Forma w lidze
Zlaté Moravce w tabeli
12. miejsce / 13 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 16 punktów
Serie w ostatnich meczach
4 mecze bez zwycięstwa
2 mecze ze strzeloną bramką
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
5 pkt
7:8 bramki
1,17 gola/mecz
8 pkt
6:6 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Zlatých Moraviec
Wartość drużyny: 700 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Cypr | 21 | napastnik | 12 | 75 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 1080 minut | Słowacja | 21 | bramkarz | 12 | 100 tys. € |
Zlaté Moravce w tabeli 2. Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Petržalka
|
12 | 9 | 2 | 1 | 22:8 | 29 |
2
|
Šamorín
|
12 | 9 | 1 | 2 | 23:13 | 28 |
| ··· | |||||||
11
|
Slovan II Bratislava
|
12 | 4 | 3 | 5 | 18:16 | 15 |
12
|
Zlaté Moravce
|
12 | 3 | 4 | 5 | 13:14 | 13 |
13
|
Malženice
|
12 | 3 | 2 | 7 | 16:21 | 11 |
Wyniki Zlatých Moraviec
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Zlaté Moravce
1
Pohronie
3
2. Liga Słowacji, 12. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Inter Bratislava
2
Zlaté Moravce
2
2. Liga Słowacji, 11. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Zlaté Moravce
0
Petržalka
2
2. Liga Słowacji, 10. kolejka
|
Terminarz Zlatých Moraviec
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 14:30
|
Humenné
Zlaté Moravce
2. Liga Słowacji, 13. kolejka
|
|
|
25 Paź 10:30
|
Malženice
Zlaté Moravce
2. Liga Słowacji, 14. kolejka
|
|
|
31 Paź 17:00
|
Zlaté Moravce
Šamorín
2. Liga Słowacji, 15. kolejka
|
Ostatnie transfery Zlatých Moraviec
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 24 Sie 2026 |
|
Czechy |
![]() |
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
|
Słowacja |
|
wypożyczenie | |
| 19 Lip 2026 |
![]() |
Słowacja |
![]() |
za darmo | |
| 01 Lip 2026 |
![]() |
Czechy |
|
wypożyczenie |
Zlaté Moravce to klub piłkarski z Słowacji występujący w 2. Liga Słowacji. Swoim domowym obiektem jest Štadión FC ViOn, który może pomieścić 4 008 widzów. Zespół prowadzi Peter Gazi. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 700 tysięcy euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Słowacji.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Zlaté Moravce?
Klub piłkarski Zlaté Moravce zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Słowacji.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Zlaté Moravce w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Zlatých Moraviec trafiło 3 zawodników, a klub opuścił 1 piłkarz.
Które miejsce zajmuje Zlaté Moravce w tabeli 2. Ligi?
Zlaté Moravce zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli 2. Ligi z dorobkiem 13 punktów po 12 kolejkach. Strata do prowadzącego Petržalki wynosi 16 punktów, a przewaga nad 13. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Jak wygląda skład Zlatých Moraviec?
W wyjściowym ustawieniu Zlatých Moraviec między słupkami staje P. Vasiľ, a linię obrony najczęściej tworzą R. Buhaj, S. Micuda oraz S. Bagin. W środku pola grają O. Lachowicz, D. Duga, L. Bortoli, M. Bukata oraz M. Halo, a za skuteczność w ataku odpowiadają D. Adamkovic, M. Lipovsky. Trener Peter Gazi ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w 2. Liga Słowacji i pucharach.
Kiedy Zlaté Moravce gra następny mecz?
Najbliższy mecz Zlatých Moraviec to spotkanie z Humenné, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:30 na obiekcie Chemlonský štadión w ramach 2. Ligi (13. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Zlatých Moraviec?
Ostatni mecz Zlatých Moraviec to porażka z Pohroniem 1:3 w 2. Lidze, 12 października 2026. Bramki zdobyli Kutik, Kuzma, Dumbuya oraz Michlik. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Zlaté Moravce w tym sezonie?
Bilans Zlatých Moraviec w tym sezonie to 12 meczów i wynik 3-4-5 przy 13 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 13,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Zlatých Moraviec w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Zlaté Moravce w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Zlatých Moraviec
Zlaté Moravce terminarz
Kiedy Zlaté Moravce gra następny mecz?
Najbliższy mecz Zlatých Moraviec to spotkanie z Humenné, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:30 na obiekcie Chemlonský štadión w ramach 2. Ligi (13. kolejka).
