Forma w lidze
Považská Bystrica w tabeli
3. miejsce / 23 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 6 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez zwycięstwa
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
16 pkt
16:11 bramki
2,29 gola/mecz
7 pkt
9:10 bramki
1,80 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Považskej Bystricy
Wartość drużyny: 800 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 5 bramek | Słowacja | 29 | pomocnik | 12 | 25 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 1077 minut | Słowacja | 22 | obrońca | 12 | 75 tys. € |
Považská Bystrica w tabeli 2. Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Petržalka
|
12 | 9 | 2 | 1 | 22:8 | 29 |
2
|
Šamorín
|
12 | 9 | 1 | 2 | 23:13 | 28 |
3
|
Považská Bystrica
|
12 | 7 | 2 | 3 | 25:21 | 23 |
4
|
Pohronie
|
12 | 7 | 1 | 4 | 21:16 | 22 |
5
|
Žilina II
|
12 | 6 | 2 | 4 | 16:13 | 20 |
Wyniki Považskej Bystricy
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
14 Paź Koniec
|
Považská Bystrica
0
FC Koszyce
2
Puchar Słowacji, 1/16 finału
|
|
|
10 Paź Koniec
|
Považská Bystrica
2
Tatran Prešov
2
2. Liga Słowacji, 12. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Galanta
2
Považská Bystrica
3
2. Liga Słowacji, 11. kolejka
|
Terminarz Považskej Bystricy
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 14:30
|
Lokomotíva Zvolen
Považská Bystrica
2. Liga Słowacji, 13. kolejka
|
|
|
24 Paź 14:30
|
Považská Bystrica
Liptovský Mikuláš
2. Liga Słowacji, 14. kolejka
|
|
|
01 Lis 10:30
|
Petržalka
Považská Bystrica
2. Liga Słowacji, 15. kolejka
|
Ostatnie transfery Považskej Bystricy
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 07 Wrz 2026 |
|
Czechy |
|
wypożyczenie | |
| 06 Sie 2026 |
|
Słowacja |
|
wypożyczenie | |
| 15 Lip 2026 |
|
Słowacja |
|
za darmo | |
| 15 Lip 2026 |
![]() |
Słowacja |
|
za darmo |
Považská Bystrica to klub piłkarski z Słowacji występujący w 2. Liga Słowacji. Swoim domowym obiektem jest Štadión MŠK Považská Bystrica, który może pomieścić 10 000 widzów. Zespół prowadzi Martin Kuciak. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 800 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Považská Bystrica w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Považskej Bystricy trafiło 5 zawodników, a klub opuścił 1 piłkarz.
Które miejsce zajmuje Považská Bystrica w tabeli 2. Ligi?
Považská Bystrica zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli 2. Ligi z dorobkiem 23 punktów po 12 kolejkach. Strata do prowadzącego Petržalki wynosi 6 punktów, a przewaga nad 4. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 25:21, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jak wygląda skład Považskej Bystricy?
W wyjściowym ustawieniu Považskej Bystricy między słupkami staje A. Malovec, a linię obrony najczęściej tworzą M. Mynar, D. Beranek, D. Kucharcik oraz M. Curik. W środku pola grają S. Javorcek, R. Zemko, S. Samaj oraz M. Benadik, a za skuteczność w ataku odpowiadają R. Bozik, S. Maslej. Trener Martin Kuciak ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w 2. Liga Słowacji i pucharach.
Kiedy Považská Bystrica gra następny mecz?
Najbliższy mecz Považskej Bystricy to spotkanie z Lokomotívą Zvolen, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:30 na obiekcie Areál MFK Lokomotíva Zvolen w ramach 2. Ligi (13. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Považskej Bystricy?
Ostatni mecz Považskej Bystricy to porażka z FC Koszyce 0:2 w Pucharze Słowacji, 14 października 2026. Bramki zdobyli Maras, Rehus. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Považská Bystrica w tym sezonie?
