Pyeong-Gook Yun jest piłkarzem występującym obecnie w Pohang Steelers. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarza.
Forma w ostatnich meczach Yun Pyeong-Guk
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Yun Pyeong-Guk w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Yun Pyeong-Guk wyglądają następująco: 23 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Yun Pyeong-Guk oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Yun Pyeong-Guk w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Yun Pyeong-Guk rozegrał w barwach Pohang Steelers w AFC Champions League Elite 2 mecze, w FA Cup (Korea Południowa) 1 mecz oraz w K League 1 23 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 180 minut. Średnio dawało to 7 minut gry na spotkanie.
Czy Yun Pyeong-Guk ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Yun Pyeong-Guk nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Yun Pyeong-Guk to uraz z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 187 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Yun Pyeong-Guk?
Yun Pyeong-Guk ma na koncie 4 trofea. Najczęściej sięgał po Puchar Korei Południowej — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Pohang Steelers — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Yun Pyeong-Guk?
Yun Pyeong-Guk najczęściej występuje jako Bramkarz (1).
Jaka jest wartość rynkowa Yun Pyeong-Guk?
Wycena 34-letniego Yun Pyeong-Guk według stanu na maj 2026 wynosi 175 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 550 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Yun Pyeong-Guk?
Yun Pyeong-Guk urodził się 8 lutego 1992 (narodowość: Korea Południowa). Obecnie piłkarz ma 34 lata.
Yun Pyeong-Guk – statystyki
Szczegółowe statystyki Yun Pyeong-Guk w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Pohang Steelers. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Yun Pyeong-Guk w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Yun Pyeong-Guk wyglądają następująco: 23 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Yun Pyeong-Guk oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Yun Pyeong-Guk – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Yun Pyeong-Guk w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Yun Pyeong-Guk w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Yun Pyeong-Guk rozegrał w barwach Pohang Steelers w AFC Champions League Elite 2 mecze, w FA Cup (Korea Południowa) 1 mecz oraz w K League 1 23 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 180 minut. Średnio dawało to 7 minut gry na spotkanie.
Yun Pyeong-Guk – transfery
W trakcie kariery Yun Pyeong-Guk zmieniał klub 7 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Pohang Steelers 2022 – obecnie
-
Gwangju FC 2016 – 2022
-
Incheon United 2016 – 2016
-
Gimcheon Sangmu FC 2014 – 2016
-
Incheon United 2012 – 2014
-
Incheon National University 2009 – 2012

-
Boin High School 2006 – 2009

-
Boin Middle School do 2006

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Yun Pyeong-Guk
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2021/22 | 09.01.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 31.12.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 13.09.2016 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2014/15 | 14.12.2014 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2012/13 | 31.12.2012 |
|
— | Wolny transfer |
| 2009/10 | 31.12.2009 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2006/07 | 31.12.2006 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Yun Pyeong-Guk – forma
W ostatnich 5 meczach Yun Pyeong-Guk zanotował bilans 1 zwycięstwo, 3 remisy i 1 porażka. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Yun Pyeong-Guk i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Pohang Steelers
1
Jeju United FC
1
K League 1 (Korea Południowa), play offy baraży o utrzymanie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Paź
Koniec
|
Kashima Antlers
3
Pohang Steelers
0
AFC Champions League Elite, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Ulsan Hyundai FC
2
Pohang Steelers
2
K League 1 (Korea Południowa), 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
Pohang Steelers
0
FC Anyang
0
K League 1 (Korea Południowa), 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Pohang Steelers
2
FC Seoul
1
K League 1 (Korea Południowa), 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Beijing Guoan
3
Pohang Steelers
1
