Thomas Galdames jest piłkarzem występującym obecnie w Krylia Sovetov. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Thomas Galdames
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Thomas Galdames w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Thomas Galdames wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 1.48. Thomas Galdames oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Thomas Galdames w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Thomas Galdames rozegrał w barwach Krylia Sovetov w Pucharze Rosji 5 meczów, w Priemjer-Lidze 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 239 minut. Średnio dawało to 14 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Thomas Galdames
Pierwszy transfer Thomas Galdames w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Godoy Cruz do Krylia Sovetov za 650 tysięcy euro.
Czy Thomas Galdames ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Thomas Galdames nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Thomas Galdames to operacja kostki z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 116 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Thomas Galdames?
Thomas Galdames najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3). W zależności od ustawienia pełni również rolę Środkowy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Thomas Galdames?
Wycena 27-letniego Thomas Galdames według stanu na maj 2026 wynosi 1 milion euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2,5 miliona euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Thomas Galdames?
Thomas Galdames urodził się 20 listopada 1998 w Santiago de Chile w Chile. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Thomas Galdames – statystyki
Szczegółowe statystyki Thomas Galdames w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Krylia Sovetov oraz reprezentacja Chile. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Thomas Galdames w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Thomas Galdames wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 1.48. Thomas Galdames oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Thomas Galdames – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Thomas Galdames w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
Koniec
|
Priemjer-Liga, 13. kolejka
|
0:3 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
17 Paź
Koniec
|
Priemjer-Liga, 11. kolejka
|
1:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Priemjer-Liga, 10. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
16 Wrz
Koniec
|
Priemjer-Liga, 9. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
11 Wrz
Koniec
|
Priemjer-Liga, 8. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
Priemjer-Liga, 7. kolejka
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
29 Sie
Koniec
|
Priemjer-Liga, 6. kolejka
|
3:3 | 14' | 0 | 0 | – | 5.5 | ||
|
23 Sie
Koniec
|
Priemjer-Liga, 5. kolejka
|
0:3 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
19 Sie
Karne
|
Puchar Rosji, 2. runda
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | – | ||
|
16 Sie
Koniec
|
Priemjer-Liga, 4. kolejka
|
1:4 | 0' | 0 | 0 | – | – |
Ile meczów rozegrał Thomas Galdames w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Thomas Galdames rozegrał w barwach Krylia Sovetov w Pucharze Rosji 5 meczów, w Priemjer-Lidze 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 239 minut. Średnio dawało to 14 minut gry na spotkanie.
Thomas Galdames – transfery
W trakcie kariery Thomas Galdames zmieniał klub 3 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 650 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Krylia Sovetov 2024 – obecnie
-
Godoy Cruz 2023 – 2024
-
Union Espanola 2017 – 2023
-
Union Espanola U21 do 2017

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Thomas Galdames
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 02.08.2024 |
|
650 tys. € | Transfer definitywny |
| 2022/23 | 01.01.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Thomas Galdames
Pierwszy transfer Thomas Galdames w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Godoy Cruz do Krylia Sovetov za 650 tysięcy euro.
