Evgeni Frolov
bramkarz #39Evgeni Frolov jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarz.
Forma w ostatnich meczach Evgeni Frolov
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Evgeni Frolov w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Evgeni Frolov wyglądają następująco: 2 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Evgeni Frolov oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Evgeni Frolov w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Evgeni Frolov rozegrał w barwach Krylia Sovetov w Priemjer-Lidze 2 mecze.
Ile zarabia Evgeni Frolov?
Evgeni Frolov otrzymuje 350 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 29,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Frolov w sierpniu 2026 to 6,7 tysiąca euro, a dziennie około 1 tysiąc euro.
Jaka jest wartość rynkowa Evgeni Frolov?
Wycena 38-letniego Evgeni Frolov według stanu na maj 2026 wynosi 50 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 900 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Evgeni Frolov?
Evgeni Frolov urodził się 5 lutego 1988 w Zheleznogorsk (Rosja). Obecnie piłkarz ma 38 lat.
Evgeni Frolov – statystyki
Szczegółowe statystyki Evgeni Frolov w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Krylia Sovetov. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Evgeni Frolov
Atak
Obrona
Podania Evgeni Frolov
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Evgeni Frolov w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Evgeni Frolov wyglądają następująco: 2 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Evgeni Frolov oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Evgeni Frolov – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Evgeni Frolov w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Evgeni Frolov
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.08 2026 |
Priemjer-Liga, 2. kolejka
|
1:1 | – | 0 | 0 | – | ||
| 25.07 2026 |
Priemjer-Liga, 1. kolejka
|
0:0 | – | 0 | 0 | – | ||
| 17.05 2026 |
Priemjer-Liga, 30. kolejka
|
4:1 | 14' | 0 | 0 | – | ||
| 10.05 2026 |
Priemjer-Liga, 29. kolejka
|
1:0 | – | 0 | 0 | – | ||
| 01.05 2026 |
Priemjer-Liga, 28. kolejka
|
2:1 | – | 0 | 0 | – | ||
| 25.04 2026 |
Priemjer-Liga, 27. kolejka
|
2:0 | – | 0 | 0 | – | ||
| 21.04 2026 |
Priemjer-Liga, 26. kolejka
|
2:1 | – | 0 | 0 | – | ||
| 18.04 2026 |
Priemjer-Liga, 25. kolejka
|
1:1 | – | 0 | 0 | – | ||
| 11.04 2026 |
Priemjer-Liga, 24. kolejka
|
2:2 | – | 0 | 0 | – | ||
| 07.04 2026 |
Puchar Rosji, półfinał
|
2:5 | – | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Evgeni Frolov w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Evgeni Frolov rozegrał w barwach Krylia Sovetov w Priemjer-Lidze 2 mecze.
Evgeni Frolov – transfery
W trakcie kariery Evgeni Frolov zmieniał klub 13 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Krylia Sovetov 2020 – obecnie
-
FC Sochi 2019 – 2020
-
FC Orenburg 2017 – 2019
-
Baltika 2017 – 2017
-
Kuban Krasnodar (-2018) 2015 – 2017

-
Dynamo 2015 – 2015
-
SY Sakhalinsk 2014 – 2015

-
Dynamo 2011 – 2014
-
Mordovya Saransk 2010 – 2011

-
Torpedo Moskva 2010 – 2010
-
Mordovya Saransk 2010 – 2010

-
Znamya Truda 2009 – 2010

-
Mordovya Saransk 2004 – 2009

-
MCPUFP Mordovia Saransk do 2004

Evgeni Frolov – forma
W ostatnich 5 meczach Evgeni Frolov zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 1,21. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Evgeni Frolov – zarobki
Evgeni Frolov gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 350 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
350 tys. € |
| 2024/25 |
|
350 tys. € |
| 2023/24 |
|
350 tys. € |
| 2022/23 |
|
350 tys. € |
| 2021/22 |
|
350 tys. € |
Ile zarabia Evgeni Frolov?
Evgeni Frolov otrzymuje 350 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 29,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Frolov w sierpniu 2026 to 6,7 tysiąca euro, a dziennie około 1 tysiąc euro.
Evgeni Frolov – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Evgeni Frolov wynosi obecnie 50 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Evgeni Frolov na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Evgeni Frolov?
Wycena Evgeni Frolov wynosi obecnie 50 tys. €. W szczycie kariery Evgeni Frolov wyceniano na 900 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.