Bilans Považskej Bystricy w tym sezonie to 12 meczów i wynik 7-2-3 przy 25 zdobytych bramkach i 21 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 12,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Považskej Bystricy w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Považská Bystrica w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Považskej Bystricy
Považská Bystrica terminarz
Kiedy Považská Bystrica gra następny mecz?
Najbliższy mecz Považskej Bystricy to spotkanie z Lokomotívą Zvolen, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:30 na obiekcie Areál MFK Lokomotíva Zvolen w ramach 2. Ligi (13. kolejka).
Wyniki Považskej Bystricy w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Považská Bystrica w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Považskej Bystricy w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Považská Bystrica wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
14 Paź Koniec
|
Puchar Słowacji, 1/16 finału
|
0:2 | – | 8/12 | 2/2 | |
|
10 Paź Koniec
|
2. Liga Słowacji, 12. kolejka
|
2:2 | – | 4/10 | 1/1 | |
|
03 Paź Koniec
|
2. Liga Słowacji, 11. kolejka
|
2:3 | – | 9/13 | 5/6 | |
|
26 Wrz Koniec
|
![]() 2. Liga Słowacji, 10. kolejka
|
4:1 | – | 9/13 | 0/1 | |
|
20 Wrz Koniec
|
2. Liga Słowacji, 9. kolejka
|
4:2 | – | 10/14 | 0/1 | |
|
12 Wrz Koniec
|
2. Liga Słowacji, 8. kolejka
|
2:1 | – | 6/7 | 2/6 | |
|
05 Wrz Koniec
|
2. Liga Słowacji, 7. kolejka
|
2:1 | – | 6/16 | 2/6 | |
|
02 Wrz Koniec
|
Puchar Słowacji, 1/32 finału
|
2:3 | – | – | – | |
|
30 Sie Koniec
|
2. Liga Słowacji, 6. kolejka
|
1:1 | – | 4/8 | 3/8 | |
|
22 Sie Koniec
|
2. Liga Słowacji, 5. kolejka
|
1:4 | – | 7/11 | 4/7 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Považskej Bystricy?
Ostatni mecz Považskej Bystricy to porażka z FC Koszyce 0:2 w Pucharze Słowacji, 14 października 2026. Bramki zdobyli Maras, Rehus. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Považská Bystrica – tabela 2. Liga Słowacji
Jakie miejsce w tabeli 2. Liga Słowacji zajmuje Považská Bystrica w sezonie 2026/2027.
Miejsce Považskej Bystricy w tabeli 2. Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Petržalka
|
12 | 9 | 2 | 1 | 22:8 | 14 | 29 | |
2
|
Šamorín
|
12 | 9 | 1 | 2 | 23:13 | 10 | 28 | |
3
|
Považská Bystrica
|
12 | 7 | 2 | 3 | 25:21 | 4 | 23 | |
4
|
Pohronie
|
12 | 7 | 1 | 4 | 21:16 | 5 | 22 | |
5
|
Žilina II
|
12 | 6 | 2 | 4 | 16:13 | 3 | 20 | |
6
|
Inter Bratislava
|
12 | 5 | 4 | 3 | 27:15 | 12 | 19 | |
7
|
Galanta
|
12 | 6 | 1 | 5 | 18:19 | -1 | 19 | |
8
|
Tatran Prešov
|
12 | 5 | 3 | 4 | 17:18 | -1 | 18 | |
9
|
Liptovský Mikuláš
|
12 | 4 | 4 | 4 | 17:14 | 3 | 16 | |
10
|
Baník Lehota p.Vtáčnikom
|
12 | 4 | 4 | 4 | 18:19 | -1 | 16 | |
11
|
Slovan II Bratislava
|
12 | 4 | 3 | 5 | 18:16 | 2 | 15 | |
12
|
Zlaté Moravce
|
12 | 3 | 4 | 5 | 13:14 | -1 | 13 | |
13
|
Malženice
|
12 | 3 | 2 | 7 | 16:21 | -5 | 11 | |
14
|
MFK Bytča
|
12 | 3 | 0 | 9 | 13:31 | -18 | 9 | |
15
|
Humenné
|
12 | 2 | 2 | 8 | 7:19 | -12 | 8 | |
16
|
Lokomotíva Zvolen
|
12 | 0 | 3 | 9 | 7:21 | -14 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Petržalka
