Przebieg i wynik meczu Krylia Sovetov vs FC Krasnodar (7. kolejka Priemjer-Liga)
Krylia Sovetov - FC Krasnodar (05.09.2026) wynik meczu 2:2. Przebieg na żywo minuta po minucie.
1. Połowa 0:2
0'
Sędzia rozpoczął spotkanie
45'
Doliczony czas: +2 min.
+3'
Koniec 1. połowy
2. Połowa 2:0
90'
Doliczony czas: +6 min.
+8'
Koniec spotkania
Promocje bukmacherskie
Piast Gliwice
Cracovia
Promocje bukmacherskie
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Promocje bukmacherskie
Wisła Kraków
Raków Częstochowa
Promocje bukmacherskie
Legia Warszawa
Lech Poznań
Promocje bukmacherskie
Barcelona
Real Madryt
Promocje bukmacherskie
Górnik Zabrze
Legia Warszawa
Statystyki
44%
Posiadanie piłki
56%
9
Strzały
13
Składy
Krylia Sovetov
4-1-4-1
FC Krasnodar
4-2-3-1
Informacje o spotkaniu
Rozgrywki:
Rosyjska Premier League 2026/2027
Faza rozgrywek:
7. kolejka
Data:
05.09 13:00
Pogoda:
pochmurno, 28°C
Sędzia:
Inal Tanashev
Statystyki Krylia Sovetov vs FC Krasnodar (7. kolejka Priemjer-Liga)
Najważniejsze statystyki meczowe Krylia Sovetov - FC Krasnodar (05.09.2026): posiadanie piłki, strzały, rzuty rożne i inne.
44%
Posiadanie piłki
56%
Atak
9
Strzały
13
4
Strzały celne
7
2
Strzały zablokowane
1
108
Ataki
123
38
Groźne ataki
55
Obrona
2
Żółte kartki
1
0
Czerwone kartki
0
22
Faule
18
16
Przechwyty
10
28
Wybicia
20
Ogólne
369
Wszystkie podania
475
8
Kluczowe podania
10
270
Dokładne podania
390
26
Dokładne długie podania
31
16
Rzuty wolne
22
0
Rzuty rożne
3
3
Spalone
6
Składy Krylia Sovetov vs FC Krasnodar (7. kolejka Priemjer-Liga)
Składy na mecz Krylia Sovetov - FC Krasnodar (05.09.2026). Gospodarze grają w ustawieniu 4-1-4-1, goście wybrali system 4-2-3-1.
Krylia Sovetov
4-1-4-1
FC Krasnodar
4-2-3-1
Skład podstawowy Krylia Sovetov
Bramkarz
Obrońcy
Pomocnicy
10.
Kramaric
Martin
63'
17.
Chesnokov
Islam
45'
22.
Fernando Constanza
8.
Vityugov
Maksim
63'
2.
Pechenin
Kirill
Napastnicy
Rezerwowi
20.
Stolbov
Kirill
73.
Shitov
Vitali
11.
Rahmanović
Amar
45'
5.
Oroz
Dominik
89'
72.
Fernandez
Daniel
72'
39.
Frolov
Evgeni
3.
Galdames
Thomas
80.
Kokarev
Nikita
18.
Lepskiy
Ivan
77.
Makarov
Denis
63'
78.
Malikov
Denis
67.
Mukailov
Kazbek
63'
Zmiany
- 45' I. Chesnokov → A. Rahmanović
- 63' M. Vityugov → K. Mukailov
- 63' M. Kramaric → D. Makarov
- 72' N. Rasskazov → D. Fernandez
- 89' I. Oleynikov → D. Oroz
Skład podstawowy FC Krasnodar
Bramkarz
Obrońcy
Pomocnicy
53.
Chernikov
Aleksandr
69'
18.
Christian
45'
8.
Douglas Augusto
81'
11.
Joao Batxi
10.
Vorobjev
Dmitri
56'
Napastnicy
Rezerwowi
47.
Utkin
Daniil
56'
17.
Paltsev
Valentin
98.
Petrov
Sergey
69'
23.
Juan Manuel Boselli
45'
16.
Koryakin
Aleksandr
6.
Pina
Kevin
69'
21.
