnio 5,3 rzutów rożnych na mecz wobec 4,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 56% spotkań.
Hwaseong – kartki
- Żółte kartki 64
- Pow. 3,5 kartki w meczu 63%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 44%
- Kartki rywali / mecz 1,6
- Mecze bez kartki 7%
Hwaseong ogląda średnio 2,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Hwaseong – 1,6.
Hwaseong według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 9 | 3-3-3 | 1,33 | 1,33 | 1,00 |
| Środka tabeli (7–11) | 8 | 4-2-2 | 1,75 | 1,88 | 1,63 |
| Dołu tabeli (12–17) | 10 | 5-3-2 | 1,80 | 1,40 | 0,60 |
Najwięcej punktów na mecz Hwaseong zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–17), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Hwaseong na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
3.
|
1,77 2,00 | 1,92 1,50 | 1,38 0,86 |
|
4.
|
2,00 1,54 | 2,00 1,69 | 1,23 1,46 |
|
5.
|
1,81 1,36 | 1,75 1,18 | 1,13 0,91 |
|
6.
|
1,85 1,29 | 1,62 1,50 | 1,00 1,57 |
|
7.
|
1,79 0,83 | 1,71 0,92 | 1,21 1,25 |
Ciekawe rekordy w meczach Hwaseong
Skrajne wyniki i osiągnięcia Hwaseong w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Hwaseong - Daegu FC 5:1 K League 2 (Korea Południowa), 1.08.2026
- Najwyższa porażka Hwaseong - Seongnam FC 1:3 K League 2 (Korea Południowa), 4.04.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Hwaseong - Daegu FC 5:1, K League 2 (Korea Południowa), 1.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 4. minuta Iljutcenko, Seongnam FC - Hwaseong 2:2, K League 2 (Korea Południowa), 20.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+11 minuta Petrov, Cheongju - Hwaseong 2:3, K League 2 (Korea Południowa), 23.05.2026
Jakie statystyki ma Hwaseong w tym sezonie?
Bilans Hwaseong w tym sezonie to 27 meczów i wynik 12-8-7 przy 41 zdobytych bramkach i 28 straconych. Czyste konto padło w 9 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 8,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Hwaseong – zawodnicy
Jak wygląda kadra Hwaseong w sezonie 2026.
Przewidywany skład Hwaseong 3-4-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Kadra Hwaseong
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
|
30 | Kosowo | 500 tys. € | – | 27 | 100% | 11 | 9 | 2 305' | 2 | 0 | |||||||
| 7 |
|
26 | Korea Południowa | 100 tys. € | – | 26 | 96% | 4 | 5 | 1 337' | 6 | 0 | |||||||
| 10 |
|
27 | Brazylia | 400 tys. € | – | 22 | 81% | 2 | 4 | 811' | 2 | 0 | |||||||
| 9 |
|
28 | Serbia | 500 tys. € | 136 tys. € | 23 | 85% | 8 | 1 | 1 021' | 3 | 0 | |||||||
| 90 |
|
36 | Rosja | 275 tys. € | – | 9 | 33% | 2 | 2 | 438' | 2 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
37 | Korea Południowa | 75 tys. € | – | 27 | 100% | 2 | 2 | 1 028' | 1 | 0 | |||||||
| 29 |
![]() |
22 | Korea Południowa | 75 tys. € | – | 7 | 26% | 0 | 0 | 44' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
21 | Korea Południowa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 28 |
|
22 | Korea Południowa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 47 |
![]() |
21 | Korea Południowa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
|
23 | Korea Południowa | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 99 |
![]() |
20 | Korea Południowa | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 13 |
|
23 | Korea Południowa | – | – | 21 | 78% | 3 | 1 | 1 393' | 4 | 0 | |||||||
| 92 |
|
34 | Korea Południowa | 225 tys. € | – | 23 | 85% | 0 | 0 | 1 737' | 6 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
23 | Korea Południowa | – | – | 26 | 96% | 0 | 1 | 1 037' | 1 | 0 | |||||||
| 97 |
|
29 | Korea Południowa | – | – | 11 | 41% | 1 | 0 | 454' | 2 | 0 | |||||||
| 6 |
|
26 | Korea Południowa | 100 tys. € | 50 tys. € | 16 | 59% | 0 | 0 | 347' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
36 | Korea Południowa | 75 tys. € | – | 20 | 74% | 1 | 0 | 363' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
![]() |
35 | Korea Południowa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
![]() |
27 | Korea Południowa | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 20 |
![]() |
22 | Korea Południowa | 225 tys. € | – | 24 | 89% | 0 | 0 | 2 080' | 3 | 0 | |||||||
| 15 |
|
30 | Bośnia | 600 tys. € | – | 27 | 100% | 0 | 0 | 2 430' | 3 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
21 | Korea Południowa | 250 tys. € | – | 26 | 96% | 2 | 4 | 2 267' | 6 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
24 | Korea Południowa | 225 tys. € | – | 23 | 85% | 2 | 0 | 1 797' | 8 | 0 | |||||||
| 66 |
![]() |
24 | Korea Południowa | 100 tys. € | – | 10 | 37% | 0 | 1 | 264' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
27 | Korea Południowa | – | – | 21 | 78% | 1 | 1 | 1 149' | 6 | 0 | |||||||
| 44 |
![]() |
21 | Korea Południowa | 150 tys. € | – | 25 | 93% | 0 | 0 | 604' | 3 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
26 | Korea Południowa | 75 tys. € | – | 16 | 59% | 0 | 0 | 197' | 1 | 0 | |||||||
| 24 |
|
23 | Korea Południowa | 175 tys. € | – | 5 | 19% | 0 | 0 | 183' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
– | – | – | 11 | 41% | 0 | 0 | 19' | 2 | 0 | ||||||||
| 29 |
![]() |
22 | Korea Południowa | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
27 | Korea Południowa | – | – | 26 | 96% | 0 | 0 | 2 250' | 1 | 0 | |||||||
| 38 |
|
22 | Korea Południowa | 50 tys. € | – | 25 | 93% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
23 | Korea Południowa | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
25 | Korea Południowa | 10 tys. € | – | 3 | 11% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Hwaseong
4,5 mln €
śr. 129 tys. € / zawodnika
Ile Hwaseong wydaje na pensje
186 tys. € rocznie
śr. 5 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Korea Południowa (29 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Hwaseong w sezonie 2026
Hwaseong wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Hwaseong
Jak wygląda skład Hwaseong?
W wyjściowym ustawieniu Hwaseong między słupkami staje K. Seung-Gun, a linię obrony najczęściej tworzą C. Lim, A. Vojnović oraz R. Lee. W środku pola grają D. Kim, S. Jeon, J. Lee oraz P. Jae-Seong, a za skuteczność w ataku odpowiadają L. Pllana, S. Iljutcenko oraz J. Jegal. Trener Du-Ri Cha ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w K League 2 (Korea Południowa) i pucharach.
Hwaseong – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Hwaseong w sezonie 2026.
Hwaseong transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Korea Południowa | 21 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 06 Sie 2026 |
![]() |
Korea Południowa | 22 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 02 Sie 2026 |
![]() |
Korea Południowa | 22 |
|
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
![]() |
Japonia | 24 |
|
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
|
Korea Południowa | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 27 Lip 2026 |
![]() |
Korea Południowa | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 26 Lip 2026 |
|
Rosja | 36 |
|
za darmo | |
| 19 Lip 2026 |
![]() |
Korea Południowa | 32 |
|
za darmo | |
| 15 Lip 2026 |
|
Korea Południowa | 29 |
|
za darmo | |
| 12 Lip 2026 |
![]() |
Korea Południowa | 18 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Hwaseong
Hwaseong bilans transferowy
- -130 tys. € 2026
- -20 tys. € 2025
Rekordy transferowe w historii Hwaseong
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Hwaseong w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Hwaseong trafiło 24 zawodników za łączną kwotę 130 tys. €, a klub opuściło 15 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Jang Min-Jun z Ansan Greeners za 130 tys. €.
Hwaseong – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Hwaseong? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Hwaseong?
Klub piłkarski Hwaseong zdobył w swojej historii 2 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 3. ligi Korei Południowej oraz Amatorskie mistrzostwo Korei Południowej.