AFC Champions League Elite, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Daejeon Citizen
2
Pohang Steelers
2
K League 1 (Korea Południowa), 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Pohang Steelers
0
Gimcheon Sangmu FC
0
K League 1 (Korea Południowa), 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Jeonbuk Motors
2
Pohang Steelers
0
K League 1 (Korea Południowa), 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sie
Koniec
|
Gangwon FC
0
Pohang Steelers
0
K League 1 (Korea Południowa), 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sie
Koniec
|
Jeju United FC
1
Pohang Steelers
2
K League 1 (Korea Południowa), 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sie
Koniec
|
Bucheon FC 1995
3
Pohang Steelers
0
K League 1 (Korea Południowa), 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sie
Koniec
|
Gwangju FC
1
Pohang Steelers
2
K League 1 (Korea Południowa), 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Sie
Koniec
|
Pohang Steelers
0
Ulsan Hyundai FC
2
K League 1 (Korea Południowa), 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Sie
Koniec
|
Pohang Steelers
0
Gimcheon Sangmu FC
1
K League 1 (Korea Południowa), 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
Bucheon FC 1995
2
Pohang Steelers
0
K League 1 (Korea Południowa), 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Maj
Koniec
|
Incheon United
0
Pohang Steelers
1
K League 1 (Korea Południowa), 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Maj
Koniec
|
Daejeon Citizen
0
Pohang Steelers
2
K League 1 (Korea Południowa), 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Maj
Koniec
|
Gangwon FC
1
Pohang Steelers
1
K League 1 (Korea Południowa), 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
Ulsan Hyundai FC
0
Pohang Steelers
1
K League 1 (Korea Południowa), 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Jeonbuk Motors
3
Pohang Steelers
2
K League 1 (Korea Południowa), 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Pohang Steelers
0
Jeju United FC
2
K League 1 (Korea Południowa), 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Pohang Steelers
1
Daejeon Citizen
0
K League 1 (Korea Południowa), 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Mar
Koniec
|
Pohang Steelers
1
Gangwon FC
0
K League 1 (Korea Południowa), 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Gangwon FC
1
Pohang Steelers
0
K League 1 (Korea Południowa), play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Pohang Steelers
0
Jeonbuk Motors
0
K League 1 (Korea Południowa), play offy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lis
Koniec
|
Pohang Steelers
0
FC Seoul
0
K League 1 (Korea Południowa), play offy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lis
Koniec
|
Gimcheon Sangmu FC
0
Pohang Steelers
1
K League 1 (Korea Południowa), play offy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
Daejeon Citizen
2
Pohang Steelers
0
K League 1 (Korea Południowa), play offy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
FC Seoul
1
Pohang Steelers
2
K League 1 (Korea Południowa), 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Paź
Koniec
|
Pohang Steelers
1
Daejeon Citizen
3
K League 1 (Korea Południowa), 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Gimcheon Sangmu FC
2
Pohang Steelers
0
K League 1 (Korea Południowa), 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Pohang Steelers
1
Jeju United FC
0
K League 1 (Korea Południowa), 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Pohang Steelers
1
Ulsan Hyundai FC
1
K League 1 (Korea Południowa), 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Gangwon FC
1
Pohang Steelers
0
K League 1 (Korea Południowa), 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sie
Koniec
|
Pohang Steelers
3
Jeonbuk Motors
1
K League 1 (Korea Południowa), 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sie
Koniec
|
FC Anyang
0
Pohang Steelers
1
K League 1 (Korea Południowa), 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sie
Koniec
|
Pohang Steelers
1
Gwangju FC
0
K League 1 (Korea Południowa), 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lip
Koniec
|
Daegu FC
0
Pohang Steelers
1
K League 1 (Korea Południowa), 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Cze
Koniec
|
FC Seoul
4
Pohang Steelers
1
K League 1 (Korea Południowa), 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Cze
Koniec
|
Pohang Steelers
2
Jeju United FC
1
K League 1 (Korea Południowa), 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Cze