Ozdoev
Magomed
81'
Zmiany
- 45' Christian → Juan Manuel Boselli
- 56' D. Vorobjev → D. Utkin
- 69' L. Olaza → K. Pina
- 69' A. Chernikov → S. Petrov
- 81' Douglas Augusto → M. Ozdoev
Miejsca Krylia Sovetov oraz FC Krasnodar w tabeli Priemjer-Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dynamo
|
11 | 8 | 1 | 2 | 18:9 | 9 | 25 | |
2
|
Zenit
|
11 | 8 | 0 | 3 | 25:13 | 12 | 24 | |
3
|
Spartak Moscow
|
11 | 7 | 2 | 2 | 21:8 | 13 | 23 | |
4
|
CSKA Moscow
|
11 | 6 | 4 | 1 | 19:12 | 7 | 22 | |
5
|
FC Krasnodar
|
11 | 6 | 4 | 1 | 19:13 | 6 | 22 | |
6
|
FC Orenburg
|
12 | 3 | 7 | 2 | 14:12 | 2 | 16 | |
7
|
Makhachkala
|
11 | 4 | 1 | 6 | 16:21 | -5 | 13 | |
8
|
Baltika
|
11 | 3 | 4 | 4 | 14:12 | 2 | 13 | |
9
|
FC Rostov
|
11 | 3 | 3 | 5 | 11:17 | -6 | 12 | |
10
|
Krylia Sovetov
|
11 | 2 | 6 | 3 | 15:17 | -2 | 12 | |
11
|
Rubin
|
11 | 2 | 6 | 3 | 12:16 | -4 | 12 | |
12
|
Lokomotiv
|
11 | 2 | 5 | 4 | 16:14 | 2 | 11 | |
13
|
Akhmat
|
12 | 2 | 5 | 5 | 15:17 | -2 | 11 | |
14
|
Akron
|
11 | 1 | 6 | 4 | 12:20 | -8 | 9 | |
15
|
Fakel
|
11 | 1 | 3 | 7 | 8:19 | -11 | 6 | |
16
|
Rodina Moskva
|
11 | 1 | 3 | 7 | 12:27 | -15 | 6 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
Baraże
Spadek
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dynamo
|
11 | 8 | 1 | 2 | 18:9 | 9 | 25 | |
2
|
Zenit
|
11 | 8 | 0 | 3 | 25:13 | 12 | 24 | |
3
|
Spartak Moscow
|
11 | 7 | 2 | 2 | 21:8 | 13 | 23 | |
4
|
CSKA Moscow
|
11 | 6 | 4 | 1 | 19:12 | 7 | 22 | |
5
|
FC Krasnodar
|
11 | 6 | 4 | 1 | 19:13 | 6 | 22 | |
6
|
FC Orenburg
|
12 | 3 | 7 | 2 | 14:12 | 2 | 16 | |
7
|
Makhachkala
|
11 | 4 | 1 | 6 | 16:21 | -5 | 13 | |
8
|
Baltika
|
11 | 3 | 4 | 4 | 14:12 | 2 | 13 | |
9
|
FC Rostov
|
11 | 3 | 3 | 5 | 11:17 | -6 | 12 | |
10
|
Krylia Sovetov
|
11 | 2 | 6 | 3 | 15:17 | -2 | 12 | |
11
|
Rubin
|
11 | 2 | 6 | 3 | 12:16 | -4 | 12 | |
12
|
Lokomotiv
|
11 | 2 | 5 | 4 | 16:14 | 2 | 11 | |
13
|
Akhmat
|
12 | 2 | 5 | 5 | 15:17 | -2 | 11 | |
14
|
Akron
|
11 | 1 | 6 | 4 | 12:20 | -8 | 9 | |
15
|
Fakel
|
11 | 1 | 3 | 7 | 8:19 | -11 | 6 | |
16
|
Rodina Moskva
|
11 | 1 | 3 | 7 | 12:27 | -15 | 6 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
Baraże
Spadek
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Dynamo
|
6 | 5 | 1 | 0 | 12:4 | 8 | 16 | |
| 2 |
Spartak Moscow
|
7 | 5 | 1 | 1 | 15:3 | 12 | 16 | |
| 3 |
CSKA Moscow
|
7 | 4 | 3 | 0 | 11:5 | 6 | 15 | |
| 4 |
FC Krasnodar
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:6 | 2 | 10 | |
| 5 |
Zenit
|
5 | 3 | 0 | 2 | 10:7 | 3 | 9 | |
| 6 |
FC Orenburg
|
6 | 2 | 3 | 1 | 9:7 | 2 | 9 | |
| 7 |
Akhmat
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:9 | 2 | 8 | |
| 8 |
Makhachkala
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:6 | 0 | 7 | |
| 9 |
FC Rostov
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 10 |
Baltika
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:8 | -2 | 5 | |
| 11 |
Krylia Sovetov
|
6 | 1 | 2 | 3 | 7:12 | -5 | 5 | |
| 12 |
Rubin
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 5 | |
| 13 |
Lokomotiv
|
5 | 0 | 4 | 1 | 5:6 | -1 | 4 | |
| 14 |
Akron
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:12 | -7 | 4 | |
| 15 |
Fakel
|
6 | 0 | 3 | 3 | 3:10 | -7 | 3 | |
| 16 |
Rodina Moskva
|
5 | 0 | 3 | 2 | 8:13 | -5 | 3 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Zenit
|
6 | 5 | 0 | 1 | 15:6 | 9 | 15 | |
| 2 |
FC Krasnodar
|
6 | 3 | 3 | 0 | 11:7 | 4 | 12 | |
| 3 |
Dynamo
|
5 | 3 | 0 | 2 | 6:5 | 1 | 9 | |
| 4 |
Baltika
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:4 | 4 | 8 | |
| 5 |
Spartak Moscow
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 6 |
CSKA Moscow
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:7 | 1 | 7 | |
| 7 |
FC Orenburg
|
6 | 1 | 4 | 1 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 8 |
Krylia Sovetov
|
5 | 1 | 4 | 0 | 8:5 | 3 | 7 | |
| 9 |
Rubin
|
6 | 1 | 4 | 1 | 6:9 | -3 | 7 | |
| 10 |
Lokomotiv
|
6 | 2 | 1 | 3 | 11:8 | 3 | 7 | |
| 11 |
Makhachkala
|
6 | 2 | 0 | 4 | 10:15 | -5 | 6 | |
| 12 |
FC Rostov
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:12 | -6 | 5 | |
| 13 |
Akron
|
6 | 0 | 5 | 1 | 7:8 | -1 | 5 | |
| 14 |
Akhmat
|
6 | 0 | 3 | 3 | 4:8 | -4 | 3 | |
| 15 |
Fakel
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:9 | -4 | 3 | |
| 16 |
Rodina Moskva
|
6 | 1 | 0 | 5 | 4:14 | -10 | 3 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty