Forma w lidze
MFK Bytča w tabeli
14. miejsce / 9 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 20 punktów
Serie w ostatnich meczach
4 mecze ze strzeloną bramką
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
9 pkt
10:15 bramki
1,43 gola/mecz
0 pkt
3:16 bramki
0,60 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy MFK Bytča
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 3 bramek | Słowacja | 26 | napastnik | 12 | – | ||
![]() |
Najwięcej minut 1073 minut | Słowacja | 26 | napastnik | 12 | – |
Wyniki MFK Bytča
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
![]()
MFK Bytča
4
Humenné
1
2. Liga Słowacji, 12. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
![]()
MFK Bytča
1
Žilina II
2
2. Liga Słowacji, 11. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Považská Bystrica
4
![]()
MFK Bytča
1
2. Liga Słowacji, 10. kolejka
|
Terminarz MFK Bytča
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 14:30
|
Galanta
![]()
MFK Bytča
2. Liga Słowacji, 13. kolejka
|
|
|
24 Paź 14:30
|
![]()
MFK Bytča
Tatran Prešov
2. Liga Słowacji, 14. kolejka
|
|
|
31 Paź 13:00
|
Lokomotíva Zvolen
![]()
MFK Bytča
2. Liga Słowacji, 15. kolejka
|
MFK Bytča to klub piłkarski z Słowacji występujący w 2. Liga Słowacji. Swoim domowym obiektem jest Mestský štadión Bytča, który może pomieścić 2 000 widzów.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje MFK Bytča w tabeli 2. Ligi?
MFK Bytča zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli 2. Ligi z dorobkiem 9 punktów po 12 kolejkach. Strata do prowadzącego Petržalki wynosi 20 punktów, a przewaga nad 15. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:31, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Kiedy MFK Bytča gra następny mecz?
Najbliższy mecz MFK Bytča to spotkanie z Galanta, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:30 na obiekcie Futbalový štadión FC Slovan Galanta w ramach 2. Ligi (13. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz MFK Bytča?
Ostatni mecz MFK Bytča to wygrana z Humenné 4:1 w 2. Lidze, 10 października 2026. Bramki zdobyli Jakubik, Lazar, Solomon oraz Hundak. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma MFK Bytča w tym sezonie?
Bilans MFK Bytča w tym sezonie to 12 meczów i wynik 3-0-9 przy 13 zdobytych bramkach i 31 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 39%, a oddaje 9,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz MFK Bytča w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra MFK Bytča w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań MFK Bytča
MFK Bytča terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 14:30
|
![]() 2. Liga Słowacji, 13. kolejka
|
Futbalový štadión FC Slovan Galanta Wyjazd | Umiarkowany | |
|
24 Paź 14:30
|
![]() 2. Liga Słowacji, 14. kolejka
|
Mestský štadión Bytča U siebie | Umiarkowany | |
|
31 Paź 13:00
|
![]() 2. Liga Słowacji, 15. kolejka
|
Areál MFK Lokomotíva Zvolen Wyjazd | Łatwy | |
|
06 Lis 16:00
|
![]() 2. Liga Słowacji, 16. kolejka
|
Štadión Liptovský Mikuláš Wyjazd | Umiarkowany | |
|
14 Lis 13:00
|
![]() 2. Liga Słowacji, 17. kolejka
|
Mestský štadión Bytča U siebie | Trudny | |
|
27 Lut 14:00
|
![]() 2. Liga Słowacji, 18. kolejka
|
Štadión Pasienky Wyjazd | Trudny | |
|
06 Mar 14:30
|
![]() 2. Liga Słowacji, 19. kolejka
|
Mestský štadión Bytča U siebie | Trudny | |
|
13 Mar 14:30
|
![]() 2. Liga Słowacji, 20. kolejka
|
Štadión FC ViOn Wyjazd | Umiarkowany | |
|
20 Mar 15:00
|
![]() 2. Liga Słowacji, 21. kolejka
|
Mestský štadión Bytča U siebie | Łatwy | |
|
27 Mar 15:00
|
![]() 2. Liga Słowacji, 22. kolejka
|
Mestský štadión Wyjazd | Trudny |
Kiedy MFK Bytča gra następny mecz?
