Porównanie kursów Valenciennes - Amiens SC

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Valenciennes - Amiens SC dla 20 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 2. połowę (1X2), liczbę goli, zakład bez remisu (DNB), 1. połowę (1X2) oraz na handicap z 17 października 2026 (w ramach 10. kolejki Championnat National). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 10 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Valenciennes po kursie 2,70 w STS, remis po kursie 3,10 w STS oraz wygrana Amiens SC po kursie 2,55 w Betfan.

Najwyższy kurs na zwycięstwo Valenciennes wystawia STS - 2,70, w porównaniu do najniższego 2,60 w Betfan. Daje to 10 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 760 zł w bonusach.

1 X 2
2,70 3,10 2,50
2,60 3,00 2,55
2,60 3,00 2,55
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Valenciennes

kurs 2,70 × 100 zł = 237,60 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 760 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,85 1,80
1,85 1,80
1,86 1,81
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,44 1,42 1,34
1,42 1,40 1,33
1,40 1,38 1,31
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
3,40 2,05 3,30
3,30 2,01 3,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,95 2,35 2,90
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,27 1,26 1,60
1,27 1,26 1,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,33 1,32 1,46
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
7,50 1,07 2,85 1,35 1,62 2,10 1,23 3,60 1,07 6,60 1,01 9,60
- - - - 1,62 2,07 - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 1,85. To o 1,1% więcej niż najniższy kurs 1,83 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,82 1,85
1,81 1,83
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na Valenciennes strzeli

Tak Nie
1,35 2,85
1,35 2,85
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na Amiens SC strzeli

Tak Nie
1,33 2,90
1,33 2,95
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
5,60 4,10 5,50 4,20 7,50 4,00
5,40 3,95 5,20 4,10 8,00 3,95
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Valenciennes i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
8,10 3,50 5,10 4,60 3,20 9,90 2,80 18,00
7,80 3,35 - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,50 4,10 3,50 13,00 3,50 13,00 2,85 50,00
8,00 3,95 - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Amiens SC i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,90 3,40 5,00 4,40 3,10 9,40 2,70 17,00
7,60 3,25 - - - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Valenciennes - handicap

0:1 0:2 1:0 2:0 3:0
5,40 14,00 1,44 1,13 1,02
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 1:0 2:0 3:0
4,30 7,10 4,20 6,90 10,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Amiens SC - handicap

0:1 0:2 1:0 2:0 3:0
1,42 1,12 5,25 13,50 28,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Valenciennes - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5
1,44 2,55 1,13 5,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Amiens SC - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5
1,42 2,50 1,12 5,25
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Valenciennes - Amiens SC dostępnych jest 133 kursów od 3 legalnych bukmacherów na 20 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 3,9% i dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2), gdzie kurs 2,70 w STS przewyższa najniższą selekcję 2,60 w Betfan.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Valenciennes - Amiens SC ma STS, który prowadzi w 15 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.