Thomas Galdames – forma
W ostatnich 5 meczach Thomas Galdames zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Thomas Galdames i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
Koniec
|
Krylia Sovetov
0
Zenit
3
Priemjer-Liga, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Paź
Koniec
|
Krylia Sovetov
1
Fakel
2
Priemjer-Liga, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Paź
Koniec
|
Krylia Sovetov
1
Spartak Moscow
1
Priemjer-Liga, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Lokomotiv
1
Krylia Sovetov
1
Priemjer-Liga, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Krylia Sovetov
2
Rodina Moskva
1
Priemjer-Liga, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Krylia Sovetov
2
FC Krasnodar
2
Priemjer-Liga, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sie
Koniec
|
Akhmat
3
Krylia Sovetov
3
Priemjer-Liga, 6. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Akron
0
Krylia Sovetov
3
Priemjer-Liga, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sie
Karne
|
Krylia Sovetov
(3)
0
Zenit
(5)
0
Puchar Rosji, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sie
Koniec
|
Krylia Sovetov
1
Makhachkala
4
Priemjer-Liga, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Sie
Koniec
|
Krylia Sovetov
0
Baltika
2
Priemjer-Liga, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Sie
Koniec
|
Makhachkala
1
Krylia Sovetov
2
Puchar Rosji, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Sie
Koniec
|
CSKA Moscow
1
Krylia Sovetov
1
Priemjer-Liga, 2. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
25 Lip
Koniec
|
Dynamo
0
Krylia Sovetov
0
Priemjer-Liga, 1. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Krylia Sovetov
4
Akron
1
Priemjer-Liga, 30. kolejka
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Maj
Koniec
|
FC Orenburg
1
Krylia Sovetov
0
Priemjer-Liga, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Maj
Koniec
|
Krylia Sovetov
2
Spartak Moscow
1
Priemjer-Liga, 28. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
FC Sochi
2
Krylia Sovetov
1
Priemjer-Liga, 26. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Krylia Sovetov
1
CSKA Moscow
1
Priemjer-Liga, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Krylia Sovetov
2
CSKA Moscow
5
Puchar Rosji, półfinał
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 5.7 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Zenit
2
Krylia Sovetov
1
Priemjer-Liga, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Mar
Koniec
|
Krylia Sovetov
0
Rubin
0
Priemjer-Liga, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Mar
Karne
|
Krylia Sovetov
(5)
2
Lokomotiv
(4)
2
Puchar Rosji, 1/4 finału
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Nizhny Novgorod
3
Krylia Sovetov
0
Priemjer-Liga, 21. kolejka
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Krylia Sovetov
2
FC Orenburg
0
Puchar Rosji, 1/16 finału
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 6.7 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Dynamo
4
Krylia Sovetov
0
Priemjer-Liga, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Rubin
2
Krylia Sovetov
0
Priemjer-Liga, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Krylia Sovetov
2
Dynamo
3
Priemjer-Liga, 10. kolejka
|
26'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Spartak Moscow
2
Krylia Sovetov
1
Priemjer-Liga, 9. kolejka
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Krylia Sovetov
1
FC Krasnodar
2
Puchar Rosji, 4. runda
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Krylia Sovetov
2
FC Sochi
0
Priemjer-Liga, 8. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Lokomotiv
2
Krylia Sovetov
2
Priemjer-Liga, 7. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Krylia Sovetov
0
FC Krasnodar
6
Priemjer-Liga, 6. kolejka
|
22'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Akhmat
3
Krylia Sovetov
1
Priemjer-Liga, 5. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
13 Sie
Karne
|
FC Sochi
(5)
1
Krylia Sovetov
(3)
1
Puchar Rosji, 2. runda
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Krylia Sovetov
1
Baltika
1
Priemjer-Liga, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Sie
Koniec
|
FC Rostov
1
Krylia Sovetov
4
Priemjer-Liga, 3. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Lip
Koniec
|
FC Krasnodar
1
Krylia Sovetov
2
Puchar Rosji, 1. runda
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Krylia Sovetov
1
Dynamo
3
Priemjer-Liga
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Krylia Sovetov
2
FC Orenburg
0
Priemjer-Liga
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
28 Mar
Koniec
|
Krylia Sovetov
5
Lokomotiv
1
Priemjer-Liga
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Krylia Sovetov
0
Akron
2
Priemjer-Liga
|
85'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Mar
Koniec
|
FC Krasnodar
1
Krylia Sovetov
1
Priemjer-Liga
|
9'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Zenit
2
Krylia Sovetov
3
Priemjer-Liga
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Krylia Sovetov
2
Akhmat
1
Priemjer-Liga
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Krylia Sovetov
1
CSKA Moscow
2
Priemjer-Liga
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Krylia Sovetov
1
FC Krasnodar
2
Priemjer-Liga
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Krylia Sovetov
3
Dynamo
6
Puchar Rosji
|
58'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.7 | |
|
20 Paź
Koniec
|
FC Orenburg
2
Krylia Sovetov
2
Priemjer-Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Paź
Koniec
|
Kolumbia
4
Chile
0
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 10. runda