|
12 | 9 | 2 | 1 | 22:8 | 14 | 29 | |
2
|
Šamorín
|
12 | 9 | 1 | 2 | 23:13 | 10 | 28 | |
3
|
Považská Bystrica
|
12 | 7 | 2 | 3 | 25:21 | 4 | 23 | |
4
|
Pohronie
|
12 | 7 | 1 | 4 | 21:16 | 5 | 22 | |
5
|
Žilina II
|
12 | 6 | 2 | 4 | 16:13 | 3 | 20 | |
6
|
Inter Bratislava
|
12 | 5 | 4 | 3 | 27:15 | 12 | 19 | |
7
|
Galanta
|
12 | 6 | 1 | 5 | 18:19 | -1 | 19 | |
8
|
Tatran Prešov
|
12 | 5 | 3 | 4 | 17:18 | -1 | 18 | |
9
|
Liptovský Mikuláš
|
12 | 4 | 4 | 4 | 17:14 | 3 | 16 | |
10
|
Baník Lehota p.Vtáčnikom
|
12 | 4 | 4 | 4 | 18:19 | -1 | 16 | |
11
|
Slovan II Bratislava
|
12 | 4 | 3 | 5 | 18:16 | 2 | 15 | |
12
|
Zlaté Moravce
|
12 | 3 | 4 | 5 | 13:14 | -1 | 13 | |
13
|
Malženice
|
12 | 3 | 2 | 7 | 16:21 | -5 | 11 | |
14
|
MFK Bytča
|
12 | 3 | 0 | 9 | 13:31 | -18 | 9 | |
15
|
Humenné
|
12 | 2 | 2 | 8 | 7:19 | -12 | 8 | |
16
|
Lokomotíva Zvolen
|
12 | 0 | 3 | 9 | 7:21 | -14 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Šamorín
|
7 | 5 | 1 | 1 | 14:8 | 6 | 16 | |
| 2 |
Považská Bystrica
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:11 | 5 | 16 | |
| 3 |
Petržalka
|
5 | 4 | 1 | 0 | 12:3 | 9 | 13 | |
| 4 |
Žilina II
|
7 | 4 | 1 | 2 | 12:9 | 3 | 13 | |
| 5 |
Pohronie
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:6 | 4 | 12 | |
| 6 |
Baník Lehota p.Vtáčnikom
|
7 | 3 | 3 | 1 | 10:10 | 0 | 12 | |
| 7 |
Slovan II Bratislava
|
7 | 3 | 2 | 2 | 11:6 | 5 | 11 | |
| 8 |
Galanta
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 10 | |
| 9 |
Liptovský Mikuláš
|
5 | 2 | 3 | 0 | 9:5 | 4 | 9 | |
| 10 |
MFK Bytča
|
7 | 3 | 0 | 4 | 10:15 | -5 | 9 | |
| 11 |
Inter Bratislava
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:4 | 6 | 8 | |
| 12 |
Tatran Prešov
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:6 | 0 | 7 | |
| 13 |
Humenné
|
6 | 2 | 1 | 3 | 4:6 | -2 | 7 | |
| 14 |
Malženice
|
6 | 2 | 0 | 4 | 11:13 | -2 | 6 | |
| 15 |
Zlaté Moravce
|
6 | 1 | 2 | 3 | 7:8 | -1 | 5 | |
| 16 |
Lokomotíva Zvolen
|
5 | 0 | 0 | 5 | 2:8 | -6 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Petržalka
|
7 | 5 | 1 | 1 | 10:5 | 5 | 16 | |
| 2 |
Šamorín
|
5 | 4 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 12 | |
| 3 |
Inter Bratislava
|
7 | 3 | 2 | 2 | 17:11 | 6 | 11 | |
| 4 |
Tatran Prešov
|
7 | 3 | 2 | 2 | 11:12 | -1 | 11 | |
| 5 |
Pohronie
|
7 | 3 | 1 | 3 | 11:10 | 1 | 10 | |
| 6 |
Galanta
|
6 | 3 | 0 | 3 | 10:11 | -1 | 9 | |
| 7 |
Zlaté Moravce
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 0 | 8 | |
| 8 |
Považská Bystrica
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:10 | -1 | 7 | |
| 9 |
Žilina II
|
5 | 2 | 1 | 2 | 4:4 | 0 | 7 | |
| 10 |
Liptovský Mikuláš
|
7 | 2 | 1 | 4 | 8:9 | -1 | 7 | |
| 11 |
Malženice
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5:8 | -3 | 5 | |
| 12 |
Baník Lehota p.Vtáčnikom
|
5 | 1 | 1 | 3 | 8:9 | -1 | 4 | |
| 13 |
Slovan II Bratislava
|
5 | 1 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 4 | |
| 14 |
Lokomotíva Zvolen
|
7 | 0 | 3 | 4 | 5:13 | -8 | 3 | |
| 15 |
Humenné
|
6 | 0 | 1 | 5 | 3:13 | -10 | 1 | |
| 16 |
