Hrvoje Babec jest piłkarzem występującym obecnie w FC Seoul. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Hrvoje Babec
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Hrvoje Babec w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Hrvoje Babec wyglądają następująco: 33 mecze, w których zdobył 3 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.25, a skuteczność strzałów to 7,5%. Hrvoje Babec oddaje średnio 1,2 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Hrvoje Babec w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Hrvoje Babec rozegrał w barwach FC Seoul w K League 1 33 mecze, w AFC Champions League Elite 4 mecze, a w barwach Osijeka w Pucharze Chorwacji 1 mecz, w Prva HNL 15 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 50 razy i spędził na boisku łącznie 4 228 minut. Średnio dawało to 80 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Hrvoje Babec
Pierwszy transfer Hrvoje Babec w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z HNK Goricy do Riga za 1,6 miliona euro.
Jakie trofea zdobył Hrvoje Babec?
Hrvoje Babec ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Hrvoje Babec?
Hrvoje Babec najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Hrvoje Babec?
Wycena 27-letniego Hrvoje Babec według stanu na maj 2026 wynosi 900 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2,5 miliona euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Hrvoje Babec?
Hrvoje Babec urodził się 28 lipca 1999 w Virovitica w Chorwacji. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Hrvoje Babec – statystyki
Szczegółowe statystyki Hrvoje Babec w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział FC Seoul oraz reprezentacja Chorwacji U-21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Hrvoje Babec vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Hrvoje Babec w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Hrvoje Babec wyglądają następująco: 33 mecze, w których zdobył 3 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.25, a skuteczność strzałów to 7,5%. Hrvoje Babec oddaje średnio 1,2 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Hrvoje Babec – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Hrvoje Babec w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Hrvoje Babec w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Hrvoje Babec rozegrał w barwach FC Seoul w K League 1 33 mecze, w AFC Champions League Elite 4 mecze, a w barwach Osijeka w Pucharze Chorwacji 1 mecz, w Prva HNL 15 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 50 razy i spędził na boisku łącznie 4 228 minut. Średnio dawało to 80 minut gry na spotkanie.
Hrvoje Babec – transfery
W trakcie kariery Hrvoje Babec zmieniał klub 11 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1,9 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
FC Seoul 2026 – obecnie
-
Osijek 2025 – 2026
-
Riga 2025 – 2025
-
Osijek 2025 – 2025
-
Riga 2022 – 2025
-
HNK Gorica 2019 – 2022
-
NK Vihor Jelisavac 2018 – 2019

-
Metz U19 2016 – 2018

-
NK Stampedo U17 2014 – 2016

-
NK Stampedo Youth 2012 – 2014

-
NK Osijek Youth 2011 – 2012

-
NK Virovitica do 2011

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Hrvoje Babec
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 15.01.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2025/26 | 13.07.2025 |
|
300 tys. € | Transfer definitywny |
| 2025/26 | 29.06.2025 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2024/25 | 14.01.2025 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 09.07.2022 |
|
1,6 mln € | Transfer definitywny |
| 2019/20 | 14.07.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 23.09.2018 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 28.09.2016 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 26.02.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 18.08.2011 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Hrvoje Babec
Pierwszy transfer Hrvoje Babec w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z HNK Goricy do Riga za 1,6 miliona euro.