Koniec
|
Daegu FC
1
Pohang Steelers
1
K League 1 (Korea Południowa), 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Cze
Koniec
|
Gimcheon Sangmu FC
1
Pohang Steelers
0
K League 1 (Korea Południowa), 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Cze
Koniec
|
Pohang Steelers
2
Gangwon FC
1
K League 1 (Korea Południowa), 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Maj
Koniec
|
Daejeon Citizen
1
Pohang Steelers
3
K League 1 (Korea Południowa), 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Maj
Koniec
|
FC Anyang
0
Pohang Steelers
2
K League 1 (Korea Południowa), 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Maj
Koniec
|
Pohang Steelers
0
Gwangju FC
1
K League 1 (Korea Południowa), 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Maj
Koniec
|
Gimpo Citizen
2
Pohang Steelers
1
FA Cup (Korea Południowa), 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Maj
Koniec
|
Pohang Steelers
2
Suwon City FC
0
K League 1 (Korea Południowa), 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Maj
Koniec
|
Ulsan Hyundai FC
1
Pohang Steelers
1
K League 1 (Korea Południowa), 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
Pohang Steelers
1
Gimcheon Sangmu FC
2
K League 1 (Korea Południowa), 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Pohang Steelers
1
FC Seoul
0
K League 1 (Korea Południowa), 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Jeju United FC
2
Pohang Steelers
0
K League 1 (Korea Południowa), 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Pohang Steelers
2
FC Anyang
1
K League 1 (Korea Południowa), 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Suwon City FC
1
Pohang Steelers
1
K League 1 (Korea Południowa), 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Mar
Koniec
|
Pohang Steelers
1
Ulsan Hyundai FC
0
K League 1 (Korea Południowa), 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Mar
Koniec
|
Gwangju FC
2
Pohang Steelers
3
K League 1 (Korea Południowa), 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Mar
Koniec
|
Jeonbuk Motors
2
Pohang Steelers
2
K League 1 (Korea Południowa), 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
Pohang Steelers
0
Daegu FC
0
K League 1 (Korea Południowa), 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lut
Koniec
|
Gangwon FC
2
Pohang Steelers
1
K League 1 (Korea Południowa), 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
Pohang Steelers
0
Daejeon Citizen
3
K League 1 (Korea Południowa), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Pohang Steelers
0
Kawasaki Frontale
4
AFC Champions League Elite
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Gru
Koniec
|
Pohang Steelers
3
Vissel Kobe
1
AFC Champions League Elite
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Gangwon FC
1
Pohang Steelers
0
K League 1 (Korea Południowa), play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Pohang Steelers
0
Gimcheon Sangmu FC
3
K League 1 (Korea Południowa), play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
Buriram United
1
Pohang Steelers
0
AFC Champions League Elite
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Cze
Karne
|
Pohang Steelers
(5)
1
Suwon Bluewings
(4)
1
FA Cup (Korea Południowa)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Maj
Koniec
|
Gwangju FC
0
Pohang Steelers
1
K League 1 (Korea Południowa), 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Maj
Koniec
|
Suwon City FC
1
Pohang Steelers
0
K League 1 (Korea Południowa), 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lis
Koniec
|
Pohang Steelers
1
Daegu FC
0
K League 1 (Korea Południowa)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lis
Karne
|
Jeju United FC
(3)
1
Pohang Steelers
(4)
1
FA Cup (Korea Południowa)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Pohang Steelers
0
Ulsan Hyundai FC
0
K League 1 (Korea Południowa)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Daegu FC
0
Pohang Steelers
0
K League 1 (Korea Południowa)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sie
Koniec
|
Gangwon FC
1
Pohang Steelers
1
K League 1 (Korea Południowa)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sie
Koniec
|
Pohang Steelers
4
Daejeon Citizen
3
K League 1 (Korea Południowa)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sie
Koniec
|
Pohang Steelers
1
Gwangju FC
1
K League 1 (Korea Południowa)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lip
Koniec
|
Pohang Steelers
4
Jeju United FC
2