MFK Bytča
|
5 | 0 | 0 | 5 | 3:16 | -13 | 0 |
Które miejsce zajmuje Považská Bystrica w tabeli 2. Ligi?
Považská Bystrica zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli 2. Ligi z dorobkiem 23 punktów po 12 kolejkach. Strata do prowadzącego Petržalki wynosi 6 punktów, a przewaga nad 4. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 25:21, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Považskej Bystricy w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Považskej Bystricy na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Považská Bystrica na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,3
- Strzały celne / mecz 5,2
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,75
- Czyste konta 0%
Strzelcy Považskej Bystricy
-
Adrian Kacerik 5
-
Dusan Kucharcik 4

-
Rudolf Bozik 3
-
Michal Mynar 2
-
Adrian Kacerik 2
-
Samuel Javorcek 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Považskej Bystricy i rywali według minuty w ostatnich 12 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Považskej Bystricy to 31–45+ minuta, w której padło 9 bramek. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 6 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Lokomotíva Zvolen - Považská Bystrica Po przerwie pada 48% bramek Považskej Bystricy.Przebieg meczu Považskej Bystricy i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 6 | 5-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 2-1-3 |
| Prowadził do przerwy | 6 | 5-1-0 |
| Remis do przerwy | 1 | 0-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 2-0-3 |
Gdy Považská Bystrica otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 6 takich meczów.
Jak padają bramki dla Považskej Bystricy
88% bramek Považskej Bystricy pada z gry. Z karnych odpowiadają za 8% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 4% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Považská Bystrica zdobywa w sezonie średnio 1,92 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,00.
Aktualne serie Považskej Bystricy
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 10 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 10 meczów
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 6 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 10 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Považskej Bystricy, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Považská Bystrica wygra mecz Lokomotíva Zvolen - Považská Bystrica Považská Bystrica nie przegrywa od 3 meczów.Bramki w meczach Považskej Bystricy
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 92%
- Powyżej 3,5 50%
- Powyżej 4,5 33%
- Powyżej 5,5 8%
W 92% meczów Považskej Bystricy padają co najmniej trzy bramki, a w 100% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Lokomotíva Zvolen - Považská Bystrica Powyżej 2,5 bramki padło w 92% meczów Považskej Bystricy.Považská Bystrica – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Považskej Bystricy, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Považská Bystrica zdobywa 2,29 punktu na mecz wobec 1,40 na wyjeździe.