Hrvoje Babec – forma
W ostatnich 5 meczach Hrvoje Babec zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,22. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Hrvoje Babec i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
FC Seoul
0
Incheon United
1
K League 1 (Korea Południowa), play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Paź
Koniec
|
FC Seoul
1
Gangwon FC
1
K League 1 (Korea Południowa), 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Paź
Koniec
|
FC Seoul
2
Gimcheon Sangmu FC
2
K League 1 (Korea Południowa), 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
10 Paź
Koniec
|
FC Seoul
2
Jeju United FC
1
K League 1 (Korea Południowa), 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Pohang Steelers
2
FC Seoul
1
K League 1 (Korea Południowa), 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Jeonbuk Motors
1
FC Seoul
2
K League 1 (Korea Południowa), 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Ulsan Hyundai FC
1
FC Seoul
0
K League 1 (Korea Południowa), 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
05 Wrz
Koniec
|
FC Seoul
1
Incheon United
0
K League 1 (Korea Południowa), 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sie
Koniec
|
Gwangju FC
2
FC Seoul
5
K League 1 (Korea Południowa), 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Sie
Koniec
|
FC Seoul
1
Bucheon FC 1995
0
K League 1 (Korea Południowa), 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Sie
Koniec
|
FC Anyang
0
FC Seoul
7
K League 1 (Korea Południowa), 24. kolejka
|
80'
|
1 gol
· 14% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
15 Sie
Koniec
|
FC Seoul
4
Daejeon Citizen
2
K League 1 (Korea Południowa), 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Gimcheon Sangmu FC
0
FC Seoul
0
K League 1 (Korea Południowa), 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Jeonbuk Motors
0
FC Seoul
0
K League 1 (Korea Południowa), 21. kolejka
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Lip
Koniec
|
FC Seoul
1
Ulsan Hyundai FC
3
K League 1 (Korea Południowa), 20. kolejka
|
73'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Lip
Koniec
|
FC Seoul
3
Pohang Steelers
1
K League 1 (Korea Południowa), 19. kolejka
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Lip
Koniec
|
Bucheon FC 1995
1
FC Seoul
3
K League 1 (Korea Południowa), 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
12 Lip
Koniec
|
FC Seoul
0
Gangwon FC
0
K League 1 (Korea Południowa), 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Lip
Koniec
|
FC Seoul
1
Incheon United
0
K League 1 (Korea Południowa), 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Daejeon Citizen
1
FC Seoul
2
K League 1 (Korea Południowa), 15. kolejka
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Gwangju FC
0
FC Seoul
1
K League 1 (Korea Południowa), 14. kolejka
|
45'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Jeju United FC
2
FC Seoul
1
K League 1 (Korea Południowa), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
05 Maj
Koniec
|
FC Seoul
0
FC Anyang
0
K League 1 (Korea Południowa), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Maj
Koniec
|
FC Seoul
2
Gimcheon Sangmu FC
3
K League 1 (Korea Południowa), 11. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.2 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Gangwon FC
1
FC Seoul
2
K League 1 (Korea Południowa), 10. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
FC Seoul
3
Bucheon FC 1995
0
K League 1 (Korea Południowa), 9. kolejka
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
FC Seoul
0
Daejeon Citizen
1
K League 1 (Korea Południowa), 8. kolejka
|
61'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Ulsan Hyundai FC
1
FC Seoul
4
K League 1 (Korea Południowa), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
FC Seoul
1
Jeonbuk Motors
0
K League 1 (Korea Południowa), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
FC Anyang
1
FC Seoul
1
K League 1 (Korea Południowa), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Mar
Koniec
|
FC Seoul
5
Gwangju FC
0
K League 1 (Korea Południowa), 5. kolejka
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Pohang Steelers
0
FC Seoul
1
K League 1 (Korea Południowa), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Vissel Kobe
2
FC Seoul
1
AFC Champions League Elite, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Mar
Koniec
|
FC Seoul
0
Vissel Kobe
1
AFC Champions League Elite, 1/16 finału
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Incheon United
1
FC Seoul
2
K League 1 (Korea Południowa), 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lut
Koniec
|
FC Seoul
2
Sanfrecce Hiroshima
2
AFC Champions League Elite, 8. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Vissel Kobe
2
FC Seoul
0
AFC Champions League Elite, 7. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Osijek
0
Slaven Belupo
0
Prva HNL, 18. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Osijek
1
HNK Gorica
1
Prva HNL, 8. kolejka
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Osijek
1
Istra 1961
5
Prva HNL, 16. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | |
|
03 Gru
Karne
|
Varazdin
(4)
1
Osijek
(2)
1
Puchar Chorwacji, 1/16 finału
|
98'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lis
