6. kolejka
2 : 1
Koniec, 29.08.26 16:30

Porównanie kursów Šamorín - Žilina II

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Šamorín - Žilina II dla 21 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), zakład bez remisu (DNB), 1. połowę (1X2), liczbę goli, 2. połowę (1X2) oraz na handicap z 29 sierpnia 2026 (w ramach 6. kolejki 2. Ligi). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 95 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Šamorína po kursie 1,65 w STS, remis po kursie 4,10 w eToto oraz wygrana Žiliny II po kursie 5,25 w eToto.

Najwyższy kurs na wygraną Žiliny II wystawia eToto - 5,25, w porównaniu do najniższego 4,30 w STS. Daje to 95 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 807 zł w bonusach.

1 X 2
1,47 4,10 5,10
1,65 3,90 4,30
1,47 4,10 5,25
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Žiliny II

kurs 5,25 × 100 zł = 462 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 807 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,16 3,90
1,28 3,30
1,19 4,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,09 2,25 1,15
1,20 2,00 1,23
1,13 2,16 1,18
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
1,91 2,48 5,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
1,81 2,85 4,90
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,13 1,65 1,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,15 1,73 1,32
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
4,15 1,14 2,22 1,55 1,48 2,35
4,40 1,17 2,25 1,58 1,50 2,40
- - 2,19 1,55 1,48 2,34
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 2,20. To o 10,6% więcej niż najniższy kurs 1,99 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,68 2,05
1,60 2,20
1,67 1,99
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
2,87 4,90 7,80 2,67 12,00 8,80
2,95 4,50 7,25 3,00 16,00 9,10
2,70 4,90 8,80 2,50 15,00 11,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Šamorína i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
7,20 1,72 4,20 2,07 2,45 3,20
9,10 1,85 - - - -
7,80 1,60 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
12,00 4,90 5,35 9,70 5,35 9,70
16,00 4,50 - - - -
14,00 4,70 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Žiliny II i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
13,00 6,30 9,80 7,30 6,40 13,00
16,00 5,00 - - - -
17,00 6,40 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Šamorín - handicap

0:1
2,65
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1
3,90
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Žilinę II - handicap

0:1
2,05
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Šamorín - handicap azjatycki

+0.5
1,65
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Žilinę II - handicap azjatycki

-0.5
2,03
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Šamorín - handicap azjatycki pełny

+1
1,75
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Žilinę II - handicap azjatycki pełny

-1
1,89
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4
12,00 7,00 13,00 6,90 6,70 20,00 6,80 12,00 11,00 8,50 45,00 8,60 27,00 15,00 25,00 31,00 14,00 80,00 14,00 60,00 22,00 60,00 45,00 70,00 80,00
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Šamorín - Žilina II dostępnych jest 138 kursów od 3 legalnych bukmacherów na 21 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 22,1% i dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2), gdzie kurs 5,25 w eToto przewyższa najniższą selekcję 4,30 w STS.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Šamorín - Žilina II ma eToto, który prowadzi w 15 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.