Považská Bystrica wygra mecz Lokomotíva Zvolen - Považská Bystrica Považská Bystrica zdobywa u siebie 76% możliwych punktów, na wyjeździe 47%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 12 meczach Považskej Bystricy ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 48% goli Považskej Bystricy, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 12 meczów.
Považská Bystrica – strzały
- Celne / mecz 5,2
- Niecelne / mecz 7,1
- Celność strzałów 42%
- Skuteczność (gole / strzały) 17%
- Strzałów na gola 5,9
Považská Bystrica oddaje 12,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 42% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,9 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Lokomotíva Zvolen - Považská Bystrica Považská Bystrica oddaje 12,3 strzałów na mecz.Považská Bystrica – posiadanie piłki
- U siebie 47,9%
- Na wyjeździe 48,6%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 12
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 12
- Najniższe w sezonie 33%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 12 meczów. Średnio Považská Bystrica utrzymuje przy piłce 48,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 33%.
Považská Bystrica wygra mecz Lokomotíva Zvolen - Považská Bystrica Považská Bystrica utrzymuje średnio 48,2% posiadania piłki.Považská Bystrica – czyste konta
- U siebie 0 z 7
- Na wyjeździe 0 z 5
- Stracone / mecz 1,75
- Bez straty do przerwy 42%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 42%
Czyste konto Považskej Bystricy to 0% meczów sezonu (0 z 12), z czego 0 w 7 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Lokomotíva Zvolen - Považská Bystrica Czyste konto Považská Bystrica zachowuje w 0% meczów.Považská Bystrica – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 83%
- Pow. 10,5 w meczu 67%
- Rożne u siebie / mecz 6,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 8,0
Považská Bystrica wykonuje średnio 7,0 rzutów rożnych na mecz wobec 4,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 83% spotkań.
Považská Bystrica – kartki
- Żółte kartki 24
- Pow. 3,5 kartki w meczu 58%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 2,2
- Mecze bez kartki 17%
Považská Bystrica ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Považskej Bystricy – 2,2.
Považská Bystrica według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 3 | 0-0-3 | 0,00 | 1,33 | 3,33 |
| Środka tabeli (6–11) | 5 | 3-2-0 | 2,20 | 2,20 | 1,40 |
| Dołu tabeli (12–16) | 4 | 4-0-0 | 3,00 | 2,50 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Považská Bystrica zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Považská Bystrica na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,60 2,29 | 2,40 1,43 | 0,60 0,71 |
|
2.
|
2,29 2,40 | 2,00 1,80 | 1,14 1,00 |
|
3.
|
2,29 1,40 | 2,29 1,80 | 1,57 2,00 |
|
4.
|
2,40 1,43 | 2,00 1,57 | 1,20 1,43 |
|
5.
|
1,86 1,40 | 1,71 0,80 | 1,29 0,80 |
Ciekawe rekordy w meczach Považskej Bystricy
Skrajne wyniki i osiągnięcia Považskej Bystricy w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Považská Bystrica - MFK Bytča 4:1 2. Liga Słowacji, 26.09.2026
- Najwyższa porażka Považská Bystrica - Šamorín 1:4 2. Liga Słowacji, 22.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Žilina II - Považská Bystrica 4:2, 2. Liga Słowacji, 20.09.2026
- Najszybsza bramka 5. minuta Kacerik, Považská Bystrica - Baník Lehota p.Vtáčnikom 2:1, 2. Liga Słowacji, 5.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 86. minuta Pohronie - Považská Bystrica 2:1, 2. Liga Słowacji, 31.07.2026
Jakie statystyki ma Považská Bystrica w tym sezonie?
Bilans Považskej Bystricy w tym sezonie to 12 meczów i wynik 7-2-3 przy 25 zdobytych bramkach i 21 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 12,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Považská Bystrica – zawodnicy
Jak wygląda kadra Považskej Bystricy w sezonie 2026/2027.
