Rim Chang-Woo

obrońca #23
Aktualny klub Jeju United FC
Wiek / data ur.34 lat (13.02.1992)
Wzrost1,84 m
Waga77 kg
Pozycjaobrońca
Preferowana nogaprawa
Zarobkib.d.
Dołączył17.07.2023
Kontrakt dob.d.
Wartość rynkowa275 tys. €

Chang-Woo Rim jest piłkarzem występującym obecnie w Jeju United FC. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońca.

Liczby Rim Chang-Woo w K League 1 2026
Mecze
9
Bramki
0
Asysty
0
Minuty
392'
Średnia ocena
5.02
Kartki
0 / 0

Forma w ostatnich meczach Rim Chang-Woo

Ocena
12.07 Jeju United FC Daejeon Citizen 0:0 6.1
05.07 Gimcheon Sangmu FC Jeju United FC 1:1 6.4
17.05 Jeju United FC FC Anyang 1:2 0.0
13.05 Ulsan Hyundai FC Jeju United FC 2:1 6.3
09.05 Jeju United FC FC Seoul 2:1 6.8
Najbliższy mecz Rim Chang-Woo
Jeju United FC Incheon United
02.08.2026·12:30
Kursy bukmacherskie

Statystyki

5,02
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki

Transfery

ostatni transfer17.07.2023
wolny transferza darmo
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

275 tys. €
-50 tys. € (-15,4%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Prawy obrońca (2)
Dodatkowe pozycje Środkowy obrońca (4)
Preferowana noga Prawa
Wzrost 1,84 m
Waga 77 kg
Mapa pozycji
Umiejętności
Atak
Defensywa
Kreatywność
Technika
Taktyka

Jakie statystyki ma Rim Chang-Woo w sezonie 2026?

W obecnym sezonie 2026 statystyki Rim Chang-Woo wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.02, a skuteczność strzałów to 0,0%. Rim Chang-Woo oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Rim Chang-Woo w sezonie 2026?

W obecnym sezonie Rim Chang-Woo rozegrał w barwach Jeju United FC w K League 1 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 392 minuty. Średnio dawało to 44 minuty gry na spotkanie.

Historia transferów Rim Chang-Woo

Pierwszy transfer Rim Chang-Woo w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Ulsan Hyundai FC do Al Wahda FC za 833 tysiące euro.

Na jakiej pozycji gra Rim Chang-Woo?

Rim Chang-Woo najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2). W zależności od ustawienia pełni również rolę Środkowy obrońca.

Jaka jest wartość rynkowa Rim Chang-Woo?

Wycena 34-letniego Rim Chang-Woo według stanu na maj 2026 wynosi 275 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,2 miliona euro, a najniższa 50 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Rim Chang-Woo?

Rim Chang-Woo urodził się 13 lutego 1992. Obecnie piłkarz ma 34 lata.