Forma w lidze
Petržalka w tabeli
1. miejsce / 29 punktów Lider tabeli
Przewaga nad 2. miejscem: 1 punkt
Serie w ostatnich meczach
4 mecze bez porażki
2 mecze bez zwycięstwa
4 mecze ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
13 pkt
12:3 bramki
2,40 gola/mecz
16 pkt
10:5 bramki
1,43 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Petržalki
Wartość drużyny: 1,5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Nigeria | 24 | napastnik | 12 | 100 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 1080 minut | Słowacja | 22 | obrońca | 12 | 125 tys. € |
Petržalka w tabeli 2. Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Petržalka
|
12 | 9 | 2 | 1 | 22:8 | 29 |
2
|
Šamorín
|
12 | 9 | 1 | 2 | 23:13 | 28 |
3
|
Považská Bystrica
|
12 | 7 | 2 | 3 | 25:21 | 23 |
4
|
Pohronie
|
12 | 7 | 1 | 4 | 21:16 | 22 |
5
|
Žilina II
|
12 | 6 | 2 | 4 | 16:13 | 20 |
Wyniki Petržalki
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Šamorín
1
Petržalka
1
2. Liga Słowacji, 12. kolejka
|
|
|
04 Paź Koniec
|
Petržalka
1
Malženice
1
2. Liga Słowacji, 11. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Zlaté Moravce
0
Petržalka
2
2. Liga Słowacji, 10. kolejka
|
Terminarz Petržalki
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 10:30
|
Petržalka
Slovan II Bratislava
2. Liga Słowacji, 13. kolejka
|
|
|
24 Paź 14:45
|
Baník Lehota p.Vtáčnikom
Petržalka
2. Liga Słowacji, 14. kolejka
|
|
|
01 Lis 10:30
|
Petržalka
Považská Bystrica
2. Liga Słowacji, 15. kolejka
|
Ostatnie transfery Petržalki
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 06 Sie 2026 |
![]() |
Słowacja |
![]() |
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
![]() |
Czechy |
|
wypożyczenie | |
| 27 Lip 2026 |
![]() |
Słowacja |
![]() |
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
![]() |
Słowacja |
![]() |
wypożyczenie |
Petržalka to klub piłkarski z Słowacji występujący w 2. Liga Słowacji. Swoim domowym obiektem jest Štadión FC Petržalka 1898, który może pomieścić 3 000 widzów. Zespół prowadzi Rastislav Urgela. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,5 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Petržalkę?
Klub piłkarski Petržalka zdobył w swojej historii 4 trofea — 4 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Słowacji oraz Puchar Słowacji.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Petržalka w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Petržalki trafiło 2 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Petržalka w tabeli 2. Ligi?
Petržalka zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli 2. Ligi z dorobkiem 29 punktów po 12 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 22:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Jak wygląda skład Petržalki?
W wyjściowym ustawieniu Petržalki między słupkami staje A. Mikolas, a linię obrony najczęściej tworzą N. Deligiannis, T. Jasso, B. Ninaj oraz Miha Kompan Breznik. W środku pola grają L. Gasparovic, C. Boah, Samuel Alabi oraz P. Mazan, a za skuteczność w ataku odpowiadają E. Isaac, V. Sliacky. Trener Rastislav Urgela ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w 2. Liga Słowacji i pucharach.
Kiedy Petržalka gra następny mecz?
Najbliższy mecz Petržalki to spotkanie ze Slovanem II Bratislava, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 10:30 na obiekcie Štadión FC Petržalka 1898 w ramach 2. Ligi (13. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Petržalki?
Ostatni mecz Petržalki to remis z Šamorínem 1:1 w 2. Lidze, 11 października 2026. Bramki zdobyli Varga, Isaac. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Petržalka w tym sezonie?
