Porównanie kursów Ujpest - Debreceni VSC

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Ujpest - Debreceni VSC dla 22 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), zakład bez remisu (DNB), 1. połowę (1X2), rzuty rożne, obie drużyny strzelą (BTTS) oraz na handicap z 2 sierpnia 2026 (w ramach 2. kolejki Węgierska Nemzeti Bajnoksag I). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 45 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Ujpest po kursie 2,15 w STS, remis po kursie 3,40 w Betfan oraz wygrana Debreceni VSC po kursie 3,55 w Betfan.

Najwyższy kurs na wygraną Debreceni VSC wystawia Betfan - 3,55, w porównaniu do najniższego 3,10 w STS. Daje to 45 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 600 zł w bonusach.

1 X 2
2,00 3,40 3,50
2,15 3,20 3,10
2,00 3,40 3,55
1,95 3,30 3,45
2,05 3,35 3,55
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Debreceni VSC

kurs 3,55 × 100 zł = 312,40 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 600 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,43 2,47
1,58 2,25
1,45 2,55
1,45 2,50
1,50 2,45
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,26 1,72 1,27
1,34 1,62 1,30
1,27 1,68 1,28
1,25 1,64 1,27
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,52 2,25 3,90
2,70 2,25 3,60
2,55 2,25 4,05
2,49 2,20 3,95
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,35 2,55 3,55
2,45 2,60 3,20
2,35 2,60 3,60
2,31 2,55 3,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,19 1,42 1,53
1,25 1,40 1,52
1,22 1,43 1,52
1,21 1,41 1,51
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,23 1,48 1,41
1,30 1,47 1,40
1,25 1,48 1,40
1,24 1,47 1,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5 -6.5 +6.5
9,50 1,03 3,70 1,23 1,95 1,75 1,36 2,87 1,12 5,25 1,03 9,70 1,00 20,00
11,50 1,04 3,70 1,24 1,95 1,77 1,38 2,80 1,13 5,10 1,04 10,50 - -
- - 3,65 1,25 1,93 1,77 1,37 2,85 1,13 5,10 - - - -
- - - - 1,88 1,76 - - - - - - - -
8,75 1,04 3,55 1,25 1,92 1,77 1,35 2,95 1,12 5,35 1,04 8,75 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 2,12. To o 5,0% więcej niż najniższy kurs 2,02 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,65 2,10
1,65 2,12
1,65 2,05
1,65 2,02
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
3,65 4,10 5,75 3,50 10,00 5,90
3,90 4,00 5,50 3,80 11,50 5,50
3,70 4,15 6,20 3,45 12,00 6,50
3,60 4,00 6,00 3,30 11,00 6,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Ujpest i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,10 2,37 4,55 2,92 2,82 4,90 2,35 7,50
9,00 2,50 5,10 3,10 3,00 5,60 2,45 9,40
8,40 2,30 4,75 2,88 2,76 5,10 2,27 8,60
8,40 2,38 4,50 2,80 2,90 5,40 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
9,50 4,10 4,25 8,40 4,25 8,40 3,40 29,00
11,50 4,00 4,25 10,00 4,25 10,00 3,20 49,00
11,50 4,10 4,25 10,50 4,25 10,50 3,25 50,00
11,00 3,80 4,10 10,00 4,10 10,00 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Debreceni VSC i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
9,50 4,25 6,80 5,10 4,40 8,60 3,85 13,00
11,00 3,75 7,00 4,70 4,10 9,25 3,50 15,00
12,00 4,30 7,70 5,40 4,50 11,00 3,85 18,00
11,00 3,75 7,20 5,20 3,80 8,60 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Ujpest - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0
3,45 6,80 15,00 - 1,27 1,07 -
3,90 9,00 19,00 32,00 1,34 1,09 1,02
3,45 - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0
3,70 5,35 9,20 - 5,10 8,80 -
4,00 6,25 9,90 13,00 4,90 9,00 12,00
3,85 - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Debreceni VSC - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0
1,76 1,26 1,06 - 6,80 16,00 -
1,62 1,22 1,05 1,01 6,25 18,00 31,00
1,72 - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Ujpest - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 +2.5
1,27 1,92 1,07 3,45 6,80
1,34 2,15 1,09 3,90 -
- 1,95 - - -
- 1,92 - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Debreceni VSC - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5
1,76 3,30 1,26 6,80 1,06
1,62 3,10 1,22 6,25 -
1,75 - - - -
1,73 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Ujpest - handicap azjatycki pełny

+1
2,75
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Debreceni VSC - handicap azjatycki pełny

-1
1,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 5:0 0:5 5:1 1:5 6:0 0:6
10,00 7,40 10,50 5,70 8,80 17,50 7,70 11,00 11,50 16,00 45,00 13,50 27,50 23,50 33,00 50,00 38,00 100,00 33,00 95,00 55,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00 100,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na rzuty rożne

-6.5 +6.5 -7.5 +7.5 -8.5 +8.5 -9.5 +9.5 -10.5 +10.5 -11.5 +11.5 -12.5 +12.5
4,10 1,19 2,92 1,34 2,22 1,57 1,80 1,88 1,51 2,35 1,33 3,00 1,20 3,90
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Ujpest - Debreceni VSC dostępnych jest 360 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 22 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 14,5% i dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2), gdzie kurs 3,55 w Betfan przewyższa najniższą selekcję 3,10 w STS.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Ujpest - Debreceni VSC ma STS, który prowadzi w 12 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.