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Chile
1
Brazylia
2
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 9. runda
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Chile
1
Boliwia
2
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 8. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Argentyna
3
Chile
0
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 7. runda
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Krylia Sovetov
0
Makhachkala
1
Priemjer-Liga
|
90'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Dynamo
5
Krylia Sovetov
1
Puchar Rosji
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sie
Koniec
|
Krylia Sovetov
0
Spartak Moscow
3
Puchar Rosji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Sie
Koniec
|
Spartak Moscow
3
Krylia Sovetov
0
Priemjer-Liga
|
29'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Cze
Koniec
|
Chile
3
Paragwaj
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Platense
1
Godoy Cruz
2
Copa de la Liga Profesional, 12. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Albania
0
Chile
3
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
Colo Colo
0
Godoy Cruz
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Godoy Cruz
0
Colo Colo
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lis
Koniec
|
Ekwador
1
Chile
0
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 6. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lis
Koniec
|
Chile
0
Paragwaj
0
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 5. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lis
Koniec
|
Godoy Cruz
2
Platense
0
Copa de la Liga Profesional
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Godoy Cruz
1
San Lorenzo
0
Copa de la Liga Profesional
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Paź
Koniec
|
Wenezuela
3
Chile
0
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 4. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Paź
Koniec
|
Chile
2
Peru
0
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Chile
0
Kolumbia
0
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Urugwaj
3
Chile
1
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sie
Koniec
|
Godoy Cruz
1
Central Cordoba de Santiago
0
Copa de la Liga Profesional
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
31 Lip
Koniec
|
Godoy Cruz
4
Instituto Cordoba
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
84'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.4 | |
|
24 Lip
Koniec
|
Banfield
2
Godoy Cruz
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Lip
Koniec
|
Velez Sarsfield
1
Godoy Cruz
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
83'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.6 | |
|
05 Lip
Koniec
|
Godoy Cruz
2
Platense
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Cze
Koniec
|
Godoy Cruz
4
Boca Juniors
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Cze
Koniec
|
Atletico Tucuman
2
Godoy Cruz
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Cze
Koniec
|
Godoy Cruz
2
Independiente
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Maj
Koniec
|
Newell's
2
Godoy Cruz
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Maj
Koniec
|
Huracan
0
Godoy Cruz
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Godoy Cruz
4
Lanus
4
Liga Profesional (Argentyna)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Godoy Cruz
1
Tigre
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Argentinos JRS
3
Godoy Cruz
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Rosario Central
1
Godoy Cruz
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
61'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Godoy Cruz
0
Estudiantes L.P.
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
71'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Lut
Koniec
|
San Lorenzo
1
Godoy Cruz
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Godoy Cruz
1
Colon Santa Fe
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
55'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Union Espanola
1
Universidad de Chile
0
Copa Chile
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
Universidad de Chile
0
Union Espanola
0
Copa Chile
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
23 Paź
Koniec
|
Antofagasta
2
Union Espanola
0
Primera Division (Chile)
|
9'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Cobresal
2
Union Espanola
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Union Espanola
4
Antofagasta
1
Copa Chile
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Antofagasta
1
Union Espanola
2
Copa Chile
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Colo Colo
4
Union Espanola
0
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sie
Koniec
|
Union Espanola
2
A. Italiano
3
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Union Espanola
1
O'Higgins
0
Copa Chile
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sie
Koniec
|
O'Higgins
1
Union Espanola
3
Copa Chile
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lip
Koniec
|
Palestino
1
Union Espanola
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Union Espanola
2
Antofagasta
0
Primera Division (Chile)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Union Espanola
2
Colo Colo
1
Primera Division (Chile)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
A. Italiano
0
Union Espanola
1
Primera Division (Chile)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Mar
Koniec
|
Universidad de Chile
2
Union Espanola
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Union Espanola