Bilans Petržalki w tym sezonie to 12 meczów i wynik 9-2-1 przy 22 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 8 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 8,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Petržalki w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Petržalka w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Petržalki

Petržalka terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 10:30
|
2. Liga Słowacji, 13. kolejka
|
Štadión FC Petržalka 1898 U siebie | Umiarkowany | |
|
24 Paź 14:45
|
2. Liga Słowacji, 14. kolejka
|
Futbalový štadión OFK Baník Wyjazd | Umiarkowany | |
|
01 Lis 10:30
|
2. Liga Słowacji, 15. kolejka
|
Štadión FC Petržalka 1898 U siebie | Trudny | |
|
08 Lis 10:30
|
2. Liga Słowacji, 16. kolejka
|
Štadión FC Petržalka 1898 U siebie | Trudny | |
|
14 Lis 13:00
|
![]() 2. Liga Słowacji, 17. kolejka
|
Mestský štadión Bytča Wyjazd | Łatwy | |
|
28 Lut 10:30
|
2. Liga Słowacji, 18. kolejka
|
Štadión FC Petržalka 1898 U siebie | Umiarkowany | |
|
06 Mar 18:00
|
2. Liga Słowacji, 19. kolejka
|
Futbal Tatran Arena Wyjazd | Umiarkowany | |
|
14 Mar 10:30
|
2. Liga Słowacji, 20. kolejka
|
Štadión FC Petržalka 1898 U siebie | Łatwy | |
|
19 Mar 18:00
|
2. Liga Słowacji, 21. kolejka
|
Štadión Liptovský Mikuláš Wyjazd | Umiarkowany | |
|
28 Mar 10:30
|
2. Liga Słowacji, 22. kolejka
|
Štadión FC Petržalka 1898 U siebie | Łatwy |
Kiedy Petržalka gra następny mecz?
Najbliższy mecz Petržalki to spotkanie ze Slovanem II Bratislava, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 10:30 na obiekcie Štadión FC Petržalka 1898 w ramach 2. Ligi (13. kolejka).
Wyniki Petržalki w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Petržalka w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Petržalki w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Petržalka wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
2. Liga Słowacji, 12. kolejka
|
1:1 | – | 2/6 | 4/10 | |
|
04 Paź Koniec
|
2. Liga Słowacji, 11. kolejka
|
1:1 | – | 3/4 | 2/8 | |
|
26 Wrz Koniec
|
2. Liga Słowacji, 10. kolejka
|
0:2 | – | 2/8 | 5/7 | |
|
21 Wrz Koniec
|
2. Liga Słowacji, 9. kolejka
|
1:0 | – | 7/8 | 1/6 | |
|
12 Wrz Koniec
|
2. Liga Słowacji, 8. kolejka
|
4:0 | – | 8/12 | 3/6 | |
|
05 Wrz Koniec
|
2. Liga Słowacji, 7. kolejka
|
0:1 | – | 2/5 | 2/5 | |
|
02 Wrz Karne
|
Puchar Słowacji, 1/32 finału
|
3:3 | – | – | – | |
|
30 Sie Koniec
|
2. Liga Słowacji, 6. kolejka
|
2:0 | – | 5/7 | 1/2 | |
|
24 Sie Koniec
|
2. Liga Słowacji, 5. kolejka
|
0:1 | – | 5/11 | 4/7 | |
|
19 Sie Koniec
|
![]() Puchar Słowacji, 1/64 finału
|
1:5 | – | – | – |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Petržalki?
Ostatni mecz Petržalki to remis z Šamorínem 1:1 w 2. Lidze, 11 października 2026. Bramki zdobyli Varga, Isaac. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Petržalka – tabela 2. Liga Słowacji
Jakie miejsce w tabeli 2. Liga Słowacji zajmuje Petržalka w sezonie 2026/2027.