Wyniki Zlatých Moraviec w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Zlaté Moravce w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Zlatých Moraviec w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Zlaté Moravce wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
2. Liga Słowacji, 12. kolejka
|
1:3 | – | 5/9 | 3/7 | |
|
03 Paź Koniec
|
2. Liga Słowacji, 11. kolejka
|
2:2 | – | 4/8 | 2/5 | |
|
26 Wrz Koniec
|
2. Liga Słowacji, 10. kolejka
|
0:2 | – | 6/8 | 2/7 | |
|
18 Wrz Koniec
|
2. Liga Słowacji, 9. kolejka
|
0:0 | – | 3/13 | 1/4 | |
|
14 Wrz Koniec
|
2. Liga Słowacji, 8. kolejka
|
4:0 | – | 2/12 | 0/2 | |
|
09 Wrz Karne
|
![]() Puchar Słowacji, 1/32 finału
|
1:1 | – | 8/14 | 1/4 | |
|
05 Wrz Koniec
|
2. Liga Słowacji, 7. kolejka
|
0:1 | – | 5/11 | 0/2 | |
|
29 Sie Koniec
|
2. Liga Słowacji, 6. kolejka
|
0:1 | – | 7/9 | 4/10 | |
|
26 Sie Koniec
|
![]() Puchar Słowacji, 1/64 finału
|
0:2 | – | – | – | |
|
22 Sie Koniec
|
![]() 2. Liga Słowacji, 5. kolejka
|
2:1 | – | 12/13 | 3/9 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Zlatých Moraviec?
Ostatni mecz Zlatých Moraviec to porażka z Pohroniem 1:3 w 2. Lidze, 12 października 2026. Bramki zdobyli Kutik, Kuzma, Dumbuya oraz Michlik. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Zlaté Moravce – tabela 2. Liga Słowacji
Jakie miejsce w tabeli 2. Liga Słowacji zajmuje Zlaté Moravce w sezonie 2026/2027.
Miejsce Zlatých Moraviec w tabeli 2. Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Petržalka
|
12 | 9 | 2 | 1 | 22:8 | 14 | 29 | |
2
|
Šamorín
|
12 | 9 | 1 | 2 | 23:13 | 10 | 28 | |
3
|
Považská Bystrica
|
12 | 7 | 2 | 3 | 25:21 | 4 | 23 | |
4
|
Pohronie
|
12 | 7 | 1 | 4 | 21:16 | 5 | 22 | |
5
|
Žilina II
|
12 | 6 | 2 | 4 | 16:13 | 3 | 20 | |
6
|
Inter Bratislava
|
12 | 5 | 4 | 3 | 27:15 | 12 | 19 | |
7
|
Galanta
|
12 | 6 | 1 | 5 | 18:19 | -1 | 19 | |
8
|
Tatran Prešov
|
12 | 5 | 3 | 4 | 17:18 | -1 | 18 | |
9
|
Liptovský Mikuláš
|
12 | 4 | 4 | 4 | 17:14 | 3 | 16 | |
10
|
Baník Lehota p.Vtáčnikom
|
12 | 4 | 4 | 4 | 18:19 | -1 | 16 | |
11
|
Slovan II Bratislava
|
12 | 4 | 3 | 5 | 18:16 | 2 | 15 | |
12
|
Zlaté Moravce
|
12 | 3 | 4 | 5 | 13:14 | -1 | 13 | |
13
|
Malženice
|
12 | 3 | 2 | 7 | 16:21 | -5 | 11 | |
14
|
MFK Bytča
|
12 | 3 | 0 | 9 | 13:31 | -18 | 9 | |
15
|
Humenné
|
12 | 2 | 2 | 8 | 7:19 | -12 | 8 | |
16
|
Lokomotíva Zvolen
|
12 | 0 | 3 | 9 | 7:21 | -14 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Petržalka
|
12 | 9 | 2 | 1 | 22:8 | 14 | 29 | |
2
|
Šamorín
|
12 | 9 | 1 | 2 | 23:13 | 10 | 28 | |
3
|
Považská Bystrica
|
12 | 7 | 2 | 3 | 25:21 | 4 | 23 | |
4
|
Pohronie
|
12 | 7 | 1 | 4 | 21:16 | 5 | 22 | |
5
|
Žilina II
|
12 | 6 | 2 | 4 | 16:13 | 3 | 20 | |
6
|
Inter Bratislava
|
12 | 5 | 4 | 3 | 27:15 | 12 | 19 | |
7
|
Galanta
|