Najbliższy mecz MFK Bytča to spotkanie z Galanta, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:30 na obiekcie Futbalový štadión FC Slovan Galanta w ramach 2. Ligi (13. kolejka).
Wyniki MFK Bytča w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub MFK Bytča w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki MFK Bytča w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone



MFK Bytča wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
![]() 2. Liga Słowacji, 12. kolejka
|
4:1 | – | 7/14 | 4/7 | |
|
03 Paź Koniec
|
![]() 2. Liga Słowacji, 11. kolejka
|
1:2 | – | 6/11 | 0/1 | |
|
26 Wrz Koniec
|
![]() 2. Liga Słowacji, 10. kolejka
|
4:1 | – | 4/13 | 1/1 | |
|
19 Wrz Koniec
|
![]() 2. Liga Słowacji, 9. kolejka
|
2:1 | – | 4/8 | 2/5 | |
|
13 Wrz Koniec
|
![]() 2. Liga Słowacji, 8. kolejka
|
2:0 | – | 4/11 | 2/4 | |
|
08 Wrz Karne
|
![]() Puchar Słowacji, 1/32 finału
|
0:0 | – | – | – | |
|
05 Wrz Koniec
|
![]() 2. Liga Słowacji, 7. kolejka
|
1:2 | – | 6/14 | 4/5 | |
|
31 Sie Koniec
|
![]() 2. Liga Słowacji, 6. kolejka
|
3:1 | – | 3/9 | 2/3 | |
|
22 Sie Koniec
|
![]() 2. Liga Słowacji, 5. kolejka
|
2:1 | – | 1/13 | 6/9 | |
|
19 Sie Koniec
|
![]() ![]() Puchar Słowacji, 1/64 finału
|
0:2 | – | – | – |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz MFK Bytča?
Ostatni mecz MFK Bytča to wygrana z Humenné 4:1 w 2. Lidze, 10 października 2026. Bramki zdobyli Jakubik, Lazar, Solomon oraz Hundak. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
MFK Bytča – tabela 2. Liga Słowacji
Jakie miejsce w tabeli 2. Liga Słowacji zajmuje MFK Bytča w sezonie 2026/2027.
Miejsce MFK Bytča w tabeli 2. Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Petržalka
|
12 | 9 | 2 | 1 | 22:8 | 14 | 29 | |
2
|
Šamorín
|
12 | 9 | 1 | 2 | 23:13 | 10 | 28 | |
3
|
Považská Bystrica
|
12 | 7 | 2 | 3 | 25:21 | 4 | 23 | |
4
|
Pohronie
|
12 | 7 | 1 | 4 | 21:16 | 5 | 22 | |
5
|
Žilina II
|
12 | 6 | 2 | 4 | 16:13 | 3 | 20 | |
6
|
Inter Bratislava
|
12 | 5 | 4 | 3 | 27:15 | 12 | 19 | |
7
|
Galanta
|
12 | 6 | 1 | 5 | 18:19 | -1 | 19 | |
8
|
Tatran Prešov
|
12 | 5 | 3 | 4 | 17:18 | -1 | 18 | |
9
|
Liptovský Mikuláš
|
12 | 4 | 4 | 4 | 17:14 | 3 | 16 | |
10
|
Baník Lehota p.Vtáčnikom
|
12 | 4 | 4 | 4 | 18:19 | -1 | 16 | |
11
|
Slovan II Bratislava
|
12 | 4 | 3 | 5 | 18:16 | 2 | 15 | |
12
|
Zlaté Moravce
|
12 | 3 | 4 | 5 | 13:14 | -1 | 13 | |
13
|
Malženice
|
12 | 3 | 2 | 7 | 16:21 | -5 | 11 | |
14
|
MFK Bytča
|
12 | 3 | 0 | 9 | 13:31 | -18 | 9 | |
15
|
Humenné
|
12 | 2 | 2 | 8 | 7:19 | -12 | 8 | |
16
|
Lokomotíva Zvolen
|
12 | 0 | 3 | 9 | 7:21 | -14 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Petržalka
|
12 | 9 | 2 | 1 | 22:8 | 14 | 29 | |
2
|
Šamorín
|
12 | 9 | 1 | 2 | 23:13 | 10 | 28 | |
3
|
Považská Bystrica
|
12 | 7 | 2 | 3 | 25:21 | 4 | 23 | |
4
|
Pohronie
|
12 | 7 | 1 | 4 | 21:16 | 5 | 22 | |
5
|