K League 1 (Korea Południowa)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lip
Koniec
|
Suwon Bluewings
1
Pohang Steelers
1
K League 1 (Korea Południowa)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lip
Koniec
|
Pohang Steelers
3
Suwon City FC
1
K League 1 (Korea Południowa)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Cze
Koniec
|
Incheon United
0
Pohang Steelers
1
K League 1 (Korea Południowa)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Cze
Koniec
|
FC Seoul
1
Pohang Steelers
1
K League 1 (Korea Południowa)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Cze
Koniec
|
Pohang Steelers
2
Jeju United FC
1
K League 1 (Korea Południowa)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Maj
Koniec
|
Seongnam FC
0
Pohang Steelers
3
FA Cup (Korea Południowa)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Pohang Steelers
0
Incheon United
2
K League 1 (Korea Południowa)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Pohang Steelers
1
Suwon Bluewings
0
K League 1 (Korea Południowa)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Pohang Steelers
1
FC Seoul
1
K League 1 (Korea Południowa)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Jeonbuk Motors
1
Pohang Steelers
2
K League 1 (Korea Południowa)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Mar
Koniec
|
Daejeon Citizen
0
Pohang Steelers
0
K League 1 (Korea Południowa)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lut
Koniec
|
Pohang Steelers
3
Daegu FC
2
K League 1 (Korea Południowa)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Cze
Koniec
|
Pohang Steelers
1
Gimcheon Sangmu FC
1
K League 1 (Korea Południowa)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Cze
Koniec
|
Suwon City FC
2
Pohang Steelers
1
K League 1 (Korea Południowa)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
29 Maj
Koniec
|
Daegu FC
2
Pohang Steelers
2
K League 1 (Korea Południowa)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Pohang Steelers
2
Incheon United
0
K League 1 (Korea Południowa)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Pohang Steelers
0
Jeonbuk Motors
1
K League 1 (Korea Południowa)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Maj
Koniec
|
FC Seoul
1
Pohang Steelers
0
K League 1 (Korea Południowa)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Pohang Steelers
1
Seongnam FC
0
K League 1 (Korea Południowa)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Gangwon FC
1
Pohang Steelers
1
K League 1 (Korea Południowa)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Pohang Steelers
1
FC Seoul
1
K League 1 (Korea Południowa)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Mar
Koniec
|
Ulsan Hyundai FC
2
Pohang Steelers
0
K League 1 (Korea Południowa)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Incheon United
0
Pohang Steelers
1
K League 1 (Korea Południowa)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Gimcheon Sangmu FC
3
Pohang Steelers
2
K League 1 (Korea Południowa)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Pohang Steelers
1
Gwangju FC
2
K League 1 (Korea Południowa)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Gwangju FC
2
Gangwon FC
2
K League 1 (Korea Południowa)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Suwon City FC
1
Gwangju FC
3
K League 1 (Korea Południowa)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Gwangju FC
2
Pohang Steelers
3
K League 1 (Korea Południowa)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Gwangju FC
1
Jeonbuk Motors
2
K League 1 (Korea Południowa)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Gwangju FC
0
Jeju United FC
3
K League 1 (Korea Południowa)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Gwangju FC
1
Incheon United
0
K League 1 (Korea Południowa)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Jeonbuk Motors
3
Gwangju FC
0
K League 1 (Korea Południowa)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Sie
Koniec
|
FC Seoul
1
Gwangju FC
0
K League 1 (Korea Południowa)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Sie
Koniec
|
Gwangju FC
0
Seongnam FC
0
K League 1 (Korea Południowa)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Cze
Koniec
|
Gwangju FC
1
FC Seoul
1
K League 1 (Korea Południowa)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Maj
Koniec
|
Incheon United
2
Gwangju FC
1
K League 1 (Korea Południowa)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Maj
Koniec
|
Ulsan Hyundai FC
2
Gwangju FC
0
