Porównanie kursów Uruguay Montevideo - Cerrito

Zobacz kursy bukmacherskie na kolejny mecz Cerrito.

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Uruguay Montevideo - Cerrito dla 19 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 2. połowę (1X2), podwójną szansę, obie drużyny strzelą (BTTS), 1. połowę (1X2) oraz na handicap z 16 maja 2026 (w ramach 2. kolejki Segunda Division (Urugwaj)). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na 1. połowę (1X2) i przy stawce 100 zł daje 9 700 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Uruguay Montevideo po kursie 8,30 w Fortuna, remis po kursie 3,00 w STS oraz wygrana Cerrito po kursie 9,00 w Fortuna.

Najwyższy kurs na wygraną Cerrito wystawia Fortuna - 9,00, w porównaniu do najniższego 3,00 w Betfan. Daje to 600 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 525 zł w bonusach.

1 X 2
2,32 3,00 3,05
2,25 3,00 3,10
8,30 1,11 9,00
2,30 2,95 3,00
2,30 2,95 3,00
2,32 2,95 3,10
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Cerrito

kurs 9,00 × 100 zł = 792 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 525 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,60 2,07
1,62 2,15
1,90 1,74
1,62 2,10
1,62 2,11
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,32 1,51 1,32
1,33 1,53 1,34
1,00 1,00 4,55
1,30 1,48 1,32
1,31 1,48 1,32
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
3,00 2,00 3,75
100,00 6,50 1,05
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,77 2,27 3,35
2,60 2,45 3,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,20 1,31 1,66
6,00 1,00 1,04
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,25 1,35 1,52
1,27 1,37 1,45
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
6,10 1,05 2,60 1,40 1,53 2,27 1,16 4,00 1,02 7,40 - -
- - 2,75 1,40 1,58 2,25 1,20 4,00 - - - -
5,50 1,06 2,60 1,33 2,60 1,33 2,06 1,56 1,00 6,30 1,05 5,80
6,80 1,06 2,80 1,37 1,60 2,15 1,22 3,70 1,06 6,70 - -
- - 2,65 1,38 1,55 2,19 - - - - - -
- - 2,60 1,42 1,55 2,25 - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Tak, którą Superbet wycenia na 1,97. To o 5,4% więcej niż najniższy kurs 1,87 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,97 1,74
1,92 1,78
1,87 1,77
1,90 1,78
1,89 1,75
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
5,15 4,30 6,30 3,50 6,80 4,50
5,25 4,20 6,75 3,50 7,60 4,75
5,00 4,00 6,40 3,40 7,20 4,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Uruguay Montevideo i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
6,10 3,20 4,15 4,20 2,82 8,00
6,90 3,10 - - - -
6,60 2,95 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
6,70 4,30 3,45 12,00 3,45 12,00
7,60 4,20 - - - -
7,20 4,00 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Cerrito i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5
7,00 4,20 5,10 5,45 3,55 11,00
8,25 4,20 - - - -
8,00 4,00 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Uruguay Montevideo - handicap

0:1 1:0 2:0 3:0
4,80 - - -
85,00 1,22 1,00 1,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 1:0 2:0 3:0
3,90 - - -
6,50 4,65 11,50 4,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Cerrito - handicap

0:1 1:0 2:0 3:0
1,53 - - -
1,08 20,00 100,00 16,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Uruguay Montevideo - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5
1,32 2,20 - 4,35 -
1,22 7,50 1,22 - 1,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Cerrito - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 +2.5
1,52 2,82 1,13 - -
1,05 3,80 - 3,80 3,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:1, który najwyżej wycenia Superbet kursem 6,90. Najniższa oferta na ten sam wynik to 1,00, więc różnica między bukmacherami sięga 590%.

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4
6,60 5,90 6,90 5,40 8,60 12,00 8,30 9,70 14,00 21,00 33,00 19,00 27,00 36,00 45,00 80,00 60,00 90,00 60,00 85,00 90,00 100,00 150,00 150,00 200,00
1,00 1,00 1,00 1,00 1,00 1,00 1,00 1,00 1,47 1,00 1,00 1,00 1,00 4,65 5,80 20,00 1,00 1,00 1,00 1,00 32,00 50,00 100,00 100,00 100,00
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Uruguay Montevideo - Cerrito dostępnych jest 250 kursów od 6 legalnych bukmacherów na 19 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 3 233,3% i dotyczy rynku na 1. połowę (1X2), gdzie kurs 100,00 w Fortuna przewyższa najniższą selekcję 3,00 w Superbet.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Uruguay Montevideo - Cerrito ma Fortuna, który prowadzi w 12 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.