Martin Kramaric jest piłkarzem występującym obecnie w Krylia Sovetov. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Martin Kramaric
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Martin Kramaric w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Martin Kramaric wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.58, a skuteczność strzałów to 14,3%. Martin Kramaric oddaje średnio 1,9 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Martin Kramaric w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Martin Kramaric rozegrał w barwach Krylia Sovetov w Pucharze Rosji 2 mecze, w Priemjer-Lidze 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 757 minut. Średnio dawało to 58 minut gry na spotkanie.
Czy Martin Kramaric ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Martin Kramaric nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Martin Kramaric to uraz o nieznanym charakterze z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 24 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Martin Kramaric?
Martin Kramaric ma na koncie 2 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Słowenii — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Maribor — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2019 roku.
Na jakiej pozycji gra Martin Kramaric?
Martin Kramaric najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11). W zależności od ustawienia pełni również rolę Ofensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Martin Kramaric?
Wycena 28-letniego Martin Kramaric według stanu na wrzesień 2026 wynosi 900 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 900 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Martin Kramaric?
Martin Kramaric urodził się 14 listopada 1997 w Novo Mesto w Słowenii. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Martin Kramaric – statystyki
Szczegółowe statystyki Martin Kramaric w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Krylia Sovetov. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Martin Kramaric vs. inni
Jakie statystyki ma Martin Kramaric w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Martin Kramaric wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.58, a skuteczność strzałów to 14,3%. Martin Kramaric oddaje średnio 1,9 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Martin Kramaric – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Martin Kramaric w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
17 Paź
Koniec
|
Priemjer-Liga, 11. kolejka
|
1:2 | 60' | 1 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Priemjer-Liga, 10. kolejka
|
1:1 | 90' | 1 | 0 | – | |||
|
16 Wrz
Koniec
|
Priemjer-Liga, 9. kolejka
|
1:1 | 80' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Wrz
Koniec
|
Priemjer-Liga, 8. kolejka
|
2:1 | 82' | 1 | 0 | – | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
Priemjer-Liga, 7. kolejka
|
2:2 | 63' | 0 | 0 | – | |||
|
29 Sie
Koniec
|
Priemjer-Liga, 6. kolejka
|
3:3 | 70' | 0 | 1 | – | |||
|
23 Sie
Koniec
|
Priemjer-Liga, 5. kolejka
|
0:3 | 64' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Sie
Koniec
|
Priemjer-Liga, 4. kolejka
|
1:4 | 72' | 0 | 0 | – | |||
|
08 Sie
Koniec
|
Priemjer-Liga, 3. kolejka
|
0:2 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
04 Sie
Koniec
|
Puchar Rosji, 1. runda
|
1:2 | 79' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Martin Kramaric w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Martin Kramaric rozegrał w barwach Krylia Sovetov w Pucharze Rosji 2 mecze, w Priemjer-Lidze 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 757 minut. Średnio dawało to 58 minut gry na spotkanie.
Martin Kramaric – transfery
W trakcie kariery Martin Kramaric zmieniał klub 9 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Krylia Sovetov 2026 – obecnie
-
FC Sochi 2023 – 2026
-
Bravo 2020 – 2023
-
Maribor 2020 – 2020
-
Bravo 2020 – 2020
-
Maribor 2017 – 2020
-
Krško 2016 – 2017
-
NK Maribor U20 2014 – 2016

-
Krka 2013 – 2014
-
NK Krka U19 do 2013

Martin Kramaric – forma
W ostatnich 5 meczach Martin Kramaric zanotował bilans 1 zwycięstwo, 3 remisy i 1 porażka. Zdobył przy tym 3 bramki, wpisując się na listę strzelców w 3 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,05. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Martin Kramaric 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.49, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.05.
W ostatnich 10 meczach Martin Kramaric 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.92, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.62.
W jakiej formie jest Martin Kramaric?
Martin Kramaric jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 3 bramki, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.05 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.58). Trafiał na listę strzelców w 3 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Martin Kramaric – zarobki
Martin Kramaric gra w Krylia Sovetov na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 780 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Martin Kramaric w Krylia Sovetov (2025/26)
| Rocznie | 780 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 65 tys. € |
| Tygodniowo | 15 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
Martin Kramaric – kontuzje
W trakcie kariery Martin Kramaric zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 4 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Martin Kramaric
-
Uraz o nieznanym charakterze
11.04.26 – 04.05.26 (24 dni)
FC Sochi opuszczone: 4 mecze
Czy Martin Kramaric ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Martin Kramaric nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Martin Kramaric to uraz o nieznanym charakterze z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 24 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Martin Kramaric – trofea
W trakcie kariery Martin Kramaric zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Martin Kramaric?
Martin Kramaric zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Maribor — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Słowenii — 2 razy.
Martin Kramaric – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Martin Kramaric wynosi obecnie 900 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Martin Kramaric na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Martin Kramaric?
Wycena Martin Kramaric wynosi obecnie 900 tys. €. W szczycie kariery Martin Kramaric wyceniano na 900 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.