12 | 6 | 1 | 5 | 18:19 | -1 | 19 | |
8
|
Tatran Prešov
|
12 | 5 | 3 | 4 | 17:18 | -1 | 18 | |
9
|
Liptovský Mikuláš
|
12 | 4 | 4 | 4 | 17:14 | 3 | 16 | |
10
|
Baník Lehota p.Vtáčnikom
|
12 | 4 | 4 | 4 | 18:19 | -1 | 16 | |
11
|
Slovan II Bratislava
|
12 | 4 | 3 | 5 | 18:16 | 2 | 15 | |
12
|
Zlaté Moravce
|
12 | 3 | 4 | 5 | 13:14 | -1 | 13 | |
13
|
Malženice
|
12 | 3 | 2 | 7 | 16:21 | -5 | 11 | |
14
|
MFK Bytča
|
12 | 3 | 0 | 9 | 13:31 | -18 | 9 | |
15
|
Humenné
|
12 | 2 | 2 | 8 | 7:19 | -12 | 8 | |
16
|
Lokomotíva Zvolen
|
12 | 0 | 3 | 9 | 7:21 | -14 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Šamorín
|
7 | 5 | 1 | 1 | 14:8 | 6 | 16 | |
| 2 |
Považská Bystrica
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:11 | 5 | 16 | |
| 3 |
Petržalka
|
5 | 4 | 1 | 0 | 12:3 | 9 | 13 | |
| 4 |
Žilina II
|
7 | 4 | 1 | 2 | 12:9 | 3 | 13 | |
| 5 |
Pohronie
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:6 | 4 | 12 | |
| 6 |
Baník Lehota p.Vtáčnikom
|
7 | 3 | 3 | 1 | 10:10 | 0 | 12 | |
| 7 |
Slovan II Bratislava
|
7 | 3 | 2 | 2 | 11:6 | 5 | 11 | |
| 8 |
Galanta
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 10 | |
| 9 |
Liptovský Mikuláš
|
5 | 2 | 3 | 0 | 9:5 | 4 | 9 | |
| 10 |
MFK Bytča
|
7 | 3 | 0 | 4 | 10:15 | -5 | 9 | |
| 11 |
Inter Bratislava
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:4 | 6 | 8 | |
| 12 |
Tatran Prešov
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:6 | 0 | 7 | |
| 13 |
Humenné
|
6 | 2 | 1 | 3 | 4:6 | -2 | 7 | |
| 14 |
Malženice
|
6 | 2 | 0 | 4 | 11:13 | -2 | 6 | |
| 15 |
Zlaté Moravce
|
6 | 1 | 2 | 3 | 7:8 | -1 | 5 | |
| 16 |
Lokomotíva Zvolen
|
5 | 0 | 0 | 5 | 2:8 | -6 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Petržalka
|
7 | 5 | 1 | 1 | 10:5 | 5 | 16 | |
| 2 |
Šamorín
|
5 | 4 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 12 | |
| 3 |
Inter Bratislava
|
7 | 3 | 2 | 2 | 17:11 | 6 | 11 | |
| 4 |
Tatran Prešov
|
7 | 3 | 2 | 2 | 11:12 | -1 | 11 | |
| 5 |
Pohronie
|
7 | 3 | 1 | 3 | 11:10 | 1 | 10 | |
| 6 |
Galanta
|
6 | 3 | 0 | 3 | 10:11 | -1 | 9 | |
| 7 |
Zlaté Moravce
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 0 | 8 | |
| 8 |
Považská Bystrica
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:10 | -1 | 7 | |
| 9 |
Žilina II
|
5 | 2 | 1 | 2 | 4:4 | 0 | 7 | |
| 10 |
Liptovský Mikuláš
|
7 | 2 | 1 | 4 | 8:9 | -1 | 7 | |
| 11 |
Malženice
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5:8 | -3 | 5 | |
| 12 |
Baník Lehota p.Vtáčnikom
|
5 | 1 | 1 | 3 | 8:9 | -1 | 4 | |
| 13 |
Slovan II Bratislava
|
5 | 1 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 4 | |
| 14 |
Lokomotíva Zvolen
|
7 | 0 | 3 | 4 | 5:13 | -8 | 3 | |
| 15 |
Humenné
|
6 | 0 | 1 | 5 | 3:13 | -10 | 1 | |
| 16 |
MFK Bytča
|
5 | 0 | 0 | 5 | 3:16 | -13 | 0 |
Które miejsce zajmuje Zlaté Moravce w tabeli 2. Ligi?