Miejsce Petržalki w tabeli 2. Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Petržalka
|
12 | 9 | 2 | 1 | 22:8 | 14 | 29 | |
2
|
Šamorín
|
12 | 9 | 1 | 2 | 23:13 | 10 | 28 | |
3
|
Považská Bystrica
|
12 | 7 | 2 | 3 | 25:21 | 4 | 23 | |
4
|
Pohronie
|
12 | 7 | 1 | 4 | 21:16 | 5 | 22 | |
5
|
Žilina II
|
12 | 6 | 2 | 4 | 16:13 | 3 | 20 | |
6
|
Inter Bratislava
|
12 | 5 | 4 | 3 | 27:15 | 12 | 19 | |
7
|
Galanta
|
12 | 6 | 1 | 5 | 18:19 | -1 | 19 | |
8
|
Tatran Prešov
|
12 | 5 | 3 | 4 | 17:18 | -1 | 18 | |
9
|
Liptovský Mikuláš
|
12 | 4 | 4 | 4 | 17:14 | 3 | 16 | |
10
|
Baník Lehota p.Vtáčnikom
|
12 | 4 | 4 | 4 | 18:19 | -1 | 16 | |
11
|
Slovan II Bratislava
|
12 | 4 | 3 | 5 | 18:16 | 2 | 15 | |
12
|
Zlaté Moravce
|
12 | 3 | 4 | 5 | 13:14 | -1 | 13 | |
13
|
Malženice
|
12 | 3 | 2 | 7 | 16:21 | -5 | 11 | |
14
|
MFK Bytča
|
12 | 3 | 0 | 9 | 13:31 | -18 | 9 | |
15
|
Humenné
|
12 | 2 | 2 | 8 | 7:19 | -12 | 8 | |
16
|
Lokomotíva Zvolen
|
12 | 0 | 3 | 9 | 7:21 | -14 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Petržalka
|
12 | 9 | 2 | 1 | 22:8 | 14 | 29 | |
2
|
Šamorín
|
12 | 9 | 1 | 2 | 23:13 | 10 | 28 | |
3
|
Považská Bystrica
|
12 | 7 | 2 | 3 | 25:21 | 4 | 23 | |
4
|
Pohronie
|
12 | 7 | 1 | 4 | 21:16 | 5 | 22 | |
5
|
Žilina II
|
12 | 6 | 2 | 4 | 16:13 | 3 | 20 | |
6
|
Inter Bratislava
|
12 | 5 | 4 | 3 | 27:15 | 12 | 19 | |
7
|
Galanta
|
12 | 6 | 1 | 5 | 18:19 | -1 | 19 | |
8
|
Tatran Prešov
|
12 | 5 | 3 | 4 | 17:18 | -1 | 18 | |
9
|
Liptovský Mikuláš
|
12 | 4 | 4 | 4 | 17:14 | 3 | 16 | |
10
|
Baník Lehota p.Vtáčnikom
|
12 | 4 | 4 | 4 | 18:19 | -1 | 16 | |
11
|
Slovan II Bratislava
|
12 | 4 | 3 | 5 | 18:16 | 2 | 15 | |
12
|
Zlaté Moravce
|
12 | 3 | 4 | 5 | 13:14 | -1 | 13 | |
13
|
Malženice
|
12 | 3 | 2 | 7 | 16:21 | -5 | 11 | |
14
|
MFK Bytča
|
12 | 3 | 0 | 9 | 13:31 | -18 | 9 | |
15
|
Humenné
|
12 | 2 | 2 | 8 | 7:19 | -12 | 8 | |
16
|
Lokomotíva Zvolen
|
12 | 0 | 3 | 9 | 7:21 | -14 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Šamorín
|
7 | 5 | 1 | 1 | 14:8 | 6 | 16 | |
| 2 |
Považská Bystrica
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:11 | 5 | 16 | |
| 3 |
Petržalka
|
5 | 4 | 1 | 0 | 12:3 | 9 | 13 | |
| 4 |
Žilina II
|
7 | 4 | 1 | 2 | 12:9 | 3 | 13 | |
| 5 |
Pohronie
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:6 | 4 | 12 | |
| 6 |
Baník Lehota p.Vtáčnikom
|
7 | 3 | 3 | 1 | 10:10 | 0 | 12 | |
| 7 |
Slovan II Bratislava
|
7 | 3 | 2 | 2 | 11:6 | 5 | 11 | |
| 8 |
Galanta
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 10 | |
| 9 |
Liptovský Mikuláš
|
5 | 2 | 3 | 0 | 9:5 | 4 | 9 | |
| 10 |
MFK Bytča
|
7 | 3 | 0 | 4 | 10:15 | -5 | 9 | |
| 11 |
Inter Bratislava
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:4 | 6 | 8 | |
| 12 |
Tatran Prešov
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:6 | 0 | 7 | |
| 13 |
Humenné
|
6 | 2 | 1 | 3 | 4:6 | -2 | 7 | |
| 14 |
Malženice
|
6 | 2 | 0 | 4 | 11:13 | -2 | 6 | |
| 15 |
Zlaté Moravce
|
6 | 1 | 2 | 3 | 7:8 | -1 | 5 | |
| 16 |
Lokomotíva Zvolen
|
5 | 0 | 0 | 5 | 2:8 | -6 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Petržalka
|
7 | 5 | 1 | 1 | 10:5 | 5 | 16 | |
| 2 |
Šamorín
|
5 | 4 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 12 | |
| 3 |
Inter Bratislava
|
7 | 3 | 2 | 2 | 17:11 | 6 | 11 | |
| 4 |
Tatran Prešov
|
7 | 3 | 2 | 2 | 11:12 | -1 | 11 | |
| 5 |
Pohronie
|