Koniec
|
Vukovar
2
Osijek
2
Prva HNL, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.0 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Osijek
1
Lokomotiva Zagrzeb
1
Prva HNL, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Hajduk Split
2
Osijek
0
Prva HNL, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Osijek
0
Varazdin
0
Prva HNL, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Rijeka
4
Osijek
2
Prva HNL, 11. kolejka
|
79'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
2
Osijek
1
Prva HNL, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Slaven Belupo
2
Osijek
1
Prva HNL, 9. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
HNK Gorica
0
Osijek
1
Prva HNL, 17. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Osijek
0
Hajduk Split
2
Prva HNL, 4. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Varazdin
0
Osijek
0
Prva HNL, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Osijek
0
Rijeka
0
Prva HNL, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Osijek
0
Dinamo Zagrzeb
2
Prva HNL, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Varazdin
2
Osijek
1
Prva HNL, 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Osijek
1
Lokomotiva Zagrzeb
1
Prva HNL, 34. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Slaven Belupo
1
Osijek
4
Prva HNL, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.1 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Osijek
2
Hajduk Split
0
Prva HNL, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Rijeka
0
Osijek
2
Prva HNL, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
2
Osijek
0
Prva HNL, 29. kolejka
|
57'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Kwi
Karne
|
Slaven Belupo
(4)
0
Osijek
(3)
0
Puchar Chorwacji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
Osijek
1
Slaven Belupo
2
Prva HNL, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Hajduk Split
4
Osijek
0
Prva HNL, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Lut
Koniec
|
HNK Gorica
1
Osijek
0
Prva HNL, 21. kolejka
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Paź
Koniec
|
FS Jelgava
0
Riga
2
Virsliga (Łotwa), 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Riga
1
Valmiera / BSS
0
Virsliga (Łotwa), 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Tukums
0
Riga
5
Virsliga (Łotwa), 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Śląsk Wrocław
3
Riga
1
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
24 Lip
Koniec
|
Riga
1
Śląsk Wrocław
0
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lip
Koniec
|
Valmiera / BSS
2
Riga
2
Virsliga (Łotwa), 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Cze
Koniec
|
Riga
1
Auda
0
Virsliga (Łotwa), 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
22 Cze
Koniec
|
Grobiņa
0
Riga
6
Virsliga (Łotwa), 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
16 Cze
Koniec
|
Rigas FS
2
Riga
2
Virsliga (Łotwa), 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Maj
Koniec
|
Riga
3
Tukums
0
Virsliga (Łotwa), 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 8.4 | |
|
14 Maj
Koniec
|
FK Liepaja
1
Riga
1
Virsliga (Łotwa), 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Riga
1
Rigas FS
2
Virsliga (Łotwa), 9. kolejka
|
84'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Metta / LU
1
Riga
2
Virsliga (Łotwa), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Tukums
2
Riga
1
Virsliga (Łotwa), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Valmiera / BSS
2
Riga
1
Virsliga (Łotwa), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Riga
1
Auda
0
Virsliga (Łotwa), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
25 Paź
Karne
|
Riga
(5)
1
Rigas FS
(3)
1
Puchar Łotwy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Mar
Koniec
|
Riga
1
Rigas FS
1
Virsliga (Łotwa)
|
66'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Riga
0
Rigas FS
1
Virsliga (Łotwa)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Rigas FS
1
Riga
1
Virsliga (Łotwa)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sie
Koniec
|
Gil Vicente
4
Riga
0
Liga Konferencji
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lip
Koniec
|
Riga
2
Ruzomberok
1
Liga Konferencji
|
74'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
21 Maj
Koniec
|
HNK Gorica
1
Osijek
1
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.9 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Hrvatski Dragovoljac
0
HNK Gorica
2
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Slaven Belupo
2
HNK Gorica
1
Prva HNL
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
HNK Gorica
0
Dinamo Zagrzeb
1
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Hajduk Split
1
HNK Gorica
0
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Mar
Koniec
|
HNK Gorica
1
Rijeka
0
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Osijek
0
HNK Gorica
0
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
06 Mar
Koniec
|
HNK Gorica
4
Hrvatski Dragovoljac
0
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Lokomotiva Zagrzeb
2
HNK Gorica
0
Prva HNL
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Lut
Koniec
|
HNK Gorica
0
Slaven Belupo
3
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Lut
Koniec
|
HNK Gorica
0
Hajduk Split
4