Žilina II
|
12 | 6 | 2 | 4 | 16:13 | 3 | 20 | |
6
|
Inter Bratislava
|
12 | 5 | 4 | 3 | 27:15 | 12 | 19 | |
7
|
Galanta
|
12 | 6 | 1 | 5 | 18:19 | -1 | 19 | |
8
|
Tatran Prešov
|
12 | 5 | 3 | 4 | 17:18 | -1 | 18 | |
9
|
Liptovský Mikuláš
|
12 | 4 | 4 | 4 | 17:14 | 3 | 16 | |
10
|
Baník Lehota p.Vtáčnikom
|
12 | 4 | 4 | 4 | 18:19 | -1 | 16 | |
11
|
Slovan II Bratislava
|
12 | 4 | 3 | 5 | 18:16 | 2 | 15 | |
12
|
Zlaté Moravce
|
12 | 3 | 4 | 5 | 13:14 | -1 | 13 | |
13
|
Malženice
|
12 | 3 | 2 | 7 | 16:21 | -5 | 11 | |
14
|
MFK Bytča
|
12 | 3 | 0 | 9 | 13:31 | -18 | 9 | |
15
|
Humenné
|
12 | 2 | 2 | 8 | 7:19 | -12 | 8 | |
16
|
Lokomotíva Zvolen
|
12 | 0 | 3 | 9 | 7:21 | -14 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Šamorín
|
7 | 5 | 1 | 1 | 14:8 | 6 | 16 | |
| 2 |
Považská Bystrica
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:11 | 5 | 16 | |
| 3 |
Petržalka
|
5 | 4 | 1 | 0 | 12:3 | 9 | 13 | |
| 4 |
Žilina II
|
7 | 4 | 1 | 2 | 12:9 | 3 | 13 | |
| 5 |
Pohronie
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:6 | 4 | 12 | |
| 6 |
Baník Lehota p.Vtáčnikom
|
7 | 3 | 3 | 1 | 10:10 | 0 | 12 | |
| 7 |
Slovan II Bratislava
|
7 | 3 | 2 | 2 | 11:6 | 5 | 11 | |
| 8 |
Galanta
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 10 | |
| 9 |
Liptovský Mikuláš
|
5 | 2 | 3 | 0 | 9:5 | 4 | 9 | |
| 10 |
MFK Bytča
|
7 | 3 | 0 | 4 | 10:15 | -5 | 9 | |
| 11 |
Inter Bratislava
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:4 | 6 | 8 | |
| 12 |
Tatran Prešov
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:6 | 0 | 7 | |
| 13 |
Humenné
|
6 | 2 | 1 | 3 | 4:6 | -2 | 7 | |
| 14 |
Malženice
|
6 | 2 | 0 | 4 | 11:13 | -2 | 6 | |
| 15 |
Zlaté Moravce
|
6 | 1 | 2 | 3 | 7:8 | -1 | 5 | |
| 16 |
Lokomotíva Zvolen
|
5 | 0 | 0 | 5 | 2:8 | -6 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Petržalka
|
7 | 5 | 1 | 1 | 10:5 | 5 | 16 | |
| 2 |
Šamorín
|
5 | 4 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 12 | |
| 3 |
Inter Bratislava
|
7 | 3 | 2 | 2 | 17:11 | 6 | 11 | |
| 4 |
Tatran Prešov
|
7 | 3 | 2 | 2 | 11:12 | -1 | 11 | |
| 5 |
Pohronie
|
7 | 3 | 1 | 3 | 11:10 | 1 | 10 | |
| 6 |
Galanta
|
6 | 3 | 0 | 3 | 10:11 | -1 | 9 | |
| 7 |
Zlaté Moravce
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 0 | 8 | |
| 8 |
Považská Bystrica
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:10 | -1 | 7 | |
| 9 |
Žilina II
|
5 | 2 | 1 | 2 | 4:4 | 0 | 7 | |
| 10 |
Liptovský Mikuláš
|
7 | 2 | 1 | 4 | 8:9 | -1 | 7 | |
| 11 |
Malženice
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5:8 | -3 | 5 | |
| 12 |
Baník Lehota p.Vtáčnikom
|
5 | 1 | 1 | 3 | 8:9 | -1 | 4 | |
| 13 |
Slovan II Bratislava
|
5 | 1 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 4 | |
| 14 |
Lokomotíva Zvolen
|
7 | 0 | 3 | 4 | 5:13 | -8 | 3 | |
| 15 |
Humenné
|
6 | 0 | 1 | 5 | 3:13 | -10 | 1 | |
| 16 |
MFK Bytča
|