1
Nublense
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Mar
Karne
|
Antofagasta
(4)
0
Union Espanola
(1)
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lut
Koniec
|
Curico Unido
0
Union Espanola
1
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Union Espanola
1
Palestino
1
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lis
Koniec
|
Colo Colo
0
Union Espanola
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Lis
Koniec
|
Nublense
6
Union Espanola
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Paź
Koniec
|
U. Catolica
2
Union Espanola
1
Primera Division (Chile)
|
73'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Santiago Wanderers
1
Union Espanola
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Huachipato
0
Union Espanola
1
Copa Chile
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
05 Sie
Koniec
|
Union Espanola
1
Huachipato
1
Copa Chile
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
23 Cze
Koniec
|
D. Puerto Montt
0
Union Espanola
2
Copa Chile
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Universidad de Chile
2
Union Espanola
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Union Espanola
0
D. Melipilla
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Union La Calera
1
Union Espanola
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Mar
Koniec
|
Union Espanola
3
Santiago Wanderers
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Union Espanola
1
Independiente del Valle
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Union Espanola
1
D. La Serena
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Universidad de Chile
3
Union Espanola
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Huachipato
4
Union Espanola
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Sty
Koniec
|
A. Italiano
2
Union Espanola
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Paź
Koniec
|
D. La Serena
0
Union Espanola
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Union Espanola
3
Universidad de Chile
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Sie
Koniec
|
U. Catolica
0
Union Espanola
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 6.7 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Union La Calera
1
Union Espanola
0
Primera Division (Chile)
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Universidad de Concepcion
1
Union Espanola
1
Primera Division (Chile)
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 4.7 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
A. Italiano
3
Union Espanola
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Colo Colo
1
Union Espanola
0
Primera Division (Chile)
|
95'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Everton de Vina
1
Union Espanola
0
Primera Division (Chile)
|
97'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Union Espanola
1
Universidad de Concepcion
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Antofagasta
1
Union Espanola
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Palestino
1
Union Espanola
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Union Espanola
1
U. Catolica
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Sie
Koniec
|
O'Higgins
1
Union Espanola
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Union Espanola
1
Universidad de Chile
4
Primera Division (Chile)
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
28 Lip
Koniec
|
Huachipato
1
Union Espanola
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 |
Podsumowanie formy Thomas Galdames
W ostatnich 10 meczach Thomas Galdames ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.45, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 5.45 — wynik powyżej średniej ligowej (0.45).
W jakiej formie jest Thomas Galdames?
W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty.
Thomas Galdames – kontuzje
W trakcie kariery Thomas Galdames zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 9 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Thomas Galdames
-
Operacja kostki
16.10.25 – 08.02.26 (116 dni)
Krylia Sovetov opuszczone: 9 meczów
- Uraz mięśnia 24.08.24 – 26.08.24 (3 dni)
Czy Thomas Galdames ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Thomas Galdames nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Thomas Galdames to operacja kostki z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 116 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Thomas Galdames – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Thomas Galdames wynosi obecnie 1 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Thomas Galdames na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Thomas Galdames
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 25.05.2026 | 27 |
|
1 mln € |
| 15.12.2025 | 27 |
|
1,5 mln € |
| 17.09.2025 | 26 |
|
1,8 mln € |
| 03.06.2025 | 26 |
|
2 mln € |
| 11.12.2024 | 26 |
|
2,5 mln € |
| 11.06.2024 | 25 |
|
2,5 mln € |
| 18.12.2023 | 25 |
|
2 mln € |
| 03.10.2023 | 24 |
|
1,3 mln € |
| 03.07.2023 | 24 |
|
500 tys. € |
| 14.11.2022 | 23 |
|
400 tys. € |
| 15.06.2022 | 23 |
|
450 tys. € |
| 27.03.2022 | 23 |
|
500 tys. € |
| 21.10.2021 | 22 |
|
500 tys. € |
| 10.03.2021 | 22 |
|
500 tys. € |
| 09.11.2020 | 21 |
|
200 tys. € |
| 06.12.2019 | 21 |
|
200 tys. € |
| 21.05.2019 | 20 |
|
175 tys. € |
| 02.06.2018 | 19 |
|
50 tys. € |
| 18.10.2017 | 18 |
|
25 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Thomas Galdames?
Wycena Thomas Galdames wynosi obecnie 1 mln €. W szczycie kariery Thomas Galdames wyceniano na 2,5 mln €, a najniżej na 25 tys. €.