7 | 3 | 1 | 3 | 11:10 | 1 | 10 | |
| 6 |
Galanta
|
6 | 3 | 0 | 3 | 10:11 | -1 | 9 | |
| 7 |
Zlaté Moravce
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 0 | 8 | |
| 8 |
Považská Bystrica
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:10 | -1 | 7 | |
| 9 |
Žilina II
|
5 | 2 | 1 | 2 | 4:4 | 0 | 7 | |
| 10 |
Liptovský Mikuláš
|
7 | 2 | 1 | 4 | 8:9 | -1 | 7 | |
| 11 |
Malženice
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5:8 | -3 | 5 | |
| 12 |
Baník Lehota p.Vtáčnikom
|
5 | 1 | 1 | 3 | 8:9 | -1 | 4 | |
| 13 |
Slovan II Bratislava
|
5 | 1 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 4 | |
| 14 |
Lokomotíva Zvolen
|
7 | 0 | 3 | 4 | 5:13 | -8 | 3 | |
| 15 |
Humenné
|
6 | 0 | 1 | 5 | 3:13 | -10 | 1 | |
| 16 |
MFK Bytča
|
5 | 0 | 0 | 5 | 3:16 | -13 | 0 |
Które miejsce zajmuje Petržalka w tabeli 2. Ligi?
Petržalka zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli 2. Ligi z dorobkiem 29 punktów po 12 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 22:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki Petržalki w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Petržalki na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Petržalka na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,8
- Strzały celne / mecz 4,4
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,67
- Czyste konta 67%
Strzelcy Petržalki
-
Elvis Isaac 4
-
Lukas Gasparovic 3
-
Adam Goljan 3
-
Viktor Sliacky 2
-
David Bordac 2

-
Nikolaos Deligiannis 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Petržalki i rywali według minuty w ostatnich 12 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Petržalki to 61–75 minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 5 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Petržalka - Slovan II Bratislava Po przerwie pada 68% bramek Petržalki.Przebieg meczu Petržalki i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 10 | 9-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 0-1-1 |
| Prowadził do przerwy | 6 | 5-1-0 |
| Remis do przerwy | 5 | 4-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Petržalka otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 9 razy na 10 takich meczów.
Jak padają bramki dla Petržalki
91% bramek Petržalki pada z gry. Z karnych odpowiadają za 5% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 5% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Petržalka zdobywa w sezonie średnio 2,42 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,30.
Aktualne serie Petržalki
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 4 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Petržalki, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Petržalka wygra mecz Petržalka - Slovan II Bratislava Petržalka nie przegrywa od 4 meczów.Bramki w meczach Petržalki
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 75%
- Powyżej 2,5 33%
- Powyżej 3,5 25%
- Powyżej 4,5 8%
- Powyżej 5,5 8%
W 33% meczów Petržalki padają co najmniej trzy bramki, a w 25% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Petržalka - Slovan II Bratislava Powyżej 2,5 bramki padło w 33% meczów Petržalki.Petržalka – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Petržalki, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Petržalka zdobywa 2,60 punktu na mecz wobec 2,29 na wyjeździe.