Zlaté Moravce zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli 2. Ligi z dorobkiem 13 punktów po 12 kolejkach. Strata do prowadzącego Petržalki wynosi 16 punktów, a przewaga nad 13. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki Zlatých Moraviec w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Zlatých Moraviec na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Zlaté Moravce na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 13,7
- Strzały celne / mecz 5,5
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,17
- Czyste konta 42%
Strzelcy Zlatých Moraviec
-
Adam Pudil 4
-
Oskar Lachowicz 3
-
Denis Adamkovic 2
-
Denis Duga 1
-
Daniel Kutik 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Zlatých Moraviec i rywali według minuty w ostatnich 12 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Zlatých Moraviec to 16–30 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Humenné - Zlaté Moravce Po przerwie pada 54% bramek Zlatých Moraviec.Przebieg meczu Zlatých Moraviec i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 3-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-1-4 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Remis do przerwy | 6 | 2-3-1 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-0-4 |
Gdy Zlaté Moravce otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Zlatých Moraviec
92% bramek Zlatých Moraviec pada z gry. Z karnych odpowiadają za 8% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Zlaté Moravce zdobywa w sezonie średnio 1,08 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,90.
Aktualne serie Zlatých Moraviec
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Zlatých Moraviec, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Zlaté Moravce wygra mecz Humenné - Zlaté Moravce Zlaté Moravce przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Zlatých Moraviec
- Powyżej 0,5 83%
- Powyżej 1,5 58%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 33%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 50% meczów Zlatých Moraviec padają co najmniej trzy bramki, a w 42% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Humenné - Zlaté Moravce Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów Zlatých Moraviec.Zlaté Moravce – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Zlatých Moraviec, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Zlaté Moravce zdobywa 0,83 punktu na mecz wobec 1,33 na wyjeździe.
Zlaté Moravce wygra mecz Humenné - Zlaté Moravce Zlaté Moravce zdobywa u siebie 28% możliwych punktów, na wyjeździe 44%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 12 meczach Zlatých Moraviec ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 54% goli Zlatých Moraviec, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 12 meczów.
Zlaté Moravce wygra drugą połowę meczu Humenné - Zlaté Moravce Drugą połowę Zlaté Moravce wygrywał w 3 z 12 meczów.Zlaté Moravce – strzały
- Celne / mecz 5,5
- Niecelne / mecz 8,2
- Celność strzałów 40%
- Skuteczność (gole / strzały) 8%
- Strzałów na gola 12,6
Zlaté Moravce oddaje 13,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 40% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 12,6 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Humenné - Zlaté Moravce Zlaté Moravce oddaje 13,7 strzałów na mecz.Zlaté Moravce – posiadanie piłki
- U siebie 51,7%
- Na wyjeździe 56,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 12
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 12
- Najniższe w sezonie 42%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 12 meczów. Średnio Zlaté Moravce utrzymuje przy piłce 54,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 42%.
Zlaté Moravce wygra mecz Humenné - Zlaté Moravce Zlaté Moravce utrzymuje średnio 54,3% posiadania piłki.Zlaté Moravce – czyste konta
- U siebie 2 z 6
- Na wyjeździe 3 z 6
- Stracone / mecz 1,17
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 50%
Czyste konto Zlatých Moraviec to 42% meczów sezonu (5 z 12), z czego 2 w 6 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Humenné - Zlaté Moravce Czyste konto Zlaté Moravce zachowuje w 42% meczów.Zlaté Moravce – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 75%
- Pow. 10,5 w meczu 42%
- Rożne u siebie / mecz 5,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,5
Zlaté Moravce wykonuje średnio 5,5 rzutów rożnych na mecz wobec 4,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 75% spotkań.
Zlaté Moravce – kartki
- Żółte kartki 19
- Pow. 3,5 kartki w meczu 67%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 58%
- Kartki rywali / mecz 3,3
- Mecze bez kartki 25%
Zlaté Moravce ogląda średnio 1,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Zlatých Moraviec – 3,3. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Zlaté Moravce według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 4 | 0-1-3 | 0,25 | 0,50 | 1,75 |
| Środka tabeli (6–11) | 6 | 2-3-1 | 1,50 | 1,00 | 0,83 |
| Dołu tabeli (12–16) | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 2,50 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Zlaté Moravce zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Zlaté Moravce na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
10.
|
1,71 0,80 | 1,43 1,60 | 1,43 1,80 |
|
11.
|
1,57 0,80 | 1,57 1,40 | 0,86 2,00 |
|
12.
|
0,83 1,33 | 1,17 1,00 | 1,33 1,00 |
|
13.
|
1,00 0,83 | 1,83 0,83 | 2,17 1,33 |
14.