5 | 0 | 0 | 5 | 3:16 | -13 | 0 |
Które miejsce zajmuje MFK Bytča w tabeli 2. Ligi?
MFK Bytča zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli 2. Ligi z dorobkiem 9 punktów po 12 kolejkach. Strata do prowadzącego Petržalki wynosi 20 punktów, a przewaga nad 15. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:31, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki MFK Bytča w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki MFK Bytča na tle ligi w sezonie 2026/2027.
MFK Bytča na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,2
- Strzały celne / mecz 3,4
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,58
- Czyste konta 0%
Strzelcy MFK Bytča
-
Daniel Hundak 3

-
Patrik Jakubik 2

-
Tobias Congrady 1

-
Gyan Solomon 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki MFK Bytča i rywali według minuty w ostatnich 12 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres MFK Bytča to 31–45+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Galanta - MFK Bytča Po przerwie pada 46% bramek MFK Bytča.Przebieg meczu MFK Bytča i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 3-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 8 | 0-0-8 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 3-0-0 |
| Remis do przerwy | 1 | 0-0-1 |
| Przegrywał do przerwy | 8 | 0-0-8 |
Gdy MFK Bytča otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla MFK Bytča
92% bramek MFK Bytča pada z gry. Z karnych odpowiadają za 8% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
MFK Bytča zdobywa w sezonie średnio 0,75 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,90.
Aktualne serie MFK Bytča
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 4 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 4 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 10 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów MFK Bytča, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
MFK Bytča wygra mecz Galanta - MFK Bytča MFK Bytča nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach MFK Bytča
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 92%
- Powyżej 3,5 50%
- Powyżej 4,5 25%
- Powyżej 5,5 0%
W 92% meczów MFK Bytča padają co najmniej trzy bramki, a w 67% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Galanta - MFK Bytča Powyżej 2,5 bramki padło w 92% meczów MFK Bytča.MFK Bytča – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla MFK Bytča, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie MFK Bytča zdobywa 1,29 punktu na mecz wobec 0,00 na wyjeździe.
MFK Bytča wygra mecz Galanta - MFK Bytča MFK Bytča zdobywa u siebie 43% możliwych punktów, na wyjeździe 0%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 12 meczach MFK Bytča ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 46% goli MFK Bytča, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 12 meczów.