Petržalka wygra mecz Petržalka - Slovan II Bratislava Petržalka zdobywa u siebie 87% możliwych punktów, na wyjeździe 76%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 12 meczach Petržalki ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 68% goli Petržalki, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 7 z 12 meczów.
Petržalka wygra drugą połowę meczu Petržalka - Slovan II Bratislava Drugą połowę Petržalka wygrywał w 7 z 12 meczów.Petržalka – strzały
- Celne / mecz 4,4
- Niecelne / mecz 4,4
- Celność strzałów 50%
- Skuteczność (gole / strzały) 21%
- Strzałów na gola 4,8
Petržalka oddaje 8,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 50% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 4,8 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Petržalka - Slovan II Bratislava Petržalka oddaje 8,8 strzałów na mecz.Petržalka – posiadanie piłki
- U siebie 55,4%
- Na wyjeździe 53,4%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 12
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 12
- Najniższe w sezonie 45%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 12 meczów. Średnio Petržalka utrzymuje przy piłce 54,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 45%.
Petržalka wygra mecz Petržalka - Slovan II Bratislava Petržalka utrzymuje średnio 54,3% posiadania piłki.Petržalka – czyste konta
- U siebie 3 z 5
- Na wyjeździe 5 z 7
- Stracone / mecz 0,67
- Bez straty do przerwy 92%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 17%
Czyste konto Petržalki to 67% meczów sezonu (8 z 12), z czego 3 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Petržalka - Slovan II Bratislava Czyste konto Petržalka zachowuje w 67% meczów.Petržalka – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 67%
- Pow. 8,5 w meczu 42%
- Pow. 10,5 w meczu 25%
- Rożne u siebie / mecz 5,4
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,3
Petržalka wykonuje średnio 4,8 rzutów rożnych na mecz wobec 3,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 42% spotkań.
Petržalka – kartki
- Żółte kartki 30
- Pow. 3,5 kartki w meczu 75%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 67%
- Kartki rywali / mecz 2,7
- Mecze bez kartki 8%
Petržalka ogląda średnio 2,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Petržalki – 2,7.
Petržalka według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 1,33 | 0,33 |
| Środka tabeli (6–11) | 4 | 3-0-1 | 2,25 | 2,25 | 1,50 |
| Dołu tabeli (12–16) | 5 | 4-1-0 | 2,60 | 1,80 | 0,20 |
Najwięcej punktów na mecz Petržalka zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z środka tabeli (6–11).
Petržalka na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,60 2,29 | 2,40 1,43 | 0,60 0,71 |
|
2.
|
2,29 2,40 | 2,00 1,80 | 1,14 1,00 |
|
3.
|
2,29 1,40 | 2,29 1,80 | 1,57 2,00 |
|
4.
|
2,40 1,43 | 2,00 1,57 | 1,20 1,43 |
|
5.
|
1,86 1,40 | 1,71 0,80 | 1,29 0,80 |
Ciekawe rekordy w meczach Petržalki
Skrajne wyniki i osiągnięcia Petržalki w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Petržalka - MFK Bytča 4:0 2. Liga Słowacji, 2.08.2026
- Najwyższa porażka Inter Bratislava - Petržalka 4:0 2. Liga Słowacji, 12.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Petržalka - Tatran Prešov 4:2, 2. Liga Słowacji, 16.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 11. minuta Bordac, Petržalka - Malženice 1:1, 2. Liga Słowacji, 4.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 87. minuta Humenné - Petržalka 0:1, 2. Liga Słowacji, 5.09.2026
Jakie statystyki ma Petržalka w tym sezonie?
Bilans Petržalki w tym sezonie to 12 meczów i wynik 9-2-1 przy 22 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 8 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 8,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Petržalka – zawodnicy
Jak wygląda kadra Petržalki w sezonie 2026/2027.
