Porównanie kursów Malženice - Liptovský Mikuláš

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Malženice - Liptovský Mikuláš dla 17 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), podwójną szansę, 1. połowę (1X2), zakład bez remisu (DNB), 2. połowę (1X2) oraz na handicap z 27 września 2026 (w ramach 10. kolejki 2. Ligi). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 45 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Malženic po kursie 2,70 w STS, remis po kursie 3,70 w LV BET oraz wygrana Liptovskiego Mikuláša po kursie 2,42 w Fortuna.

Najwyższy kurs na zwycięstwo Malženic wystawia STS - 2,70, w porównaniu do najniższego 2,42 w Fortuna. Daje to 28 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 760 zł w bonusach.

1 X 2
2,62 3,30 2,32
2,70 3,50 2,30
2,42 3,45 2,42
2,60 3,35 2,30
2,60 3,70 2,30
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Malženic

kurs 2,70 × 100 zł = 237,60 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 760 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,90 1,69
1,80 1,90
1,95 1,73
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,46 1,36 1,23
1,52 1,40 1,28
1,38 1,38 1,22
1,46 1,38 1,26
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
3,10 2,29 2,85
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,85 2,65 2,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,34 1,29 1,48
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,39 1,33 1,37
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
4,00 1,15 2,15 1,58 1,45 2,42 - -
4,25 1,18 2,20 1,60 1,48 2,45 - -
3,80 1,16 2,09 1,56 1,44 2,35 - -
- - 2,13 1,58 1,47 2,39 - -
4,15 1,16 2,17 1,57 1,45 2,45 1,16 4,15
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 2,35. To o 1,3% więcej niż najniższy kurs 2,32 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,52 2,35
1,52 2,35
1,50 2,32
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
4,30 3,90 3,85 5,10 11,00 4,55
4,40 3,90 3,90 5,50 15,00 4,75
4,20 3,80 3,75 5,20 14,00 4,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Malženic i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
9,40 3,10 6,30 3,70 3,85 5,90
- - - - 3,90 6,50
- - - - 3,75 6,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
11,00 3,90 4,65 7,40 4,65 7,40
- - - - 4,75 8,75
- - - - 4,60 8,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Liptovskiego Mikuláša i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
8,70 2,77 5,80 3,30 3,50 5,25
- - - - 3,50 5,60
- - - - 3,35 5,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Malženice - handicap

0:1 1:0
4,60 1,52
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 1:0
4,40 4,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Liptovskiego Mikuláša - handicap

0:1 1:0
1,50 4,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Fortuna kursem 13,00. Najniższa oferta na ten sam wynik to 11,00, więc różnica między bukmacherami sięga 18,2%.

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4
11,00 9,00 8,30 5,90 11,00 10,00 8,00 7,50 8,50 18,00 16,00 14,00 12,00 16,00 15,00 22,00 36,00 31,00 26,00 23,00 32,00 29,00 45,00 45,00 65,00
13,00 9,60 9,60 6,00 12,00 12,00 8,20 8,20 10,00 24,00 24,00 16,00 16,00 21,00 21,00 35,00 60,00 60,00 40,00 40,00 50,00 50,00 100,00 100,00 100,00
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Malženice - Liptovský Mikuláš dostępnych jest 185 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 17 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 12,4% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 1,90 w STS przewyższa najniższą selekcję 1,69 w Superbet.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Malženice - Liptovský Mikuláš ma eToto, który prowadzi w 13 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.