Kontuzje w kadrze Považskej Bystricy
-
Jakub Jokl Bramkarz Kolano skoczka pauzuje od 77 dniopuszczone: 14 meczów

Kadra Považskej Bystricy
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
![]() |
26 | Słowacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
![]() |
21 | Słowacja | 50 tys. € | – | 12 | 100% | 0 | 0 | 590' | 2 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
22 | Słowacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
![]() |
21 | Słowacja | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
![]() |
– | Słowacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
|
43 | Słowacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
|
23 | Słowacja | 75 tys. € | – | 12 | 100% | 3 | 0 | 934' | 2 | 0 | |||||||
| 77 |
|
26 | Słowacja | 50 tys. € | – | 10 | 83% | 0 | 0 | 156' | 1 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
21 | Słowacja | 75 tys. € | – | 12 | 100% | 0 | 0 | 995' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
26 | Słowacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
|
35 | Słowacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
![]() |
23 | Słowacja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
|
29 | Słowacja | 25 tys. € | – | 12 | 100% | 5 | 0 | 1 026' | 3 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
28 | Słowacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
22 | Słowacja | 50 tys. € | – | 12 | 100% | 1 | 0 | 625' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
|
33 | Słowacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
|
26 | Słowacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
![]() |
21 | Słowacja | 50 tys. € | – | 12 | 100% | 1 | 0 | 683' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
![]() |
25 | Słowacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
|
26 | Słowacja | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
28 | Słowacja | 25 tys. € | – | 10 | 83% | 0 | 0 | 589' | 3 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
23 | Słowacja | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 37 |
![]() |
31 | Słowacja | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 4 |
|
30 | Słowacja | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
21 | Słowacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
32 | Słowacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
|
22 | Słowacja | 75 tys. € | – | 12 | 100% | 2 | 0 | 1 077' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
23 | Słowacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
![]() |
20 | Słowacja | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 14 |
|
22 | Czechy | 125 tys. € | – | 5 | 42% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
41 | Słowacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
|
29 | Słowacja | – | – | 12 | 100% | 0 | 0 | 453' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
29 | Słowacja | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
![]() |
24 | Słowacja | 50 tys. € | – | 10 | 83% | 0 | 0 | 323' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
32 | Słowacja | 50 tys. € | – | 12 | 100% | 4 | 0 | 921' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
20 | Słowacja | 100 tys. € | – | 1 | 8% | 0 | 0 | 3' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
20 | Słowacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
22 | Słowacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
|
18 | Słowacja | 10 tys. € | – | 10 | 83% | 0 | 0 | 900' | 1 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Považskej Bystricy
1,1 mln €
śr. 27 tys. € / zawodnika
Ile Považská Bystrica wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Słowacja (38 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Považskej Bystricy w sezonie 2026/2027
Považská Bystrica wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Považskej Bystricy
Jak wygląda skład Považskej Bystricy?
W wyjściowym ustawieniu Považskej Bystricy między słupkami staje A. Malovec, a linię obrony najczęściej tworzą M. Mynar, D. Beranek, D. Kucharcik oraz M. Curik. W środku pola grają S. Javorcek, R. Zemko, S. Samaj oraz M. Benadik, a za skuteczność w ataku odpowiadają R. Bozik, S. Maslej. Trener Martin Kuciak ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w 2. Liga Słowacji i pucharach.
Považská Bystrica – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Považská Bystrica w sezonie 2026/2027.
Považská Bystrica transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 07 Wrz 2026 |
|
Czechy | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 06 Sie 2026 |
|
Słowacja | 18 |
|
wypożyczenie | |
| 15 Lip 2026 |
|
Słowacja | 23 |
|
za darmo | |
| 15 Lip 2026 |
![]() |
Słowacja | 21 |
|
za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
|
Słowacja | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 01 Lip 2026 |
|
Słowacja | 26 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Słowacja | 29 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Słowacja | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Słowacja | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Słowacja | 21 |
|
wypożyczenie |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Považská Bystrica w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Považskej Bystricy trafiło 5 zawodników, a klub opuścił 1 piłkarz.