Kadra Petržalki
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
![]() |
21 | Słowacja | 75 tys. € | – | 12 | 100% | 2 | 0 | 598' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
24 | Nigeria | 100 tys. € | – | 12 | 100% | 4 | 0 | 754' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
25 | Słowacja | 100 tys. € | – | 12 | 100% | 3 | 0 | 468' | 0 | 0 | |||||||
| 79 |
|
23 | Słowacja | 150 tys. € | – | 12 | 100% | 2 | 0 | 930' | 0 | 0 | |||||||
| 96 |
|
29 | Słowacja | 50 tys. € | – | 8 | 67% | 0 | 0 | 429' | 2 | 0 | |||||||
| 99 |
![]() |
19 | Czechy | 150 tys. € | – | 11 | 92% | 0 | 0 | 197' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 5 |
![]() |
26 | Ghana | 100 tys. € | 68 tys. € | 8 | 67% | 1 | 0 | 588' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
![]() |
24 | Czechy | 75 tys. € | – | 4 | 33% | 0 | 0 | 153' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
36 | Słowacja | 25 tys. € | – | 9 | 75% | 0 | 0 | 198' | 1 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
20 | Ghana | 50 tys. € | – | 12 | 100% | 0 | 0 | 673' | 4 | 0 | |||||||
| 17 |
|
29 | Słowacja | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
|
26 | Słowacja | 75 tys. € | – | 10 | 83% | 1 | 0 | 356' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
33 | Słowacja | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 78 |
|
23 | Słowacja | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 89 |
|
22 | Słowacja | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 93 |
|
33 | Słowacja | 50 tys. € | – | 12 | 100% | 3 | 0 | 666' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 4 |
|
22 | Słowacja | 125 tys. € | – | 12 | 100% | 1 | 0 | 1 080' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
21 | Grecja | 175 tys. € | – | 12 | 100% | 1 | 0 | 1 051' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
23 | Słowenia | 100 tys. € | – | 10 | 83% | 0 | 0 | 383' | 3 | 0 | |||||||
| 66 |
![]() |
24 | Słowacja | 50 tys. € | – | 11 | 92% | 0 | 0 | 47' | 0 | 0 | |||||||
| 82 |
|
32 | Słowacja | 150 tys. € | 170 tys. € | 11 | 92% | 1 | 0 | 985' | 6 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
22 | Słowacja | 125 tys. € | – | 12 | 100% | 0 | 0 | 1 080' | 0 | 0 | |||||||
| 99 |
|
24 | Słowacja | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Petržalki
2,1 mln €
śr. 91 tys. € / zawodnika
Ile Petržalka wydaje na pensje
238 tys. € rocznie
śr. 10 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Słowacja (16 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Petržalki w sezonie 2026/2027
Petržalka wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Petržalki
Jak wygląda skład Petržalki?
W wyjściowym ustawieniu Petržalki między słupkami staje A. Mikolas, a linię obrony najczęściej tworzą N. Deligiannis, T. Jasso, B. Ninaj oraz Miha Kompan Breznik. W środku pola grają L. Gasparovic, C. Boah, Samuel Alabi oraz P. Mazan, a za skuteczność w ataku odpowiadają E. Isaac, V. Sliacky. Trener Rastislav Urgela ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w 2. Liga Słowacji i pucharach.
Petržalka – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Petržalka w sezonie 2026/2027.
Petržalka transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 06 Sie 2026 |
![]() |
Słowacja | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
![]() |
Czechy | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 27 Lip 2026 |
![]() |
Słowacja | 19 |
![]() |
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
![]() |
Słowacja | 18 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 20 Lip 2026 |
|
Czechy | 31 |
|
za darmo | |
| 14 Lip 2026 |
|
Nigeria | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Słowacja | 32 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Słowacja | 25 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Czechy | 24 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Słowacja | 26 |
|
za darmo |
Petržalka bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- +178 tys. € 2024
Rekordy transferowe w historii Petržalki
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Petržalka w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Petržalki trafiło 2 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.
Petržalka – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Petržalka? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Petržalkę?
Klub piłkarski Petržalka zdobył w swojej historii 4 trofea — 4 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Słowacji oraz Puchar Słowacji.