MFK Bytča – strzały
- Celne / mecz 3,4
- Niecelne / mecz 5,8
- Celność strzałów 37%
- Skuteczność (gole / strzały) 12%
- Strzałów na gola 8,5
MFK Bytča oddaje 9,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 37% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,5 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Galanta - MFK Bytča MFK Bytča oddaje 9,2 strzałów na mecz.MFK Bytča – posiadanie piłki
- U siebie 40,4%
- Na wyjeździe 37,4%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 12
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 12
- Najniższe w sezonie 20%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 12 meczów. Średnio MFK Bytča utrzymuje przy piłce 39,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 20%.
MFK Bytča wygra mecz Galanta - MFK Bytča MFK Bytča utrzymuje średnio 39,2% posiadania piłki.MFK Bytča – czyste konta
- U siebie 0 z 7
- Na wyjeździe 0 z 5
- Stracone / mecz 2,58
- Bez straty do przerwy 25%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 75%
Czyste konto MFK Bytča to 0% meczów sezonu (0 z 12), z czego 0 w 7 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Galanta - MFK Bytča Czyste konto MFK Bytča zachowuje w 0% meczów.MFK Bytča – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 75%
- Pow. 10,5 w meczu 67%
- Rożne u siebie / mecz 4,9
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,6
MFK Bytča wykonuje średnio 4,3 rzutów rożnych na mecz wobec 7,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 75% spotkań.
MFK Bytča – kartki
- Żółte kartki 29
- Pow. 3,5 kartki w meczu 58%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 1,5
- Mecze bez kartki 8%
MFK Bytča ogląda średnio 2,4 żółtej kartki na mecz, a rywale MFK Bytča – 1,5. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
MFK Bytča według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 5 | 0-0-5 | 0,00 | 0,80 | 3,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 4 | 1-0-3 | 0,75 | 0,50 | 2,75 |
| Dołu tabeli (12–16) | 3 | 2-0-1 | 2,00 | 2,33 | 1,67 |
Najwięcej punktów na mecz MFK Bytča zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
MFK Bytča na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
12.
|
0,83 1,33 | 1,17 1,00 | 1,33 1,00 |
|
13.
|
1,00 0,83 | 1,83 0,83 | 2,17 1,33 |
14.
![]() |
1,29 0,00 | 1,43 0,60 | 2,14 3,20 |
|
15.
|
1,17 0,17 | 0,67 0,50 | 1,00 2,17 |
|
16.
|
0,00 0,43 | 0,40 0,71 | 1,60 1,86 |
Ciekawe rekordy w meczach MFK Bytča
Skrajne wyniki i osiągnięcia MFK Bytča w tym sezonie
- Najwyższa wygrana MFK Bytča - Humenné 4:1 2. Liga Słowacji, 10.10.2026
- Najwyższa porażka MFK Bytča - Liptovský Mikuláš 0:5 2. Liga Słowacji, 25.07.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek MFK Bytča - Liptovský Mikuláš 0:5, 2. Liga Słowacji, 25.07.2026
- Najszybsza bramka 10. minuta Jakubik, MFK Bytča - Humenné 4:1, 2. Liga Słowacji, 10.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 78. minuta MFK Bytča - Baník Lehota p.Vtáčnikom 2:1, 2. Liga Słowacji, 19.09.2026
Jakie statystyki ma MFK Bytča w tym sezonie?
Bilans MFK Bytča w tym sezonie to 12 meczów i wynik 3-0-9 przy 13 zdobytych bramkach i 31 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 39%, a oddaje 9,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
MFK Bytča – zawodnicy
Jak wygląda kadra MFK Bytča w sezonie 2026/2027.
Kadra MFK Bytča
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
![]() |
21 | Słowacja | – | – | 2 | 17% | 0 | 0 | 36' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
![]() |
21 | Słowacja | – | – | 12 | 100% | 0 | 0 | 389' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry MFK Bytča
0 €
śr. 0 € / zawodnika
Ile MFK Bytča wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Słowacja (2 zawodników)