K League 1 (Korea Południowa)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Gwangju FC
0
Pohang Steelers
1
K League 1 (Korea Południowa)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Seongnam FC
2
Gwangju FC
0
K League 1 (Korea Południowa)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Gwangju FC
2
Suwon City FC
0
K League 1 (Korea Południowa)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lis
Koniec
|
Ulsan Hyundai FC
3
Gwangju FC
0
K League 1 (Korea Południowa)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Gwangju FC
0
Gimcheon Sangmu FC
1
K League 1 (Korea Południowa)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Gwangju FC
0
Daegu FC
1
K League 1 (Korea Południowa)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Gwangju FC
0
Gimcheon Sangmu FC
1
K League 1 (Korea Południowa)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Gwangju FC
3
Jeonbuk Motors
3
K League 1 (Korea Południowa)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Ulsan Hyundai FC
1
Gwangju FC
1
K League 1 (Korea Południowa)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sie
Koniec
|
Daegu FC
4
Gwangju FC
6
K League 1 (Korea Południowa)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sie
Koniec
|
Gwangju FC
0
FC Seoul
0
K League 1 (Korea Południowa)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sie
Koniec
|
Gwangju FC
2
Gangwon FC
2
K League 1 (Korea Południowa)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lip
Koniec
|
Gwangju FC
0
Suwon Bluewings
1
K League 1 (Korea Południowa)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lip
Koniec
|
Gangwon FC
4
Gwangju FC
1
K League 1 (Korea Południowa)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Cze
Koniec
|
Gwangju FC
0
Pohang Steelers
2
K League 1 (Korea Południowa)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Gimcheon Sangmu FC
1
Gwangju FC
0
K League 1 (Korea Południowa)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Maj
Koniec
|
Gwangju FC
0
Seongnam FC
2
K League 1 (Korea Południowa)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
Podsumowanie formy Yun Pyeong-Guk
W ostatnich 10 meczach Yun Pyeong-Guk ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.57, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 5.57.
W jakiej formie jest Yun Pyeong-Guk?
W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty.
Yun Pyeong-Guk – kontuzje
W trakcie kariery Yun Pyeong-Guk zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 21 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Yun Pyeong-Guk
-
Uraz
27.06.22 – 30.12.22 (187 dni)
Pohang Steelers opuszczone: 21 meczów
Czy Yun Pyeong-Guk ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Yun Pyeong-Guk nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Yun Pyeong-Guk to uraz z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 187 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Yun Pyeong-Guk – trofea
W trakcie kariery Yun Pyeong-Guk zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Yun Pyeong-Guk
Jakie trofea zdobył Yun Pyeong-Guk?
Yun Pyeong-Guk zdobył w karierze 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Pohang Steelers — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Puchar Korei Południowej — 2 razy.
Yun Pyeong-Guk – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Yun Pyeong-Guk wynosi obecnie 175 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Yun Pyeong-Guk na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Yun Pyeong-Guk
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 20.05.2026 | 34 |
|
175 tys. € |
| 15.12.2025 | 33 |
|
200 tys. € |
| 02.06.2025 | 33 |
|
200 tys. € |
| 04.12.2024 | 32 |
|
200 tys. € |
| 13.06.2024 | 32 |
|
200 tys. € |
| 18.12.2023 | 31 |
|
250 tys. € |
| 22.06.2023 | 31 |
|
300 tys. € |
| 26.12.2022 | 30 |
|
350 tys. € |
| 17.06.2022 | 30 |
|
350 tys. € |
| 25.12.2021 | 29 |
|
275 tys. € |
| 21.06.2021 | 29 |
|
300 tys. € |
| 20.12.2020 | 28 |
|
375 tys. € |
| 22.06.2020 | 28 |
|
375 tys. € |
| 07.04.2020 | 28 |
|
450 tys. € |
| 20.02.2020 | 28 |
|
375 tys. € |
| 28.12.2019 | 27 |
|
550 tys. € |
| 31.07.2019 | 27 |
|
400 tys. € |
| 31.01.2019 | 26 |
|
200 tys. € |
| 14.12.2017 | 25 |
|
75 tys. € |
| 11.03.2014 | 22 |
|
50 tys. € |
| 26.08.2013 | 21 |
|
25 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Yun Pyeong-Guk?
Wycena Yun Pyeong-Guk wynosi obecnie 175 tys. €. W szczycie kariery Yun Pyeong-Guk wyceniano na 550 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.