![]() |
1,29 0,00 | 1,43 0,60 | 2,14 3,20 |
Ciekawe rekordy w meczach Zlatých Moraviec
Skrajne wyniki i osiągnięcia Zlatých Moraviec w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Zlaté Moravce - Lokomotíva Zvolen 4:0 2. Liga Słowacji, 14.09.2026
- Najwyższa porażka Zlaté Moravce - Petržalka 0:2 2. Liga Słowacji, 26.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Zlaté Moravce - Baník Lehota p.Vtáčnikom 2:2, 2. Liga Słowacji, 1.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 17. minuta Pudil, Zlaté Moravce - Lokomotíva Zvolen 4:0, 2. Liga Słowacji, 14.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 77. minuta Adamkovic, Tatran Prešov - Zlaté Moravce 0:1, 2. Liga Słowacji, 5.09.2026
Jakie statystyki ma Zlaté Moravce w tym sezonie?
Bilans Zlatých Moraviec w tym sezonie to 12 meczów i wynik 3-4-5 przy 13 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 13,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Zlaté Moravce – zawodnicy
Jak wygląda kadra Zlatých Moraviec w sezonie 2026/2027.
Kadra Zlatých Moraviec
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 12 |
![]() |
22 | Słowacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
21 | Słowacja | 10 tys. € | – | 11 | 92% | 0 | 0 | 120' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
19 | Słowacja | 75 tys. € | – | 10 | 83% | 2 | 0 | 900' | 2 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
21 | Polska | 25 tys. € | 30 tys. € | 12 | 100% | 3 | 0 | 903' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
28 | Słowacja | 75 tys. € | 37 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
|
32 | Słowacja | 50 tys. € | – | 12 | 100% | 1 | 0 | 1 004' | 2 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
22 | Słowacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
– | Słowacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
|
39 | Słowacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 28 |
|
33 | Słowacja | 75 tys. € | – | 9 | 75% | 0 | 0 | 611' | 1 | 0 | |||||||
| 37 |
![]() |
21 | Słowacja | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 89 |
|
22 | Słowacja | 10 tys. € | – | 12 | 100% | 0 | 0 | 496' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
27 | Słowacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
|
22 | Słowacja | 50 tys. € | – | 9 | 75% | 0 | 0 | 762' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
21 | Słowacja | 75 tys. € | – | 12 | 100% | 0 | 0 | 1 080' | 3 | 0 | |||||||
| 26 |
|
22 | Słowacja | 100 tys. € | – | 7 | 58% | 0 | 0 | 559' | 1 | 0 | |||||||
| 30 |
|
22 | Słowacja | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 31 |
![]() |
22 | Słowacja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 44 |
|
31 | Słowacja | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
![]() |
22 | Słowacja | 50 tys. € | – | 11 | 92% | 0 | 0 | 747' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
20 | Czechy | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 41 |
![]() |
21 | Słowacja | 100 tys. € | – | 12 | 100% | 0 | 0 | 1 080' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Zlatých Moraviec
865 tys. €
śr. 39 tys. € / zawodnika
Ile Zlaté Moravce wydaje na pensje
68 tys. € rocznie
śr. 3 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Słowacja (20 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Zlatých Moraviec w sezonie 2026/2027
Zlaté Moravce wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Zlatých Moraviec
Jak wygląda skład Zlatých Moraviec?
W wyjściowym ustawieniu Zlatých Moraviec między słupkami staje P. Vasiľ, a linię obrony najczęściej tworzą R. Buhaj, S. Micuda oraz S. Bagin. W środku pola grają O. Lachowicz, D. Duga, L. Bortoli, M. Bukata oraz M. Halo, a za skuteczność w ataku odpowiadają D. Adamkovic, M. Lipovsky. Trener Peter Gazi ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w 2. Liga Słowacji i pucharach.
Zlaté Moravce – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Zlaté Moravce w sezonie 2026/2027.
Zlaté Moravce transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24 Sie 2026 |
|
Czechy | 33 |
![]() |
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
|
Słowacja | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 19 Lip 2026 |
![]() |
Słowacja | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 01 Lip 2026 |
![]() |
Czechy | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Słowacja | 22 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Słowacja | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Słowacja | 22 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Słowacja | 21 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Polska | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Słowacja | 38 |
|
za darmo |
Rekordy transferowe w historii Zlatých Moraviec
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Zlaté Moravce w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Zlatých Moraviec trafiło 3 zawodników, a klub opuścił 1 piłkarz.
Zlaté Moravce – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Zlaté Moravce? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Zlaté Moravce?
Klub piłkarski Zlaté Moravce zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Słowacji.