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Istra 1961
2
HNK Gorica
1
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Gru
Koniec
|
HNK Gorica
2
Sibenik
3
Prva HNL
|
89'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Hrvatski Dragovoljac
0
HNK Gorica
1
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
30 Paź
Koniec
|
HNK Gorica
0
Dinamo Zagrzeb
2
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Hajduk Split
0
HNK Gorica
0
Prva HNL
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Paź
Koniec
|
HNK Gorica
1
Istra 1961
1
Prva HNL
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Sibenik
1
HNK Gorica
2
Prva HNL
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Osijek
3
HNK Gorica
2
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
HNK Gorica
1
Hrvatski Dragovoljac
1
Prva HNL
|
83'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.6 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Lokomotiva Zagrzeb
0
HNK Gorica
1
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
1
HNK Gorica
0
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Sie
Koniec
|
HNK Gorica
1
Hajduk Split
3
Prva HNL
|
88'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Lip
Koniec
|
Istra 1961
1
HNK Gorica
2
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Lip
Koniec
|
HNK Gorica
3
Sibenik
1
Prva HNL
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Istra 1961
0
HNK Gorica
2
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
HNK Gorica
4
Lokomotiva Zagrzeb
2
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
HNK Gorica
0
Varazdin
0
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
HNK Gorica
3
Rijeka
4
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Chorwacja U-21
1
Anglia U-21
2
Mistrzostwa Europy U-21 UEFA
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Mar
Koniec
|
HNK Gorica
3
Hajduk Split
0
Puchar Chorwacji
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Mar
Koniec
|
HNK Gorica
1
Hajduk Split
1
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
Osijek
1
HNK Gorica
1
Prva HNL
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lut
Koniec
|
Lokomotiva Zagrzeb
0
HNK Gorica
3
Prva HNL
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lut
Koniec
|
HNK Gorica
1
Sibenik
0
Prva HNL
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
19 Sty
Koniec
|
Istra 1961
1
HNK Gorica
1
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Paź
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
3
HNK Gorica
2
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Wrz
Koniec
|
HNK Gorica
2
Istra 1961
2
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Lokomotiva Zagrzeb
1
HNK Gorica
2
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sie
Koniec
|
HNK Gorica
3
Sibenik
2
Prva HNL
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | – | |
|
14 Sie
Koniec
|
Varazdin
1
HNK Gorica
5
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lip
Koniec
|
HNK Gorica
0
Varazdin
1
Prva HNL
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Cze
Koniec
|
Rijeka
1
HNK Gorica
2
Prva HNL
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Cze
Koniec
|
HNK Gorica
0
Dinamo Zagrzeb
0
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Cze
Koniec
|
Osijek
2
HNK Gorica
1
Prva HNL
|
46'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Hrvoje Babec ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.60, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.22 — wynik powyżej średniej ligowej (5.53).
W ostatnich 10 meczach Hrvoje Babec ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.60, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.35 — wynik powyżej średniej ligowej (5.53).
W jakiej formie jest Hrvoje Babec?
Hrvoje Babec jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.22 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.25). Jego dyspozycja słabnie.
Hrvoje Babec – trofea
W trakcie kariery Hrvoje Babec zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Hrvoje Babec
Jakie trofea zdobył Hrvoje Babec?
Hrvoje Babec zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w FC Seoul — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Korei Południowej — 1 raz.
Hrvoje Babec – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Hrvoje Babec wynosi obecnie 900 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Hrvoje Babec na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Hrvoje Babec
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 20.05.2026 | 26 |
|
900 tys. € |
| 21.12.2025 | 26 |
|
800 tys. € |
| 08.06.2025 | 25 |
|
1 mln € |
| 30.03.2025 | 25 |
|
1 mln € |
| 10.11.2024 | 25 |
|
1,3 mln € |
| 16.05.2024 | 24 |
|
1,5 mln € |
| 13.11.2023 | 24 |
|
1,8 mln € |
| 10.05.2023 | 23 |
|
2 mln € |
| 22.11.2022 | 23 |
|
2,5 mln € |
| 05.06.2022 | 22 |
|
2,5 mln € |
| 21.03.2022 | 22 |
|
2 mln € |
| 29.12.2021 | 22 |
|
1,8 mln € |
| 09.06.2021 | 21 |
|
1,5 mln € |
| 27.12.2020 | 21 |
|
700 tys. € |
| 26.07.2020 | 20 |
|
500 tys. € |
| 07.04.2020 | 20 |
|
325 tys. € |
| 26.12.2019 | 20 |
|
350 tys. € |
| 15.09.2019 | 20 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Hrvoje Babec?
Wycena Hrvoje Babec wynosi obecnie 900 tys. €. W szczycie kariery Hrvoje Babec wyceniano na 2,5 mln €, a najniżej na 50 tys. €.